Barça Igazolások 2008-09

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
bogen
Jugador del Barça
Hozzászólások: 159
Csatlakozott: 2008.05.10. 22:48:28

2008.07.19. 12:58:52

Fernando írta:Szerintem értelmetlen lenne Drogbát leigazolnunk. Több okot is feltudok sorolni:

1. Eto'o 27 éves Drogba 30
2. Ha megvennénk Drogbát két éven belül tuti nemhozná vissza az árát, 2 év után pedig vagy nem lenne a csapat játékosa vagy már kicsit kiöregedett lenne, kifelé menne a karrirerjéből. Ezzel szemben Eto'o? 29 éves lenne, az semmi még 3 jó éve lenne 2 év múlva is.
3. Szerintem többet kérne fizetésnek is mint Eto'o
4. A Legfőbb ok: Szerintem Eto'o jobb játékos.

Sokkal jobban megérné, ha tennénk egy olaan ajánlatot a Tottenhamnak, hogy Eto'o-Berba csere. Hamár szegény Eto'ora nem számít Pep.
Szerintem!
1. van még benne 2-3 profi év (addig beépülhet valaki a Bből, vagy vehetünk mást, most meg jó a rutinja)
2. hát sztem sokan vennének Drogbás mezt+lenne esély BLre ilyenekre, ami pénzt hoz
3. nemhiszem...Eto'o elég nagy fizuval bír
4. na ez látod igaz, csakhát Pep...
MESSIás(z)
Barça B
Hozzászólások: 95
Csatlakozott: 2007.10.09. 17:54:30

2008.07.19. 12:53:40

Matador teljesen igazad van :D :D :D :D
matador
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 413
Csatlakozott: 2008.06.02. 15:43:35

2008.07.19. 12:47:23

Valbali írta:
MESSIás(z) írta:Valbali elárulom h Huntelaar azér nem játszott sokat az EB-n,mer ott volt másik csatár pl:Niszteroj,Van Persie!
Az Ajaxban viszont csak ö az egyetlen befejezö csatár
van Persie nem befejezőcsatár, mind Huntelaar vagy van Nistelrooy, és nemhiszem, hogy egy félidőre nem lett volna jó pl. az oroszok elleni meccsen egy Boulahrouz -Bouma(ez még indokoltabb) vagy egy Engelaar-Afellay csere helyett.
A holland válogatott egy befejező csatárral játszott, van Persie is szélen volt, Kuyt is, és valljuk be, van Nistelrooy jó formában volt az EB-n, nem volt oka van Bastennek a váltásra...mindazonáltal Huntelaar jó játékos, ezt van Basten is tudja, meg akarja tartani, és Hunter is tudta az EB alatt, hogy papíron jobb képességű csatár áll előtte a sorban, felesleges pattognia emiatt...
Valbali
Capitá del Barça
Hozzászólások: 547
Csatlakozott: 2008.06.25. 18:07:31

2008.07.19. 12:43:03

MESSIás(z) írta:Valbali elárulom h Huntelaar azér nem játszott sokat az EB-n,mer ott volt másik csatár pl:Niszteroj,Van Persie!
Az Ajaxban viszont csak ö az egyetlen befejezö csatár
van Persie nem befejezőcsatár, mind Huntelaar vagy van Nistelrooy, és nemhiszem, hogy egy félidőre nem lett volna jó pl. az oroszok elleni meccsen egy Boulahrouz -Bouma(ez még indokoltabb) vagy egy Engelaar-Afellay csere helyett.
Kép
rivaldo23
Barça B
Hozzászólások: 79
Csatlakozott: 2007.08.25. 17:18:57

2008.07.19. 12:42:25

Isten veled Ronaldinho!
Remélem feljavul a Milanban. Igazolások terén meg szeritnem jöhetne Huntelaar és Lavezzi!!!
matador
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 413
Csatlakozott: 2008.06.02. 15:43:35

2008.07.19. 12:38:02

hortobágyikrisz!
Kezdjük ott, hogy tegnap volt róla szó, hogy a Real és a Barca közt él egy megegyezés, hogy nem buzerálják egymás játékosait. Bármily meglepő, Sneijder Real játékos. Van der Vaart a Realba akar menni, mi nem akarjuk őt, ő is kilőve. Eto'o pedig nem illik Pep elképzeléseibe, ilyen előfordul, jó példa erre a galaktikus Real...nem sztárokra, hanem csapatra kell alapozni, ahova tényleg kell 1-2sztár, de szerintem nem ők. Jah, és Sneijder Real-fan, imádja a csapatát, tuti, hogy nem megy el. Erről ennyit. Szerintem Huntelaar lenne a legjobb vétel, sajnos mostanában nem érdeklődünk iránta (legalábbis a sajtó nem ír róla)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára matador 2008.07.19. 12:43:25-kor.
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8706
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2008.07.19. 12:37:04

Szerintem értelmetlen lenne Drogbát leigazolnunk. Több okot is feltudok sorolni:

1. Eto'o 27 éves Drogba 30
2. Ha megvennénk Drogbát két éven belül tuti nemhozná vissza az árát, 2 év után pedig vagy nem lenne a csapat játékosa vagy már kicsit kiöregedett lenne, kifelé menne a karrirerjéből. Ezzel szemben Eto'o? 29 éves lenne, az semmi még 3 jó éve lenne 2 év múlva is.
3. Szerintem többet kérne fizetésnek is mint Eto'o
4. A Legfőbb ok: Szerintem Eto'o jobb játékos.

Sokkal jobban megérné, ha tennénk egy olaan ajánlatot a Tottenhamnak, hogy Eto'o-Berba csere. Hamár szegény Eto'ora nem számít Pep.
MESSIás(z)
Barça B
Hozzászólások: 95
Csatlakozott: 2007.10.09. 17:54:30

2008.07.19. 12:33:18

Valbali elárulom h Huntelaar azér nem játszott sokat az EB-n,mer ott volt másik csatár pl:Niszteroj,Van Persie!
Az Ajaxban viszont csak ö az egyetlen befejezö csatár
Valbali
Capitá del Barça
Hozzászólások: 547
Csatlakozott: 2008.06.25. 18:07:31

2008.07.19. 12:27:25

per@z írta:Sztem drogba jo csatár!!De 30 éves!!1-2 év és uj csatárt kell venni!!Ugyhogy jó lenne villa vagy egy fiatal csatárpl:benzema,hutelaar,agüero!!!Ha ő közülök vennének egy játékost a csatársorral 3 évre minimum megoldodna a csatárgond!!!De sztem villa-t nem engedi a valencia!!Meg huntelaart sem az ajax!!Benzema meg sokba kerül!!


A 3 csatár közül(Huntelaar,Benzema,Villa) közül sztem még mindig Huntelaar a legkönnyebben megszerezhető. Az Ajax viszonlag könnyű szívvel válik meg jó pénzért a legjobbjaiktól(Sneijder,van der Vaart), és miután van Basten az edző, nem hiszem, hogy Huntelaar annyira örül neki, EB-n is kb. semmit sem játszott.
Kép
Avatar
per@z
Barça B
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2008.07.14. 10:23:07
Tartózkodási hely: mezőlak
Kapcsolat:

2008.07.19. 12:22:27

Sztem drogba jo csatár!!De 30 éves!!1-2 év és uj csatárt kell venni!!Ugyhogy jó lenne villa vagy egy fiatal csatárpl:benzema,hutelaar,agüero!!!Ha ő közülök vennének egy játékost a csatársorral 3 évre minimum megoldodna a csatárgond!!!De sztem villa-t nem engedi a valencia!!Meg huntelaart sem az ajax!!Benzema meg sokba kerül!!
Hajrá barcelona!!!!!!!!Messi a legjobb mindörökre!!!!!!44
Avatar
Bestbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2008.05.10. 11:29:48

2008.07.19. 12:18:32

Valbali írta:Bestbarca!
Sztem viszont mindenképpen egy 24-28 éves körüli játékost kéne venni.

Ha tegyük fel, megvesszük Drogbát, akkor minden bizonnyal 20milla+ lesz.
2 év múlva már vehetünk is új csatárt( asszem 2+1 éves szerződése van), szintén 20 milla+ ért. Ha most megvennénk Villát v Huntelaart, 4-5 évre megoldódna a csatárkérdésünk, mert Messi,Krkic és még a fiatalok ottlennének, és az új játékos se öregedne ki!

Gondolj csak bele, annak idején Eto'ot 23 évesen vettük, nem lehet rá mondani, hogy tapasztalt volt. Mégis minden szezonjában 15 gól felett termelt.
Egy korábbi hozzászólásomban írtam:
"Drogbát én is szeretem, bár tény, hogy öreg, lehet hosszú távon egy fiatallal jobban járnánk."

Én nem azt mondtam, hogy ő a megoldás, hanem azt ,hogy ennek a megoldásnak is lennénk előnyei, és lehet, hogy RÖVID TÁVON még talán jóbban is játnánk vele. Amúgy igazad van.
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva - de ha nyertek, a nevetek örökre fent marad.” Josep Guardiola

„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)

http://www.youtube.com/watch?v=CESroqFl ... re=related - Hatalmas!!!
Avatar
Bestbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2008.05.10. 11:29:48

2008.07.19. 12:15:18

hortobagyikrisz én nem mondom, hogy nem lenne értelme, bár Van Der Vaarttal nem tudok megbékélni, én tőle még nem láttam semmit, emiért azt mondanám ide való. Sneijder meg tök lehetetlen, azt akarták neked írt, hogy maradj a Földön, és ne a fellegekben játj!
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva - de ha nyertek, a nevetek örökre fent marad.” Josep Guardiola

„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)

http://www.youtube.com/watch?v=CESroqFl ... re=related - Hatalmas!!!
Valbali
Capitá del Barça
Hozzászólások: 547
Csatlakozott: 2008.06.25. 18:07:31

2008.07.19. 12:14:37

Bestbarca!
Sztem viszont mindenképpen egy 24-28 éves körüli játékost kéne venni.

Ha tegyük fel, megvesszük Drogbát, akkor minden bizonnyal 20milla+ lesz.
2 év múlva már vehetünk is új csatárt( asszem 2+1 éves szerződése van), szintén 20 milla+ ért. Ha most megvennénk Villát v Huntelaart, 4-5 évre megoldódna a csatárkérdésünk, mert Messi,Krkic és még a fiatalok ottlennének, és az új játékos se öregedne ki!

Gondolj csak bele, annak idején Eto'ot 23 évesen vettük, nem lehet rá mondani, hogy tapasztalt volt. Mégis minden szezonjában 15 gól felett termelt.
Kép
hortobagyikrisz
Barça C
Hozzászólások: 20
Csatlakozott: 2007.10.15. 19:19:12
Tartózkodási hely: Budapest

2008.07.19. 12:11:31

visca el barca írta:
hortobagyikrisz írta: Jöjjön Sneijder és Van der Vaart és maradjon Etoo és újra jó csapatunk lesz!!!!
:D ah.... az értelem szele ismét megcsapott így szombat "hajnalban" :D

sőt, sztem vegyük még meg ballackot, moutinhot, nasrit, gerrardot, meg lampardot és akkor felállhatunk egy

ballack - gerrard, touré, xavi, moutinho - hleb, vdv, sneijeder - nasri, lampard, iniesta kezdő 11-el (nem is lenne rossz ahogy nézem :D)
Komolytalan vagy koma!!!! Akiket én most föl soroltam, azoknak lenne értelme!!!! De akiket te fölsoroltál az értelmetlen pénz kidobás lenne!!! Gondolkodj, mielött valamit ide írsz!!!!!
Asys
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1252
Csatlakozott: 2006.07.03. 11:05:00

2008.07.19. 12:09:53

Valbali írta:Köszi hogy ezt leirtad, nem tudtam, hogy Tevezre is ugyanez vonatkozik mint Mascheranora. Akkor sajnos nem kerülhet hozzánk "bagóért", ha a MU nem tart rá igényt. Egyébként mennyi lenne Tevez ára?
Ez attól függ, mert ha igazak a hírek, hogy a MU-nak elővásárlási opciója van akkor ez azt jelenti, hogy ha mi ajánlunk egy összeget mondjuk 25 millát akkor a Manchesternek, ha akarja a játékos ugyanennyit kell érte ajánlani és akkor ők kapják meg!
Ez az elővásárlási jog csak arra, jó, hogy olcsón nem lehet megszerezni annak akinek nincs elővásárlási joga... így el lehet rettenteni másokat vagy jól lelehet húzni őket... mondjuk akár minket! :roll:
Avatar
Bestbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2008.05.10. 11:29:48

2008.07.19. 12:06:36

Valbali írta:
Bestbarca írta:"Oké, ez szép, csak ott a baj, hogy ebből 2 védő, és a 7 támadóból(középpálya, csatár) per pillanat csak 2-nek van nagyobb tapasztalata."

Bocs elb.sztam 6 támadból természtesen.
Igazad van, de mondjuk ha megnézünk egy ilyen felállást:

Valdes(26) - D.Alves(25),Puyol(30),Marquez(29),Abidal(29) - Xavi(28),Keita(28),Hleb(27) - Messi(21),Henry(31),Inieste(24)

Ez sztem egyáltalán nem egy ilyen összeválogatott csapat, simán felálhatunk így is, és így azért a tapasztalat>fiatalság sztem.
Jó hát végül is igaz, bár szerintem nem fogunk így sokszor felállni, főleg a még leendő igazolások, meg a miatt, hogy szerintem tuti 4-4-2-t fogunk játszani, mert nem hiszen, hogy Henry mellé a padra veszünk egy csatárt sok 10 millió euróért. Iniesta meg csak kényszerből játszott balon, lesz oda is véve egy játékos. Hleb meg igaz, hogy 27, de olyan sok tapasztalata nincs, de még Iniestat se mondanám túl rutinos játékosank, nem épp több, mint 10 éve kezdő, mint Henry. Szerintem elkél, még egyszer hangsúlyozom, előre a tapasztalat.
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva - de ha nyertek, a nevetek örökre fent marad.” Josep Guardiola

„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)

http://www.youtube.com/watch?v=CESroqFl ... re=related - Hatalmas!!!
matador
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 413
Csatlakozott: 2008.06.02. 15:43:35

2008.07.19. 12:05:35

Valbali írta:
Köszi hogy ezt leirtad, nem tudtam, hogy Tevezre is ugyanez vonatkozik mint Mascheranora. Akkor sajnos nem kerülhet hozzánk "bagóért", ha a MU nem tart rá igényt. Egyébként mennyi lenne Tevez ára?
Szerintem 30 alatt nemigen tudjuk megvenni...a transfermarkt 28 millára taksálja
matador
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 413
Csatlakozott: 2008.06.02. 15:43:35

2008.07.19. 12:02:52

Nem tom...szerintem így nem fogunk azért felállni, sztem Bojan kezdő lesz, van is róla a mai Sportban egy cikk, hogy Pep ott számol vele...sztem Keita csere lesz, vagy hát rotálják egymást Yayával...kicsit meglepett, hogy Puyol már 30...
Valbali
Capitá del Barça
Hozzászólások: 547
Csatlakozott: 2008.06.25. 18:07:31

2008.07.19. 11:59:20

Bestbarca írta:"Oké, ez szép, csak ott a baj, hogy ebből 2 védő, és a 7 támadóból(középpálya, csatár) per pillanat csak 2-nek van nagyobb tapasztalata."

Bocs elb.sztam 6 támadból természtesen.
Igazad van, de mondjuk ha megnézünk egy ilyen felállást:

Valdes(26) - D.Alves(25),Puyol(30),Marquez(29),Abidal(29) - Xavi(28,),Keita(28,),Hleb(27) - Messi(21),Henry(31),Iniesta(24)

Ez sztem egyáltalán nem egy ilyen összeválogatott csapat, simán felálhatunk így is, és így azért a tapasztalat>fiatalság sztem.
Asys írta:Valbali!

A Tevez Saga érdekes dolog, mert tavaly előtt Tevez és Mascherano együtt kerültek kölcsönbe a West Ham-hez a Corinthians-ból ahol előtte játszottak, viszont a Corinthianshoz is úgy kerültek, hogy a nem maga a csapat hanem egy befektetési csoport vette meg őket a brazil klub számára... Ez a csoport tovább adta (kölcsönbe) aztán előbb londoni csapatnak, majd Javier-t a Liverpoolnak és Carlitos-t a Manchesternek!
Előbbit a Liverpool most nyáron vette meg végleg 22 millió euróért!
Utóbbit is meg kell venni ha akarjuk, csak nem a MU-tól, hanem a Corinthians-tól és attól aki a játék jogának valahány százalékát birtokolja!
Köszi hogy ezt leirtad, nem tudtam, hogy Tevezre is ugyanez vonatkozik mint Mascheranora. Akkor sajnos nem kerülhet hozzánk "bagóért", ha a MU nem tart rá igényt. Egyébként mennyi lenne Tevez ára?
Kép
Asys
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1252
Csatlakozott: 2006.07.03. 11:05:00

2008.07.19. 11:55:00

Valbali!

A Tevez Saga érdekes dolog, mert tavaly előtt Tevez és Mascherano együtt kerültek kölcsönbe a West Ham-hez a Corinthians-ból ahol előtte játszottak, viszont a Corinthianshoz is úgy kerültek, hogy a nem maga a csapat hanem egy befektetési csoport vette meg őket a brazil klub számára... Ez a csoport tovább adta (kölcsönbe) aztán előbb londoni csapatnak, majd Javier-t a Liverpoolnak és Carlitos-t a Manchesternek!
Előbbit a Liverpool most nyáron vette meg végleg 22 millió euróért!
Utóbbit is meg kell venni ha akarjuk, csak nem a MU-tól, hanem a Corinthians-tól és attól aki a játék jogának valahány százalékát birtokolja!
Avatar
Bestbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2008.05.10. 11:29:48

2008.07.19. 11:50:41

"Oké, ez szép, csak ott a baj, hogy ebből 2 védő, és a 7 támadóból(középpálya, csatár) per pillanat csak 2-nek van nagyobb tapasztalata."

Bocs elb.sztam 6 támadból természtesen.
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva - de ha nyertek, a nevetek örökre fent marad.” Josep Guardiola

„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)

http://www.youtube.com/watch?v=CESroqFl ... re=related - Hatalmas!!!
matador
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 413
Csatlakozott: 2008.06.02. 15:43:35

2008.07.19. 11:49:39

Valbali írta: Teveznek tényleg nincs szerződése a MU-val? Akkor ez nem azt jelenti, hogy ingyen megszerezhetjük? :)


Nem, mert a játékjoga a West Ham és egy cég kezében van, tavaly sokat szórakoztak is a megvételével. Tavaly kölcsön volt a MU-ban, amit elvileg meghosszabbíthat, vagy akár végleg meg is veheti őt a MU. Viszont asszem sietnie kell, mert egy idő után már nem élnek ezek a jogai a MUnak, így attól kezdve nem lesz lépéselőnyben...
Avatar
Bestbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2008.05.10. 11:29:48

2008.07.19. 11:49:33

"Azt én nem mondanám, hogy Drogba nélkül tapasztalatlan lenne a csapatunk. Puyol 30, Abidal 29,Xavi 28,Henry 31 éves. Ők képviselik a rutint, és a többiek a frisseséget, szal sztem majdnem egyensúlyban vagyunk."

Oké, ez szép, csak ott a baj, hogy ebből 2 védő, és a 7 támadóból(középpálya, csatár) per pillanat csak 2-nek van nagyobb tapasztalata.
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva - de ha nyertek, a nevetek örökre fent marad.” Josep Guardiola

„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)

http://www.youtube.com/watch?v=CESroqFl ... re=related - Hatalmas!!!
Valbali
Capitá del Barça
Hozzászólások: 547
Csatlakozott: 2008.06.25. 18:07:31

2008.07.19. 11:43:00

matador írta:Berba már szinte tuti, hogy MU, tehát a többiek: Torres, Benzema megszerezhetetlen. Ez nem kérdés, tuti, aki mást mond, hülye. Téveznek jelenleg nincs élő szerződése a MU-vl, viszont elővásárlási joga van rá, valszeg alá is fogja írni, pláne egy ilyen szezon után. Amúgy mondjátok, hogy a Berba-Rooney csatársor esetén Tevez nem lenne kezdő. Kedveseim, nem tom mennyi MU meccset láttatok idén, de ezek szerint nem sokat. Tévez így is a meccsek felén kezdett, a másik felén csereként állt be, tehát így is padozott eleget, Bojan és Henry mellett nálunk is padozna csomót, és a MU padját nem cseréli ki Barca padjára. Szerintem esetleg Drogba, Huntelaar(el akar menni, igaz inkább Angliába), ha nagyon mákunk van, Villa, de msá szerintem nem lehet. Jah és azt nem értem, hogy cserecsatárnak miért nem vetődik fel Louis Saha neve...Egyébként bestbarca elmefuttatásával tökéletesen egyetértek.
Teveznek tényleg nincs szerződése a MU-val? Akkor ez nem azt jelenti, hogy ingyen megszerezhetjük? :)



Azt én nem mondanám, hogy Drogba nélkül tapasztalatlan lenne a csapatunk. Puyol 30, Abidal 29,Xavi 28,Henry 31 éves. Ők képviselik a rutint, és a többiek a frisseséget, szal sztem majdnem egyensúlyban vagyunk.
Kép
kisgera23
Barça C
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2008.07.18. 14:36:27

2008.07.19. 11:42:09

Bal szélre mindenáron tapasztalt játékost keresünk??? Mert ha nem jönne Arshavin akko meg lehetne szerezni Lulinhat akit braziliába R10 utódjának tartanak tudom hogy még csak 18 éves de 1-2 év mulva tuti beérne és ne feledjük Messi se volt több mikor felkerült az első csapatba!!!
FOCI--->BARCA
17 éves pápai utánpotlás játékos
Lezárt