Utazás Barcelonába

Ami egyik témához sem kapcsolódik, avagy itt nyugodtan írhatsz mindenről kötetlenül.
Avatar
Ibrahim Afellay
Barça C
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2011.06.01. 08:19:25
Tartózkodási hely: Szolnok

2011.07.25. 15:55:34

üdv!egy olyan kérdésem lehetne,hogy (tudom áttudnám számolni dolgokat ha utánannéznék meg megtudnám nézni...de csak könnyebb itt ha vki leirja hogy kb mennyibe kerül) egy barcelonai meccsre...jo éppen egy kis csapat is ellen...kb mennyibe van olyan 2-3napos ut??szállásal mindenel?jo gondolom attol is függ h repülövel vagy mivel megyek...meg h milyen szállásba....de pl legolcsobban vagy közepes árban kb mennyi lehet? :D köszi ha vki letudja irni :D
Fc Barcelona : Més que un club

Kép
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2011.07.25. 15:15:03

srácok, lehetésges az, hogy verbuválódik egy jópár fős társaság valami egyszerűbb (kiscsapat elleni..) hazai meccsre ?
sajnos nincs kasszám ahhoz, hogy egyedül nekivágjak, meg egyáltalán semmit nem tudok az egészről, hogy működik..

csak annyit tudok, hogy minden vágyam egyszer eljutni a szentélybe, csak sajnos anyagi kereteim elég korlátozottak hozzá.

igazából engem nem érdekel, ha nem a legjobb helyről látom a meccset, az sem érdekel, ha a mikrobusz tetején kell utazni, csak olcsón kijöjjön, és beteljesedhessen az álmom.
Avatar
barca 1986
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 346
Csatlakozott: 2010.03.23. 14:44:08
Tartózkodási hely: Barcelona, Travessera de les Corts 82. / Nyíregyháza

2011.07.24. 20:22:04

http://www.servicaixa.com/nav/en/deport ... index.html#


Ez a barca egyik HIVATALOS jegyvételi oldala. A másik az fcbarcelona.com, de ott nem tud magyarországi jegyet venni. A TÖBBI NETES OLDAL CSAK BRÓKER, OTT DRÁGÁBB (2-3SZOROS SZORZÓ) A JEGY!

További részletek (jegyvásárlás menete, jegy átvétele) a fórum e topicjában visszaolvasva megtalálhatóak.
desde 07.05.1986. Steaua Bucharest - FC Barcelona
kucza86
Barça C
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2011.07.22. 20:55:37

2011.07.22. 21:01:21

Sziasztok!

A segítségetek kérném. A március 20-, vagy 21-, vagy 22-én - ugye pontos időpont még nincs - sorra kerülő Barca - Granada mérkőzést néztem ki, mint potenciális célpont. Ahogy picit visszaolvastam, valószínűleg erre a meccsre még odakint is találnék jegyet, de azért biztos ami fix, szeretném előre lefoglalni. Mely oldalt ajánljátok erre?

A http://www.spainticketbureau.com -t néztem elsőre, ezzel milyenek a tapasztalaitok? Vagy van esetleg olyan site, amit jobban preferáltok?

Segítségeteket előre is köszönöm!

Kucza

U.i.: elnézést kérek, ha már volt ilyenről szó, próbáltam keresni, de nem adott olyan eredményt, amit vártam.
klakk
Barça C
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2011.07.21. 23:10:34

2011.07.22. 17:13:03

Köszönöm a segítségeteket! Akkor azért úgy ne lendüljünk útnak, hogy online ne vegyük meg a jegyet igaz? Mert tutira kell mennem. Ha online venném meg, akkor (akikbe idáig belefutottam) a hotelbe küldené el (mindenesetre belföldi címre) a jegyeket. Háát, ez nekem vlhogy nem túl bizalomgerjesztő, egy vadidegen hotel recepciójára..... Egy helyen néztem nemzetközi küldést, de ott a szervízköltség 87 EUR 2 jegynél (plussz a postadíj 10 EUR), ahol a két jegy mondjuk 260 EUR önmagában. Na ott néztem egy nagyot. Én egy jegyre nem szeretnék többet fizetni 80-90 EUR-nál. Szóval ezt hogyan oldjam meg, melyik online céggel? Mi ennek a menete? Kiküldik a jegyeket, vagy kint fel lehet venni?
A meccsekben tudnátok segíteni? A februári, márc. eleji meccseket nem mertem nézni, mert egy 70 éves embert nem akarok megfagyasztani. Szerintetek? Így amit én néztem az ápr.01-Athletic Bilbao, vagy a Getaf (de inkább vasárnapi meccset néznék, mert a repülőjárat most úgy néz ki, hogy szombaton tudnánk menni, kedden vissza, így kevesebb éjszakát kellene kint tölteni, mint egy szerdai meccsen) vagy még esetleg ha március nem túl hideg, 04-án a Gijon.
Előre is köszi a segítséget.
Avatar
pety27
Capitá del Barça
Hozzászólások: 603
Csatlakozott: 2007.12.23. 13:28:45
Tartózkodási hely: Jamaica

2011.07.22. 10:29:13

klakk írta:Sziasztok!

Én alapjáratban nem értek a focihoz, amiért regisztráltam itt, az az, hogy segítség kellene. Hozzáteszem visszaolvastam a fórumon, de rengeteg kérdésem van.
A helyzet az, hogy apukámat a 70. szülinapjára szeretné a család megajándékozni egy focis úttal jövő tavaszra. Az idén Londonban elvittük a Wembleybe egy túrára, és akkora élmény volt számára, hogy valami nagyon maradandóval szeretnénk meglepni, hozzátéve azt, hogy nem egy anyagi javakban dúskáló családról van szó. Abban gondolkodtam, mint nőnemű, hogy a stadion nagy legyen, az egyik csapat kiemelkedően jó, (ne legyen a jegy drága), és itt az első kérdés, hogy vajon a Barca milyen csapattal állhat fel egy pl C vagy D kategóriás meccsen? Azt már olvastam, hogy ebben az esetben biztos, hogy kapunk jegyet a stadionnál meccs előtt? Alapvetően a jegyet a hosszú oldalra fent terveztem megvenni, ezt jól gondolom? A kapu mögött nem annyira élvezetes nem?És ha a meccs este 9-kor kezdődik, akkor tömegközlekedéssel el lehet még jutni a szálláshoz a végén? Mintha éjfélig járna a metró. (Hülye kérdés, de nekem fontos)
Szállást esetleg tudtok ajánlani? Vagy ha a központban nézem, a metróval úgyis könnyen el lehet a stadionig jutni?
Előre is köszönöm!
Szia!
Otthon általában,főleg az idény elején még elég jó csapatokkal szoktunk felállni,akármelyik ellenfél ellen is. Igen,nagyon valószinü hogy ha nem egy Real Madrid elleni meccset nézel ki,lehet jegyet kapni a meccs előtt . :)
A tömegközlekedés nagyon király,akárhová eljuthatsz az egész városban percek alatt,gondolok itt a metróra...amikor pedig meccs van úgy tudom hogy +1 órával többet járnak a metrók,vagyis ez esetben 1 óráig.(persze csak ha 22 órakor kezdődik a meccs,ha 20h-tól akkor nem valoszinű mivel 22-re vége 2 óra alatt hazalehet jutni bőven )
Akárhol nézed a szállást könnyen eljuthatsz a stadionig ! :)

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/c ... c/Met2.svg

->tessék itt egy metro térkép,a Camp Nou a kék vonalon a Collblanc megállóhoz van a legközelebb vagy a zöld vonalon a Palau Reialhoz!
Remélem tudtam segíteni!
Üdv_ P.
Kép

Reggel arra ébredtem, hogy már nem alszom....
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2011.07.22. 01:40:21

klakk írta:Sziasztok!

Én alapjáratban nem értek a focihoz, amiért regisztráltam itt, az az, hogy segítség kellene. Hozzáteszem visszaolvastam a fórumon, de rengeteg kérdésem van.
A helyzet az, hogy apukámat a 70. szülinapjára szeretné a család megajándékozni egy focis úttal jövő tavaszra. Az idén Londonban elvittük a Wembleybe egy túrára, és akkora élmény volt számára, hogy valami nagyon maradandóval szeretnénk meglepni, hozzátéve azt, hogy nem egy anyagi javakban dúskáló családról van szó. Abban gondolkodtam, mint nőnemű, hogy a stadion nagy legyen, az egyik csapat kiemelkedően jó, (ne legyen a jegy drága), és itt az első kérdés, hogy vajon a Barca milyen csapattal állhat fel egy pl C vagy D kategóriás meccsen? Azt már olvastam, hogy ebben az esetben biztos, hogy kapunk jegyet a stadionnál meccs előtt? Alapvetően a jegyet a hosszú oldalra fent terveztem megvenni, ezt jól gondolom? A kapu mögött nem annyira élvezetes nem?És ha a meccs este 9-kor kezdődik, akkor tömegközlekedéssel el lehet még jutni a szálláshoz a végén? Mintha éjfélig járna a metró. (Hülye kérdés, de nekem fontos)
Szállást esetleg tudtok ajánlani? Vagy ha a központban nézem, a metróval úgyis könnyen el lehet a stadionig jutni?
Előre is köszönöm!
Nekem két éve volt egy élményem, ezzel kapcsolatban. Maga a mecs jegy egyátalán nem drága egy C-D meccsre. Én nem pontosan emlékszem de, felső szektorba 16, vagy 26 euro volt a jegy. Teljesen élvezhető helyen. Én egy Almeria elleni meccsen voltam, igen erős kezdő 11 volt a pályán. Sztárokat mindenképp láthattok majd, ha kimentek. A Nou Camp európa legnagyobb stadionja, szóval ez sem okozhat gondot. A meto 12:15 ig jár, de a meccsnapokon mindenképpen, úgy van megoldva, hogy haza tudtok jutni. Mindemellet, ha a belvárosban van szállásotok a taxi mindenesetben 10 euro környékén fog kijönni.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
klakk
Barça C
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2011.07.21. 23:10:34

2011.07.22. 01:25:53

Sziasztok!

Én alapjáratban nem értek a focihoz, amiért regisztráltam itt, az az, hogy segítség kellene. Hozzáteszem visszaolvastam a fórumon, de rengeteg kérdésem van.
A helyzet az, hogy apukámat a 70. szülinapjára szeretné a család megajándékozni egy focis úttal jövő tavaszra. Az idén Londonban elvittük a Wembleybe egy túrára, és akkora élmény volt számára, hogy valami nagyon maradandóval szeretnénk meglepni, hozzátéve azt, hogy nem egy anyagi javakban dúskáló családról van szó. Abban gondolkodtam, mint nőnemű, hogy a stadion nagy legyen, az egyik csapat kiemelkedően jó, (ne legyen a jegy drága), és itt az első kérdés, hogy vajon a Barca milyen csapattal állhat fel egy pl C vagy D kategóriás meccsen? Azt már olvastam, hogy ebben az esetben biztos, hogy kapunk jegyet a stadionnál meccs előtt? Alapvetően a jegyet a hosszú oldalra fent terveztem megvenni, ezt jól gondolom? A kapu mögött nem annyira élvezetes nem?És ha a meccs este 9-kor kezdődik, akkor tömegközlekedéssel el lehet még jutni a szálláshoz a végén? Mintha éjfélig járna a metró. (Hülye kérdés, de nekem fontos)
Szállást esetleg tudtok ajánlani? Vagy ha a központban nézem, a metróval úgyis könnyen el lehet a stadionig jutni?
Előre is köszönöm!
Avatar
barca 1986
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 346
Csatlakozott: 2010.03.23. 14:44:08
Tartózkodási hely: Barcelona, Travessera de les Corts 82. / Nyíregyháza

2011.07.19. 13:02:00

uki írta:
barca 1986 írta:
uki írta:hi!




Csak a Real elleni bajnokira rizikós/esélytelen/kiba drága a jegyszerzés. A szuperkupa visszavágóra is több ezer jegy van most a barca hivatalos oldalán!
júli 25. reggel 10-től lehet rendelni jegyet.
Menj az Ossasuna ellen, ott lesz Vadócz K is.
Repjegy árat figyelembe véve, inkább Racing.
Vagy okt. 23 Sevilla!
Low cost szerű a nov. 20-i Zaragoza elleni meccsre kijutás repülővel. Akkor még magyar koraősz van ott. Tavaly pulcsi+bőrkabátban ültem végig nov. 13-án az este 10-kor kezdődő Barca Villarealt. Semmi gond nem volt. Azon a héten volt h pólóban bírtam csak a városnézést :D

Szia!

Köszi a gyors választ. A jó idő nem lenne hátrány, ugyanis egy 5-6 napos Barcelonai városnézés is párosulna hozzá. Ami nem teljesen kerék, hogy mi alapján vannak a meccsek besorolása. Az okés hogy D, C, B, A, A+ League, A+ Champions or A++ besorolás és ez alapján drágulnak a jegyek. Mert tavaly pont az Osasuna elleni meccs A+ volt, mint a Valencia elleni meccs. Még egy Sevilla sima B kategóriás. Ahogy néztem azért jegyárban nem mindegy. Esetleg az adott meccs fontossága (pl dönt a bajokságról stb) is beleszámít?

köszi:
uki
sokmindenre tudom a választ, vagy tudok válaszolni, de erről foggggalmam sincs
én sem értem, ki ellen miért drága vagy olcsó. Tipp: amikor sok a túrista, akkor csavarjunk egyet az árakon...
desde 07.05.1986. Steaua Bucharest - FC Barcelona
uki
Barça B
Hozzászólások: 31
Csatlakozott: 2005.06.17. 13:10:35
Kapcsolat:

2011.07.19. 12:43:00

barca 1986 írta:
uki írta:hi!




Csak a Real elleni bajnokira rizikós/esélytelen/kiba drága a jegyszerzés. A szuperkupa visszavágóra is több ezer jegy van most a barca hivatalos oldalán!
júli 25. reggel 10-től lehet rendelni jegyet.
Menj az Ossasuna ellen, ott lesz Vadócz K is.
Repjegy árat figyelembe véve, inkább Racing.
Vagy okt. 23 Sevilla!
Low cost szerű a nov. 20-i Zaragoza elleni meccsre kijutás repülővel. Akkor még magyar koraősz van ott. Tavaly pulcsi+bőrkabátban ültem végig nov. 13-án az este 10-kor kezdődő Barca Villarealt. Semmi gond nem volt. Azon a héten volt h pólóban bírtam csak a városnézést :D

Szia!

Köszi a gyors választ. A jó idő nem lenne hátrány, ugyanis egy 5-6 napos Barcelonai városnézés is párosulna hozzá. Ami nem teljesen kerék, hogy mi alapján vannak a meccsek besorolása. Az okés hogy D, C, B, A, A+ League, A+ Champions or A++ besorolás és ez alapján drágulnak a jegyek. Mert tavaly pont az Osasuna elleni meccs A+ volt, mint a Valencia elleni meccs. Még egy Sevilla sima B kategóriás. Ahogy néztem azért jegyárban nem mindegy. Esetleg az adott meccs fontossága (pl dönt a bajokságról stb) is beleszámít?

köszi:
uki
Avatar
barca 1986
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 346
Csatlakozott: 2010.03.23. 14:44:08
Tartózkodási hely: Barcelona, Travessera de les Corts 82. / Nyíregyháza

2011.07.19. 09:53:10

uki írta:hi!

Visszaolvasgattam elég sok oldalt, de továbbra is lennének kérdéseim. :-)
Szeptembert vagy októbert nézegettem mint utazási időszakot. (szept 18 ossasuna és okt 16 Racing).
A többi vagy idegenbeli vagy sztem rizikós a jegyszerzés (Atlético).

Mikortól lehet neten jegyet venni, mert jelenleg sehol nem találtam erről infót? A szuperkupára meg az audira találtam csak.

Sokan írták hogy 1-2 nappal meccs előtt a helyszínen is lehet venni, mert addigra mondják vissza a bérletesek. (ezt alátámasztja, hogy azért ritka amikor a camp nou tele van)

köszi:
uki
Csak a Real elleni bajnokira rizikós/esélytelen/kiba drága a jegyszerzés. A szuperkupa visszavágóra is több ezer jegy van most a barca hivatalos oldalán!
júli 25. reggel 10-től lehet rendelni jegyet.
Menj az Ossasuna ellen, ott lesz Vadócz K is.
Repjegy árat figyelembe véve, inkább Racing.
Vagy okt. 23 Sevilla!
Low cost szerű a nov. 20-i Zaragoza elleni meccsre kijutás repülővel. Akkor még magyar koraősz van ott. Tavaly pulcsi+bőrkabátban ültem végig nov. 13-án az este 10-kor kezdődő Barca Villarealt. Semmi gond nem volt. Azon a héten volt h pólóban bírtam csak a városnézést :D
desde 07.05.1986. Steaua Bucharest - FC Barcelona
uki
Barça B
Hozzászólások: 31
Csatlakozott: 2005.06.17. 13:10:35
Kapcsolat:

2011.07.18. 15:04:34

hi!

Visszaolvasgattam elég sok oldalt, de továbbra is lennének kérdéseim. :-)
Szeptembert vagy októbert nézegettem mint utazási időszakot. (szept 18 ossasuna és okt 16 Racing).
A többi vagy idegenbeli vagy sztem rizikós a jegyszerzés (Atlético).

Mikortól lehet neten jegyet venni, mert jelenleg sehol nem találtam erről infót? A szuperkupára meg az audira találtam csak.

Sokan írták hogy 1-2 nappal meccs előtt a helyszínen is lehet venni, mert addigra mondják vissza a bérletesek. (ezt alátámasztja, hogy azért ritka amikor a camp nou tele van)

köszi:
uki
Szabella
Jugador del Barça
Hozzászólások: 100
Csatlakozott: 2009.04.06. 22:08:19
Tartózkodási hely: Barcelona

2011.07.07. 01:44:46

Sziasztok,

ma megvolt a bajnoki sorsolás....lehet tervezgetni az utakat....részletek szokás szerint a szabella.hu -n
Barcelona mellett élő magyar család fociutakat ,nyaralásokat szervez Spanyolországba.BÉRLETES RÉVÉN ÁLLANDÓ MECCSBELÉPŐK.Részletek: szabella67@gmail.com vagy Skype: szabellaek ill+34972875773 vagy +34693430301 illetve a szabella.hu weboldal
Avatar
barca 1986
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 346
Csatlakozott: 2010.03.23. 14:44:08
Tartózkodási hely: Barcelona, Travessera de les Corts 82. / Nyíregyháza

2011.07.06. 18:32:45

pety27 írta:
Barcaforever írta: Az elődöntőre, mi átszállással mentünk, de soha többet Európán belül nem szállok át.Csak is wizzairrel szabad menni,mert közvetlen. Most olyan 40e körül az oda-vissza út, vmelyik nap néztem.
Én most a malév járatait nézem,ott is vannak már közvetlenül Barcelonába járatok,és azért jobb szerintem mint a wizzair mert nem kell fizetni a feladott poggyászért sem.

UP: vagyis a "Barcelona, ES ,1 Terminál" az közvetlen Barcelona nem ??? :roll:
nem wizzaires tulaj vagyok, de 10+10+5+5 kisebb mint pl. 25+25

össze kell hasonlítani a poggyászos árakat akkor kiderül, h ki a jobb. ennyi.
1 es és 2es terminál is barcelona, a 2es terminálról indul a vonat be barcelona kp-ba. 1es és 2es terminál között ingyenes buszok járnak
desde 07.05.1986. Steaua Bucharest - FC Barcelona
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2011.07.06. 15:56:03

pety27 írta:Hi.
Volt már olyan (az utóbbi 1-2 évben) aki ott vette meg a stadionnál a jegyeket?
Az lenne a kérdésem hogy ott hogy lehet választani helyet? Eléd raknak 1 stadion térképet és ott bökj rá ha nem foglalt? ? :D
Szerintem igen. De ebben nem vagyok biztos. Mikor ott voltunk, akkor ki volt írva, hogy a következő meccs x db hely.
De erről szerintem a hivatalos oldalon találsz infót, ha nem, akkor irsz nekik egy angol nyelvű emailt és szerintem válaszolnak.
Avatar
pety27
Capitá del Barça
Hozzászólások: 603
Csatlakozott: 2007.12.23. 13:28:45
Tartózkodási hely: Jamaica

2011.07.06. 15:49:03

Barcaforever írta: Az elődöntőre, mi átszállással mentünk, de soha többet Európán belül nem szállok át.Csak is wizzairrel szabad menni,mert közvetlen. Most olyan 40e körül az oda-vissza út, vmelyik nap néztem.
Én most a malév járatait nézem,ott is vannak már közvetlenül Barcelonába járatok,és azért jobb szerintem mint a wizzair mert nem kell fizetni a feladott poggyászért sem.

UP: vagyis a "Barcelona, ES ,1 Terminál" az közvetlen Barcelona nem ??? :roll:
Kép

Reggel arra ébredtem, hogy már nem alszom....
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3973
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2011.07.06. 15:46:49

barca 1986 írta:
pety27 írta:Hello.
Olyanoktól várnék választ aki volt már repülővel kinn Barcelonában... :)
Melyik légitársasággal voltatok?
Meg voltatok-e vele elégedve?
Tapasztalatokat,észrevételeket szívesen vennék,köszii.
üdv_ P.
wizzair. semmi gond nem volt vele. 20 e ft/fő oda-vissza. 2* 2 000 km. összehasonlításképpen: bp-nyháza vonat retúr kétszer, 2*2*250 km.
konkrét kérdés esetén szivesen válaszolok.
Az elődöntőre, mi átszállással mentünk, de soha többet Európán belül nem szállok át.Csak is wizzairrel szabad menni,mert közvetlen. Most olyan 40e körül az oda-vissza út, vmelyik nap néztem.
Kép
Avatar
pety27
Capitá del Barça
Hozzászólások: 603
Csatlakozott: 2007.12.23. 13:28:45
Tartózkodási hely: Jamaica

2011.07.06. 15:34:52

Hi.
Volt már olyan (az utóbbi 1-2 évben) aki ott vette meg a stadionnál a jegyeket?
Az lenne a kérdésem hogy ott hogy lehet választani helyet? Eléd raknak 1 stadion térképet és ott bökj rá ha nem foglalt? ? :D
Kép

Reggel arra ébredtem, hogy már nem alszom....
Avatar
barca 1986
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 346
Csatlakozott: 2010.03.23. 14:44:08
Tartózkodási hely: Barcelona, Travessera de les Corts 82. / Nyíregyháza

2011.06.30. 11:09:58

pety27 írta:Hello.
Olyanoktól várnék választ aki volt már repülővel kinn Barcelonában... :)
Melyik légitársasággal voltatok?
Meg voltatok-e vele elégedve?
Tapasztalatokat,észrevételeket szívesen vennék,köszii.
üdv_ P.
wizzair. semmi gond nem volt vele. 20 e ft/fő oda-vissza. 2* 2 000 km. összehasonlításképpen: bp-nyháza vonat retúr kétszer, 2*2*250 km.
konkrét kérdés esetén szivesen válaszolok.
desde 07.05.1986. Steaua Bucharest - FC Barcelona
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2011.06.30. 10:57:37

Roniee21 írta: és ha 180 cm-nél nagyobb vagyok ill. 70 kg-nál nehezebb?

az ablakos dolgot mire érted?
Ha nagyobb vagy annál, akkor az eltérés függvényében lesz egyre kényelmetlenebb. Egyik barátom 204 centi, konkrétan neki fizikai fájdalommal járt ülni egy ilyen gépen, mert a combja hosszabb volt, mint az ülésköz
(amúgy igazuk van a többieknek, ki lehet bírni)
Ablaknál arra gondolok, hogy odafele jobb oldalon lesz az Alpok, Riviéra meg minden király dolog, amit érdemes látni (visszafele meg ugyanez balon)
Avatar
csabimo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 946
Csatlakozott: 2006.01.13. 02:09:37
Tartózkodási hely: bonyhád

2011.06.30. 10:47:22

pety27 írta:Hello.
Olyanoktól várnék választ aki volt már repülővel kinn Barcelonában... :)
Melyik légitársasággal voltatok?
Meg voltatok-e vele elégedve?
Tapasztalatokat,észrevételeket szívesen vennék,köszii.
üdv_ P.
Én wizzairrel voltam kifelé hazafelé ryanair...egy biztos a kocsinál gyorsabb :D azt a 2 orát meg ki lehet birni! Felszállás elött igyál meg 2 whiskyt és végigalszod mint én :P
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.06.30. 10:11:29

sjd írta: Wizzair
Olyan, mint bármelyik másik fapados (tehát ha 180 centinél és 70 kilónál kisebb vagy, akkor csak kicsit lesz kényelmetlen)
Odafele ablakhoz jobb oldalra ülj, visszafele balra
azért európán belül azt a max 3 óra repülést csak ki lehet bírni
Roniee21
Capitá del Barça
Hozzászólások: 626
Csatlakozott: 2006.10.03. 14:48:43

2011.06.30. 10:08:33

sjd írta:
pety27 írta:Hello.
Olyanoktól várnék választ aki volt már repülővel kinn Barcelonában... :)
Melyik légitársasággal voltatok?
Meg voltatok-e vele elégedve?
Tapasztalatokat,észrevételeket szívesen vennék,köszii.
üdv_ P.
Wizzair
Olyan, mint bármelyik másik fapados (tehát ha 180 centinél és 70 kilónál kisebb vagy, akkor csak kicsit lesz kényelmetlen)
Odafele ablakhoz jobb oldalra ülj, visszafele balra

és ha 180 cm-nél nagyobb vagyok ill. 70 kg-nál nehezebb?

az ablakos dolgot mire érted?
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2011.06.25. 14:58:18

pety27 írta:Hello.
Olyanoktól várnék választ aki volt már repülővel kinn Barcelonában... :)
Melyik légitársasággal voltatok?
Meg voltatok-e vele elégedve?
Tapasztalatokat,észrevételeket szívesen vennék,köszii.
üdv_ P.
Wizzair
Olyan, mint bármelyik másik fapados (tehát ha 180 centinél és 70 kilónál kisebb vagy, akkor csak kicsit lesz kényelmetlen)
Odafele ablakhoz jobb oldalra ülj, visszafele balra
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2011.06.25. 14:27:29

kiskoko írta:Haliho!

A müncheni audi-kupára előreláthatlólag milyen kezdőcsapatot jósoltok? Elötte lesz ugye a Hajduk elleni meccs meg majd még lesz pár felkészülési meccse is a csapatnak utána. Nekem meg már ilyeneket mondanak,hogy eléggé tartalékos csapattal mennek Münchenbe. Thx!
A Copa America szereplésüktől függően a Dél-Amerika-i érdekeltségűek távol maradhatnak az Audi kupától.Messiék nélkül meg mondhatni tartalékos lesz a Blaugrana :wink:

Am sztem ez a kérdés mondjuk az Egyéb BARCA meccsek topicban jobb helyen lenne.
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Válasz küldése