2019 után újra jó esély van erre
Fél lábbal már az elődöntőben. ✅ pic.twitter.com/tfyvumqRsR
— EuroBarça (@eurobarcahu) April 9, 2025
Barcaforever írta:Bazze ez az év hozzászólása.Kralo írta:Ez fontos információ volt! Köszönjük, hogy megosztottad velünk.D.Krisz írta:C. Roninak több nője van mint az egész Barcának!Csak jelzem!További szép estét!![]()
Megjegyzem egysze Pulh Sanyi a sport1en nekem adta az év sms-e díjat!Szal én kioszthatom ezt a díjat.
![]()
Másik topicba légysziSzecsiat írta:Helyen végez!Beszélhetnénk róla,hogy ki a hülyébb.
Bazze ez az év hozzászólása.Kralo írta:Ez fontos információ volt! Köszönjük, hogy megosztottad velünk.D.Krisz írta:C. Roninak több nője van mint az egész Barcának!Csak jelzem!További szép estét!
Kralo írta:Ez fontos információ volt! Köszönjük, hogy megosztottad velünk.D.Krisz írta:C. Roninak több nője van mint az egész Barcának!Csak jelzem!További szép estét!
Ez fontos információ volt! Köszönjük, hogy megosztottad velünk.D.Krisz írta:C. Roninak több nője van mint az egész Barcának!Csak jelzem!További szép estét!
Szecsiat írta:anti... Te mit érzel?Ronaldo így meg úgy összetennéd két kezed ha úgy tudnál játszani mint ő.És megőrülnél ha a Barcában játszana.
Tényleg megőrülnék, mert akkor megint olyan játékost igazolna a klub, akit utálokSzecsiat írta:És megőrülnél ha a Barcában játszana.
Neked is köszönömBoixos írta:miért gáz, h az a véleménye, ami? biztos van olyan gyerek, aki neked nem szimpatikus. és hát cronaldót a világ egyik fele utálja a stílusa miatt.Szecsiat írta:anti... Te mit érzel?Ronaldo így meg úgy összetennéd két kezed ha úgy tudnál játszani mint ő.És megőrülnél ha a Barcában játszana.
miért gáz, h az a véleménye, ami? biztos van olyan gyerek, aki neked nem szimpatikus. és hát cronaldót a világ egyik fele utálja a stílusa miatt.Szecsiat írta:anti... Te mit érzel?Ronaldo így meg úgy összetennéd két kezed ha úgy tudnál játszani mint ő.És megőrülnél ha a Barcában játszana.