Edmilson

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
Victor_Valdes
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4447
Csatlakozott: 2007.02.09. 16:19:20
Tartózkodási hely: Debrecen

2007.11.23. 12:41:15

Edmilson megint megmonta a frankót, és teljesen igaza van!Amit pedig a Milán elleni meccsröl mondott....és igaza van mert tényleg óriási győzni akarás volt bennük!A srácoknál ez most hiányzik és amíg a játokosok magutol nem jönnek rá (Ami ugye Frank dolga lenne de hogy ő leorditsa a játékosokat nah azt várhatjuk... Megint oda jutok hogy új edző) addig nem fogunk nyerni
http://www.maon.hu - marketing - üzleti élet - motiváció - vállalkozás -
"mi leszel, ha nagy leszel? közgazdász, vagy bérgyilkos..a kereslet határozza meg a kínálatot.."
"tudom egyszer újra látlak, az imáim hozzád szállnak..." †
Avatar
barcelinho_5
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 392
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:07:45
Tartózkodási hely: Veszprém

2007.11.23. 12:32:44

Zsolti írta:
pityi írta:Edmilsonnak nincs mit veszittenie a nyilatkozatával.Csak azt nem értem hogy ezt miért nem a csapat elött mondta el!!!!Szemtől szembe úgy a korekt.Talán nincs hozzá bátorsága?És még ő beszél csapat szellemről!Vicc az egész tényleg.Nincs helye csapatunkba.Hátba támadta a csapatot ez nem kétséges.
Lehet,hogy ugyan úgy megmondta már a szemükbe is..ezt csak ők tudják!
Edmilsonnak már szerintem sincs itt túl nagy vesztenivalója, folyamatosan sérült volt, ha játszott akkor azt is max a kupában, 2-3 osztályú csapat ellen...minden mind1 alapon kimondta amit gondol az egészről, és szerintem teljesen igaza van. Biztos hogy nem csak Riijkaard a hibás mindazért ami van, ahhoz hogy a Barca csapatként funkcionáljon a játékosoknak is megfelelő hozzáállással kellene pályára lépni. Viszont ezt a helyzetet nem tudja kezelni ez a hínárhajú szerencsétlen, és ezért kéne egy keménykezű edző aki gatyába rázná Ronniet..
Avatar
pityi
Jugador del Barça
Hozzászólások: 212
Csatlakozott: 2007.11.16. 16:08:43

2007.11.23. 12:07:07

Hát nem tudom,szerintem annak is híre lett volna .Akkor meg minek mondja el a dolgokat,hogy csámcsogjon a sajtó a csapaton?Most az épp nem hiányzik a csapatnak,van elég gond úgy is.
Zsolti
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6157
Csatlakozott: 2004.10.12. 13:34:54
Tartózkodási hely: ,,!,.
Kapcsolat:

2007.11.23. 11:48:39

pityi írta:Edmilsonnak nincs mit veszittenie a nyilatkozatával.Csak azt nem értem hogy ezt miért nem a csapat elött mondta el!!!!Szemtől szembe úgy a korekt.Talán nincs hozzá bátorsága?És még ő beszél csapat szellemről!Vicc az egész tényleg.Nincs helye csapatunkba.Hátba támadta a csapatot ez nem kétséges.
Lehet,hogy ugyan úgy megmondta már a szemükbe is..ezt csak ők tudják!
Avatar
pityi
Jugador del Barça
Hozzászólások: 212
Csatlakozott: 2007.11.16. 16:08:43

2007.11.23. 11:45:26

Edmilsonnak nincs mit veszittenie a nyilatkozatával.Csak azt nem értem hogy ezt miért nem a csapat elött mondta el!!!!Szemtől szembe úgy a korekt.Talán nincs hozzá bátorsága?És még ő beszél csapat szellemről!Vicc az egész tényleg.Nincs helye csapatunkba.Hátba támadta a csapatot ez nem kétséges.
Asys
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1252
Csatlakozott: 2006.07.03. 11:05:00

2007.11.23. 11:29:30

Eddig csak figyeltem az eseményket ami Edmilson nyilatkozata miatt fokozódtak fel ebben a topic-ban... :roll:

Azzal kell egyetértenem aki azt mondja megkellett tennie azokat a kijelentéseket és én pont amiatt becsülöm ,hogy ezt a kis időt amit még nálunk tölt nem csendben kussolva tölti el mert megtehetné de nem teszi beszólt és nagyon jól tette.

Valakinek ki kellett nyitni a száját, nem érdekelt volna hogyha ezt Olegeur vagy akár Milito stb teszi meg! Itt az ideje felébredni a csipkerózsika álomból! :? :evil:

ERWACHTE BARCELONA :!: :!: :!: :idea:
mypeter
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1041
Csatlakozott: 2007.07.19. 15:57:20

2007.11.23. 11:06:19

Edmilson nyilatkozata azért álságos kissé, mert olyan helyzetből tette, ahol semmi vesztenivalója nincsen. Ha Xavi, Iniesta, Puyol vagy MEssi nyilatkozik így, akkor azt mondom, amit atöbbség: bravó. Így inkább a sértődöttséget lehet érezni, hogy :látjátok én hajtok és nem vagyok állandó csapattag évek óta, a többiek meg nőznek edzés helyett mégis kezdők... Ez nekem nem szimpatikus.
Avatar
OvaMind
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 486
Csatlakozott: 2007.09.28. 14:49:49

2007.11.23. 10:50:27

Igaza van Edmilsonnak. Semmi baj akkor, ha egy csapat megszakad a pályán
és úgy veszít. De ha nulla hozzáállás van, tilitoli foci, akkor az megbocsáthatatlan. És kinek a feldata a motiválás? Az edzőé.
Akkor menjen!

Jöjjön Mourinho, tisztogatást szeretnék látni, rendet kell tenni a fejekben.
Nincs olyan, hogy egy csapat nem küzd, csak felveszi a fizetést a sztárjátékos.
Van aki mérnök, orvos, ők focisták. Milliók szurkolnak értük és milliók csalódnak 1 getafe elleni szégyen után. Nem lehet türelmet kérni tovább, mikor a naptári évforduló óta vergődünk. Ez nem a Békéscsaba- ez a Barca. Itt eredménykényszer van, és ha nem jön az eredmény akkor személyi változtatásokra van szükség.
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2007.11.23. 10:34:54

Ez a nyilatkozat használhat a csapatnak, mert igaz!
Edmilsonnak már úgysincs vesztenivalój, szóval nem csodálom h ezt merte nyilatkozni, hiszen úgyse marad itt sokáig.
A Fifa egy szégyen
cruyff
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1023
Csatlakozott: 2004.11.23. 14:09:50
Tartózkodási hely: Budapest

2007.11.23. 10:26:49

Egyébéként amit mondott, abban nem volt semmi sértő. Kifelé nyilatkozott? Hová nyilatkozzon, ha a dollármilliókat kereső sztárocskáink annyira nem képesek, hogy a csapat érdekében összefogjanak????
VISCA EL BARCA!
cruyff
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1023
Csatlakozott: 2004.11.23. 14:09:50
Tartózkodási hely: Budapest

2007.11.23. 10:24:49

Bizony, bizony.... valakinek ki kellett mondania... ha csak álltatjuk magunkat, hogy minden rendben van, az nem visz előre.
VISCA EL BARCA!
Avatar
haze71
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1003
Csatlakozott: 2006.02.28. 09:04:53

2007.11.23. 08:09:58

Én inkább olvasok ilyen nyilatkozatot, mint a Rijkaard, Tixi, Puyol, Roni-féle minden rendben van, majd tanulunk belőle, tudjuk az okokat bla-bla-bla dumát.
divadka
Jugador del Barça
Hozzászólások: 106
Csatlakozott: 2006.02.24. 10:45:39

2007.11.23. 02:00:09

Bravo Edmilson :!: :!: Ezzel a nyilatkozattal csak az a baj , hogy igaz :!: :?
Sajnos igaz, és mindenkinek magába kellene nézni a csapaton belül és át gondolni, hogy mikor játszott legutoljára ugy, hogy ugy jött le a pályárol hogy "majd meg halt".
Ennyi.
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2007.11.22. 23:25:02

Ha ez a nyilatkozat segít abban, hogy az érintett játékosok megbeszéljék egymás között a dolgokat, akkor hálásak lehetünk majd Edmilsonnak.
Ebben bízom.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
G-Jay
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2196
Csatlakozott: 2006.06.19. 23:25:20
Kapcsolat:

2007.11.22. 23:11:14

Replay írta:Ahogy lentebb irták egy ekkora klubnál nem illik, nem szokás kifelé beszélni a csapat ügyeiről, ez csakis a játékosokra tartozik és az edzőkre.

Edmilka meg keressen magának mielőbb csapatot, lehetőleg már télen.
Ez baromság!
Nem illik kifelé nyilatkozni? Mondjam azt, hogy van ennél jóval nagyobb illetlenség is!
Illetlen egyenes embernek lenni, mert az igazság fáj? De nem illetlen belemosolyogni a másik képébe, és altatni a széppel, jóval, ha minden amit mondanak egy nagy hazugság, mert ez legalább szép??? Gyönyörű Rijkaard nyilatkozatokkal, meg egy-egy játékos rendben van itt minden, csak dolgozzunk tovább mondatokkal tömnek minket, de úgy látom hogy ez kell! Nem véletlenül meri nyilatkozni az ekkora semmitmondásokat Frank, mert ez mindenkinek ok, meg elegáns, és mert tudja, hogy ha az igazat mondaná, az történne vele mint Milkával, egyből leugatják!
Nem kifelé kell az ilyet nyilatkozni? Szerinted nem mondta nekik is el előtte? Csak leszarták! (Jegyzem meg Eto'o kétes nyilatkozataival már ott járunk h ő ilyen, ugyhogy elnézzük...)
Hogy én honnan gondolom hogy leszarták? Ugyanezt kérdezhetném tőled/tek. Honnan tudjátok hogy nem mondott semmit az öltözőben? Gondolom kapta ugyanazt a nyugi szöveget mint mi, és elege lett!
Gratulálok Edmilsonnak, amiért ki merte mondani, amit mások nem, mert neki a cél lebeg a szeme előtt, nem a lé, meg a nők, meg a buli, meg h haverok között ellazuljuk az egész évet.!

Bocs h hosszu lette, de amikor valaki ilyeneket mond, inkább gondolkozzon egy kicsit...

G.
¡Visca El Barça! ¡Visca Cataluna! Més Que Un Club...
California Love
BLAUGRANA.HU! Minden ami Barca, minden ami történelem!
Avatar
Mr. Master
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2815
Csatlakozott: 2005.01.03. 11:11:00
Tartózkodási hely: @home

2007.11.22. 23:10:12

Replay írta:Ahogy lentebb irták egy ekkora klubnál nem illik, nem szokás kifelé beszélni a csapat ügyeiről, ez csakis a játékosokra tartozik és az edzőkre.

Edmilka meg keressen magának mielőbb csapatot, lehetőleg már télen.
Hidd el, ha mindneki úgy odatenné magát, mint Edmilson, akkor sokkal beljebb lennénk! Kiöregedett, formán kívül van, lehet, de legalább küzd. Giuly sem voltegy iszonyatosan jó játékos, mégis rengeteget dolgozott, vagy említsük Gabrit, ő is mindig meghalt a pályán, vagy a régi Xavi, Deco, Ronaldinho, már meg kell hagyni Puyolban sem látom azt a tüzet, amit régen, bár még ígyis messze ő a legelszántabb...
------------------ pisti.blog.hu --------------------

--------------- napverse.blog.hu -----------------
Kralo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1923
Csatlakozott: 2004.10.08. 19:52:34

2007.11.22. 22:48:10

Szeretem az egyenes nyilatkozatokat. Ezt pedig annak érzem.
:)
Bodi
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3395
Csatlakozott: 2004.10.08. 13:59:23
Tartózkodási hely: Kiskunfélegyháza

2007.11.22. 22:33:13

Teljesen egyetértek Boixossal!
Nem Edmilson követett el hibát,hanem a fél keret követ el óriási hibákat már lassan egy éve.Az nem illik a Barcahoz,amit néhányan művelnek. :?
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2007.11.22. 22:27:07

hát nem tudom, de szerintem egy ekkora klubnál az sem illik, h hétről-hétre átverjék a szurkolóikat a nagy fogadkozások utáni penetráns játékkal, amikor mondjuk ilyen getafék aláznak éppen minket.
eddig biztos voltam abban, h semmi sem történt volna a nagy vallomások után (puyol is először kifakadt, aztán érdekes módon megjött az esze, és már optimista is, ahogy kell), de így legalább van egy esély, h észrevegyék magukat a fiatalok.

edmilson egyébként anno először az öltözőben szólt, akkor lazán leugatták. nehogy már ő legyen a gyökér, amikor mondjuk ronaldinho, de mondhatnám decót, xavit és másokat is, egy jó ideje milliókért alibizgetnek a pályán.
most is úgy "csodálkoznak", mintha nem ők lennének ennek az egésznek a főszereplői.
PUYOL-XAVI-INIESTA
Replay
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2930
Csatlakozott: 2006.05.17. 23:14:40

2007.11.22. 22:13:52

Ahogy lentebb irták egy ekkora klubnál nem illik, nem szokás kifelé beszélni a csapat ügyeiről, ez csakis a játékosokra tartozik és az edzőkre.

Edmilka meg keressen magának mielőbb csapatot, lehetőleg már télen.
Bodi
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3395
Csatlakozott: 2004.10.08. 13:59:23
Tartózkodási hely: Kiskunfélegyháza

2007.11.22. 22:07:20

Iniesta már le is nyilatkozta azóta,hogy Edmilson elismerte,hibát követett el,stb stb blabla szöveg.
Kíváncsi vagyok lesz-e folyatatás,én már VÁLTOZÁST szeretnék látni!
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8569
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2007.11.22. 21:22:36

Boixos írta: (már elnézést a hasonlatért.. :? :D :
Egy költő veszett el benned :D
Léfe
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2005.04.11. 11:41:27
Tartózkodási hely: Siófok

2007.11.22. 21:17:16

Ezt már többen leirtuk név nélkül, mert ilyen közeli rálátása csak belső embernek lehet. Edminek 100 % igaza lehet, de ez az igazán nagy sikert elért ,csucsra járatott csapatoknál mindig előjön. A jólakottság. Már nincs az a nagy siker és pénzéhség.Annak, hogy ez nyilvánosságra került mi a jelentősége - hát nem láttuk ?
Fecó
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2007.11.22. 21:01:44

Titinho, no problem! egyébként sem gáz, h ha vkinek "felfokozott" a reakciója vmire :D

amúgy sztem nagyon jó, h borított edmilson, ezt később majd a most esetleg megbántott primadonnáink is be fogják látni. innetől lehetetlen elsumákolni az eddig is nyilvánvaló problémákat.
egyébként is, attól, h letakarják a sz.rt, még eléggé büdös tud lenni.
(már elnézést a hasonlatért.. :? :D :
PUYOL-XAVI-INIESTA
Avatar
Titinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2006.11.17. 11:29:46
Tartózkodási hely: Nyíregyháza, lélekben Camp Nou

2007.11.22. 20:51:20

Még annyit hozzátennék a nyilatkozathoz, hogy igaza van szinte mindenben és szerintem mi szurkolók lennénk a legboldogabbak ha ismét a "régi" Barcát látnánk a pályán hétről-hétre!

DE!

Tartom magam ahhoz a nézetemhez, hogy nem a nyilvánosság elé kell tárni egyből, ha valami gondja van! Ma amúgy 30 perces késéssel kezdődött az edzés (18:00 helyett 18:30-kor) mivel a játékosok elé állt Edmílson és bocsánatot kért mindenkitől a kirohanása miatt és megbeszélték a dolgokat! (jelzem, hogy Rijkaard nélkül) Tehát nem lett belőle nagyobb baj,(és remélem nem is lesz) csak én pumpáltam fel egy kicsit magam és meg is ijedtem, hogy nehogy valami komolyabb gond legyen az öltözőben.(pl.: verekedés vagy örök harag vagy ilyesmi) :) Remélem, hogy ez nem fogja most visszavetni a játékosokat és nagyobb akarással, egységgel fognak küzdeni, hogy ilyen még1x ne forduljon elő!

A 2. része az interjúnak szóról szóra igaz amúgy, egyet értek vele! (de akkor sem a sajtónak kell elmondani először :D )

Off: Elnézést ha egy kicsit túlzásba vittem délután és attól is elnézést kérek akit akaratlanul is egy "kicsit" lehurrogtam! Csak felkaptam a vizet! :roll:

Ui: Azért jó volt veletek vitázni egyet!!! :lol:
Més que un club :!:

"Az akarás egyenlő a tudással, s aki akar, az tud is!"- Johan Cruyff
Lezárt