Samuel Eto'o #3

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
madmushroom
Capitá del Barça
Hozzászólások: 938
Csatlakozott: 2009.01.19. 21:33:13
Tartózkodási hely: Faulensee, Switzerland

2009.01.22. 12:26:51

Azoknak mondom akik nem látták a sporttv-n a meccset, hogy a kommentátor azt mondta, hogy túl vehemensen és agresszívan játszott az edzésen és többször túlságosan keményen lépett oda a csapattársainak és Pep ezért küldte be.
Twitter: https://twitter.com/KJuraszik" target="_blank
Blog: http://laguardia.blog.hu" target="_blank
Facebook: https://www.facebook.com/laguardiablog/" target="_blank
boixosnoisbarca
Jugador del Barça
Hozzászólások: 242
Csatlakozott: 2008.05.26. 22:09:22

2009.01.22. 12:07:07

Sztem nem lesz ebből semmi gáz!Kicsit túlpörgött edzésen és az agyára ment.7végén vág 1-2öt a Numancianak aztán csókolom!!!:)
Avatar
Grege
Capitá del Barça
Hozzászólások: 580
Csatlakozott: 2004.11.21. 00:21:31

2009.01.22. 11:32:50

Varatrix írta: Ez magyarázat lehet a "rejtélyre"!
Ezt asszem Gurdiola is meg értené!
Persze, ez az lenne, de ezt sztm legalább másfél-két hete olvastam.
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2009.01.22. 11:24:24

Grege írta:Tényleg, azt hiszem itt végülis nem jelent meg a hír a kisfiának az állítólagos molesztálásáról...

Múltkor olvastam egy cikket, h felmentették a pasast, aki korábban Samu barátja volt, és babysitterkedett neki olykor, amikor ő neki vmi dolga akadt, aztán vhogy kiderült, hogy talán molesztálta a picurt.

Azóta nem hallottam semmit a dologról, de már akkor is furcsáltam, h hogyan tudták ennyire titokban tartani, ha még bírósági ügy is lett belőle.

No mind1, csak eszembe jutott, Samu problémái felvetésre :roll: .
Ez magyarázat lehet a "rejtélyre"!
Ezt asszem Gurdiola is meg értené!
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
Grege
Capitá del Barça
Hozzászólások: 580
Csatlakozott: 2004.11.21. 00:21:31

2009.01.22. 11:15:19

Tényleg, azt hiszem itt végülis nem jelent meg a hír a kisfiának az állítólagos molesztálásáról...

Múltkor olvastam egy cikket, h felmentették a pasast, aki korábban Samu barátja volt, és babysitterkedett neki olykor, amikor ő neki vmi dolga akadt, aztán vhogy kiderült, hogy talán molesztálta a picurt.

Azóta nem hallottam semmit a dologról, de már akkor is furcsáltam, h hogyan tudták ennyire titokban tartani, ha még bírósági ügy is lett belőle.

No mind1, csak eszembe jutott, Samu problémái felvetésre :roll: .
ALEXDP
Capitá del Barça
Hozzászólások: 583
Csatlakozott: 2008.08.18. 11:37:11

2009.01.21. 15:46:32

Teljesen igazad van!
Ám a teljesség igénye nélkül: Maradona,Sztojcskov,Romario,Zidane,Smeichel,Kahn,akik véleményem szerint a maguk idejében magasabb szintet jelentettek akár Raul-nál,akár Villa-nál,Messinél nem:-),és mégis problémásak voltak,de mégsem akarta soha senki hogy elmenjenek,meg volt 1 cikk valahol,oszt kész!
Nem szeretném hogy gondok legyenek vele,csak nem hiszem hogy az ő dolgai közül minddel napokat kellene foglalkozni......
Azért bármilyen problémás,asszem a többség hetekig rosszul aludna,ha a problémás sztárunk távozna......
Ja meg mondjuk az idei 18 gól is eléggé hiányozna!
torrestoni
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1690
Csatlakozott: 2007.12.14. 01:52:23
Tartózkodási hely: somewhere over the rainbow
Kapcsolat:

2009.01.21. 15:39:53

Azt se felejtsük, hogy Eto'o is ember... Neki nyilván nem kell szembesülnie azzal az ocsmány, hazánkban mindennapos problémával, hogy vajon hogyan tovább, s mikor lesz már a következő fizetésnap, ami után ismét pénztelenül kell kihúzni a következő hónap elejéig. Elnézést, kicsit eltértem a tárgytól, szóval arra akartam felhívni a figyelmet, hogy Samuel köztudottan családcentrikus, s a habitusát ismerve ha valami problémája van például a magánéletében, akkor azt bizony jól lehet látni rajta, s kihat a munkájára is.
Számomra megbocsájthatónak tűnik.
"As I walk through the valley of the shadow of death, I have no fear because I am the meanest motherfucker in the whole valley" - Gen. George S. Patton
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2009.01.21. 15:36:47

ALEXDP írta:Azt azért ne felejtsük el,hogy a problémás Eto,ugyanaz a személy,aki mióta ittvan számolatlanul lövi a gólokat,...

Másrészt ha kicsit visszatekintünk az elmúlt idők igazi sztárjaira,szinte kivétel nélkül problémásak.....
de mindez csak vélemény.......
Én a problémás Eto-hoz is ragaszkodom!
Most már korántsem annyira problémás ember, mint régen volt, és erősebb kezű az edző is, tehát vélhetően nem lesz ilyenekből olyan nagy galiba, mint 1 éve.
Viszont én ismerek olyan sztárokat, akik nem problémásak (Messi, D.Villa, Raúl stb.), tehát ez nem lehetetlen dolog :)
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21304
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2009.01.21. 15:31:16

Remélem Etoo lenyugszik, és minden megy tovább rendben. Mindenesetre nem örülök ennek az ügynek, remélem télleg nagyobb a füstje, mint a lángja.
Avatar
G-Jay
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2196
Csatlakozott: 2006.06.19. 23:25:20
Kapcsolat:

2009.01.21. 13:53:30

Lehet megmondta neki Pep hogy most pihi lesz neki a Kupa. Ismerjük Samut, ő minden meccsen játszani akar. Ez simán kiboríthatta a bilit. Persze valószínűbb hogy csak megjegyezte a többiek előtt Pep, hogy ma egészen furcsán áll a haja Samunak, aki emiatt bedurcizott kicsit, és odahívta magához Pep, hogy jól összeborzolja a sérót, mert úgy jobb, valamint adott neki a saját aloeverával dúsított zseléjéból, mely avokádó kivonattal és bifidus aktiregulárisszal teszi kellemesen selymessé a hajat. Kb ilyen szint.
¡Visca El Barça! ¡Visca Cataluna! Més Que Un Club...
California Love
BLAUGRANA.HU! Minden ami Barca, minden ami történelem!
ALEXDP
Capitá del Barça
Hozzászólások: 583
Csatlakozott: 2008.08.18. 11:37:11

2009.01.21. 13:51:45

Azt azért ne felejtsük el,hogy a problémás Eto,ugyanaz a személy,aki mióta ittvan számolatlanul lövi a gólokat,tehát az én véleményem az ,hogy amíg nincs emiatt megosztottság csapaton belül,addig igenis megengedhet magának néhány olyan dolgot is,amit mások nem.

Másrészt ha kicsit visszatekintünk az elmúlt idők igazi sztárjaira,szinte kivétel nélkül problémásak.....
de mindez csak vélemény.......
Én a problémás Eto-hoz is ragaszkodom!
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2009.01.21. 13:43:22

vmiért ingerültebb volt mint a többiek, nem csak a nyújtás volt a gond, ahogy olvashattuk, remélem megtudjuk mi nyomasztotta,de szerintem sem lesz nagyobb gond belőle, ill remélem.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
madmushroom
Capitá del Barça
Hozzászólások: 938
Csatlakozott: 2009.01.19. 21:33:13
Tartózkodási hely: Faulensee, Switzerland

2009.01.21. 13:38:46

Nem kell ennek nagy feneket keríteni de már alig várom az agyatlan átigazolási találgatásokat... Eto'o-t meg normális módszerekkel kell fegyelemre bírni...Pep kiválóan kezeli.... Eto'o makacs mint egy öszvér és biztos vagyok benne, hogy az erősködés és a büntetgetés csak rosszabbítana a helyzeten.nagyobb érték ő annál mintsem, hogy ilyen buta dolgok büntetéseként elküldjük...
Twitter: https://twitter.com/KJuraszik" target="_blank
Blog: http://laguardia.blog.hu" target="_blank
Facebook: https://www.facebook.com/laguardiablog/" target="_blank
Avatar
Bányász
Rendfenntartó - moderátor
Hozzászólások: 3345
Csatlakozott: 2007.12.07. 21:34:15
Tartózkodási hely: Neverland

2009.01.21. 13:31:48

Aprieto írta:Egy játékos sem engedte meg magának azt sem, hogy meccs félidejében elmenjen a stadionból... csak Eto'o. Csak ő. Sad
Mert neki a legnagyobb az igazságérzete vagy nem tudom... :)
lionelmessi19 írta:Eto'o a nyújtási gyakorlatot nem végezte rendesen az edzés végén Pep szerint, mire ő azt válaszolta hogy saját meglátása szerint rendben volt az.
És igaza is van...mindenki magának nyújt :)
Viccen kívül télleg ez egy olyan buta történet.Most az ember csak érzi,h mire van szüksége amikor nyújt.Itt még egy kicsit be van állva itt még megnyújtom stb.Eto'o úgy érezte neki elég ő kész van ennyi.Nem szeretem ha az edzők megmondják mennyit nyújtson az ember.. :)
Kép
"Akinek rózsaszín a világ az hazug,aki mindent imád nem látta még úgy a tengert ha zúg..."

"A szívem a Barçában van, és egy nap ismét magamra öltöm majd ezt a mezt." Yaya Toure
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2009.01.21. 13:24:02

Akármi is történt valójában (úgysem derül ki teljesen), azt azért sokan el tudják képzelni Eto'o-ról, hogy ez nagyjából megtörtént :D
Eto'o-val egyetlen baj a fegyelmezetlensége (meg nem tud pontosan passzolni :) ), és valami azt súgja, hogy nem ez lesz az utolsó eset. Már az sem volt túl normális, amikor egy gólnál ráugrott Guardiolára :D
Nem szabad, hogy egy játékos ennyire bizalmaskodó legyen, és nem szabad elhinnie, hogy mindent megengedhet magának.
Utólag sajnálom nagyon Franket, mert neki még két-három ilyen játékos volt a keretében (Roni, Deco, Edmilson??), gyakorlatilag időzített bombák voltak (amellett, hogy kiváló focisták).
Remélem Pep tudja kezelni továbbra is Eto'o-t. Nem lesz egyszerű dolga :)
Gyakorlatilag egy évben 2-3-szor eldurran az agya (emlékeztek a "fekete-ügyre" is, amikor tiltakozásul levonult a pályáról, stb.), és ezekre kell jól reagálni az edzői stábnak.
Aprieto

2009.01.21. 13:07:38

Csak az az érdekes, amellett hogy valószínűleg el van túlozva a dolog, hogy ezek az esetek MINDIG Eto'o-val történnek meg!

A többi huszonakárhány játékos miért tudja pontosan elvégezni a dolgát és miért nem jelennek meg róluk hasonló irományok?

Egy játékos sem engedte meg magának azt sem, hogy meccs félidejében elmenjen a stadionból... csak Eto'o. Csak ő. :(
gonosz
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2008.02.15. 23:05:00
Tartózkodási hely: Budapest

2009.01.21. 12:18:48

Hát ez nagyon pletykaszagú.....de mondjuk Eto'o egyéniségéből kiindulva elképzelhető konfliktus. Viszont nem hiszem, hogy gond lenne az edzésekkel. Tény, hogy hajtja őket Pep az eddigi infókból kiindulva, viszont nem hiszem, hogy a szokásos surlódásokat kivéve egyéb bakik is lennének. Ahol meg ennyi sztár van, ott elkerülhetetlenek a kisebb viták, viszont sztem jó, hogy szigorúan be vannak osztva. Jót tesz a fegyelemnek és a csapategység építésének is. Sztem...:)
Més que un club!!! CsakaBarca!!!!
Avatar
depth
Capitá del Barça
Hozzászólások: 912
Csatlakozott: 2008.02.04. 11:33:35

2009.01.21. 12:01:26

jajjj, Sámuel ne kezd :roll:
Avatar
Grege
Capitá del Barça
Hozzászólások: 580
Csatlakozott: 2004.11.21. 00:21:31

2009.01.21. 11:17:39

Szeretem az újságokat, három teljesen különböző esetet sikerült felvázolniuk egy történetről ezek szerint... HIHETETLEN! :x

Menjenek el mesemondónak...
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13509
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2009.01.21. 11:14:43

Hát úgy néz ki, vagy nagyon elértettem a MD-t, vagy furcsát írnak a többiekhez képest :)
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Grege
Capitá del Barça
Hozzászólások: 580
Csatlakozott: 2004.11.21. 00:21:31

2009.01.21. 10:39:37

lionelmessi19 írta: Utálom a goal.com-ot, és végre mindenki más is elfelejthetné hogy azt olvassa. :P
Köszi a pontos infót! Azért az abból is látszott, h annyira nem nagy dolog.

Amúgy, ha mondasz jobb oldalt angolul/németül/franciául, ami ugyanilyen, vagy még ennél is gyorsabban frissíti a főbajnokságok híreit, akkor abbahagyom szívesen. :P

Kicsit szenzációhajhász, de legalább tudok a hírről, még akkor is, ha fenntartásokkal kell kezelni...
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13509
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2009.01.21. 10:27:18

Eto'o a nyújtási gyakorlatot nem végezte rendesen az edzés végén Pep szerint, mire ő azt válaszolta hogy saját meglátása szerint rendben volt az. Nem tudjuk hogy mi és hogy történt, csak vegyétek észre a különbséget a Mundo féle és a Goal.com-os változatok közt.

Eto'o kb 3 percet hagyhatott ki így az edzésből, míg a goal.com egy szót sem ír arról h mikor és miért ment el, csak arról, hogy nem dolgozott rendesen, és leküldte őt Pep a pályáról. Arról nem is beszélve hogy a goal.com durva Eto'o féle visszaszólásról beszél, holott semmiféle ilyen nincs a Mundon.

Egyébként is lehet hogy elszakadt Samu gatyája, és ha már odahívta magához Pep, akkor megbeszélhették, hogy az utsó percről bemehet, nehogy megfázzon. Ugyanis, amiről a goal.com azthiszem szintén megfeledkezik, a Mundo elárulja, hogy zárt kapus edzés volt, magyarul még az is érdekes kérdés, hogy a jelenet tényleg így történt-e, nem hogy milyen szavak hangzottak el.

Utálom a goal.com-ot, és végre mindenki más is elfelejthetné hogy azt olvassa. :P

szerk: egyébként szvsz van olyan, hogy Pepnél egy pillanatra leáll vki, van olyan h az ember elfárad. Csak ez egy nyújtási gyakorlat volt, ami Pep újítása az első csapat edzésein, és a sérülések elkerülése érdekében történik, mármint az izomsérülések miatt, természetesen. Ezért is lehet ennyire kihegyezve rá.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Grege
Capitá del Barça
Hozzászólások: 580
Csatlakozott: 2004.11.21. 00:21:31

2009.01.21. 10:15:08

Titinho írta:...
Ennek örülök, bár azért az Elmundoból idézett a goal.com, annak meg általában Barcával kapcsolatban lehet hinni.

Persze a súlyát a cikkben is megkérdőjelezték az esetnek. Sztm arra mindenképpen jó az eset, h lássák a játékosok, h Pepnél nem lehet lazítani, folyamatosan elvárja a rendes munkát/teljesítményt.

Azért egy vidit megnéznék az esetről.

Ja, és a rendes link:
http://www.goal.com/en/news/1706/barcel ... a-training
20tek
Jugador del Barça
Hozzászólások: 234
Csatlakozott: 2008.08.13. 14:52:03

2009.01.21. 10:04:58

Grege írta:Na, eljött a pillanat, h Eto'o-ból előbújjon megint a kisördög... :?

http://www.goal.com/en/

Visszadumált Pepnek, amikor ő kritizálta az edzésen mutatott teljesítményét.
Pep nem szórakozott, nem mondott semmit, csak elküldte haza :wink: , ügyes, nyugodt megoldás, hátha hazafelé Eto'o is rájött, h edzőnek nem kellene visszadumálni, és bocsánatot kér. Vagy ha azt nem is, de legalább hamar kibékülnek.
Ez a link nem egy cikkre, hanem a goal.com főoldalára mutat.
Avatar
Titinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2006.11.17. 11:29:46
Tartózkodási hely: Nyíregyháza, lélekben Camp Nou

2009.01.21. 09:59:47

Grege írta:Na, eljött a pillanat, h Eto'o-ból előbújjon megint a kisördög... :?

http://www.goal.com/en/

Visszadumált Pepnek, amikor ő kritizálta az edzésen mutatott teljesítményét.
Pep nem szórakozott, nem mondott semmit, csak elküldte haza :wink: , ügyes, nyugodt megoldás, hátha hazafelé Eto'o is rájött, h edzőnek nem kellene visszadumálni, és bocsánatot kér. Vagy ha azt nem is, de legalább hamar kibékülnek.
Egy kicsit pontosítanék ha nem haragszol meg... :wink:
Az valóban úgy van ahogy mondtad, hogy nem teljesített jól és nem volt megfelelő a hozzáállása az edzésen, ezért magához hívta Eto'ot egy kicsit beszélgetni és pár perc privát beszélgetés után elküldte zuhanyozni, korábban mint a csapat többi tagját. Ennyi történt...nem több. De ezt biztos most két napig fogja rágni a sajtó, hogy "Eto'o távozni akar mert összeveszett Guardiolával", meg "Pep berágott Eto'o-ra, ezért nem játszik ma az Espanyol ellen".

1000%, hogy lesznek ilyen hírek...de azért ennyire nem volt súlyos a történet. Megbeszélték, kész. Legközelebb majd jobban odafigyel Eto'o is és nem szövegel. :wink:

Egyébként a SPORT.es szerint Eto'o és Messi ma este csak a kispadon fog kezdeni. Helyettük Hleb és Bojan játszhat...
Més que un club :!:

"Az akarás egyenlő a tudással, s aki akar, az tud is!"- Johan Cruyff
Lezárt