Utazás Barcelonába

Ami egyik témához sem kapcsolódik, avagy itt nyugodtan írhatsz mindenről kötetlenül.
Avatar
barca 1986
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 346
Csatlakozott: 2010.03.23. 14:44:08
Tartózkodási hely: Barcelona, Travessera de les Corts 82. / Nyíregyháza

2011.09.12. 14:25:52

de akkor a jegy értékesítő oldalakon miért nincs egymás mellett két hely, meg az sem mindegy milyen jegyek maradnak, nem a legtetején szeretnék ülni, hanem az alsó karéjban valahol[/quote]

a meccs előtt 2-5 nappal kell jegyet venni servicaixán, vagy a helyszínen
mikor méssz, ki ellen?
desde 07.05.1986. Steaua Bucharest - FC Barcelona
KamTam
Jugador del Barça
Hozzászólások: 107
Csatlakozott: 2007.06.25. 11:28:46
Kapcsolat:

2011.09.11. 19:50:48

barca 1986 írta:
barca 1986 írta:http://www.fcbarcelona.cat/web/english/ ... 17527.html

hazai meccsen csak a real ellen nem lehet jegyet kapni, a többi meccsre a statisztikák szerint is van hely
ismétlés a tudás anyja



de akkor a jegy értékesítő oldalakon miért nincs egymás mellett két hely, meg az sem mindegy milyen jegyek maradnak, nem a legtetején szeretnék ülni, hanem az alsó karéjban valahol
Avatar
barca 1986
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 346
Csatlakozott: 2010.03.23. 14:44:08
Tartózkodási hely: Barcelona, Travessera de les Corts 82. / Nyíregyháza

2011.09.11. 19:32:41

barca 1986 írta:http://www.fcbarcelona.cat/web/english/ ... 17527.html

hazai meccsen csak a real ellen nem lehet jegyet kapni, a többi meccsre a statisztikák szerint is van hely
ismétlés a tudás anyja
desde 07.05.1986. Steaua Bucharest - FC Barcelona
polamalu
Barça C
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2011.07.29. 20:44:09

2011.09.11. 18:43:27

Sziasztok! Aki repülővel utazást tervez Barcelonába szerintem érdemes megnézni, hogy átszállással esetleg olcsóbban megúszható. Persze kicsit kényelmetlenebb mint egy közvetlen járat, de mindenki maga dönt, hogy megéri-e. Pl. Wizz-el Miláno(Bergamo)-ba, onnan Ryanair-rel Barcába. Vissza easy-vel Genfbe és onnan Bp-re.
KamTam
Jugador del Barça
Hozzászólások: 107
Csatlakozott: 2007.06.25. 11:28:46
Kapcsolat:

2011.09.11. 18:31:27

hau30 írta:
tri_campeones írta:Közben szépen a hozzászólásokban nagyjából választ is kaptam! :oops:


Sziasztok!
A fórumon még új vagyok de a Barcelonának már több mint 10 éve drukkolok! Lassan eljön az idő hogy az álmom valóra váljon és kijussak egy Barcelona meccsre! :roll:

Akik régi motorosok tudnának egy olyan weboldalt linkelni ahonnan biztonságban lehet jegyeket rendelni?! 2 időpontot néztem ki ami nekem jó lenne majd tavasszal! A fórumot folyamatosan nyálazom majd illetve olvasok majd visszafele is hogy ne tegyek fel bamba kérdéseket! :D

Előre is köszönöm a segítséget!

FC Barcelona - Granada FC
Spanyol Bajnokság
Szerda
2012. márc. 21., Szerda
21:00

FC Barcelona - Athletic de Bilbao
Spanyol Bajnokság
Vasárnap
2012. ápr. 1., Vasárnap
21:00
Szia!

Ne vedd meg előre!Nincs értelme,mert biztosan tudsz majd venni jegyet közvetlenül a meccs előtt.Főleg ezekre a meccsekre.Én tavasszal az Espanyol meccsre jutottam be,úgy hogy aznap vettük meg,mikor a meccs volt.Jó szórakozást majd!


Szia!

Barca-Valenciára is lehet szerinted a helyszínen venni? Nekünk 5-6 jegy kellene...
mate3553
Barça C
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2008.06.26. 11:23:04

2011.09.10. 13:11:03

tri_campeones írta:
shutterisland írta:srácok, lehetésges az, hogy verbuválódik egy jópár fős társaság valami egyszerűbb (kiscsapat elleni..) hazai meccsre ?
sajnos nincs kasszám ahhoz, hogy egyedül nekivágjak, meg egyáltalán semmit nem tudok az egészről, hogy működik..

csak annyit tudok, hogy minden vágyam egyszer eljutni a szentélybe, csak sajnos anyagi kereteim elég korlátozottak hozzá.

igazából engem nem érdekel, ha nem a legjobb helyről látom a meccset, az sem érdekel, ha a mikrobusz tetején kell utazni, csak olcsón kijöjjön, és beteljesedhessen az álmom.
nem rossz ötlet támogatom!
Én is támogatom a dolgot :) Anyagilag és nyelvi korlátok miatt nem lenne rossz egy kisebb szurkolói csapattal kimenni. :)
Messi87
Barça C
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2005.11.29. 17:50:48

2011.09.08. 14:27:42

Rezi Torres írta:
Messi87 írta:Kedves Barcás szurkolótársaim!

Szeretném a segítségeteket kérni egy Barcelonába utazás kapcsán,meccsel egybekötve!
Gondolom itt már többen jártatok a Camp Nouba,tehát tudtok nagyon fontos információkkal szolgálni!
Szeretném megkérdezni Tőletek,hogy melyik oldalon érdemes lefoglalni,megrendelni az adott mérkőzésre a jegyet?
Szállás? Repülőtársaság?
Netán nem terveztek-e valami utazást valamelyik mérkőzésre?
Milan-Barca, Milánóval kapcsolatos utazás, jegyinfók is érdekelnének!
Bármilyen fontos és lényeges információ érdekel!
Előre is nagyon köszönöm mindenkinek a segítségét!
További szép napot!
Milánóba én is szeretnék menni de még nem nagyon néztem utána a dolgoknak!!Repjegy olyan 10ezer körül van meccs belépő meg változó 150-300 euro!!Barcelonaba most megyek majd az Atletico elleni bajnokira! http://www.szabella.hu/

Várom az élménybeszámolódat majd!
Nagyon tetszik a szabella oldala!
Szerintem az ár is elfogadható!
Messi87
Barça C
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2005.11.29. 17:50:48

2011.09.08. 14:04:46

Köszönöm szépen a válaszokat és az információkat Barcás barátaim! :)
Ha kérdésem lesz mindenképpen felteszem! :)
Egyenlőre nézegetem a linkeket,amiket küldtetek!
Mégegyszer is köszönöm!
További szép napot!
hau30
Capitá del Barça
Hozzászólások: 850
Csatlakozott: 2008.05.19. 19:31:35
Tartózkodási hely: Pécs

2011.09.08. 12:19:48

tri_campeones írta:Közben szépen a hozzászólásokban nagyjából választ is kaptam! :oops:


Sziasztok!
A fórumon még új vagyok de a Barcelonának már több mint 10 éve drukkolok! Lassan eljön az idő hogy az álmom valóra váljon és kijussak egy Barcelona meccsre! :roll:

Akik régi motorosok tudnának egy olyan weboldalt linkelni ahonnan biztonságban lehet jegyeket rendelni?! 2 időpontot néztem ki ami nekem jó lenne majd tavasszal! A fórumot folyamatosan nyálazom majd illetve olvasok majd visszafele is hogy ne tegyek fel bamba kérdéseket! :D

Előre is köszönöm a segítséget!

FC Barcelona - Granada FC
Spanyol Bajnokság
Szerda
2012. márc. 21., Szerda
21:00

FC Barcelona - Athletic de Bilbao
Spanyol Bajnokság
Vasárnap
2012. ápr. 1., Vasárnap
21:00
Szia!

Ne vedd meg előre!Nincs értelme,mert biztosan tudsz majd venni jegyet közvetlenül a meccs előtt.Főleg ezekre a meccsekre.Én tavasszal az Espanyol meccsre jutottam be,úgy hogy aznap vettük meg,mikor a meccs volt.Jó szórakozást majd!
Feketesz
Barça B
Hozzászólások: 39
Csatlakozott: 2008.12.01. 12:14:36

2011.09.08. 11:53:53

Messi87 írta:Kedves Barcás szurkolótársaim!

Szeretném a segítségeteket kérni egy Barcelonába utazás kapcsán,meccsel egybekötve!
Gondolom itt már többen jártatok a Camp Nouba,tehát tudtok nagyon fontos információkkal szolgálni!
Szeretném megkérdezni Tőletek,hogy melyik oldalon érdemes lefoglalni,megrendelni az adott mérkőzésre a jegyet?
Szállás? Repülőtársaság?
Netán nem terveztek-e valami utazást valamelyik mérkőzésre?
Milan-Barca, Milánóval kapcsolatos utazás, jegyinfók is érdekelnének!
Bármilyen fontos és lényeges információ érdekel!
Előre is nagyon köszönöm mindenkinek a segítségét!
További szép napot!
Szia!

Jegyfoglalás és vétel: http://www.servicaixa.com/nav/en/index.html
Bankkártyával kell fizetni, kinyomtatod a visszaigazoló-szelvényt és a stadionnál tudod átvenni a jegyet.

Szállás: www.booking.com
Barcelonára kiad kb 700 szállásajánlatot a legolcsóbbtól az 5 csillagosig mindent megtalálsz. Én voltam már 2 különböző helyen, kis kínai mukinál a La Rambla sétáló utca mellett és a 4 csillagos Hotel Barcelona Princess-ben is, egyszer sem csalódtam...

Repülőtársaság:
Pestről talán mindenképp www.wizzair.com
amúgy van egy ilyen kereső oldal: www.momondo.com, beírod az időpontokat az úticélt és összehasonlítja a légitársaságok ajánlatait. Valószínűleg általában elmondható, hogy nekik vannak a legjobb ajánlataik attól függően, hogy Bécsből, Pozsonyból vagy Pestről mennél:

Wizzair, Vueling Airlines, Air Berlin

Barca meccs jegyárak:
természetesen nagyon meccsfüggő és helyfüggő:
Kb 20 eurótól 200 euróig szórnak!

Közlekedés: Mindenképp TMB közlekedési társasággal éri meg utazni, vannak 2-3-5 napos kártyáik vagy 10 alkalmas vonaljegyeik. Mindegyik érvényes metróra,buszra, villamosra. Tarifák a honlapon: http://www.tmb.cat/en/home

Nagyjából ennyi így hirtelen ha van kérdésed írj, nekem egész friss élményeim vannak, most voltam augusztus végén majdnem két hétig.

Üdv
Avatar
Rezi Torres
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 348
Csatlakozott: 2008.07.07. 12:54:09

2011.09.08. 11:43:05

Messi87 írta:Kedves Barcás szurkolótársaim!

Szeretném a segítségeteket kérni egy Barcelonába utazás kapcsán,meccsel egybekötve!
Gondolom itt már többen jártatok a Camp Nouba,tehát tudtok nagyon fontos információkkal szolgálni!
Szeretném megkérdezni Tőletek,hogy melyik oldalon érdemes lefoglalni,megrendelni az adott mérkőzésre a jegyet?
Szállás? Repülőtársaság?
Netán nem terveztek-e valami utazást valamelyik mérkőzésre?
Milan-Barca, Milánóval kapcsolatos utazás, jegyinfók is érdekelnének!
Bármilyen fontos és lényeges információ érdekel!
Előre is nagyon köszönöm mindenkinek a segítségét!
További szép napot!
Milánóba én is szeretnék menni de még nem nagyon néztem utána a dolgoknak!!Repjegy olyan 10ezer körül van meccs belépő meg változó 150-300 euro!!Barcelonaba most megyek majd az Atletico elleni bajnokira! http://www.szabella.hu/
Barcelona:Egy város,egy csapat, egy szerelem egy ÉLET!!!
Messi87
Barça C
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2005.11.29. 17:50:48

2011.09.08. 11:18:30

Kedves Barcás szurkolótársaim!

Szeretném a segítségeteket kérni egy Barcelonába utazás kapcsán,meccsel egybekötve!
Gondolom itt már többen jártatok a Camp Nouba,tehát tudtok nagyon fontos információkkal szolgálni!
Szeretném megkérdezni Tőletek,hogy melyik oldalon érdemes lefoglalni,megrendelni az adott mérkőzésre a jegyet?
Szállás? Repülőtársaság?
Netán nem terveztek-e valami utazást valamelyik mérkőzésre?
Milan-Barca, Milánóval kapcsolatos utazás, jegyinfók is érdekelnének!
Bármilyen fontos és lényeges információ érdekel!
Előre is nagyon köszönöm mindenkinek a segítségét!
További szép napot!
Avatar
tri_campeones
Jugador del Barça
Hozzászólások: 122
Csatlakozott: 2011.09.08. 09:07:46
Tartózkodási hely: Debrecen

2011.09.08. 09:26:22

shutterisland írta:srácok, lehetésges az, hogy verbuválódik egy jópár fős társaság valami egyszerűbb (kiscsapat elleni..) hazai meccsre ?
sajnos nincs kasszám ahhoz, hogy egyedül nekivágjak, meg egyáltalán semmit nem tudok az egészről, hogy működik..

csak annyit tudok, hogy minden vágyam egyszer eljutni a szentélybe, csak sajnos anyagi kereteim elég korlátozottak hozzá.

igazából engem nem érdekel, ha nem a legjobb helyről látom a meccset, az sem érdekel, ha a mikrobusz tetején kell utazni, csak olcsón kijöjjön, és beteljesedhessen az álmom.
nem rossz ötlet támogatom!
Avatar
tri_campeones
Jugador del Barça
Hozzászólások: 122
Csatlakozott: 2011.09.08. 09:07:46
Tartózkodási hely: Debrecen

2011.09.08. 09:17:06

Közben szépen a hozzászólásokban nagyjából választ is kaptam! :oops:


Sziasztok!
A fórumon még új vagyok de a Barcelonának már több mint 10 éve drukkolok! Lassan eljön az idő hogy az álmom valóra váljon és kijussak egy Barcelona meccsre! :roll:

Akik régi motorosok tudnának egy olyan weboldalt linkelni ahonnan biztonságban lehet jegyeket rendelni?! 2 időpontot néztem ki ami nekem jó lenne majd tavasszal! A fórumot folyamatosan nyálazom majd illetve olvasok majd visszafele is hogy ne tegyek fel bamba kérdéseket! :D

Előre is köszönöm a segítséget!

FC Barcelona - Granada FC
Spanyol Bajnokság
Szerda
2012. márc. 21., Szerda
21:00

FC Barcelona - Athletic de Bilbao
Spanyol Bajnokság
Vasárnap
2012. ápr. 1., Vasárnap
21:00
Xavi_Messi
Barça B
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2009.09.04. 16:07:55
Tartózkodási hely: Miskolc

2011.09.07. 22:37:14

Hát barátokkal beszéltük,hogy nyáron csaphatnánk egy jó kis túrát...(Megállni Milánóban egy kicsit :P ...stb szép helyeken)
Més que un Club||||
Avatar
barca 1986
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 346
Csatlakozott: 2010.03.23. 14:44:08
Tartózkodási hely: Barcelona, Travessera de les Corts 82. / Nyíregyháza

2011.09.06. 21:23:03

pety27 írta:
barca 1986 írta:
pety27 írta:A ticketmaster.es -en vásárolt már valaki jegyet?? ugyan úgy zajlik mint a servicaixa esetében ?
az árak megegyeznek, a különbség, h ki tudják szállítani fejlettebb EU-s országokba (Mo. nem tartozik bele) szép pénzért. én maradnék a caixánál, stadionnál átvehető a jegy.
De ezeket a jegyeket ha nem tudom átvenni a stadionnál sem kinyomtatni,akkor hol lehet hozzájutni ?
Collect the tickets in ServiCaixa terminals of "la Caixa"
You will need the card with which you have bougth the tickets.
You will have them available once the purchase has been made.
We recommend you collect your tickets in advance.
Remember that the ServiCaixa terminals allow the use of cards issued by other entities.

In Camp Nou
Tickets can be collected from:
monday to friday, from 9 a.m. To to 5 p.m. any ticket office Blaugrana
saturday, from 9 a.m. to 6.30 p.m. in the boulevard ticket office
sunday, from 10 a.m. to 2 p.m. in the boulevard ticket office
We remind you that you must show the card with which the purchase has been made and the ID card of the holder.
desde 07.05.1986. Steaua Bucharest - FC Barcelona
Avatar
pety27
Capitá del Barça
Hozzászólások: 603
Csatlakozott: 2007.12.23. 13:28:45
Tartózkodási hely: Jamaica

2011.09.06. 16:26:44

Xavi_Messi írta:Srácok!
Majd szeretnék menni Barcelonaba valamikor és az érdekelne,hogy vonattal,hogy tudnék oda kimenni? Milyen szállást ajánlanátok (olcsó,jó helyen van)...stb
Hálás lennék,ha valaki leírná,mit kell erről tudni!
Miért pont vonattal akarsz ? :D
Ha időben lefoglalod a repülőt szerintem simán olcsóbb lenne mint átvonatozni egész Európát...és repülővel ott lennél max 2,5 óra alatt.
Kép

Reggel arra ébredtem, hogy már nem alszom....
Xavi_Messi
Barça B
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2009.09.04. 16:07:55
Tartózkodási hely: Miskolc

2011.09.06. 16:21:31

Srácok!
Majd szeretnék menni Barcelonaba valamikor és az érdekelne,hogy vonattal,hogy tudnék oda kimenni? Milyen szállást ajánlanátok (olcsó,jó helyen van)...stb
Hálás lennék,ha valaki leírná,mit kell erről tudni!
Més que un Club||||
Avatar
pety27
Capitá del Barça
Hozzászólások: 603
Csatlakozott: 2007.12.23. 13:28:45
Tartózkodási hely: Jamaica

2011.09.06. 15:00:20

barca 1986 írta:
pety27 írta:A ticketmaster.es -en vásárolt már valaki jegyet?? ugyan úgy zajlik mint a servicaixa esetében ?
az árak megegyeznek, a különbség, h ki tudják szállítani fejlettebb EU-s országokba (Mo. nem tartozik bele) szép pénzért. én maradnék a caixánál, stadionnál átvehető a jegy.
De ezeket a jegyeket ha nem tudom átvenni a stadionnál sem kinyomtatni,akkor hol lehet hozzájutni ?
Kép

Reggel arra ébredtem, hogy már nem alszom....
Avatar
barca 1986
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 346
Csatlakozott: 2010.03.23. 14:44:08
Tartózkodási hely: Barcelona, Travessera de les Corts 82. / Nyíregyháza

2011.09.05. 14:11:56

pety27 írta:A ticketmaster.es -en vásárolt már valaki jegyet?? ugyan úgy zajlik mint a servicaixa esetében ?
az árak megegyeznek, a különbség, h ki tudják szállítani fejlettebb EU-s országokba (Mo. nem tartozik bele) szép pénzért. én maradnék a caixánál, stadionnál átvehető a jegy.
desde 07.05.1986. Steaua Bucharest - FC Barcelona
Avatar
barca 1986
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 346
Csatlakozott: 2010.03.23. 14:44:08
Tartózkodási hely: Barcelona, Travessera de les Corts 82. / Nyíregyháza

2011.09.05. 13:59:53

nagyi írta:Üdv.

Egy Juventus drukker ismerősöm mesélt nekem valami klub kártyáról, hogy állítólag csak ilyesmivel engednek be meccsekre.. Mennyi igazságtartalma van ennek?
4 barca meccsen voltam eddig (barca- stuttgart 2010márc, barca-villareal10nov, barcaB-albacete 11máj, barca-espanol11máj), nem kell klubkártya, azzal nem engednek be, csak jeggyel tudsz bemenni.

off: hollandiában vegyesen oldják meg. pl: fc utrecht, 3 biztonsági szint van, magas és közepesnél kell klubtagsági, alacsonynál bárki bemehet, aki vesz jegyet
desde 07.05.1986. Steaua Bucharest - FC Barcelona
Avatar
L.Messi 10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2372
Csatlakozott: 2010.07.03. 22:08:22
Tartózkodási hely: Kaposvár

2011.09.04. 12:13:53

nagyi írta:Üdv.

Egy Juventus drukker ismerősöm mesélt nekem valami klub kártyáról, hogy állítólag csak ilyesmivel engednek be meccsekre.. Mennyi igazságtartalma van ennek?
Ha Juventus meccsről van szó, akkor teljes mértékben igaz... De ez itt off.
Barca meccsre nem kell elvileg.
Kép
nagyi
Jugador del Barça
Hozzászólások: 247
Csatlakozott: 2009.06.14. 22:21:33
Tartózkodási hely: Tököl City

2011.09.04. 12:03:10

Üdv.

Egy Juventus drukker ismerősöm mesélt nekem valami klub kártyáról, hogy állítólag csak ilyesmivel engednek be meccsekre.. Mennyi igazságtartalma van ennek?
"Bσтι, вσтι, мα∂яι∂ιѕтα qυι ησ вσтι!"
Avatar
pety27
Capitá del Barça
Hozzászólások: 603
Csatlakozott: 2007.12.23. 13:28:45
Tartózkodási hely: Jamaica

2011.09.04. 11:56:58

KamTam írta:sziasztok, most utazok majd először, de csak februárban a valencia elleni bajnokira, segítsen valaki hol érdemes a meccs jegyet megvenni? néztük a hivatalos oldalon, de alig jelez szabad jegyet, így fogynak a belépők??
Hali.
A hivatalos oldalon már nem tudsz venni magyar bankkártyával sajna jegyet... de a servicaixa.com-on igen itt érdemes... lesz hely nyugi,csak amíg a bérletesek meg pártoló tagok nem mondják vissza fenntartják nekik a helyet... nagyon sok hely a meccs előtt 4-5 nappal fog felszabadulni .. de most néztem neked a servicaixán rengeteg hely van most is ,lehet válogatni.. :)

http://www.servicaixa.com/nav/en/deport ... cbarcelona
Kép

Reggel arra ébredtem, hogy már nem alszom....
KamTam
Jugador del Barça
Hozzászólások: 107
Csatlakozott: 2007.06.25. 11:28:46
Kapcsolat:

2011.09.04. 11:50:54

sziasztok, most utazok majd először, de csak februárban a valencia elleni bajnokira, segítsen valaki hol érdemes a meccs jegyet megvenni? néztük a hivatalos oldalon, de alig jelez szabad jegyet, így fogynak a belépők??
Válasz küldése