Milan -Barca ; Barca - Milan

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
gojo
Barça B
Hozzászólások: 60
Csatlakozott: 2004.10.08. 18:35:31
Tartózkodási hely: Pécs

2004.11.03. 15:56:54

NEM! ronni nem játszott jó... szerintem az nézett másik meccset aki ezt nem így látta... ettől függetlenül végre lőtt egy fontos gólt. ez igaz. de ettől még csak jobb lett a teljesítménye és nem pedig jó! azért ez nem ugyanaz.

egyetértek az értékelő cikkel:szerintem is xavi volt a kulcs.

oleger meg... na erről inkább nem is kéne írnom. amikor kirúgtuk bogardod a csapatból annó úgy gondoltam, hogy na végre elment az aki minden meccsen jobban veszélyeztette a saját kapunkat mint az ellenfél. na hát sajna megtaláltuk az utódját....bár igaz én már milánóban is vártam tőle valamit, be kell vallani, hogy akkor azért nem hibázott...arra nem emlékszek, ohgy a gólnál kellett volna fejelnie vagy nem...amit viszont most sikerült produkálnia az szerintem fenomenális volt...és most nehogy azt mondjátok, hogy csak egyszer hibázott, mert ez asszem nem az ő érdeme. szerencsére többször a milan nem akart átjönni a mi térfelünkre, mert asszem abból baj is lehetett volna....
Avatar
redmiller
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4097
Csatlakozott: 2004.10.12. 19:29:23
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

2004.11.03. 15:14:09

Enrique írta: Belletti... Jah, elég kaki volt... :? Sajnos. Egyszerűen nem tud beadni! Valaki megtaníthatná... 8)
Majd Damia megtanítja :!: :P
Avatar
Enrique
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10124
Csatlakozott: 2004.10.08. 07:05:05
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2004.11.03. 15:03:18

Deep Rush írta:Nagyon nagy öröm számomra hogy megvertük a Milant , és szerintem vagy a Barca vagy a Milán lesz a végső befutó. A tegnap mutatott játékról csak annyit, hogy énekelt a labda a Barca játékosainak a lábán.
Belletivel megint nem voltam megelégedve.
Belletti... Jah, elég kaki volt... :? Sajnos. Egyszerűen nem tud beadni! Valaki megtaníthatná... 8)
Deep Rush
Barça C
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2004.10.08. 11:41:42

2004.11.03. 14:13:37

Nagyon nagy öröm számomra hogy megvertük a Milant , és szerintem vagy a Barca vagy a Milán lesz a végső befutó. A tegnap mutatott játékról csak annyit, hogy énekelt a labda a Barca játékosainak a lábán.
Belletivel megint nem voltam megelégedve.
[Deep Rush] -- Forca Barca!!! --
Avatar
Lujo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 845
Csatlakozott: 2004.10.08. 10:35:41
Tartózkodási hely: Marcali

2004.11.03. 13:01:00

Ja még annyit, ha jól elékszem, a labdabirtoklási arány 62% volt a Barcának a Milan 38%-ával szemben. Azért ez beszédes.
Avatar
Lujo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 845
Csatlakozott: 2004.10.08. 10:35:41
Tartózkodási hely: Marcali

2004.11.03. 12:56:04

Ronaldinho tegnap jól játszott, bár nincs még olyan formában, mint tavaly, de nem most kell úgy játszania, hanem majd tavasszal. Amikor megvettük Decot én bevallom őszintén azt gondoltam, hogy mi a bánatnak ő, de remekül játszik szinte minden meccsen, Xavi meg egészen elképesztő. Srácok: azt hiszem, hogy örülhetünk, hisz minden valószínűséggel továbbjutunk, a bajnokságban pedig 6! pont előnyünk van.
Avatar
Enrique
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10124
Csatlakozott: 2004.10.08. 07:05:05
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2004.11.03. 10:44:38

boggabor írta:Eltalaltam az eredment:)))) :P es vegre jol jatszot a csapat, de nem ertem mert jatszik mindig Ronaldinho a ball szelen atmehetne a jobb oldalra Giulyval cserelhetene a kis francianak ugy sem megy mostanaban Ronni megint nem jatszot jol, de ha ettol a goltol nem jon vissza a onbizalma akkor semitol, de sajnos bebizonyosodot, hogy egy kozepso vedo es egy ball szelsore meg szuksegunk van, de tenyleg nagyon jok voltak a fiuk es a Deport ezek utan siman verjuk es Eto`o a kiraly es nem a Bela
Nálunk örökre a Béla marad a király! Koplárovics B-É-L-A!! :D
Szal, Ronaldinho a BAL OLDALRA KELL! Kész nincs vita. És miaz h nem játszott jól??? :shock: Milyen meccset néztél?? :shock: :? Xavi után a legjobb volt! És nincs szükségünk balszélsőre! Talán mert nem is játszik balszélsőt senki sem... De 1 jó középső védő lehet h elkélne, bár ha meggyógyulnak akkor nem is kell! Ott van Edmilson, Marquez és Oleguer! Szal asse kell! :D Giulynak pedig csak formába kell lendülnie a sérülése után és kész! :D
Nagyon jó a CSAPAT!! :D
Avatar
redmiller
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4097
Csatlakozott: 2004.10.12. 19:29:23
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

2004.11.03. 10:25:23

boggabor írta:Eltalaltam az eredment:)))) :P es vegre jol jatszot a csapat, de nem ertem mert jatszik mindig Ronaldinho a ball szelen atmehetne a jobb oldalra Giulyval cserelhetene
Isten ments! :oops: Jobb neki a bal, könnyeben betőr, mint jobbról. :)
boggabor
Capitá del Barça
Hozzászólások: 523
Csatlakozott: 2004.10.13. 13:12:00
Tartózkodási hely: Rev-Komarom

2004.11.03. 09:36:12

Eltalaltam az eredment:)))) :P es vegre jol jatszot a csapat, de nem ertem mert jatszik mindig Ronaldinho a ball szelen atmehetne a jobb oldalra Giulyval cserelhetene a kis francianak ugy sem megy mostanaban Ronni megint nem jatszot jol, de ha ettol a goltol nem jon vissza a onbizalma akkor semitol, de sajnos bebizonyosodot, hogy egy kozepso vedo es egy ball szelsore meg szuksegunk van, de tenyleg nagyon jok voltak a fiuk es a Deport ezek utan siman verjuk es Eto`o a kiraly es nem a Bela
Avatar
Stike
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 330
Csatlakozott: 2004.10.26. 16:26:27
Tartózkodási hely: Kecskemét

2004.11.03. 09:28:31

Gratulálok a csapatnak!

mindenki mindenkit istenit, de egy emberről elfelejtettek szólni, akiről én beszélek az volt szerintem tegnap az egyik legjobb hiba néálkül játszott és nélküle szerintem nem nyertünk volna, sőtt több gólos vereségbe futotunk volna bele, nem tudom kitaláltátok-e már, hogy Puyol-ról beszélek.

A másik, amit meg kell jegyezni, hogy jó játék volt szép focival, csak éppen ha a két meccs alapján kellett volna eldönteni a toábbjutó személyét sajnos nem mi lettünk volna, ezt nem szabad elfelejteni, mert jönnek majd az éles mecsek és ha jól emlékszem tavaj előtt is gondban voltunk az idegenb rugott góllal, jó persze ez más csapat, de azért

De a lényeg, hogy tényleg jól játszottunk!!!!
gyiko
Jugador del Barça
Hozzászólások: 152
Csatlakozott: 2004.10.11. 10:58:15

2004.11.03. 09:22:46

Nagyon jó, élvezetes csata volt és elég nehéz volt feltörni az olaszokat, akik már megint nem akartak játszani (igaz nem sok területük volt) A csapatban Puyol és Xavi volt szerintem a legjobb és nagy dicsőség ez a győzelem, különösen Seva vezető gólja után. Decot csak szabálytalanul tudták megállítani, Roni pedig szerintem nem volt jó, a csodálatos gólja mellett több labdát elpasszolt, rosszul rúgta a szabadrúgásokat és a cselei sem jöttek be. Remélem ez a gól felébreszti és visszatér a fantasztikus formája. Márguez játéka nekem megint tetszett, most még a támadásokhoz is többször fel tudott lépni, mert hátul nem volt rá szükség Oleguer-ék megoldották, Gio is jól segítette a csapatot. Ronival kapcsolatos hiányérzetem mellett, Belletti játéka nem tetszett. Giuly szerintem kifáradt, Eto'o remek volt újra, bár Dida kezébe tényleg nem kellett volna belerúgnia. Henke a kihagyhatatlant - megint, mi lesz veled Larsson ennyi helyzetet elpuskázni, Iniesta pedig most nem csinált semmit. Nagyon jók vagyunk.
Barcelooooooooooooooooooooooooona
Attila
Barça C
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2004.10.15. 09:18:43

2004.11.03. 09:01:39

Szerintem 2 héttel ezelőtt Milanoban is ez lett volna a reális eredmény, vagy minimum döntetlen.
Jobb csapat vagyunk, mint a Milan.Gyönyörű, érett focit játszottunk, élmény volt nézni, hogy a pontos passzokkal hogyan mentünk át a csak védekező ellenfél hátsó alakzatán.
Etoo valahogy olyan furcsán veszi át a labdákat, mintha mindig felpörgetné, majd esetleg figyeljétek meg, lehet, hogy rosszul látom,de azért elég sokszor elvették tőle a lasztit, én úgy láttam ,hogy a bizonytalan labdakezelés miatt.Egyébként a gólja az csoda volt,Xavi pedig hetek óta magasan a legjobb játékosunk.
Roni az utóbbi időben nagyon sok szabadrugást elpazarol,meccsenként kettőt,hármat, 18-25 méterről.
Szerintem nem neki kellene rúgnia, mert ezek abszolut gólhelyzetek, amiket luxus a sorfalba lőni.Van sok jól rúgó játékosunk, el kell kérni a labdát, és berugni.
A gólja és néhány passza viszont fenomenális volt, remélem innentől visszatér a szerencséje és a múlt évi
formája.
Vasárnap Depor ellen játszunk, az sem lesz piskóta meccs.
BarcAttila
Avatar
hölör
Jugador del Barça
Hozzászólások: 180
Csatlakozott: 2004.10.08. 11:42:45
Tartózkodási hely: Váchartyán

2004.11.03. 08:59:44

A nagy örömködések közepette nekem hiányérzetem van már megint a tegnapi meccsel kapcsolatban. Hiányzott még egy gól, mert akkor előnybe kerültünk volna a Milannal szemben a csoportban. :?
De nekem is ez legyen a legnagyobb bajom, hogy 2 FANTASZTIKUS góllal megvertük a világ egyik legjobb csapatát :D :D :D :D
Silvanus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2807
Csatlakozott: 2004.10.08. 09:02:59
Tartózkodási hely: Budapest

2004.11.03. 08:07:32

Nagy győzelem volt, hiába jött nehezen! Jól mondja, aki azt mondja: hogy Európa legjobban védekező csapatát, és egyébként AZ EGYIK LEGJOBB csapatát, az A.C. Milan-t vertük meg tegnap!!! És ez nem kis fegyvertény a közeli-jövőre nézve! :wink:

Csodálatos mérkőzés volt, minden percét élmény volt nézni. Persze a mi csapatunk irányította a mérkőzést, Seva gólja hidegzuhany volt, de Eto'o és Ronaldinho nem hagyta szó nélkül! Huhh, azok agólok?!... CSODÁS!

Xavi játéka eszméletlen volt, hihetetlen, hogy ez a srác lassan a csapat legjobb, legnagyobb játékosává növi ki magát, ha nála van a labda, akkor már szinte gólt kiáltok, eszméletlen, hogy milyen jól kezeli a lasztit, milyen jól lát a pályán, az a gólpassz?!.... Iszonyat, FORZAAAAA XAVIII ! ! ! ! ! :D

Ronaldinho rossz bokája ide - rossz bokája oda, ő egy FÉLISTEN, és ezt tegnap 90 ezer ember előtt bizonyította!

Eto a másik fél isten, NO COMMENT! Óriási játékos!!!

Larsson meg...... megint kihagyta a kihagyhatatlant, menetrend szerint! Kérdem én: és ha azt 1:1-nél hagyja ki? Meglincselték volna! :? Na jó, azért ő is jó, még a bizalom az övé is!! Egyenlőre!?...
"Més Cuen un Club"
Avatar
PetI
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 933
Csatlakozott: 2004.10.09. 10:59:55
Tartózkodási hely: London

2004.11.03. 07:37:24

PetI írta:Sopron-ZTE 1:2 :arrow: FCB-ACM 2:1
:wink: :D
Bejött a jóslatom :!: :!: :!: :P :D
Csak így tovább!
Hajrá FCB!!!
Avatar
Lujo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 845
Csatlakozott: 2004.10.08. 10:35:41
Tartózkodási hely: Marcali

2004.11.03. 07:02:10

Hi!

Én azt hiszem, hogy tegnap Európa legjobban védekező csapatát vertük meg. Ez hatalmas teljesítmény, jó volt látni a tegnapi meccset.
Avatar
jokedvu
Jugador del Barça
Hozzászólások: 160
Csatlakozott: 2004.10.09. 00:42:58
Tartózkodási hely: Szolnok

2004.11.02. 23:52:50

SZÉP VOLT FIÚK!!! 8)
Jól küzdöttek, Ronnie gólja isten, de Eto'o-é is jó! :)

Csak így tovább!
Força BARÇA !!!
Kép
Avatar
Enrique
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10124
Csatlakozott: 2004.10.08. 07:05:05
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2004.11.02. 23:24:02

boixosnois írta:Köszönöm mindenkinek aki írt, meg annak is aki nem :D :D Csodás estét szerezett a CSAPAT :) , direkt írtam nagy betűvel.Mivel nem láttam, ezért nem akartam senkit se kiemelni :!: . De ahogy olvasom Roni azért vmivel jobb volt a többieknél :)
Tényleg grat a csapatnak! És az én szememben XAVI volt a legjobb! Jó volt Roni is, de Xavi kiemelkedőt nyújtott megint! Megint és már meccsek, hetek óta!!!
Ma is nyugodtan aludhatok... :wink: Kösz fiuk! :D
Avatar
redmiller
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4097
Csatlakozott: 2004.10.12. 19:29:23
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

2004.11.02. 23:19:57

Le lehet zárni! Méghozzá elég szép végeredménnyel! Az NS On-line tudósított, a gólok szövegét hozzá raktam a gólok képeihez (www.as.com) a korábbi hozzászólásomban.
Avatar
Charlie
Öreg Harcos
Hozzászólások: 6901
Csatlakozott: 2004.10.08. 11:13:39
Tartózkodási hely: East Side

2004.11.02. 23:13:36

Hát ezt a topikot is lelehet zárni,szép vége lett :)
C.
Avatar
boixosnois
Jugador del Barça
Hozzászólások: 120
Csatlakozott: 2004.10.13. 17:41:20
Tartózkodási hely: Nagykanizsa/Budapest

2004.11.02. 23:11:44

Köszönöm mindenkinek aki írt, meg annak is aki nem :D :D Csodás estét szerezett a CSAPAT :) , direkt írtam nagy betűvel.Mivel nem láttam, ezért nem akartam senkit se kiemelni :!: . De ahogy olvasom Roni azért vmivel jobb volt a többieknél :)
Avatar
redmiller
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4097
Csatlakozott: 2004.10.12. 19:29:23
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

2004.11.02. 22:56:35

Pedig Ronaldinhonak Cafu majdnem "leharapta" a fejét! :lol: Csúnya ütközés volt.
Avatar
Pilfer
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 458
Csatlakozott: 2004.10.12. 08:01:18
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

2004.11.02. 22:55:36

egyértelműen jobbak voltunk, a Milan egész meccsen csak védekezett, tipikus bunker (anti) focit játszottak :?
több góllal is nyerhettünk volna.
Seva meg tényleg a mumusunk, de végre nem győztes gólt lőtt :P
Avatar
Enrique
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10124
Csatlakozott: 2004.10.08. 07:05:05
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2004.11.02. 22:51:24

boixosnois írta:Ez csodás :D :!: Ennyit az olasz anti-fociról :)
Jobbak voltunk végig :?: Valaki megírhatná :!:
Thnx :!:
Majdnem megőrültem, hogy nem láthattam, ez igy nagyon tré volt:evil:
Sokkal, de sokkal jobbak vtunk! A milánnak köze nem volt a gólon kívül a meccshez! 8) De tényleg!
Roni sztem jól játszott, nem ez volt élete legjobb meccse, bár ki tudna ekkara betonvédelem ellen parádézni? :wink: Viszont ami a legfontosabb h nagyon akart 1000 fokon égett, létszott amikor verte a földet! És ez a legeslegszimpatikusabb dolog a világon! :D
Avatar
Saviola
Júdás 2, az áruló
Hozzászólások: 4961
Csatlakozott: 2004.10.08. 20:00:31
Tartózkodási hely: Tolna

2004.11.02. 22:49:30

Fantasztikus!!!!Nagyon boldog vagyok és gratulálok Ronaldinhonak!!!!


FORCA BARCA!!!!!!!!!!
,,Azt hitted, hogy mi történt."
Lezárt