Barça Igazolások 2007-08

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Frank Rijkaard
Capitá del Barça
Hozzászólások: 841
Csatlakozott: 2006.07.24. 15:56:30

2007.06.26. 17:31:23

http://www.goal.com/en/Articolo.aspx?ContenutoId=337176
Szerintem ez kacsa...
Az Inter újra Deco-t akarja, mi pedig Lampardot, viszont az igaz lehet , hogy Mottára vevőt keresünk. :wink:
Frank Rijkaard
Capitá del Barça
Hozzászólások: 841
Csatlakozott: 2006.07.24. 15:56:30

2007.06.26. 17:29:00

http://www.goal.com/en/Articolo.aspx?ContenutoId=337133

na végre egy jó hír.Bronzetti megint azt nyilatkozza, hogy ne higgyünk minden újságnak, hogy az Inter van előnyben, a Barcát preferálja(helyezi előnybe) Chivu :wink:
Márpedig nála biztosabb forrás nem kell :wink:
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2007.06.26. 17:20:18

Mondjuk az a vicc, hogy Juanra mi is rástartolhattunk volna. Úgy emlékszem 4.5 millióért vette a Róma, és nem rosszabb, mint Chivu-legalábbis annyival nem, hogy 10 millióval többet érjen a román. Mert érte legalább 14-et kell fizetni.
De ott van még Naldo, vagy a Benficás Luisao. Régebben szó volt Gonzalo Rodriguez ligazolásáról is, csak pont akkor sérült meg súlyosan. Andradét nagyon leírjátok, pedig jó védő. Végső esetben ő is jöhet, de valaki mindenképp kell.
Azért bízom Chivuban.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2007.06.26. 17:15:03

Fabregas nem fog a madridba igazolni. Hiába terveznek vele, nem megy oda. Világosan megmondta, hogy haza akar egyszer térni. És lehet, hogy a körülmények alakulása miatt ez már jóval előbb megtörténik, mint ahogyan esetleg gondolta.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
Gauchomester
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1400
Csatlakozott: 2006.04.19. 14:02:27
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

2007.06.26. 17:12:49

Szintén a katalánok és mellettük az ősi rivális Real Madrid is vinné az Arsenal szurkolói által az év játékosának választott Cesc Fabregast. A fiatal spanyol válogatott középpályás az FC Barcelona neveltje, és egy korábbi interjúban elmondta, hogy egyszer szívesen visszatérne nevelőegyesületéhez. Angol lapértesülések szerint a Barca 15M font körüli ajánlatot készül tenni a 20 éves játékosért, ám a friss bajnok Real Madrid akár ennél többet is adna Fabregasért. A katalán fiú is megszólalt, elmondta, hogy még egy évet marad Londonban, és amennyiben Wenger meghosszabbítja 2008-ban lejáró szerződését, akkor a továbbiakban is az Arsenalnál tervezi jövőjét, de a francia szakember távozása esetén ő sem marad.

Ezt a hírt most olvastam az nso Arsenal fórumán. Még csak pletyka, de Cesc azt mondta hogy ha Wenger nem hosszabítja meg, akkor elmegy...és hát tudjuk, hogy henrynak is ezt volt az egyik érve az átigazolás mellett.... :wink:
Frank Rijkaard
Capitá del Barça
Hozzászólások: 841
Csatlakozott: 2006.07.24. 15:56:30

2007.06.26. 17:10:34

Rivaldo11 írta:Istenem.
Olvasom milyen nevek röpködnek itt...Boulahruz :lol: , meg a kőparaszt materazzi :lol: :lol: Más nincs?
Nekünk futballistákra van szükségünk.
Rivaldinhonak: Ennyi erővel a Regedeit se szarozzuk le, mert lehet, ő is bebőrözne itt sokmindenkit. Inter játékost egy fórumozó sráchoz hasonlítani? (mondjuk lehet nem bőrözné be Lost :lol: )
Materazzi igenis egy x.ar. Méghozzá egy brutális x.ar, akinek bele kellene lépni az arcába.
Nagyjából ez a véleményem, én is utálom Materazzit, de ő legalább fejelni tud.De Boulahrouz :lol: :lol: :lol:
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2007.06.26. 17:04:52

Istenem.
Olvasom milyen nevek röpködnek itt...Boulahruz :lol: , meg a kőparaszt materazzi :lol: :lol: Más nincs?
Nekünk futballistákra van szükségünk.
Rivaldinhonak: Ennyi erővel a Regedeit se szarozzuk le, mert lehet, ő is bebőrözne itt sokmindenkit. Inter játékost egy fórumozó sráchoz hasonlítani? (mondjuk lehet nem bőrözné be Lost :lol: )
Materazzi igenis egy x.ar. Méghozzá egy brutális x.ar, akinek bele kellene lépni az arcába.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Los Banditos
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 7702
Csatlakozott: 2005.05.29. 18:40:20
Tartózkodási hely: Coruscant

2007.06.26. 15:40:16

kilibarca írta:
Los Banditos írta: Ráadásul ő volt az, aki nem adta vissza a labdát a Portugáloknak
az nem Heitinga volt :?: én úgy emlékszem .
De, Heitinga volt. Aztán Deco felrúgta rendesen. :lol:
in to exile
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2007.06.26. 15:26:39

Rivaldinho írta:nem igy gondoltam hanem a Boul-Marco 2esből valaki.. :arrow: a védelem közepébe, Puyol ki jobbra, mert eredetileg jobb hátvéd volt, és balszélre meg mondjuk Marquez-t tenném v hát meg lehetne próbálni Zamrottát de nem hiszem h ő olyan emberfogó... inkább területvédekező... de Olegur-ről szó sem volt...
De mért akarnánk területet védeni? :roll:

Bula egy favágó, Materazzit egy fokkal jobban birom.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
sleepy69
Barça C
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2005.12.08. 22:07:30

2007.06.26. 15:26:35

Bodi írta:Amúgy meg a vezetőség azt mondta,hogy a pénzen nem fognak múlni az igazolások.És ezzel nem arra célzok,hogy ész nélkül kell költekezni,hanem arra,hogy Chivu létfontosságú vétel lenne.Henry érkezte akkor válhat csak hasznunkra,ha egy betonvédelem lesz a támadók mögött,ehhez pedig KELL Chivu.Szóval ha a vezetőség 12-14 milliót ajánl,akkor sztem megadhatná a 18-at,biztosan megérné.
Elvileg Giuly-ért is adna 5-6-ot a Marseille nem?Nem hiszem,hogy ez a dolog a vételáron múlik és valószínűleg a vezetőség is így gondolkodik,csak ugye mi nem tudunk részleteket.
Biztos vagyok benne,hogy ha Chivu közel kerül az Interhez,akkor a Barca emelni fog az ajánlaton,egy ilyen fontosságú játékos megszerzése nem fog múlni 3-4 millió eurón.Valószínűleg Chivut kell meggyőzni.
Szerintem Chivut nem nagyon kell győzködni h ide jöjjön. Ő is látja h itt alapember lenne. Nem tudom h az Interbe ezt tudnák neki garantálni... :?
uki
Barça B
Hozzászólások: 31
Csatlakozott: 2005.06.17. 13:10:35
Kapcsolat:

2007.06.26. 15:17:13

Én is ezt mondom. Várjunk még. Majd ha bejelenti az inter, akkor elhiszem, hogy odaigazolt. Továbbra is állítom hogy várja a roma az újabb ajánlatunkat.
Bodi
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3395
Csatlakozott: 2004.10.08. 13:59:23
Tartózkodási hely: Kiskunfélegyháza

2007.06.26. 15:09:43

Amúgy meg a vezetőség azt mondta,hogy a pénzen nem fognak múlni az igazolások.És ezzel nem arra célzok,hogy ész nélkül kell költekezni,hanem arra,hogy Chivu létfontosságú vétel lenne.Henry érkezte akkor válhat csak hasznunkra,ha egy betonvédelem lesz a támadók mögött,ehhez pedig KELL Chivu.Szóval ha a vezetőség 12-14 milliót ajánl,akkor sztem megadhatná a 18-at,biztosan megérné.
Elvileg Giuly-ért is adna 5-6-ot a Marseille nem?Nem hiszem,hogy ez a dolog a vételáron múlik és valószínűleg a vezetőség is így gondolkodik,csak ugye mi nem tudunk részleteket.
Biztos vagyok benne,hogy ha Chivu közel kerül az Interhez,akkor a Barca emelni fog az ajánlaton,egy ilyen fontosságú játékos megszerzése nem fog múlni 3-4 millió eurón.Valószínűleg Chivut kell meggyőzni.
Avatar
VictorValdes19
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 2836
Csatlakozott: 2006.07.21. 13:09:35
Tartózkodási hely: Szentpétervár

2007.06.26. 15:04:31

varga tamás írta: Esetleg egy jobbhátvéd - Abidal - és minden oké.
már bocs de Abidal Balhátvéd :oops: :wink:
" Ha nem lennének zsebtolvajok, nulla lenne a nemi életem." - Woody Allen
PUNK'S NOT DEAD!
"Szinte minden bánatunk a másokkal ápolt kapcsolatainkból fakad." - Schopenhauer
"..hogy élünk, vagy elégünk, azt a hatalom mondja meg.."
Avatar
kilibarca
Capitá del Barça
Hozzászólások: 756
Csatlakozott: 2007.06.13. 14:35:35
Tartózkodási hely: Lélekben Camp Nou

2007.06.26. 15:03:29

Los Banditos írta: Ráadásul ő volt az, aki nem adta vissza a labdát a Portugáloknak
az nem Heitinga volt :?: én úgy emlékszem .
Materazzi egy jó játékos ez tény de nem a Barcába való :!: Bula ő róla már nem ez a véleményem ha annyira jó lenne kiharcolta volna a helyét a kezdő 11-ben chelseaben amikor annyi védő sérültjük volt :!: Ez egy fórum mindenkinek saját véleménye van :!: ([auto_cenzúra] :wink: )
Avatar
sleepy69
Barça C
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2005.12.08. 22:07:30

2007.06.26. 15:01:13

Hát jó... :) Különben engem Henry Barca mezben kicsit emlékeztetett Larsson-ra... :lol: Biztos a kopasz feje miatt :-)
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2007.06.26. 15:00:31

Sztem felesleges vitatkozni. Boulahrouz nem Barca-szintű játékos, Materazzi meg tuskó. Chivu megszerzéséért mindent meg kell tenni, és kész a jövő évi csapatunk. Esetleg egy jobbhátvéd - Abidal - és minden oké.
Egymást pedig ne sértegessük, az ifjak (12-13 évesek) pedig előbb gondolkozzanak mielőtt véleményt írnak.
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2007.06.26. 14:56:30

sleepy69 írta:Csak ismételni tudnám magam. Úgyhogy inkább nem írom le még1X. De különben nem érdekel Bula. Nem szeretem én sem. Nem tud senki semmit Chivuról? Nagy a csönd...
Nyugi már! Nem kell napjában többször rákérdezni. Majd ha kiderül vmi, akkor te is megtudod majd időben. :wink: Amúgy meg ma du. tszi meg a Barca a végső ajánlatát, vagyis holnapra, legkésőbb estére lesz majd hír róla.
Avatar
sleepy69
Barça C
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2005.12.08. 22:07:30

2007.06.26. 14:53:59

Csak ismételni tudnám magam. Úgyhogy inkább nem írom le még1X. De különben nem érdekel Bula. Nem szeretem én sem. Nem tud senki semmit Chivuról? Nagy a csönd...
Avatar
Rivaldinho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2071
Csatlakozott: 2005.05.21. 08:24:46
Tartózkodási hely: csúcson

2007.06.26. 14:48:10

Los Banditos írta:1- Nem csinált semmi olyat, amiért ennyire szándékosan lekelett volna rúgnia.
2-De azért egy durvaság elég meccsen és ez neki a második volt.
4-Azért ennyire becsapni valakit...
Így van, ebben teljes mértékben viszont egyetértek, ez a favágó oldala! de szerintem, ismétlem, szerintem! neki van jó oldala is, és személy szerint én nem lennék bánatos ha jönne!
Los Banditos
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 7702
Csatlakozott: 2005.05.29. 18:40:20
Tartózkodási hely: Coruscant

2007.06.26. 14:46:05

1- Nem csinált semmi olyat, amiért ennyire szándékosan lekelett volna rúgnia.
2-De azért egy durvaság elég meccsen és ez neki a második volt. Ráadásul ő volt az, aki nem adta vissza a labdát a Portugáloknak. :roll:
4-Azért ennyire becsapni valakit...
in to exile
Avatar
Rivaldinho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2071
Csatlakozott: 2005.05.21. 08:24:46
Tartózkodási hely: csúcson

2007.06.26. 14:34:16

leirjuk a véleményünket, h szerintünk kik kéneének... ez csak egy vélemény vazz.. nem kell ezért gyilkolni :lol: azért fórum h másnak is legyen eltérő véleménye.. vagy az már rossz ha vki nem egy véleményen van veletek ? :shock: nem kell a torkunknak esni mikor beirom h 3-4-3 és emberfogónka boula- v marco... nem kell őket lex@rozni, nem kell nekünk esni csak a vélemény miatt.... más kérdés h ugye a média szerint (lehet igaz, lehet nem) érdeklődük Marco után(ha a chivu-s üzlet nem jönne össze) igy meg pláne nem
Avatar
sleepy69
Barça C
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2005.12.08. 22:07:30

2007.06.26. 14:29:06

Nem azért, hogy védjem Bula-t de azért ehhez a négy videóhoz fűznék 1-2 dolgot.

1-Elismerem, h C.Ronaldo jó játékos de nem mondom, h nem érdemelte meg...
2-Mindanynian tudjuk mi volt ezen a meccsen. Majdnemhogy ez volt a leglájtosabb megmozdulás.
3-Ezt mondjuk tényleg meg kellett volna oldania.
4-Tényleg azt várod, hogy szerelje Dinhót????? Hány emberrel csinált ilyet?!?!?!?!
Avatar
Buitre
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 328
Csatlakozott: 2005.05.10. 13:26:05
Tartózkodási hely: Großwardein

2007.06.26. 14:26:59

OFF vége!
de kár... pedig kíváncsi lettem volna, mennyi idő alatt nézi át Los Rivaldinho 1300 hsz-ét, csak hogy megmutassa... :wink:
Amúgy kíváncsi vagyok a Chivu-sztori végkimenetére. Szerintetek a Barcanak mélyebben kellene a zsebébe nyúljon? Ha emiatt az Inter lecsapja a kezetekről, hibáztatnátok a vezetőséget? Egy másik érdekes kérdés: talán nálatok is (nálunk biztos) vannak olyan játékosok, akiket a jelenlegi magas fizetésük miatt szinte senkinek sem lehet elpasszolni. Mi ebben a helyzetben a megoldás? Bízni a már nincsszükségrád fiú jóakaratában, hogy kevesebbért is elmegy, vagy meg kell várni a szerződés lejártát?
Bodi
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3395
Csatlakozott: 2004.10.08. 13:59:23
Tartózkodási hely: Kiskunfélegyháza

2007.06.26. 14:22:31

Na azért ne túlozzunk,nehogymár Boulahrouz idejöjjön!
Az nem favágó,hanem egy alattomos vadállat,aki ráadásul nem is jó védő.
Materazzira is sok rosszat lehet mondani,de ő legalább jó játékos.
Chivu-t kell valahogy megszerezni és akkor nem lenne miről beszélni.
Ha jobban belegondolunk,a választások óta szinte minden hasonló versenyt megnyert a vezetőségünk.
Deco:elhalásztuk a Chelsea elől
Ronaldinho:a MU is nagyon akarta
Eto'o:Ki gondolta volna,hogy a Realtól el tudunk hozni egy ilyen játékost?
Zambrotta: Mindent megtett érte a Real,mégis hozzánk jött

Ezekben az esetekben mindig komoly ellenfelünk volt,mégis megoldotta a vezetőség,nagyon remélem,hogy most is sikerül.
És Chivu nem egy alternatíva a sok közül,ha ő nem jön össze,akkor csakis nála gyengébb képességű védőt tudunk szerezni.
Szóval hajrá Txiki és Soriano!
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8569
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2007.06.26. 14:20:17

Rivaldinho írta:
Los Banditos írta: De szerencsére egyik [auto_cenzúra] leigazolásán sem gondolkodik a vezetőség. :)
Hát szerencsére nálad jobban tudnak focizni... Kamilláznál ha esteleg szembe kerülnél vele.. bebőrözne téged oda vissza... igaz ez semit sem jelent.. de olyat azér nem mondhatsz rá h [auto_cenzúra].. mert te sehol sem vagy hozzá képest... egytlen egy angol, spanyol, olasz, francia, német első másodosztályú játékost sem [auto_cenzúra]-ozhatsz le, mert te sehol sem vagy hozzájuk képest, és sehol sem leszel... azért mert 12évesen azt gondolold h tied a világ... én már beláttam h semmi sem lex belőlem.. na én bizony [auto_cenzúra] vagyok, belátom!

Csak a miheztartás végettt irom... h tudd egyáltalán nem [auto_cenzúra]...
Nem Loshoz kéne viszonyítani...Egyébként meg, nem hiszem, hogy te egyetlen egy játékosra sem mondtad már életedbe, hogy [auto_cenzúra]...Pedig biztos, hogy azok is jobbak voltak nálad.
Materazzit meg Bouhlarouzt hagyjuk inkább, most is az erdőben VÁGJÁK A FÁT! Nem az a jó védő, aki néha megállít, mert odarug hármat, aztán a negyediktől csak összeesel...Materazzi aljas belépőit meg hanyagoljuk inkább, ha elkerülték a figyelmed, akkor nézd meg a vidiket. Sokkal jobb védők vannak a piacon ezeknél a rombológépeknél.
Lezárt