Testépítés, edzésprogramok

Ami egyik témához sem kapcsolódik, avagy itt nyugodtan írhatsz mindenről kötetlenül.
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2015.02.07. 23:43:46

Illetve szerintem a húzódzkodás és a tolódzkodás nagyon fontos, én csinálnám.
ezeket a saját testsúlyos gyakorlatokat baromira nem érzem valamiért, talán még erősödnöm kell, hogy ne rángassam magam vagy ne fájjon valamim közben.
főleg a húzódzkodásra gondolok.

Szerintem a tricepsz kaphat nagyobb terhelést, ha bírod. Sokan javasolnak rá nem 3, de akár 4 gyakorlatot is.(én 3-3at szoktam bicepsz-tricepszre) Nem látszik, de nem egy kis izomcsoport, bicepsznél úgy tudom pl. nagyobb.
ez viszont jó észrevétel.
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2015.02.07. 19:42:24

Shandor írta:
Slither írta:Amugy nem veszes a dolog, van par gyakorlat amit megszenvedek, meg elegge nehezkesen birom amikor tobb mint 10 perc utan van csak viz- (es torolkozo) szunet, mert teljesen kiszarad a szam, a szemem meg tele megy izzadtsaggal. :oops: :mrgreen:
Ez nagyon ismerős. :D

Nálunk sajnos betegség miatt volt 1,5 hét szünet. Ezért csak most fejeztük be a 3. hetet. Szerencsére a testem még nem jelzett, hogy baja lenne.
Többiek, ti hogy álltok?
Már most azon gondolkozom, hogy a normál Insanity program után mivel folytassam. Amiben gondolkodom: Insanity Max 30 vagy a normál program újrazása. Tapasztalat bárkinek?
Én nagyon javaslom,hogy felmérőnek csináld meg a 100 burpee napom :) Egyszer most(aztán ha nem tetszik,akkor)egyszer a következő program után. 100 négyütemű fekvőtámasz. Mérd az időt és jegyezd fel. Majd a köv program után csináld meg újra és nézd meg a fejlődést
Shandor
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 299
Csatlakozott: 2007.04.24. 09:49:14
Tartózkodási hely: Madrid

2015.02.07. 19:33:27

Slither írta:Amugy nem veszes a dolog, van par gyakorlat amit megszenvedek, meg elegge nehezkesen birom amikor tobb mint 10 perc utan van csak viz- (es torolkozo) szunet, mert teljesen kiszarad a szam, a szemem meg tele megy izzadtsaggal. :oops: :mrgreen:
Ez nagyon ismerős. :D

Nálunk sajnos betegség miatt volt 1,5 hét szünet. Ezért csak most fejeztük be a 3. hetet. Szerencsére a testem még nem jelzett, hogy baja lenne.
Többiek, ti hogy álltok?
Már most azon gondolkozom, hogy a normál Insanity program után mivel folytassam. Amiben gondolkodom: Insanity Max 30 vagy a normál program újrazása. Tapasztalat bárkinek?
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2591
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2015.02.07. 17:12:22

A húzódzkodást én csak kisebb testsúllyal (90kiló) alatt javaslom mert pl nekem rohadtul hónapokra begyulladt az alkarom amikor 110-120 kiló közti súllyal csináltam. Tolódzkodást meg csak akkor ha jók a könyökeid. A tricepsz kb 2szer akkor izom mint a bicepsz ezért lehet akár több sorozattal is bombázni,bár ha sok nyomógyakorlatot végzel akkor figyelni kell nehogy túlterheld. :)
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2015.02.07. 16:58:26

shutterisland írta:

esetleg javaslatokat, tippeket várok úgy összességében, hátha valamit nagyon rosszul csinálok, illetve esetleg aki képben van a szobabicajokkal, attól is szívesen várok tanácsokat, hogy milyet érdemes venni (30-40 között).
Szerintem a tricepsz kaphat nagyobb terhelést, ha bírod. Sokan javasolnak rá nem 3, de akár 4 gyakorlatot is.(én 3-3at szoktam bicepsz-tricepszre) Nem látszik, de nem egy kis izomcsoport, bicepsznél úgy tudom pl. nagyobb.

Illetve szerintem a húzódzkodás és a tolódzkodás nagyon fontos, én csinálnám.
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2015.02.07. 15:35:07

Gondolom a kutyát nem érdekli,de azért leírom...
Még mindig csinálom a 100 burpee-s edzéseimet hétköznap. Jelenleg heti kb 2-3 alkalommal. A kezdeti majd' 8 perces időt lefaragtam 6:10re. De hullámzó a teljesítményem. Volt,hogy nagyjából egy perccel voltam lassabb,mint 3 nappal korábban. Az is előfordul,hogy ha ideges vagyok,akkor 10-20 másodpercet is javítok az egyéni csúcsomon. Rendkívül fárasztó,de jó gyakorlat. És úgy megizzadok a 6 perc alatt,ahogy egy egy-másfél órás kondi alatt csak nyáron. Még faragok egy percet és utána rámegyek a crossfit games szerinti teljesen szabályos végrehajtásra. Az megint kb +2-3 perc lesz a mostani időmhöz képes minimum.
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2591
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2015.02.07. 11:26:18

Jó kis edzés+kaja terv, viszont a szerintem miden nyak mögötti gyakorlatot hagyj el (pl:nyak mögé húzás) ugyanis rendkívül veszélyesek a rotátor köpenyre és a trapéz izomra is! Helyette a mellhez húzást csináld inkább! :wink:
Én reggel szoktam edzeni mert elég sok stimulánst (kb 500mg csak a koffein belőle) szedek és ha később tréningeznék akkor az életben nem tudnék elaludni,bár így is sokszor csak melatoninnal megy. :mrgreen:
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2015.02.07. 09:26:43

palesz77 írta:
shutterisland írta:nekem a lábazás után már a turmix leverése is fizikai fájdalom, ezen izomcsopot az, ami a legeslegtöbbet vesz ki belőlem, nem tudnék egy normális váll edzést még letolni utána.
Ja, hát így akkor érthető.. :D De az dicséretes, hogy nem elhanyagolod inkább a lábazást kicsit, hanem betetted külön napra, hogy csapathasd teljes erőből, jó példát mutatsz! :D

Ha meg már írtam ide, akkor gyors közvélemény kutatás:
Ki mikor szeret edzeni? A nap melyik szakaszában? Én mindig estefelé szoktam, sokkal jobban pörgök akkor.
Jó időben reggel járok futni, este pedig Insanity (suli és meló függvényében). Az Insy-t szívem szerint olyan 4-5 körül már nyomnám, csak kell olyan 2-3 óra míg ráveszem magam :D
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.02.07. 09:09:41

Messa írta:Dettó, de ez a profiknál is így van. Szoktam kombinálni az edzéseket, hát-váll; bicepsz-tricepsz; a mellet és a lábat én nem párosítom. A mellet azért nem, mert ott van talán a legnagyobb elmaradásom, a lábat pedig azért nem mert utána én is hulla vagyok. Általában állni sem bírok utána. Egy komoly nagy súlyos guggolás, combhajlító, combfeszítő, esetleg kitörés, és egy kemény vádliedzés után nekem több mint végem van. :)
Mondjuk lehetne akár vállal kezdeni, és utána láb. :mrgreen: De ezt is megértem, így jobban tudtok egy izomcsoportra koncentrálni.. :)
shutterisland írta:különösen fontosnak tartom a lábat, mert :
1. sokkal nagyobb érték, mint a felsőtest, elég ha megnézed a hobbigyúrósokat, hogy 10-ből hány embernek van legalább olyan jó lába, mint felsőteste.
2. alapvető stabilitás, elvégre a lábainkon kell álljunk. :mrgreen:
3. tudtommal az aktív lábazás serkenti a felsőtest fejlődését is, jobb keringés, stb.

mondjuk hozzá tartozik az egész történethez, hogy véle edzek, így edzéstechnikát és intenzítást tekintve gondok nincsenek...meg csatakiáltásokból se. :mrgreen:
mikor a 8. ismétlésnél tartva érzed, hogy véged, és akkor : "na még kettőt bzdmg!" :lol:
Első pontot ne is mondd, van egy ismerősöm, felsőteste elég komoly, a lába meg olyan mint egy 12 évesé. :lol: De legalább pár év után észbe kapott, hogy ez így gáz, és végre elkezdte. Amúgy ja, a tested is jobban/gyorsabban/arányosabban fejlődik ha lábazol azt mondják az okosok - el is hiszem -, tesztoszteront is elvileg egy jó lábazás után termel a legtöbbet az ember - ezt még 1-2 éve olvastam, lehet azóta megcáfolták, nem tudom.

Az edzőpartnered meg egész jó formában van.. :shock:
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2015.02.07. 06:28:17

De az dicséretes, hogy nem elhanyagolod inkább a lábazást kicsit, hanem betetted külön napra, hogy csapathasd teljes erőből, jó példát mutatsz!
különösen fontosnak tartom a lábat, mert :
1. sokkal nagyobb érték, mint a felsőtest, elég ha megnézed a hobbigyúrósokat, hogy 10-ből hány embernek van legalább olyan jó lába, mint felsőteste.
2. alapvető stabilitás, elvégre a lábainkon kell álljunk. :mrgreen:
3. tudtommal az aktív lábazás serkenti a felsőtest fejlődését is, jobb keringés, stb.

mondjuk hozzá tartozik az egész történethez, hogy véle edzek, így edzéstechnikát és intenzítást tekintve gondok nincsenek...meg csatakiáltásokból se. :mrgreen:
mikor a 8. ismétlésnél tartva érzed, hogy véged, és akkor : "na még kettőt bzdmg!" :lol:
Avatar
Messa
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 3794
Csatlakozott: 2007.10.20. 20:59:24
Tartózkodási hely: Aba/Székesfehérvár

2015.02.07. 01:34:24

shutterisland írta:nekem a lábazás után már a turmix leverése is fizikai fájdalom, ezen izomcsopot az, ami a legeslegtöbbet vesz ki belőlem, nem tudnék egy normális váll edzést még letolni utána.
Dettó, de ez a profiknál is így van. Szoktam kombinálni az edzéseket, hát-váll; bicepsz-tricepsz; a mellet és a lábat én nem párosítom. A mellet azért nem, mert ott van talán a legnagyobb elmaradásom, a lábat pedig azért nem mert utána én is hulla vagyok. Általában állni sem bírok utána. Egy komoly nagy súlyos guggolás, combhajlító, combfeszítő, esetleg kitörés, és egy kemény vádliedzés után nekem több mint végem van. :)
Sóstó mellett van egy mocsár, kikapott a Zseljeznicsar. Az eredmény reális, így járt most a Real is... Real Madrid Videoton 0-1 1985.05.22
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.02.06. 23:14:12

shutterisland írta:nekem a lábazás után már a turmix leverése is fizikai fájdalom, ezen izomcsopot az, ami a legeslegtöbbet vesz ki belőlem, nem tudnék egy normális váll edzést még letolni utána.
Ja, hát így akkor érthető.. :D De az dicséretes, hogy nem elhanyagolod inkább a lábazást kicsit, hanem betetted külön napra, hogy csapathasd teljes erőből, jó példát mutatsz! :D

Ha meg már írtam ide, akkor gyors közvélemény kutatás:
Ki mikor szeret edzeni? A nap melyik szakaszában? Én mindig estefelé szoktam, sokkal jobban pörgök akkor.
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2015.02.06. 23:08:06

nekem a lábazás után már a turmix leverése is fizikai fájdalom, ezen izomcsopot az, ami a legeslegtöbbet vesz ki belőlem, nem tudnék egy normális váll edzést még letolni utána.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.02.06. 22:57:53

Én csak keveset értek ehhez - kondis edzés -, de nekem jónak tűnik, bár általában úgy szokták javasolni tudtommal, hogy mell-trickó, hát-bickó és láb-váll nap, de ha te bírod így, és neked ez felel meg, akkor gondolom jó így is.. :D

Amúgy örülök, hogy kezd fellendülni ez a topic is, mindenki mozgásra fel! :mrgreen:
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2015.02.06. 22:29:20

az utóbbi pár hónapban végre sikerült rendesen ráállni a dologra, nem tudom, hanyadik nekifutásra.
végre idő, pénz és plusz motiváció is van, a munkahelyi kajálást is sikerült nagyjából optimalizálni.
mondjuk volt közben egy rezekciós műtétem a szájsebészeten, azért baromi kár, de hát nincsen rózsa...

sikerült nagyjából 5 kilót felszedni, erőben jelentős javulás (50%), közérzetben különösen.

edzés :

A :
mell : fekvenyomás rúddal, fekvenyomás egykezessel, tárogatás, összehúzás csigán
váll : vállvonogatás, nyakból nyomás, oldalemelés állva, döntött torzsű oldalemelés
vádli : ülővádli

B :
hát : nyak mögé húzás, evezés rúddal, evezés gépen, fűrészelés
bicepsz : egykezes bicepsz állva kézi súlyzókkal, alsó csigás bicepsz francia rúddal
tricepsz : nyak mögül nyomás kézi súllyal, csigás letolás
has : lehúzás, hasprés, stb.

C :
comb : combfeszítés, combhajlítás, lábtolás, guggolás, merevlábas felhúzás
vádli : állóvádli

ismétlés számoknál meg sorozatoknál a 4x8-10 a standard, adott izomtól függően kicsit kevesebb vagy több, de ezt is variálgatom azért, úgy, ahogy a gyakorlatoknál is havonta rotálgatok, ez most az úgymond aktuális.

kaja :

1. 100g zab + 30g fehérje + lenmagolaj
2. 100g csirke + 100g rizs + 1 db mozzarella + zöldség
3. 3 db főtt tojás + 100g csirke + 50 g rizs + zöldség
4. 100g csirke + 100g rizs + gyümölcsök
5. edzés utáni turmix (tejsavó + carbox)
6. 150g csirke + 100g rizs
7. 100g túró + gyümölcs

betartani nagy részben sikerül (mondjuk úgy, 80%-ban), törekszem rá.

kiegészítők :

jelenleg mutant whey, power protein és carbox, sajna semmi más nincs már.

most rendeltem be egy korrektebb pakkot profigym-ről (ezt az oldalt még istimester ajánlotta régebben), durva, hogy kíváncsiságból ugyanezt a csomagot a shop.builder-nél is összeraktam, és kb 30%-al lett volna drágább.

kiegészítő sport :

hetente 2, de általában csak 1 hóka-móka teremfoci a haverokkal, illetve most akarok venni egy jóféle szobakerót, mert a régi gallyra ment.
bár tudom, hogy valamelyest a tömegelés rovására megy, de nekem szükségem van a plusz mozgásra.

esetleg javaslatokat, tippeket várok úgy összességében, hátha valamit nagyon rosszul csinálok, illetve esetleg aki képben van a szobabicajokkal, attól is szívesen várok tanácsokat, hogy milyet érdemes venni (30-40 között).
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2015.02.02. 17:36:10

Igy az 1 honap utan kicsit kezd kikeszulni a bal terdem, erosen gondolkozom rajta hogy a masodik honapot a terdkimelo valtozatban nyomjam. Amugy nem veszes a dolog, van par gyakorlat amit megszenvedek, meg elegge nehezkesen birom amikor tobb mint 10 perc utan van csak viz- (es torolkozo) szunet, mert teljesen kiszarad a szam, a szemem meg tele megy izzadtsaggal. :oops: :mrgreen:
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2015.01.31. 15:50:47

Alcantara írta:
hank1ee írta:per pillanat úgy állunk, hogy egy 8-ast szeretnék felszedni 4-5 hónap alatt... Full naturálba tolom, semmi kox, semmi étrendkiegészítő, csak edzés, kaja, pihenés.
Ákos!

Tudnék neked ehhez egy hatásosat javasolni!

Vastag kolbász, füstölt szalonnával. Tuti hozza az eredményt. Kirobbanó erőd lesz és a súlyod is szépen gyarapodik. :wink:
Kipróbálom :D
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2015.01.31. 10:12:26

szszabolcs19 írta:Naponta 1400-1700 kaloriat viszek be es ezt lehetoleg feherjebol, illetve azert szenhidratot is, hogy birjam. A zsir az majdnem 0. A cukrot es a lisztet szibte szamuztem az otthobombol.
Nem jól csinálod. A zsír semmiképp sem baj, ha jó forrásból származik. De az biztos, hogy nulla ne legyen (nyilván teljesen nullát nem is tudsz elérni, de érted). Zsír kell, sok vitamin zsírban oldódik például. Továbbá ne kalóriát számolj, hanem a testednek szükséges tápanyag mennyiségét.

Olvasd el a sárga kapszulát, minden benne van, érthetően, "lebutítva", példákkal szemléltetve.

http://body.builder.hu/drugs-bunny-edzo-valaszol.htm4" target="_blank

Ezen az oldalon a kérdések fölött egyből ott a "letöltöm a sárga kapszulát" gomb. Hamar végzel vele és sokkal tisztábban fogod látni az étrend összeállítását.
Kép
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2015.01.30. 17:10:22

Vastag kolbász, füstölt szalonnával. Tuti hozza az eredményt. Kirobbanó erőd lesz és a súlyod is szépen gyarapodik.
Tapasztalat? :mrgreen:

Rajtam még az sem segítene... :( :lol:
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3976
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2015.01.30. 14:02:08

hank1ee írta:per pillanat úgy állunk, hogy egy 8-ast szeretnék felszedni 4-5 hónap alatt... Full naturálba tolom, semmi kox, semmi étrendkiegészítő, csak edzés, kaja, pihenés.
Ákos!

Tudnék neked ehhez egy hatásosat javasolni!

Vastag kolbász, füstölt szalonnával. Tuti hozza az eredményt. Kirobbanó erőd lesz és a súlyod is szépen gyarapodik. :wink:
Leomessi14
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1715
Csatlakozott: 2009.03.04. 08:18:38

2015.01.30. 11:44:01

Ugye jól sejtem hogy közel egy év alig-alig mozgás terdszalagszakadás utan és kicsivel rá újabb 4 honap abszolút nem mozgás utan betegség miatt nem az Insanityvel kéne kezdjem? :D
Tudtok ajánlani ehhez hasonló, de kisebb intenzitású edzésprogramot?
Kép
Lui1698:Ibra ugy kovetkezmenyei!

2011 Nyar:Dani Alves az Inter játékosa! A milánói klub 15+4 köbméter homokot és Alexandre Pato e-mail címét adja a braziért cserébe.
2012:az angolok valamivel több, mint 6 liter málnaszörpöt fizetnek az argentínért
szszabolcs19
Jugador del Barça
Hozzászólások: 228
Csatlakozott: 2008.09.16. 15:57:42

2015.01.30. 10:53:48

Sziasztok!

Velemenyeteket szeretnem kerni, hogy ezzel az edzestervvel mit tudok elerni!?

Heti 3 sulyzos edzes alkalmankent 1.5 ora, illetve heti atlag 4 alkalommal aerob edzes, ami alkalmankent 1 ora percre pontosan minden stikli nelkul:)

Jelenleg 100 kilo vagyok. Az alkatom izmos, de van rajtam ugy 15 kilo folosleg.

Naponta 1400-1700 kaloriat viszek be es ezt lehetoleg feherjebol, illetve azert szenhidratot is, hogy birjam. A zsir az majdnem 0. A cukrot es a lisztet szibte szamuztem az otthobombol.

A celom az, hogy eltuntessem ezt a 15 kilo folosleget es alatta szepen kidolgozottak legyenek az izmok(ezert csinalok meg sulyzos edzeseket, hogy a fogyas utan ne egy vereb legyek...xd).

Velemeny? Mukodokepes igy? Min valtoztassak?
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2015.01.30. 00:50:06

Én nem nyírom ki magam, mint ti ( :mrgreen: ), de hálistennek' megint lent vagyok terembe. Ezen a héten kezdtem az edzéseket, jelenleg 70-et nyom a mérleg, per pillanat úgy állunk, hogy egy 8-ast szeretnék felszedni 4-5 hónap alatt, hogy a futás még menjen maxon. Jelenleg teljesen biztos vagyok benne, hogy meg tudom csinálni, ha letelik az idő majd írok, hogyan sikerült. (étkezés, életmód, edzésterv, stb.). Full naturálba tolom, semmi kox, semmi étrendkiegészítő, csak edzés, kaja, pihenés.
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.01.30. 00:22:44

Jelentem az 1 hetes lázból már visszatértem, de hibrid edzést csinálok most, mert hiányoznak a régi gyakorlataim. Szóval ami Insanityben 1 hétnyi anyag az nálam lesz 1-2 hónap, azért nem írok csak.. :D De Taniat lenyomtam majd azért, csak lassabban, mint eredetileg terveztem, mert ezt a tömény cardiot nem élveztem annyira - úgy meg nem jó edzeni, ha nem élvezem, mert akkor abbahagyom egy idő után.. Szóval én így állok. :D Többiek? Téged is beleértve.. :D
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2015.01.29. 15:42:27

Na mizujs? Régen írtatok ide.
Válasz küldése