Bojan Krkic

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2009.02.08. 09:35:45

ha továbbra is ilyen odaadoan focizik és szerényen akkor nagyon sokra viheti!!nem mintha eddig lenne szégyenkezni valoja!!!
Avatar
barca52
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 305
Csatlakozott: 2005.12.02. 14:50:32
Tartózkodási hely: Budapest

2009.02.08. 00:58:30

Nagyon bírom a srácot!
Hihetetlen, hogy másfél évvel fiatalabb nálam, és a Barcában játszik. Ráadásul tavaly kis túlzással ő vitte a hátán a csapatot. Sajnálom, hogy idén kevesebbet van pályán, de majd pár év múlva :)
A mai nyilatkozatából pedig annyit biztosan le lehet szűrni, hogy fiatal kora ellenére éretten gondolkodik a futballról, ráadásul nem szállt el magától, továbbra is szerény és alázatos. Nagyon remélem, hogy sokáig láthatjuk még őt gránátvörös-kékben.
Viva Bojan :)
Avatar
madmushroom
Capitá del Barça
Hozzászólások: 938
Csatlakozott: 2009.01.19. 21:33:13
Tartózkodási hely: Faulensee, Switzerland

2009.01.31. 17:47:46

csabooo írta:Bojan nem rossz srác,ha türelmes és tud várni akkor pár év múlva a csapatban fő szerepet fog kapni...!
Csak tudja kibirni.Nameg a fejlődésben se kéne megálnia ...
Töretlenül fejlődik ez szemmel látható, a játék szervezésbe is egyre többet beletesz, kezd kibontakozni. Eleinte görcsösen játszott de a kora miatt ez természetes. Élvezi a játék minden percét ha pályán van... Az önbizalmának nagyon kellett ez a két gól. szép volt kölyök.
Twitter: https://twitter.com/KJuraszik" target="_blank
Blog: http://laguardia.blog.hu" target="_blank
Facebook: https://www.facebook.com/laguardiablog/" target="_blank
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2009.01.31. 11:48:56

Szerintem nagy tehetség mikor már eto'o kiöregszik ő veszi át a helyét, ha addig nem vesszük meg Agürerot mert nagyon érdeklődünk érte és egy messi sergio páros nem lenne rossz;)
csabooo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 789
Csatlakozott: 2008.10.19. 18:20:56
Tartózkodási hely: Székelyföld

2009.01.30. 23:02:04

Bojan nem rossz srác,ha türelmes és tud várni akkor pár év múlva a csapatban fő szerepet fog kapni...!
Csak tudja kibirni.Nameg a fejlődésben se kéne megálnia ...
ALEXDP
Capitá del Barça
Hozzászólások: 583
Csatlakozott: 2008.08.18. 11:37:11

2009.01.30. 13:09:43

Azt azért érdekesnek találom,hogy 1esek úgy mondana véleményt Krkic-ről,mintha ők is a világ legerősebb klubjában várnának több játéklehetőséget,Samu,Titi,Messi mögött,18 évesen....

Tényleg [auto_cenzúra] lesz attól valaki,hogy 18 évesen nem rúg 35 gólt??????

Asszem itt néhányan saját magukat röhögtetik ki...

Pontosabban semmiképp nem kelleni eltékozolni Őt,mert szerintem igenis benne van a jövő.
szvsz!!!!
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2009.01.30. 12:38:23

nem rossz a gyerek, de vannak előtte még zsugások. valaki nagyon jól írta, h nem feltétlenül kell egy tizenéves kölyköt állandóan beküldeni a mélyvízbe. eljön majd az ő ideje is, addig csinálgassa a dolgát és várja ki a sorát. kicsit kicombosodik még és nem hiszem, h probléma lesz a testalkata. vannak ekkora gyerekek, akik folyamatosan hülyét csinálnak a védőkből, elég ha messire gondolok, vagy agüeróra, lavezzire és még sorolhatnám. okés, felhőfejesekkel biztos nem fog szórakoztatni minket, de hát ez legyen a legnagyobb problémánk vele kapcsolatban :D
legyen türelemmel a gyerek, mert még nagyon szép jövő előtt állhat a barcában, ha kibekkeli.
PUYOL-XAVI-INIESTA
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21306
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2009.01.30. 12:30:02

Igy van, kellenek is ezek a gólok, h helyre tegyék az önbizalmát. Most már jó lenne bajnokikok is többet látni :wink:
Avatar
LPKeke
Jugador del Barça
Hozzászólások: 189
Csatlakozott: 2008.05.21. 15:26:36

2009.01.30. 12:25:58

Nagyon örülök hogy gólt szerzett Bojan és nem csak egy kipattanót kotort be hanem egy gyönyörű gólt is szerzett. Igaz ha nem ilyen társak lettek volna mellette akkor talán nem lett volna így. Lényeg ami lényeg hogy így kell folytatni és akkor szerez még néhány ilyen fontos gólt.
Avatar
LPKeke
Jugador del Barça
Hozzászólások: 189
Csatlakozott: 2008.05.21. 15:26:36

2009.01.29. 16:02:52

Szerintem ez a mai meccs vízválasztó lehet Bojan számára, leglábbis ami az idényt jelenti. Gólt kell lőnie vagy gólpasszokat adni, ennyi az egész. Szerintem is jobb esélye van most gól szerezni, mert azok akikkel a pályán lesznek többet passzolnak és ami fontos, jobb helyzeteket alakítanak ki. Azért is fontos hogy elkezdjen formába lendülni, mert ha jön a BL, -márpedig miért ne jutnánk el a döntőig - akkor a bajnoki meccsek szorulnak háttérbe egy kicsit és biztos hogy inkább ott fog játszani mint a BL-ben.
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2009.01.29. 14:00:14

Henry topikra reagálva ide írnám mondandómat.

"jól ki volt szolgálva Bojan,Hleb és Ini által..."

Hleb-->pocsék a telejsítménye.
Iniesta meg egyedül baromi kevés ahhoz,hogy Bojan tömve legyen labdával.
És a kiszolgálás ott kezdődik el,hogy meg kell szerezni a labdát,nem magunkra húzni az ellenfelet. Nos hát ez sem volt meg.

ha ma ilyen kezdő lesz,hogy Touré-Xavi-Iniesta-Henry-Messi-Bojan
Figyeld meg mennyivel több labádja lesz a srácnak,és biztos vagyok benne,hogy fog is gólt lőni.

Mikor Bojan játszik,akkor általában Keita,Busuqets van a pályán,esetleg Gudi és semmi szűrés a kp-n...
De majd ma, remélem meg lesz egy elég erős kezdő Bojannal elől,és megmutathatja,hogy normális koszolgálással mire képes.

FORCA BARCA!

lm19: szerintem hatalmas meccshiánya van.Jól mondod idő kell,neki de leginkább játékperc...(Mondjuk olyan meccseken nem kapott lehetőséget,amiket 5-0ra hoztunk,pedig ráfért vonla).
Abban viszont vivatkoznék,hogy testi hátrányban lenne. Messi,Xavi,Ini is ilyen magasak mégis a legjobbak a posztjaikon. Abban viszont egyetértek,hogy a tavalyi erejéhez és biztosságához képest visszafejlődött,ezért kéne játszatni.
thegreek
Barça B
Hozzászólások: 63
Csatlakozott: 2004.10.09. 14:15:28

2009.01.15. 23:54:50

Sajnos jelenleg nagyon kilog a csapatbol. Szinte mindig a rossz megoldast valaszt. Biztosan fog fejlodni fizikailag es technikailag, de be kell vallani, hogy Guardiola nem veletlen ad ennyi lehetoseget neki. A tobbi csatar mind elorebb van, es talan meg Pedronak is tobb hasznat vesszuk.
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13509
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2009.01.15. 23:13:45

abreu írta:
Ezt most ugy írtad, mintha ha Henry is meg Bojan is vmi tök gyenge játékos lenne. :x

Bojan testi adottságával nincs semmi gond, egyszerűen csak meccshiánya van. Nem kap túl sok lehetőséget, amikor pedig játszik, az adódó helyzeteit elizgulja. Ennyi. Nem szabad ilyen korán leirni. :!:
És őszintén szólva az eddigi szezonjukat tekintve van is némi alapja ennek.

Egyébként Bojannak igen is komoly fizikális problémái vannak szerintem, legalábbis rosszabb a helyzet mint tavaly év közben. Mármár kezdte megoldani, hogy ne gyötörjék el, aztán most jött ez a fél év és puff.

Sok mérkőzés és idő kell neki.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
abreu
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 482
Csatlakozott: 2008.05.19. 20:35:46

2009.01.15. 23:07:09

Stelios írta:Biztos köpködni fogtok, hogy egy ilyen meccs után írom le, de belőle soha sem lesz Raúl, vagy hasonlóan nagy kaliberű játékos.

A legnagyobb kedvencem, de be kell ismerni: ennél még Henry is jobb teljesítményre képes. A legnagyobb baj a testi adottsága. Bármilyen izmos, túl kicsi. A védők elnyomják. Amivel ezt ellensúlyozhatná, az a robbanékonyság, de ez nincs meg benne.

Tavaly még nagy szerencsésen belőtt pár kipattanó labdát, de idén már gyengék a mutatói. Guardiola tervei közt sem szerepel. Eladni vagy kölcsönadni mégsem fogjuk. És jól tudjuk, hogy Guardiola még sokáig itt fog maradni. Marad kiegészítő ember, de sokkal többre máshol se vinné.
Ezt most ugy írtad, mintha ha Henry is meg Bojan is vmi tök gyenge játékos lenne. :x
Bojan testi adottságával nincs semmi gond, egyszerűen csak meccshiánya van. Nem kap túl sok lehetőséget, amikor pedig játszik, az adódó helyzeteit elizgulja. Ennyi. Nem szabad ilyen korán leirni. :!:
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2009.01.15. 22:47:34

MQuC írta:Ráadásul nem mondanám, hogy nem játszik jól. Ennyi játéklehetőséggel.
Igaz kihagy pár helyzetet, de majd berugdossa őket, mikor kell.
Sztem mivel ő csatár,eleve "mindig" be kellene rúgnia a helyzeteit.Főleg,mivel őt is leginkább a góljai minősítik,ezért sem ártana.Valamint az önbizalmának is jót tenne,ha be tudna találni rendszeresen.De legalább a ziccereit üsse be magabiztosan!
Aránylag kevés játéklehetőséget kap,de ez sztem valamennyit azért változna pozitív irányba,ha érzékenyebb lenne a gólra.Mert MOST KELL betalálnia,amikor játékpercekhez jut.Ezzel tudná tolni a saját szekerét is jócskán,nem cs a csapatét :wink:
De én bízom benne,h elkapja a fonalat és megtalálja magát.Nagy lehetőségek vannak benne,tavaly villantott ebből.És nem cs a góljaival,hanem egyáltalán,a játékával.
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
chi omega
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2007.10.31. 11:36:58

2009.01.15. 20:49:57

szerintem kicsit túlértékelt a tavalyi szezonja. emlékszem, tavaszra húzóembernek kiáltották ki sokan, csak mert lőtt pár gólt, erős túlzásnak véltem már akkor is. sok meccsen ugyanígy őrlődött, csak többször volt jókor jó helyen.

akkor 48 meccsen 12 gólt lőtt, és adott 5 gólpaszt (0,25 gól/meccs), az nem sokkal jobb, mint a mostani 5 gól+3 assist 23 meccsen (0,22 gól/meccs). kevesebb játékpercet kap valamivel, de ezt nyugodtan írhatjuk annak a számlájára, hogy most nincs annyi sérült.
ennek fényében pepet elővenni szerintem nem érdemes, jóval többet játszik, mint más harmadik számú csatárok más csapatokban (saviola, vagy ezquerro például mikor került elő anno? csak amikor már a fél csapat sérült volt..). szóval ha ennél többet akar játszani, a kölcsönadás a megoldás.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21306
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2009.01.15. 20:33:58

Örülök, h betalált, remélem, ez helyreteszit az önbizalmát, és ugy fog játszani, mint tavaly, vagy még jobban.
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2009.01.15. 18:43:55

lionelmessi19 írta:Én nem szeretem ezeket a jövőbelátós mondatokat.

Baromi sokat látok Bojanban, ahogy nyilván te is, és azt gondolom az orrunk előtt van a példa rá, hogy milyen szinten lehet fejlődni fizikailag. 10esben játszik.
Hagyd őket,jobban jársz,te is, ők is,mi is...
Pár napja,may 1-2hete, Varga Tamás volt olyan kedves,és "összegyűjtött" egy kis Fizikai felépítést egyes játékosokról. Nem fogom sorolni,aki látta,látta,aki nem az meg magára vessen.

Testi adottságaival semmi baj. Szerintem,az Iniesta-Eto-Messi 3mas átlaga a legkisebb a ligában. 170+170+178, nem valami nagy egyik sem,mégis annyi gólt lőnek,mint a fene.De ezt most hagyjuk

Amit mondani akarok,az az,hogy Tavaly sokkal többet játszott,és EREDMÉNYESEN. Miért? Mert annyi játéklehetőséget kapott,hogy csak na,senki nem kapott 17évesen ennyi időt a pályán,mint ő.
És állítom,hogy az akkori állapotoknál(Deco,Dinho lexarták a csapatot),senki nem szólta volna le Bojant,ha sokkal gyengébb!
De tavaly megmutatta mit tud,ha játszik folyamatosan,és ezáltal a szurkolók elég magasra tették a mércét,amivel semmi baj nem lenne,ha fokozaotsan egyre többet játszana,de legalább annyit,mint tavaly.

De ez most nincsen. Jött egy nagy változás a csapaton belül. Mostmár nincs Ronaldinho,Deco, és a helyüket be tudták tömni,emiatt nincs lyuk,amit Bojan tölthetne be hétről hétre.

Egyébként. Szeintetek tavaly is olyan sokat játszott volna,ha Ronaldinho maradt volna a csúcson,és Deco sem szarta volna le az egészet? Meg nem lett vna annyi sérülés?
NEM

Idén hálisten ez is elkerüli a bandát,mármint a sérülés. Másrészt meg örülök,hogy sem Deco,sem Dinho nincs itt.

Szóval Bojannak meccshiánya van,nem testi hátránya,ez számomra felfogható,megemészthető,érthető.
chi omega
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2007.10.31. 11:36:58

2009.01.15. 17:09:43

Kalap1988 írta:
Stelios írta:Biztos köpködni fogtok, hogy egy ilyen meccs után írom le, de belőle soha sem lesz Raúl, vagy hasonlóan nagy kaliberű játékos.

A legnagyobb kedvencem, de be kell ismerni: ennél még Henry is jobb teljesítményre képes. A legnagyobb baj a testi adottsága. Bármilyen izmos, túl kicsi. A védők elnyomják. Amivel ezt ellensúlyozhatná, az a robbanékonyság, de ez nincs meg benne.

Tavaly még nagy szerencsésen belőtt pár kipattanó labdát, de idén már gyengék a mutatói. Guardiola tervei közt sem szerepel. Eladni vagy kölcsönadni mégsem fogjuk. És jól tudjuk, hogy Guardiola még sokáig itt fog maradni. Marad kiegészítő ember, de sokkal többre máshol se vinné.
Szerintem ezt le sem kellett volna írnod! Ez butaság! Egy 18 éves gyereknek jósolsz reménytelen jövőt ember!!! Más 18 évesen a kisebb csapatokban sem szokott játszani, ha játszik akkor is perceket és rosszul! Messi sem volt jobb ilyen idősen, nyugodtan nézd vissza a meccseket!
de jobb volt.. más kérdés, hogy ez nem jelent semmit önmagában.
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2009.01.15. 09:44:35

Ráadásul nem mondanám, hogy nem játszik jól. Ennyi játéklehetőséggel.
Igaz kihagy pár helyzetet, de majd berugdossa őket, mikor kell.
Kép
Kalap1988
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2007.12.11. 12:29:11
Tartózkodási hely: Magyarország,Pest megye

2009.01.15. 08:32:28

Ja még egy dolog! A fizikai észrevételeid kapcsán annyit írnék csupán, hogy ezt sem tartom igaznak. Bojannak megvannak a lehetőségei, hogy erősödjön,de ha nem tenné akkor sem kell temetni.Ott van Iniesta, ő erős?:D Messi erősített, rajta látni, de Iniestának annyi válla van mint az 5 éves kishúgomnak :D( bocs Ini, ettől még az egyik kedvenc játékosom vagy, de ami igaz az igaz ) Szóval szélső támadót gyengébb fizikummal is játszhat gond nélkül. De mindenféleképpen erősíthet, az adottságai jobbak mint Messinek, hisz ő még lehet, hogy nőni fog picit és alapjáraton szélesebb vállai vannak, amire rá lehet gyúrni! Butaság, amit írtál, van még ideje mindenre!
Kalap1988
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2007.12.11. 12:29:11
Tartózkodási hely: Magyarország,Pest megye

2009.01.15. 08:25:24

Stelios írta:Biztos köpködni fogtok, hogy egy ilyen meccs után írom le, de belőle soha sem lesz Raúl, vagy hasonlóan nagy kaliberű játékos.

A legnagyobb kedvencem, de be kell ismerni: ennél még Henry is jobb teljesítményre képes. A legnagyobb baj a testi adottsága. Bármilyen izmos, túl kicsi. A védők elnyomják. Amivel ezt ellensúlyozhatná, az a robbanékonyság, de ez nincs meg benne.

Tavaly még nagy szerencsésen belőtt pár kipattanó labdát, de idén már gyengék a mutatói. Guardiola tervei közt sem szerepel. Eladni vagy kölcsönadni mégsem fogjuk. És jól tudjuk, hogy Guardiola még sokáig itt fog maradni. Marad kiegészítő ember, de sokkal többre máshol se vinné.
Szerintem ezt le sem kellett volna írnod! Ez butaság! Egy 18 éves gyereknek jósolsz reménytelen jövőt ember!!! Más 18 évesen a kisebb csapatokban sem szokott játszani, ha játszik akkor is perceket és rosszul! Messi sem volt jobb ilyen idősen, nyugodtan nézd vissza a meccseket!
Avatar
sneco7
Capitá del Barça
Hozzászólások: 549
Csatlakozott: 2006.01.31. 10:59:48
Tartózkodási hely: Föld nevű bolygó

2009.01.15. 02:19:55

Nem szeretem az efféle összahasonlításokat,szerintem minden játékosnak megvan a saját stílusa,ahogyan Bojannak is.Az,hogy mekkora játékos lesz még a jövő zenéje,de mivel számomra szimpatikus játékos,reménykedem,hogy nagyon sokra viszi.Tényleg fizikailag kell megerősödjön,úgy mint Messi,hogy ne tudják olyan könnyen elnyomni.A mostani gyengébb teljesítményét pedig a rutintalanságának tudom be.Óriási bizonyítási vágy munkálkodik benne és emiatt görcsössé vált a játéka,ezért választ többször rossz megoldást kulcspillanatokban,mivel egy csatárt a góljai minősítenek elsősroban ezért Ő is gólokat akar lőni.Tavaly azért tudott kiemelkedőt nyújtani,mert egy szenvedő Barcában felszabadultabban tudott játszani,mivel ott senkinek sem ment igazán a játék.most viszont szárnyal a csapat és az egyéni teljesítmények is már-már túlszárnyalnak minden képzeletet,nem véletlenül akar Ő is jobb teljesítményt nyújtani.Ebben a Barcában,ha önmagadhoz képest az átlagnál kicsit jobban játszol az nem elég,mert ebben a Barcában kiemelkedőt kell nyújtani ,ahhoz,hogy feltűnjön,hogy jól játszol.Idén 11-ből legalább 7-8 -an minden meccsen kiemelkedően tudnak játszani,ezáltal többiek jobban kitünnek lefelé.Míg tavaly jó,ha 3-4-en tudtak egy meccsen kiemelkedően játszani( általában ennyien sem),így talán valamivel könnyebb volt kitünni a többiek közül.

Röviden: Türelem! :roll:

Bocsánat,ha túl hosszúra nyújtottam! :oops: :roll:
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13509
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2009.01.15. 02:04:35

Én nem szeretem ezeket a jövőbelátós mondatokat.

Baromi sokat látok Bojanban, ahogy nyilván te is, és azt gondolom az orrunk előtt van a példa rá, hogy milyen szinten lehet fejlődni fizikailag. 10esben játszik.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Stelios
Jugador del Barça
Hozzászólások: 155
Csatlakozott: 2009.01.15. 00:08:48

2009.01.15. 01:03:29

Biztos köpködni fogtok, hogy egy ilyen meccs után írom le, de belőle soha sem lesz Raúl, vagy hasonlóan nagy kaliberű játékos.

A legnagyobb kedvencem, de be kell ismerni: ennél még Henry is jobb teljesítményre képes. A legnagyobb baj a testi adottsága. Bármilyen izmos, túl kicsi. A védők elnyomják. Amivel ezt ellensúlyozhatná, az a robbanékonyság, de ez nincs meg benne.

Tavaly még nagy szerencsésen belőtt pár kipattanó labdát, de idén már gyengék a mutatói. Guardiola tervei közt sem szerepel. Eladni vagy kölcsönadni mégsem fogjuk. És jól tudjuk, hogy Guardiola még sokáig itt fog maradni. Marad kiegészítő ember, de sokkal többre máshol se vinné.
Lezárt