Hungarian Barca Ultras :) - Újra

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
Bányász
Rendfenntartó - moderátor
Hozzászólások: 3345
Csatlakozott: 2007.12.07. 21:34:15
Tartózkodási hely: Neverland

2008.04.11. 13:47:24

1. grecki (narancssárga, XL, GRECKI, Memorandum, 1, személyes)
2. lacisac (narancssárga, XL, LAKOS, Blippo, 1, postai)
3. Lord Dragon (citromsárga, L, (ha nincs $: Sü), Memorandum, 1, személyes)
4. Lord Dragon (fekete, L, (ha nincs $: Sü), Memorandum, 1, személyes)
5. Titinho (babakék, XXL, Titi, Blippo, 2, postai)
6. kovinho (narancssárga, S, KOVI, Memorandum, 1, postai)
7. redmiller (narancssárga, XL, REDMILLER, Memorandum, 1, postai)
8. redmiller (piros, XL, REDMILLER, Memorandum, 1, postai)
9. redmiller (babakék, XL, REDMILLER, Memorandum, 1, postai)
10.Bányász(narancssárga , M, Bazsa, Memorandum, 1, postai)

Szerkesztettem bocsi :oops: [/i]
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Bányász 2008.04.11. 13:56:36-kor.
Kép
"Akinek rózsaszín a világ az hazug,aki mindent imád nem látta még úgy a tengert ha zúg..."

"A szívem a Barçában van, és egy nap ismét magamra öltöm majd ezt a mezt." Yaya Toure
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2008.04.11. 13:35:30

Előre is bocsi,nem akarok értetlenkedni,de visszaolvastam,és úgy láttam,h azt írtad Grecki,h mindenki szabadon választja ki a betűtípust is,akkor nem csak a szavazásban érintett 3 közül lehet választani? Mert ahogy nézem eddig mindenki aközül választott,legfőképp a memorandumot....
Tehát e 3 közül válasszak,vagy a többi közül is nyugodtan?
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
redmiller
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4097
Csatlakozott: 2004.10.12. 19:29:23
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

2008.04.11. 13:22:12

Ha beszálhatók, akkor én is rendelnék!

1. grecki (narancssárga, XL, GRECKI, Memorandum, 1, személyes)
2. lacisac (narancssárga, XL, LAKOS, Blippo, 1, postai)
3. Lord Dragon (citromsárga, L, (ha nincs $: Sü), Memorandum, 1, személyes)
4. Lord Dragon (fekete, L, (ha nincs $: Sü), Memorandum, 1, személyes)
5. Titinho (babakék, XXL, Titi, Blippo, 2, postai)
6. kovinho (narancssárga, S, KOVI, Memorandum, 1, postai)
7. redmiller (narancssárga, XL, REDMILLER, Memorandum, 1, postai)
8. redmiller (piros, XL, REDMILLER, Memorandum, 1, postai)
9. redmiller (babakék, XL, REDMILLER, Memorandum, 1, postai)
By red
http://hirosliga.gportal.hu
Hajrá kecskeméti kosár! Hajrá KTE!
Catalonia is not Spain!Visca el Barça!
Kovi
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4668
Csatlakozott: 2007.01.21. 13:48:37
Tartózkodási hely: Bp

2008.04.11. 12:37:42

1. grecki (narancssárga, XL, GRECKI, Memorandum, 1, személyes)
2. lacisac (narancssárga, XL, LAKOS, Blippo, 1, postai)
3. Lord Dragon (citromsárga, L, (ha nincs $: Sü), Memorandum, 1, személyes)
4. Lord Dragon (fekete, L, (ha nincs $: Sü), Memorandum, 1, személyes)
5. Titinho (babakék, XXL, Titi, Blippo, 2, postai)
6. kovinho (narancssárga, S, KOVI, Memorandum, 1, postai)
Avatar
Titinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2006.11.17. 11:29:46
Tartózkodási hely: Nyíregyháza, lélekben Camp Nou

2008.04.11. 11:29:54

1. grecki (narancssárga, XL, GRECKI, Memorandum, 1, személyes)
2. lacisac (narancssárga, XL, LAKOS, Blippo, 1, postai)
3. Lord Dragon (citromsárga, L, (ha nincs $: Sü), Memorandum, 1, személyes)
4. Lord Dragon (fekete, L, (ha nincs $: Sü), Memorandum, 1, személyes)
5. Titinho (babakék, XXL, Titi, Blippo, 2, postai)
Més que un club :!:

"Az akarás egyenlő a tudással, s aki akar, az tud is!"- Johan Cruyff
Avatar
Lord Dragon
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 361
Csatlakozott: 2006.02.25. 13:23:22
Tartózkodási hely: Kecsófalva-Budapest city
Kapcsolat:

2008.04.11. 11:19:45

Egyelőre még nem találtam embert az űrlapos mókára, de ha gondoljátok úgy szerintem meg lehet oldani, mintha egy .csv lenne (comma separated values), amit az excel gyönyörűen be tud nyalni. Persze csak ha még szeretnénk belőle valami kis táblát vagy db-t csinálni.
Ebben az esetben a következő (vagy valami hasonló) formát javasolnám:

grecki|narancssárga|XL|GRECKI|félkövér|Memorandum|1|személyes
lacisac|narancssárga|XL|LAKOS|félkövér, dőlt|Blippo|1|postai
Lord Dragon|citromsárga|L|$ü|félkövér|Memorandum|1|személyes
Lord Dragon|fekete|L|$ü|félkövér|Memorandum|1|személyes

| = altgr+w (aka. pipe)

Nem túl szép, viszont kiválóan feldolgozható :D

Egyébként (a kevésbé macerás :) ):

1. grecki (narancssárga, XL, GRECKI, Memorandum, 1, személyes)
2. lacisac (narancssárga, XL, LAKOS, Blippo, 1, postai)
3. Lord Dragon (citromsárga, L, (ha nincs $: Sü), Memorandum, 1, személyes)
4. Lord Dragon (fekete, L, (ha nincs $: Sü), Memorandum, 1, személyes)

Gondoljátok át, aztán hagyszóljon :)
/This time it's personal/
lacisac
Jugador del Barça
Hozzászólások: 142
Csatlakozott: 2008.01.25. 18:18:43
Tartózkodási hely: Cegléd, kézilabdakapu

2008.04.11. 11:07:29

mondjuk szerintem az egységes. szín, betűtípus jobb lenne. most megint összeírni a listát sokáig fog tartani. azért itt van:

1. grecki (narancssárga, XL, GRECKI, Memorandum, 1, személyes)
2. lacisac (narancssárga, XL, LAKOS, Blippo, 1, postai)
Visça el Barça! Visça el Catalunya!
Kép
Kép
Kép
grecki
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 5041
Csatlakozott: 2006.01.03. 21:02:29
Tartózkodási hely: Lincoln Financial Field

2008.04.11. 10:53:20

Hali!

Mindenki szabadon válogathatja meg a felirat (név) színét és típusát! Ez csak a vállon lévő név feliratot jelenti. A képek, a HBU és a Més... feliratok maradjanak szerintem egységesek.

Nem tudom, hogy mi lenne a legmegfelelőbb megoldás ennek az összegyűjtésére... Most kezdjünk egy új listát gyártani? :?

Mindenesetre bárhogyan gyűjtsük is össze az adatokat, akkor mindenki úgy írja le a kívánt nevet, ahogyan azt a pólón szeretné látni (kis betű - nagy betű), írja le milyen típusú és színű legyen. VLAMINT, MIVEL LEHET VASTAG ÉS DŐLT BETŰT IS KÉRNI, EZÉRT KÉREK MINDENKIT, ENNEK MEGFELELŐEN ÍRJA BE A NEVET.
Ilyen formában legyen:

username (póló színe, mérete, kívánt felirat, felirat típusa, felirat színe, átvétel típusa)
Illetve, ha valaki postai utánvéttel szeretné megkapni, és még nem küldött privát üzenetet az elérhetőségeiről, akkor az kérem tegye meg.

A feliratok színével kapcsolatos félreértések elkerülése végett, ismét konkretizáljuk őket. Most nem nevezem el őket, mert nehezen beazonosíthatók, hanem inkább számozzuk őket balról jobbra haladva. (amint vége a sornak, természetesen lefelé és ismét balról jobbra)

Kép



Mindenesetre elkezdek egy újat, aztán ha valakinek van jobb ötlete, akkor szóljon bátran.

1. grecki (narancssárga, XL, GRECKI, Memorandum, 1, személyes)
Avatar
Charlie
Öreg Harcos
Hozzászólások: 6901
Csatlakozott: 2004.10.08. 11:13:39
Tartózkodási hely: East Side

2008.04.11. 02:42:16

Hello Emberek, természtesen nekem is kell póló. Postán venném át.

1. grecki (narancssárga, XL, GRECKI),2. kovinho (narancssárga, S, KOVI)3. csababarca (narancssárga, XL, VARGA)4. Zozzy 5 (citromsárga, M, ZOZZ),5. lacisac ( narancssárga, XL, LAKOS)6. Shark (citromsárga, L, SHARK)7. Saviola (piros, L, SAVI)8. Primitive (narancssárga, L, SAFI)9. Bányász (narancssárga, M , Bazsa)10. Chris (citromsárga L, Chris)11. Chris0527(citromsárga L, Kiki)12. Varga Tamás (piros, XL, TOMI, szám, ha lehet: 7-es, /Henke tiszteletére/)13. Varga Tamás (narancssárga, XL, MIKE)14. Haze71 (citromsárga, L,-)15. Haze71 (citromsárga, XL, -)16. Haze71 (citromsárga, XL, -)17. Badi (piros, M, BADI)18. antiimperialista (babakék M, ATI)19. Vito (citromsárga M, VITO)20. Vito (narancssárga, L, -)21. Szandi (citromsárga, M, -)22. La Pulga (citromsárga, S, La Pulga)23. Ordog (babakék, L, -)24. Zozinho (narancssárga, M, ZOZINHO)25. El Payaso (babakék, XL, Proki)26.Tim(narancssárga,XL,-)27. b99.(citromsárga, L,-) 28. Game (piros, XL, CSABI) 29. captain (citromsárga, XXL, CAPTAIN) 30. lionelmessi19 (narancssárga, L, Andris), 31. lionelmessi19 (citromsárga, L, Andris)32. Frank (narancssárga, M, -) 33. lionelmessi19 (narancssárga, M, Brigi) 34. torrestoni (citromsárga, M, Toni Torres), 35. Ozsimiki (narancssárga, XL, Ozsi) 36. Boixos (piros, XXL, BOIXOS) 37. Elprat (piros, M, ZSU) 38. Perrero (piros, L, ALMEIDA) 39. Krojf (narancssárga, XXL, KROJF) 40. Krojf (narancssárga, XXL, FARKAS) 41. Enrique (babakék, M, ENRIQUE) 42. VictorValdes19 (babakék,S,Victor Valdes19) 43. Rumig (narancssárga, L, Rumi), 44. robag ( babakék, L, Gábor ) 45. captain (babakék, XXL, CAPTAIN) 46. Titinho (babakék, XXL, Titi) 47. Speedy (narancssárga, XL, Speedy) 48 Alföldi Zoltán (babakék, L, Zoli) 49.Dali (babakék,M,MIKI) 50. Lord Dragon (citromsárga, L, $ü (ha nem lehet speckó karakter: Sü)) 51. mypeter (fekete, L, mypeter) 52. Lord Dragon (fekete, L, $ü (ha nem lehet speckó karakter: Sü)) 53. Charlie (babakék XL ; Charlie felirat)

Olvasgatva az utolsó oldalkat, nekem nem világos hogy milyen felirat is lesz látható ezen a pólón, s milyen színnel. Valaki aki tud segíteni, tegye meg kérem szépen.
C.
"A spanyol futball jelenlegi problémája az, hogy mindenki azt gondolja, hogy olyan játékosai vannak, mint a Barcának. A Barca játékosaiban olyan technikai tudás van, amely a világ egyetlen másik csapatában sincs. Ezért nem próbálkozhatsz úgy játszani, ahogy ők, ez lehetetlenség." - Fabio Capello
Rumig
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1320
Csatlakozott: 2005.08.26. 21:49:04
Tartózkodási hely: EU

2008.04.11. 00:29:04

Sztem a feliratszínt ne variáljuk, legyen olyan, mint a belinkelt mintapólón, azaz elől piros-fehér-zöld, hátul a Més que... lilás. Én részben a feliratszínekhez választottam pólót, konkrétan a szövegszerkesztőn megcsináltam az elejét, és a narancssárga pólóhoz nekem jobban mennek a felirat színek, mint a babakékhez, ezért választottam az előbbit. Szóval sztem betűszín, -típus legyen egységes, csak döntsük el közösen. Persze ha nem többletköltség, és a lentebb írt módon sikerül megoldani az egyéni kívánalmak rögzítését, az is jó, nyilván kibírja mindenki, ha emiatt mondjuk egy héttel később kapja kézhez.
2006. május 17., 2009. május 27.,
2011. május 28., 2015. június 6.
grecki
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 5041
Csatlakozott: 2006.01.03. 21:02:29
Tartózkodási hely: Lincoln Financial Field

2008.04.10. 23:41:23

Holnap elutazom Visegrádra, szombatig nem nagyon leszek net mellett. Addig is buzdítok mindenkit, akinek még "adatszolgáltatási kötelezettsége" van, hogy írja be ide bátran (vagy privibe) az infókat. Előre is köszi.

Az alábbiak legyenek szívesek nyilatkozni, hogy milyen módon szeretnétek megkapni. Posta v. személyes. (ha posta, akkor légyszi írjatok privátot a pontos címmel+irányítószám, névvel, telefonszámmal) Ha személyes, akkor azt is írjátok be ide plíz a topikba.


Csababarca
Chris
Anti
B99
Benneteket beírlak egyenlőre Zozzhoz. Ha mégiskülön szeretnétek, akkor szóljatok.
La Pulga

Az alábbiak, akik az előzetes felmérésnél jelentkeztek, de nem írták be magukat a végleges listába, kérem folytassátok a listát. Színnel, mérettel, kívánt felirattal! Valamint légyszi ti is jelezzétek, hogyan szeretnétek megkapni a cuccost. (lásd első bekezdés)

Dabas
Barcageri
Loctite
Botond Kiru
Los Banditos
Mr Master

Amint kiderül, hogy lehetnek-e egyedi feliratok, majd össze kell azt is gyűjteni. (az lenne a legjobb, ha Demonhunter kolléga felvetése megvalósulhatna, ha nem, akkor újból mindenkinek le kell írnia, hogy pontosan hogyan (végig nagybetű vagy máshogy), milyen színnel, típussal szeretné a feliratot. )
Avatar
Lord Dragon
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 361
Csatlakozott: 2006.02.25. 13:23:22
Tartózkodási hely: Kecsófalva-Budapest city
Kapcsolat:

2008.04.10. 23:15:13

grecki írta:Ha ezt össze tudod dobni, akkor megköszönném.
Így is egy excel file-ban gyűjtöm a dolgokat, de nincs kedvem elkezdeni szöszölni még a feliratok színével, illetve típusával, meg tuti el is csesznék valamit. Meg az se biztos, hogy vállalják egyáltalán a mindenki számára egyedi feliratot.

Szerk: Rákérdeztem erre is.
Uhh sry, én leginkább elméletben vagyok jó :D, de utánanézek. Nekem személyszerint elég sok idő lenne, mire rájönnék, de remélem találok valakit az ismerőseim között, akinek ez kb 5 perc :)
/This time it's personal/
grecki
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 5041
Csatlakozott: 2006.01.03. 21:02:29
Tartózkodási hely: Lincoln Financial Field

2008.04.10. 15:16:29

Lord Dragon írta:Szerintem egyszerűbb lenne csinálni egy kis netes űrlapot pár választási lehetőséggel, ami összegyűjti ezt az egészet egy kis adatbázisba, exportáljuk és tádámm :)
De szerintem ezt is be lehetne pakolni egy excel fájlba, csak kellene valami egységesített forma.
Sok megoldás van, de tényleg sok a macera a sok szín, betűtípus, egyedi felirat/szín miatt. Kérdés hogy mennyi idő, és kedv van erre az egészre :)
Ha ezt össze tudod dobni, akkor megköszönném.
Így is egy excel file-ban gyűjtöm a dolgokat, de nincs kedvem elkezdeni szöszölni még a feliratok színével, illetve típusával, meg tuti el is csesznék valamit. Meg az se biztos, hogy vállalják egyáltalán a mindenki számára egyedi feliratot.

Szerk: Rákérdeztem erre is.
Avatar
Lord Dragon
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 361
Csatlakozott: 2006.02.25. 13:23:22
Tartózkodási hely: Kecsófalva-Budapest city
Kapcsolat:

2008.04.10. 14:50:10

Szerintem egyszerűbb lenne csinálni egy kis netes űrlapot pár választási lehetőséggel, ami összegyűjti ezt az egészet egy kis adatbázisba, exportáljuk és tádámm :)
De szerintem ezt is be lehetne pakolni egy excel fájlba, csak kellene valami egységesített forma.
Sok megoldás van, de tényleg sok a macera a sok szín, betűtípus, egyedi felirat/szín miatt. Kérdés hogy mennyi idő, és kedv van erre az egészre :)

Mozgó userbart nem lehet használni, légyszíves vedd ki.
S.

Kiszedtem, sry.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Lord Dragon 2008.04.10. 17:38:56-kor.
/This time it's personal/
grecki
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 5041
Csatlakozott: 2006.01.03. 21:02:29
Tartózkodási hely: Lincoln Financial Field

2008.04.10. 14:14:36

Fú gyerekek... Nem gondoltam volna, hogy ekkora bonyodalom lesz a feliratokból. Az szerintem simán megoldható, hogy ne csupa nagybetűs legyen, viszont azzal tényleg nem kellene kavarni, hogy mindenkinek másmilyen legyen a betűtípusa...
Bár, ha olyat lehet csinálni, mint egy szgépes hálózaton, hogy feltöltünk valahová egy excel táblát, shared-re tesszük és mindenki egyszerre szerkeszteni tudja (lehet ilyet?), akkor mindenki fel tudná írni még egyszer a méretet, a színt, a felirat típusát, színét, stb. és akkor biztos én sem rontanám el a dolgokat. Mert ezt már nem szívesen kezdem el összegyűjtögetni... Ráadásul, ha jól látom, akkor Mypeter az egyetlen, aki fekete pólót szeretne...

Mintapólót mindenképpen szeretnék kérni. A felirat pontos készítési módját nem tudom, annyit mondtak csak, hogy többféle eljáérással fogják készíteni a pólót, ezért is kerülne egy db 6500-ba... (Mivel ilyen sokan vagyunk, így jött ki a 3500)
Captain
Jugador del Barça
Hozzászólások: 102
Csatlakozott: 2004.12.21. 21:14:40
Tartózkodási hely: Budapest

2008.04.10. 13:58:48

Szemelyes atvetel.

Drigonak igaza van, a betuszineket is erdemes lenne atbeszelni.
On your chests you carry the badge of Barcelona Football Club, and your heart beats beneath that badge!

Barcaa!!!!
Avatar
Lord Dragon
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 361
Csatlakozott: 2006.02.25. 13:23:22
Tartózkodási hely: Kecsófalva-Budapest city
Kapcsolat:

2008.04.10. 13:40:44

1. grecki (narancssárga, XL, GRECKI),2. kovinho (narancssárga, S, KOVI)3. csababarca (narancssárga, XL, VARGA)4. Zozzy 5 (citromsárga, M, ZOZZ),5. lacisac ( narancssárga, XL, LAKOS)6. Shark (citromsárga, L, SHARK)7. Saviola (piros, L, SAVI)8. Primitive (narancssárga, L, SAFI)9. Bányász (narancssárga, M , Bazsa)10. Chris (citromsárga L, Chris)11. Chris0527(citromsárga L, Kiki)12. Varga Tamás (piros, XL, TOMI, szám, ha lehet: 7-es, /Henke tiszteletére/)13. Varga Tamás (narancssárga, XL, MIKE)14. Haze71 (citromsárga, L,-)15. Haze71 (citromsárga, XL, -)16. Haze71 (citromsárga, XL, -)17. Badi (piros, M, BADI)18. antiimperialista (babakék M, ATI)19. Vito (citromsárga M, VITO)20. Vito (narancssárga, L, -)21. Szandi (citromsárga, M, -)22. La Pulga (citromsárga, S, La Pulga)23. Ordog (babakék, L, -)24. Zozinho (narancssárga, M, ZOZINHO)25. El Payaso (babakék, XL, Proki)26.Tim(narancssárga,XL,-)27. b99.(citromsárga, L,-) 28. Game (piros, XL, CSABI) 29. captain (citromsárga, XXL, CAPTAIN) 30. lionelmessi19 (narancssárga, L, Andris), 31. lionelmessi19 (citromsárga, L, Andris)32. Frank (narancssárga, M, -) 33. lionelmessi19 (narancssárga, M, Brigi) 34. torrestoni (citromsárga, M, Toni Torres), 35. Ozsimiki (narancssárga, XL, Ozsi) 36. Boixos (piros, XXL, BOIXOS) 37. Elprat (piros, M, ZSU) 38. Perrero (piros, L, ALMEIDA) 39. Krojf (narancssárga, XXL, KROJF) 40. Krojf (narancssárga, XXL, FARKAS) 41. Enrique (babakék, M, ENRIQUE) 42. VictorValdes19 (babakék,S,Victor Valdes19) 43. Rumig (narancssárga, L, Rumi), 44. robag ( babakék, L, Gábor ) 45. captain (babakék, XXL, CAPTAIN) 46. Titinho (babakék, XXL, Titi) 47. Speedy (narancssárga, XL, Speedy) 48 Alföldi Zoltán (babakék, L, Zoli) 49.Dali (babakék,M,MIKI) 50. Lord Dragon (citromsárga, L, $ü (ha nem lehet speckó karakter: Sü)) 51. mypeter (fekete, L, mypeter) 52. Lord Dragon (fekete, L, $ü (ha nem lehet speckó karakter: Sü))

Nyilván kettő kell, mivan ha az egyik mosásban van! :D

Egyébként szerintem sem ér annyit a felirat, amennyi plusz macera lehet vele. Bár ha nem gond, én nem vagyok semmi jónak az elrontója :)
/This time it's personal/
Drigo
Eurobarca Staff
Hozzászólások: 5459
Csatlakozott: 2005.09.07. 15:26:51
Tartózkodási hely: Felsőörs

2008.04.10. 13:29:33

Marci!

Mintapóló lesz?

A feliratozáshoz annyit fűznék hozzá, hogy szerintem hanyagolni kéne, túl sok macera van vele, és nagy a hibaszázalék benne:

1. A sok más milyen póló miatt nem lehetne egységes betűszínt kiválasztanai, mert pl a narancson jól mutat a citrom betű, de citromon a citrom, hát... Akkor mire azt mindenki beírja, hogy milyen színnel szeretné a feliratot, könnyű abban összezavarodni, nemhogy Neked, de a gyártás folyamán is.

2. A sokféle betütípus. Ha már nem egyféle a feliratozás szineket tekintve, akkor a betűtípus is lehetne más - gondolhatják mások.

3. Szövegnél a flex/flock nyomással készülne-e?

Felírom majd magam a listára, amint minden tisztázódott, szín méret megvan már. De feliratot blippo stílusban kérnék és sokakkal ellentétben én csak a kezdőbetüt szeretném naggyal. Ha nem így lesz, akkor nem kérek feliratot. A másik két stílus nagyon csúnya.
http://www.ZALNER.eu" target="_blank
mypeter
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1041
Csatlakozott: 2007.07.19. 15:57:20

2008.04.10. 12:56:07

1. grecki (narancssárga, XL, GRECKI),2. kovinho (narancssárga, S, KOVI)3. csababarca (narancssárga, XL, VARGA)4. Zozzy 5 (citromsárga, M, ZOZZ),5. lacisac ( narancssárga, XL, LAKOS)6. Shark (citromsárga, L, SHARK)7. Saviola (piros, L, SAVI)8. Primitive (narancssárga, L, SAFI)9. Bányász (narancssárga, M , Bazsa)10. Chris (citromsárga L, Chris)11. Chris0527(citromsárga L, Kiki)12. Varga Tamás (piros, XL, TOMI, szám, ha lehet: 7-es, /Henke tiszteletére/)13. Varga Tamás (narancssárga, XL, MIKE)14. Haze71 (citromsárga, L,-)15. Haze71 (citromsárga, XL, -)16. Haze71 (citromsárga, XL, -)17. Badi (piros, M, BADI)18. antiimperialista (babakék M, ATI)19. Vito (citromsárga M, VITO)20. Vito (narancssárga, L, -)21. Szandi (citromsárga, M, -)22. La Pulga (citromsárga, S, La Pulga)23. Ordog (babakék, L, -)24. Zozinho (narancssárga, M, ZOZINHO)25. El Payaso (babakék, XL, Proki)26.Tim(narancssárga,XL,-)27. b99.(citromsárga, L,-) 28. Game (piros, XL, CSABI) 29. captain (citromsárga, XXL, CAPTAIN) 30. lionelmessi19 (narancssárga, L, Andris), 31. lionelmessi19 (citromsárga, L, Andris)32. Frank (narancssárga, M, -) 33. lionelmessi19 (narancssárga, M, Brigi) 34. torrestoni (citromsárga, M, Toni Torres), 35. Ozsimiki (narancssárga, XL, Ozsi) 36. Boixos (piros, XXL, BOIXOS) 37. Elprat (piros, M, ZSU) 38. Perrero (piros, L, ALMEIDA) 39. Krojf (narancssárga, XXL, KROJF) 40. Krojf (narancssárga, XXL, FARKAS) 41. Enrique (babakék, M, ENRIQUE) 42. VictorValdes19 (babakék,S,Victor Valdes19) 43. Rumig (narancssárga, L, Rumi), 44. robag ( babakék, L, Gábor ) 45. captain (babakék, XXL, CAPTAIN) 46. Titinho (babakék, XXL, Titi) 47. Speedy (narancssárga, XL, Speedy) 48 Alföldi Zoltán (babakék, L, Zoli) 49.Dali (babakék,M,MIKI) 50. Lord Dragon (citromsárga, L, $ü (ha nem lehet speckó karakter: Sü)) 51. mypeter (fekete, L, mypeter)
grecki
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 5041
Csatlakozott: 2006.01.03. 21:02:29
Tartózkodási hely: Lincoln Financial Field

2008.04.10. 10:29:28

Kicsit szerkesztek a listán, mert Alföldi Zoli kimaradt innnen...

1. grecki (narancssárga, XL, GRECKI),2. kovinho (narancssárga, S, KOVI)3. csababarca (narancssárga, XL, VARGA)4. Zozzy 5 (citromsárga, M, ZOZZ),5. lacisac ( narancssárga, XL, LAKOS)6. Shark (citromsárga, L, SHARK)7. Saviola (piros, L, SAVI)8. Primitive (narancssárga, L, SAFI)9. Bányász (narancssárga, M , Bazsa)10. Chris (citromsárga L, Chris)11. Chris0527(citromsárga L, Kiki)12. Varga Tamás (piros, XL, TOMI, szám, ha lehet: 7-es, /Henke tiszteletére/)13. Varga Tamás (narancssárga, XL, MIKE)14. Haze71 (citromsárga, L,-)15. Haze71 (citromsárga, XL, -)16. Haze71 (citromsárga, XL, -)17. Badi (piros, M, BADI)18. antiimperialista (babakék M, ATI)19. Vito (citromsárga M, VITO)20. Vito (narancssárga, L, -)21. Szandi (citromsárga, M, -)22. La Pulga (citromsárga, S, La Pulga)23. Ordog (babakék, L, -)24. Zozinho (narancssárga, M, ZOZINHO)25. El Payaso (babakék, XL, Proki)26.Tim(narancssárga,XL,-)27. b99.(citromsárga, L,-) 28. Game (piros, XL, CSABI) 29. captain (citromsárga, XXL, CAPTAIN) 30. lionelmessi19 (narancssárga, L, Andris), 31. lionelmessi19 (citromsárga, L, Andris)32. Frank (narancssárga, M, -) 33. lionelmessi19 (narancssárga, M, Brigi) 34. torrestoni (citromsárga, M, Toni Torres), 35. Ozsimiki (narancssárga, XL, Ozsi) 36. Boixos (piros, XXL, BOIXOS) 37. Elprat (piros, M, ZSU) 38. Perrero (piros, L, ALMEIDA) 39. Krojf (narancssárga, XXL, KROJF) 40. Krojf (narancssárga, XXL, FARKAS) 41. Enrique (babakék, M, ENRIQUE) 42. VictorValdes19 (babakék,S,Victor Valdes19) 43. Rumig (narancssárga, L, Rumi), 44. robag ( babakék, L, Gábor ) 45. captain (babakék, XXL, CAPTAIN) 46. Titinho (babakék, XXL, Titi) 47. Speedy (narancssárga, XL, Speedy) 48 Alföldi Zoltán (babakék, L, Zoli) 49.Dali (babakék,M,MIKI) 50. Lord Dragon (citromsárga, L, $ü (ha nem lehet speckó karakter: Sü))
Avatar
Lord Dragon
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 361
Csatlakozott: 2006.02.25. 13:23:22
Tartózkodási hely: Kecsófalva-Budapest city
Kapcsolat:

2008.04.10. 09:55:19

Wohh, nehogymár kimaradjak :)

1. grecki (narancssárga, XL, GRECKI),2. kovinho (narancssárga, S, KOVI)3. csababarca (narancssárga, XL, VARGA)4. Zozzy 5 (citromsárga, M, ZOZZ),5. lacisac ( narancssárga, XL, LAKOS)6. Shark (citromsárga, L, SHARK)7. Saviola (piros, L, SAVI)8. Primitive (narancssárga, L, SAFI)9. Bányász (narancssárga, M , Bazsa)10. Chris (citromsárga L, Chris)11. Chris0527(citromsárga L, Kiki)12. Varga Tamás (piros, XL, TOMI, szám, ha lehet: 7-es, /Henke tiszteletére/)13. Varga Tamás (narancssárga, XL, MIKE)14. Haze71 (citromsárga, L,-)15. Haze71 (citromsárga, XL, -)16. Haze71 (citromsárga, XL, -)17. Badi (piros, M, BADI)18. antiimperialista (babakék M, ATI)19. Vito (citromsárga M, VITO)20. Vito (narancssárga, L, -)21. Szandi (citromsárga, M, -)22. La Pulga (citromsárga, S, La Pulga)23. Ordog (babakék, L, -)24. Zozinho (narancssárga, M, ZOZINHO)25. El Payaso (babakék, XL, Proki)26.Tim(narancssárga,XL,-)27. b99.(citromsárga, L,-) 28. Game (piros, XL, CSABI) 29. captain (citromsárga, XXL, CAPTAIN) 30. lionelmessi19 (narancssárga, L, Andris), 31. lionelmessi19 (citromsárga, L, Andris)32. Frank (narancssárga, M, -) 33. lionelmessi19 (narancssárga, M, Brigi) 34. torrestoni (citromsárga, M, Toni Torres), 35. Ozsimiki (narancssárga, XL, Ozsi) 36. Boixos (piros, XXL, BOIXOS) 37. Elprat (piros, M, ZSU) 38. Perrero (piros, L, ALMEIDA) 39. Krojf (narancssárga, XXL, KROJF) 40. Krojf (narancssárga, XXL, FARKAS) 41. Enrique (babakék, M, ENRIQUE) 42. VictorValdes19 (babakék,S,Victor Valdes19) 43. Rumig (narancssárga, L, Rumi), 44. robag ( babakék, L, Gábor ) 45. captain (babakék, XXL, CAPTAIN) 46. Titinho (babakék, XXL, Titi) 47. Speedy (narancssárga, XL, Speedy) 48.Dali(babakék,M,MIKI) 49. Lord Dragon (citromsárga, L, $ü (ha nem lehet speckó karakter: Sü))

Személyesen venném át!
Muchas Gracias! :D
/This time it's personal/
Vito
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5426
Csatlakozott: 2005.02.07. 10:36:32
Tartózkodási hely: Szeged city

2008.04.10. 09:24:18

megcsináltam a szavazást :!:
tessék nyomkodni :!:
dali
Jugador del Barça
Hozzászólások: 190
Csatlakozott: 2006.03.04. 09:38:52
Kapcsolat:

2008.04.10. 08:05:07

1. grecki (narancssárga, XL, GRECKI),2. kovinho (narancssárga, S, KOVI)3. csababarca (narancssárga, XL, VARGA)4. Zozzy 5 (citromsárga, M, ZOZZ),5. lacisac ( narancssárga, XL, LAKOS)6. Shark (citromsárga, L, SHARK)7. Saviola (piros, L, SAVI)8. Primitive (narancssárga, L, SAFI)9. Bányász (narancssárga, M , Bazsa)10. Chris (citromsárga L, Chris)11. Chris0527(citromsárga L, Kiki)12. Varga Tamás (piros, XL, TOMI, szám, ha lehet: 7-es, /Henke tiszteletére/)13. Varga Tamás (narancssárga, XL, MIKE)14. Haze71 (citromsárga, L,-)15. Haze71 (citromsárga, XL, -)16. Haze71 (citromsárga, XL, -)17. Badi (piros, M, BADI)18. antiimperialista (babakék M, ATI)19. Vito (citromsárga M, VITO)20. Vito (narancssárga, L, -)21. Szandi (citromsárga, M, -)22. La Pulga (citromsárga, S, La Pulga)23. Ordog (babakék, L, -)24. Zozinho (narancssárga, M, ZOZINHO)25. El Payaso (babakék, XL, Proki)26.Tim(narancssárga,XL,-)27. b99.(citromsárga, L,-) 28. Game (piros, XL, CSABI) 29. captain (citromsárga, XXL, CAPTAIN) 30. lionelmessi19 (narancssárga, L, Andris), 31. lionelmessi19 (citromsárga, L, Andris)32. Frank (narancssárga, M, -) 33. lionelmessi19 (narancssárga, M, Brigi) 34. torrestoni (citromsárga, M, Toni Torres), 35. Ozsimiki (narancssárga, XL, Ozsi) 36. Boixos (piros, XXL, BOIXOS) 37. Elprat (piros, M, ZSU) 38. Perrero (piros, L, ALMEIDA) 39. Krojf (narancssárga, XXL, KROJF) 40. Krojf (narancssárga, XXL, FARKAS) 41. Enrique (babakék, M, ENRIQUE) 42. VictorValdes19 (babakék,S,Victor Valdes19) 43. Rumig (narancssárga, L, Rumi), 44. robag ( babakék, L, Gábor ) 45. captain (babakék, XXL, CAPTAIN) 46. Titinho (babakék, XXL, Titi) 47. Speedy (narancssárga, XL, Speedy) 48.Dali(babakék,M,MIKI)
SEMPRE BARCA!
Hova tűnnek a szavak, amiket kiradírozunk?
Avatar
haze71
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1003
Csatlakozott: 2006.02.28. 09:04:53

2008.04.10. 08:02:48

Az alábbiak legyenek szívesek nyilatkozni, hogy milyen módon szeretnétek megkapni. Posta v. személyes. (ha posta, akkor légyszi írjatok privátot a pontos címmel+irányítószám, névvel, telefonszámmal) Ha személyes, akkor azt is írjátok be ide plíz a topikba.
Csababarca
Chris
Haze71 személyesen át tudom venni.
Anti
Vito
Ozsi
Rumig
Robag
Captain
La Pulga
El Payaso
Capitá del Barça
Hozzászólások: 527
Csatlakozott: 2005.06.15. 15:17:08
Tartózkodási hely: Eger

2008.04.10. 07:48:47

Sztem a Memorandum a legjobb...
Köszönöm Istenem, hogy nem lettem realos!
Kép
Lezárt