Barça Igazolások 2008-09

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
csabimo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 946
Csatlakozott: 2006.01.13. 02:09:37
Tartózkodási hely: bonyhád

2008.07.14. 16:54:59

norbert55 írta:Nem kell eladni Eto'o-t.Thiago elég lenne mert ő pótolná Gudyt+Ronniet is.
Te tényleg azt hiszed hogy a b csapatbol lehet potolni egy ronaldinhot??? egy 17 éves sráccal, akinek még nem volt tétmeccse az elsö csapatban...biztos vele nyernénk jövöre bl-t+bajnokságot...
norbert55
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1588
Csatlakozott: 2007.11.25. 18:06:00

2008.07.14. 16:44:25

Nem kell eladni Eto'o-t.Thiago elég lenne mert ő pótolná Gudyt+Ronniet is.
Mosquito

2008.07.14. 16:43:50

Alberto10 írta:tavaj nyáron megvette a Barca Henryt erre szinte végig padozta az évet!!
Te se sok Barca mérkőzést láttál a előző szezonban. :?

csakhogy ne legyen ilyen rövid a hsz

Valdes, Xavi, Iniesta, Puyol és Abidal után a legtöbb percet játszotta a szezonban. Közel annyit, mint Bojan és Eto'o együtt.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Mosquito 2008.07.14. 16:51:02-kor.
lluisllach89
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3701
Csatlakozott: 2008.07.02. 22:46:30

2008.07.14. 16:42:28

Háát sztem sokkal okosabbak leszünk ha tudni fogjuk a formációt. Csatárgondról van szó amikor van 2 ilyen ember mint Eto'o meg Henry ez azért jelzi a Barca minőségét!! Eto'ot én megtartanám az aggaszt h sérülékeny. Adebayor nem kell, én a középpályát erősíteném még 2 emberrel, most sokan nem bírják VdV-t meg Arshavint, de én megpróbálnám őket de azért legjobban én is David Silvának örülnék.
Avatar
Alberto10
Capitá del Barça
Hozzászólások: 711
Csatlakozott: 2008.03.18. 15:32:51

2008.07.14. 16:36:07

tavaj nyáron megvette a Barca Henryt erre szinte végig padozta az évet, nem pedig a rotációt választotta Frank!! ezek után mindenki azt gondolta hogy most nyáron eladják és vesznek a helyére egy tipikus cserecsatárt!! de nem!! megtartják Henryt és bejelentik hogy meg akarják szerezni Adét!! hát én ezt nem értem!! most a köv. szezonba is a padra szánják Thierry Henryt!!?? sztem ennek nincs értelme mert Henry nem egy cserecsatár még a Barcában sem!! vagy el kell adni vagy nem kell senkit venni hanem be kell tenni őt a kezdőbe mégpedig nem balszélsőként hanem középcsatárként!! Eto'o pedig nem kell Guardiolának akkor elmegy vagy ha nincs érte ajánlat akkor marad és megpróbálja kiszorítani Henryt a kezdőből vagy esetleg rotációt alkalmaz Pep!!
nektek mi a véleményetek erről???
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Alberto10 2008.07.14. 16:45:24-kor.
Avatar
barca0417
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2041
Csatlakozott: 2006.10.27. 18:06:27
Tartózkodási hely: erre-arra

2008.07.14. 16:23:55

Replay írta:
Csatárkérdésben egyetértek, hogy ha Eto'o megy (úgy tünik nem), akkor mindenképp Henry lehet az elsőszámú támadó (ha csak nem két vérbelivel képzeli el Pep).
Ha Larsson-féle, akkor nálam Crespo lenne az ideális megoldás.

l.

Crespo nem lenne rossz mert egyx vérbeli 9-es. még sok gól van a lábában. Amúgy szerintem Eto'o-tól függetlenül kell egy cserecsatár, mert elment Giovani, elment Ezquerro, és remélem Guddy is. Ha az érkező annyit játszana mint ők összesen már megérné. Nálam ez lehetne Crespo, Nuno Gomes, Carew.
Kép
Replay
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2930
Csatlakozott: 2006.05.17. 23:14:40

2008.07.14. 16:14:30

Titinho írta:Mivel elég régen írtam ide, most elhatároztam, hogy mégiscsak leírom pár dologgal kapcsolatban a véleményemet:

- elsőként kezdeném Hleb leigazolásával. Én személy szerint egy 5-ös skálán 3,5-es értéket adnék arra, hogy mennyire örülök az ő jövetelének. Az biztos, hogy ezzel megnő a középpályás labdázgatás gyorsasága és pontossága, viszont a támadók helyzetbe hozatala nem annyira. Olyan szinten azért nincs mint, Deco aki nagyon jól szervezte a támadásokat. Remélem, hogy itt egy kicsit visszatér a Stuttgarti önmagához és a támadásokból többet kiveszi a részét, mind gólokkal, mind gólpasszokkal.

- Henrique. Ha már 10 millióért megvettük, akkor biztos látnak benne valamit, ami olyan egetrengető lehet. Egy év kölcsönadás, utána jöhet Marquez helyére.

- Csatárnak én csak egy cserecsatárt hoznék, ha már Eto'o elmegy. Szerintem azt amit Adebayornak szán a vezetés a csapaton belül azt Henry ugyanúgy el tudná végezni, sőt szerintem még jobban is. Nem kell ide a togói, Henry legyen a no.1. csatár és mögé kellene talán egy kiegészítő ember, annó mint Larsson volt, hogy akármikor beáll lendületet tud vinni a támadásokba valamint gólt tud szerezni a padról beállva is. Akkor örültem amikor szó volt az állítólagos 'Larsson-utódokról', mint pl. Julio Cruz. Guddy nem vált be, tőle meg kell szabadulni. Bojan pedig szerintem hasonló játéklehetőséget fog kapni mint idén, mind középen, mind pedig Messi cseréjeként.

- A bal szélre egyértelműen (ezt már tudja szinte mindenki :wink: ) David Silvát favorizálom az orosz "csodagyerekkel" szemben. Nem kell Arsavin a Barcának, nem ilyen játékosra van szükségünk. Komolyan mondom a sírás jön rám ha leigazoljuk az oroszt, viszont akkor is sírni fogok ha Silva érkezik, viszont az már örömkönnyek lesznek. :) Ha már 25 milla akkor inkább Silva mint Arsavin. Egyértelmű.

- Ez a Thiago Neves pedig szerintem talán kiegészítő embernek jöhetne, de komolyabb feladatot nem bíznék a srácra. Hallottam már régebben is a nevét, hogy szóba hozták nagyobb csapatokkal, de azért egy karmesteri pálcát a Barçánál nem bíznék rá. :wink:

Összegezve: remélem, hogy okosan fogja még a vezetőség ellőni ezt a két lehetőséget, mindenesetre én bízakodó vagyok ezzel az új Barçával kapcsolatban. Mást nem tudok, csak bízni, bízni, bízni és néha kritizálni. Remélem a következő szezon végén csak örülni és mosolyogni fogok! :)

Hleb
ügyében kivárok. Nem a legjobb megoldásnak tartom. Kétségkivül ügyes, lendületes, gyors, de nem vagyok biztos benne, hogy nálunk meghatározó lehet és ilyen fontos posztra jobban örültem volna olyan játékosnak, aki brazil/argentin vagy a spanyol/portugál bajnokságból jön.

Henrique én is remélem vmi különleges tehetség, mert ennyi pénzt a jelenlegi helyzetben, hogy kölcsönbe adjuk... hát elég fura.

Csatárkérdésben egyetértek, hogy ha Eto'o megy (úgy tünik nem), akkor mindenképp Henry lehet az elsőszámú támadó (ha csak nem két vérbelivel képzeli el Pep).
Ha Larsson-féle, akkor nálam Crespo lenne az ideális megoldás.

David Silva
ügyében tökéletesen egyetértünk, nem is ragozom :)

Thiago biztos ügyes játékos, nagy tehetség, de vhogy nem rajongok az ilyen megoldásokért, ezért nem támogatom Hernanes leigazolását sem.
Avatar
per@z
Barça B
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2008.07.14. 10:23:07
Tartózkodási hely: mezőlak
Kapcsolat:

2008.07.14. 16:11:50

sztem jo ötlet lenne quaresma!!Lehet hogx játszott itt de nagyon fiatalon!!!!Most sztem tud ugy focizni mint c.ronaldo!!!Quaresma kellene!!!Meg ne azon a poszton játszik ahol tiago neves de ő bal támado poszton játszik ahova játékos kellene!!!!
Hajrá barcelona!!!!!!!!Messi a legjobb mindörökre!!!!!!44
Avatar
barca0417
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2041
Csatlakozott: 2006.10.27. 18:06:27
Tartózkodási hely: erre-arra

2008.07.14. 16:11:37

Varatrix írta:
Mondom! Nem tartom valószínünek a távozását, sőt remélem is hogy nem megy. Mindenesetre majd meglátjuk.
Szerintem meg menjen. már tavaly el kellett volna adni inkább őt mint Saviolát. Guddy nem illik ebbe a csapatba, hiába jó játékos, nem tudja bebizonyítani. Az ő és a csapat érdekében is azt mondom menjen vissza a Pl-be, mi meg vegyünk egy gólerős cserecsatárt, aki nem olyan drága. az meg hogy a középpályán is tud játszani, az igaz, de ott se jól. inkább oda meg jöjjön föl egy fiatal. Azt a szintet tudná hozni. Nálunk csak elértéktelenedik Gudjohnsen, adjuk el minél előbb.
Kép
Avatar
fcbarca10
Jugador del Barça
Hozzászólások: 199
Csatlakozott: 2006.12.11. 17:17:59

2008.07.14. 16:09:12

http://www.nemzetisport.hu/cikk.php?cikk=189633&

Azért a vége elég nagy kamu.
A Barca se lenne olyan hülye hogy ennyit adjon Adebayorért.
20 millió + Eto'o?
Te jó ég!
Avatar
barca0417
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2041
Csatlakozott: 2006.10.27. 18:06:27
Tartózkodási hely: erre-arra

2008.07.14. 16:06:42

Bautista írta:hamár Thiago Neves akor Ricarco Quaresma
azt leszámítva hogy a Porto 30 milla latt nem is tárgyal, meg hogy a játékos nem akar ide visszajönni, tényleg mindegy melyik jön.... :? elhiszem hogy sokan szeretnék ha visszajönne ide, én is szeretem a játékát, de ebben a helyzetben, esetben inkább Neves jöjjön 10-ért. Vagy Silva
Kép
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2008.07.14. 16:04:07

Bautista írta:hamár Thiago Neves akor Ricarco Quaresma
Nem tudom tudod e, de nem ugyanazon a poszton játszanak, és persze árbeli külömbségek is vannak. Amúgy is minek nekünk egy olyan játékos aki amúgy is nállunk játszott. Laportának az évközi Fabregas pletykáról is meg volt a véleménye. Mi lenne másképpen Qaresmaval?
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
Bautista
Barça B
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2008.07.14. 15:10:31
Tartózkodási hely: Barcelona Nou Camp

2008.07.14. 15:59:57

hamár Thiago Neves akor Ricarco Quaresma
norbert55
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1588
Csatlakozott: 2007.11.25. 18:06:00

2008.07.14. 15:51:11

Hanem a Villába akk megy a Citybe vagy a West Ham-be.A West Ham mindig is szívesen látták(látnák) Gudyt.
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2008.07.14. 15:47:57

norbert55 írta:Gudjohnsen(A.Villa) 5.000.000
Gudjohnsen édespalya nem fogatta el az Aston Villa ajánlatát. Mivel nem érezték azt, hogy a Villa komolyan érdeklődne, és a pénzt is keveselték. Szóval ez az állítás téves, és úgy néz ki hogy az Izlandi marad. Ami egyenlőre nem is tűnik bajnak hiszen nincs túl sok csatárunk, és a középpályán is bevethető.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
Titinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2006.11.17. 11:29:46
Tartózkodási hely: Nyíregyháza, lélekben Camp Nou

2008.07.14. 15:36:59

Mivel elég régen írtam ide, most elhatároztam, hogy mégiscsak leírom pár dologgal kapcsolatban a véleményemet:

- elsőként kezdeném Hleb leigazolásával. Én személy szerint egy 5-ös skálán 3,5-es értéket adnék arra, hogy mennyire örülök az ő jövetelének. Az biztos, hogy ezzel megnő a középpályás labdázgatás gyorsasága és pontossága, viszont a támadók helyzetbe hozatala nem annyira. Olyan szinten azért nincs mint, Deco aki nagyon jól szervezte a támadásokat. Remélem, hogy itt egy kicsit visszatér a Stuttgarti önmagához és a támadásokból többet kiveszi a részét, mind gólokkal, mind gólpasszokkal.

- Henrique. Ha már 10 millióért megvettük, akkor biztos látnak benne valamit, ami olyan egetrengető lehet. Egy év kölcsönadás, utána jöhet Marquez helyére.

- Csatárnak én csak egy cserecsatárt hoznék, ha már Eto'o elmegy. Szerintem azt amit Adebayornak szán a vezetés a csapaton belül azt Henry ugyanúgy el tudná végezni, sőt szerintem még jobban is. Nem kell ide a togói, Henry legyen a no.1. csatár és mögé kellene talán egy kiegészítő ember, annó mint Larsson volt, hogy akármikor beáll lendületet tud vinni a támadásokba valamint gólt tud szerezni a padról beállva is. Akkor örültem amikor szó volt az állítólagos 'Larsson-utódokról', mint pl. Julio Cruz. Guddy nem vált be, tőle meg kell szabadulni. Bojan pedig szerintem hasonló játéklehetőséget fog kapni mint idén, mind középen, mind pedig Messi cseréjeként.

- A bal szélre egyértelműen (ezt már tudja szinte mindenki :wink: ) David Silvát favorizálom az orosz "csodagyerekkel" szemben. Nem kell Arsavin a Barcának, nem ilyen játékosra van szükségünk. Komolyan mondom a sírás jön rám ha leigazoljuk az oroszt, viszont akkor is sírni fogok ha Silva érkezik, viszont az már örömkönnyek lesznek. :) Ha már 25 milla akkor inkább Silva mint Arsavin. Egyértelmű.

- Ez a Thiago Neves pedig szerintem talán kiegészítő embernek jöhetne, de komolyabb feladatot nem bíznék a srácra. Hallottam már régebben is a nevét, hogy szóba hozták nagyobb csapatokkal, de azért egy karmesteri pálcát a Barçánál nem bíznék rá. :wink:

Összegezve: remélem, hogy okosan fogja még a vezetőség ellőni ezt a két lehetőséget, mindenesetre én bízakodó vagyok ezzel az új Barçával kapcsolatban. Mást nem tudok, csak bízni, bízni, bízni és néha kritizálni. Remélem a következő szezon végén csak örülni és mosolyogni fogok! :)
Més que un club :!:

"Az akarás egyenlő a tudással, s aki akar, az tud is!"- Johan Cruyff
norbert55
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1588
Csatlakozott: 2007.11.25. 18:06:00

2008.07.14. 15:36:29

A Barca pénzügyileg sem sokat veszítet az igazolásokon.

Jöttek:

Seydou Keita (Sevilla) 14.000.000
Gerard Piqué (Man Utd) 5.000.000
Martín Cáceres (Villarreal) 16.500.000
Dani Alves (Sevilla) 32.000.000
Henrique (Brasil) 10.000.000
Hleb (Arsenal) 15.000.000
még jöhetne:
Thiago Neves(Fluminense)10.000.000

Ez durván 103.000.000 kiadás.

A bevétel:

Deco (Chelsea) 10.000.000
Giovani dos Santos (Tottenham) 6.000.000
Gianluca Zambrotta (AC Milan) 8.500.000
Ronaldinho(Man.City) 32.000.000
Gudjohnsen(W.Ham) 5.000.000
Oleguer(Panatinaikos) 2.000.000

Bevétel:64.000.000

Így bevétellel a kiadásunk 40.000.000.

Ez nem is vészes.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára norbert55 2008.07.14. 15:51:56-kor.
Avatar
Bautista
Barça B
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2008.07.14. 15:10:31
Tartózkodási hely: Barcelona Nou Camp

2008.07.14. 15:29:38

jó Torres egy kicsit sok de Arsahvint meglehetne szerezni, mert ő tudná potolni Ronaldinhot ha elmegy

Meg egy másik kapust kell szerezni de minen féle képen
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Bautista 2008.07.14. 15:36:32-kor.
Avatar
Messi-#19
Capitá del Barça
Hozzászólások: 534
Csatlakozott: 2007.12.17. 09:42:15
Tartózkodási hely: Barcelona

2008.07.14. 15:23:48

Bautista írta:Gudjonsenek mennie kell meg etoonak Arsahvint kell a barcához hozni és FERNANDO TORREST!!!! Ja és akár még Benzema jöhetne
persze meg egyből jön majd c.roni kaká meg egyéb világklasszisok
Kép
Més que un club
Avatar
Bautista
Barça B
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2008.07.14. 15:10:31
Tartózkodási hely: Barcelona Nou Camp

2008.07.14. 15:15:46

Gudjonsenek mennie kell meg etoonak Arsahvint kell a barcához hozni és FERNANDO TORREST!!!! Ja és akár még Benzema jöhetne
Avatar
barca0417
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2041
Csatlakozott: 2006.10.27. 18:06:27
Tartózkodási hely: erre-arra

2008.07.14. 14:43:33

alakul a csapat, de én mostmár kicsit sürgetném a keret kialakítását. Az igaz, hogy az a lényeg, hogy a tétmeccsekre meg legyünk, de akkor is jó lenne, ha minél előbb kialakulna a csapat, hogy legyen idő összeszokni, és egységgé alakulni.
Ezek fényében: a védelem: Alves,Piqué,Caceres,Puyol,Milito,Abidal,Sylvinho,Henrique,Marquez,Oleguer:.-Henriquét minél előbb kölcsön kéne adni, amúgy ez a rész készen van. Esetleg egy csere Alves mögé, bár Piqué ha tud ott játszani, akkor nem kell. Oleguert meg bele kéne vonni vmilyen üzletbe, azért nem olyan vészes a tudása, csak nem a barcába elég.
Középpálya: Xavi,Iniesta,Touré,Keita,Hleb: -ezt egy kicsit még kevésnek érzem, Crosast direkt nem írtam, mert nem számolnak vele. Silva még elférne itt, de az is elég ha a B-ből hozunk fel vkit. Mondjuk én Vazquez-re szavaznék, mert amit tudok róla az alapján tehetséges támadó kp. ő jól jönne.
támadók: Henry,Messi,Eto'o, Bojan,Gudjohnsen:- ide a B-ből felhoznám Jeffrent aki egy gyors szélső, Baloldalon jó lenne cserének. Guddy-tól is megválnék és hoznék helyette egy cserecsatárt, mert kevesen lennénk elöl. Mondjuk szerintem el lehetne cserélni az Aston villával Carew-ért. Igaz hogy ő is északi játékos, de Technikásabb mint Guddy és a Lyonban is megállta a helyét, akik azért szép focit játszanak. És tipikus erő csatár, jól fejel stb. cserecsatár lehetne középen. Bojan szerintem nem igazi középcsatár, ő inkább egy jól cselező, gyors játékos, kár lenne a védők között hagyni örlődni. inkább mélységből, vagy a szélről indulva érhetne el többet. Eto'o-t ternészetesen megtartanám, szívem és eszem szerint is. nála jobbat nem találnánk, hasonlót meg csak nagyon drágán és macerásan, amire már túl sok időt nem kéne pazarolni. Thiago Neves még jöhetne, de ha a B-ből is tudnánk ugye jó játékost felhozni, akkor nem feltétlen kéne újabb euro milliókat költeni.
Ja, és a kapusok: Valdes, Pinto, Jorquera:-szerintem ez rendben van, nem kell ide sem Diego Lopez sem más. Pintonak kéne egy kicsit több lehetőséget adni.
Én ezeket eszközölném, bár vannak benne olyanok akik még fel sem merültek, de szerintem nem lennének rosszak.
Kép
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2008.07.14. 14:35:05

Barátaim :!:
Én úgy veszem észre a hozzászólásokból, hogy aggódtok Eto'o távozása miatt. Na meg hogy "fekete Crouch" ide jön. Szerintem abszolút nem kellene, hiszen Adebayortól távolodunk (hála istennek \:D/ )
És ha igazolnak is csatárt, azt nem Eto'o potlására hanem inkább Ezquero miatt. Bár ez sem világos nekem...

Henry, Bojan, Eto'o, Gudjohnsen, marad! Akkor kell e 5. ?

Amúgy olvasatok szerint csere csatár posztra érkezhet Roman Pavjucsenkó. Ami nem is rossz, ha csereként számítunk rá.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
Blaugrana10
Barça B
Hozzászólások: 91
Csatlakozott: 2008.03.07. 14:08:48
Tartózkodási hely: Csíkszereda (Székelyföld)

2008.07.14. 14:04:23

Az egyertelmu, hogy Eto'o sokkal jobb mint Adebayor. En nem tudom minek kene Adebayor hozzank. Adebayor jateka nem a Barcelona jatek stilusaval talal. Maradjon szepen az Arsenalban, vagy menjen a Milanba, de ide ne jojon. Eto'o-val kapcsolatosan, meg nem tudom, hogy, hogy fog jatszani nalunk azok utan, hogy Guardiola kijelentette, hogy nem szamit ra :( Na de Eto'o profi jatekos es ha marad, akkor remelem ugy fog jatszani, ahogy mindenki megszokta tolle. Ha Eto'o tavozik, akkor egy ertelmes csatart kene igazolni es nem Adebayort. Jo tudom h Adebayor mit csinalt a mult szezonban az Arsanalnal de a Barca jatek rendszereben nem illik be. Nagyon remelem nem fog hozzank igazolni es a klub is lemond rola. Forca Barca!!!
Kép KÖSZÖNÖM ISTENEM, HOGY NEM LETTEM MADRIDISTA
matador
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 413
Csatlakozott: 2008.06.02. 15:43:35

2008.07.14. 13:59:07

Replay írta:Laporta elismerte, hogy R10-ért 32milliót ajánlott a Man City és reményei szerint ezen a héten rendeződik a brazil ügye.

Eto'o-val kapcsolatban pedig elmondta, hogy a klub nem kapott értékelhető ajánlatot a kameruniért, igy valószinü, hogy folytatja.


Eto'o helyzete nagyon érdekes, hiszen Pep többször kijelentette, nem számol vele. Igy nem ő lesz az elsőszámú támadó, azt viszont nehezen képzelem, hogy majd ül a padon (vagy ott sem).
Szerintem az első néhány meccsen még padozni fog Eto'o, de ő is profi, rá fog jönni, hogy meg kell küzdenie a helyéért, és akkor azt fogja nyújtani, amit tud és azzal megváltja a helyét a kezdőcsapatban...
vd17
Barça B
Hozzászólások: 89
Csatlakozott: 2006.08.08. 15:40:24
Tartózkodási hely: Ózd

2008.07.14. 13:38:53

Remélem,hogy Adebayor-ról letesznek a vezetők lassan és Pep is,mert szerintem egyértelműen nem kellene ide,ez nem is kérdés,viszont az hogy kategorikusan kijelentette Pep,hogy nincs feltétlen szüksége Eto'o-ra,úgy gondolom,hogy enyhén megfontolatlan kijelentés volt Eto'o természetét ismerve!Azért remélem,hogy Eto'o marad és ugyanúgy rugdossa majd a gólokat,mint tavaly,mikor egészséges volt...
Lezárt