Offtopic

Ami egyik témához sem kapcsolódik, avagy itt nyugodtan írhatsz mindenről kötetlenül.

Fogyasztasz valamilyen dohányterméket? :D

- Nem, soha nem próbáltam.
10
22%
- Próbáltam, de nem szoktam rá.
17
38%
- Füstölök, mint a gyárkémény
11
24%
- Alkalmanként rágyújtok
7
16%
 
Szavazatok száma: 45
Avatar
Tim
Mezei fórumozó
Hozzászólások: 3213
Csatlakozott: 2007.06.15. 21:52:33

2011.05.31. 22:23:32

Ordog írta: Amúgymeg minnyá végzek a sulival és több időm lesz mindenre... Tim, ménem voltál bl meccsnézésen? :o
Ehh..Klári új boltot kapott(Westend) este 9-ig vannak nyitva,rám maradt a bébiszitterkedés. Barca B meccsre sem tudtam menni sajnos. A kiemelt rész miatt szavadon foglak!
Találtam neked Etyeken eladó szőlőst,borospincével,présházzal+egy öt szobás családi házzal. Ha van húsz millád a párnacihában,akkor csapj le rá!
Kép
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2011.05.31. 22:14:12

LG írta:
Én még kitartok, talán én vagyok a legrégebbről, aki úgy ahogy aktív is folyamatosan.
Azért hozzám képest tejfeles szájú vagy. :lol:
Kevesebb mint 1évvel vagy több ideje fórumon, mint én, (Te lassan 7éve, én lassan 6) viszont odaírtam, hogy aktív folyamatosan, nálad voltak nagyobb kihagyások is...

de nem ez a lényeg, hanem a közösség. Majd ha eljön ismét egy rosszabb időszak a Barcánál, sok mostani kikopik (akinek nem inge...csak hogy nekem is meglegyen a napi gonoszkodásom :D ),és lehet visszatérnek a régiek :D
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Krojf
Az Év Forumozója 2007 & 2008 :)
Hozzászólások: 3182
Csatlakozott: 2006.05.25. 17:48:41
Tartózkodási hely: Balassagyarmat

2011.05.31. 22:12:51

Engem nem is említ senki?
Megesz Titeket az üzbég, meg a jenki!
Furcsa dolog bizony az emlékezet,
Kicsapja magából a mellékeset???

Persze nem haragszom ezért senkire,
Nem vágom le a farkát egy centire,
Mert csak felettem szaladtak el az évek,
Amíg Ti fiatalos éveket gond nélkül éltek.

Elfújt engem is innen sok egyéb más,
A Facebook, a sok-sok Szávay Ágizás,
De látjátok azért, hogy néha-néha
Az én Barcás lelkem sem renyhe, léha!

Nem ígérem Nektek most itt tutira,
Hogy mindig szólni fog a Krojf-féle muzsika,
Annyit azért biztosan és fixen mondhatok,
Hogy 41 évemmel Nektek még itt vagyok!
K.
Blaugrana palocista maximalista!
Avatar
Ordog
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3013
Csatlakozott: 2004.10.08. 18:54:45
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2011.05.31. 22:12:19

Taibi írta:
Az én esetemben inkább arról van szó, hogy kicsit "belefáradtam" abba, hogy hónapról-hónapra vagy épp meccsről-meccsre ugyanazok a témák kerülnek elő itt a fórumon, ami mondjuk érthető, hiszen szerencsére folyamatosan vannak új tagok az oldalon, viszont nekem, mint "régi motorosnak" már nincs kedvem ezekhez hozzászólni.
Így már inkább csak passzívan vagyok jelen itt, olvasgatni szoktam napi szinten, információszerzésnek továbbra is hasznos a fórum is, viszont írni csak akkor írok már, ha valami nagyon kikívánkozik belőlem...
+1
Taibi megfogalmazta a lényeget... belefáradás...
Ettől függetlenül olvasom én a fórumot meg az oldalt is, mostanában a sportfogadás topicban vagyok:) Régi csetpartik pedig télleg nagyok voltak... már amennyire emlékszem:D

Amúgymeg minnyá végzek a sulival és több időm lesz mindenre... Tim, ménem voltál bl meccsnézésen? :o
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2011.05.31. 22:07:59

Messithebest írta:Én kb 1 éve regiztem ide, előtte is már bele bele olvasgattam az oldalba, de regizni 1 éve regiztem. Azóta nem sokat változott itt minden, pár új arc lett, bár hozzátok képest még én is az vagyok :D
De ahogy látom, hsz-írásban erősen mész a "keménymag" után :D
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2011.05.31. 22:07:45

Messithebest írta:Én kb 1 éve regiztem ide, előtte is már bele bele olvasgattam az oldalba, de regizni 1 éve regiztem. Azóta nem sokat változott itt minden, pár új arc lett, bár hozzátok képest még én is az vagyok :D
Én regelni régen regeltem (4 éve), viszont a fórumot csak kb 1,5 éve kezdte hasznákni előtte inkább csak olvasgattam :)
Avatar
Messithebest
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3309
Csatlakozott: 2010.05.15. 20:34:35

2011.05.31. 22:05:35

Én kb 1 éve regiztem ide, előtte is már bele bele olvasgattam az oldalba, de regizni 1 éve regiztem. Azóta nem sokat változott itt minden, pár új arc lett, bár hozzátok képest még én is az vagyok :D
Kép
"I don't know, why the man above gives me the hardest road, but... the man above don't put you in situations that you can't handle." - LeBron James
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2011.05.31. 22:01:52

Szandi írta: Engem bezzeg senki nem sorolt fel, pedig vagy 4 éve Csongor még a kezemet is megkérte...meg milyen csetpartyk voltak már :D
Az a 4 év nem is volt még olyan régen. :D

Amúgy legalább a Minden Más részlegbe írogathatnál kicsit többet. :wink:
Avatar
Victor_Valdes
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4447
Csatlakozott: 2007.02.09. 16:19:20
Tartózkodási hely: Debrecen

2011.05.31. 22:01:33

Szandi írta:
Victor_Valdes írta:Huhh, sok "régi arcra" még én is emlékszek, pedig én a fiatalabb generációt képviselem, valamilyen szinten mégis eléggé régi motoros vagyok már itt...nem is tudom hány éve regeltem ide. :D

4 éve, az "öskorba" még nem ténykedtem.. :D

Tényleg hiányoznak a régi arcok, Ordog, Kovi :!: , VT, Balboa, Klui, Kralo, Boixos, stb...

Régebben más volt.. az idő megszépíti a dolgokat? :D
Engem bezzeg senki nem sorolt fel, pedig vagy 4 éve Csongor még a kezemet is megkérte...meg milyen csetpartyk voltak már :D
Elnézését kérem/kérjük Főnökasszony :!: :P
http://www.maon.hu - marketing - üzleti élet - motiváció - vállalkozás -
"mi leszel, ha nagy leszel? közgazdász, vagy bérgyilkos..a kereslet határozza meg a kínálatot.."
"tudom egyszer újra látlak, az imáim hozzád szállnak..." †
Avatar
Tim
Mezei fórumozó
Hozzászólások: 3213
Csatlakozott: 2007.06.15. 21:52:33

2011.05.31. 21:59:38

Szandi írta:
Engem bezzeg senki nem sorolt fel, pedig vagy 4 éve Csongor még a kezemet is megkérte...meg milyen csetpartyk voltak már :D
Nem hiszed el,de pont most töröltem véletlenül a hsz.t,és benne voltál a top 3 hiányzóban,Vito,és Grecki mellett :lol: Hej,az Ördi féle csetpartyk.. 8)
Kép
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21163
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2011.05.31. 21:58:53

MessiFan írta:Én szeretnék addig fórumozni amíg él az oldal :D
Ilyen optimista vagy? Nem biztos, h tovább fogsz élni, mint az oldal, vagy nem tiltanak ki hamarosan örökre.

Csak, h meglegyen a napi gonoszkodásom. :lol:
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2011.05.31. 21:53:02

Én szeretnék addig fórumozni amíg él az oldal :D
3 éve regeltem bár akkor még csak Messi miatt néztem a Barcát emiatt lettem MessiFan :D
Amikor elkezdtem fórumozni nem tudtam helyesen írni, fogalmazni meg el sem olvastam a szabályokat így szépen Andris lerendezett :D

Majd szeretnék pár embert élőben is megismerni egy Eurobarca találkozón :D
Szandi
Főnökasszony
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2007.07.12. 21:01:59

2011.05.31. 21:45:32

Victor_Valdes írta:Huhh, sok "régi arcra" még én is emlékszek, pedig én a fiatalabb generációt képviselem, valamilyen szinten mégis eléggé régi motoros vagyok már itt...nem is tudom hány éve regeltem ide. :D

4 éve, az "öskorba" még nem ténykedtem.. :D

Tényleg hiányoznak a régi arcok, Ordog, Kovi :!: , VT, Balboa, Klui, Kralo, Boixos, stb...

Régebben más volt.. az idő megszépíti a dolgokat? :D
Engem bezzeg senki nem sorolt fel, pedig vagy 4 éve Csongor még a kezemet is megkérte...meg milyen csetpartyk voltak már :D
"Jeff Buckley a világ legkirályabb jelensége a rántotta feltalálása óta"
Nobody fucks with the Jesus.
Art too bad to be ignored.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21163
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2011.05.31. 21:39:30

Lionel85 írta:
Slither írta: Sztem az a normális ha egy idő után elmegy a kedve az embernek a fórumozástól, főleg ha mindig ugyanazokat a köröket futják újra és újra...
Na nekem már párszor elment a kedvem. Tényleg ugyanazok a körök sokszor. Kérdeztem is magamtól, mi a tosznak fórumozok még, de valamiért jó itt lenni. :D Írogatni. Én sem csinálom olyan szinten, mint régen, csak pár témában próbálok hozzászólni.
Azért az túlzás, h egy hullámhosszon voltunk Zsoltival. Én inkább vitákra emlékszem, persze ezek mindig kulturált kertek között mentek.
Nekem is már többször elment a kedvem a fórumozástól, de vissza tértem mindig egy idő után, és ez így is lesz sztem továbbra is. Csak alkalmazkodok, pl. úgy, h nem nem kezdem el ugyanazokat a köröket futni. És azért mindig történnek új dolgok is. Meg már megszokás is. Bár még nem volt sosem házas, de valószínűleg azt is meg lehet unni egy idő után, mégis vannak nagyon hosszú házasságok, így jellemezném az én hosszú fórumos pályafutásomat is.
Én még kitartok, talán én vagyok a legrégebbről, aki úgy ahogy aktív is folyamatosan.
Azért hozzám képest tejfeles szájú vagy. :lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára LG 2011.05.31. 21:41:59-kor.
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2011.05.31. 21:37:45

Én még kitartok, talán én vagyok a legrégebbről, aki úgy ahogy aktív is folyamatosan. (hónapok sose maradnak ki, max 1-1hét.)

Sokaknak azért ment el ám a kedve, mert nagyon felhígult a fórum, köszönhetően a BARCA sikereinek, de szerencsére jöttek olyanok is,akik majd x év múlva másoknak fognak hiányozni...
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
B.
Jugador del Barça
Hozzászólások: 112
Csatlakozott: 2011.01.29. 12:18:26

2011.05.31. 21:07:21

Ez vmi krvajó :lol: :lol:
B.
víscaelbarca!forever
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 252
Csatlakozott: 2010.05.23. 19:58:07
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

2011.05.31. 20:58:41

Egy kicsit unatkoztam és eleresztettem a fantáziám :lol:

Hispán hegyek fölött hol a tenger tiszta gránátvörös-kék,
ott focizgatnak a katalán törpikék,
Hatalmas stadionban a Camp Nouban labdázgatunk
és mindig űrfocit játszunk.

De a katalán törpök élete
nem csak foci és trükközés
Hallotál már a gonoszról ?
A csúf, antifocit játszó Mourinhoról ?!

Szegény Mourinho
mindig mellé fog,
Aztán persze bírózni elkocog

Tiki-taka Iniesta,Xavi,Messi,David Villa,
Színészkedő Sergio Busika
Mi vagyunk az icikék, mi vagyunk a picikék,
Az űrfocit játszó katalán törpikék !

:lol: :lol: vélemények ? :lol: :lol: :lol:
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2011.05.31. 20:37:37

Slither írta:
Sztem az a normális ha egy idő után elmegy a kedve az embernek a fórumozástól, főleg ha mindig ugyanazokat a köröket futják újra és újra...
Ezzel kapcsolatban akarom megkérdezni,messideco nevű fórumtársunk kényszerpihenőn van v csak ő is megunta a dolgot?[/b]
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2011.05.31. 20:32:59

Slither írta:
Rivaldinho írta: Jah,hát persze, LG, te még itt nyomod. Ne haragudj, a teljesség igényét nélkülözte a felsorolásom... Én pl. régen rendre összekevertelek a Zsoltival, nem ami a nevet, hanem ami a témát illeti. Ti annó nagyon egy hullámon voltatok.. vele mivan ?
A boája megette őt. :lol:

Sztem az a normális ha egy idő után elmegy a kedve az embernek a fórumozástól, főleg ha mindig ugyanazokat a köröket futják újra és újra...
Na nekem már párszor elment a kedvem. Tényleg ugyanazok a körök sokszor. Kérdeztem is magamtól, mi a tosznak fórumozok még, de valamiért jó itt lenni. :D Írogatni. Én sem csinálom olyan szinten, mint régen, csak pár témában próbálok hozzászólni.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2011.05.31. 20:22:18

Rivaldinho írta:
LG írta: Hát én bizony emlékszem, mikor kezdtél fórumozni, arra is, h nem ment simán a beilleszkedés. :lol:
Jah,hát persze, LG, te még itt nyomod. Ne haragudj, a teljesség igényét nélkülözte a felsorolásom... Én pl. régen rendre összekevertelek a Zsoltival, nem ami a nevet, hanem ami a témát illeti. Ti annó nagyon egy hullámon voltatok.. vele mivan ?
A boája megette őt. :lol:

Sztem az a normális ha egy idő után elmegy a kedve az embernek a fórumozástól, főleg ha mindig ugyanazokat a köröket futják újra és újra...
Avatar
kennyke04
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1360
Csatlakozott: 2007.04.17. 14:04:52
Tartózkodási hely: DöBö

2011.05.31. 20:00:08

Iniesta_1986 írta:
kennyke04 írta:propranololt szedett már valaki lámpaláz/izgulás pl vizsga,érettségi akármi miatt? használ is valamit? házidoki is felírja ha kérem v inkább elküld agytúrkászhoz? kicsit rajtam a para, de nyugtatók eléggé eltompítanak :S
Üdv!

Szerintem, verd ki a fejedből az ilyesmit! Nincs erre semmi szükséged!
Inkább menj el sétálni, biciklizni, úszni. Menj el haverokkal együtt lenni, sörözni egyet, bármi, ami kikapcsol. A haverokkal pedig ne az aktuális tételekről, a II. világháborúról, a német nyelvtanról beszélgess. Hanem pl. a Barca sikereiről. :wink:
Most nem tanulás nálam a téma, hanem egy vállalkozási projekt keretébe nyerhetek 1,2 v 3 millió forintot (amit részben az itt fórumozóknak is köszönhetek, segítségeitekkel valamint a kérdőív kitöltésével) és hát jön majd a média hada eredményhirdetés után a kérdéseivel + xxx ember előtt beszédet mondani, ráadásul lesz pár nagykutya is, és nem tom hogy viselem majd :D sokkal másabb mint egy vizsga és rajtam a para kicsit :) na meg nem kicsit izgulok, mert ha megnyerem... ha meg nem nyerem akkor a szomorúság :S már most ájulás kerülget :lol: (nem élek ilyen dolgokkal am, csak nagyon parázós lettem államvizsgám óta és nem szeretnék hebegni habogni nagyon :) még olykor a nevemen is gondolkodni kell akkor ha zavarba vagyok :) )
Na de már megruháztam magam, újranőtt a 8===D :D, szorítsatok 8)
"A fociban az a lényeg,
hogy a labdát, ahhoz passzold, akin ugyanolyan színű mez van, mint rajtad.
Ja! És futni kell! A vízilabdában ezt már rég kitalálták: aki nem úszik - megfullad."
- Hofi Géza
Avatar
Rivaldinho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2071
Csatlakozott: 2005.05.21. 08:24:46
Tartózkodási hely: csúcson

2011.05.31. 19:55:41

LG írta: Hát én bizony emlékszem, mikor kezdtél fórumozni, arra is, h nem ment simán a beilleszkedés. :lol:
Jah,hát persze, LG, te még itt nyomod. Ne haragudj, a teljesség igényét nélkülözte a felsorolásom... Én pl. régen rendre összekevertelek a Zsoltival, nem ami a nevet, hanem ami a témát illeti. Ti annó nagyon egy hullámon voltatok.. vele mivan ?
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2011.05.31. 19:53:50

kennyke04 írta:propranololt szedett már valaki lámpaláz/izgulás pl vizsga,érettségi akármi miatt? használ is valamit? házidoki is felírja ha kérem v inkább elküld agytúrkászhoz? kicsit rajtam a para, de nyugtatók eléggé eltompítanak :S
Nincs olyan vizsga ami miatt ilyen sz.rokhoz nyúlnék és más sem...Ezt szerintem felejtsd el.
Kép
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2011.05.31. 19:53:05

kennyke04 írta:propranololt szedett már valaki lámpaláz/izgulás pl vizsga,érettségi akármi miatt? használ is valamit? házidoki is felírja ha kérem v inkább elküld agytúrkászhoz? kicsit rajtam a para, de nyugtatók eléggé eltompítanak :S
ha tudnád mennyire megértem a helyzeted, nem tudom rendesen érzékeltetni...
életem legnagyobb dilemmájával küszködök már hetek óta, és olyan szinten stresszes vagyok, h jobban hullik a hajam, mint vha... (senki nem tudott ésszerű javaslattal előállni...) (nem elsősorban ezért értelek meg, de a lényeg az, h tudom, milyen az összeroppanás előtt levő ember élete... az okokat inkább nem írom le...)

mindenesetre a gyógyszert nem javaslom neked, inkább tűnj el a világ elől pár napra, ne foglalkozz senkivel és semmivel, csak az előtted álló céllal, az talán könnyít a helyzeteden... (2 nap múlva van az utolsó vizsgám, ami ha nem sikerül, nem lesz meg az abszolutóriumom...)
Válasz küldése