Javier Saviola

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Shark
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3789
Csatlakozott: 2006.02.06. 09:40:13
Tartózkodási hely: Szombathely City
Kapcsolat:

2007.07.09. 11:35:22

Menjen Törökországba... Roby Carlosszal jól ellennének. Talán ő lehetne Carlos magyar gyerekének a keresztapja 8)
Avatar
Scorpio
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1978
Csatlakozott: 2004.10.14. 15:47:40
Tartózkodási hely: Barcelona
Kapcsolat:

2007.07.09. 11:32:53

Ha jól tudom nem a pénz miatt megy el, hanem a játék lehetőség miatt! Így nem csak a Madrid van mint lehetőség! Ott volt pl a Juve is, igaz BL nélkül!
"Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi sem sikerül. Nem számit, a lényeg az hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubbért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsájtva. Ilyen egyszerű!" (Simon Tibor)
Avatar
Ádám02
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2467
Csatlakozott: 2006.03.10. 13:58:44
Tartózkodási hely: Barcelona

2007.07.09. 11:28:38

Sharkinho írta:
Ádám02 írta:Máshol nem fog ennyi pénzt kapni!

Máshol talán játszani is fog
:roll:
Hát igen ez a két választása van.És mint már még elöttem megemlitette valaki ha nem a pénz érdekelné maradt volna és szerintem is van benne valami!
Shark
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3789
Csatlakozott: 2006.02.06. 09:40:13
Tartózkodási hely: Szombathely City
Kapcsolat:

2007.07.09. 11:27:06

Ádám02 írta:Máshol nem fog ennyi pénzt kapni!

Máshol talán játszani is fog
:roll:
Avatar
Ádám02
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2467
Csatlakozott: 2006.03.10. 13:58:44
Tartózkodási hely: Barcelona

2007.07.09. 11:24:52

Scorpio írta:Én abban bízok, hogy azt nyilatkozta, hogy Madridba nem igazol! Sajnos ez már rég volt, így bármi lehet! Remélem másik bajnokságba igazol!
Máshol nem fog ennyi pénzt kapni! :? Ha nem az érdekelné maradt volna!
Avatar
Scorpio
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1978
Csatlakozott: 2004.10.14. 15:47:40
Tartózkodási hely: Barcelona
Kapcsolat:

2007.07.09. 11:17:54

Én abban bízok, hogy azt nyilatkozta, hogy Madridba nem igazol! Sajnos ez már rég volt, így bármi lehet! Remélem másik bajnokságba igazol!
"Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi sem sikerül. Nem számit, a lényeg az hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubbért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsájtva. Ilyen egyszerű!" (Simon Tibor)
Bagossy1
Barça C
Hozzászólások: 20
Csatlakozott: 2007.06.26. 10:06:45
Tartózkodási hely: Berettyóújfalu
Kapcsolat:

2007.07.09. 11:12:17

Én azt sen zárom ki , hogy Savioa bosszúból a real margit-ba szerződik , oszt ontja a gólokat. :?:
Atil#FCB
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13509
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2007.07.09. 03:06:31

vaLe5 írta:Nem tudom mit veszekszik mindenki ezen a saviola real , témán én még csak fórumon olvastam erröl és semmi hivataloasat nem hallotam , ugyhogy ne szidjátok ezért.
attól h te nem hallottál, még lehet hivatalos... :wink:

Egyébként csupán Schuster terveiben szerepel Saviola, uh egyenlőre nincs semmi.
De nagy csalódás volna...
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
vaLe5
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 422
Csatlakozott: 2007.06.25. 19:17:35
Tartózkodási hely: tartózkodom a sugárveszéjtől

2007.07.08. 22:48:03

Nem tudom mit veszekszik mindenki ezen a saviola real , témán én még csak fórumon olvastam erröl és semmi hivataloasat nem hallotam , ugyhogy ne szidjátok ezért.
Kép
Kép
Kép
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2007.07.08. 20:23:44

varga tamás írta:Nem, tényleg, csak sérülések tömkelegét kívántad neki. Ha ez szerinted nem sérti az etikettet, akkor azt hiszem a továbbiakban nincs iről beszélnünk. Egy dolog valakinek a lebocskorozása, és egy dolog valakinek rosszat kívánni - jelen esetben sérülést, mikor azzal keresi a kenyerét. Szomorú vayok, hogy szerintes ez a gondolkodás helyénvaló.
Nem tökéletesen helyénvaló...de ezt nem kell kimoderálni,mint amiket Te szoktál :wink:

Amúgy szomorú vagyok,hogy Saviola szerint ez a gondolkodás helyénvaló..ha Madridba köt ki....de felesleges ezen tovább lovagolni,és rühellni fogom,de nagyon,ha odamegy,és egyáltalán nem kívánok neki sikeres karriert ott :wink: Máshol igen,ott nem!
Te meg máshogy látod,ez van.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
Mezner2
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1706
Csatlakozott: 2006.04.14. 13:27:29

2007.07.08. 20:09:46

Nem értem mér kell ezen rágódni odament már? NEM
Én nem tartom pénzéhes játékosnak rengeteget tett már le az asztalra a Barcelonáért kitette a szívét a pályára nem háborgott ha nem jáccott ment tovább és ha beállt akkor bizonyított.
NEM HISZEM HOGY A REALBA IGAZOLNA
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2007.07.08. 20:04:44

Nem, tényleg, csak sérülések tömkelegét kívántad neki. Ha ez szerinted nem sérti az etikettet, akkor azt hiszem a továbbiakban nincs iről beszélnünk. Egy dolog valakinek a lebocskorozása, és egy dolog valakinek rosszat kívánni - jelen esetben sérülést, mikor azzal keresi a kenyerét. Szomorú vayok, hogy szerintes ez a gondolkodás helyénvaló.
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2007.07.08. 19:50:33

varga tamás írta:ozsimiki: véleményed nagyon sarkos, és bántó. Nemegyszer volt rá példa, hogy hasonlóan erős véleménynyilvánításom alkalmával rámszóltál - nagyon helyesen -, most pedig te vagy az aki nagyon durva szavakat használsz. Én is elkövettem hasonlót kivuval kapcsolatban - meg is bántam, ettől még továbbra is utálom -, s te is hasonlóan nyilvánulsz meg. Remélem, már te is bánod.
Saviolának pedig sérülésektől mentes, sikeres pályafutást kívánok pályafutása hátralévő részében.
Hali!

Nem írtam semmilyen etiketett sértő szót,vagy mondatot,sőt nem káronkodtam,stb...véleményem tény,h erős,de abban az esetben,ami remélhetőleg nem következik be,marad :wink:

Chivus téma teljesen más volt,Te ott le*****oztad,stb,stb....én aggattam ilyen jelzőket bárkire is :?:
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Rumig
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1320
Csatlakozott: 2005.08.26. 21:49:04
Tartózkodási hely: EU

2007.07.08. 19:49:01

Én már azon is elgondolkoztam, h talán nem is ezt mondta, hanem azt, amit a búcsú sajtótájékoztatóján is, miszerint:
Nem árulom el AZZAL a Barçát, ha Madridba megyek...(utána még valami ilyesmit mondott) A profi karrierem miatt mennék oda, nem azért, h bosszút álljak.

Aztán lehet, h nem, és két hónapja még tényleg egyértelműen kijelentette, h nem megy Madridba, ezt nem tudom :roll: Csak felvetődött bennem ez a lehetőség is.
2006. május 17., 2009. május 27.,
2011. május 28., 2015. június 6.
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2007.07.08. 19:47:21

ozsimiki: véleményed nagyon sarkos, és bántó. Nemegyszer volt rá példa, hogy hasonlóan erős véleménynyilvánításom alkalmával rámszóltál - nagyon helyesen -, most pedig te vagy az aki nagyon durva szavakat használsz. Én is elkövettem hasonlót kivuval kapcsolatban - meg is bántam, ettől még továbbra is utálom -, s te is hasonlóan nyilvánulsz meg. Remélem, már te is bánod.
Saviolának pedig sérülésektől mentes, sikeres pályafutást kívánok pályafutása hátralévő részében.
Kovi
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4668
Csatlakozott: 2007.01.21. 13:48:37
Tartózkodási hely: Bp

2007.07.08. 19:42:17

Saviola hogyha elmegy Madridba óríásit fog süllyedni sok ember szemében, köztük az enyémben is. Aki azt írja hogy "Nem árulom el a Barcelonát, nem csatlakozom a Real Madridhoz." az ne szegje meg a az ígéretét, és ezzel nem a vezetőségetk köpi szembe hanem a szukolókat. Savigól a kedvenc játékosom egyike nem szeretném ha ez bekövetkezne. De még bízzunk benne hogy nem Madridban fog landolni. PONT.
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2007.07.08. 19:37:09

madmax87 írta:
ozsimiki írta:De talán pl az Arsenalból nem a Chelseabe mennél,hanem vhova máshova..főleg nem azután,h elhintetted,h nem árulod el a csapatod :wink:

Ha odamegy,akkor sérülésekben gazdag (nem komolyakat,csak olyan lazább fajtát,...) ,ámde játékpercekben nagyon kevés karriert kívánok neki :evil: Meg sok disznófejet.... :x
Ez butaság de ezt te is tudod!!! :wink:
Már megbocsáss,de ha ezt butaságnak tartod,akkor Te nagyon buta vagy :wink:

Szó szerint ezt lökte a gyerek: NEM ÁRULOM EL A BARCÁT,NEM MEGYEK A MADRIDBA :!: Bakker ezt miért nem lehet felfogni... :) :?

Ezáltal az is kiderül,h Ő is árulásnak tartja....na és Ha ezekután odamegy :arrow: :evil: :evil: :x
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
madmax87
Jugador del Barça
Hozzászólások: 127
Csatlakozott: 2007.01.11. 15:21:11

2007.07.08. 15:02:20

ozsimiki írta:De talán pl az Arsenalból nem a Chelseabe mennél,hanem vhova máshova..főleg nem azután,h elhintetted,h nem árulod el a csapatod :wink:

Ha odamegy,akkor sérülésekben gazdag (nem komolyakat,csak olyan lazább fajtát,...) ,ámde játékpercekben nagyon kevés karriert kívánok neki :evil: Meg sok disznófejet.... :x
Ez butaság de ezt te is tudod!!! :wink:
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2007.07.08. 12:45:14

Rivaldinho írta:
el fuero írta: Nem szeretem ezeket a kijelentéseket! Ezt gondolom te sem gondoltad komolyan. Azt szeretnéd h kapjunk ki az el clásicón?
Felőlem menejen a madridba és koptassa a padot ott is...ott se fog több játéklehetőséget kapni.
Irtam, hogy azt gondolom h kapjunk ki ?Nem, annyit írtam h adjon nekünk 1-2 gól... és akokr ráébrednénk hogy ilyen nevetséges Ezq, Giuly, Guddy triónál klasszikusokkal jobb.... Januárban bizonyította....
De talán pl az Arsenalból nem a Chelseabe mennél,hanem vhova máshova..főleg nem azután,h elhintetted,h nem árulod el a csapatod :wink:

Ha odamegy,akkor sérülésekben gazdag (nem komolyakat,csak olyan lazább fajtát,...) ,ámde játékpercekben nagyon kevés karriert kívánok neki :evil: Meg sok disznófejet.... :x
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
Rivaldinho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2071
Csatlakozott: 2005.05.21. 08:24:46
Tartózkodási hely: csúcson

2007.07.08. 10:02:19

el fuero írta: Nem szeretem ezeket a kijelentéseket! Ezt gondolom te sem gondoltad komolyan. Azt szeretnéd h kapjunk ki az el clásicón?
Felőlem menejen a madridba és koptassa a padot ott is...ott se fog több játéklehetőséget kapni.
Irtam, hogy azt gondolom h kapjunk ki ?Nem, annyit írtam h adjon nekünk 1-2 gól... és akokr ráébrednénk hogy ilyen nevetséges Ezq, Giuly, Guddy triónál klasszikusokkal jobb.... Januárban bizonyította....
el fuero
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1668
Csatlakozott: 2006.02.08. 08:55:48
Tartózkodási hely: IX. Ferencváros Üllői út. 129

2007.07.07. 20:18:20

Rivaldinho írta: sőt örülnék hogyha a Realba menne, és megszórna minket az el classicón... mint Eto a madridot... látná legalább a vezetőség... ha el akart volna menni, már megtehette volna, és februárban olyan szerződést kapott, ami azért bizonyára nem tartalmazott vmi nagy fizetést...
Nem szeretem ezeket a kijelentéseket! Ezt gondolom te sem gondoltad komolyan. Azt szeretnéd h kapjunk ki az el clásicón?
Felőlem menejen a madridba és koptassa a padot ott is...ott se fog több játéklehetőséget kapni.
Forza Lazio!
Avatar
Rivaldinho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2071
Csatlakozott: 2005.05.21. 08:24:46
Tartózkodási hely: csúcson

2007.07.07. 20:12:17

Én nem tudom, de megértem őt akkor is ha a Real-ba megy, 25 éves... Élete teljében van, előtte a karrieja, bizonyítani akar.. és érthetően egy jobb csapatba akar igazolni... olyan csapatba ami BL-t bajnokságot, és midennt képes nyerni... azt Zaragozában nem teheti... Madridban látja mindezt... még sokat akar nyerni, nem pénzéhes, cask a lehető legjobb csapatba akar igazolni... ha engem most a junior csapatába hívna a Chelsea (nem szeretem őket) meg mondjuk a Blackburn akkor természetes hogy a Chelsea-t választom, ahol jobban szem előtt vagyok, ahol még kezdhetek is valamit, ahol aztán van esélyem valamit nyerni is...
sőt örülnék hogyha a Realba menne, és megszórna minket az el classicón... mint Eto a madridot... látná legalább a vezetőség... ha el akart volna menni, már megtehette volna, és februárban olyan szerződést kapott, ami azért bizonyára nem tartalmazott vmi nagy fizetést...
Avatar
Mr. Master
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2815
Csatlakozott: 2005.01.03. 11:11:00
Tartózkodási hely: @home

2007.07.07. 13:19:52

Ádám02 írta:Hát ha a realba megy egyértelmű hogy pénzéhes meg a bosszu miatt.
2 lehetősége van
-elmegy a pénzért a realba
-vagy elmegy egy viszonylag erős csapathoz és fele fizetésért játszik.
Szerintem az első lesz sajnos! :evil:
Nálunk is a pénzt hajhászta, ha nem az lenne a fő, elfogadta volna a szerződésajánlatot, és pláne elment volna másik csapathoz miután megmondta neki a vezetőség, hogy nem kívánatos személy...
------------------ pisti.blog.hu --------------------

--------------- napverse.blog.hu -----------------
Avatar
Ádám02
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2467
Csatlakozott: 2006.03.10. 13:58:44
Tartózkodási hely: Barcelona

2007.07.07. 12:56:52

Hát ha a realba megy egyértelmű hogy pénzéhes meg a bosszu miatt.
2 lehetősége van
-elmegy a pénzért a realba
-vagy elmegy egy viszonylag erős csapathoz és fele fizetésért játszik.
Szerintem az első lesz sajnos! :evil:
Guardiola
Capitá del Barça
Hozzászólások: 699
Csatlakozott: 2004.10.14. 10:40:57

2007.07.07. 11:29:16

noname írta:A Realnál amúgy se lene kezdő, ha oda megy, az csakis a pénzért és a bosszúért van.
Ilyen alapon azt is mondhatnank hogy csak azert megy a realba hogy belurol bontsa meg az egyseget. :) Szerintem nem akar senkin bosszut alni.
Lezárt