Barça Igazolások 2008-09

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2008.05.28. 10:45:32

Egyenlőre úgy néz ki hogy a pad szélesedik ami nem baj csak nah azért ilyen játékosokkal nem biztos hogy lehet nyerni!
Kép
Avatar
kompalor
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 279
Csatlakozott: 2007.08.06. 11:44:15

2008.05.28. 10:44:21

Barcelona: Sergio García lehet a következő érkező a katalánoknál

A Sevillából igazolt Seydou Keita és a Manchester Unitedből érkező Gerard Piqué után a Zaragoza futballistája, Sergio García lehet a következő érkező a Barcelonánál.
A Barcelona vezetőedzőjének, Josep Guardiolának Sergio García, a Real Zaragoza játékosa a következő kiszemeltje.

forrás: nso.hu
Kép
Kép
Kép
Visca El Barça! Sempre Barça! Més Que Un Club!
Avatar
Csak a Barca!
Capitá del Barça
Hozzászólások: 890
Csatlakozott: 2007.01.21. 09:52:27
Tartózkodási hely: Sin City
Kapcsolat:

2008.05.28. 10:43:34

Titinho írta:
Asys írta:Én de örülnék Berbatovnak első dolgom lenne hogy vennék egy mezt a nevével, aza srác tiszta Stoichkov még a mozgása is, olyan lassú vontatottnak tűnik, de mégse elképesztő kumma jó játékos!
A Barcánál is így gondolkoznak...Stoichkov utódját látják benne, valamint maga Stoichkov is ajánlotta a Barcának a játékost.
Ha ne adj Isten tényleg Stoichkov lesz a másodedző, akkor szinte biztosra vehető az érkezése.

Tegnap hivatalosan is aláírta szerződését Pep. Jó kérdés, hogy ki lesz a másodedző. :roll: Ezt valószínűleg nem fogjuk megtudni, addig, míg be nem mutatják Pepet, mert csak utána fogja megnevezni, hogy kivel dolgozna együtt.
Andrisveres
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2007.08.22. 14:07:49

2008.05.28. 10:40:35

Bárcsak jönne HLEB!

hozna egy kis lendületet ebbe az állóvízbe! amit xav meg inieste csinák az botrány , egy óra mííg felhozzák a labdát! hleb meg megindul és kicselez mindenkit és ugyanúgy tud zsgákat is osztogatni+ Henry-t eléggé érzi gondolom.. nagyon jó választás lenne! főleg h lehetne rotálni!!! és mindenki küzdene az első csapatba kerülésért!
Avatar
Csak a Barca!
Capitá del Barça
Hozzászólások: 890
Csatlakozott: 2007.01.21. 09:52:27
Tartózkodási hely: Sin City
Kapcsolat:

2008.05.28. 10:38:51

robben írta:http://www.goal.com/en/Articolo.aspx?ContenutoId=713700
Nem rossz játékos, hatalmasat fejlődött amióta elhagyta a Barcát, valószínűleg a padra kell...
Úgy nézki a saját nevelésű játékosokat akarják visszahozni, talán még Fabregast...
Ez a Marc-án is fenn van, valamint az is, hogy Juannal is közel állunk a megállapodáshoz.
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2008.05.28. 10:21:46

Most akkor Berbatov jönne mondjuk Eto'o helyére?Vagy mögé?garcia szerintem is valami agyhalott kitalációja mondjuk a másodosztálynál jobb focista el bírom képzelni hogy jövőre első osztályba játszon csak szerintem nem itt!Onnan lesznek szép kiárusítások!!!
Kép
Avatar
Titinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2006.11.17. 11:29:46
Tartózkodási hely: Nyíregyháza, lélekben Camp Nou

2008.05.28. 10:08:59

Asys írta:Én de örülnék Berbatovnak első dolgom lenne hogy vennék egy mezt a nevével, aza srác tiszta Stoichkov még a mozgása is, olyan lassú vontatottnak tűnik, de mégse elképesztő kumma jó játékos!
A Barcánál is így gondolkoznak...Stoichkov utódját látják benne, valamint maga Stoichkov is ajánlotta a Barcának a játékost.
gekkodan írta:Én még valamit olvastam a Sport-on: nevezetesen, hogy már Fernando Navarro-val is tárgyalunk, mert Alvesnél olcsóbb stb. Remélem nem azért, mert Alves bukta lesz.
Én úgy tudom, hogy Fernando Navarroval pótolná a Sevilla Dani Alvést. :) Mivel asszem még nekünk is van vagy 25-30%-unk Navarro tulajdonjogából, így nekünk is "leesne" valami az üzletből. :)

Amúgy tévedtem, Alvés éppen tegnap mondta (a SPORT.es-en van, csak nem vettem észre), hogy mostmár szeretné ha minél előbb lezárulna az átigazolása a Barcához, szeretne idejönni, stb. és örül, hogy a két elnök is már beszélt egymással, és reméli, hogy hamarosan Barca játékos lehet. Elmdonta, hogy ez nagy megtiszteltetés, hogy egy ilyen nagyon klub...blabla a szokásos szöveg. Most utazott el a nyaralásáról a brazil edzőtáborba, ahol Brazíliával 2 meccset fog játszani. Ameddig ő a válogatottnál lesz, jó lenne lezárni a Sevillával az üzletet és ha visszatér akkor pedig már csak alá kellene írni a szerződést. Te jó ég...de szép lenne... :roll:

Sergio García pedig biztos kacsa, még nem is lehetett hallani az ő nevét, sőt még forrás sincs megjelölve a goal.com-on. Nem kell elhinni... :wink:
Més que un club :!:

"Az akarás egyenlő a tudással, s aki akar, az tud is!"- Johan Cruyff
robben
Jugador del Barça
Hozzászólások: 110
Csatlakozott: 2007.04.13. 14:54:44
Tartózkodási hely: Budapest

2008.05.28. 09:58:27

http://www.goal.com/en/Articolo.aspx?ContenutoId=713700
Nem rossz játékos, hatalmasat fejlődött amióta elhagyta a Barcát, valószínűleg a padra kell...
Úgy nézki a saját nevelésű játékosokat akarják visszahozni, talán még Fabregast...
Asys
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1252
Csatlakozott: 2006.07.03. 11:05:00

2008.05.28. 09:58:19

Jó hírek ezek amiket Titinho írt bár ezt az Alves ügyet tényleg lekéne mihamarabb zárni!!!

Hleb érdekes megoldás lenne Deco helyére bár nekem ez kacsának tűnik... az Inter nagyon rányomult, de ha Mourinho beleszólt akkor...
én Moutinho vagy VdV párti vagyok inkább!

Cácares hát 17-18 milla Garay (10 milla) után... :roll:

Silva király!!! :D

Én de örülnék Berbatovnak első dolgom lenne hogy vennék egy mezt a nevével, aza srác tiszta Stoichkov még a mozgása is, olyan lassú vontatottnak tűnik, de mégse elképesztő kumma jó játékos!
:D
gekkodan
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3683
Csatlakozott: 2007.08.15. 19:37:48
Tartózkodási hely: Curahee

2008.05.28. 09:55:26

Kösz Titinho!

Én még valamit olvastam a Sport-on: nevezetesen, hogy már Fernando Navarro-val is tárgyalunk, mert Alvesnél olcsóbb stb. Remélem nem azért, mert Alves bukta lesz. :roll:
Ne használd a kepfeltoltes.hu-t!

Yaya Touré - a szikla.

SOM LA COPA, SOM LA LLIGA, SOM LA CHAMPIONS, SOM UN !!!
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2008.05.28. 09:50:04

Mart valószínűleg úgy lesz!Ilyen Berbatovok meg Adebayorok is...tiszta nevetség!Meg ez az Uruguay-i gyerek is!!!Tényleg nagy takarítás lesz csak ész nélkül!Ezt a Txiki-t meg spanját már nagyon utálom!!!
Kép
Avatar
Titinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2006.11.17. 11:29:46
Tartózkodási hely: Nyíregyháza, lélekben Camp Nou

2008.05.28. 09:42:26

Elég jó hírek jelentek meg ma reggel a spanyol sajtóban, már csak az a kérdés, hogy mi igaz belőle??? :wink:

A katalán SPORT szerint Martín Cáceres-el megegyeztünk és elfogadta a klub 4 évre szóló szerződéstervezetét, így már csak a Villarreal-lal kell megegyezni a vételárról. Tegnap Roig Úr visszautasította a Barca 15 millió €-ról szóló ajánlatát, ragaszkodik a 20 millióhoz, de a vége a napilap szerint 17-18 millió € körül lehet.

Beszámol még arról is a katalán lap, hogy Txiki tegnap tett egy villámlátogatást Németországba, ahol személyesen kereste fel Aliaksandr Hleb-et és menedzserét és sikerült megegyezni a játékossal, úgymond egy szóbeli egyesség létrejött a Barca és Hleb között. Az Inter is kapcsolatban áll a játékosért, de az újdonsült edző Mourinho, állítólag Quaresma-t preferálja. Így már csak az Arsenal-lal kellene megegyezni, az ára valahol 14 -18 millió € körül mozog. A pálya közepére szánják, valamint a tkp poszt bal-jobb oldalára.

Az El Mundo is megemlíti amit a SPORT, hogy David Silva átigazolása napokon belül lezárulhat, mivel Txikiék még az EB előtt meg szeretnék kaparintani a játékost. Silva is szívesen jönne egyébként a Barcába, az ő végleges ára 20 millió € lehet. Az El Mundo is beszámolt róla egyébként, hogy megegyeztünk Hleb-el.

Beszámolnak még arról is, hogy állítólag Txikiék lemondtak Karim Benzema megszerzéséről idén nyáron, mivel a Lyon elnöke nem enged az 50 millió €-ból. Helyette így mostmár állítólag Berbatov tűnik az elsőszámú célpontnak, valamint az Adebayor. Ők is körülbelül 28-30 millió €-ba kerülnének a Barcának.

David Silva-t és Hleb-et jó lenne a héten megszerezni. Viszont...ez mind szép és jó, de kérdem én, mivan Alvés-el??? :shock: Szinte az utóbbi egy hétben, szóba sem került a neve. Őt kéne lezárni de nagyon gyorsan!!! Nem Cáceres-ekre kidobálni 20 milliót hanem odadörgölni Del Nido-nak vagy 32 milliót és kész, el is adná!!! Neeeem...minek??? :? Csak megemlítem, hogy Cáceresért kiadnánk 17-18 millát, Garayért meg nem voltunk hajlandóak kiadni 15-öt!!! Nem értem esküszöm... :evil:

Nagyon de nagyon remélem, hogy észhez térnek Txikiék és minél hamarabb lezárják mostmár Alvés-t, mielőtt még elcsábítja a MU. (miért érzem azt, hogy ez lesz a vége... :? )
Més que un club :!:

"Az akarás egyenlő a tudással, s aki akar, az tud is!"- Johan Cruyff
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6750
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2008.05.28. 09:39:38

messinho19 írta:kell még: Alves, Albiol, Silva, Benzema, Moutinho/Lampard, Güiza
Sztem inkább Moutinho..Lampardnak inkább lassabb a játéka :lol: :lol:
cps46
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2005.09.21. 15:39:17
Tartózkodási hely: Agárd

2008.05.28. 09:38:01

Én sok Arsenal meccset láttam idén, és azok alapján azt gondoltam, hogy ha valaki onnan beleillene a Barçába, az Hleb. Ha 4-4-2-t játszanánk, nagyon jó lenne a bal oldalra.
Olvastam korábban, hogy Adebayor is kéne, de szerintem nála még Güiza is simán jobb.
CPS46 - Régi tippjáték fan!!!

THE DOCTOR
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2008.05.28. 09:33:14

fcjoc írta:
hát én ennek nem nagyon örülök. végülis ő most mien posztra jön hozzánk ? :wink:
Pont ez az.Amolyan univerzálius kp-nak szánják. :roll: Sztem kacsa az egész.Univerzális kpnak ott van Xavi meg Ini.Egy irányító kell nekünk!
A Fifa egy szégyen
Avatar
fcjoc
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2178
Csatlakozott: 2005.08.20. 22:41:37

2008.05.28. 09:30:09

hát én ennek nem nagyon örülök. végülis ő most mien posztra jön hozzánk ? :wink:
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2008.05.28. 09:22:07

A Fifa egy szégyen
Avatar
westerngom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1527
Csatlakozott: 2007.12.15. 21:33:00
Tartózkodási hely: West Side

2008.05.28. 08:24:33

Los Banditos írta:Caceres 20 millióért nevetséges...:roll:

Mostmár középső védőt igazolni nem olyan fontos. Inkább hozzuk el Alvest minnél elöbb. :)
Garay ugyebár ehhez képest forintos alapon repült el a kezeink közül, pedig ö lett volna számunkra az ideális! Persze, megint a RealMargit tapsolhat........
Avatar
Nóbi
Capitá del Barça
Hozzászólások: 588
Csatlakozott: 2005.02.03. 13:28:54
Tartózkodási hely: Budapest

2008.05.28. 06:42:51

Jó hír lehet, hogy a SPORT szerint Laportáék még az EB előtt szeretnék lezárni Silva átigazolását. Állítólag újabb ajánlatot is tettünk érte.
Los Banditos
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 7702
Csatlakozott: 2005.05.29. 18:40:20
Tartózkodási hely: Coruscant

2008.05.28. 06:24:46

Caceres 20 millióért nevetséges...:roll:

Mostmár középső védőt igazolni nem olyan fontos. Inkább hozzuk el Alvest minnél elöbb. :)
in to exile
Avatar
depth
Capitá del Barça
Hozzászólások: 912
Csatlakozott: 2008.02.04. 11:33:35

2008.05.28. 03:00:08

gekkodan írta:LG! Egyetértek, de szerintem nem is lesz feltétlen 25 felett. Majd kitalálnak valamit, hiába szál be a ManU, ha Alves ide akar jönni. Én ebben bízom, viszont tavaly meg Chelsea-s akart lenni. Tehát nem sokat hiszek el ebből a barca-rajongásból.

Meglátjuk, de szerintem 25körül lesz a vége. Már ha jön.

Ellentétben sokakkal nekem baromira nem kéne ez a Juan gyerek, lehet világbajnok is, nem izgat. Coloccini vagy Cáceres jobb húzás lenne. Utóbbiért egyébként ma letettünk egy ajánlatot, amit visszautasított a Villareal elnöke, ez hivatalos. Azt mondta, hogy 20 a kivásárlási ára, további tárgyalást akar.
Ha egy Juant feleannyiért eltudunk hozni, mint egy Cacerest vagy Coloccinit akkor egyértelműen ő kell. Tapasztaltabb is, egy jó Leverkusenben volt, aztán egy mégjobb Romaban. Magas szinten játszott, nem egy Deporból vagy egy Recréből tünt ki. Ha egyenlő árban lennének akkoris csak azért kellene rajta gondolkozni, mert 29éves. De ugyebár azt nem kell senkinek se mondanom, h egy védőnél ez a 29 még nem sok. Engem csak az zavar, h ha Milito felépül akkor lesz 3 világklasszis középső védőnk. Akkor meg egyiknek ki kell maradnia, Piqué meg kevés játéklehetőséget fog kapni.

Juanban van még kb. 2 jó év. Aztán még egy - kettő olyan év, mint Thuramban volt mostanában. Ilyen, ha beáll a padról akkor se kell csalódnunk benne év :)

Amúgy nekem Caceres is szimpatikus, csak nagyon félnék ettől a két 21 éves gyerektől. Egyiknek kezdőcsapatban lenne a helye és nem biztos, h egyből megtudnának felelni, hiába hatalmas tehetségek. De bízzunk bennük, ha Marcelonak és Ramosnak sikerült ilyen könnyen beépülniük, akkor nekik is sikerülhet :wink:
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2008.05.28. 00:16:04

Nekem ez a 20 Caceresért nem tűnik jobb ajánlatnak, mint odaát Pepéért a 30... :roll:

Pepe legalább tapasztalt, egy Portoban volt stabil kezdő ember, játszott BL-ben, etc...

Ellenben az uruguay-i fiatal, kevés tapasztalattal, és a 60 gólt kapó és majdnem kieső Recrében "csillogott".

Bár nem igazán láttam játszani, így nem mondok róla semmit, de tudhat vmit ha ajánlatot tettünk érte. Engem csak az zavar, hogy azok akarják a legjobban, akik annak idején jókat röhögtek, hogy mekkora poén már 30-at adni "egy Pepéért".

Tehát ha jön (amiből sztem következik, hogy fix 20-ért jön), akkor egy szavunk sem lehet ezek után Pepére.
messinho19
Jugador del Barça
Hozzászólások: 182
Csatlakozott: 2008.04.22. 14:50:21

2008.05.27. 23:48:18

sztem alves kell ide....
gekkodan
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3683
Csatlakozott: 2007.08.15. 19:37:48
Tartózkodási hely: Curahee

2008.05.27. 23:47:03

LG! Egyetértek, de szerintem nem is lesz feltétlen 25 felett. Majd kitalálnak valamit, hiába szál be a ManU, ha Alves ide akar jönni. Én ebben bízom, viszont tavaly meg Chelsea-s akart lenni. Tehát nem sokat hiszek el ebből a barca-rajongásból.

Meglátjuk, de szerintem 25körül lesz a vége. Már ha jön.

Ellentétben sokakkal nekem baromira nem kéne ez a Juan gyerek, lehet világbajnok is, nem izgat. Coloccini vagy Cáceres jobb húzás lenne. Utóbbiért egyébként ma letettünk egy ajánlatot, amit visszautasított a Villareal elnöke, ez hivatalos. Azt mondta, hogy 20 a kivásárlási ára, további tárgyalást akar.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára gekkodan 2008.05.27. 23:49:56-kor.
Ne használd a kepfeltoltes.hu-t!

Yaya Touré - a szikla.

SOM LA COPA, SOM LA LLIGA, SOM LA CHAMPIONS, SOM UN !!!
grecki
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 5041
Csatlakozott: 2006.01.03. 21:02:29
Tartózkodási hely: Lincoln Financial Field

2008.05.27. 23:45:12

Ha jól emlékszem, akkor Rio de Janeiro Ferdinand minden idők legdrágább hátvédje a maga 31 gurigájával (font)... Magyarul attól messze vagyunk, hogy rekordokat döntögetnénk Alvessel. Már ha leigazoljuk...

Abban igazat adok LG-nek, hogy nem feltétlenül van szükségünk a brazilra. De akkor könyörgöm, minek adjuk el Zambrottát?! Annyira azért nem volt vérszegény a talján, hogy holmi Lahmokkal (aki egész életében balhátvéd volt) meg Rafinhákkal pótoljuk. Ha elmegy Zambrotta, akkor csak ás kizárárólag Alves az elfogadható erősítés. Legalábbis számomra. Amúgy is már évek óta kampányolok érte, most az egyszer tényleg be kell húzni, és magasról fosok arra, hogy mennyibe kerül...
Lezárt