Ronaldinho Gauchó #2

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21326
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2005.01.13. 14:51:21

Zsolti írta:
Bodi írta:
Boixos írta:most is elfogja kezdeni a bugit! visszajön a sérültek egy része, meglesznek az új zsugások, itt lesz a tutiság! a végén meg nem 7ponttal fogunk menni a margittól, hanem 17tel!
Ha Ronnie úgy játszana,mint tavaly tavasszal,akkor a Chelsa-t is kiütnénk.Tavaly egymaga vert mindekit most meg társai is vannak.Ha úgy játszana,mint tavaly,eleve minden meccsen rúgatna Eto'oval két gólt!
Ja.De mostmár tényleg el kéne neki kezdeni játszania.Ennél csak jobb lehet.
Majd a szockonak bekoszon! A Chelsea ellen sztem mindenképpen formába lessz, mert a nagycsapatok ellen mindig abba van.(Milan, rejál) :wink:
Zsolti
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6157
Csatlakozott: 2004.10.12. 13:34:54
Tartózkodási hely: ,,!,.
Kapcsolat:

2005.01.12. 21:58:03

Bodi írta:
Boixos írta:most is elfogja kezdeni a bugit! visszajön a sérültek egy része, meglesznek az új zsugások, itt lesz a tutiság! a végén meg nem 7ponttal fogunk menni a margittól, hanem 17tel!
Ha Ronnie úgy játszana,mint tavaly tavasszal,akkor a Chelsa-t is kiütnénk.Tavaly egymaga vert mindekit most meg társai is vannak.Ha úgy játszana,mint tavaly,eleve minden meccsen rúgatna Eto'oval két gólt!
Ja.De mostmár tényleg el kéne neki kezdeni játszania.Ennél csak jobb lehet.
Bodi
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3395
Csatlakozott: 2004.10.08. 13:59:23
Tartózkodási hely: Kiskunfélegyháza

2005.01.12. 21:08:05

Boixos írta:most is elfogja kezdeni a bugit! visszajön a sérültek egy része, meglesznek az új zsugások, itt lesz a tutiság! a végén meg nem 7ponttal fogunk menni a margittól, hanem 17tel!
Ha Ronnie úgy játszana,mint tavaly tavasszal,akkor a Chelsa-t is kiütnénk.Tavaly egymaga vert mindekit most meg társai is vannak.Ha úgy játszana,mint tavaly,eleve minden meccsen rúgatna Eto'oval két gólt!
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2005.01.12. 20:42:03

most is elfogja kezdeni a bugit! visszajön a sérültek egy része, meglesznek az új zsugások, itt lesz a tutiság! a végén meg nem 7ponttal fogunk menni a margittól, hanem 17tel!
PUYOL-XAVI-INIESTA
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21326
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2005.01.12. 20:37:35

Enrique írta:
Rapika írta:
LG írta:Ha ujra formába jon, akkor aztán senki se állíthatja meg a Barcát, mint osszel!!!
Csak már jó pár hete mondogatjuk ezt! :?
Van az már 1 hónapja is...
Tavaly is ilyenkor kezdte el nyomni! :wink:
Avatar
Enrique
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10124
Csatlakozott: 2004.10.08. 07:05:05
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2005.01.12. 20:25:48

Rapika írta:
LG írta:Ha ujra formába jon, akkor aztán senki se állíthatja meg a Barcát, mint osszel!!!
Csak már jó pár hete mondogatjuk ezt! :?
Van az már 1 hónapja is...
Avatar
Rapika
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2040
Csatlakozott: 2004.10.08. 15:10:25
Tartózkodási hely: Vác

2005.01.12. 20:09:10

LG írta:Ha ujra formába jon, akkor aztán senki se állíthatja meg a Barcát, mint osszel!!!
Csak már jó pár hete mondogatjuk ezt! :?
Kép
Kép
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21326
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2005.01.12. 19:43:36

Ha ujra formába jon, akkor aztán senki se állíthatja meg a Barcát, mint osszel!!!
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21326
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2005.01.12. 19:41:44

redlions írta:
Eszter21 írta: Szerintem ha nem érezné jól magát Barcelonaban nem mondta volna, hogy 10 évre meghosszabbítaná a szerződését. És a pályán is nagy kedvvel játszik általában...
Ez naívítás!! :roll: Ki nem mondaná ezt egy olyan klubban, ahol játszik és ekkora gázsit kap?? :?
Ja! Már itt lenne az ideje mutatni valamit, télleg nem a semmiért fizetik, nem vagyunk mi reklám margit...
Avatar
redmiller
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4097
Csatlakozott: 2004.10.12. 19:29:23
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

2005.01.12. 17:18:55

Eszter21 írta: Szerintem ha nem érezné jól magát Barcelonaban nem mondta volna, hogy 10 évre meghosszabbítaná a szerződését. És a pályán is nagy kedvvel játszik általában...
Ez naívítás!! :roll: Ki nem mondaná ezt egy olyan klubban, ahol játszik és ekkora gázsit kap?? :?
By red
http://hirosliga.gportal.hu
Hajrá kecskeméti kosár! Hajrá KTE!
Catalonia is not Spain!Visca el Barça!
Eszter21
Capitá del Barça
Hozzászólások: 964
Csatlakozott: 2004.10.24. 19:30:08
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Kapcsolat:

2005.01.12. 17:01:29

Silvanus írta:
Boixos írta:igazad van, ez a "nem megy a csapatnak" hülyeség. rosszul fogalmaztam, arra gondoltam, h az a teher, ami a sérülések miatt lehet a játékosokon, nála is ott lehet. talán ezért a rosszabb teljesítmény. lehet, h nála a görcsösség [auto_cenzúra] játékot eredményez (mint még sokan másoknál). ilyen kezdés után elvárják a bajnoki címet a csapattól, a jó bl-szereplés, közben a padon lassan már a gyerekcsapatból ültek eddig a zsugások. lehet, h ez jön ki így rajta. sokkal tisztábban fogunk látni, amikor megjönnek az erősítések, és a sérültek is visszatérnek a csapathoz. ha azután is [auto_cenzúra] lenne, akkor majd ráküldjük a csernus, h monnya meg a frankót a dologról. 8)
:wink: No így mán értöm, és van is benne valami!?... Bár erre is csak azt tudnám mondani, bármennyire is szeretem Ronaldinho-t, hogy ennyi lóvéért ne görcsösködjön itt, mert jaj neki!... :x :D
Nem mindent a pénz( és őt általában ez nem szokta érdekelni)... Ez is egy teher lehet, hogy nagyon sok pénzt kap és ezért mindenki sokat vár tőle.
Szerintem ha nem érezné jól magát Barcelonaban nem mondta volna, hogy 10 évre meghosszabbítaná a szerződését. És a pályán is nagy kedvvel játszik általában...
Zsolti
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6157
Csatlakozott: 2004.10.12. 13:34:54
Tartózkodási hely: ,,!,.
Kapcsolat:

2005.01.12. 15:34:40

Boixos írta:iniesta most a deco helyén fog játszani a szoszi ellen.
Valóban.el is felejtettem.
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2005.01.12. 15:31:27

iniesta most a deco helyén fog játszani a szoszi ellen.
PUYOL-XAVI-INIESTA
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21326
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2005.01.12. 15:29:29

Boixos írta:igazad van, ez a "nem megy a csapatnak" hülyeség. rosszul fogalmaztam, arra gondoltam, h az a teher, ami a sérülések miatt lehet a játékosokon, nála is ott lehet. talán ezért a rosszabb teljesítmény. lehet, h nála a görcsösség [auto_cenzúra] játékot eredményez (mint még sokan másoknál). ilyen kezdés után elvárják a bajnoki címet a csapattól, a jó bl-szereplés, közben a padon lassan már a gyerekcsapatból ültek eddig a zsugások. lehet, h ez jön ki így rajta. sokkal tisztábban fogunk látni, amikor megjönnek az erősítések, és a sérültek is visszatérnek a csapathoz. ha azután is [auto_cenzúra] lenne, akkor majd ráküldjük a csernus, h monnya meg a frankót a dologról. 8)
Van benne valami...rendre rossz dontéseket hoz, kapkod! Kuldjuk a Csernust!!! :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára LG 2005.01.12. 15:31:43-kor.
Zsolti
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6157
Csatlakozott: 2004.10.12. 13:34:54
Tartózkodási hely: ,,!,.
Kapcsolat:

2005.01.12. 15:27:13

LG írta:
boggabor írta:
ronaldinho írta:sztem sem játszott jol hétvégén de ő is ember nem lehet minden meccsen 100%ot nyujtani és lehet neki is hullámvölgye attól még ő a világ legjobbja és a világ legjobb csapatába játszik :!: :!: :!:
majd tul teszi magát és úgy fog játszani mind tavaly tavasszal és majd a bl-be nyujtson olyan teljesítményt mer ott nagyon fog kelleni

csak a barca :roll:
Iden max 3 jo mecse volt es o max 20% ad ki magabol es ami boszanto, hogy soha nem csereljuk le nem tudom mitol fel Reijkaard mindenki mar ti is lassatok, hogy gyenge ok eloben szerintem jobban lassak
Le na!!! Es kit raknál fol hejette :?: :roll:
Iniestát!
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21326
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2005.01.12. 15:25:12

boggabor írta:
ronaldinho írta:sztem sem játszott jol hétvégén de ő is ember nem lehet minden meccsen 100%ot nyujtani és lehet neki is hullámvölgye attól még ő a világ legjobbja és a világ legjobb csapatába játszik :!: :!: :!:
majd tul teszi magát és úgy fog játszani mind tavaly tavasszal és majd a bl-be nyujtson olyan teljesítményt mer ott nagyon fog kelleni

csak a barca :roll:
Iden max 3 jo mecse volt es o max 20% ad ki magabol es ami boszanto, hogy soha nem csereljuk le nem tudom mitol fel Reijkaard mindenki mar ti is lassatok, hogy gyenge ok eloben szerintem jobban lassak
Le na!!! Es kit raknál fol hejette :?: :roll:
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2005.01.12. 15:01:07

Silvanus írta:
Boixos írta:igazad van, ez a "nem megy a csapatnak" hülyeség. rosszul fogalmaztam, arra gondoltam, h az a teher, ami a sérülések miatt lehet a játékosokon, nála is ott lehet. talán ezért a rosszabb teljesítmény. lehet, h nála a görcsösség [auto_cenzúra] játékot eredményez (mint még sokan másoknál). ilyen kezdés után elvárják a bajnoki címet a csapattól, a jó bl-szereplés, közben a padon lassan már a gyerekcsapatból ültek eddig a zsugások. lehet, h ez jön ki így rajta. sokkal tisztábban fogunk látni, amikor megjönnek az erősítések, és a sérültek is visszatérnek a csapathoz. ha azután is [auto_cenzúra] lenne, akkor majd ráküldjük a csernus, h monnya meg a frankót a dologról. 8)
:wink: No így mán értöm, és van is benne valami!?... Bár erre is csak azt tudnám mondani, bármennyire is szeretem Ronaldinho-t, hogy ennyi lóvéért ne görcsösködjön itt, mert jaj neki!... :x :D
asszem ezzel vagyunk így egy páran.
PUYOL-XAVI-INIESTA
Silvanus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2807
Csatlakozott: 2004.10.08. 09:02:59
Tartózkodási hely: Budapest

2005.01.12. 14:52:32

Boixos írta:igazad van, ez a "nem megy a csapatnak" hülyeség. rosszul fogalmaztam, arra gondoltam, h az a teher, ami a sérülések miatt lehet a játékosokon, nála is ott lehet. talán ezért a rosszabb teljesítmény. lehet, h nála a görcsösség [auto_cenzúra] játékot eredményez (mint még sokan másoknál). ilyen kezdés után elvárják a bajnoki címet a csapattól, a jó bl-szereplés, közben a padon lassan már a gyerekcsapatból ültek eddig a zsugások. lehet, h ez jön ki így rajta. sokkal tisztábban fogunk látni, amikor megjönnek az erősítések, és a sérültek is visszatérnek a csapathoz. ha azután is [auto_cenzúra] lenne, akkor majd ráküldjük a csernus, h monnya meg a frankót a dologról. 8)
:wink: No így mán értöm, és van is benne valami!?... Bár erre is csak azt tudnám mondani, bármennyire is szeretem Ronaldinho-t, hogy ennyi lóvéért ne görcsösködjön itt, mert jaj neki!... :x :D
"Més Cuen un Club"
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2005.01.12. 12:18:34

igazad van, ez a "nem megy a csapatnak" hülyeség. rosszul fogalmaztam, arra gondoltam, h az a teher, ami a sérülések miatt lehet a játékosokon, nála is ott lehet. talán ezért a rosszabb teljesítmény. lehet, h nála a görcsösség [auto_cenzúra] játékot eredményez (mint még sokan másoknál). ilyen kezdés után elvárják a bajnoki címet a csapattól, a jó bl-szereplés, közben a padon lassan már a gyerekcsapatból ültek eddig a zsugások. lehet, h ez jön ki így rajta. sokkal tisztábban fogunk látni, amikor megjönnek az erősítések, és a sérültek is visszatérnek a csapathoz. ha azután is [auto_cenzúra] lenne, akkor majd ráküldjük a csernus, h monnya meg a frankót a dologról. 8)
PUYOL-XAVI-INIESTA
Silvanus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2807
Csatlakozott: 2004.10.08. 09:02:59
Tartózkodási hely: Budapest

2005.01.12. 12:05:50

Boixos írta:
Silvanus írta:Szerintetek lehet valami a háttérben? Mondjuk nem érzi már jól magát a Barcában, el akar menni, vagy egész egyszerűen tényleg csak egy hosszabb hullámvölgyben van, és ő maga is arra vár, hogy kilábaljon ebből, de még mindig gránátvörös-kék a szíve???

Én nem tudom, de remélem, hogy az utóbbi, és mihamarabb láthatunktőle varázslatos megmozdulásokat, mert ami tény az tény, hiába Ő Ronaldinho: Idén egy-két jó megmozdulásán kívül, és azon az 1-2 fontos gólján kívül SEMMIT SEM LÁTHATTUNK TŐLE!!!!

Tavaly káprázatból-káprázatba estünk a meccsenkénti 40-50 fantasztikus, varázslatos cseleitől, emeléseitől, passzaitól, GÓLJAITÓL...... idén...? SEMMI!!!!!
Se egy csel, se egy szösszenet, se egy GÓL, NEM ÉRTEM?!.... :cry:
nem gondolnám, h lenne valami extra a háttérben. legalább is olyan nem, aminek a vége a tipli lenne (pl. olyan ajánlat vmelyik klubtól, amit nem tudna visszautasítani, v mittudoméjn). sztem egyszerűen annyi lehet, h az egész brigádnak nem ment eddig, és ez rá is kihat. biztos vagyok benne, amennyiben télleg ez az ok, h ha a csapat körül a szituk rendbejönnek, ő is a régi lesz.
Megmondom őszintén nem igazán értem, hogy mire célzol?!... Nem megy a csapatnak, ezért neki sem? 7 ponttal vezetjük a spanyol bajnokságot, továbbjutottunka BL-ben, mindössze két vereségünk van, és igen szép, jó meccseket tudhatunk már ebben a szezonban is a hátunk mögött.... Ronaldinhonak pedig már nem igazán megy a játék úgy 1-2-3 hónapja!!! Akkor pedig még igen csak ment a szekér, max. csak most nem megy 1 hónapja annyira....
"Més Cuen un Club"
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2005.01.12. 11:52:25

Silvanus írta:Szerintetek lehet valami a háttérben? Mondjuk nem érzi már jól magát a Barcában, el akar menni, vagy egész egyszerűen tényleg csak egy hosszabb hullámvölgyben van, és ő maga is arra vár, hogy kilábaljon ebből, de még mindig gránátvörös-kék a szíve???

Én nem tudom, de remélem, hogy az utóbbi, és mihamarabb láthatunktőle varázslatos megmozdulásokat, mert ami tény az tény, hiába Ő Ronaldinho: Idén egy-két jó megmozdulásán kívül, és azon az 1-2 fontos gólján kívül SEMMIT SEM LÁTHATTUNK TŐLE!!!!

Tavaly káprázatból-káprázatba estünk a meccsenkénti 40-50 fantasztikus, varázslatos cseleitől, emeléseitől, passzaitól, GÓLJAITÓL...... idén...? SEMMI!!!!!
Se egy csel, se egy szösszenet, se egy GÓL, NEM ÉRTEM?!.... :cry:
nem gondolnám, h lenne valami extra a háttérben. legalább is olyan nem, aminek a vége a tipli lenne (pl. olyan ajánlat vmelyik klubtól, amit nem tudna visszautasítani, v mittudoméjn). sztem egyszerűen annyi lehet, h az egész brigádnak nem ment eddig, és ez rá is kihat. biztos vagyok benne, amennyiben télleg ez az ok, h ha a csapat körül a szituk rendbejönnek, ő is a régi lesz.
PUYOL-XAVI-INIESTA
Silvanus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2807
Csatlakozott: 2004.10.08. 09:02:59
Tartózkodási hely: Budapest

2005.01.12. 11:44:30

Szerintetek lehet valami a háttérben? Mondjuk nem érzi már jól magát a Barcában, el akar menni, vagy egész egyszerűen tényleg csak egy hosszabb hullámvölgyben van, és ő maga is arra vár, hogy kilábaljon ebből, de még mindig gránátvörös-kék a szíve???

Én nem tudom, de remélem, hogy az utóbbi, és mihamarabb láthatunktőle varázslatos megmozdulásokat, mert ami tény az tény, hiába Ő Ronaldinho: Idén egy-két jó megmozdulásán kívül, és azon az 1-2 fontos gólján kívül SEMMIT SEM LÁTHATTUNK TŐLE!!!!

Tavaly káprázatból-káprázatba estünk a meccsenkénti 40-50 fantasztikus, varázslatos cseleitől, emeléseitől, passzaitól, GÓLJAITÓL...... idén...? SEMMI!!!!!
Se egy csel, se egy szösszenet, se egy GÓL, NEM ÉRTEM?!.... :cry:
"Més Cuen un Club"
boggabor
Capitá del Barça
Hozzászólások: 523
Csatlakozott: 2004.10.13. 13:12:00
Tartózkodási hely: Rev-Komarom

2005.01.12. 09:31:53

ronaldinho írta:sztem sem játszott jol hétvégén de ő is ember nem lehet minden meccsen 100%ot nyujtani és lehet neki is hullámvölgye attól még ő a világ legjobbja és a világ legjobb csapatába játszik :!: :!: :!:
majd tul teszi magát és úgy fog játszani mind tavaly tavasszal és majd a bl-be nyujtson olyan teljesítményt mer ott nagyon fog kelleni

csak a barca :roll:
Iden max 3 jo mecse volt es o max 20% ad ki magabol es ami boszanto, hogy soha nem csereljuk le nem tudom mitol fel Reijkaard mindenki mar ti is lassatok, hogy gyenge ok eloben szerintem jobban lassak
Zsolti
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6157
Csatlakozott: 2004.10.12. 13:34:54
Tartózkodási hely: ,,!,.
Kapcsolat:

2005.01.11. 22:07:21

Na ha jól játszik hétvégén meg utána akkor meg lehet neki bocsátani.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21326
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2005.01.11. 21:21:55

Ne báncsátok má!!! Lehet, h má soha se jon formába, de mi akkor is sokkal tartozunk neki... :roll:
Lezárt