Ronaldinho Gaúcho #3

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Roniee21
Capitá del Barça
Hozzászólások: 626
Csatlakozott: 2006.10.03. 14:48:43

2006.11.27. 20:32:28

Legelőször ROBERTO RIVELINO!! Ronaldinho nagy példaképe csinálta!! A legendás 1970-es BRAZIL VÁLOGATOTT-ból!!
Avatar
Rivaldinho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2071
Csatlakozott: 2005.05.21. 08:24:46
Tartózkodási hely: csúcson

2006.11.27. 20:19:08

csáó, ezt a cselt már Maradona és Zidane is csinálta, ezt maga Roni mondta!
Avatar
Enrique
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10124
Csatlakozott: 2004.10.08. 07:05:05
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2006.11.27. 20:10:11

lionelmessi19 írta:A nike reklámos cselről annyit, h semmi köze a nike reklámhoz.
A nike még azt sem tudta, h ronaldinho a világon van, amikor ő már ezt a cselte tolta.
És szerintem ilyet ő előte senki nem csinált, szóval nyugodtan hívhatod Ronaldinho cselnek... :roll:
Ezt a cselt még Ronaldo is megcsinálta a Barçában egyszer, méghozzá a levegőben. Tehát nem újkeletű a dolog. :)

Ha megtalálom videón, mutatom.
Avatar
huevos
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 361
Csatlakozott: 2006.02.22. 09:40:35
Tartózkodási hely: Huevos szigete

2006.11.27. 18:05:10

á, nem hiszem hogy a villarealosok lettek volna, erre még madridban is csettintettek....

az biztos, hogy nem Ronaldinhonak szólt, és nem a csapatnak, és a górénak sem....
rejtély....
never let the children cryin'!
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2006.11.27. 17:47:50

huevos írta:
Roniee21 írta:szerintem az volt az oka a fehér papír zsepinek h adják meg magukat h jöjjönek le a pályáról mert a 4. gól :P :P :P már már megalázó volt :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
szerintem az értelmes szurkoló ilyen helyzetben nem az ellenféllel foglalkozik, hanem a saját csapatával, és A ZSENIvel......
Hát,de ezek szerint mégis az ellenféllel foglalkoztak...vagy pedig Villareal os szurkolók jelezték nemtetszésüket....

Mert nem hinném,h a ZSENI-t így éltetik...
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Roniee21
Capitá del Barça
Hozzászólások: 626
Csatlakozott: 2006.10.03. 14:48:43

2006.11.27. 17:36:12

mondjuk ez igaz :!: :!: :P :P :P :P
Avatar
huevos
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 361
Csatlakozott: 2006.02.22. 09:40:35
Tartózkodási hely: Huevos szigete

2006.11.27. 17:34:46

Roniee21 írta:szerintem az volt az oka a fehér papír zsepinek h adják meg magukat h jöjjönek le a pályáról mert a 4. gól :P :P :P már már megalázó volt :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
szerintem az értelmes szurkoló ilyen helyzetben nem az ellenféllel foglalkozik, hanem a saját csapatával, és A ZSENIvel......
never let the children cryin'!
Roniee21
Capitá del Barça
Hozzászólások: 626
Csatlakozott: 2006.10.03. 14:48:43

2006.11.27. 17:32:22

szerintem az volt az oka a fehér papír zsepinek h adják meg magukat h jöjjönek le a pályáról mert a 4. gól :P :P :P már már megalázó volt :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Avatar
huevos
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 361
Csatlakozott: 2006.02.22. 09:40:35
Tartózkodási hely: Huevos szigete

2006.11.27. 16:36:46

Buca írta: Fehér zsepi amolyan: "megadjuk magunkat" jelzés.
Pár áve Barca szurkolók is csinálták. Mekkorát fordult a világ :shock: 8)
én úgy tudom, hogy a bikaviadalokról származik, és akkor csinálta a nép ha nem volt megelégedve a torreádor komával.....
innen jött a focimeccsekre, ha nagyon gyatra teljesítményt láttak....
de hogy most mi volt az oka, nem tudom..(talán a villarealnak szólt...)
never let the children cryin'!
Roniee21
Capitá del Barça
Hozzászólások: 626
Csatlakozott: 2006.10.03. 14:48:43

2006.11.27. 16:31:35

lionelmessi19 írta:
deffent írta:Dinho játékkedve olyan volt, mint régen. Bejöttek a cselei, lendületes volt, jól passzolt. Nem tudom, mit csináltak vele, de jó lenne ezt a formáját állandósitaná még legalább a Werder ellen és akkor nem lesz baj. A gólja igazából csak hab volt a tortán. Már előtte is nagyot alakított. Azt a nike-reklámos cselt sajnálom, kár hogy kiment a labda, mert az is tökéletesen sikerült.
A nike reklámos cselről annyit, h semmi köze a nike reklámhoz.
A nike még azt sem tudta, h ronaldinho a világon van, amikor ő már ezt a cselte tolta.
És szerintem ilyet ő előte senki nem csinált, szóval nyugodtan hívhatod Ronaldinho cselnek... :roll:

Kicsit tévedsz!! :) :) MErt nem Roniee csel hanem még annak idején Rivelino csinálta ezt!! Benne volt a KS.ben és Roniietól kérdezték kié ez a csel v mi h?és ő azt mondta h a bátyja Roberto mutatta meg neki vide.on ezeket a nagy focistákat(Pelé,MARADONA,Rivelino)és Rivelino csinálta :!: Egyébként a csel neve:Flip-Flap én boka cselnek hivom
Avatar
Szakacs
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1880
Csatlakozott: 2004.11.10. 07:51:08
Tartózkodási hely: Gyergyoszentmiklos
Kapcsolat:

2006.11.27. 15:58:03

lionelmessi19 írta: És szerintem ilyet ő előte senki nem csinált, szóval nyugodtan hívhatod Ronaldinho cselnek... :roll:
Egyszer Ronaldotol az interes korszakaban, valami hasonlot lattam...
Tiziano Crudeli fan :!:
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13509
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2006.11.27. 15:55:55

Game90 írta:
deffent írta:Azt a nike-reklámos cselt sajnálom, kár hogy kiment a labda, mert az is tökéletesen sikerült.
Melyikre gondolsz :?: Nem láttam a meccset...
Szerintem arra gondolt h
:
kipöccinti jobb lábával külsővel a labdát, majd jobb belsővel visszakanalazza.
a védők mindig elugranak jobbra, aztán ő megy a másik irányba.
zseniális, de a nike reklámhoz kb. annyi köze van, h vmi műmájer megcsinálta a lassított változatát a Henry-s joga tv-ben.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13509
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2006.11.27. 15:52:38

deffent írta:Dinho játékkedve olyan volt, mint régen. Bejöttek a cselei, lendületes volt, jól passzolt. Nem tudom, mit csináltak vele, de jó lenne ezt a formáját állandósitaná még legalább a Werder ellen és akkor nem lesz baj. A gólja igazából csak hab volt a tortán. Már előtte is nagyot alakított. Azt a nike-reklámos cselt sajnálom, kár hogy kiment a labda, mert az is tökéletesen sikerült.
A nike reklámos cselről annyit, h semmi köze a nike reklámhoz.
A nike még azt sem tudta, h ronaldinho a világon van, amikor ő már ezt a cselte tolta.
És szerintem ilyet ő előte senki nem csinált, szóval nyugodtan hívhatod Ronaldinho cselnek... :roll:
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2006.11.27. 15:48:07

deffent írta:Azt a nike-reklámos cselt sajnálom, kár hogy kiment a labda, mert az is tökéletesen sikerült.
Melyikre gondolsz :?: Nem láttam a meccset...
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
deffent
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 273
Csatlakozott: 2005.07.14. 14:37:04
Tartózkodási hely: Budapest

2006.11.27. 15:39:39

Dinho játékkedve olyan volt, mint régen. Bejöttek a cselei, lendületes volt, jól passzolt. Nem tudom, mit csináltak vele, de jó lenne ezt a formáját állandósitaná még legalább a Werder ellen és akkor nem lesz baj. A gólja igazából csak hab volt a tortán. Már előtte is nagyot alakított. Azt a nike-reklámos cselt sajnálom, kár hogy kiment a labda, mert az is tökéletesen sikerült.
Los Barrachos
Capitá del Barça
Hozzászólások: 885
Csatlakozott: 2006.11.13. 19:32:35
Tartózkodási hely: Pestszenterzsébet
Kapcsolat:

2006.11.27. 15:05:58

De az Gaspartnak szólt nem?
Buca
Barça B
Hozzászólások: 38
Csatlakozott: 2006.08.03. 20:21:38
Tartózkodási hely: Paks

2006.11.27. 14:04:45

Ronaldinho #10 írta:Tényleg, a videón észrevettem, hogy a közönség Fehér zsepit is lengetik. És azt mit jelent? illetve mit jelképez?
Fehér zsepi amolyan: "megadjuk magunkat" jelzés.
Pár áve Barca szurkolók is csinálták. Mekkorát fordult a világ :shock: 8)
Visca El Barca!
Los Barrachos
Capitá del Barça
Hozzászólások: 885
Csatlakozott: 2006.11.13. 19:32:35
Tartózkodási hely: Pestszenterzsébet
Kapcsolat:

2006.11.26. 18:09:11

ozsimiki írta:Azért jelzi,h mekkora óriási góóól is volt,h minden ezzel van tele,nemcsak az általam belinkelt Nso online:

http://www.nemzetisport.hu/cikk.php?cikk=127673

bár nem mindig szoktak videót mellékelni a cikkhez,most pedig igen 8)

Kívánom Ronnienak,h másik álma is mihamarabb valóra válljon,de addig hasonlókkal is megelégszünk 8) :lol:
Mondjuk a Werder ellen, amolyan Xabi Alonsósan... :)
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2006.11.26. 17:17:28

Azért Ronaldinho 10 gólja nem semmi a bajnokságban :!: Mégha 4-5 gól 11esből is van :!:
Villarreal elleni gólját pedig mindenkinek látni kell :wink: Csak így tovább :!:
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4095
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2006.11.26. 16:24:22

FCB_gábor írta:Azért Ronlado nem egy kutyaütő. Elég sokat tud a srác a lasztival és még jóval fiatalabb Ronaldinhonál. Ugyan valószínű nem lesz olyan zseni, mint Gaucho, de pl. figo-t simán túlszárnyalhatja.
Tudom...tudom. csak ilyenkor elkap a hév. Annyira irritál az az ember hogy ilyenkor írok mindent ami eszembe jut. Hejj ha én fele annyit tudnék a labdával mint ő :D
Kép
Avatar
FCB_gábor
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1014
Csatlakozott: 2006.10.21. 14:05:55
Tartózkodási hely: -]5200[-

2006.11.26. 16:17:35

Azért Ronlado nem egy kutyaütő. Elég sokat tud a srác a lasztival és még jóval fiatalabb Ronaldinhonál. Ugyan valószínű nem lesz olyan zseni, mint Gaucho, de pl. figo-t simán túlszárnyalhatja.
Kép
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4095
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2006.11.26. 15:49:18

Jah igen. Még valami. :D
Azt a témát hoztad fel az egyik hsz-odban ami úgy belémhozza az ideget hogy csak na. C. Ronaldo.
Most mondjad már hogy C. Ronaldo mikor csinál ilyen cseleket? Ha? Menj már azzal a kis nagyképű népművészeti cserépedénnyel. Azt hiszi hogy már kezdő az MU-ban és akkor ő az Isten. Hisztis kics hülyegyerek. Biciklis csel :lol: :lol: Mi az? Hasonlítsd már össze azzal a biciklis csellel amit az IGAZI Ronaldo csinál. krixkrax sincs hozzá képest. Miről beszélsz hogy Dinho egy kis pénzért megcsinál mindenféle figurát. :lol: :lol: Ne röhögtess már :lol: Ő ugyan azokat mecsinálja meccsen is. Ronaldo miből él? Biciklis csel..biciklis csel...biciklis csel. Na jó néha megcsinálja hogy sprint közben a sarka mögött elpöcköli. Istenem. Ettől most essen le az állam? Mikor ad ő olyan álompasszokat mint Ronaldinho? Mikor fog ő annyit passzolni mint Ronaldinho? Megmondom én neked hogy soha a büdös életbe. SOHA. Mert még Fergi-nek sem fog sikerülni kinevelni belőle ezt. Ennyit a "nagy" cristiano ronaldoról.....................
Kép
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4095
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2006.11.26. 15:39:15

ZIDANE10 írta:Midnenkinek van saját véleménye ezt aláirom. De akkro is miért van nektek ennyre nagy arcotok de várom majd azt amikro majd én röhögök rajtatok. Hidjétek el fogok is eljön majd az az diö. Nem tudom mit vagytok ugy oda mert beirtam a franci brasil meccset volt més sok meccs is. De ott legalább látszott az hogy ki is a ZSeni
Nnna....
Most már én sem hagyom szó nélkül.
Nem tudom mit vered itt a nyáladat.
Nem tudom hogy melyik csapat szúrkolótáborának van nagyobb arca.Nem hiába mondják azt hogy Barca: Mes que un club!!! Mert ez így is van. A katalán embereknek ez jelenti szinte az életet. Ha nem lenne a Barca akk nem tudom mi lenne velük. Aztán meg nem tudom hogy melyik jobban kirakatcsapat.A mostani időkben mindig azzal takaróztok hogy bezzeg nektek 9 Bl-etek van nekünk meg csak2, aztán hogy nektek sokkal több bajnoki címetek van stb stb.....Nem a múltból kell élni hanem a jelenből. Ha mindenki a múltból élne akkor a magyarok nyernének majd minden vb-t és eb-t. Ugyan ez a helyzet a brazilokkal. Az meg hogy Zizou a jobb játékos vagy Dinho....szerintem hogy ha a világ legtöbb szakértője és volt játékosa akik azért letettek valamit az asztalra azt mondják hogy Dinho már Pelé-i és Maradona.i magasságokban van az szerintem mindent elárul. Zidane-ról miért nem mondanak ilyet? Valószínüsítem hogy azért mert nem olyan játékos mint Dinho. Én nem mondom azt hogy Zizou rossz játékos mert hazudnék. És melléteszem hogy szerettem nézni őt mert ő is egyike volt azoknak aki JÁTSZOTTÁK a focit. Ahogyan a labdához ért...olyan finoman és lágyan vezette a bőrt és cselezett hogy élményszámba ment. De mégsem olyan jó mind Dinho.Zizou viszont egy valamiben 1000x jobb mint Dinho és a világösszes játékosa: 2004-és 2005 közt ő tőle senki sem tudott jobban alibizni. :lol: Azt valami mesteri fokon csinálta. Nem egy meccs volt amikor a 80. perc körnéyékén mutatták közelről és néztem nagyokat hogy ő játszik. :shock: :shock:
Más téma:
Az hogy a brazil- francia meccsen mi volt azt szerintem hagyjuk mert egy meccs alapján télleg hülyeség dönteni. És akkor mi van abban a témában hogy meccsek eldöntése? Ronaldinho: Chelsea 2x is, Milan, REAL(na erre mit mondasz öcsém? :lol: :lol: ) Valencia,Werder, egy egész vb 2002-ben( erre is nem tudom mit válaszolsz, biztos azt hogy 98) és még sorolhatnám de nincs elég hely :D Zizout meghagyom neked mert nem nagyon vagyok otthon a real-ban. Na ennyi egyelőre.
Kép
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2006.11.26. 15:17:23

Azért jelzi,h mekkora óriási góóól is volt,h minden ezzel van tele,nemcsak az általam belinkelt Nso online:

http://www.nemzetisport.hu/cikk.php?cikk=127673

bár nem mindig szoktak videót mellékelni a cikkhez,most pedig igen 8)

Kívánom Ronnienak,h másik álma is mihamarabb valóra válljon,de addig hasonlókkal is megelégszünk 8) :lol:
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
FCB_gábor
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1014
Csatlakozott: 2006.10.21. 14:05:55
Tartózkodási hely: -]5200[-

2006.11.26. 14:33:12

Dos Santos írta:Ja tényleg,most már rémlik valami.De az "csak" egy félollós gól volt Decotól. :D
Szerintem félollóban nehezebb.
Szép volt.
Kép
Lezárt