Sorozatok & TV-műsorok

Ami egyik témához sem kapcsolódik, avagy itt nyugodtan írhatsz mindenről kötetlenül.
matador
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 413
Csatlakozott: 2008.06.02. 15:43:35

2012.12.07. 23:53:50

messideco írta:Egy kérdés:

Melyik sorozatszereplő a legszimpatikusabb számotokra, melyik személyiségéhez érzed a magadét a legközelebb stb, melyik volt/van nagy hatásra esetleg a jellemfejlődésedre (ha van ilyen)
Nekem kell, hogy legalább egy karakterben megfogjon valami, magamra ismerjek, példának tartsam, vagy simán csak imádjam. Enélkül egyszerűen nem tudom élvezni a sorozatot, mert nem tudom beleélni magam.

SupNat - Dean Winchester
Family Guy - Peter Griffin
Arrow - Oliver Queen
24 - Jack Bauer
Last Resort - James King
Person of Interest - John
ésatöbbi...

A Dexterben, a Breaking Badben, a TWD-ben és a többi drámasorozatban például nem találtam egy ilyet se, ezért unom is.

Amúgy a Last Resort nagyon beindult, ajánlom mindenkinek.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2012.12.07. 15:34:19

sons of anarchy

=D> =D> =D>

zseniális volt a záró epizód, méltó volt az egész 5. évadhoz. a 6. évad biztosan fog még nekünk meglepetéseket tartogatni, de nem hinném h ezt az évadot lehet még üverelni
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2012.12.07. 13:08:10

soadroli írta: Ted Mosby :D
Egyébként csak én vagyok úgy, hogy borzalmasan irritál már a határozatlanságával meg a szenvedéseivel? Az elején még poén volt, kb. olyan volt, mint Chandler a Jóbarátokban (akit bírtam is), de a 7. évad végére inkább szánalmas volt már, mint humoros a karaktere.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2012.12.07. 12:43:37

bence-barca írta:
lui1698 írta:
bence-barca írta:Amúgy jó kérdés... Sírhan Művek c. sorozatban szinte mindenki. Talán onnan Claire leginkább.
Te is lábujjakat cumizol? :mrgreen:
Ejj... de az elején tartasz még... :mrgreen:

Amúgy hogy tetszik? :)
a sírhant karakterek már csak azért is jók, mert abszolut emberiek, ugymond teljesen átlagos karakterek, semmi különleges tulajdonsággal nem rendelkeznek.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5196
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2012.12.07. 12:37:43

messideco írta:Egy kérdés:
Melyik sorozatszereplő a legszimpatikusabb számotokra, melyik személyiségéhez érzed a magadét a legközelebb stb, melyik volt/van nagy hatásra esetleg a jellemfejlődésedre (ha van ilyen)
Dexter Morgan, Ted Mosby :D
Kép
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2012.12.07. 12:02:56

Game of Thrones Season 3 is coming. 8)
http://www.youtube.com/watch?v=2yj0e0r_yLI
http://www.youtube.com/watch?v=rpSDSgChsaI
Brynden Tully, a két Reed, Lady Olenna, Shireen... Tökéletesen választották ki az új karakterek megformálóit ismételten. :)
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2012.12.07. 11:48:55

Rinku írta:Ja és Dexter fanok: melyik volt az az epizód, aminek végén megkente a csajt, ahelyett hogy megölte volna? Teendőim megszaporodása miatt leálltam kis időre a nézésével, az évad végén egyben pótolom az elmaradottakat. Mikor lesz vége az évadnak? Vagy már vége van?

Az a 6 -ik epizód.

És még nincs vége az évadnak. 16. -án lesz az utolsó epizód.

http://www.imdb.com/title/tt0773262/episodes?season=7

messideco írta:Melyik sorozatszereplő a legszimpatikusabb számotokra, melyik személyiségéhez érzed a magadét a legközelebb stb, melyik volt/van nagy hatásra esetleg a jellemfejlődésedre (ha van ilyen)
Dexter Morgan :twisted: :twisted: :lol:

Komolyra fordítva, a most futó sorozatok közül sztem Daryl Dixon.

Jó pár sorozatot nézek: Dexter, Walking Dead, Supernatural, Warehouse 13, Fringe.

Amiket már régebben néztem: Battlestar Galactica, Jericho, X-Akták, huh, meg nem is tudom miket néztem még anno... Ebből a felsorolt háromból tuti Mulder ügynök 8)


Szerk: Game of Thrones -t kihagytam véletlenül... Abból meg a Tyrion Lannister a nagy kedvencem :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Deus 2012.12.07. 12:12:30-kor.
KépKép
Avatar
Eazzy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1971
Csatlakozott: 2009.11.14. 00:14:35

2012.12.07. 11:08:39

messideco írta:Egy kérdés:

Melyik sorozatszereplő a legszimpatikusabb számotokra, melyik személyiségéhez érzed a magadét a legközelebb stb, melyik volt/van nagy hatásra esetleg a jellemfejlődésedre (ha van ilyen)

Nekem Ted Mosby abszolút.
Hank Moody :D
Ez nem is kérdéses egy pillanatig sem :D
Avatar
Rinku
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2555
Csatlakozott: 2009.08.02. 14:28:48

2012.12.07. 09:37:13

Bob_Marley írta:Sheldon Cooper :mrgreen:
Kevés sorozatok egyike amit néztem, én nagyon szerettem a Bing Bang Theoryt.Nem tudom van-e még 4ik évadtól nem követem az eseményeket.Többek között ezért is utálom a sorozatokat, mert soha nincs végük....

http://www.youtube.com/watch?v=Hh2m97gtU3Y
Imádom, eredeti nyelven tökéletes, szinkronosan se rossz, de ezer szituációs poént meg szójátékot magyarul nem lehet visszaadni.
Pont ugyanezen személy ugrott be elsőre... :mrgreen:
Amúgy ajánlom Neked, hogy nézd tovább, mert marha jó még mindig. :) A 6. évad közepén járnak, de semmit nem gyengült a sorozat, ugyanolyan színvonalas és vicces részek vannak. Gondolom ott lesz majd vége egyszer, ha Rajnak is találnak végre egy asszonykát, Leonard meg elveszi Pennyt. :) De én ennél pont nem bánom, hogy nincs vége, mert ugyanolyan viccesek a részek és ugyanolyan jól halad a sztori, mint a korábbi évadokban, ellentétben mondjuk az Így jártam anyátokkallal, ami óriási szeretetből mély megvetésbe fordult át. Cirka 5. évadtól nem bírok megnézni egy részt sem belőle...

Ja és Dexter fanok: melyik volt az az epizód, aminek végén megkente a csajt, ahelyett hogy megölte volna? Teendőim megszaporodása miatt leálltam kis időre a nézésével, az évad végén egyben pótolom az elmaradottakat. Mikor lesz vége az évadnak? Vagy már vége van?
Football, bloody hell. /SAF/
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2012.12.07. 06:20:56

lui1698 írta:
bence-barca írta:Amúgy jó kérdés... Sírhan Művek c. sorozatban szinte mindenki. Talán onnan Claire leginkább.
Te is lábujjakat cumizol? :mrgreen:
Ejj... de az elején tartasz még... :mrgreen:

Amúgy hogy tetszik? :)
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2012.12.06. 23:42:04

messideco írta:Egy kérdés:

Melyik sorozatszereplő a legszimpatikusabb számotokra, melyik személyiségéhez érzed a magadét a legközelebb stb, melyik volt/van nagy hatásra esetleg a jellemfejlődésedre (ha van ilyen)

Nekem Ted Mosby abszolút.
Én inkább a kedvenc karakteremet mondanám:
James "Sawyer" Ford, a Lost-ból. Legnagyobb arc :)

Akivel cserélnék: Alex Moran BMS :D :D
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2012.12.06. 22:53:00

messideco írta:Egy kérdés:

Melyik sorozatszereplő a legszimpatikusabb számotokra, melyik személyiségéhez érzed a magadét a legközelebb stb, melyik volt/van nagy hatásra esetleg a jellemfejlődésedre (ha van ilyen)

Nekem Ted Mosby abszolút.
Nekem a Supernaturalból Dean. Miatta szerettem meg a sorozatot ennyire, hihetetlen mit alakít Jensen Ackles szerintem. Valamiért nagyon megfogott a karaktere..

Ha mást kéne mondanom, akkor Barneyt mondanám amúgy - HIMYM. Ő igen sokat fejlődött az utóbbi években, és sok helyen magamra ismerek benne.. :D

u.i.: Meg esetleg Gannicus a Spartacus-ból, de ő csak szimplán badass, azért bírom. 8)
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2012.12.06. 22:51:17

bence-barca írta: Nekem a Dark Passenger :mrgreen:
Dark Passenger márpedig nincs!!! :D
Bob_Marley írta:Többek között ezért is utálom a sorozatokat, mert soha nincs végük....
Meg néha van bennük időutazás is meg nem valós dolgok :mrgreen:
Egyébként amiről beszélsz, az csak a barátok közt meg a jóban rosszban, az igényes daraboknak azért megadják a kegyelemdöfést a 7-8-9. évad táján. :wink: Szóval azért ha nem megerőltető durván 10-15 sorozatot napi szinten számon tartani, akkor azért lehet tartani a lépést

Viszont úgy látom senki nem szavazott még Al Bundy-ra, abszolút példakép 8) :D
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2012.12.06. 22:43:00

bence-barca írta:Amúgy jó kérdés... Sírhan Művek c. sorozatban szinte mindenki. Talán onnan Claire leginkább.
Te is lábujjakat cumizol? :mrgreen:

Amúgy Peter Griffin. :lol:
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19598
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2012.12.06. 22:40:47

messideco írta:Egy kérdés:

Melyik sorozatszereplő a legszimpatikusabb számotokra, melyik személyiségéhez érzed a magadét a legközelebb stb, melyik volt/van nagy hatásra esetleg a jellemfejlődésedre (ha van ilyen)

Nekem Ted Mosby abszolút.
Sheldon Cooper :mrgreen:
Kevés sorozatok egyike amit néztem, én nagyon szerettem a Bing Bang Theoryt.Nem tudom van-e még 4ik évadtól nem követem az eseményeket.Többek között ezért is utálom a sorozatokat, mert soha nincs végük....

http://www.youtube.com/watch?v=Hh2m97gtU3Y
Imádom, eredeti nyelven tökéletes, szinkronosan se rossz, de ezer szituációs poént meg szójátékot magyarul nem lehet visszaadni.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Bob_Marley 2012.12.06. 22:49:50-kor.
Kép
Kép
Kép
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2012.12.06. 22:39:12

messideco írta:Egy kérdés:

Melyik sorozatszereplő a legszimpatikusabb számotokra, melyik személyiségéhez érzed a magadét a legközelebb stb, melyik volt/van nagy hatásra esetleg a jellemfejlődésedre (ha van ilyen)
Nekem a Dark Passenger :mrgreen:

Amúgy jó kérdés... Sírhan Művek c. sorozatban szinte mindenki. Talán onnan Claire leginkább.
Rajta kívül Dokikból JD esetleg.

De őket inkább csak aárt mondom, h ne hagyjam válaszolatlanul a kérdést, de lehet tudatalattiim válaszolta őket. Passz.
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12234
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2012.12.06. 22:36:06

Egy kérdés:

Melyik sorozatszereplő a legszimpatikusabb számotokra, melyik személyiségéhez érzed a magadét a legközelebb stb, melyik volt/van nagy hatásra esetleg a jellemfejlődésedre (ha van ilyen)

Nekem Ted Mosby abszolút.
"And my heart will leave you never."
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4094
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2012.12.04. 14:41:55

Forrest írta:dexter

szinte ordít ,hogy a gyújtogatósra keni majd dexter laguerta gyanúját a fináléban. travist is megégették szóval ez lesz szerintem. hiszen belső ember a gyújtogató jól látja a helyzeteket. dexter majd szépen elhelyez a lakásában egy két trófeát és ennyi lesz.
Ezzel egy baj van, hogy a 2. évad 2007ben játszódik, és a fickó meg 2006 óta diliházban volt...
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2012.12.04. 00:06:20

mér? bödőcsnek mi baja van a sóderklubbal? mondjuk gyanitom, egyszer tán' a kőhalmi mondta h a tv nekik egyenlő a halállal, mert ami poént ott elsütnek, azt már haknikon nem tudják még egyszer. amugy is kezd egy kicsit unalmas lenni a showder klub, tul sok a fingós-böfögős-alkoholista vonalra építő "humorista".

twd

nagyon jó "záró" rész volt, kár hogy megnéztem az epizód végén lévő, következő rész beharangozóját...

azt hittem h andrea szépen átveszi lori helylt a hulye nők dobogóján, de ahogy láttam észhez tér... vagy nem :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2012.12.04. 00:02:40

Showder Klub-os Bödőcs, megértem őt...

"Ezúton tájékoztatom a lakosságot, hogy hosszas diplomáciai iszapbirkózás után az a helyzet állt elő, hogy a Showder Klubból kiszállok. Nem megyek el lufihajtogatónak, nem fogok befőttes üvegeken Strauss keringőket játszani, sem orrfurulyán
a Keresztapa zenéjét, és talán meglepő, de higgyék el, nem tervezek receptkönyvet. Emlékemet a Cool Tv ápolja, én pedig folytatom, még nagyobb erőbedobással. Járom az országot, fellépek a Rádiókabaréban, és hamarosan kitalálom, hogy az új anyagokat milyen felületen osszam meg a világ összmagyarságával!"
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2012.12.03. 23:34:20

Lost
Vicces így felhozni, de nekem 2 év kellett ahhoz, hogy leessen, hogy bő két hónappal a zárórész után kiadtak egy 11 perces epilógust "The New Man in Charge" címmel (gondolom nem én vagyok az egyetlen ilyen, azért szólok). Nem egy nagy szám, de elég poén, rajongóknak meg kötelező.

Dexter
:shock: :shock: :shock:
Kevés epizódnál mantráztam ennyire a vattafákokat...
Ez iszonyatosan váratlan és nagy fordulat volt, hogy elhagyta a Dark Passenger-t, főleg az a jelenet, amikor készül meggyilkolni a gyújtogatót. Egyáltalán nem ilyen alakulására számítottam a karakternek. Viszont úgy érzem, ha ennyiben akarnák hagyni, ez lett volna a zárórész. Ja meg a végén ez a tedmosby-zás :D
Sajna abban tévedtem, hogy végül is Isaak-ért nem állt bosszút, és ez a szál többé-kevésbé lezárva, ami csak azért érdekes, mert utolsó két részre ott van tematikának gyakorlatilag a LaGuerta nyomozás, meg Deb kutakodása Hannah McKay után. Hát mit ne mondjak, voltak ennél már feszültebb pillanatok is a sorozat történetében.

soadroli írta:TWD, csak röviden
EPIC!!!!!!!! :shock:
Mert amúgy hosszan írtál volna :mrgreen:
De hogy hasonló esszé stílusban válaszoljak: Ja.
Avatar
Varga
Capitá del Barça
Hozzászólások: 866
Csatlakozott: 2007.07.28. 09:24:35

2012.12.03. 22:05:57

TWD

Már az elején eldöntöttem, hogy nem nézem meg az utolsó 5 percet, mert tuti agyfszt kapok a következő részig, de csak nem sikerült. :)

Utánpótlásnak, meg mindig örülök, már elfogyóban voltak a jó karakterek.
(!)Spoiler a spoilerben, Tyrese azt hittem már benne sem lesz a sorozatban, képregényben nagy forma volt.

már csak 70 nap
Kép
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6712
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2012.12.03. 22:04:13

Dexter

Hát ez a gyújtogatós-démonos cucc gyors volt, tartott vagy 2 részig :D .
LaGuerta viszont szagot fogott, tuti lesz vele valami gebasz a fináléban. Hannah meg aranyos meg midnen, de szerintem itt az idő, hogy kiírják a sorozatból. Nem kell ez a beteg-szerelem vonal a történetbe.
még van 2 rész, kváncsi vagyok, hogy mit hoznak össze, mert az, hogy LaGuerta bekavar, nem lesz elég, hogy elvigye ezt a gyengécske évadot a hátán.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5196
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2012.12.03. 21:31:43

TWD, csak röviden
EPIC!!!!!!!! :shock:
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2012.12.03. 21:04:25

dexter

nekem az előzöekhez képest kifejezetten tetszett ez a rész, bár továbbra is tartom h eddig messze ez a leggyengébb évad.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Válasz küldése