Offtopic

Ami egyik témához sem kapcsolódik, avagy itt nyugodtan írhatsz mindenről kötetlenül.

Fogyasztasz valamilyen dohányterméket? :D

- Nem, soha nem próbáltam.
10
22%
- Próbáltam, de nem szoktam rá.
17
38%
- Füstölök, mint a gyárkémény
11
24%
- Alkalmanként rágyújtok
7
16%
 
Szavazatok száma: 45
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2786
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2018.03.14. 18:00:44

D.i.N.h.O írta:.Árulja már el nekem valaki, hogy mi az a sok mocskos infó amit Ibra "kitereget" a könyvében
Davi jól mondja, teljesen elhidegültek egymástól. Ibra kereste a kontaktot Peppel, aki makacsságból nem volt hajlandó beszélni vele. Durva dolog, és nagyon paraszt ez Peptől, akiről azért lehetett már tudni, hogy önfejű makacs ember, de azért ez elég gyerekes, már ha igaz.
hajnesz írta:Nekem többen ajánlották Sir Alex életrajzi könyveit, viszont még nem jutottam oda, hogy elolvassam őket.
Érdekes lehet, de valahogy nem hoz lázba az öreg. Óriási legenda a MU tábornál, engem valahogy hidegen hagy sajna... :/
zola8787 írta:

Szörnyű ez a helyzet, át tudom érezni. Én három éve járok ebben a cipőben, de már sokkal jobb, mint az elején volt. Nagyon sok hasonlóságot vélek felfedezni abban, amiket leírtál, meg abban, ami velem történt - azért nem teljesen ugyanaz a kettő -, de azért kitartást neked a továbbiakban! Túltenni magad nem fogod rajta soha, de megtanulsz együtt élni a tudattal, hogy ő már nem az, akibe beleszerettél.
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2018.03.14. 17:48:48

Párkapcsolatból nehezen megtérő csávó esete Tóth Marival. Viccet félretéve írok pár gondoltatot, mik is történtek azóta.

Röviden a kezdtektől: lelkitársból lett 4 éven át tartó párkapcsolat szakadt meg, mert exemre rákacsintott egy munkanélküli, bulis, cigis (exem utálja, utálta?), piás, 26 évesen 14 éves kislányt kefélő gyerek. 6 héten át kuncsorogtam utána, közben rengetegszer még belémrúgva. Családja megsiratott, exem napokig haza sem járt, a családjában senki sem szólt hozzá. 6 hét alatt 17 kiló fogyás nálam, azóta feljött vagy 35.

Tanácsaitokat megfogadván felkerestem egy pszichiátert, vele elbeszélgettem, végig bőgve a történetemet, meghallgatott, elmondta a gndolatait, felírt kedélyjavító gyógyit és átküldött egy hosszabb kezelésre az egyik pszichiáterhez. Kedves nő, de valahogy nem illik neki ez a szakma. Próbál okos gondolatokat mondani, de néha azt látom rajta, hogy tanácstalan, főleg az elején volt mikor 10-20 mp-ig is ültünk néma csendben, kellemetlen volt. Persze ez azért is van, mert nagyon durván elegem lett az életből, írtátok is, hogy az akkori életfelfogásom nagy kihívás egy dokinak.
Azóta rendszeresen járok hozzá,eleinte hetente, most már 2 hetente, jól elbeszélgetek vele. Nem mondom, hogy a gyógyszer hatása vagy a kezeléseké, de az utóbbi időben már normálisan tudok beszélni vele még exemről is (ugye kitér mindenre) és nem kap el a halálvágy, vagy a sírás. Ennek örülök, ebben tényleg javultam.

Viszont az életszemléletem továbbra sem változott. Ugyanúgy értelmetlennek találom az egészet, ugyanúgy nemérdekel semmi, ugyanolyan minden napom. És nem, nem akarok barátnőt. Azóta (1,5 éve) még szexuális kapcsolatom sem volt és az a durva, hogy nem is kívánom. Teljesen kihűltem kapcsolat terén. Megnézem a nőket nem arról van szó, de, hogy valakit leszólítsak, vagy munkahelyen bepróbálkozzak, kizárt, mert nem érdekel, még megjátszani sem tudnám magam. A bizalom a nők felé teljesen megszűnt bennem, nem érzem magam férfinak (30 vagyok). (hozzáteszem azt is, hogy 18 éves korom óta pici kihagyásokkal mindig volt szexuális kapcsolatom) (Ja azt is leírom, hogy nem, nem lettem meleg, de CR nem tudom hol vette az új pulcsiját, na mindegycsi.)
Ezen próbálunk változtatni, vagyis próbál nekem segíteni a pszichós néni. Még annyi változás, hogy pár barátommal többet beszélgetek, nagyon ritkán még találkozunk is, dumálgatunk, de egyáltalán nem úgy , mint régen.
Exem egyik húgával még mindig tartom akapcsolatot, szószerint lecsesz ha nem írok neki, hogy mi van velem. Vele nem beszélek exemről, ha nem bírom ki és rákérdezek, vagy nem válaszol, vagy egyből témát vált.
Annyit tudok róla instagram alapján (ez a másik, eleinte naponta többször is ránéztem, mostmár van, hogy csak 3-4 naponta), hogy kimentek külföldre melózni, visszajöttek és most nem dolgozik egyik sem. Tökéletes volt ez a rövid kint lét, hogy a család megbékéljen és elfelejtsen engem, nagyon ügyesek voltak.

Napjaim ugyanazok, ugye még szüleim nyakán lógok, reggel el melóba, hazajövök, filmezek, fórumot olvasom, kis insta, aztán alvás. Hétvégente meg megyek menhelyre kutyázni, kb ennyi.
Megpróbálom következő célnak ez a szemétláda diétát, de ilyen gondolkodásmóddal nagyon nehéz lesz, nem is bízok magamban (na már megint kezdtem :)), de muszáj, mert nem vagyok ehhez a plusz teherhez hozzászokva és nagyon zavar.

Ennyit akartam, javulok, javulgatok, de egy csiga is lehagyna, olyan tempóban. Belegondolva 1 éve nem gondoltam volna, hogy "ennyit" fogok "változni, javulni", már ezt is pozitívnak veszem.

Köszi aki elolvasta, kíváncsi vagyok a többiekre is mi van velük.

Elnézést azoktól, akiknek teljesen más a gondolkodásmódjuk, irigyellek is titeket ezért, de én egy külön világban élő lelkis srác vagyok. Jelenlegi Rick és Morty-s mottóm: "Véletlenül vagyunk itt, nincs semmi értelme az életünknek, egyszer úgyis meghalunk, na megyünk játszani?" :)

u.i.: pokemon go-ban max szintű lettem, level 40, ezaz :lol:
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6775
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2018.03.14. 12:38:32

Én régebben olvastam a könyvet, ezért geridoss részletezhetné, ha neki frissebb az élmény.
Röviden annyi, hogy volt valami összeszólalkozása vele edzésen, és azután hiába kereste meg Pep-et folyamatosan, Ő kerülte a társaságát és folyamatosan kitért a beszélgetés alól.

Nem tudom mennyire igaz, de ahogy Ibra könyvében ábrázolva van, úgy tényleg nem egy szép sztori.

De amúgy nekem is tetszett anno a könyve, szerintem érdemes elolvasni.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
D.i.N.h.O
Jugador del Barça
Hozzászólások: 192
Csatlakozott: 2012.07.01. 17:33:06
Tartózkodási hely: otthon

2018.03.14. 12:22:54

Ha már focis könyvek..Árulja már el nekem valaki, hogy mi az a sok mocskos infó amit Ibra "kitereget" a könyvében és a sötét oldal olyan szívesen hivatkozik rá. Milyen csúnyákat ír Pepről meg a klubról(ami persze tutira igaz, mert ő sose hazudik.. :roll: )?
Annyira nem érdekel az ember h egy egész könyvet kiolvassak ezért.. :D
"Rengeteg pénz költöttem piára, nőkre és gyors autókra-a többit elpazaroltam."
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2018.03.14. 10:29:43

Nekem többen ajánlották Sir Alex életrajzi könyveit, viszont még nem jutottam oda, hogy elolvassam őket.
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2786
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2018.03.14. 09:59:53

Nem találtam neki külön topikot, úgyhogy ide írnám.
Megvettem tegnap Iniesta könyvét. Már Zlatant kiolvastam, nagyon tetszett.

Tervben van még Suarezé és Gerrardé is. Tudtok ajánlani még hasonló életrajzi könyveket? Persze amiket érdemes is átnyálazni - nyilván függ játékos szimpátiától is, de a azért érdekel a véleményetek.
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
Avatar
Primitive
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1669
Csatlakozott: 2007.06.25. 10:48:23
Tartózkodási hely: Budapest

2018.02.27. 14:45:20

Hali!
Szombaton a DAC-Nagyszombat meccsre felszabadult egy jegyem. 6,500 forint. Útiköltség és a jegy foglaltatik az árban.
Indulás Budapestről reggel 10,00-kor, érkezés nagyjából este 7-8 körül.
Ha valakit érdekel, írjon pm-et, es a többit megbeszéljük.
"Non scholae sed vitae discimus"
"Primum nil nocere"
"Lege artis medicinae"
Avatar
Tim
Mezei fórumozó
Hozzászólások: 3213
Csatlakozott: 2007.06.15. 21:52:33

2018.02.26. 21:40:31

Bár én személy szerint örülök, hogy ilyen normális hangnemben tudtok beszélni a napi politikáról, sajnos ez a téma még mindig tiltott az oldalon. Ezért kérek mindenkit, mellőzze az ilyen jellegű hozzászólásokat.
Kép
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2018.02.26. 19:01:45

Nero. írta:57-43 úgy hogy mindenki összefogott azért nem olyan reménykeltő. Vagy most otthon az a terv hogy a Jobbik-MSZP-LMP stb. egy színben indul? Akkor mit képviselnek?
Ebben a városban a rendszerváltás óta mindig a fidesz nyert, ráadásul mindig magabiztosan. Azért ezt is nézd + azt is, hogy az új polgármester utcáját bekamerázták, le sorozbérencezték, lekommunistázták, ráadásul a városban buszokat is véltek felfedezni a soron. Bármit is mondanak a fideszesek, ez nagyon szíven ütötte őket.
thalasz
Barça C
Hozzászólások: 20
Csatlakozott: 2010.12.13. 08:26:27
Tartózkodási hely: Budapest XI.

2018.02.26. 09:57:05

Úgy gondolom, ennyi idő elég volt, lett volna (a moderátoroknak is) a reakcióra. De úgy tűnik, csak engem zavar a magyar történelem legsötétebb korszakának beidézése. Ezért fájó szívvel és mélységes csalódottsággal távozom.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15501
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2018.02.25. 23:01:14

jah látom, csak vak voltam.
nem is figyeltem az aláírásokat.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.02.25. 22:40:42

Csababarca: Szálasi Ferenc Tivornya aláírásában.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15501
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2018.02.25. 22:26:30

“Az ellenzék kezében van a médiumok 90%-a” :D

Mi az a komment a Busi topikban, megint egy monogram amit nem tudok hova tenni?
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2018.02.25. 22:02:14

“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15501
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2018.02.25. 21:29:28

Nero. írta: Akkor mit képviselnek?
mindent, ami nem a fidesz. ilyen egyszerű.
Veidt_madridista írta:Orszagosan nem lesz teljes ellenzeki osszefogas...
persze, hogy nem, pedig ez az út, ha kormányváltást akarnának.


de mindegy, egyszer felőrli magát a narancs is, mint minden ilyen rendszer felőrölte magát idővel a történelemben.
kérdés mennyi idő.
remélem nem sok. szüleimet sajnálom, akik beleszülettek a kommunizmusba, éltek benne 30 évet, most a 60hoz közeledbe megint ezt kell átélniük.
remélem még lesz pár szép nyugdíjas évük, egy normalizáltabb országban.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2018.02.25. 21:28:12

Veidt_madridista írta:Orszagosan nem lesz teljes ellenzeki osszefogas...
Nagyon sima Fidesz lesz, rekord alacsony részvételi aránnyal. Jó reggelt.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
Veidt_madridista
Madridista
Hozzászólások: 836
Csatlakozott: 2016.05.25. 22:41:18
Tartózkodási hely: Miskolc

2018.02.25. 21:25:13

Orszagosan nem lesz teljes ellenzeki osszefogas...
Kép
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2018.02.25. 21:24:13

57-43 úgy hogy mindenki összefogott azért nem olyan reménykeltő. Vagy most otthon az a terv hogy a Jobbik-MSZP-LMP stb. egy színben indul? Akkor mit képviselnek?
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2198
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2018.02.25. 21:20:40

Valaki nem tudja véletlenül, hogy mi volt a legmelegebb és a leghidegebb időjárás, amikor még futballmeccset rendeztek?
markionni
Capitá del Barça
Hozzászólások: 517
Csatlakozott: 2016.12.12. 12:28:14

2018.02.25. 21:07:18

Igen igen! Koszonjuk Vasarhely. Lehet naiv vagyok, de ugy erzem ez a szikra hianyzott ami elindithatja a valtozast es remenyt adhat az embereknek, hogy elmenjenek a kormany ellen szavazni aprilisban. Mar az is nagyon nagy valtozasokat eredmenyezhet a demokracia javulasaban, ha nem sikerul nagy folennyel nyerniuk, mert vegre parbeszedbe kellene elegyedniuk az ellenzeki partokkal hogy barmilyet torvenyt vegigvihessenek.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15501
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2018.02.25. 20:57:38

hdavid írta:Szép volt Hódmezővásárhely!!!
Április 8. Újra él a remeny!
csak így lehet őket megverni! sehogy máshogy.

Schmidt Mária szavait érdemes elolvasni a kommunizmusról...mintha egy az egyban a mai állapotokról beszélne.
szégyenlem hogy a tanítványa voltam.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
hdavid

2018.02.25. 20:47:53

Szép volt Hódmezővásárhely!!!
Április 8. Újra él a remeny!
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2018.02.24. 20:56:35

De én akarom legelsönek megkapni :D :D engem a gazdasági vonal is érdekel
Kép
Avatar
Victor_Valdes
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4447
Csatlakozott: 2007.02.09. 16:19:20
Tartózkodási hely: Debrecen

2018.02.24. 19:57:12

MQuCsabi írta:Kitöltöttem. Nagyon kiváncsi lennék a szakdogára is :):) Nem tudnál belőle szerválni nekem egy word ot? Elég csak ez az esettanulmány része is.
ha nem keri a bizalmas kezelest, elerheto lesz a vilaghalon, mint minden szakdoga. :)

ui.: reg lattam ilyen jol szerkesztett kerdoivet.
http://www.maon.hu - marketing - üzleti élet - motiváció - vállalkozás -
"mi leszel, ha nagy leszel? közgazdász, vagy bérgyilkos..a kereslet határozza meg a kínálatot.."
"tudom egyszer újra látlak, az imáim hozzád szállnak..." †
rikko
Capitá del Barça
Hozzászólások: 960
Csatlakozott: 2017.02.12. 11:10:09

2018.02.24. 19:56:21

Én is kitöltöttem :D
Egész érdekes volt. Végre nem sablon kérdésekkel :!:
Válasz küldése