Sorozatok & TV-műsorok

Ami egyik témához sem kapcsolódik, avagy itt nyugodtan írhatsz mindenről kötetlenül.
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2013.12.18. 19:49:06

Jön a TWD szinkronosan 8)

"A FOX International Channels zászlóshajójaként ismert szórakoztató csatorna, a FOX, 2014. február 1-jén indul Magyarországon, elsőként kizárólag a Telekom digitális televíziós szolgáltatásain.
Az új csatorna többek között olyan világhírű tartalmakkal látja el a magyar nézőket, mint a The Walking Dead, a Da Vinci démonai, vagy a 24 legújabb évada, a Live another day, A Simpson család és a The Bridge..."

A magyar hangok:

Rick: Rajkai Zoltán
Shane: Varga Gábor
Lori: Ruttkay Laura
Andrea: Solecki Janka
Carol: Kubik Anna
T-Dog – Dózsa Zoltán
Daryl - Schmidt Zoltán
Dale – Barbinek Péter
Hershel – Tordy Géza
Maggie – Andrádi Zsanett
Glenn – Molnár Áron
Carl – Boldog Gábor
palesz77 írta: Ha meg már Trónok Harca, hivatalos kezdési dátuma van már a 4. évadnak?
Ha minden igaz '14.03.30.
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2013.12.18. 14:34:19

Na, én is lepörgettem a SoA évadzárót késéssel.

Először is ez nem igazán vt 2 óra, elnézést a téves infóért, de facebook oldalokon írták még pár hete, h 2 hours season finale. No mindegy.
Azt már egyől sejtettem, h Gemma Tarát öli meg mikor elment, na meg az a csel is, aminek UNser bedőlt.... egyértelmű, h csak kamuzott a szédüléséről, UNser nem vt egy észlény. Meg az is várható vt, h a Mayans a feketéket rakja el láb alól, különben miért mutatnának nekünk olyan jelenetet, ahol már csak átveszik a fegyvereket :D
VEB, nem értelek miért hitted akár egy percig is, h ilyen gagyi lezárása lesz az évadnak. Őszintén, vt már ilyen SoAban? Egyértelmű vt, h nagyot csattantanak a végén, csak a kérdés mivel. :D
Azért lehet megpróbálják ráhúzni Jaxre a gyilkosságot, hiszen eldobta a fegyverét a konyha kellős közepén, ezzel lehet kezdenek vmit Rosevelt eseténél (bár itt belelehet kötni abba, h más golyók vannak esetleg a testében, mint amilyenek ahhoz a pisztolyhoz kénének), Taranál meg látják, h nem lövések végeztek vele.
Gemma-Juice vonalra is kíváncsi vagyok nagyon, az meg bztos kiderül pár részen belül, h mi is történt, mert mindig fény derül az ilyen dolgokra.
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2013.12.17. 18:01:19

Homeland S03
Talán a 4. rész környékén írtam, hogy nem igazán látom, hogy mire akar kimenni ez az egész, pont utána indult be. :D
A második évadból megmaradt ez a "hol pillanatok alatt lezárunk szálakat, hol végletekig nyúzzuk őket" érzés, ráadásul egyes mellékszálak meg karakterek még komplettül el is felejtődtek így az évad vége felé. Szóval úgy igazán hangulatilag sem volt egységes a sorozat, ez talán leginkább az utolsó 3 részben jött ki, amelyek jók voltak, de nem értek fel az előző évad végével.
Na meg akkor az évadzáró valami hátborzongatóan jó volt, most meg annak ellenére sem vagyok elájulva, hogy milyen horderejű dolgok történtek.
Azért főleg a közepe-vége felé elég jó színvonalat hozott, de a második, illetve főleg az első szezonhoz képest mindenképpen gyengébb.
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2013.12.17. 17:35:50

Embörök! Mi a helyzet a Supernatural-lel?

Csodálkozom, hogy szinte sose kerül szóba, pedig idén már a 9. évad fele is lement, és ugyan vannak gyengeségei, de még mindig top sorozat szvsz ;)

Valaki követi heti rendszerességgel? :) A "Dog Dean afternoon" az egyik legjobb rész volt szerintem :D
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2013.12.17. 15:54:48

Gareth Tello írta:Which "Game Of Thrones" Character Are You?

Cersei lettem... #-o :lol:
Kitöltöttem 4-szer, hogy megnéztem az összes verzióval amit jelölni akartam ki lennék, mind a 4-szer Robb Stark lettem.. :lol:

Ha meg már Trónok Harca, hivatalos kezdési dátuma van már a 4. évadnak?

szerk.:
Fecooo írta:Embörök! Mi a helyzet a Supernatural-lel?

Csodálkozom, hogy szinte sose kerül szóba, pedig idén már a 9. évad fele is lement, és ugyan vannak gyengeségei, de még mindig top sorozat szvsz ;)

Valaki követi heti rendszerességgel? :) A "Dog Dean afternoon" az egyik legjobb rész volt szerintem :D
Nézem én is, egyedül az

Ózos
rész nem tetszett, de amúgy szerintem elég jó eddig ez az évad. Viszont kíváncsi vagyok mi lesz most

Kevinnel, remélem Deanék visszaküzdik valahogy az élők sorába.. Pont pár résszel ezelőtt volt egy olyan monológja, hogy Kevin a család tagja, és csak ők vannak egymásnak. Ha Sammel lett volna az most mint Kevinnel volt, akkor felforgatná a világot is valami módszer után hogy visszahozza, szóval remélem most is megoldják valahogy, igen bírtam én a csávót.
Neked valami tipp mi lesz evvel? :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára palesz77 2013.12.17. 18:00:51-kor.
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.12.17. 15:36:17

Avatar
Rinku
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2564
Csatlakozott: 2009.08.02. 14:28:48

2013.12.15. 14:16:31

barca99 írta:Walking Deadről nem tudok nyilatkozni, de a SoA az utóbbi idők egyik legjobb sorozata, szerintem kevés az esély, hogy csalódj benne. Eredeti hang után nekem nem tetszett a szinkron (az egyik főszereplő pl. Tig, ő magyarul Tigris volt az első részben), meg egyébként is. A skót, ír, spanyol akcentus hihetetlenül jó benne, bár gondolom ez erősen egyénfüggő, lehet valakit egyáltalán nem fognak meg az ilyenek.
Kíváncsiságból megkukkoltam, hogy milyen lett a magyar, azóta is dől a hányás belőlem. Annyira degradáló és oda nem illő hangokat hoztak melléjük, hogy arra nincs szó... Egyedül Clay-é olyan, amire azt mondom, hogy igen, ez ideillő. Ugye Maximus és Dredd bíró hangja, előzetesen is rá számítottam, apró "öröm" volt, hogy az övé lett Clay-é. Hogy legalább nem cseszték el a végletekig az egész szinkront. Tara és Gemma szinkronja több, mint szánalmas és pocsék, Piney-é hagyján, de nem rá szavaztam volna, sz.r az egész, ahogy van. :) Kulturáltabban nem tudok nyilatkozni erről, a Breaking Bad-del is mit volt pofájuk művelni, jó ég... Ja meg am Kemény motorosok. Hát, ehhez is tudok gratulálni. Mint a Kincskereső kisködmön angol neve - Magic Jacket... (Tényleg ez, nem vicc.) Szeretem, amikor ilyen remek és sugárzó módon tudnak adni egy tartást egy filmnek vagy sorozatnak. Egy 80-s iq-jú vadbarom is ki tud ilyet találni... Anarchia Fiai. Áh, nem jó, legyen Kemény motorosok, abban aztán megvan minden. Ja meg SAMCROW - a Holló. Nagy pacsi! És a SAMBEL mi lesz? Csengettyű? Egy jó alapos verés ráférne az egész szinkronstábra. :)
davi10 írta:Lassan eljön a téli szünet, ilyenkor kicsit mindíg átmegyek "antiszocba", most is kinéztem magamnak 2 sorozatot, amit itt is okan követnek. A Sons of Anarchy-t és a Walking Dead-et.
Melyiket ajánlanátok jobban, úgy, hogy annyira azért nem vagyok oda a zombis cuccokért. Illetve ha a SoA mellett döntenék érdemes elkezdeni szinkronnal, vagy csak ront az élményen?
TWD: legtöbbször baromi vontatott, bugyuta, amatőr és idegesítő, de valamennyi varázsa mégis van, ha lehet így mondani. Én sem tudom, hogy miért nézem, talán csak azért, hogy lássam, mi lesz a vége. :) Elmolyolok rajta, mivel már négy évadot is megnéztem. :) Az első évad 6 db rész, ha az alapján úgy-ahogy bejön, akkor Te is végig fogod nyomni, ha nem, akkor hagyjad, annyira sokat nem vesztesz el, hogy rákényszerítsd magad az egészre. Főleg hogy az utóbbiak, akik mégis továbbnézik, na azok a dögunalom és bugyutaság^10 2. évad jó 80% arányban ott is hagyják a francba az egészet... :lol: Nézzél SoA-t! :)

SoA: ~Hells Angels, nők-buli (első pár évadban mindenképpen), lövöldözés, fegyverkereskedelem, brotherhood, outlaw motoros gang. Nekem egyik kedvenc sorozatom, habár van fejlődni valója. Én azért nagyon szeretem, ha az összképet nézem, teljesen rendben van, sőt, az utóbbi évadok eléggé odatették magukat. Ezt ajánlanám, ha a fenti jellemzők alapján felkeltette az érdeklődésedet, akkor mindenképpen. :)
Gery0704 írta:

Tényleg furcsa hogy a 4. évadban "győz" egy Gus kaliberű drogbáró ellen és a végén meg egy kevesebb mint 10 rész óta szereplő náci sufni gengszter banda a fő ellenfél? akiket a nagy fináléban kivégez? hát nem tudom nekem jobban tetszett a 3. és 4. évad fináléja de a sorozat tetőpontja abszolút Hank halála volt. Már a kartel támadásakor is éreztem hogy szegénynek vesznie kell de ez.. kiváló. Személy szerint én nem tettem volna ilyen gyorsan Gus ellenfelévé Waltot nekem jobban tetszett volna ha a kartelt közösen végzik ki majd ezután lesz Gus a fináléra az ellenfél Waltnak. Itt a finálé csak egy személyes bosszú volt.. Ami mindenképpen pozitivum hogy nem lett happy end. Jesset annyira lehetett sajnálni, annyit szenved az évadok alatt.. belőle még kilehetne hozni valami folytatást de csak és kizárólag ugy ha nem hoz szégyent a sorozatra :D

Az utolsó évad szerintem teljesen oké volt, más kérdés, hogy én azt vártam tőle, hogy mindenkije meghal, az asszonytól a csecsemőig mindenki, Jesse is, Hank, Marie, az egész brancs, csak ő marad és egy ilyen Fegyvernepper style-ban áll egy halom rom felett és k.o. Ennyi volt, nyertél ugyan, de mindenért, ami kezdted, az elveszett, így kell még jó húsz-harminc évet leélned, tök magányban. Számomra így ment volna a sorozat a menny után még egy lépcsőfokkal. :wink:

Azért így sem volt rossz. A végét kicsit szertelennek érzem, hogy nem volt nagy Jesse-Walt jelenet, meg a nácik meg sem nézték a csomagtartót, de jó volt így is. :) Szerintem kicsit túlcsordultak az érzelmek a sorozattal kapcsolatban. Gyakorlatilag legendává nőtte ki magát az egész és az éhség részről-részre csak nőtt, úgy érzem, hogy Hank halála után kb. semmi sem elégítette volna ki a nézőket. De nem is vitatkozom ezzel, szintén ebben tengődtem/tengődök én is. Valahogy mégmégmég, még többet, ne legyen vége. Nagyon jó sorozat volt, életem legjobbja, remek színészi alakítások, történet, csavarok, baromira odafigyeltek a részletekre, apróságokra, minden rendben volt. Az utolsó évadokkal, persze. Azért az elején voltak hibák, amik becsúsztak, csak szárnypróbálgatás volt végtére is még az eleje. Bár nekem az is tetszett már. Ki így, ki úgy, de ha a teljes összképet nézem, számomra a legkirályabb hosszú film, amit valaha is levetítettek. :)
Btw, én is csak Aaron Paul miatt nézem majd meg az NFS-t. :wink:
Football, bloody hell. /SAF/
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2013.12.15. 12:28:02

Walking Deadről nem tudok nyilatkozni, de a SoA az utóbbi idők egyik legjobb sorozata, szerintem kevés az esély, hogy csalódj benne. Eredeti hang után nekem nem tetszett a szinkron (az egyik főszereplő pl. Tig, ő magyarul Tigris volt az első részben), meg egyébként is. A skót, ír, spanyol akcentus hihetetlenül jó benne, bár gondolom ez erősen egyénfüggő, lehet valakit egyáltalán nem fognak meg az ilyenek.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6779
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2013.12.15. 11:47:26

Lassan eljön a téli szünet, ilyenkor kicsit mindíg átmegyek "antiszocba", most is kinéztem magamnak 2 sorozatot, amit itt is okan követnek. A Sons of Anarchy-t és a Walking Dead-et.
Melyiket ajánlanátok jobban, úgy, hogy annyira azért nem vagyok oda a zombis cuccokért. Illetve ha a SoA mellett döntenék érdemes elkezdeni szinkronnal, vagy csak ront az élményen?

Kösz
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
Gery0704
Jugador del Barça
Hozzászólások: 116
Csatlakozott: 2010.04.12. 14:55:06

2013.12.14. 21:05:23

Hát én is végeztem a Breaking Baddel és hát hasonló dolgokat tudok elmondani mint zola

Tényleg furcsa hogy a 4. évadban "győz" egy Gus kaliberű drogbáró ellen és a végén meg egy kevesebb mint 10 rész óta szereplő náci sufni gengszter banda a fő ellenfél? akiket a nagy fináléban kivégez? hát nem tudom nekem jobban tetszett a 3. és 4. évad fináléja de a sorozat tetőpontja abszolút Hank halála volt. Már a kartel támadásakor is éreztem hogy szegénynek vesznie kell de ez.. kiváló. Személy szerint én nem tettem volna ilyen gyorsan Gus ellenfelévé Waltot nekem jobban tetszett volna ha a kartelt közösen végzik ki majd ezután lesz Gus a fináléra az ellenfél Waltnak. Itt a finálé csak egy személyes bosszú volt.. Ami mindenképpen pozitivum hogy nem lett happy end. Jesset annyira lehetett sajnálni, annyit szenved az évadok alatt.. belőle még kilehetne hozni valami folytatást de csak és kizárólag ugy ha nem hoz szégyent a sorozatra :D
Épp arról beszéltünk egy haverommal hogy a Need for speed cimű filmet simán belehetne adni úgy mint Jesse későbbi élete :D csak Aaron Paul miatt fogom megnézni azt a filmet :D
Avatar
Rinku
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2564
Csatlakozott: 2009.08.02. 14:28:48

2013.12.12. 20:06:28

Xanthor írta:

A meztelen Tarás álmaitoknak azt hiszem lőttek. :D Az elmúlt 1-2 évadban eléggé megutáltam, de most mégis sajnáltam a halálát. Érdekes lesz a kövi évad, jó kis kínaiak+Mayans vs Samcro és ezzel együtt Nero vs Jax lehet. Kérdés Tara halála kire lesz hárítva. Nem hiszem, hogy Juice elmondaná Jaxnek (mondjuk lehet Jax össze tudja tenni a képet, mert azt tudja, hogy Gemma lelépett Unser pickupjáva), és lehet ezért is a taco földieket fogja okolni. Meg az a hajléktalan se véletlenül volt ott, amikor amikor Juice kidobta a Tara ellen használt dolgokat. Valószínűleg azokat megtalálják és mondhatja, hogy valami motoros volt. Az viszont elég érdekes volt, hogy Roosevelt elkezdte mondani, hogy "We got a...", lövés, és így semmi rendőri reakció erre. :D Mindenesetre tényleg eseménydús kis záró szezon elé nézünk, és megjegyezném, hogy a zárójelenetre a zene megint tökéletes volt, ezt is imádom a SoA-ban. 8)

Hát lőttek, lőttek, a francba is... :D De amúgy az utálat az emberek körében azért van, mert szimplán nem illik egy ilyen hétköznapi, gondoskodó anyuka egy félmilitary, becsületkódexes közösségbe. Mindent, ami Tara tett, azt jól csinálta és teljesen meg tudom érteni, hibáztatni nem tudom semmiért. De egyszerűen annyira nem illett az összképbe, pont az előző miatt... Hogy amikor robban a klubház az írek miatt, meg halomra lövik a kínaiakat, pont leszrom, hogy a kölykök a daycare-ben vannak-e, vagy Unser bácsinál. Örülök, hogy végülis ő is kiíródott, jó kis katalizátort adott a 7. évadnak (ő is), lesz itt még habos sütemény! :) Amúgy éreztem, hogy nem így lesz, hogy Jax be a sittre, Tara meg hawaii-on héderel a gyerekekkel. Ennyi szrság és szenvedés után, amit velük lenyomtak, ez ilyen simán nem érhetett véget, s no lám... :)

A hajléktalan nőci kb. mindenhol ott van, ezen ne lepődj meg. Nem ő fog köpni, neki semmi szerepe nincs. Már feltűnt párszor a sorozatban, ilyen dinka, magában motyogó nő, nem lesz gond vele.
Football, bloody hell. /SAF/
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.12.12. 19:54:12

soa

CSAK A HÚSVILLA! :lol:

hú.
hát ugy egy órán keresztül néztem hogy most ennyi? éreztem h az előző két részben rohadt magasra tették a mércét, mondom a fináléra kifújtak, erre tessék :D
mikor mentek vissza házhoz, ott már 100%-ig biztos voltam benne h gemma ki fogja nyírni (csak én azt gondoltam, hogy tudni fogja a valós szitut - hogy jax feladja magát - és ez miatt nyirja majd ki. de azért igy sem lett rossz.) :lol:
juice gyerekben van kraft, én már annyira sajnálom szerencsétlent h leirhatatlan, minden rajta csattan...
jax amugy tuti meg fogja tudni mi történt, sutter nem hagyhat ki egy akkora aduászt.
a mayans meg... :lol: annyira éreztem h ez lesz mikor maguk maradtak a fekákkal... mano-t viszont nem értem. élhetne nyugodtan a kis hookerjeivel, erre visszamászik a a legnagyobb dzsuvába, csak hogy mentse a byzlatset..
tara meg, hát sajnálom szegényt, már multkor is irtam h nagyon beült a két szék közé, lám mi lett a vége...
óriásivá nőtte ki magát ez a sorozat, és bár annyira nincsenek előttem az eddigi évadok, de ez az utolsó (főleg az utolsó 3 rész) mindent vitt. nálam már most méltó párja a BB-nek
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Xanthor
Capitá del Barça
Hozzászólások: 726
Csatlakozott: 2008.08.14. 20:35:10
Tartózkodási hely: Budakeszi/Bp.

2013.12.12. 19:37:48

Rinku írta:SoA

Aw yiss. 8) Sutter tudja, hogy hogy kell a szrt úgy igazán rendesen megkavarni! :D Sokat nem tudnék most fűzni ehhez, eszméletlen jó záróévadnak nézünk elébe. 8) Féltem, hogy esetleg gyengén ér véget és nem lesz értelme még egy 7.-nek, de alaposan rám cáfoltak a látottak, aaaaaaw yisssssss! :mrgreen:

A meztelen Tarás álmaitoknak azt hiszem lőttek. :D Az elmúlt 1-2 évadban eléggé megutáltam, de most mégis sajnáltam a halálát. Érdekes lesz a kövi évad, jó kis kínaiak+Mayans vs Samcro és ezzel együtt Nero vs Jax lehet. Kérdés Tara halála kire lesz hárítva. Nem hiszem, hogy Juice elmondaná Jaxnek (mondjuk lehet Jax össze tudja tenni a képet, mert azt tudja, hogy Gemma lelépett Unser pickupjáva), és lehet ezért is a taco földieket fogja okolni. Meg az a hajléktalan se véletlenül volt ott, amikor amikor Juice kidobta a Tara ellen használt dolgokat. Valószínűleg azokat megtalálják és mondhatja, hogy valami motoros volt. Az viszont elég érdekes volt, hogy Roosevelt elkezdte mondani, hogy "We got a...", lövés, és így semmi rendőri reakció erre. :D Mindenesetre tényleg eseménydús kis záró szezon elé nézünk, és megjegyezném, hogy a zárójelenetre a zene megint tökéletes volt, ezt is imádom a SoA-ban. 8)
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.12.12. 17:56:49

Rinku írta:SoA

Aw yiss. 8) Sutter tudja, hogy hogy kell a szrt úgy igazán rendesen megkavarni! :D Sokat nem tudnék most fűzni ehhez, eszméletlen jó záróévadnak nézünk elébe. 8) Féltem, hogy esetleg gyengén ér véget és nem lesz értelme még egy 7.-nek, de alaposan rám cáfoltak a látottak, aaaaaaw yisssssss! :mrgreen:
wááááh van felirat, jövök nem sokára én is :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Rinku
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2564
Csatlakozott: 2009.08.02. 14:28:48

2013.12.12. 17:32:32

SoA

Aw yiss. 8) Sutter tudja, hogy hogy kell a szrt úgy igazán rendesen megkavarni! :D Sokat nem tudnék most fűzni ehhez, eszméletlen jó záróévadnak nézünk elébe. 8) Féltem, hogy esetleg gyengén ér véget és nem lesz értelme még egy 7.-nek, de alaposan rám cáfoltak a látottak, aaaaaaw yisssssss! :mrgreen:
Football, bloody hell. /SAF/
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2013.12.09. 22:25:50

Végeztünk barátnőmmel a Breaking Bad-el.
Először is huhh, kár, hogy vége. Másodszorra pedig annyira sok pozitív megnyilvánulást olvastam róla, pl a 9,9es pont az IMDB-n, hogy ezek után csalódtam a végében :(
Ha ezeket nem hallottam, meg olvastam volna, akkor azt mondanám, hogy na király, bár így is lenne bennem tüske.

Nálam a 4. évad vége egyértelműen jobb, mint a story vége, de fényévekkel veri. Pl mi lesz Jesse-vel? Mi lett a kis sráccal? Saúl? Nem hiszem, hogy eltudna menni egy olyan helyre, ahol senki sem ismerné fel. Viszont a szerintem legunalmasabb szál is félbe maradt, TEDDBENEKI :lol: perverz nevű palival mi lett. Oké tudom, hogy Skyler-től telefossa magát, de mégis börtönbe került-e, lett-e valamilyen károsodása.
Na, de Jesse: csak elmegy "boldogan", de hova? A kis srácért? Oda tuti nem, biztos, hogy már nevelő intézetbe van. Semmi pénze nem maradt? A 0-ról kezdheti? A rendőröknek van valamilyen gyanúja ellene? Ajj sok kérdés :D
Hank nőjével mi lett? Mármint a bajával, hogy állandóan lop.
Az is fura nálam, hogy a végén lényegében egy piti kis senkiházi csapatot nyír ki, viszont a negyedik évadban a legdurvább arcokat, nálam ez is fura egy kicsit.
Mike halálánál majdnem bőgtem :D
Ja és még 1 valami, nem úgy volt, hogy összesen van 10-11 millija? Aztán a hordókból csak 1 marad nála, ami kb 1,2 millát tartalmaz, viszont az utolsó rész elején ismét 10-11 millióról beszél, ezt se vágtam, hogy most akkor mi van.
Összességében 10 pont, egyetlen egy sorozat sem kötött még le így, lehet én vagyok a pszichopata, de végig Walter-nek drukkoltam, kedvenc karakter a főszereplő :D
Ja és itt aztán mondhatják a tipikus "karakterfejlődést" XD Jajj, de utálom ezt a kifejezést :D Nem rég valaki behozta, azóta mindenki ezt nyomatja.

Na Breaking Bad: istenkirálycsászár így egybe.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára zola8787 2013.12.14. 22:57:34-kor.
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2013.12.09. 21:40:32

Bár nem hiszem, hogy sokan nézik, de elkezdtem darálni az Arrow második évadát, és azt kell, hogy mondjam, eddig klasszisokkal jobb, mint az első. Ott még döcögött a szekér, bár az évadzáróra beerősített a sorozat, viszont itt a második évadban eddig képregényes-sorozat mércével nézve frenetikus amit alkottak. Javultak a színészi alakítások (vannak persze kivételek, Laurel...), jobb a rendezés, jobb a sztori, kezdenek felpörögni az események. Ja és megéri 720p-ben nézni, mert a látvány is megér egy misét, itt is óriási minőségi ugrást vettem észre. Szóval aki szemezett vele, de félbehagyta az első évadnál, annak megérhet még egy misét, mert a kötelező körök lefutása után most már elindulhat a zúzda. Ha ilyen ütemben fejlődik majd a sorozat évadról-évadra, akkor tényleg elhiszem, hogy akár még része is lehet majd a DC filmes univerzumnak.
Árnyak Ligája rulz 8)
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2786
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2013.12.09. 21:27:39

Köszi, akkor mindenképp eredeti hanggal kölcsönzöm ki a TK-ból.. :D
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2013.12.09. 20:46:49

geridoss írta:Nézte valaki a Drót című sorozatot? HBO sorozat, most akarom elkezdeni, IMDB-n elég jól értékelik, csak érdekelne, hogy kb mihez hasonlít.
Kb a világ legjobb sorozatához :D (Legalábbis a GoT megjelenéséig így gondoltam :D )

Én is éppen most pörgetem újra, a 2. évadnál tartok, pedig szombat éjjel kezdetem bele 8)

Hasonlítgatni nem szeretném semmihez, pedig ilyen rendőrös sorozat van zsákszámra. De ez egyedi sztem.

Az első pár részben szépen megismerkedünk a szereplőkkel és a szálakkal, aztán egyszercsak beindul a dolog és a nyomozás, onnét már parádéé 8)
Minden évad egy külön szintet játszik be a drognyomozáson át a kikötői turpisságokon keresztül a politikai vonal és a média szerepéig bezárólag.

Nincs olyan ember, akinek ne ajánlanám, egy esélyt kötelező adni neki.

És ugyan elcsépelt lehet, de kifejezetten ajánlom, h eredeti hanggal nézd! A sok gettófeka vakerja úgy jön át igazán, nagyon jól tolják. Aztán ugyanígy a többi szereplő kiejtése is szenzációs, a későbbiekben Clay Davis szenátort például lehetetlen magyarul leadni így.
Belenéztem a szinkronos verzióba, sztem botrányosan rosszak a hangok, sokáig nem is bírtam...

Szal must watch és oridzsi hanggal! :wink:
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2786
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2013.12.08. 23:19:06

Nézte valaki a Drót című sorozatot? HBO sorozat, most akarom elkezdeni, IMDB-n elég jól értékelik, csak érdekelne, hogy kb mihez hasonlít.
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
Avatar
Hunter91
Capitá del Barça
Hozzászólások: 916
Csatlakozott: 2008.08.27. 23:37:04
Tartózkodási hely: Ahol a denevér is lámpával jár!

2013.12.08. 22:17:11

soadroli írta:Az az első hely nem véletlen 8)
Ma fejeztem be a Breaking Bad-et. Elsősorban azért is kerestem ezt a listát, mert csillapítanom kell a sorozatéhségemet :) BrBa után igen magasan van a mérce.
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5241
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2013.12.08. 22:11:00

Az az első hely nem véletlen 8)
Kép
Avatar
Hunter91
Capitá del Barça
Hozzászólások: 916
Csatlakozott: 2008.08.27. 23:37:04
Tartózkodási hely: Ahol a denevér is lámpával jár!

2013.12.08. 21:55:49

Gareth Tello írta:
Hunter91 írta:Bocs, hogy közbevágok az eszmecserébe, de hova tűnt az imdb oldaláról a tv-sorozat rangsor?
Valaki megszánna egy linkkel? Pár napja még simán megtaláltam, de valamit tuti újítottak, mert már 5 perce kattintgatok, de sehol se látom.
http://www.imdb.com/search/title?num_vo" target="_blank ... =tv_series
Ha nem erre gondoltál, akkor bocs. :D
Ez is megteszi, de régebben olyan volt, hogy oldalra lehetett csúsztatni. Mondjuk ez már részlet kérdés. Köszi!
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.12.08. 21:53:52

Hunter91 írta:Bocs, hogy közbevágok az eszmecserébe, de hova tűnt az imdb oldaláról a tv-sorozat rangsor?
Valaki megszánna egy linkkel? Pár napja még simán megtaláltam, de valamit tuti újítottak, mert már 5 perce kattintgatok, de sehol se látom.
http://www.imdb.com/search/title?num_vo ... =tv_series" target="_blank
Ha nem erre gondoltál, akkor bocs. :D
Avatar
Hunter91
Capitá del Barça
Hozzászólások: 916
Csatlakozott: 2008.08.27. 23:37:04
Tartózkodási hely: Ahol a denevér is lámpával jár!

2013.12.08. 21:48:56

Bocs, hogy közbevágok az eszmecserébe, de hova tűnt az imdb oldaláról a tv-sorozat rangsor?
Valaki megszánna egy linkkel? Pár napja még simán megtaláltam, de valamit tuti újítottak, mert már 5 perce kattintgatok, de sehol se látom.
Válasz küldése