Barça Igazolások 2007-08

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
barca0417
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2041
Csatlakozott: 2006.10.27. 18:06:27
Tartózkodási hely: erre-arra

2008.05.19. 21:02:53

Capon írta:Na összeállt a keretem. A következő pár héten ezeket a neveket szeretném hallani csak a Barcával kapcsolatos hírekben:
Távozik 8 játékos (ebben nincs meglepetés):
Oleguer, Zambrotta, Thuram
Deco, Edmilson, Ronaldinho
Ezquerro, Gudjonsen

Érkezik 7 játékos:
Alves, Coloccini, Piqué
Lucho, Silva(Mancini), Essien(Keita)
Milito
(B csapatból aki érdemes rá)

A keret 22fő (a teljesség igénye nélkül):
Valdés, Jorquera(?)

Alves, Coloccini, Puyol, Milito, Márquez, Piqué, Abidal, Sylvinho

Lucho, Xavi, Iniesta, Touré, Essien(Keita), Giovani, Silva(Mancini)

Messi, Eto'o, Bojan, Milito, Henry

A védelem szerintem a leg teljesebb. Sérülés vagy eltilát miatt tud a széleken játszani Coloccini, Puyol, de még Abidal is be tud állni középre ha úgy alakul (egyébként Abidal elmondása szerit kedvenc posztja bal középső védő)

Az érkező játékosok közül szerintem mindegyik leigazolása (áruk is) reális lehet. Bár nem számoltam utána de a távozó játékosokból befolyó pénz olyan 40-45millió € körül lehet. (az Én hozzá (nem) értésemmel :) :oops: )
szinte mindennel egyetértek kivéve: Essien és Milito. fölösleges mindkettő.
Essien az egyik legjobb a posztján, de van nekünk egy Tourénk, aki nemsokkal van lemaradva tőle, és fejlődik. megérdemli hogy kezdő legyen. Essien meg padozni nem jönne. Milito meg szerintem nem olyan jó csatár, még cserének is lehetne jobbat találni.
Kép
barcafabian
Barça C
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2006.10.26. 18:43:40
Tartózkodási hely: Győr

2008.05.19. 21:02:29

Diego nem rossz ötlet. Deco helyett jöhetne. :D
tots unit fem força!!!
hau30
Capitá del Barça
Hozzászólások: 855
Csatlakozott: 2008.05.19. 19:31:35
Tartózkodási hely: Pécs

2008.05.19. 21:01:45

Capon írta:Na összeállt a keretem. A következő pár héten ezeket a neveket szeretném hallani csak a Barcával kapcsolatos hírekben:
Távozik 8 játékos (ebben nincs meglepetés):
Oleguer, Zambrotta, Thuram
Deco, Edmilson, Ronaldinho
Ezquerro, Gudjonsen

Érkezik 7 játékos:
Alves, Coloccini, Piqué
Lucho, Silva(Mancini), Essien(Keita)
Milito
(B csapatból aki érdemes rá)

A keret 22fő (a teljesség igénye nélkül):
Valdés, Jorquera(?)

Alves, Coloccini, Puyol, Milito, Márquez, Piqué, Abidal, Sylvinho

Lucho, Xavi, Iniesta, Touré, Essien(Keita), Giovani, Silva(Mancini)

Messi, Eto'o, Bojan, Milito, Henry

A védelem szerintem a leg teljesebb. Sérülés vagy eltilát miatt tud a széleken játszani Coloccini, Puyol, de még Abidal is be tud állni középre ha úgy alakul (egyébként Abidal elmondása szerit kedvenc posztja bal középső védő)

Az érkező játékosok közül szerintem mindegyik leigazolása (áruk is) reális lehet. Bár nem számoltam utána de a távozó játékosokból befolyó pénz olyan 40-45millió € körül lehet. (az Én hozzá (nem) értésemmel :) :oops: )
Szerintem Colo nem Barca szintű.Essien ki van csukva,hogy elengedik a Cselszkij-ből(Keita valószínűbb). Mancini valahogy nem illene a Barca-ba. Fölösleges lenne. A többi reális és örülnék neki.
Avatar
Pocsa11
Jugador del Barça
Hozzászólások: 231
Csatlakozott: 2008.02.18. 21:07:47
Tartózkodási hely: Debrecen

2008.05.19. 20:59:09

Capon írta:Na összeállt a keretem. A következő pár héten ezeket a neveket szeretném hallani csak a Barcával kapcsolatos hírekben:
Távozik 8 játékos (ebben nincs meglepetés):
Oleguer, Zambrotta, Thuram
Deco, Edmilson, Ronaldinho
Ezquerro, Gudjonsen

Érkezik 7 játékos:
Alves, Coloccini, Piqué
Lucho, Silva(Mancini), Essien(Keita)
Milito
(B csapatból aki érdemes rá)

A keret 22fő (a teljesség igénye nélkül):
Valdés, Jorquera(?)

Alves, Coloccini, Puyol, Milito, Márquez, Piqué, Abidal, Sylvinho

Lucho, Xavi, Iniesta, Touré, Essien(Keita), Giovani, Silva(Mancini)

Messi, Eto'o, Bojan, Milito, Henry

A védelem szerintem a leg teljesebb. Sérülés vagy eltilát miatt tud a széleken játszani Coloccini, Puyol, de még Abidal is be tud állni középre ha úgy alakul (egyébként Abidal elmondása szerit kedvenc posztja bal középső védő)

Az érkező játékosok közül szerintem mindegyik leigazolása (áruk is) reális lehet. Bár nem számoltam utána de a távozó játékosokból befolyó pénz olyan 40-45millió € körül lehet. (az Én hozzá (nem) értésemmel :) :oops: )
Én még megtoldanám egy névvel...Illetve kettővel. Nasri, vagy Diego. :)
barcafabian
Barça C
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2006.10.26. 18:43:40
Tartózkodási hely: Győr

2008.05.19. 20:58:09

DAni Alves nagyon kéne a barcaának jót tenne!![/list]
tots unit fem força!!!
10
Barça B
Hozzászólások: 59
Csatlakozott: 2005.11.26. 20:02:35

2008.05.19. 20:57:09

ZS10 írta:Pique sokkal jobb játékos, mint Garay! Ráadásul katalán! Ha Garay jobb lenne, akkor a Barca most őt igazolta volna le!
Én is azt hittem Sergio Ramossal kapcsolatban h nem gáz majd lesz helyette más mára már rájöttem h beszoptuk vele a brét hogy nem igazoltuk le
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2008.05.19. 20:53:40

Na összeállt a keretem. A következő pár héten ezeket a neveket szeretném hallani csak a Barcával kapcsolatos hírekben:
Távozik 8 játékos (ebben nincs meglepetés):
Oleguer, Zambrotta, Thuram
Deco, Edmilson, Ronaldinho
Ezquerro, Gudjonsen

Érkezik 7 játékos:
Alves, Coloccini, Piqué
Lucho, Silva(Mancini), Essien(Keita)
Milito
(B csapatból aki érdemes rá)

A keret 22fő (a teljesség igénye nélkül):
Valdés, Jorquera(?)

Alves, Coloccini, Puyol, Milito, Márquez, Piqué, Abidal, Sylvinho

Lucho, Xavi, Iniesta, Touré, Essien(Keita), Giovani, Silva(Mancini)

Messi, Eto'o, Bojan, Milito, Henry

A védelem szerintem a leg teljesebb. Sérülés vagy eltilát miatt tud a széleken játszani Coloccini, Puyol, de még Abidal is be tud állni középre ha úgy alakul (egyébként Abidal elmondása szerit kedvenc posztja bal középső védő)

Az érkező játékosok közül szerintem mindegyik leigazolása (áruk is) reális lehet. Bár nem számoltam utána de a távozó játékosokból befolyó pénz olyan 40-45millió € körül lehet. (az Én hozzá (nem) értésemmel :) :oops: )
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
ZS10
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 324
Csatlakozott: 2008.05.06. 19:13:30

2008.05.19. 20:53:29

Pique sokkal jobb játékos, mint Garay! Ráadásul katalán! Ha Garay jobb lenne, akkor a Barca most őt igazolta volna le!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ZS10 2008.05.19. 20:54:47-kor.
Avatar
barca0417
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2041
Csatlakozott: 2006.10.27. 18:06:27
Tartózkodási hely: erre-arra

2008.05.19. 20:52:32

kaffenhauser írta:A PHOTOSHOP CSODÁKRA KÉPES
ja, te azt gondolod, hogy csak odafényképezték a zászlóhoz?, meg Crosas sincs ott mellette, csak úgy látszik? :roll: :?
Kép
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2008.05.19. 20:52:28

Kit érdekel, hogy technikás védő Garay? :) Nem lábtenisz csapatot építünk...

Tele vagyunk technikásabbnál technikásabb játékosokkal, egy középhátvédnek nem az a legfontosabb erénye. Oké, hogy szép, ha mindenki tud sarokkal össze-vissza passzolni, de ettől nem leszünk előrébb.

Tehát egy jó igazolás lett volna, de a következő évek sikeresssége vagy sikertelensége nem Garay szerződtetésén múlik.
Avatar
Kaka10
Jugador del Barça
Hozzászólások: 235
Csatlakozott: 2008.05.15. 21:34:51

2008.05.19. 20:48:00

kaffenhauser írta:Mit akartok ti Benzemával? ZIDANE a példaképe és tudván tudni hogy Zidane a real emblematikus figurája. És "szóvivője" Jó barátok Benzemával és biztos hogy ha Spanyolba jön akkor csak a MADRID LÉTEZIK neki. Szóval ennyit BENZEMÁRÓL
Előbb gondold át amit írsz!!!Attól hogy Zidane a példaképe még jöhetne a Barcaba!!!Nem mindha kéne mer szerintem ennyi pénzér felesleges amikor van Eto'o meg Henry!!Ha elmegy Eto'o akkor kell,de akkor nagy barom a vezetőség!!
Avatar
barca0417
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2041
Csatlakozott: 2006.10.27. 18:06:27
Tartózkodási hely: erre-arra

2008.05.19. 20:47:24

kaffenhauser írta:Mit akartok ti Benzemával? ZIDANE a példaképe és tudván tudni hogy Zidane a real emblematikus figurája. És "szóvivője" Jó barátok Benzemával és biztos hogy ha Spanyolba jön akkor csak a MADRID LÉTEZIK neki. Szóval ennyit BENZEMÁRÓL
azért nemhiszem, hogy kényszeríteni kellet, hogy a katalán zászlóval vigyorogjon. :twisted:
Kép
Avatar
takivini
Capitá del Barça
Hozzászólások: 567
Csatlakozott: 2007.05.28. 22:55:39
Tartózkodási hely: Bépé

2008.05.19. 20:46:42

kaffenhauser írta:Mit akartok ti Benzemával? ZIDANE a példaképe és tudván tudni hogy Zidane a real emblematikus figurája. És "szóvivője" Jó barátok Benzemával és biztos hogy ha Spanyolba jön akkor csak a MADRID LÉTEZIK neki. Szóval ennyit BENZEMÁRÓL
Te láttad azt a képet, amin Crosas-szal pózol egy katalán zászlóval? Ő sem teljesen hülye... :roll:
Kép
Avatar
Z$ołtu
Barça B
Hozzászólások: 99
Csatlakozott: 2008.02.16. 23:56:55

2008.05.19. 20:46:35

martin120 írta:Ti mégis kinek az érkezésének örűlnétek a legjobban?
Én az igazi R10-nek örülnék, ha visszatérne. És természetesen maradna.
Avatar
Victor_Valdes
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4447
Csatlakozott: 2007.02.09. 16:19:20
Tartózkodási hely: Debrecen

2008.05.19. 20:46:23

kaffenhauser írta:Mit akartok ti Benzemával? ZIDANE a példaképe és tudván tudni hogy Zidane a real emblematikus figurája. És "szóvivője" Jó barátok Benzemával és biztos hogy ha Spanyolba jön akkor csak a MADRID LÉTEZIK neki. Szóval ennyit BENZEMÁRÓL
Nem akarok beleszólni, de sztem az ilyen megnyilvánulásokat nem fogják jó néven venni...Am meg lexarom ki a példaképe. Nekem meg Sylvinho mégse mek a barcába. :oops: :cry: :roll:
http://www.maon.hu - marketing - üzleti élet - motiváció - vállalkozás -
"mi leszel, ha nagy leszel? közgazdász, vagy bérgyilkos..a kereslet határozza meg a kínálatot.."
"tudom egyszer újra látlak, az imáim hozzád szállnak..." †
Avatar
barca0417
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2041
Csatlakozott: 2006.10.27. 18:06:27
Tartózkodási hely: erre-arra

2008.05.19. 20:45:39

Piqué radásul magas és jó testfelépítésű. nincs nála magasabb védőnk, és azért elkellt nálunk a magasítás. 193 cm. nincs is senki 190-fölött nálunk.
igaz hogy Garay is 189. amúgy szerintem, még nem feltétlen kéne lemondani róla, nem hivatalos, hogy a realé. vagy igen?
Kép
DaveN
Jugador del Barça
Hozzászólások: 154
Csatlakozott: 2007.12.24. 11:57:47
Tartózkodási hely: Budapest

2008.05.19. 20:45:12

barca99 írta:Az igazolások hogyan fognak most menni? :oops: A hivatalos átigazolási szezon július 1-jén kezdődik. Addig be lehet majd mutatni? Vagy megkötik a szerződést, bemutatják, de csak júli egytől lesz hivatalosan a Barcáé? :roll:

Remélem azért a fontosabb posztokról is jönnek az infók, mert nem a belső védőkön ment el két idény... :)
sztem inkább június 1. de ebben én sem vagyok 100%ig biztos benne. am meg megegyeznek mindent megcsinálnak és június 1-jén aláírják a papírokat. sztem..
kaffenhauser
Barça C
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2008.05.18. 13:35:26

2008.05.19. 20:44:16

Mit akartok ti Benzemával? ZIDANE a példaképe és tudván tudni hogy Zidane a real emblematikus figurája. És "szóvivője" Jó barátok Benzemával és biztos hogy ha Spanyolba jön akkor csak a MADRID LÉTEZIK neki. Szóval ennyit BENZEMÁRÓL
Benzema C Roni Kaka Nasri Madridban köt ki
Ja és már villa is a Mienk ti igazoljatok a dobogó 3. helyén álló csapatból :D:D
Avatar
takivini
Capitá del Barça
Hozzászólások: 567
Csatlakozott: 2007.05.28. 22:55:39
Tartózkodási hely: Bépé

2008.05.19. 20:43:50

de most már teljesen mindegy, hiszen itt van Piqué... Egyébként meg azért Dani Alves sem bánik rosszul a labdával, vagy Márquez... :roll:
Kép
Avatar
vaLe5
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 422
Csatlakozott: 2007.06.25. 19:17:35
Tartózkodási hely: tartózkodom a sugárveszéjtől

2008.05.19. 20:42:01

barca99 írta:
vaLe5 írta:Jó ez el.bas.ztuk Garay igenis kellet volna , nem kicsit , nagyon. Aki mást mond az a tényeknek mond ellent , ennél több indok nem kell.
Tavaly európa legeredményesebb védője volt , elég fiatalon...
Sztem nem így van. Azért a legeredményesebb, mert jól lövi a szabit meg a 11-est. Nálunk kapásból előtte lenne 4-5 ember. Védőt meg találunk ilyet még a piacon.

Bár azok a tények érdekelnének... :roll: (mondjuk fm09-ben nekem is jól jött volna :lol: )
Tények... hát rögtön ott az amit már irtam , elég erős :D :roll:
Aztán védőhöz képest nagyon technikás , jólenne nálunk is egy olyan védő aki úgy bánik a labdával mint mondjuk Maldini vagy Sergio Ramos , talán Abidal ... na mindegy. És ami a legfontosabb hogy jó védő.
Kép
Kép
Kép
abreu
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 482
Csatlakozott: 2008.05.19. 20:35:46

2008.05.19. 20:40:18

barca99 írta:
vaLe5 írta:Jó ez el.bas.ztuk Garay igenis kellet volna , nem kicsit , nagyon. Aki mást mond az a tényeknek mond ellent , ennél több indok nem kell.
Tavaly európa legeredményesebb védője volt , elég fiatalon...
Sztem nem így van. Azért a legeredményesebb, mert jól lövi a szabit meg a 11-est. Nálunk kapásból előtte lenne 4-5 ember. Védőt meg találunk ilyet még a piacon.

Bár azok a tények érdekelnének... :roll: (mondjuk fm09-ben nekem is jól jött volna :lol: )
Egy védőt nem az alapján kell megítélni h milyen gólerős, hanem hogy milyen teljesítményt nyújt a védelemben. Egyébként én is örültem volna, ha leigazoljuk
hau30
Capitá del Barça
Hozzászólások: 855
Csatlakozott: 2008.05.19. 19:31:35
Tartózkodási hely: Pécs

2008.05.19. 20:40:13

Varga Tamás írta:
vaLe5 írta:Jó ez el.bas.ztuk Garay igenis kellet volna , nem kicsit , nagyon. Aki mást mond az a tényeknek mond ellent , ennél több indok nem kell.
Így van, igazad van.
Nem kell túl sztárolni Garay-t. Pique is lesz olyan jó higyjétek el. Ugyanolyan idősek!Képességeik és fizikai adottságaik hasonlóak,csak hát a meccs rutin,ami Garay felé billenti a mérleg nyelvét. Az MU-ban meg van az összeszokott védő páros,így nehéz oda beférni. A Racing meg hát..... :roll: más kaliber mint a MU.
Avatar
Cooltiszo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1949
Csatlakozott: 2004.10.08. 06:57:08
Tartózkodási hely: Bp

2008.05.19. 20:39:58

Nem hiszem, hogy nagy különbség lenne Pique és Garay között.
Mindkettőt láttam játszani. Garayt az Atletico ellen úgy forgatta Agüero, hogy 2 gólt szereztek csak róla. Ettől függetlenül jó kis védő, jó adottságokkal, de nem hiszem, hogy nagyobb lutri lenne Pique, aki tavaly meghatározó volt a Zaragozaban, idén cseréje volt a Vidic/Ferdinand párosnak, angol nevelést is kapott, ami jól jöhet neki későbbi karrierje során. Nem kell fejjel a falnak menni.
DaveN
Jugador del Barça
Hozzászólások: 154
Csatlakozott: 2007.12.24. 11:57:47
Tartózkodási hely: Budapest

2008.05.19. 20:39:55

martin120 írta:Guardiola mondta hogy nála V.Valdes nem lesz első számú kapus.Vajon kivel tudjuk őt potolni?
ez most komoly??? :cry: mondjuk azé van 1-2 aki tudná sztem pótolni. nem cechre meg cassilasra meg buffonra (reina-ra) kell gondolni mert az ő megszerzésük esélytelen. de van pl: boruc aki eszméletlenül jó kapus nem hiába próbálta megszerezni már a nagycsapatok fele. ochoa, őt nem ismerem, nem tudom, de állítólag ő is jó. van az Oier akit én személyszerint még nem láttam játszani :? . + van még rengeteg fiatal (vagy kicsit idősebb) kapus akikik alkalmasak lehetnek, most csak 1-2őt írtam
Scumy
Jugador del Barça
Hozzászólások: 211
Csatlakozott: 2007.01.04. 18:08:35

2008.05.19. 20:37:48

barca99 írta: Coloccini is 183... nőhetett volna 3-4 centivel nagyobbra. Legfeljebb beszed egy párat Messi régi bogyóiból. :D


ember, ezen mekkorát röhögtem :lol: :lol: . Lehet szabadalmaztatni kéne, mennyire megélne belőle a Barca? :lol:
Lezárt