Sorozatok & TV-műsorok

Ami egyik témához sem kapcsolódik, avagy itt nyugodtan írhatsz mindenről kötetlenül.
Avatar
Rinku
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2562
Csatlakozott: 2009.08.02. 14:28:48

2013.12.06. 21:34:54

visca el barca írta:

asszonyt kinyirja jövőhéten, jövőre meg jöhet az írek vs pope vs byzlats vs mayans vs soa vs kínaiak ultragigamega leszámolás :lol:

Nem hiszem, hogy ne lenne a környéken még egy-két markos náci... :lol:
visca el barca írta:bence

tarának azért lettek ekkora tőgyei, mert egy dagadt disznó lett belőle. olyan segget növesztett itt az évadok alatt h elképesztő :lol:

Kép
:D
Football, bloody hell. /SAF/
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.12.06. 21:30:24

én vhogy nem félek attól h sutter lecseszi. sőt, simán benne van, hogy még jobban odapakol a 7.-re

asszonyt kinyirja jövőhéten, jövőre meg jöhet az írek vs pope vs byzlats vs mayans vs soa vs kínaiak ultragigamega leszámolás :lol:
bence

tarának azért lettek ekkora tőgyei, mert egy dagadt disznó lett belőle. olyan segget növesztett itt az évadok alatt h elképesztő :lol:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Rinku
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2562
Csatlakozott: 2009.08.02. 14:28:48

2013.12.06. 21:10:20

visca el barca írta:fú hát felőlem 3 órás is lehet :lol: most néztem az utolsó előtti részt, állam megint a földön
Így van, így van! :D
visca el barca írta:rinku ha erre jársz

mayans are back
:lol:

Aye! :D ESE VISSZATÉRT! :lol: Fú de vártam már! :P Viszont ugye most meg vihar a biliben, mert ugye sárga-barna, fehér-fekete (jó kis megfogalmazás, de hát ha így használták :D) érdekpárokat mondott Alvarez, viszont a kínaiak kiestek - feltételezem nem importálnak Pekingből 100 vérbősz LinCsinCsung-ot, bár semmit nems zeretnék elkiabálni. :D Connor rájött, hogy lesz lóvé bőven, kicsit ők is nyithatnak már innentől, úgíhogy Ese és a banda most filózhat. :mrgreen: Viszont, hogy Nero hogy gondolja a továbbiakat, na az jó kérdés... :? Nagyon sajnálnám, ha elvesztenénk, nagyon, de nagyon szeretem Mr. Mano-t. :D Esas pendejos...
visca el barca írta:

kicsit félek a következő évadtól, sztem itt és most egy pazar fináléval pontot lehetne tenni mindenre...

Szintén így vagyok ezzel. Bár várjuk ki a végét, de meg lehetne oldani ezt most szerintem is.
Egyéb SoA spoiler. :D

Jó kis rész olt, az tuti. Ahogy előbb írtam, szvsz kínaiak off, Alvarez reakciója érdekel már előre is. Neroban gyűlik az áru, főleg, hogy megtudta, hogy mi történt valójában. Ennek ellenére nem gondolom, hogy Jax ellen fordul. De annyiban nem is fog maradni a dolog. Inkább Tarára leszek kíváncsi. Se előre, se hátra, tök egyedül, egy pisztollyal. Jó bugi lesz. :) Remélem ebben a részben véget is ér a kínlódása. Elég drámai lenne, ha meghalna, bár nem bánnám. Ha jól megcsinálják, nagyon pöpec lehetne. :)

Tényleg felesleges egy új évad, nem is tudom egyáltalán, hogy milyen oylan évadzárót lehetne csinálni az utóbbi két rész után, ami megnyithatna egy új szálat, amin egy évad végig megy. Ez két esélyes: vagy találnak egy normálisat és megéri lesz egy befejező évad, vagy valami bagatel Tara on the run hajtóvadászatos fiszfsz lesz ebből és elcseszi Sutter az egészet. Nagyon remélem, hogy az előbbi lesz!
TWD

Na, ez egy jó rész volt. :D Ilyenre volt igényem. :) Bár továbbra is akkora wtf momentumok voltak...
1. Kislány fél még a kést is megfogni, egy héttel rá one shot-one kill-el osztogatja a heccsátokat. Hihető. :)
2. Rick nem tud verekedni. Mindennél jobban várom már, hogy ezt a barmot mikor ölik meg, de kb. soha nem fog eljönni ez a pillanat. Ez az üres, tettetett fájdalmas fej, áh... Pocsék egy színész, ha képernyőn van, már unom az egészet. Egy seriff tudjon már verekedni. Hershel jobban nyomta volna, mint amit ez a bénaság leművelt. :)
3. Tyrese elbújik egy hozzá képest kapanyél vastagságú oszlop mögött és nem találják el.
4. Mindenki olyan bénán céloz, hogy csodálom, hogy nem lövik meg magukat.
5. Michone-ra hirtelen senki nem figyel, lazán elLaraCroftozik a kocsik mögé.
6. Brian bácsi lefejezett egy öregembert spontán kb. a semmiért, és mindenki vele van, csak a kis fekete hajú csaj nem. Seems legit.
7. Judith kosara tele van vérrel, de nincs benne még egy kumma szövetdarab sem. Ennyire szerencsétlen barom rendező hogy lehet valaki? Valaki odament a harc közben és random beleöntött egy vödör vért, aztán elment? Jesszusom, a legeslegröhejesebb pillanat volt az egész részben...

Hirtelen ennyi jutott eszembe, a rész nézése közben nem akartam egyfolytában megállítgatni az egészet és kiírni ezeket. Borzalmasan röhejes sorozat, de valamiért csak meg van a varázsa, ha én hülye ezek után is folytatom. :)

Hershelt nagyon sajnálom, tökre megkedveltem. :? Bár várható volt, hogy ez lesz. Nem lepődtem meg, csak mint karaktert sajnálom. Ritka egyén, olyan akit nem akarnék egyből a tűzre dobni. Brian/Philip/Governor/mocsokszemétkocsog nagy forma volt, bár szerintem túlélte. Nekem tetszett, amit csinált. :) Kislány bumm headshot, meg verte ott magát. :D Mindenkit megmodelleznek a halálakor, ez jusson eszetekbe. A fejbelőtt zombitól kezdve mindent, ami nem perelhető - malackák nem, mert a PETA sírni. Még az is "kamerára van véve" ahogy tapossa a zombi fejét, és az ripityára törik. Biztos hogy nem halt meg a Kormányzó. A sorozat előzetes hibáiból kiderül, hogy ha nem mutatnak egy halált, az nem is történt meg. Ezek alapján él a Governor és ezek alapján él Judith is, bár nem kéne egyiknek sem. Briannak azért nem, mert lerágott csontba fog átmenni, Judith meg minek legyen benne már. Mindkettő süllyesztő karakter, és ennek ellenére mindkettő életben marad. Kis hiányérzetem maradt, senki nem halt meg, aki néger. És mivel mexikói nincs a crew-ban, ezért itt én most jelentenék egy bugot. :D

Nos, újra úton. Kíváncsi vagyok, hogy Carollal mikor látják viszont egymást, meg úgy az egész brancs hogy terelődik újra össze. A párosítások jók, Daryll és Beth jól fognak együtt mutatni. :D Folytköv. februárban, nekem tetszik ez a 8 részes adás, legalább kulturált időn belül jönnek az új részek, más sorozatnál is lehetne így.
A hozzászólást 3 alkalommal szerkesztették, utoljára Rinku 2013.12.06. 21:41:39-kor.
Football, bloody hell. /SAF/
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.12.06. 18:42:44

bence-barca írta:Ma láttam, hogy SoA szezonfináléja 2 órás lesz. :shock:
Kicsit azért sok nekem , filmeknél is nehezen szoktam utóbbi időkben azt az időt végigülni.
fú hát felőlem 3 órás is lehet :lol: most néztem az utolsó előtti részt, állam megint a földön

- igazából most kezdtem el tarát sajnálni meg megérteni, bármit csinál rosszul jár... ha marad lesittelik, ha köp akkor szembeköpi a férjét meg ugy unblock mindenkit (sztem bobby miatt gondolta meg magát) ha meg szó nélkül lelép mint tette azt most, usem tud sokaig távol maradni mert megtalálják.
- juice szegény gyerek nagyon rájár a rúd... :(
- nerotól amugy már régóta várok vmi kiakadást, mert folyamatosan nyel, nyel... most beolvashatott volna jaxnek, hogy minek öl nőket, de ahogy éreztem a végén inkább hagyni fogja a francba...
- kínaiakat jó lerendezték, mondjuk nekem már egy kicsit tul sok volt h minden ennyire klappol :lol:
kicsit félek a következő évadtól, sztem itt és most egy pazar fináléval pontot lehetne tenni mindenre...

rinku ha erre jársz

mayans are back
:lol:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2013.12.06. 18:29:43

Ma láttam, hogy SoA szezonfináléja 2 órás lesz. :shock:
Kicsit azért sok nekem , filmeknél is nehezen szoktam utóbbi időkben azt az időt végigülni.
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2013.12.04. 21:15:22

miihii írta:...
Ha már itt vagy, a nagyon vicces, ámde full spoileres képeket, mint Deus hsz-énél, nem tudnád törölgetni ebből a topikból? A GoT után megint kezdődik, ahogy látom...
(Most az egy dolog, hogy egyeseknek még mindig nem egyértelmű, de légyszi ti is csináljatok már valamit, mert ennek nincs semmilyen moderátori kontrollja és lassan már ott tartunk, hogy csak akkor lehet bejönni ide, ha az ember naprakész minden futó sorozattal.)

Jogos észrevétel, átsiklottam felette ;) Szerkesztettem, uh így már okés. Köszi. m.

Amúgy bitang jó rész volt, nem csak azért, mert végre történt is valami, de látszott az értelme az előző, lassabb részek alapozásának.
Ja és ha van holttest, halott, ha nincs, akkor nem, ez szinte alapvető törvényszerűség a forgatókönyvíróknál. (Pont ebben a sorozatban hoztak vissza így az 1. évadból kiírt karaktert a 3.-ban) Nyilván nem azért nem mutatták, hogy a következő 8 évadban azon agyaljunk, vajon tényleg meghalt-e, miközben igen.
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2013.12.03. 23:59:12

Stalkyard írta:TWD

Hát erre a részre tudom azt mondani, hogy jobb volt, mint az elmúlt 2 és fél évad együttvéve.
Bővebben holnap.

Illetve ezt csak nem bírom ki. Hershel-nek az egész fejét levágta a Gov, szóval elég nagy bravúr lenne a túlélés tőle. Nagyon sajnáltam, de az első perctől tudtam, hogy ő meg fog halni.
A Gov szerintem se halt meg, a csaj valamelyik járkálót lőtte le helyette szerintem, őt meg elvonszolta és majd biztos meggyógyítja, elvégre ápoló. De nagyon cselesek voltak a készítők, majdnem bedőltem. Judith szerintem viszont meghalt. Legalábbis szerintem az írók nem szeretnék önmaga paródiájává tenni a sorozatot, hogy mindenkit visszahoznak, és tulajdonképpen szinte mindenki halhatatlan. AZ megölné az élményt. Pluszban ez szerintem elég fontos állomása lesz Carl karakterfejlődésének, már csak ezért is gondolom, hogy szegény kislányt tényleg kiírták.
A tiédre reagálok, mert összefoglalja az egészet ;)

Első körben, igen, a fejemet rá, h az öreg Hershel kevés vizet fog már zavarni, lévén egy fejjel rövidebb lett sajna :D

A Kormányzó meg kétesélyes. Elvileg akármilyen ápolónő is legyen a csaj, elég necces lenne minden kötszer meg elsősegélyláda, műtő hiányában leápolni a kollegát, akit szívtájékon keresztülszúrtak... Plusz ugye stílszerűen hozták ki, h a csaj simán fejbelövi, ahogy korábban a lányát ő. Viszont nála valóban ott van, h egy jolly jokernek megtartják. Még vissza lehet hozni, mivel a konkrét halálát nem láttuk, így benne van a pakliban a dolog. Viszont már igen uncsi lenne az újabb comeback, még ha a mostani várható is volt ugye.

Judith sztem nem halt meg. Egyrészt most visszanéztem és ugyan nem perdöntő, de amikor kihozzák az épületből a picit, 3 kislány és egy kisfiú volt ott. A végén, a lövöldözésnél viszont csak a 2 kiscsaj. Uh a többiek sztem magukkal vitték. Plusz egy füst alatt két kisgyereket sztem nem írnak le, elég dráma volt h a vöröshajú lány vállon lett harapva.

Akárhogy is, annyit még a leírtakhoz, h ha Judith életben marad, akkor nem hozzák vissza, mivel lényegében csak a kosarát láttuk meg a sok vért, azt nem h valóban már harapnak rá. Tehát ugyan utaltak rá, h kampec, de mivel erősen közvetett bizonyítékok vannak, h egyáltalán konfrontálódott, így én inkább arra szavazok, h még viszontlátjuk ;)

Viszont abban is van ráció, h Carl, de még Rick karakterfejlődésének adhat egy nagy gellert, ha tényleg elveszítik.

Igazából eléggé szétszóródnak most a srácok, mindenki mindenfelé menekül, uh kérdés mikor futnak össze és éppen kivel.

Érdekes lesz, ahogy a börtönön kívüli további élet és annak rejtelmei is majd.

Szép zárás, folyt. köv. februárban. De soká lesz :?
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2013.12.03. 23:26:43

TWD

Hát erre a részre tudom azt mondani, hogy jobb volt, mint az elmúlt 2 és fél évad együttvéve.
Bővebben holnap.

Illetve ezt csak nem bírom ki. Hershel-nek az egész fejét levágta a Gov, szóval elég nagy bravúr lenne a túlélés tőle. Nagyon sajnáltam, de az első perctől tudtam, hogy ő meg fog halni.
A Gov szerintem se halt meg, a csaj valamelyik járkálót lőtte le helyette szerintem, őt meg elvonszolta és majd biztos meggyógyítja, elvégre ápoló. De nagyon cselesek voltak a készítők, majdnem bedőltem. Judith szerintem viszont meghalt. Legalábbis szerintem az írók nem szeretnék önmaga paródiájává tenni a sorozatot, hogy mindenkit visszahoznak, és tulajdonképpen szinte mindenki halhatatlan. AZ megölné az élményt. Pluszban ez szerintem elég fontos állomása lesz Carl karakterfejlődésének, már csak ezért is gondolom, hogy szegény kislányt tényleg kiírták.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2013.12.03. 21:55:49

Hunter91 írta:TWD

Mindenki írja, hogy szerinte meghalt a Kormányzó. Szerintem meg nem! :D Tuti életben maradt az egyszemű. A csaj mellélőtt. Vagyis nincsenek elvarrva a szálak, bármikor előkaphatják, ha úgy van.

Amúgy az öreg Hershell is túléli, ebben biztos vagyok :)

Majd az új részek tuti úgy folytatódnak, hogy eltelt x hónap és mindenki él és virul.

Hershel hogy élne túl, amikor 80 évesen félbe lett vágva a nyaka, ott hagyva a járkálók között....
Mellesleg, ha csaj félrelövi, akkor újra lő, amíg meg nem hal Gov.

Mondjuk adom, hogy Judith mégis túlélhette.
KépKép
Avatar
Hunter91
Capitá del Barça
Hozzászólások: 916
Csatlakozott: 2008.08.27. 23:37:04
Tartózkodási hely: Ahol a denevér is lámpával jár!

2013.12.03. 21:42:26

TWD

Mindenki írja, hogy szerinte meghalt a Kormányzó. Szerintem meg nem! :D Tuti életben maradt az egyszemű. A csaj mellélőtt. Vagyis nincsenek elvarrva a szálak, bármikor előkaphatják, ha úgy van.

Amúgy az öreg Hershell is túléli, ebben biztos vagyok :)

Majd az új részek tuti úgy folytatódnak, hogy eltelt x hónap és mindenki él és virul.
Avatar
fcbarca0827
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3238
Csatlakozott: 2007.08.30. 14:29:21
Tartózkodási hely: Sülysáp

2013.12.03. 18:34:16

Deus írta:

Hát tiszta véres volt az a babaülés.

Tekintve, hogy röpködtek a belek mindenfelé, hiszen emberek harcoltak járkálókkal és emberek, emberekkel, talán indokolható azzal, hogy fröccsent oda is. :lol: Szerintem is kikapták a kiscsajt.

Amúgy hatalmas rész volt.
KowalskymegaVega,Supernem,HollywoodUndead,Fish!
Hiperkarma,VadFruttik,EstiKornél,AWS
30Y,BagossyBrothersCompany,Useme,Elefánt
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2013.12.03. 18:08:14

visca el barca írta:

sztem judith nem halt meg (már ha rick fiu kislányára gondolsz). gondolom vki kiapta a kosárból és ugy vitte fel a buszra.

Hát tiszta véres volt az a babaülés.
KépKép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.12.03. 18:00:31

Deus írta:TWD


Végre egy olyan epizód, amiről már tudok írni pár sort.

Aztarohadtbüdösleborultmindenit!!! Hersheeeeeeel!!! :( Kár érte, egyik kedvenc karakterem volt Daryl után. Mekkora egy gennyláda ez a Gov, tejóisten. Élve kellett volna elégetni.
Szívbajt hozott rám az a pár képsor, amikor járkáló hátulról elkapta Darylt, mialatt lövöldözött... Már attól féltem, hogy őt is kihúzzák az írók..... Huh, Judith -ot is kinyírták az írók... Szegény picike élt pár hónapot ebben a kegyetlen világban... Tisztára GoT feelingem volt.
Az is mekkora képsor volt, amelyik 5-6 évesek fel voltak fegyverezve, s megmentették Tyresse -t. Meglátszik a Carol keze munkája.

Ami nagy pozitívum:
-Végre elhagyják a börtönt. Már unalmas volt az a helyszín. Végre lesz kis változatosság!
-Végre kinyírták Gov -ot.

sztem judith nem halt meg (már ha rick fiu kislányára gondolsz). gondolom vki kiapta a kosárból és ugy vitte fel a buszra.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2013.12.03. 17:48:41

TWD


Végre egy olyan epizód, amiről már tudok írni pár sort.

Aztarohadtbüdösleborultmindenit!!! Hersheeeeeeel!!! :( Kár érte, egyik kedvenc karakterem volt Daryl után. Mekkora egy gennyláda ez a Gov, tejóisten. Élve kellett volna elégetni.
Szívbajt hozott rám az a pár képsor, amikor járkáló hátulról elkapta Darylt, mialatt lövöldözött... Már attól féltem, hogy őt is kihúzzák az írók..... Huh, Judith -ot is kinyírták az írók... Szegény picike élt pár hónapot ebben a kegyetlen világban... Tisztára GoT feelingem volt.
Az is mekkora képsor volt, amelyik 5-6 évesek fel voltak fegyverezve, s megmentették Tyresse -t. Meglátszik a Carol keze munkája.

Ami nagy pozitívum:
-Végre elhagyják a börtönt. Már unalmas volt az a helyszín. Végre lesz kis változatosság!
-Végre kinyírták Gov -ot.
KépKép
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2013.12.02. 18:35:23

https://www.google.hu/search?q=breaking" target="_blank ... 920%3B1080

Ez a kép benne van a Breaking bad-ben, vagy csak úgy készítve van?

4 rész maradt hátra, nagggyon várom :)

Szerk.: csak úgy készítették :wink: G90.
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2013.12.02. 18:07:16


Kép

Kép

:lol:
KépKép
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5236
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2013.12.02. 17:27:10

TWD
=D>

Nagyon kemény. Mondjuk ideje volt már előállni egy ilyen epic résszel, az évad eddig elég gyengusz volt. De örültem hogy meghalt ez a gennyláda. Hogyan tovább?
Kép
Avatar
Facsy
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 255
Csatlakozott: 2010.11.30. 21:53:16
Tartózkodási hely: Tószeg

2013.11.28. 11:05:18

miihii írta:Megint egy kis GoT :P

http://sorozatwiki.hu/news.php?readmore=87744" target="_blank

MArtin papi előrelátó és elárulta a végkifejletet a sorozat készítőinek. Remélem ez csak jinx és jó erőben, egészségben lesz mindvégig (és azután is persze) és mielőbb kézbe kapjuk már a 6. kötetet.

Azért a B-terve elég korrekt lenne :lol:
remélem a B tervet 100%-osan csak poénból mondta. elég szánalmas befejezés lenne bármilyen storynak, de GoTra nézve ez csak hatványozódik.
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2013.11.28. 07:29:47

Megint egy kis GoT :P

http://sorozatwiki.hu/news.php?readmore=87744" target="_blank

MArtin papi előrelátó és elárulta a végkifejletet a sorozat készítőinek. Remélem ez csak jinx és jó erőben, egészségben lesz mindvégig (és azután is persze) és mielőbb kézbe kapjuk már a 6. kötetet.

Azért a B-terve elég korrekt lenne :lol:
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2013.11.27. 16:14:00

Family Guy

Én tegnap megnéztem ezt az ominózus részt... hát nem erőltették meg magukat... meg ezzel az új kutyával se vagyok még teljesen kibékélve, de belőle még lehet bármi, de az lenne a legjobb, ha visszahoznák, mert szánalmas volt, ahogy kiírták...
madridista
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2013.11.27. 16:12:24

Game90 írta: KATT
[-o<
Family guy

Hát ez nem túl meggyőző cikk szerintem, mivel pl a poszteren Peter mögött az az óriás hasonlít Chrisre, de Meget nem lehet látni.. Szóval ebből a 2 képből nem vonnék le nagy következtetéseket. Vagy én vagyok vak és rosszul látom?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára palesz77 2013.11.27. 16:14:43-kor.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.11.27. 16:00:58

family guy

kár h nem írták ki, én kifejezetten rühelltem brian karakterét. cleveland papának viszont örülök h visszajön. ezek szerint chris lesz a távozó, kár érte :lol: nem értem minek bolygatni egy jol felépített szisztémát.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2013.11.27. 15:32:11

soadroli írta:
Game90 írta:Kinyírták a Family Guy legviccesebb karakterét!
KATT

remélem ez csak valami vicc, bár nem úgy tűnt....nem tudom mi értelme volt ennek. Stu remélem valahogy megépíti azt az időgépet
KATT
[-o<
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5236
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2013.11.26. 14:46:26

Game90 írta:Kinyírták a Family Guy legviccesebb karakterét!
KATT

remélem ez csak valami vicc, bár nem úgy tűnt....nem tudom mi értelme volt ennek. Stu remélem valahogy megépíti azt az időgépet
Kép
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2013.11.26. 12:43:02

Elkezdtem a Followinget ami számomra az egyik legizgalmasabb sorozat amit eddig láttam, nincsenek unalmas epizódok eddig. Nem rajongok a bűnügyi filmekért, sorozatokért, de ezt nagyon eltalálták. Akinek ez új, csak ajánlani tudom.


Marvels Agents of S.H.I.E.L.D.
Én eléggé szeretem a Marvel filmeket, és a Comic világokat, így nagyon féltem attól hogy sorozatba, kis költségvetéssel nagyon mellé fognak nyúlni, de nem. nem egy zseniális remekmű, de végül is könnyed kikapcsolódás. Mondjuk a színvonal olyan, ha kicsit is visszavesznek tűnik a süllyesztőbe, de még az elején vagyunk.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Válasz küldése