FC Barcelona 08/09

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Szerinted ki volt az idény legjobbja?

Messi
114
33%
Xavi
88
26%
Iniesta
95
28%
Eto'o
8
2%
Henry
12
4%
Touré
7
2%
Alvés
1
0%
Puyol
0
0 szavazat
Piqué
16
5%
Más
1
0%
 
Szavazatok száma: 342
lluisllach89
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3701
Csatlakozott: 2008.07.02. 22:46:30

2009.03.02. 14:39:10

LG írta:Én az utóbbi vereségéért 5 embert vonnék felelőségre: a komplett védelmünket + Etoot.
Kövi meccsen sztem Puyolnak kéne lenni a jobbszésőnek, Pique és Caceres középen, Sylvinho :arrow: mivel oda más nincs balon. De Rafat meg Alves semmikép nem szeretném a kezdőbe látni a tegnapi meccs után.
Így van, a tegnapi vereség pont annyira-ha nem még jobban-Eto'o lelkén is szárad nem csak a védőkén.

Viszont józan paraszti ésszel és az én egyszerűségemmel így látom a helyzetet:
a
- Pep néha elk.r dolgokat, ki nem?
- Betis ellen hatalmasat küzdött a csapat, Espanyol ellen a bírótól is kikaptunk, Lyonban tökéletes volt az X, Atletico ellen többel is nyerhettünk volna.

Viszont tavalyi helyzetekhez nagyon egyszerű hogy miért nem hasonlítható a mostani: minden meccsen meg vannak a ziccereink és ez májusig mit sem fog változni. Egyszerűen a helyzetkihasználással van gond: ha odafigyelünk gálázunk ha nem akkor vesztünk. Ennek a csapatnak helyre kell jönnie fejben, nem szabad ennyit hibázni.
Kép
"Azért mert valaki hibázott nem a futballt kellene megbüntetni.
Hibáztam és megfizettem érte. De a labda nem lett mocskos."- Maradona
menczel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1630
Csatlakozott: 2006.04.11. 14:16:25

2009.03.02. 14:28:51

LG írta:Én az utóbbi vereségéért 5 embert vonnék felelőségre: a komplett védelmünket + Etoot.
Kövi meccsen sztem Puyolnak kéne lenni a jobbszésőnek, Pique és Caceres középen, Sylvinho :arrow: mivel oda más nincs balon. De Rafat meg Alves semmikép nem szeretném a kezdőbe látni a tegnapi meccs után.
hát sztem egyrészt kiahgytad a legnagyobb hibást Pepet, de én inkább mondanám hogy ezkeen a meccseken csak egy két elfogadhato teljesitmény volt a többiek betliztek.

az általad összeállitott felforgatott fiatal védelem már megmutatta hogy nem igazán tudnak együtt játszani. én jobban örülnék ha dani-piqué-puyol-syl elöttük pedig yaya sergio keita kezdene. legelöl pedig henry bojan messi. ez kezdene bajnokin sztem kiválo lenne ráadásul a padról erősités tudna beszállni etoo xavi guddy hleb személyében.
Viszont most a mallorca ellen sztem az volna a nagy húzás ha feljöhetnének páran a B-ből. pedro jeffren abraham. uj impulzus, xavi messi dani etoo pihenhetnének de ha gáz van még midnig beszállhatnak
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21326
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2009.03.02. 14:12:29

Én az utóbbi vereségéért 5 embert vonnék felelőségre: a komplett védelmünket + Etoot.
Kövi meccsen sztem Puyolnak kéne lenni a jobbszésőnek, Pique és Caceres középen, Sylvinho :arrow: mivel oda más nincs balon. De Rafat meg Alves semmikép nem szeretném a kezdőbe látni a tegnapi meccs után.
gekkodan
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3683
Csatlakozott: 2007.08.15. 19:37:48
Tartózkodási hely: Curahee

2009.03.01. 21:37:30

Monti írta:
Amit irtal avval egyet ertek csak ez santit.
Itt a forumon volt nagy a melleny a jatekosok ,legalabb is a nyilatkozatok alapjan ,kepbe voltak ,hogy mi merre hany meter.

A Bajnoki Merkozesek topicba is irtam ,ide is beirom:
Meg lesz a bajnoksag!!!

Dde legalabbis en mindig igy fogokm nezni.
Hát márpedig a jelenlegi helyzet nem lehet más, mint nagy mellény, magabiztosság és elhitt győzelem. Ezek a srácok nem felejetettek el focizni. Ha nincs más érved, akkor kénytelen vagy elfogadni, hogy a srácok elhitték a sikerüket.
Ne használd a kepfeltoltes.hu-t!

Yaya Touré - a szikla.

SOM LA COPA, SOM LA LLIGA, SOM LA CHAMPIONS, SOM UN !!!
mindorokke_barca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1360
Csatlakozott: 2008.02.10. 10:48:21

2009.03.01. 21:34:22

gekkodan írta:
Inkább ide való:
3 hónapos szép játékra nem adnak bajnoki címet, ráadásul akkora volt a mellény, mint az állat. Rendre csak azt hallottuk, hogy mekkora előnyünk van, szegény Madrid, mennyire rossz lehet nekik és stb.
Abszolút ugyanígy látom, le is akartam írni lefújás után csak az olyan formában történt volna, hogy valószinüleg bant kaptam volna érte, abban a lelkiállapotban amiben voltam.... De ez ment.... mindenki el volt folyva a játéktól, hogy már rég megnyertük a bajnokságot.... Ez írtó nagy hatással van a játékosokra... Amit nyilatkoznak csak PR duma, egyáltalán nem fedi a valóságot. Ők is elhitték, hogy megvan. Szukolóknak nagy lett az arcuk. Ez kihatott rájuk is. Ezért idegesít annyira amikor jönnek a nagy ész osztók nagy mellénnyel....az elmúlt 4 meccsből "2 pontot" gyűjtöttünk. csodálatos.... Most aztán tényleg van mire arcoskodni... meg akkor amikor ilyen aláírásokat látok, hogy real csicska, barca pro.... Nah mind1, mert megint csak felhúzom magam, ilyen emberek miatt, akik csak ennyit tudnak.
Avatar
OvaMind
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 486
Csatlakozott: 2007.09.28. 14:49:49

2009.03.01. 21:32:53

gekkodan írta:Inkább ide való:

Nincs értelme kiemelni 1-1 embert és szidni. Sem Valdest, sem Eto'o-t, sem Xavit, bár tudnék játékosokat említeni, akik kiritikán alul játszanak és szégyent hoznak a mezünkre. Inkább az igazat mondom: az egész csapat, az összes játékos és az edző is tanácstalannak, kiégettnek és motiválatlannak tűnik.

3 hónapos szép játékra nem adnak bajnoki címet, ráadásul akkora volt a mellény, mint az állat. Rendre csak azt hallottuk, hogy mekkora előnyünk van, szegény Madrid, mennyire rossz lehet nekik és stb. Igazoltak egy jó edzőt, vettek pár jó játékost, összeszedték magukat és hozzák a kötelező meccseket az öregedő Raullal, a sok hibát megélt Cannavaroval és társaival. Mi meg mit csinálunk? Flegmázunk, töketlenkedünk, elképzelés nélkül és szánalmasan játszunk, rossz védelemmel, rossz kapusteljesítménnyel, nulla támadójátékkal.

Kérdem én: Xavi, Messi, Eto'o mit művelnek? Nem jár bajnoki cím 50 feletti gólra, ha 12 pontot adunk el 3 hét alatt. Szánalmas.

Ennek van egy edzői oldala, van egy játékos oldala és van egy lelki oldala. Rosszul lett időzítve a forma, szét lett gálázva mindenki, aztán a második felvonásra már erőtlenül és hihetetlen gyengén mentünk ki a színpadra.

Én nem akarok 3x egymás után megélni egy eladott bajnokságot. És nem is fogok. Egyszerűen nem bírom ki. Nincs erre szükségem. Még ha középcsapatként adnánk el a címeket, azt mondom oké. De a világ egyik legjobb keretével, legszebb játékával és legnagyobb szurkolói táborával tesszük ezt. Nem fogom 3x-ra elviselni, ha ez idén is megtörténik, nem tudom mi lesz. Rettenetesen szomorú leszek. Lehetett Rijkaardra fogni, meg R10 gyengélkedésére. Boldoggá tett az új keret, az új edző, sziporkáztunk. Aztán ugyanez a recept kezd megint beigazolódni. El fogjuk adni.

És nem vészmadárkodok, tudom, hogy 4 pontra megyünk. De a tendencia látható, a játék képe siralmas, sok rangadónk lesz. Gyakorlatilag a mai fociban, főleg egy Real Madrid ellen 4 pont semmi. EGYSZERŰEN NULLA! Elfogyott az előny emberek. Megyünk még Madridba, Valenciába, lesznek még rázós meccsek. Ez a 4 pont semmi.

Nagyon szomorú vagyok és nem tudom, hogy miben hihetnék. Talán egyedül Iniestába. De mérges vagyok sok játékosra, Guardiolára (AKI NEM TUD CSERÉLNI, KUMMÁRA NEM!!!), mérges vagyok a nagy mellényre és mérges vagyok arra, hogy ennyire szépen fociztunk.

José Mourinho. Sokszor kelt vitát a neve. De egy csapatánál sem fordulhat elő, hogy ilyen előnyt eladnak és nem nyerik meg a kidolgozott előnyből a címet. Most sem fogják elveszíteni. A Chelsea sem tette. Egyszerűen képes motiválni a játékosokat és tudja, hogy rosszabb játékkal is sokat ér a 3 pont. Guardiola ezt megtanulhatná. Nem látom a kiutat.

És végül: fogadni fogok a Madrid végső győzelmére, ezt most eldöntöttem. Életem legszebb kudarca lenne, ha nem nyernék egy fillért sem és boldogan búcsúznék el a pénzemtől. Mert ezt a bajnokságot már csak 2 csapat nyerheti meg.
Én azért ennyire borúlátóan nem látom a helyzetet. Én már előre sejtettem, hogy ezen a meccsen ki fogunk kapni. Egyrészt a csapat formája miatt, másrészt hogy kevés esély van arra, hogy egy atleticót egy szezonon belül 4-szer verünk.

Viszont azt gondolom, hogy egy bombaformában játszó Agüero-Forlán duóval felálló Atletico ellen ki lehet kapni a Vicente Calderónban. A tűz megvolt a matracosokban, bennünk nem.

Messi, Eto'o, Xavi főként, de az egész csapat nagyon fásultnak tűnt, tűnik meccsek óta. Szerintem ezeknek a játékosoknak ideje pihenőt adni, mert elég gépies lett a csapat játéka, és a belső tüzet is hiányolom. Most ért el a gárda arra a holtpontra, ahonnan még fel lehet állni. Az előny valóban 4 pont, de még mindig a madrid nézi a Barca hátát, és nem fordítva. És ennek a nagy előnynek pont az volt a lényege, hogy egy ilyen hullámvölgy beleférjen.

A mai meccsen Xavi, Sylvinho és Márquez teljesített hihetetlenül gyengén véleményem szerint, a három gól közül mindegyik klasszisteljesítmény volt a maga nemében, és én pl. Gudjohnsen szerintem jó játékát (ami igen ritka) illetve Henry óriási gólját a pozitívumok közé sorolom. A két csapat közt az döntött, hogy az Atletico akarta jobban.
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2009.03.01. 21:28:58

kicsit lazábbra véve a stílust, szntem megtaláltam a gond okát:

Pep nem váltott éttermet időben,és a srácok már unják a menüt, bár azért 1-2es győzelmi szériáink lehetnének közben :roll: :D
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2009.03.01. 21:26:32

Megpróbálom értelmesen és érthetően kifejteni a saját véleményemet..

Nos először. Március elején,mi a francnak kell foglalkozni Riberyvel? Minek kell nyílvánosságra hozni? Ráér nyáron.

A csapatról:

Látszik,hogy elfogyott a levegő és fáradtak vagyunk,Iniesta pedig nagyon hiányzik.Nem taglalom,Gudy,Busq,Keita képtelenek pótolni őt.És belátom,amíg Henry igy jatszik szélen,maradjon.

De nem tetszik 1-2játékos megnyílvánulásai sem a pályán.(alves).
Puyol sem. Miért lett ennyire óvatos? Ugy vigyázott Aguero lábaira ,mint a tyuk a tojásra.

Persze,nem istenek ők sem,illetve emberek. Mindenkivel megeshet,az,hogy sokáig gyenge forma. De 2-0volt ma is,és innen lett 4-3.Nem szabad ennyire leengedni,és én ezt PEP számlájára írom.
Neki a feladata a szikrát , a tüzet a pályán tartani. 2-0után sem szabad leállni,és ki kell lépni Forlanra.

Ez már nem "fokmérő" meccs volt. Ez egy hatalmas bukás volt.
utolsó 4 meccsen képtelenek vagyunk nyerni,ez van. Pepnek ki kell találnia valami újat,mert ez így nagyon nem lesz jó.
Eto'o,Messi,Xavi,Alves gyengék voltak. Mondjuk mégis csak Alvesre haragszok a szinészkedése miatt.

Remélem,hogy Iniesta visszatérésével javul a játék.
És felidézném azt,amit du. mondtam,amire Lm19 válaszolt.
Én azt mondtam,hogy sokkal jobban örülnék jelen esetben egy 1-0,vagy 2-0nak és egy jobb véldelemnek,mint egy 3-2,4-3mas jó támadójátéknak.
Miért? Mert egyértelmű,hogy ma sem Messivel,Henryval volt a baj,hanem Puyol,Marquez,Valdes.
Valdes ma sem volt biztos,de 2-3 nagy bravurja volt,azért elismerésem.
Puyol,Marquez katasztrófa...

Abban reménykedek,hogy a Real is elkezd pontokat hullatgatni és visszaáll a rend.

Ez nem normális,hogy egy olyan csapat,aki parádézik,4meccsből 0-t hoz nyertesként.
És ha az a megoldás,hogy 4-4-2 kell vagy 7-2-1,vagy 9-1-0 akkor azt kell játszani. Imádom a szép focit,
De nem arra fognak 1-2-5-10 éven belül emlékezni az emberek,hogy :
-Hé,Pep 1.évében olyan szép focit játszatott 6honapig..
Hanem:
Te, Pep 1.évében megnyerte a ligát meg a kupát..
Szerintem. Persze ha megnyerjük,akkor a szép focira is fog emlékezni mindenki,de ha semmit nem nyerünk,akkor ez elszáll,nem lesz rögzítva,csak az eredmény.
"Az írás megmarad".

Legkevésbé szeretném,ha a Madridhoz hasonló undorito játékot játszanánk,de ha az kell a győzelemhez,akkor azt kellcsinálni.


És a megoldás Pepnél kell,hogy legyen. neki kell őgy edzést tartani,mint Októberben. Szerintem picit elszaladt a ló a játékosokkal,leginkább Alvessel. lenyilatkozta,hogy jobban csináljuk,mint a Real és sorra jöttek az X-ek,vereségek,na meg a szinészkedései..
Azért ősszel nem mert ilyeneket,el is hiszem,h akkor PEP leoltotta ilyenekért..

FORCA BARCA!
Monti
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 375
Csatlakozott: 2008.06.15. 17:56:12
Tartózkodási hely: Budapest

2009.03.01. 21:19:48

gekkodan írta:Inkább ide való:
3 hónapos szép játékra nem adnak bajnoki címet, ráadásul akkora volt a mellény, mint az állat. Rendre csak azt hallottuk, hogy mekkora előnyünk van, szegény Madrid, mennyire rossz lehet nekik és stb.
Amit irtal avval egyet ertek csak ez santit.
Itt a forumon volt nagy a melleny a jatekosok ,legalabb is a nyilatkozatok alapjan ,kepbe voltak ,hogy mi merre hany meter.

A Bajnoki Merkozesek topicba is irtam ,ide is beirom:
Meg lesz a bajnoksag!!!

Dde legalabbis en mindig igy fogokm nezni.
Barca,Barca,Baaarca!

Ibra-Messi-Henry-Xavi-Ini jujujuuuu!!!
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2009.03.01. 21:17:27

ozsimiki írta:Lehet túl egyszerűen látom a problémát,de :

kezdő csapat terén NO 1., keret terén talán NO 5. jelenleg a mi csapatunk.

most van belőle gond,amikor újítani kellene meccs közben, ha véletlenül (ahogy mostanában sajnos előfordul gyakran) a kezdők nem tudnak mit kezdeni a meccsel, na már most minden tiszteletem a nagy tehetség Bojan-é,de tőle ne várjunk nagy változtatást, ahogy Hleb-től sem várok, egy Keita-tól sem, és Guddy-tól sem. jó esetben ott van a padon vmikor Iniesta, vmikor Henry, ők ketten képviselnek szntem olyan erőt, akikben lehet bízni,h ha beállnak akkor történik vmi.

jól hangzik Ribery, de padot is erősíteném, legalább 2 playaval.
Dani tényleg korrekt hszt írt, de Pep cserélni nem tudásával kapcsban idéztem a saját hszem, kiváncsi vok a véleményetekre. lehet h újjítani kellett volna neki, okés. de h nagy előrelépést én nem vártam volna a cseréktől az tuti. lehet,h egy 3frontos hosszú meneteléshez kevés ez a keret, a kezdő nagyon erős,de véleményem szerint nem egy csapatnak van jobb kerete, ezáltal tágabb taktikai, frissítési lehetőségeik, úgy,h az a minőség rovására ne menjen.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
gekkodan
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3683
Csatlakozott: 2007.08.15. 19:37:48
Tartózkodási hely: Curahee

2009.03.01. 21:15:58

Természetesen van kiút, csak jelenleg nem látom. Mert Mikinek teljesen igaza van abban, hogy a padunk is rövid. Nincs olyan sztárunk, akit be tudunk hozni és meccset képes eldönteni. Persze ha lenne, sem hozná be Guardiola, mert cseréből elégtelen a teljesítménye, sziporkázás ide, vagy oda. Nem látom a megoldást.

Persze ettől még nem ment el semmi, csak nem látom mitől lesz jobb.
Ne használd a kepfeltoltes.hu-t!

Yaya Touré - a szikla.

SOM LA COPA, SOM LA LLIGA, SOM LA CHAMPIONS, SOM UN !!!
Avatar
BarcasKrisz
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 375
Csatlakozott: 2006.05.07. 22:46:31

2009.03.01. 21:14:44

gekkodan írta:Inkább ide való:

Nincs értelme kiemelni 1-1 embert és szidni. Sem Valdest, sem Eto'o-t, sem Xavit, bár tudnék játékosokat említeni, akik kiritikán alul játszanak és szégyent hoznak a mezünkre. Inkább az igazat mondom: az egész csapat, az összes játékos és az edző is tanácstalannak, kiégettnek és motiválatlannak tűnik.

3 hónapos szép játékra nem adnak bajnoki címet, ráadásul akkora volt a mellény, mint az állat. Rendre csak azt hallottuk, hogy mekkora előnyünk van, szegény Madrid, mennyire rossz lehet nekik és stb. Igazoltak egy jó edzőt, vettek pár jó játékost, összeszedték magukat és hozzák a kötelező meccseket az öregedő Raullal, a sok hibát megélt Cannavaroval és társaival. Mi meg mit csinálunk? Flegmázunk, töketlenkedünk, elképzelés nélkül és szánalmasan játszunk, rossz védelemmel, rossz kapusteljesítménnyel, nulla támadójátékkal.

Kérdem én: Xavi, Messi, Eto'o mit művelnek? Nem jár bajnoki cím 50 feletti gólra, ha 12 pontot adunk el 3 hét alatt. Szánalmas.

Ennek van egy edzői oldala, van egy játékos oldala és van egy lelki oldala. Rosszul lett időzítve a forma, szét lett gálázva mindenki, aztán a második felvonásra már erőtlenül és hihetetlen gyengén mentünk ki a színpadra.

Én nem akarok 3x egymás után megélni egy eladott bajnokságot. És nem is fogok. Egyszerűen nem bírom ki. Nincs erre szükségem. Még ha középcsapatként adnánk el a címeket, azt mondom oké. De a világ egyik legjobb keretével, legszebb játékával és legnagyobb szurkolói táborával tesszük ezt. Nem fogom 3x-ra elviselni, ha ez idén is megtörténik, nem tudom mi lesz. Rettenetesen szomorú leszek. Lehetett Rijkaardra fogni, meg R10 gyengélkedésére. Boldoggá tett az új keret, az új edző, sziporkáztunk. Aztán ugyanez a recept kezd megint beigazolódni. El fogjuk adni.

És nem vészmadárkodok, tudom, hogy 4 pontra megyünk. De a tendencia látható, a játék képe siralmas, sok rangadónk lesz. Gyakorlatilag a mai fociban, főleg egy Real Madrid ellen 4 pont semmi. EGYSZERŰEN NULLA! Elfogyott az előny emberek. Megyünk még Madridba, Valenciába, lesznek még rázós meccsek. Ez a 4 pont semmi.

Nagyon szomorú vagyok és nem tudom, hogy miben hihetnék. Talán egyedül Iniestába. De mérges vagyok sok játékosra, Guardiolára (AKI NEM TUD CSERÉLNI, KUMMÁRA NEM!!!), mérges vagyok a nagy mellényre és mérges vagyok arra, hogy ennyire szépen fociztunk.

José Mourinho. Sokszor kelt vitát a neve. De egy csapatánál sem fordulhat elő, hogy ilyen előnyt eladnak és nem nyerik meg a kidolgozott előnyből a címet. Most sem fogják elveszíteni. A Chelsea sem tette. Egyszerűen képes motiválni a játékosokat és tudja, hogy rosszabb játékkal is sokat ér a 3 pont. Guardiola ezt megtanulhatná. Nem látom a kiutat.

És végül: fogadni fogok a Madrid végső győzelmére, ezt most eldöntöttem. Életem legszebb kudarca lenne, ha nem nyernék egy fillért sem és boldogan búcsúznék el a pénzemtől. Mert ezt a bajnokságot már csak 2 csapat nyerheti meg.
A nulla támadójáték nem igaz, de egyébként igazad van.
" A hazád nélkül, senki sem vagy
Nincs már helyed, nincs életed,
Jöttment lett a bélyeged..."

/Ismerős Arcok/
http://www.ismerosarcok.hu
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2009.03.01. 21:13:26

Kéretik elolvasni Gekkodan hsz-t, tanulságos, korrekt és teljességgel ül.

Valami ilyesmi gondolatok kavarogtak az én fejemben is, csak a fájdalom, a düh, a méreg forrása megakadályozott benne, hogy ilyen összeszedetten kifejezzem magam.

Egyszerűen nem értem ezt, nem bírom felfogni. Nincs védelem, a középpálya gyatra. Nem tudom, mit gondoljak, mit véljek. Itt valami nagyon elromlott.
Talán még nincs későn...
Reménykedjünk.

FORCA BARCA!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Varga Tamás 2009.03.01. 21:19:09-kor.
Kép
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13509
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2009.03.01. 21:13:07

Dani most azthiszem emelem a kalapom, nagyrészét tekintve megspóroltad nekem az időt.

Bár én látok kiutat bőven, nem gondolom hogy bármi is menthetetlen lenne.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Andris 2009.03.01. 21:14:10-kor.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Messinho
Jugador del Barça
Hozzászólások: 110
Csatlakozott: 2006.01.13. 15:17:04
Tartózkodási hely: Békéscsaba

2009.03.01. 21:11:51

gekkodan írta:Inkább ide való:

Nincs értelme kiemelni 1-1 embert és szidni. Sem Valdest, sem Eto'o-t, sem Xavit, bár tudnék játékosokat említeni, akik kiritikán alul játszanak és szégyent hoznak a mezünkre. Inkább az igazat mondom: az egész csapat, az összes játékos és az edző is tanácstalannak, kiégettnek és motiválatlannak tűnik.

3 hónapos szép játékra nem adnak bajnoki címet, ráadásul akkora volt a mellény, mint az állat. Rendre csak azt hallottuk, hogy mekkora előnyünk van, szegény Madrid, mennyire rossz lehet nekik és stb. Igazoltak egy jó edzőt, vettek pár jó játékost, összeszedték magukat és hozzák a kötelező meccseket az öregedő Raullal, a sok hibát megélt Cannavaroval és társaival. Mi meg mit csinálunk? Flegmázunk, töketlenkedünk, elképzelés nélkül és szánalmasan játszunk, rossz védelemmel, rossz kapusteljesítménnyel, nulla támadójátékkal.

Kérdem én: Xavi, Messi, Eto'o mit művelnek? Nem jár bajnoki cím 50 feletti gólra, ha 12 pontot adunk el 3 hét alatt. Szánalmas.

Ennek van egy edzői oldala, van egy játékos oldala és van egy lelki oldala. Rosszul lett időzítve a forma, szét lett gálázva mindenki, aztán a második felvonásra már erőtlenül és hihetetlen gyengén mentünk ki a színpadra.

Én nem akarok 3x egymás után megélni egy eladott bajnokságot. És nem is fogok. Egyszerűen nem bírom ki. Nincs erre szükségem. Még ha középcsapatként adnánk el a címeket, azt mondom oké. De a világ egyik legjobb keretével, legszebb játékával és legnagyobb szurkolói táborával tesszük ezt. Nem fogom 3x-ra elviselni, ha ez idén is megtörténik, nem tudom mi lesz. Rettenetesen szomorú leszek. Lehetett Rijkaardra fogni, meg R10 gyengélkedésére. Boldoggá tett az új keret, az új edző, sziporkáztunk. Aztán ugyanez a recept kezd megint beigazolódni. El fogjuk adni.

És nem vészmadárkodok, tudom, hogy 4 pontra megyünk. De a tendencia látható, a játék képe siralmas, sok rangadónk lesz. Gyakorlatilag a mai fociban, főleg egy Real Madrid ellen 4 pont semmi. EGYSZERŰEN NULLA! Elfogyott az előny emberek. Megyünk még Madridba, Valenciába, lesznek még rázós meccsek. Ez a 4 pont semmi.

Nagyon szomorú vagyok és nem tudom, hogy miben hihetnék. Talán egyedül Iniestába. De mérges vagyok sok játékosra, Guardiolára (AKI NEM TUD CSERÉLNI, KUMMÁRA NEM!!!), mérges vagyok a nagy mellényre és mérges vagyok arra, hogy ennyire szépen fociztunk.

José Mourinho. Sokszor kelt vitát a neve. De egy csapatánál sem fordulhat elő, hogy ilyen előnyt eladnak és nem nyerik meg a kidolgozott előnyből a címet. Most sem fogják elveszíteni. A Chelsea sem tette. Egyszerűen képes motiválni a játékosokat és tudja, hogy rosszabb játékkal is sokat ér a 3 pont. Guardiola ezt megtanulhatná. Nem látom a kiutat.

És végül: fogadni fogok a Madrid végső győzelmére, ezt most eldöntöttem. Életem legszebb kudarca lenne, ha nem nyernék egy fillért sem és boldogan búcsúznék el a pénzemtől. Mert ezt a bajnokságot már csak 2 csapat nyerheti meg.


Ezt jól megfogalmaztad!!
KépKépKép
gekkodan
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3683
Csatlakozott: 2007.08.15. 19:37:48
Tartózkodási hely: Curahee

2009.03.01. 21:09:44

Inkább ide való:

Nincs értelme kiemelni 1-1 embert és szidni. Sem Valdest, sem Eto'o-t, sem Xavit, bár tudnék játékosokat említeni, akik kiritikán alul játszanak és szégyent hoznak a mezünkre. Inkább az igazat mondom: az egész csapat, az összes játékos és az edző is tanácstalannak, kiégettnek és motiválatlannak tűnik.

3 hónapos szép játékra nem adnak bajnoki címet, ráadásul akkora volt a mellény, mint az állat. Rendre csak azt hallottuk, hogy mekkora előnyünk van, szegény Madrid, mennyire rossz lehet nekik és stb. Igazoltak egy jó edzőt, vettek pár jó játékost, összeszedték magukat és hozzák a kötelező meccseket az öregedő Raullal, a sok hibát megélt Cannavaroval és társaival. Mi meg mit csinálunk? Flegmázunk, töketlenkedünk, elképzelés nélkül és szánalmasan játszunk, rossz védelemmel, rossz kapusteljesítménnyel, nulla támadójátékkal.

Kérdem én: Xavi, Messi, Eto'o mit művelnek? Nem jár bajnoki cím 50 feletti gólra, ha 12 pontot adunk el 3 hét alatt. Szánalmas.

Ennek van egy edzői oldala, van egy játékos oldala és van egy lelki oldala. Rosszul lett időzítve a forma, szét lett gálázva mindenki, aztán a második felvonásra már erőtlenül és hihetetlen gyengén mentünk ki a színpadra.

Én nem akarok 3x egymás után megélni egy eladott bajnokságot. És nem is fogok. Egyszerűen nem bírom ki. Nincs erre szükségem. Még ha középcsapatként adnánk el a címeket, azt mondom oké. De a világ egyik legjobb keretével, legszebb játékával és legnagyobb szurkolói táborával tesszük ezt. Nem fogom 3x-ra elviselni, ha ez idén is megtörténik, nem tudom mi lesz. Rettenetesen szomorú leszek. Lehetett Rijkaardra fogni, meg R10 gyengélkedésére. Boldoggá tett az új keret, az új edző, sziporkáztunk. Aztán ugyanez a recept kezd megint beigazolódni. El fogjuk adni.

És nem vészmadárkodok, tudom, hogy 4 pontra megyünk. De a tendencia látható, a játék képe siralmas, sok rangadónk lesz. Gyakorlatilag a mai fociban, főleg egy Real Madrid ellen 4 pont semmi. EGYSZERŰEN NULLA! Elfogyott az előny emberek. Megyünk még Madridba, Valenciába, lesznek még rázós meccsek. Ez a 4 pont semmi.

Nagyon szomorú vagyok és nem tudom, hogy miben hihetnék. Talán egyedül Iniestába. De mérges vagyok sok játékosra, Guardiolára (AKI NEM TUD CSERÉLNI, KUMMÁRA NEM!!!), mérges vagyok a nagy mellényre és mérges vagyok arra, hogy ennyire szépen fociztunk.

José Mourinho. Sokszor kelt vitát a neve. De egy csapatánál sem fordulhat elő, hogy ilyen előnyt eladnak és nem nyerik meg a kidolgozott előnyből a címet. Most sem fogják elveszíteni. A Chelsea sem tette. Egyszerűen képes motiválni a játékosokat és tudja, hogy rosszabb játékkal is sokat ér a 3 pont. Guardiola ezt megtanulhatná. Nem látom a kiutat.

És végül: fogadni fogok a Madrid végső győzelmére, ezt most eldöntöttem. Életem legszebb kudarca lenne, ha nem nyernék egy fillért sem és boldogan búcsúznék el a pénzemtől. Mert ezt a bajnokságot már csak 2 csapat nyerheti meg.
Ne használd a kepfeltoltes.hu-t!

Yaya Touré - a szikla.

SOM LA COPA, SOM LA LLIGA, SOM LA CHAMPIONS, SOM UN !!!
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2009.03.01. 21:04:42

Lehet túl egyszerűen látom a problémát,de :

kezdő csapat terén NO 1., keret terén talán NO 5. jelenleg a mi csapatunk.

most van belőle gond,amikor újítani kellene meccs közben, ha véletlenül (ahogy mostanában sajnos előfordul gyakran) a kezdők nem tudnak mit kezdeni a meccsel, na már most minden tiszteletem a nagy tehetség Bojan-é,de tőle ne várjunk nagy változtatást, ahogy Hleb-től sem várok, egy Keita-tól sem, és Guddy-tól sem. jó esetben ott van a padon vmikor Iniesta, vmikor Henry, ők ketten képviselnek szntem olyan erőt, akikben lehet bízni,h ha beállnak akkor történik vmi.

jól hangzik Ribery, de padot is erősíteném, legalább 2 playaval.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
Messa
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 3816
Csatlakozott: 2007.10.20. 20:59:24
Tartózkodási hely: Aba/Székesfehérvár

2009.03.01. 21:03:08

CFirpo3 írta:Mielőtt a támadósort kezdenénk el építgetni több tíz millióért Villával, Riberyvel, a védelembe is vetni kéne egy pillantást és ott kellene erősíteni egy klasszis középsővédővel.
A mostani védelem katasztrófa sajnos...
Egyik nap néztem a Roma - Siena meccset, és a kommentátor megemlítette, hogy érdeklődünk Juan-ért.
Mondjuk szerintem abszolút pletyka szintű a dolog.
Sóstó mellett van egy mocsár, kikapott a Zseljeznicsar. Az eredmény reális, így járt most a Real is... Real Madrid Videoton 0-1 1985.05.22
CFirpo3
Fejléc Specialista :)
Hozzászólások: 3243
Csatlakozott: 2008.01.18. 13:50:11
Tartózkodási hely: Északon, délen, keleten, nyugaton...

2009.03.01. 21:00:16

Mielőtt a támadósort kezdenénk el építgetni több tíz millióért Villával, Riberyvel, a védelembe is vetni kéne egy pillantást és ott kellene erősíteni egy klasszis középsővédővel.
A mostani védelem katasztrófa sajnos...
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21326
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2009.03.01. 12:51:13

Fernando írta:Én ugy emlékszem, hogy aztmondta Jorquera szeretne eligazolni. Öltözői hangulat fő felelőse... fogadjunk udvari bolondot ennyi erővel...
+ sztem neki is biztos jobb lenne, kivéve, ha egész életében cserekapus akar lenni. + amugy nem ügyetlen a gyerek, egy spanyol középcsapatba szerint lehetne akár elsőszámú kapus is.
Avatar
Messa
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 3816
Csatlakozott: 2007.10.20. 20:59:24
Tartózkodási hely: Aba/Székesfehérvár

2009.03.01. 12:50:55

Fernando írta:Én ugy emlékszem, hogy aztmondta Jorquera szeretne eligazolni. Öltözői hangulat fő felelőse... fogadjunk udvari bolondot ennyi erővel...
Szeretne, de éppen ezért utasítottuk el a Gijón ajánlatát, nem? :roll:
Amúgy nem rossz ötlet, ilyen úgysem lenne másnak. :)
Sóstó mellett van egy mocsár, kikapott a Zseljeznicsar. Az eredmény reális, így járt most a Real is... Real Madrid Videoton 0-1 1985.05.22
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2009.03.01. 12:47:16

Sanama írta:Riberynek nem vagyok a híve. EB-n sérülése előtt nem alakított vmi nagyot,szinte észre sem lehetett venni. Nekem nem tetszik a játéka sem.
Én úgy vagyok vele,hogyha jön a nyáron akkor majd elválik, hogy beválik e,ha nem jön akkor nem jön!Igazából nem izgat fel ez a dolog!Mindenesetre jobban fogok örülni neki mint tavaly Hlebnek meg Keitának együttvéve!Láttam egy pár meccsét mivel húgom Bayern drukker és sűrűn megnézem vele a bajnokikat meg amit közvetít a tv és szerintem jó megoldás lehet a bal oldalra!A válogatottnál szerintem nem azon a poszton játszott mint teszi azt a Bayernben és szerintem az Eb-k meg a Vb-k meg az ilyen olyan válogatottB-k nem mérvadóak!Ha jön jön ha nem nem!Majd meglátjuk!
Kép
House
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1548
Csatlakozott: 2007.10.14. 08:23:26
Tartózkodási hely: Budapest

2009.03.01. 12:33:46

Messa írta:Jorquéráét szerintem meg fogjuk hosszabbítani, több nyilatkozat is volt, amiben említették, hogy az öltözői hangulat fő felelőse Jorquera. Már csak ezért is érdemes lenne meghosszabbítani. Bár ha ő menni akar, amit meg is értenék, akkor erővel nem tarthatjuk itt.
szerintem nem azért veszik meg / tartják meg a játékosokat, mert hogy csak jófej.. jól mondja Fernando, ahhoz nem kell Jorquera..... :roll:
Történelem - 2008-2009
¡Gracias, Pep!
Kép
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8706
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2009.03.01. 11:22:09

Én ugy emlékszem, hogy aztmondta Jorquera szeretne eligazolni. Öltözői hangulat fő felelőse... fogadjunk udvari bolondot ennyi erővel...
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Avatar
Messa
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 3816
Csatlakozott: 2007.10.20. 20:59:24
Tartózkodási hely: Aba/Székesfehérvár

2009.03.01. 11:17:13

LM10 írta:Jorquera és Sylvinho szerződése még ez évben lejár.

Kíváncsi leszek hogy a 2 fiatal játékos Pedro és V.Sánchez 2010-ben lejáró szerződésüket meghossszabítja-e a klub.
Jorquéráét szerintem meg fogjuk hosszabbítani, több nyilatkozat is volt, amiben említették, hogy az öltözői hangulat fő felelőse Jorquera. Már csak ezért is érdemes lenne meghosszabbítani. Bár ha ő menni akar, amit meg is értenék, akkor erővel nem tarthatjuk itt.
Pedro elé 100%, hogy tesznek egy szerződést, amit el is fog fogadni, Sanchez esetében ez már nem ilyen biztos.
Sóstó mellett van egy mocsár, kikapott a Zseljeznicsar. Az eredmény reális, így járt most a Real is... Real Madrid Videoton 0-1 1985.05.22
Lezárt