Barca Igazolások 2009-2010

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Örülnél-e Robinho esetleges leigazolásának?

Igen, már a télen meg kéne szerezni
235
47%
Igen, de ráér nyárig
69
14%
Nem, elég mély a keret így is
39
8%
Nem, van nála jobb játékos is a piacon
159
32%
 
Szavazatok száma: 502
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8706
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2009.06.16. 11:01:30

Primitive írta:
Fernando írta:Szó van a Sport.es-en Darijo Srnáról is. Örülnék neki, ha nálunk kötne ki. Alves mögé tökéletes lenne. Rotáció, sérülés, pihentetés, mindenre alkalmas lenne Srna. És nemis öreg, 27 éves.
Ugyan-ugyan. Nem fog elszerződni a Szatyorból hozzánk, főleg úgy, hogy ott sztár. + Ő ott a cséká. Ez szerintem nagy hülyeség. :roll:

Szó se róla, jól játszik, de nem padra való. Közepesen jó playa, pont egy Szatyor jó csapat neki, vagy egy fricc erősebb csapat.

nem is értem, hogy lehet ilyen neveket megszellőztetni. Vicc
Nálunk a közepesen jó "playák" ülnek a padon. Amúgy a rotáció elég sok játéklehetőséget biztosíthana neki, én örülnék ha itt játszana.

Robinho-ról: Már többször elmondtam: álmaim egyike Robinho Barcába vlaó igazolása, már akkor szerettem volna itt látni, mielőtt még a Real madriddal szóba hozták volna. Emlékszem láttam játszani egy meccsen a Santosba, és elbűvölt.
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Avatar
Primitive
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1669
Csatlakozott: 2007.06.25. 10:48:23
Tartózkodási hely: Budapest

2009.06.16. 10:55:45

Fernando írta:Szó van a Sport.es-en Darijo Srnáról is. Örülnék neki, ha nálunk kötne ki. Alves mögé tökéletes lenne. Rotáció, sérülés, pihentetés, mindenre alkalmas lenne Srna. És nemis öreg, 27 éves.
Ugyan-ugyan. Nem fog elszerződni a Szatyorból hozzánk, főleg úgy, hogy ott sztár. + Ő ott a cséká. Ez szerintem nagy hülyeség. :roll:

Szó se róla, jól játszik, de nem padra való. Közepesen jó playa, pont egy Szatyor jó csapat neki, vagy egy fricc erősebb csapat.

nem is értem, hogy lehet ilyen neveket megszellőztetni. Vicc
"Non scholae sed vitae discimus"
"Primum nil nocere"
"Lege artis medicinae"
Avatar
torotam
Jugador del Barça
Hozzászólások: 232
Csatlakozott: 2009.04.21. 23:24:43
Tartózkodási hely: Budapest

2009.06.16. 10:53:27

Robinho szerintem is jó választás lenne, erősödne vele a támadószektor.
DE azt nagyon nem szeretném, ha a MAdrid Riberyt is megvenné... :x
Visca el BARCA!
TZS
Capitá del Barça
Hozzászólások: 675
Csatlakozott: 2005.02.02. 11:15:36

2009.06.16. 10:52:09

Fernando írta:Szó van a Sport.es-en Darijo Srnáról is. Örülnék neki, ha nálunk kötne ki. Alves mögé tökéletes lenne. Rotáció, sérülés, pihentetés, mindenre alkalmas lenne Srna. És nemis öreg, 27 éves.
Örülnék én is neki, de szerintem annál jobb playa, hogy itt padozzon. De ő tudja, majd kiderül.
Kép
„’Ini’ mindig csinál valami olyat, amivel elkápráztatja mind a közönséget, mind minket.
Egyszerűen ő a legjobb játékos a világon!” - Eto'o
Avatar
henry&eto
Jugador del Barça
Hozzászólások: 186
Csatlakozott: 2007.09.02. 22:55:36
Tartózkodási hely: Öskü

2009.06.16. 10:51:36

hát én igazából attól félek hogy a valencia nem fogadja ela david villáért tett 40millás ajánlatotajánlatunkat!szval nemtom!DE JÖJJÖJN én azt mondom sztem rohadt jó csatár szóval kivánom hogy jöjjön!
---Forza Barca---
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8706
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2009.06.16. 10:46:25

Szó van a Sport.es-en Darijo Srnáról is. Örülnék neki, ha nálunk kötne ki. Alves mögé tökéletes lenne. Rotáció, sérülés, pihentetés, mindenre alkalmas lenne Srna. És nemis öreg, 27 éves.
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Avatar
Ticsi 23
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 417
Csatlakozott: 2008.05.27. 14:35:30
Kapcsolat:

2009.06.16. 10:36:05

Nekem nem tetszik az, ahogyan alakult eddig az átigazolási időszak. A középcsatárprobléma, amely szerint Eto'o távozik és helyette szerzünk egy jobb játékost nekem elégé sántít már. Ibrat szívesen látnám, de miért édeklődnénk ilyen nyíltan Villa iránt, ha Ibra már a miénk lenne. Márpedig Ibra azt mondta, hogy tudja, hol folytatja jövőre. Bár hírverés terém Ibrát se kell féltenünk. Forlán semmiesetre sem kéne nekem. Nagy zsákbamacskának tűnik. Örülök, hogy jól szerepel az Atleticoban, de szerintem ide nem lenne túl jó választás. Tehát Villa kéne, akit elég nehéz megszerezni, de ha Eto'o megy akkor muszáj lesz minőségi csatárt igazolni előre, és a megszerezhető játkosok nálam csak ők lehetnek. Ribéry helyzete egész más. A Real nem fogja megszerezni, ha van egy csöpp esze is Perez barátunknak. Robinho hozzám közelebb áll, mint Ribéry, de az legyen életem legnehezebb döntése, hogy melyiket látnám szívesebben nálunk.
Hajrá FC BARCELONA!!!
Kép
"...létezem és élvezem, így szép!" - Supernem
Kedvencek: Puyol, Xavi, Messi
tibor1158
Barça B
Hozzászólások: 85
Csatlakozott: 2008.10.27. 11:37:22

2009.06.16. 10:11:39

szerintem is Robinho jó lenne a Barcában. technikás, gyors, jó cselez, jó lő kapura. nem ártana ha ide igazolna.
Avatar
Titinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2006.11.17. 11:29:46
Tartózkodási hely: Nyíregyháza, lélekben Camp Nou

2009.06.16. 10:05:58

Varatrix írta:A lényeget még csak leszűröd belőle, de azután arra a következtetésre jutsz hogy kamu az egész.
Robinho a Barcába?
Nem kell nekünk.
Álljon bosszút máshol a Realon.
Nembiztos, hogy kamu. :wink:
Ha Ribéry nem jönne össze, akkor lehet esély a kis brazilra. Nem kell nekünk? Éppenhogy egy bal oldali támadó kellene nekünk és nem Villára "kidobálni" 40 millió eurót. Ez a bosszú dolgot pedig csak a SPORT.es tette hozzá a cikkhez, ilyet Robinho nem nyilatkozott, csak az újság tette hozzá hogy itt bosszút állhatna a Madridon (ami elég gyökérségnek tűnik :) ). Robinho azt mondta csak, hogy a Real már a múlt, és minden játékos szeretne a Barcában játszani, és eltudná magát képzelni a Barca támadóalakzatában. Ennyit mondott... :wink:

Villára visszatérve...a SPORT és a Mundo Deportivo is egybehangzóan számol be a Barca utolsó ajánlatáról, ami 40 millió euró, plusz egy játékos. A SPORT szerint ez a játékos Cáceres, a MD szerint Cáceres vagy Hleb, vagy Guddy. Bojan átengedését mindkét újság cáfolja, mivel a Barca visszautasította ezeket a feltételezéseket, miszerint a kis Bojan távozna a Barcától. Szóval 40 millió €+Cáceres/Hleb/Guddy. Ennél többet nem szeretne rászánni a klubvezetés. Alternatíva lehet: Ibra vagy Forlán.

A MD szerint egyébként szóban már megállapodtunk Filipével, és a Deporral is közel a megegyezés. A Barca 8 milliót adna, a Depor 12-t kérne, a végösszeg 10 millió körül lehet, a következő 1-2 napban megegyezhetnek így Filipe lehet a Barca első igazolása.

Valamint a SPORT megemlíti, hogy az AC Milan vinné Valdést és Eto'o-t, ha nem sikerül velük hosszabítani.

Ennyit tudtam most leírni, megyek vissza dolgozni. Majd délután még jövök ha lesz valami friss hír. :wink:
manuel írta:LINK HELYE
Robinho érkezhet ha Ribéryvel nem sikerül a megállapodás!!!!Na végre valami jó hir.
Bántás nélkül, de ennek így tényleg nem sok értelme van. Szét is húzza a fórumot, és olvashatatlan maszlag az egész. Inkább akkor csak a cikket másold be és akkor alá a google fordítót. Egyébként tényleg jó hír. :)
recrea írta:Perez marhasága most meghülyített minden klubelnököt, Moratti meg Llorente is össze-vissza beszél...
Ezzel maximálisan egyetértek. És Laporta mondandójával is, amikor azt mondta, hogy a Madrid igazolásai felborítják a piac egyensúlyát. :? Ribéryért 70 millió, Ibráért 90-100 millió, Mascherano 40 millió. És most csak azokat írtam akiket figyelünk. Hol érnek ezek a játékosok ennyit? Ribéry kb. 40-et, Ibra 50-et, Mascherano pedig olyan 25-26 milliót. Majdnem mindegyik játékos árát a duplájára emelték...szörnyű...

Csak ha már a Real érdeklődik irántuk, akkor ugyanúgy kifizethetik értük mint Ronaldoért a 94-et. Bár nem hiszem, hogy még egy 70-80 milliós igazolást bevállalnak odaát, Villáért sem adják meg a 45 milliót, de még a 40-et se.

Mindenesetre tényleg felborult a piac és az a poén, hogy nem kicsit. :?
barca2010 írta:Ez jó lenne szerintem is!

Robinho------Eto/Henry------Messi

Jól néz ki!
Ez is jól nézne ki: :wink:

Robinho/Henry-----Villa---------Messi
vagy
Robinho/Henry-----Ibra---------Messi

Na majd jelentkezem ha tudok...
Peace.
Més que un club :!:

"Az akarás egyenlő a tudással, s aki akar, az tud is!"- Johan Cruyff
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2009.06.16. 09:16:38

A lényeget még csak leszűröd belőle, de azután arra a következtetésre jutsz hogy kamu az egész.
Robinho a Barcába?
Nem kell nekünk.
Álljon bosszút máshol a Realon.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6741
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2009.06.16. 09:03:58

Perez marhasága most meghülyített minden klubelnököt, Moratti meg Llorente is össze-vissza beszél, amikor kifizetnék Villa vételárát, ez a barom feljebb tolja, korrekt üzletember. Ha a Valencia tényleg anyagi gondokkal küzd, el fogja engedni reális áron a játékosait. Ibra meg 90 millió...hagyjuk már, igaz ugyan, a svéd nélkül esélytelen lenne az Inter a bajnoki címre, a bl-re szvsz meg így is az. Ráadásul felesleges centert igazolnunk. Ha Eto annyira maradni akar, meg kell neki mondani, amit Valdesnak, ennyi pénz vagy viszlát, ha megy, akkor gondolkodhatunk centerben. Én még mindig azon vagyok, hogy hajtsuk rá Riberyre, sokkal hasznosabb lenne, szvsz bele is illik a Barca játékrendszerébe.
Avatar
Luis Gustavo
Barça B
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: 2009.05.04. 16:40:35
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

2009.06.16. 06:42:48

Kiváncsi vagyok, hogy ezzel, most akkor mi lesz, mert hirtelen itt termett Villa, Ibra elött. Ebbe a businessben nem szerepel Eto'o neve, max valami kölcsönbe adás (Caceres vagy Krikc). Tehát akkor a kameruni továbbra is eladó. Ribéry-ről van valami új info, mert a csak annyi találok, hogy az egekig magasztalja a "nagy" Zidane :s
Kép
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2009.06.16. 01:47:50

LPKeke írta: Mata szerintem nem olyan jó, mint Silva. Akkor már inkább őt hozzuk, még akkoris ha azt mondják érinthetetlen.
az idei év nem ezt bizonyítja, Mata zseniális volt. Silvában hatalmas potenciál van, és szeretem is nézni a játékát, de semmit nem érünk vele, ha a fél idényt mindig sérülten tölti.

mondjuk az első az Ribery, ez egyértelmű.
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8706
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2009.06.16. 00:46:15

Nekem nemkéne Villa. Egy olyan játékos akinek az ára az egekbe van, és körbeudvarolta a Real Madridot ide ne jöjjön.

Az mekkora lenne ha megbeszélte volna a Valencia elnökével Laporta, hogy beszáll a licitbe, hogy a Real többet adjon Villáért, cserébe egy 20-asért elhozhatjuk Mata-t :lol:
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
krisz100
Barça B
Hozzászólások: 99
Csatlakozott: 2008.05.05. 16:07:29
Kapcsolat:

2009.06.16. 00:45:45

LPKeke írta:
Fernando írta:Filipéről nincs valami újabb hír? 10 milliót ajánlottunk érte állítólag és ezt szívesen elfogadná Filipe és a Depor is. Most akkor mi a téma?
http://www.youtube.com/watch?v=vGx-V29nw_I
Most találtam ezt a vidit. Így játszott ellenünk. Szerintem beleillene a játékunkba. Mindenféleképp Abidal elé helyezném, ha jönne.
Hasznos ez a videó! Ez ha jól sejtem nem is az idei, hanem az egy évvel ezelötti videó. Kíváncsi lennék az idei teljesítményére.

ja persze h nem idei azér vannak 2009-2010es mezbe
IGEN TRIPLÁZÁS!!!!!!!!!!ezzaz!barca a legjobb!!!!!!!!!!!!örökké barca(l)!
Avatar
LPKeke
Jugador del Barça
Hozzászólások: 189
Csatlakozott: 2008.05.21. 15:26:36

2009.06.16. 00:36:25

Fernando írta:Filipéről nincs valami újabb hír? 10 milliót ajánlottunk érte állítólag és ezt szívesen elfogadná Filipe és a Depor is. Most akkor mi a téma?
http://www.youtube.com/watch?v=vGx-V29nw_I
Most találtam ezt a vidit. Így játszott ellenünk. Szerintem beleillene a játékunkba. Mindenféleképp Abidal elé helyezném, ha jönne.
Hasznos ez a videó! Ez ha jól sejtem nem is az idei, hanem az egy évvel ezelötti videó. Kíváncsi lennék az idei teljesítményére.
Néhány észrevétel: Az látszik rajta hogy nagyon jó az indulósebessége, technikás és néha még cselez is. Nem tudom hogy a Depor taktikájából adodóan vagy másért, de sokszor mintha még bal közepet is játszott volna, legalábbis rengetegszer jelent meg azon a részen. Ez viszont azt jelenti, hogy nem csak védekezésben, de támadásban is megállja a helyét...magyarán nagyon hasonlít a Sylvinhora. Érdemes megvenni, még talán 10 milla is jó ár érte, mert lenne egy játékos aki versenyben lenne Abidal posztjáért, plusz még fiatalabb is és fejlödőképes.
lluisllach89
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3701
Csatlakozott: 2008.07.02. 22:46:30

2009.06.15. 20:29:44

Egy kérdés: Nem tudja valaki hogy mikor jár le a visszavásárlási opciónk Crosasra?
Kép
"Azért mert valaki hibázott nem a futballt kellene megbüntetni.
Hibáztam és megfizettem érte. De a labda nem lett mocskos."- Maradona
Avatar
G-Jay
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2196
Csatlakozott: 2006.06.19. 23:25:20
Kapcsolat:

2009.06.15. 20:10:39

Eccsém...olvassatok már egy kicsit vissza, ne írjátok be százszor is ugyanazt a hírt, de főleg ne kérdezzétek meg hogy mi van benne, amikor hatszázszor le lett írva. Jahj...
¡Visca El Barça! ¡Visca Cataluna! Més Que Un Club...
California Love
BLAUGRANA.HU! Minden ami Barca, minden ami történelem!
Avatar
szajko
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4907
Csatlakozott: 2008.04.07. 18:14:42

2009.06.15. 19:50:08

Sanama írta:"Tudva, hogy a Real Madrid és a Valencia között megrekedtek a tárgyalások, a Barcelona is beszállt a "licitbe", amely 40 milliót áldozna a válogatott támadóért, mellé pedig Bojan Krkic és Martín Cáceres játékjogát is átruházná a valenciaiak kezébe. "

Forrás, madridista.hu

Hát remélem,hogy az hatalmas kacsa,hogy Bojant odaadnánk Villaért cserébe. A legrosszabb húzás lenne amit el tudok képzelni.
Bojan maradjon csak itt, és várjon 2-3évet utána már teljesen más szerepkör fog rá jutni.
De ha ezek a feltételek,akkor Villa menjen Madridba,vagy Angliába..
A cikkíró biztos rosszúl fordított vagy elírta...40 milla és Bojan meg Cáceres kölcsönadása volt több oldalon is írva.
Avatar
nexam
Jugador del Barça
Hozzászólások: 151
Csatlakozott: 2009.04.19. 14:11:58

2009.06.15. 19:36:19

Egyetértek. Előnyös lenne lezárni minél hamarabb. Az a 10 millió nem sok érte főleg a mai piackörülmények között, (köszönjük Perez) és ha minél hamarabb lerendezzük vele akkor legalább másra lehet szánni az időt.
azt is köszönd meg neki hogy mikor 2005-2006-os szezonba kölcsönbe volt a real madrid b-ben nem vette meg mert lexarta az az utánpótlást :D :D
bowlinggolyo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1984
Csatlakozott: 2006.05.10. 11:15:00

2009.06.15. 19:34:59

Sanama írta:Hát remélem,hogy az hatalmas kacsa,hogy Bojant odaadnánk Villaért cserébe. A legrosszabb húzás lenne amit el tudok képzelni.
Bojan maradjon csak itt, és várjon 2-3évet utána már teljesen más szerepkör fog rá jutni.
De ha ezek a feltételek,akkor Villa menjen Madridba,vagy Angliába..
Szerintem sem lenne jó ha csak úgy odaadnánk Bojan ha kölcsönbe akk ok de örökbe nem kellene. Kölcsönbe azért lenne jó mert legalább szokná a kezdőcsapatban játszást és mire visszajönne akkora már itt is kezdő lehetne.
Visca el Barca!!!
GO Colts GO!!!
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2009.06.15. 19:28:11

"Tudva, hogy a Real Madrid és a Valencia között megrekedtek a tárgyalások, a Barcelona is beszállt a "licitbe", amely 40 milliót áldozna a válogatott támadóért, mellé pedig Bojan Krkic és Martín Cáceres játékjogát is átruházná a valenciaiak kezébe. "

Forrás, madridista.hu

Hát remélem,hogy az hatalmas kacsa,hogy Bojant odaadnánk Villaért cserébe. A legrosszabb húzás lenne amit el tudok képzelni.
Bojan maradjon csak itt, és várjon 2-3évet utána már teljesen más szerepkör fog rá jutni.
De ha ezek a feltételek,akkor Villa menjen Madridba,vagy Angliába..
Avatar
matyi25
Capitá del Barça
Hozzászólások: 675
Csatlakozott: 2009.01.17. 20:55:15
Tartózkodási hely: Szlovákia

2009.06.15. 19:22:41

Fernando írta:Filipéről nincs valami újabb hír? 10 milliót ajánlottunk érte állítólag és ezt szívesen elfogadná Filipe és a Depor is. Most akkor mi a téma?
http://www.youtube.com/watch?v=vGx-V29nw_I
Most találtam ezt a vidit. Így játszott ellenünk. Szerintem beleillene a játékunkba. Mindenféleképp Abidal elé helyezném, ha jönne.
Egyetértek. Előnyös lenne lezárni minél hamarabb. Az a 10 millió nem sok érte főleg a mai piackörülmények között, (köszönjük Perez) és ha minél hamarabb lerendezzük vele akkor legalább másra lehet szánni az időt.
Kép
Visca el Barca

6 KUPA - 2008-2009 történelem
Avatar
matyi25
Capitá del Barça
Hozzászólások: 675
Csatlakozott: 2009.01.17. 20:55:15
Tartózkodási hely: Szlovákia

2009.06.15. 19:17:41

Tim írta:
csabimo írta: Ha már ennyi pénzt ki mer tenni Laporta, akkor nem értem h miért nem Riberyvel tárgyalunk :?
Ezzel egyet értek.Ha ki kellene adnom egy játékosért 50 milliót,az inkább
Ribery lenne mint Villa.Hacsak nem az van a háttérben hogy Samut mindenképp el akarják adni,és az árából+a spórolt pénzből akarják megvenni.Nálam a kameruni,és Villa kb. egy szinten vannak,úgyhogy sok értelme nem lenne a biznisznek.Kivéve ha mindenáron szabadulni akarnak Samutól.Ha már itt tartunk,nem igazán értem az átigazolási politikánkat.
Úgy tünik hogy csak topogunk egy helyben mint kezdő homokos a gőzfürdőben..el kellene dönteni ki kell nekünk,és arra koncentrálni.
Egyetértek, mármint a helyben toporgással. Ha egyszer Pep megmondta hogy neki Ribéry kell akkor tegyünk meg érte mindent amit csak lehet. Hiszen ez Pep nyerte meg csapatával a trófeákat ő tudja ki kell neki. És nem mellesleg nem kis pénzt hozott a konyhára a győzelmekkel.
Kép
Visca el Barca

6 KUPA - 2008-2009 történelem
Avatar
Bestbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2008.05.10. 11:29:48

2009.06.15. 19:15:27

henry&eto írta:http://www.marca.com/2009/06/15/futbol/ ... 61565.html
erről a cikkről van szó?amugy konkrétan mit jelent?
Ugyan azt, mint a többi villás cikk 40mill+Bojan+Caseres
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva - de ha nyertek, a nevetek örökre fent marad.” Josep Guardiola

„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)

http://www.youtube.com/watch?v=CESroqFl ... re=related - Hatalmas!!!
Lezárt