Offtopic

Ami egyik témához sem kapcsolódik, avagy itt nyugodtan írhatsz mindenről kötetlenül.

Fogyasztasz valamilyen dohányterméket? :D

- Nem, soha nem próbáltam.
10
22%
- Próbáltam, de nem szoktam rá.
17
38%
- Füstölök, mint a gyárkémény
11
24%
- Alkalmanként rágyújtok
7
16%
 
Szavazatok száma: 45
chrisnagy13
Jugador del Barça
Hozzászólások: 107
Csatlakozott: 2008.05.08. 12:53:36
Tartózkodási hely: Mosonmagyaróvár

2021.04.28. 10:17:12

csababarca írta:
2021.04.28. 09:59:51
"gigamentőcsomag" :lol: :lol:
Hagyjad már. A nemzeti kormánynak még az se kell amit adnának. 5800 milliárd helyett 2500 milliárd elég nekik az EU-tól. Helyette fölvesszük devizahitelt, orosz és kínai hitelek mellé. :lol:
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15489
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2021.04.28. 09:59:51

Nincs olyan fórum, ahol ezeket a magvas gondolatokat megoszthatod? Szerintem ilyen pestisrácok facebook oldalán, Apáti Bence, Jeszy, stb agytrösztök oldalain tudnál ezzel sikeres lenni, ott még tapsolnának, sőt lehet idővel meghívnának "szakérteni" valami műsorban.

Jobb vagy te ennél mint, hogy itt fecséreld az időt és gondolataidat:)

"gigamentőcsomag" :lol: :lol:
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
dévid villa
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 372
Csatlakozott: 2012.03.02. 16:41:57
Tartózkodási hely: Hajdúszoboszló

2021.04.28. 09:55:23

ntibi67 írta:
2021.04.28. 09:01:25
Tudjátok, én valahol megértem az ellenzéknek ezt a hangnemét, ezt a rettentő frusztráltságát. Jött a vírus, lassan másfél éve tombol. Elnökök, kormányok, kormánykoalíciók buktak, de egy-két egészségügyi minisztert vagy pénzügyi-gazdasági vezetőt minden országban maga alá temetett a Covid. De nem nálunk. A mi ellenzékünk és annak függetlenojjektív médiája azt tudta elérni, hogy minden józanul gondolkodó magyar ember besorolt a kormány mögé. Volt itt minden: vakcina- és oltásellenesség, oltást szabotáló ellenzéki "orvosok", visszaküldött vakcinák, petíciók, fészbook-kampányok, oltási presztízslista (fájzert menők, keletit lúzerek kapnak...), volt-van napi záhergábor, napi feketerekord, halálkampány és bergámózás. Jó, mondjuk bergámónál már tudni lehetett, hogy vége, az az utolsó töltény a puskájukban. Nálunk sosem volt Bergamó, ezt mindenki tudta, ők is, de erre készültek, ezt várták tavaly óta remegve, hogy itt is Bergamo lesz és akkor megbuktatják a kormányt. Most lassan vége a vírusnak, nyit az ország, jön a szabadság, a tavasz, a nyár, a jó levegő, az egészségügy kitartott, a vendéglátósok is köszönik megvannak (szegények túlélték...), jön a giga gazdaságélénkítő csomag a többi támogatás után. Az ellenzék és annak médiája a valóság pofonerdejében szaladgál. A nemzeti egységbe nem álltak bele, minden aljasságuk kudarcba fulladt. A közvéleménykutatások a kormánypártok erősödését jelzik előre. Az ellenzék megint rosszul taktikázott és megbukott. 2010 óta akárhogy próbálják a nemzeti kormányt elgáncsolni, az mindig talpon marad. Érthető, hogy frusztráltak. Ilyen lehetőség mint a Covid, nem adódik minden nap. Bidentől a német zöldekig minden baloldali erő ki tudta használni, csak az itteni ellenzék nem. De ezt mi nem is nagyon bánjuk... (:
Én nem vagyok ellenzéki, de ennyi marhaságot rég olvastam :roll:

Egyébként volt Bergamo nálunk, sajnos. Meg is lett az eredménye a világelső halálozásunkkal. Most lehet jönni a Müller Cecília idézettel, hogy "mindenkit beírunk a statisztikába, akinek élete során volt pozitív tesztje", de ez marhaság. Legalábbis Nyíregyen a bátyámék sosem számolták így, de gyanítom máshol se. Ez egy tipikus mentőduma. Amíg jól álltunk halálozásokban (tavaly tavasszal), addig az volt a szöveg, hogy a halálozások száma mutatja a védekezés sikerességét. Miután világelsők lettünk, már egy másik statisztika számít. Ne szépítsük: ami tavaly ősz óta zajlik itthon járványkezelés terén, az védhetetlen, az oltásokat leszámítva.
A kormány pedig jelen állás szerint bukná a választást a közvéleménykutatások szerint.
Avatar
Cseri
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1821
Csatlakozott: 2010.11.19. 08:58:48
Tartózkodási hely: Pécs

2021.04.28. 09:24:30

ntibi67 írta:
2021.04.28. 09:01:25
Tudjátok, én valahol megértem az ellenzéknek ezt a hangnemét, ezt a rettentő frusztráltságát. Jött a vírus, lassan másfél éve tombol. Elnökök, kormányok, kormánykoalíciók buktak, de egy-két egészségügyi minisztert vagy pénzügyi-gazdasági vezetőt minden országban maga alá temetett a Covid. De nem nálunk. A mi ellenzékünk és annak függetlenojjektív médiája azt tudta elérni, hogy minden józanul gondolkodó magyar ember besorolt a kormány mögé. Volt itt minden: vakcina- és oltásellenesség, oltást szabotáló ellenzéki "orvosok", visszaküldött vakcinák, petíciók, fészbook-kampányok, oltási presztízslista (fájzert menők, keletit lúzerek kapnak...), volt-van napi záhergábor, napi feketerekord, halálkampány és bergámózás. Jó, mondjuk bergámónál már tudni lehetett, hogy vége, az az utolsó töltény a puskájukban. Nálunk sosem volt Bergamó, ezt mindenki tudta, ők is, de erre készültek, ezt várták tavaly óta remegve, hogy itt is Bergamo lesz és akkor megbuktatják a kormányt. Most lassan vége a vírusnak, nyit az ország, jön a szabadság, a tavasz, a nyár, a jó levegő, az egészségügy kitartott, a vendéglátósok is köszönik megvannak (szegények túlélték...), jön a giga gazdaságélénkítő csomag a többi támogatás után. Az ellenzék és annak médiája a valóság pofonerdejében szaladgál. A nemzeti egységbe nem álltak bele, minden aljasságuk kudarcba fulladt. A közvéleménykutatások a kormánypártok erősödését jelzik előre. Az ellenzék megint rosszul taktikázott és megbukott. 2010 óta akárhogy próbálják a nemzeti kormányt elgáncsolni, az mindig talpon marad. Érthető, hogy frusztráltak. Ilyen lehetőség mint a Covid, nem adódik minden nap. Bidentől a német zöldekig minden baloldali erő ki tudta használni, csak az itteni ellenzék nem. De ezt mi nem is nagyon bánjuk... (:
Jól van Tibike, látom beütött a kábszi. Gondolom azért megy a közvagyon átmenekítése(értsd lopása) is alapítványokba,mert olyan jól áll a "nemzeti":))))kormány az általuk finanszírozott közvéleménykutatók szerint.
„Az egyik oldalon van egy csapat. A másik oldalon is van egy csapat, amiben ott van Lionel Messi. Az úgy egy teljesen más történet. Amikor az emberek különböző csapatokat elemeznek, emlékeztetniük kell magukat arra, hogy ez az egy ember mindent megváltoztat. Vele másképp néz ki egy csapat.”
ntibi67
Capitá del Barça
Hozzászólások: 611
Csatlakozott: 2013.06.16. 12:01:52

2021.04.28. 09:01:25

Tudjátok, én valahol megértem az ellenzéknek ezt a hangnemét, ezt a rettentő frusztráltságát. Jött a vírus, lassan másfél éve tombol. Elnökök, kormányok, kormánykoalíciók buktak, de egy-két egészségügyi minisztert vagy pénzügyi-gazdasági vezetőt minden országban maga alá temetett a Covid. De nem nálunk. A mi ellenzékünk és annak függetlenojjektív médiája azt tudta elérni, hogy minden józanul gondolkodó magyar ember besorolt a kormány mögé. Volt itt minden: vakcina- és oltásellenesség, oltást szabotáló ellenzéki "orvosok", visszaküldött vakcinák, petíciók, fészbook-kampányok, oltási presztízslista (fájzert menők, keletit lúzerek kapnak...), volt-van napi záhergábor, napi feketerekord, halálkampány és bergámózás. Jó, mondjuk bergámónál már tudni lehetett, hogy vége, az az utolsó töltény a puskájukban. Nálunk sosem volt Bergamó, ezt mindenki tudta, ők is, de erre készültek, ezt várták tavaly óta remegve, hogy itt is Bergamo lesz és akkor megbuktatják a kormányt. Most lassan vége a vírusnak, nyit az ország, jön a szabadság, a tavasz, a nyár, a jó levegő, az egészségügy kitartott, a vendéglátósok is köszönik megvannak (szegények túlélték...), jön a giga gazdaságélénkítő csomag a többi támogatás után. Az ellenzék és annak médiája a valóság pofonerdejében szaladgál. A nemzeti egységbe nem álltak bele, minden aljasságuk kudarcba fulladt. A közvéleménykutatások a kormánypártok erősödését jelzik előre. Az ellenzék megint rosszul taktikázott és megbukott. 2010 óta akárhogy próbálják a nemzeti kormányt elgáncsolni, az mindig talpon marad. Érthető, hogy frusztráltak. Ilyen lehetőség mint a Covid, nem adódik minden nap. Bidentől a német zöldekig minden baloldali erő ki tudta használni, csak az itteni ellenzék nem. De ezt mi nem is nagyon bánjuk... (:
Avatar
miro.
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1402
Csatlakozott: 2017.03.08. 17:57:31

2021.04.28. 07:50:33

Barcaforever írta:
2021.04.27. 05:52:23


A barátom a Divino bazilika managere, azt mondta, vhogy úgy képzeljem el, hogy egy ponton az Akvárium meg a Fröccsterasz előtti rész olyan volt mint Soundon David Guetta közben a nagyszínpad előtt. A bazilikánál is brutál tömeg volt, küldött képeket, felfogni is nehéz mi ment ott.
Te jo Isten... =D> =D> =D> :mrgreen:
" Ha valaki három órát áldoz arra az életéből hogy megnézzen a tv-ben,akkor kötelességem a legjobbat nyújtani. Mindvégig a legjobbat. " - Michael Jordan


rmcf
zsoltfree
Capitá del Barça
Hozzászólások: 976
Csatlakozott: 2006.01.10. 11:45:38
Tartózkodási hely: Budapest

2021.04.27. 10:23:16

Ez a hozzáállás eléggé káros szerintem, hogy mindent a politikára fogtok.

Ez fullra az emberek hibája, akik ott hédereztek egymás hegyén hátán, mert semmilyen felelősségtudan nincs bennük. Ha ez szerintetek a politika hibája, akkor ezzel azt mondjátok, hogy a politika mindenbe szóljon bele, az a biztos. Nem olyan rég ilyen volt itthon is több, mint 40 évig. Hiányzik?
Avatar
Cseri
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1821
Csatlakozott: 2010.11.19. 08:58:48
Tartózkodási hely: Pécs

2021.04.27. 09:46:52

Barcaforever írta:
2021.04.27. 09:29:27

Mert nem Gyurcsány meg Jakab szervezték a szombatot? :lol:
Természetesen, ha berobban újra a járvány, akkor ők voltak, sorospénzen, kiszolgálva a nemzetközi brüsszelista mainstream, 5g-n hízlalt nagytőkét, hogy bántsák a magyart, mint egyetlen igaz genomot a világban. Ha nem robban be újra, akkor ez természetesen a hős, bölcs, előrelátó vezérünk érdeme lesz, hogy visszakaptuk az életünket a földcsakra közepén.
„Az egyik oldalon van egy csapat. A másik oldalon is van egy csapat, amiben ott van Lionel Messi. Az úgy egy teljesen más történet. Amikor az emberek különböző csapatokat elemeznek, emlékeztetniük kell magukat arra, hogy ez az egy ember mindent megváltoztat. Vele másképp néz ki egy csapat.”
bowlinggolyo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1984
Csatlakozott: 2006.05.10. 11:15:00

2021.04.27. 09:34:28

csababarca írta:
2021.04.26. 17:58:40
Ezt elkezdhetjük, de ez egy következmények nélküli ország, oldaltól függetlenül. Az volt 15 éve az ma is.

Talán Bige Lászlót lehetne említeni, hogy őt a mutyik miatt elmeszelték, de ő gazdasági szereplő, nem politikus. (bár ma már ezek szinte összefonódtak)
Bigét sem a mutyijai miatt tették el a húsos kondértól, hanem mert Sándorunkkal azonos területen összerúgta a port és Sándornak nagyobb a bajsza.

Korábban sem volt igazi elszámoltatás (lásd. Hagyó), de ma már a ténylegesen napvilágra került események ellenére sincs semmilyen igazi elszámoltatás. (Quaestor, Elios, Borkai, Gyurcsány...) Ezeket naphosszig lehetne sorolni mind a két oldalról, ami kiegyenlítettségre utalna, de jelenleg egy fokkal jobbra lejt az a bizonyos igazságszolgáltatás, viszont ez a világ nagy részén hasonlóan működik a hatalommal szemben.
Visca el Barca!!!
GO Colts GO!!!
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3973
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2021.04.27. 09:29:27

PorSiempre írta:
2021.04.27. 08:47:24
Természetesen ez is az ellenzék hibája!!
Mert nem Gyurcsány meg Jakab szervezték a szombatot? :lol:
Kép
Avatar
PorSiempre
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 400
Csatlakozott: 2020.10.29. 09:40:15

2021.04.27. 08:47:24

Természetesen ez is az ellenzék hibája!!
Ab intus enim de corde hominum cogitationes malae procedunt, adulteria, fornicationes, homicidia, furta, avaritiae, nequitiae, dolus, impudicitia, oculus malus, blasphemia, superbia, stultitia. Omnia haec mala ab intus procedunt, et coinquinant hominem.
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3973
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2021.04.27. 05:52:23

miro. írta:
2021.04.26. 20:24:20
Nero. írta:
2021.04.26. 18:43:10

De hát megvolt engedne a kocsmáknak, hogy a teraszok ki nyithassanak, nem?
Persze! Maszk nelkul lehet,sot kertek hogy vonatozzanak az emberek. :mrgreen:
Tele volt ausztria ezzel ma..a
Az igaz,hogy a bazilikanal disco volt? :lol: :lol: :lol:
A barátom a Divino bazilika managere, azt mondta, vhogy úgy képzeljem el, hogy egy ponton az Akvárium meg a Fröccsterasz előtti rész olyan volt mint Soundon David Guetta közben a nagyszínpad előtt. A bazilikánál is brutál tömeg volt, küldött képeket, felfogni is nehéz mi ment ott.
Kép
zsoltfree
Capitá del Barça
Hozzászólások: 976
Csatlakozott: 2006.01.10. 11:45:38
Tartózkodási hely: Budapest

2021.04.26. 22:10:20

csababarca írta:
2021.04.26. 20:36:32
zsoltfree írta:
2021.04.26. 20:20:03

Csaba: már csak azért sem biztos, hogy a fidesz felé lejt, mert ha így lenne, akkor függetlenobjektív média körökben ez már óriási kampányokat generált volna.
Polt Péter neve a top 10-ben van a baloldali média körökben.
Bármilyen kritika fogalmazódik meg a fidesszel szemben, az ő neve felmerül, nem véletlenül.

Én elfogadok mindent, mekkora májer a fidesz válságkezelésben, meg gyurcsány a népművészeti cserépedény, de légyszi ne kezdjünk már bele abba, hogy még ebben is a baloldal van előnyben.
Ha a bíróság balos lenne, akkor már több fidesz közeli vállalkozó bukott volna be a mutyikkal.
Akkor nem rángatták volna Gulyás Mártonékat a bíróság elé, stb.
Vagy nem garázdálkodna M. Richárd meg Berki fakeKrisztián az utcákon.

Millió és egy példa van arra, hogy a fidesz zsebében van a bíróság, legalábbis felső körökben.

De én inkább kiszállok, veled szívesen beszélgetek, de van itt 1-2 olyan fideszes megnyílvánulás (nem tőled), hogy rámegy az egészségem.
Az megvan, hogy nem az alkotmánybíróról beszéltem? Ugyanis bírókat nem a kormány nevez ki.

De amúgy egyezzünk ki döntetlenben, és engedjük el😂
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3973
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2021.04.26. 21:33:47

visca el barca írta:
2021.04.26. 20:25:53
Felelmetes h mennyi agymosott buta ember van itt. Es még buszkek is ra :lol:

Pont ezt akartam mondani, ahogy olvasom a hozzászólásokat, egy ilyen ország ilyen szavazói, meg is érdemlik ezt a miniszterelnököt. :lol:
Kép
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15489
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2021.04.26. 20:36:32

zsoltfree írta:
2021.04.26. 20:20:03

Csaba: már csak azért sem biztos, hogy a fidesz felé lejt, mert ha így lenne, akkor függetlenobjektív média körökben ez már óriási kampányokat generált volna.
Polt Péter neve a top 10-ben van a baloldali média körökben.
Bármilyen kritika fogalmazódik meg a fidesszel szemben, az ő neve felmerül, nem véletlenül.

Én elfogadok mindent, mekkora májer a fidesz válságkezelésben, meg gyurcsány a népművészeti cserépedény, de légyszi ne kezdjünk már bele abba, hogy még ebben is a baloldal van előnyben.
Ha a bíróság balos lenne, akkor már több fidesz közeli vállalkozó bukott volna be a mutyikkal.
Akkor nem rángatták volna Gulyás Mártonékat a bíróság elé, stb.
Vagy nem garázdálkodna M. Richárd meg Berki fakeKrisztián az utcákon.

Millió és egy példa van arra, hogy a fidesz zsebében van a bíróság, legalábbis felső körökben.

De én inkább kiszállok, veled szívesen beszélgetek, de van itt 1-2 olyan fideszes megnyílvánulás (nem tőled), hogy rámegy az egészségem.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2021.04.26. 20:25:53

Felelmetes h mennyi agymosott buta ember van itt. Es még buszkek is ra :lol:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
miro.
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1402
Csatlakozott: 2017.03.08. 17:57:31

2021.04.26. 20:24:20

Nero. írta:
2021.04.26. 18:43:10

De hát megvolt engedne a kocsmáknak, hogy a teraszok ki nyithassanak, nem?
Persze! Maszk nelkul lehet,sot kertek hogy vonatozzanak az emberek. :mrgreen:
Tele volt ausztria ezzel ma..a
Az igaz,hogy a bazilikanal disco volt? :lol: :lol: :lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára miro. 2021.04.26. 21:10:55-kor.
" Ha valaki három órát áldoz arra az életéből hogy megnézzen a tv-ben,akkor kötelességem a legjobbat nyújtani. Mindvégig a legjobbat. " - Michael Jordan


rmcf
zsoltfree
Capitá del Barça
Hozzászólások: 976
Csatlakozott: 2006.01.10. 11:45:38
Tartózkodási hely: Budapest

2021.04.26. 20:20:03

ntibi67 írta:
2021.04.26. 20:14:23
zsoltfree írta:
2021.04.26. 20:03:31
chrisnagy13 írta:
2021.04.26. 19:53:13


Mint például?
Gyöngyöspata, helyreigazítási pereknél jópár, cili féle keresztrefeszítős borítónál a per, a kaleta ügyben is keveselték, így hirtelen. De nem nagyon emlékszem a nagy fideszes bírósági hátszélre, még cikkek szintjén sem.
Szeviép Ceglédi nem kicsit lejt balra az igazságszolgáltatás
Ceglédi? Na jó én kiléptem:)

Csaba: már csak azért sem biztos, hogy a fidesz felé lejt, mert ha így lenne, akkor függetlenobjektív média körökben ez már óriási kampányokat generált volna.
ntibi67
Capitá del Barça
Hozzászólások: 611
Csatlakozott: 2013.06.16. 12:01:52

2021.04.26. 20:14:23

zsoltfree írta:
2021.04.26. 20:03:31
chrisnagy13 írta:
2021.04.26. 19:53:13
zsoltfree írta:
2021.04.26. 19:47:51
Ha azt gondolod, hogy a bíróság a fidesznek lejt, akkor kicsit nézegess meg más hírportálokat is.
Mint például?
Gyöngyöspata, helyreigazítási pereknél jópár, cili féle keresztrefeszítős borítónál a per, a kaleta ügyben is keveselték, így hirtelen. De nem nagyon emlékszem a nagy fideszes bírósági hátszélre, még cikkek szintjén sem.
Szeviép Ceglédi nem kicsit lejt balra az igazságszolgáltatás
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15489
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2021.04.26. 20:14:04

Lassan kihozzátok hogy a fidesz komoly ellenszélben kormányoz.
Média a balé, szerintetek.
Mostmár a bíróságok is.

Mi maradt a fidesznek így 10 (plusz még legalább 8) szegény elnyomott fidesznek?
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
zsoltfree
Capitá del Barça
Hozzászólások: 976
Csatlakozott: 2006.01.10. 11:45:38
Tartózkodási hely: Budapest

2021.04.26. 20:03:31

chrisnagy13 írta:
2021.04.26. 19:53:13
zsoltfree írta:
2021.04.26. 19:47:51
Ha azt gondolod, hogy a bíróság a fidesznek lejt, akkor kicsit nézegess meg más hírportálokat is.
Mint például?
Gyöngyöspata, helyreigazítási pereknél jópár, cili féle keresztrefeszítős borítónál a per, a kaleta ügyben is keveselték, így hirtelen. De nem nagyon emlékszem a nagy fideszes bírósági hátszélre, még cikkek szintjén sem.
chrisnagy13
Jugador del Barça
Hozzászólások: 107
Csatlakozott: 2008.05.08. 12:53:36
Tartózkodási hely: Mosonmagyaróvár

2021.04.26. 19:53:13

zsoltfree írta:
2021.04.26. 19:47:51
Ha azt gondolod, hogy a bíróság a fidesznek lejt, akkor kicsit nézegess meg más hírportálokat is.
Mint például?
zsoltfree
Capitá del Barça
Hozzászólások: 976
Csatlakozott: 2006.01.10. 11:45:38
Tartózkodási hely: Budapest

2021.04.26. 19:47:51

Jack Napier írta:
2021.04.26. 19:44:15
ntibi67 írta:
2021.04.26. 18:56:31
Kaleta még a Gyurcsányék alatt került a külügyminisztériumba.Sajnos nem derült ki róla a perverz hajlama.Valószínű a munkáját meg jól látta el.Szép hogy ezt is a Fideszre keni néhány nagytudású.
Nem is azzal van a problema hogy eppen milyen pozicioban volt es ki ultette oda, de ettol fuggetlenul gyujtogette a kepeket kiskoruakrol.
Hanem azzal, hogy mivel a kormanypartnak kenyes temarol volt szo ezert eltussoltak egy olyan buntetessel amit mondjuk rongalasert osztogatnak normal esetben.
Szerinted a szeretett kormanyod kozbenjarasa nelkul is ez lett volna a buntetese egy ilyen abberalt, pedofil veglenynek mint Kaleta? Kire kene "kenni" szerinted?
Ha azt gondolod, hogy a bíróság a fidesznek lejt, akkor kicsit nézegess meg más hírportálokat is.
Jack Napier
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 439
Csatlakozott: 2015.02.01. 16:56:53
Tartózkodási hely: Gotham City

2021.04.26. 19:44:15

ntibi67 írta:
2021.04.26. 18:56:31
Kaleta még a Gyurcsányék alatt került a külügyminisztériumba.Sajnos nem derült ki róla a perverz hajlama.Valószínű a munkáját meg jól látta el.Szép hogy ezt is a Fideszre keni néhány nagytudású.
Nem is azzal van a problema hogy eppen milyen pozicioban volt es ki ultette oda, de ettol fuggetlenul gyujtogette a kepeket kiskoruakrol.
Hanem azzal, hogy mivel a kormanypartnak kenyes temarol volt szo ezert eltussoltak egy olyan buntetessel amit mondjuk rongalasert osztogatnak normal esetben.
Szerinted a szeretett kormanyod kozbenjarasa nelkul is ez lett volna a buntetese egy ilyen abberalt, pedofil veglenynek mint Kaleta? Kire kene "kenni" szerinted?
"8-szor nyertük meg a bajnokságot 11 év alatt! Nem értékeljük ezt annyira, mint amennyire kellene de az évek során majd látni fogjuk mennyire nehéz is volt ezt elérni."- Lionel Messi 2019
ntibi67
Capitá del Barça
Hozzászólások: 611
Csatlakozott: 2013.06.16. 12:01:52

2021.04.26. 18:56:31

Kaleta még a Gyurcsányék alatt került a külügyminisztériumba.Sajnos nem derült ki róla a perverz hajlama.Valószínű a munkáját meg jól látta el.Szép hogy ezt is a Fideszre keni néhány nagytudású.
Válasz küldése