Barca vs. Real

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8569
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2007.06.11. 21:29:36

Rivaldo11 írta:Márpedig szerintem nincs bennük több. Cannavaro, Nistelrooy, Beckham-ő ugye távozik-, Guti, Raul-nem új gyerekek, jobbak már nem lesznek. A fiatalok közül pedig Higuain, Gago, és Marcelo egyenlőre vékonyka...Ez a szezon hatalmas mákkal(amibe beletartozik Messi, és Eto'o sérülése) akarással, a mi gyengélkedésünkkel-jól alakult számukra. De: 1.Ekkora mázlijuk nem lesz még egy. 2.Nekünk sem-ezzel a gerinccel-ilyen gyenge szezonunk.
Casillas, Ramos, és Diarra mindössze az alapja egy olyan Realnak, amely eséllyel vehetné fel a küzdelmet egy top Barca ellen.
Nemes egyszerűséggel írod le a világklasszis neveket...Attól még, hogy idősebbek simán összeérhetnek, és vehetik fel a versenyt a mi Barcánkkal. Az meg még erősen kérdéses, hogy mi mire leszünk képesek jövőre :roll:
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2007.06.11. 21:24:06

Boixos írta:mi az a "maximum" a margitnál? hetek óta nyerik a meccseiket, közte az össze rangadójukat is hozták. mit kellett volna még csinálniuk? mi egy kib.ott pontot tudtunk elvenni tőlük, azt is csak nagynehezen.
Mire lett volna elég, ha mi nem szórjuk két kézzel a pontokat?
De ha szerinted sok tartalék van az öregekkel felálló madridban, és azt mondod, hogy ezzel a kerettel ők még sikeresek lehetnek, inkább nem mondok semmit...majd az idő eldönti.
Most is...Csak egy nüansznyival kevesebbet bénázunk, és már elég is.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2007.06.11. 21:22:23

Márpedig szerintem nincs bennük több. Cannavaro, Nistelrooy, Beckham-ő ugye távozik-, Guti, Raul-nem új gyerekek, jobbak már nem lesznek. A fiatalok közül pedig Higuain, Gago, és Marcelo egyenlőre vékonyka...Ez a szezon hatalmas mákkal(amibe beletartozik Messi, és Eto'o sérülése) akarással, a mi gyengélkedésünkkel-jól alakult számukra. De: 1.Ekkora mázlijuk nem lesz még egy. 2.Nekünk sem-ezzel a gerinccel-ilyen gyenge szezonunk.
Casillas, Ramos, és Diarra mindössze az alapja egy olyan Realnak, amely eséllyel vehetné fel a küzdelmet egy top Barca ellen.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2007.06.11. 21:18:26

mi az a "maximum" a margitnál? hetek óta nyerik a meccseiket, közte az össze rangadójukat is hozták. mit kellett volna még csinálniuk? mi egy kib.ott pontot tudtunk elvenni tőlük, azt is csak nagynehezen.
akármi lesz a vége a dalnak, mi jelenleg nem nagyon vagyunk abban a helyzetben, h ledegradáljuk a teljesítményüket.
PUYOL-XAVI-INIESTA
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8569
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2007.06.11. 21:10:43

Rivaldo11 írta:
sergi1989 írta:rivaldó a játékot hozod álandoan!
ti játszotatok jol??
abban se volt nagy külöbség egy nagycsapatott nem tudtatok megverni!talán a sevillát egyszer!
semmivel nem volt jobb játékot ha meg igen akkor ez maradjon igy örökre legyen csak jobb a ti játékotok :wink:

Sebaj, majd jövőre. Azt nem látjátok be, ti madridisták, hogy ti most a maximumon teljesítetek. A keretetekben ennyi van. Míg nekünk-ahhoz, hogy pontegyenlőséggel álljunk veletek-rendkívül gyenge teljesítményre volt szükség.
Ez szerintem erős túlzás. Nem hiszem, hogy ez a Real enynire lenne képes, ahogy mi sem erre vagyunk hivatottak. Ha folytatódna a liga, nem hsizem, hogy mi jönnénk ki jobban :roll:
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2007.06.11. 21:06:30

sergi1989 írta:rivaldó a játékot hozod álandoan!
ti játszotatok jol??
abban se volt nagy külöbség egy nagycsapatott nem tudtatok megverni!talán a sevillát egyszer!
semmivel nem volt jobb játékot ha meg igen akkor ez maradjon igy örökre legyen csak jobb a ti játékotok :wink:
Mi sem játszottunk jól.
Ha jól nyomtuk volna-akkor 15 ponttal előttetek lennénk.

Sebaj, majd jövőre. Azt nem látjátok be, ti madridisták, hogy ti most a maximumon teljesítetek. A keretetekben ennyi van. Míg nekünk-ahhoz, hogy pontegyenlőséggel álljunk veletek-rendkívül gyenge teljesítményre volt szükség.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2007.06.11. 18:33:16

nem is kell különösebben vitázni, nem szoktak véletlenül bajnokok lenni a brigádok.
az az első, aki a legjobban akar az lenni, ezek pedig egyelőre úgy néz ki, h nem mi leszünk.
PUYOL-XAVI-INIESTA
sergi1989
Capitá del Barça
Hozzászólások: 656
Csatlakozott: 2006.07.07. 17:21:27
Tartózkodási hely: atomcity

2007.06.11. 18:07:06

rivaldó a játékot hozod álandoan!
ti játszotatok jol??
abban se volt nagy külöbség egy nagycsapatott nem tudtatok megverni!talán a sevillát egyszer!
semmivel nem volt jobb játékot ha meg igen akkor ez maradjon igy örökre legyen csak jobb a ti játékotok :wink:
Raziel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1364
Csatlakozott: 2007.01.23. 11:03:22
Tartózkodási hely: Miskolc

2007.06.11. 17:17:58

Pontegyelőség esetén,azért első a Madrid ,mert minket egyszer megvert,egyszer pedig döntetlen lett a meccs ,igaz :?: :roll: Szerintem ha csak ezeken a meccseken jobban játszunk,nem kéne izgulni,mi lennénk a bajnokok.Persze sok más dolog is közbejátszott,pl Eto'o elvesztése is..így alakult,majd jövőre...
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2007.06.11. 16:14:17

Érdekes. Az utolsó percben gólokat lőni-ehhez 2 dolog kell. Az egyik az akarat. A másik a hatalmas mázli. Ezt lehet vitatni, csak nem érdemes. A Bayern Münchent mindenki ezért tartja mákosnak. Ha a real éri el így a találatait az nem mák??? Akarnak, meg hajtanak, ebben jobbak voltak, ez igaz. De játékban...
Vito írta, reméli elégedett lesz a madridi vezetőség. Nos, szerintem nem. Ha nem hülyék, látniuk kell, hogy ezzel a játékkal nincs még egy szezon, amit megnyerhetnek. Ehhez nagyon kellett a mi gyengélkedésünk.
Halkan teszenm hozzá: így sem gyüjtöttek több pontot, mint mi.
keelhaul vagy mit tudom én ki azt írja, jobbak voltak eddig.
Akarati tényezőkben igen. De ez érthető, hisz lassan elfelejtették, hogy néz ki egy trófea.
De játékban még így is mi voltunk jobbak. Ha a madrid szurkolók szerint jól játszottak a szezonban akkor két dolog vetődhet fel:1. Egyik sem több 13 évesnél, és nem láttak még igazi Real Madridot. Aki látott, annak ez a játék nem tetszhet. 2. Igencsak lejjebb estek az igények. A két keret között minőségi különbség van a javunkra. Szerintem ez vitathatatlan. Más kérdés, hogy bebizonyosodott: Nem elég pusztán a cipőt kiküldeni.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13509
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2007.06.11. 15:55:49

Madridistáknak is és Antinak is mondom, ha esetleg fennakadást okoztam volna : amikor a madrid szerencséjéről írok, akkor én személy szerint úgy értem, hogy az az apró különbség, ami most van az állások közt, az szerintem a szerencse. Ezenfelül elismerem azt a hajtást, akaraterőt, amit a madridiak nyujtottak, és nem mondom, hogy érdemtelenül lesznek elsők, ha lesznek.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13509
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2007.06.11. 15:41:01

grecki írta:
lionelmessi19 írta:Grecki, nem az a kérdés, h vezette e a bajnokságot a Real, hanem az, hogy volt e már olyan csapat, amely egész szezonban egyszer sem vezette a tabellát, és pontelőny nélkül végül megnyerte.
Értem én, de nem a Real miatt jutott ez eszetekbe? Mert felmerült a kérdés, hogy a Real nem vezette a tabellát? Lehet én értettem rosszul...
Asszem az volt a kérdés, h volt e már ilyen, mint most lesz (valószínűleg)... :wink:
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
antiimperialista
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3356
Csatlakozott: 2004.11.24. 10:28:44
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2007.06.11. 15:04:54

Vito írta:
antiimperialista írta:Igazán abbahagyhatnátok már a Madrid fikázását. ...
ha az én hsz-em miatt (is) folyik a vita...
Nem, nem a Te hsz-ed miatt, úgy általában a fórumozók nagy része nem tudja elviselni a vereséget, és azzal jön, hogy a Madrid szerencséje így, a Madrid szerencséje úgy... Nekünk is volt szerencsénk nem is egy meccsen, ha meg koncentráltunk volna, nem vesztettünk volna két meccs végén is pontokat, akkor pedig meg lett volna a bajnoki cím.
Megnyerték, megérdemelték, ennyi! Megérdemelték, mert tettek érte!
A Barcánál meg jöhet a változás, mert ez az út nagyon rossz irányba vezet!
grecki
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 5041
Csatlakozott: 2006.01.03. 21:02:29
Tartózkodási hely: Lincoln Financial Field

2007.06.11. 14:57:07

lionelmessi19 írta:Grecki, nem az a kérdés, h vezette e a bajnokságot a Real, hanem az, hogy volt e már olyan csapat, amely egész szezonban egyszer sem vezette a tabellát, és pontelőny nélkül végül megnyerte.
Értem én, de nem a Real miatt jutott ez eszetekbe? Mert felmerült a kérdés, hogy a Real nem vezette a tabellát? Lehet én értettem rosszul...
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13509
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2007.06.11. 14:34:50

Grecki, nem az a kérdés, h vezette e a bajnokságot a Real, hanem az, hogy volt e már olyan csapat, amely egész szezonban egyszer sem vezette a tabellát, és pontelőny nélkül végül megnyerte.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
grecki
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 5041
Csatlakozott: 2006.01.03. 21:02:29
Tartózkodási hely: Lincoln Financial Field

2007.06.11. 14:29:28

Game90 írta:
Petixy írta:Egyébként volt már ilyen,hogy valaki úgy nyerje meg a bajnokságot,hogy egész év alatt ponttal sohasem vezette azt?
Lehet, hogy volt, sztem elképzelhető :roll:

Itt meglehet nézni sztem, csak én most lusta vagyok rá :oops: :
http://www.lfp.es/
Legegyszerűbb megoldás:

rá kell pillantani Enrique aláírására, és egyből kiderül... :wink: ,
Nekem egy ideig eltartott, mire megfejtettem, hogy mit is jelentenek azok a számok... :D
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13509
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2007.06.11. 14:27:13

Így van, nagyjából ugyanúgy gondolkodom, mint ahogy Vito leírta.

Attól hogy most egy hajszállal előttünk van a Madrid, és valószínűleg megnyerik a bajnokságot, még nem fogok fejet hajtani, ugyanúgy megvan a véleményem a gyenge játékukról, mint év közben, vagy 2-3 éve bármikor.
Emellett viszont láthatod, hogy a csapat munkájáról mi a véleményem, csak az nem ebbe a topicba tartozik, ne csodálkzz, hogyha a barca vs. realban a madriddal foglalkoznak az emberek.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Vito
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5426
Csatlakozott: 2005.02.07. 10:36:32
Tartózkodási hely: Szeged city

2007.06.11. 14:14:37

antiimperialista írta:Igazán abbahagyhatnátok már a Madrid fikázását. ...
ha az én hsz-em miatt (is) folyik a vita, akkor hadd öntsek már tiszta vizet a pohárba.
a két dolog sztem abszolút nem zárja ki egymást:

-szerintem (és ezt itt és a Madridistán is leírtam számtalanszor!!!) a Barca játékosai motiválatlanok, lusták, tesznek az egészre. emellett van egy olyan edző, aki képtelen ez ellen bármit is tenni. Ati! senki sem mondja azt, hogy ez nem így van és senki sem tartja jogtalannak a mostani helyzetet. sőt! én valamilyen szinten hasznosnak is tartom, ha lecsúszunk a ligáról.

-van egy másik véleményem az idei madridi bajnokcsapatról, amit szintén leírtam már itt és odaát is, ezelőtt 4-6 fordulóval! ezt most nem fejtem ki megint -látjatjátok egy kicsivel lejjebb.

én személyszerint mindkét véleményemet tartom, maximálisan kiállok mellettük, sőt érvekkel is alá tudom támasztani. a Madrid teljesítményének degradálása is egyértelműen a Barca tehetetlenségét mutatja, szóval nem arról van szó, hogy a Madrid mákjára kenném a vereséget. viszont a tények felett nem siklok el pro és kontra!

ergo:
az, hogy a Madrid gyenge játékát véleményezem a bajnoki címük ellenére, az egyáltalán nem azt jelenti, hogy le akarom venni a Barca játékosairól a keresztvizet. sőt!
úgy gondolom, hogy a két dolog nem zárja ki egymást és elfér egymás mellett.
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13509
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2007.06.11. 14:07:49

antiimperialista írta:Igazán abbahagyhatnátok már a Madrid fikázását. Nem velük kellene foglalkozni, az elkényeztetett, nagyképű sztárocskáinknak kellett volna kicsit összeszedniük magukat :evil:
Mákkal nyert a Madrid? Azért, hogy mákod legyen, tenni is kell! Ezek mindig az utolsó percig (és még tovább) hajtottak, meg is lett az eredménye!
Meg mivel jobb a mi keretünk? Van néhány minőségi játékos (ennek a fele motiválatlan, sz.rik az egészbe), a többi semmivel nem jobb a madridistáknál. Le kellene venni a szemellenzőt, és a saját csapatunk hibáit észrevenni... Azok, akik hajtogatják, hogy még mindig a Barca a világ legjobb csapata, csúnyán el vannak tévedve! Tavaly az volt, idén pedig egyetlen valamire való csapatot sem bírt megverni a banda. Ehhez pedig semmi köze a Madridnak, erről csak a Barca játékosai, edzője és vezetősége tehetnek!!!
anti, had foglalkozzunk már a Madriddal... :roll: Ha megengeded...
mi is tudjuk, hogy min is ment el ez a bajnokság, de amilyen szinten eddig foglalkoztunk a Madriddal, olyan szinten lesz ez ezután is. :roll:
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8569
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2007.06.11. 14:04:28

sergi1989 írta:senki nem mondta hogy csak mákk??nah ne vicelj erről szol most itt minden! amugy meg egyt értek itt aban aszem "antiimperialistával hogy az tavalyi barca volt olyan nem lesz több .más lesz de olyan nem..változnak ők is emberek nem biztos hogy a ronaldinho lesz még barcába jo máshol lehet...decó meg sose lesz már az igazi sztm és ha meg teljesen uj csapat lesz akkor meg össze is kel szokni!
óriási, érdemtelen mákja lett volna a Madridnak
Azt mindnekinek el kell szerintem ismerni, hogy szerencsétek igenis volt. De azt nem mondtam, hogy csakis mákkal érdemeltétek ki azt, hogy jelenleg majdnem biztos a bajnoki címetek. Azokkal az emberekkel meg nem kell foglalkozni, akik butaságokat beszélnek és csakis a szerencsének tulajdonítják a jelenlegi helyzetet :wink:
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2007.06.11. 13:59:18

Petixy írta:Egyébként volt már ilyen,hogy valaki úgy nyerje meg a bajnokságot,hogy egész év alatt ponttal sohasem vezette azt?
Lehet, hogy volt, sztem elképzelhető :roll:

Itt meglehet nézni sztem, csak én most lusta vagyok rá :oops: :
http://www.lfp.es/
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
sergi1989
Capitá del Barça
Hozzászólások: 656
Csatlakozott: 2006.07.07. 17:21:27
Tartózkodási hely: atomcity

2007.06.11. 13:58:52

senki nem mondta hogy csak mákk??nah ne vicelj erről szol most itt minden! amugy meg egyt értek itt aban aszem "antiimperialistával hogy az tavalyi barca volt olyan nem lesz több .más lesz de olyan nem..változnak ők is emberek nem biztos hogy a ronaldinho lesz még barcába jo máshol lehet...decó meg sose lesz már az igazi sztm és ha meg teljesen uj csapat lesz akkor meg össze is kel szokni!
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8569
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2007.06.11. 13:53:43

Petixy írta:Egyébként volt már ilyen,hogy valaki úgy nyerje meg a bajnokságot,hogy egész év alatt ponttal sohasem vezette azt?
Jó kérdés :roll: Nem hiszem...
Petixy
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 411
Csatlakozott: 2004.10.10. 17:19:38
Tartózkodási hely: Tóalmás city

2007.06.11. 13:48:46

Egyébként volt már ilyen,hogy valaki úgy nyerje meg a bajnokságot,hogy egész év alatt ponttal sohasem vezette azt?
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8569
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2007.06.11. 13:41:13

antiimperialista írta:Igazán abbahagyhatnátok már a Madrid fikázását. Nem velük kellene foglalkozni, az elkényeztetett, nagyképű sztárocskáinknak kellett volna kicsit összeszedniük magukat :evil:
Mákkal nyert a Madrid? Azért, hogy mákod legyen, tenni is kell! Ezek mindig az utolsó percig (és még tovább) hajtottak, meg is lett az eredménye!
Meg mivel jobb a mi keretünk? Van néhány minőségi játékos (ennek a fele motiválatlan, sz.rik az egészbe), a többi semmivel nem jobb a madridistáknál. Le kellene venni a szemellenzőt, és a saját csapatunk hibáit észrevenni... Azok, akik hajtogatják, hogy még mindig a Barca a világ legjobb csapata, csúnyán el vannak tévedve! Tavaly az volt, idén pedig egyetlen valamire való csapatot sem bírt megverni a banda. Ehhez pedig semmi köze a Madridnak, erről csak a Barca játékosai, edzője és vezetősége tehetnek!!!
Szerintem senki sem említette itt, hogy még mindíg mi vagyunk a legjobbak, vagy hogy olyan óriási, érdemtelen mákja lett volna a Madridnak :roll: Annyiról volt szó, hogy Keelhaul büszkén említette, hogy ők senkit sem néznek le, mi meg reagáltunk azzal, hogy nincs is mire...
Lezárt