Barca Igazolások 2009-2010

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Örülnél-e Robinho esetleges leigazolásának?

Igen, már a télen meg kéne szerezni
235
47%
Igen, de ráér nyárig
69
14%
Nem, elég mély a keret így is
39
8%
Nem, van nála jobb játékos is a piacon
159
32%
 
Szavazatok száma: 502
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2009.07.20. 15:31:20

Amúgy Ibra Eto'o Hleb -es átigazolási hírek mellett más hír nincsen mostanában? Lehet h.lye kérdés, hiszen elég komoly ez a döntés/lépés is. És a kis brazillal (Keirrison) mi a csuda van?
Avatar
fcbarca0827
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3238
Csatlakozott: 2007.08.30. 14:29:21
Tartózkodási hely: Sülysáp

2009.07.20. 15:27:22

Bobán írta: Nem hiszek az online hírekbe. Eurosportom meg ninc
egyébként minden nap itt vagyok! Csak no forum..
Csak azért kérdeztem hátha valaki másnak is van kételye
Miért nem hiszel az online hírekbe? :oops: Ez olyan, mint egy újság! ](*,) Azt írják, amiket nyilatkoznak! :roll:
KowalskymegaVega,Supernem,HollywoodUndead,Fish!
Hiperkarma,VadFruttik,EstiKornél,AWS
30Y,BagossyBrothersCompany,Useme,Elefánt
Avatar
Bobán
Jugador del Barça
Hozzászólások: 232
Csatlakozott: 2008.08.20. 17:50:16
Tartózkodási hely: Szeged

2009.07.20. 15:15:18

House írta:
Bobán írta:Sziasztok! Ki Hisz abban, hogy jön Ibra? Remélem nem csak valami újság író kitalációja. Imádom Eto'o-t de Ibra szerintem nagyobb képességű, ide való hozzánk :)
Akkor úgylátom nemhallottad, hogy Laporta is nyilatkozta már, hogy minél előbb leakarja zárni a leigazolását. :)
Előbb kicsit olvass híreket. (Ha más nemjobb, Eurosport 2-n van "NEWS" minden órában.)
Nem hiszek az online hírekbe. Eurosportom meg nincs

egyébként minden nap itt vagyok! Csak no forum..
Csak azért kérdeztem hátha valaki másnak is van kételye
House
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1548
Csatlakozott: 2007.10.14. 08:23:26
Tartózkodási hely: Budapest

2009.07.20. 15:09:12

Bobán írta:Sziasztok! Ki Hisz abban, hogy jön Ibra? Remélem nem csak valami újság író kitalációja. Imádom Eto'o-t de Ibra szerintem nagyobb képességű, ide való hozzánk :)
Akkor úgylátom nemhallottad, hogy Laporta is nyilatkozta már, hogy minél előbb leakarja zárni a leigazolását. :)
Előbb kicsit olvass híreket. (Ha más nemjobb, Eurosport 2-n van "NEWS" minden órában.)
Történelem - 2008-2009
¡Gracias, Pep!
Kép
Leomessi14
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1715
Csatlakozott: 2009.03.04. 08:18:38

2009.07.20. 15:08:47

Bobán írta:Sziasztok! Ki Hisz abban, hogy jön Ibra? Remélem nem csak valami újság író kitalációja. Imádom Eto'o-t de Ibra szerintem nagyobb képességű, ide való hozzánk :)
Latom eleg regen nem latogattad az oldalt....Ideje lenne egy kicsit visszaolvasni,hogy tajekozodj...Egyebkent pedig egyaltalan nem kitalacio ,sot 99%,hogy jonni fog! :roll:
Avatar
Bobán
Jugador del Barça
Hozzászólások: 232
Csatlakozott: 2008.08.20. 17:50:16
Tartózkodási hely: Szeged

2009.07.20. 15:05:47

Sziasztok! Ki Hisz abban, hogy jön Ibra? Remélem nem csak valami újság író kitalációja. Imádom Eto'o-t de Ibra szerintem nagyobb képességű, ide való hozzánk :)
!!örök!! árnyék: R10,E9,H14,Y24
kabekabe
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1117
Csatlakozott: 2008.07.19. 21:40:31

2009.07.20. 15:04:25

kristop írta:kicsit OFF, de olyan sok helyen látom, h Gai meg Thiago. én elhiszem, h hatalmas tehetségek meg minden, de ti most komolyan azt várjátok, h ők idén berobbannak és ezért nem kell igazolni?

a B csapatunk meccseiről mindig voltak cikkek, még ott se voltak stabil kezdők. néha kezdtek, de legtöbbször csak a hatvanadik - hetvenedik percben álltak be. (főleg Gai, Thiago azért többször kezdett)
Én mint a fiatalok egyik fővédnöke(kineveztem magam :) ), hogy bővebb keret kell és erre ők tökéletesek, nézd meg évről-évre robbanak be különböző Sergi-k és mások, ezt megszokhattuk a Laporta-érában és ez nekem pl. nagyon tetszik, gondolom neked is. Ők hatalmas tehetségek, gondolom ezt te sem tagadod, a fejlődésüknek jó(legalábbis a legtöbbüknek), ha itt játszhatnak(a nagycsapatban), többet fejlődnek. A Barca többek közt azért nem költ akkora összegeket amekkorákat tudna, mert nem vesz egy csatárt, hanem a legtöbb esetben kineveli a sztárokat.
BlauGranaGroc
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 426
Csatlakozott: 2009.06.02. 18:37:07

2009.07.20. 14:58:48

LM10 írta:Ezekkel mind teljesen egyetértek. Messi,Ibra,Henry,Bojan,Pedro ez így télleg karcsu.....kell egy balszélső még.
Pedro és Jeffren simán tudja azt amit pl Silva, semmi szükség szélsőre.
Már tavaly nyáron, az előszezonban is a legjobb kiszolgáló volt a csapatban Suárez.
vv-puyi-rafa-pique-abidal-yaya-deco-messi-neymar-henry-samu
Avatar
Bányász
Rendfenntartó - moderátor
Hozzászólások: 3345
Csatlakozott: 2007.12.07. 21:34:15
Tartózkodási hely: Neverland

2009.07.20. 14:58:40

kristop írta:kicsit OFF, de olyan sok helyen látom, h Gai meg Thiago. én elhiszem, h hatalmas tehetségek meg minden, de ti most komolyan azt várjátok, h ők idén berobbannak és ezért nem kell igazolni?

a B csapatunk meccseiről mindig voltak cikkek, még ott se voltak stabil kezdők. néha kezdtek, de legtöbbször csak a hatvanadik - hetvenedik percben álltak be. (főleg Gai, Thiago azért többször kezdett) és az a spanyol harmadosztály volt, ha jól tudom,
Gai tudtommal sérülésekkel bajlódott.

Egyébként egy izraeli felnőtt válogatottról beszélünk.Azt hiszem ha nem is berobbanna de arra mindenképp elég lenne,h 10 - 20 percekre beszálljon vagy a kisebb meccseken akár kezdjen.Én nem félek attól,h kilógna a csapatból.
Kép
"Akinek rózsaszín a világ az hazug,aki mindent imád nem látta még úgy a tengert ha zúg..."

"A szívem a Barçában van, és egy nap ismét magamra öltöm majd ezt a mezt." Yaya Toure
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2009.07.20. 14:55:24

kicsit OFF, de olyan sok helyen látom, h Gai meg Thiago. én elhiszem, h hatalmas tehetségek meg minden, de ti most komolyan azt várjátok, h ők idén berobbannak és ezért nem kell igazolni?

a B csapatunk meccseiről mindig voltak cikkek, még ott se voltak stabil kezdők. néha kezdtek, de legtöbbször csak a hatvanadik - hetvenedik percben álltak be. (főleg Gai, Thiago azért többször kezdett) és az a spanyol harmadosztály volt, ha jól tudom,
kabekabe
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1117
Csatlakozott: 2008.07.19. 21:40:31

2009.07.20. 14:49:29

herlius írta:
Xavinho írta:Ha már az igazolásoknál vagyunk, nem biztos,hogy csak Ibrával kellene foglalkozni. Ezzel az igazolással a keretünk megint szűkül.

Csatár szerintem több már nem kell - Henry,Ibra,Messi,Bojan,Keirrison és Pedro. Ha megússzuk kisebb sérülésekkel,akkor nagy baj nem lehet és bal oldalon még Iniesta is bevethető.

Viszont a középpályánk elég szűkös -
Xavi,Gudjohnsen,Iniesta,Keita,Toure,Busquets ,de innen még nagy valószínűséggel Gudjohnsen távozik , és az Afrika kupa miatt nem lesz sem Toure sem Keita egy darabig, ez pedig így csak 3 ... Igaz,hogy Hleb csak kölcsönbe megy,de legalább egy játékos kell még,legalább!

A védelem egész teljesnek tűnik - Cáceres,Pique,Puyol,Henrique,Márquez,Alves,Abidal,Maxwell, V Sánchez
csakis abban az esetben igazolnék ide egy helyettest Alves helyére,ha Cáceres távozik(mert akkor ha Puyolt jobb szélsőnek vesszük,akkor kell még egy csere középre a sérülések és eltiltások miatt)egyébként teljes a dolog.

Kapusposzton megvagyunk.

tehát összességében kellene két kp -Gudjohnsen távozása esetén,egyébként egy szerintem elég lenne, bár ha 3an jönnének én akkor se lepődnék meg - persze főként csereemberek, legfeljebb az egyik amolyan első számú cserének,kicsit ismertebb név.
Amint írtam a védelembe igazolnék vkit ,ha Cáceres végleg elmegy - bár sztem pénzkidobás lenne elengedni.
Azért ez a csatárposzt is kényes dolog. Pep ugye épp most nyilatkozta le, hogy Keirrison-nal egyelőre nem számol, vagyis valószínűleg kölcsönbe megy ő is. Pedro egyelőre nem igazán kiforrot játékos, Bojan pedig nálam még mindig elég nagy kérdőjel. Nem vitatom, hogy ügyes gyerek, de én speciel nem látom benne azt a szikrát, ami pl Messiben megvan. Szóval nagyon szigorúan véve a dolgot csatárposzton sem vagyunk egy hajszállal sem előrébb. A középpálya viszont valóban elég gáz. Főleg az Afrika kupát is számításba véve. Hleb feltehetőleg nem lesz (nem mintha nagy hasznát láttuk volna, bocs a Hleb-fanoktól, én így látom:))). Ha Gudi is lelép, akkor egy darabig elég necces lesz a középpályát összerakni. Az egyedüli segítség itt talán Maxwell játéka lehet, aki állítólag középpályán is bevethető. Mindenesetre én 1-2 embert mindenképpen hoznék a középpályára.
A csatároknál ott van az a 4 akivel igazán számonak a legtöbben(Leo, Ibra, Titi, Bojan), ill. Pedro és ne felejtsük el még azt az opciót, hogy Ini felmegy(bár ez gyengíti a kp.-t) és a fiatalokat(Gai, Jefferen) se. K9 egyenlőre nem lesz itt vszleg, rem. bejön neki a kölcsön. Ne felejtsük el, hogy tavaly is csak 4-en, plusz Ini, Pedro voltak és elég jól működött... A kp... Hát ugye Keita, Yaya, Sergi, Xavi, Ini, Guddy, meg talán Thiago. Ez kevés, főleg ha beleszámítjuk, hogy Ini többször feltolódik a kp.-ra. Guddy remélem, hogy velünk marad és többet is játszhat majd, ugyanakkor, ha Pep nem számol vele akkor menjen. Úgy látom Pepe mindenképpen akar egy védekező felfogású kp.-t(Paulsen, Masche), nem értem feltétlen ezen döntését sem(sem Syl-t, Guddy-t), de elfogadom, így Keita és Sergi többet játszhatna Xaviék vonalában. Én egy embert hoznék, Guddyt megtartanám és Thiagot felhoznám. Nem hiszem, hogy Pep Maxwell-el elsősorban a kp.-n számol. Elfogadom Pep terveit, de nem érzem őket feltétlen indokoltnak. A védelemben pont elég ember van: A jobbszélre: Alves, Puyol, középre: Puyol, Rafa, Pique, Henrique, Milito, Martin/Muniesa, baloldalra: Abi, Maxwell. Én V. Sanchezzel nem számolok komolyan. Ha Caceres megy én Muniesat felhoznám, ha nem lent hagynám. Nem értem Txikiék mér akarnak még vkit.
Avatar
LM10
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4726
Csatlakozott: 2008.12.26. 11:30:58
Tartózkodási hely: Gotham City

2009.07.20. 14:45:48

Pep nyilatkozatából azt vettem ki, h ő már számítani fog Henriquére, de ezt az alapozás során fogja megerősíteni. Tetszik, h Pep ilyen egyenes volt Eto'o-val kapcsolatban.
Fernando írta: Akkor viszont ha távozik nem kizárt, hogy érkezik egy játékos még, szerintem a szélre. Cserepadon karcsúak lennénk Bojannal, Pedróval, és talán Jeffrennel. Nem lesz Eto'o, nem lesz Hleb. Iniestát nem sorolnám a támadó szekcióhoz. Egy balszélső elkelne még szerintem, legyen akár a fiatal Mata, vagy Robinho talán. De nagyon a nevekbe nem akarok belemenni. Viszont egy valami azért leszűrődhetett a nyilatkozatból, illetve kettő: Sztem védőt nem fogunk már venni. Jó eséllyel marad Henrique. A másik: 99%, hogy Eto'o megy Ibra jön.
Ezekkel mind teljesen egyetértek. Messi,Ibra,Henry,Bojan,Pedro ez így télleg karcsu.....kell egy balszélső még.
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8706
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2009.07.20. 14:45:32

Egy biztos, ha Keirrison távozik akkor is csak kölcsönbe fog. Remélem egy nagy csapatnál fog kikötni. Van egy olyan érzésem, hogy esetleg ez a Milan is lehet. Akkor viszont ha távozik nem kizárt, hogy érkezik egy játékos még, szerintem a szélre. Cserepadon karcsúak lennénk Bojannal, Pedróval, és talán Jeffrennel. Nem lesz Eto'o, nem lesz Hleb. Iniestát nem sorolnám a támadó szekcióhoz. Egy balszélső elkelne még szerintem, legyen akár a fiatal Mata, vagy Robinho talán. De nagyon a nevekbe nem akarok belemenni. Viszont egy valami azért leszűrődhetett a nyilatkozatból, illetve kettő: Sztem védőt nem fogunk már venni. Jó eséllyel marad Henrique. A másik: 99%, hogy Eto'o megy Ibra jön.
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2009.07.20. 14:43:14

nagyon sajnálom, h Keirrisonnal nem számol Pep, de valahol érthető is. ha Ibra nem sérül le a szezon közben hosszú ideig, akkor feleannyit játszana, mint tavaly Bojan (mert ugye körülbelül megfelezik a pályán töltött perceket egymással). ez senkinek se érné meg. jót tenne neki is egy év-két valahol kölcsönben, h megszokja az európai futballt.

szerintem egy középső védő és egy középpályás is érkezni fog.

középen valószínűleg csak Piqué, Puyol, Márquez, Henrique marad. ebből egy hatalmas kérdőjel. ha Alvessel valami lesz, akkor meg Puyol a jobbhátvéd és nem lesz más csere csak Henrique. egyelőre még Pep se tudja mit várjon tőle. a kényszermegoldásokkal, h Abidal meg Touré hagyjatok. Touré a középpályára kell, Abidal meg a baloldalon gyűjtse inkább a piroslapokat.

ha a középpályára Poulsen érkezik, akkor megvan a második full unszimpatikus gerinctelen játékos ebben az átigazolási időszakban.
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2009.07.20. 14:35:38

Bányász írta: "Keirrisonnal nem számolok a következő szezonban,"

Ott van az nyilatkozatban. :wink:

Hát nagy kár sztem.Kíváncsi lettem volna a srácra.De akkor kinek a kérésére érkezik és miért?
Sztem a Villa dologba akarták bevonni, de mivel az nem jött össze, így mehet kölcsönbe másik csapatba.
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Avatar
matyi25
Capitá del Barça
Hozzászólások: 675
Csatlakozott: 2009.01.17. 20:55:15
Tartózkodási hely: Szlovákia

2009.07.20. 14:31:56

Kpra kell valaki. Jönni is fognak emberek. Atleticből valaki be fog robbanni. Valamint Guardiola és Laporta is nyilatkozta hogy még nem teljes a keret, itt van augusztus stb. Szóval vesznek még valamit. Remélem kpra ott nemhogy hosszabb lett a pad hanem rövidebb.
Kép
Visca el Barca

6 KUPA - 2008-2009 történelem
Avatar
Bányász
Rendfenntartó - moderátor
Hozzászólások: 3345
Csatlakozott: 2007.12.07. 21:34:15
Tartózkodási hely: Neverland

2009.07.20. 14:29:39

Bestbarca írta:
Szakacs írta:Keirrison azert jo lett volna csere csatarnak
Tényleg most mi van vele? Mert sokan kérdezték már ezt, én nem láttam választ! Arról volt szó, hogy már nem is edz a csapatával ,meg hogy elvesztése miatt kirúgták az edzőt, de hivatalos bejelnetés még nem volt! Most jön vagy nem?
"Keirrisonnal nem számolok a következő szezonban,"

Ott van az nyilatkozatban. :wink:

Hát nagy kár sztem.Kíváncsi lettem volna a srácra.De akkor kinek a kérésére érkezik és miért?
Kép
"Akinek rózsaszín a világ az hazug,aki mindent imád nem látta még úgy a tengert ha zúg..."

"A szívem a Barçában van, és egy nap ismét magamra öltöm majd ezt a mezt." Yaya Toure
Avatar
fcbarca0827
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3238
Csatlakozott: 2007.08.30. 14:29:21
Tartózkodási hely: Sülysáp

2009.07.20. 14:29:39

Bestbarca írta: Egyetértek! Egy ember jelen állás szerint kell középpályára, ha valaki megy pótolni kell! Mondjuk én még hoznék egy embert középpályára az afrika kupa miatt, valami nagy tehetséget, aki leülne még a padra, de ha beállna, akkor akkor azért képes lenne változtatni, vagy legalább beleilleszkedi a csapatba!
Szerintem meg fog történni a Cáceres - Poulsen csere és így megvan a középpályára egy új játékos... Aki egyben a két Afrika kupára menő játékos pótlása is lesz! Ha ez mégsem történik meg, akkor VKP-ra ott van Marquez!
Xavinho írta:A védelem egész teljesnek tűnik - Cáceres,Pique,Puyol,Henrique,Márquez,Alves,Abidal,Maxwell, V Sánchez
csakis abban az esetben igazolnék ide egy helyettest Alves helyére,ha Cáceres távozik(mert akkor ha Puyolt jobb szélsőnek vesszük,akkor kell még egy csere középre a sérülések és eltiltások miatt)egyébként teljes a dolog.
Ha ebből kivesszük Cácerest és betesszük jobb oldalra Puyolt, akkor is marad középhátvédnek: Márquez, Henrique, Piqué, Milito, (Abidal és Touré)! Nem kell hátvéd! Biztos vagyok benne, hogy nem is veszünk! Sérülés és eltiltás miatt se! (Tudom, hogy Militóról még most se lehet semmi konkrétumot tudni!)

Biztos vagyok benne, hogy Gudjohnsen itt marad! Hiszen Hleb megy az Interbe! Tudtommal mindig is arról volt szó, hogy a 2-ből az egyik hagyja el a klubot... Én örülök, hogy az izlandi marad! :wink:
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára fcbarca0827 2009.07.20. 14:36:48-kor.
KowalskymegaVega,Supernem,HollywoodUndead,Fish!
Hiperkarma,VadFruttik,EstiKornél,AWS
30Y,BagossyBrothersCompany,Useme,Elefánt
Avatar
matyi25
Capitá del Barça
Hozzászólások: 675
Csatlakozott: 2009.01.17. 20:55:15
Tartózkodási hely: Szlovákia

2009.07.20. 14:29:31

Szakacs írta:Elszomorit hogy csak a szemelyes ellenszenv miatt tavozik Eto'o...Laporta is azt mondta hogy maradni akart, most Pep is hogy o akarja elkuldeni...:( Na bar megnyugodtam hogy nem sportszakmai dontes volt :) hanem csupan ket szemely kozti ellenszenv...Varom a kovetkezo idenyt...Keirrison azert jo lett volna csere csatarnak :roll: Ha esetleg ne adj Isten a 45 milkos Ibra leserul egy szem csatarral megpedig a kis Bojannal szerintem keves lesz egesz szezonra..
Teljesen magára vállalta a felelősséget. Valami probléma lehetett kettőjük közt amit sose tudunk meg. Komoly lehetett mert elküldte ezért és nem biztos, hogy Ibra jól lesz----erre mondta hogy meglátjuk hogy sül el. Bízok benne. Ha valami nem volt jó biztos úgy lehetett.

A másik részére a hsznek. Van nekünk egy Henryn is aki bem,ehet középre és szükség esetén Ini szélre. Viszont szerintem azért nem tartja meg Keirrisont most, mert Bojanra számít. Őt ismeri, régen dolgozik vele, Barca nevelés. Itt látom az okot.
Kép
Visca el Barca

6 KUPA - 2008-2009 történelem
herlius
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1435
Csatlakozott: 2008.11.10. 11:55:35
Kapcsolat:

2009.07.20. 14:28:53

Xavinho írta:Ha már az igazolásoknál vagyunk, nem biztos,hogy csak Ibrával kellene foglalkozni. Ezzel az igazolással a keretünk megint szűkül.

Csatár szerintem több már nem kell - Henry,Ibra,Messi,Bojan,Keirrison és Pedro. Ha megússzuk kisebb sérülésekkel,akkor nagy baj nem lehet és bal oldalon még Iniesta is bevethető.

Viszont a középpályánk elég szűkös -
Xavi,Gudjohnsen,Iniesta,Keita,Toure,Busquets ,de innen még nagy valószínűséggel Gudjohnsen távozik , és az Afrika kupa miatt nem lesz sem Toure sem Keita egy darabig, ez pedig így csak 3 ... Igaz,hogy Hleb csak kölcsönbe megy,de legalább egy játékos kell még,legalább!

A védelem egész teljesnek tűnik - Cáceres,Pique,Puyol,Henrique,Márquez,Alves,Abidal,Maxwell, V Sánchez
csakis abban az esetben igazolnék ide egy helyettest Alves helyére,ha Cáceres távozik(mert akkor ha Puyolt jobb szélsőnek vesszük,akkor kell még egy csere középre a sérülések és eltiltások miatt)egyébként teljes a dolog.

Kapusposzton megvagyunk.

tehát összességében kellene két kp -Gudjohnsen távozása esetén,egyébként egy szerintem elég lenne, bár ha 3an jönnének én akkor se lepődnék meg - persze főként csereemberek, legfeljebb az egyik amolyan első számú cserének,kicsit ismertebb név.
Amint írtam a védelembe igazolnék vkit ,ha Cáceres végleg elmegy - bár sztem pénzkidobás lenne elengedni.
Azért ez a csatárposzt is kényes dolog. Pep ugye épp most nyilatkozta le, hogy Keirrison-nal egyelőre nem számol, vagyis valószínűleg kölcsönbe megy ő is. Pedro egyelőre nem igazán kiforrot játékos, Bojan pedig nálam még mindig elég nagy kérdőjel. Nem vitatom, hogy ügyes gyerek, de én speciel nem látom benne azt a szikrát, ami pl Messiben megvan. Szóval nagyon szigorúan véve a dolgot csatárposzton sem vagyunk egy hajszállal sem előrébb. A középpálya viszont valóban elég gáz. Főleg az Afrika kupát is számításba véve. Hleb feltehetőleg nem lesz (nem mintha nagy hasznát láttuk volna, bocs a Hleb-fanoktól, én így látom:))). Ha Gudi is lelép, akkor egy darabig elég necces lesz a középpályát összerakni. Az egyedüli segítség itt talán Maxwell játéka lehet, aki állítólag középpályán is bevethető. Mindenesetre én 1-2 embert mindenképpen hoznék a középpályára.
Avatar
Bestbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2008.05.10. 11:29:48

2009.07.20. 14:27:50

Szakacs írta:Keirrison azert jo lett volna csere csatarnak
Tényleg most mi van vele? Mert sokan kérdezték már ezt, én nem láttam választ! Arról volt szó, hogy már nem is edz a csapatával ,meg hogy elvesztése miatt kirúgták az edzőt, de hivatalos bejelnetés még nem volt! Most jön vagy nem?
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva - de ha nyertek, a nevetek örökre fent marad.” Josep Guardiola

„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)

http://www.youtube.com/watch?v=CESroqFl ... re=related - Hatalmas!!!
Avatar
Szakacs
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1880
Csatlakozott: 2004.11.10. 07:51:08
Tartózkodási hely: Gyergyoszentmiklos
Kapcsolat:

2009.07.20. 14:23:06

Elszomorit hogy csak a szemelyes ellenszenv miatt tavozik Eto'o...Laporta is azt mondta hogy maradni akart, most Pep is hogy o akarja elkuldeni...:( Na bar megnyugodtam hogy nem sportszakmai dontes volt :) hanem csupan ket szemely kozti ellenszenv...Varom a kovetkezo idenyt...Keirrison azert jo lett volna csere csatarnak :roll: Ha esetleg ne adj Isten a 45 milkos Ibra leserul egy szem csatarral megpedig a kis Bojannal szerintem keves lesz egesz szezonra..
Tiziano Crudeli fan :!:
Avatar
Bestbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2008.05.10. 11:29:48

2009.07.20. 14:11:34

Xavinho írta:Ha már az igazolásoknál vagyunk, nem biztos,hogy csak Ibrával kellene foglalkozni. Ezzel az igazolással a keretünk megint szűkül.

Csatár szerintem több már nem kell - Henry,Ibra,Messi,Bojan,Keirrison és Pedro. Ha megússzuk kisebb sérülésekkel,akkor nagy baj nem lehet és bal oldalon még Iniesta is bevethető.

Viszont a középpályánk elég szűkös -
Xavi,Gudjohnsen,Iniesta,Keita,Toure,Busquets ,de innen még nagy valószínűséggel Gudjohnsen távozik , és az Afrika kupa miatt nem lesz sem Toure sem Keita egy darabig, ez pedig így csak 3 ... Igaz,hogy Hleb csak kölcsönbe megy,de legalább egy játékos kell még,legalább!

A védelem egész teljesnek tűnik - Cáceres,Pique,Puyol,Henrique,Márquez,Alves,Abidal,Maxwell, V Sánchez
csakis abban az esetben igazolnék ide egy helyettest Alves helyére,ha Cáceres távozik(mert akkor ha Puyolt jobb szélsőnek vesszük,akkor kell még egy csere középre a sérülések és eltiltások miatt)egyébként teljes a dolog.

Kapusposzton megvagyunk.

tehát összességében kellene két kp -Gudjohnsen távozása esetén,egyébként egy szerintem elég lenne, bár ha 3an jönnének én akkor se lepődnék meg - persze főként csereemberek, legfeljebb az egyik amolyan első számú cserének,kicsit ismertebb név.
Amint írtam a védelembe igazolnék vkit ,ha Cáceres végleg elmegy - bár sztem pénzkidobás lenne elengedni.
Egyetértek! Egy ember jelen állás szerint kell középpályára, ha valaki megy pótolni kell! Mondjuk én még hoznék egy embert középpályára az afrika kupa miatt, valami nagy tehetséget, aki leülne még a padra, de ha beállna, akkor akkor azért képes lenne változtatni, vagy legalább beleilleszkedi a csapatba!
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva - de ha nyertek, a nevetek örökre fent marad.” Josep Guardiola

„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)

http://www.youtube.com/watch?v=CESroqFl ... re=related - Hatalmas!!!
Xavinho
Capitá del Barça
Hozzászólások: 610
Csatlakozott: 2005.09.24. 22:48:54

2009.07.20. 14:04:08

Ha már az igazolásoknál vagyunk, nem biztos,hogy csak Ibrával kellene foglalkozni. Ezzel az igazolással a keretünk megint szűkül.

Csatár szerintem több már nem kell - Henry,Ibra,Messi,Bojan,Keirrison és Pedro. Ha megússzuk kisebb sérülésekkel,akkor nagy baj nem lehet és bal oldalon még Iniesta is bevethető.

Viszont a középpályánk elég szűkös -
Xavi,Gudjohnsen,Iniesta,Keita,Toure,Busquets ,de innen még nagy valószínűséggel Gudjohnsen távozik , és az Afrika kupa miatt nem lesz sem Toure sem Keita egy darabig, ez pedig így csak 3 ... Igaz,hogy Hleb csak kölcsönbe megy,de legalább egy játékos kell még,legalább!

A védelem egész teljesnek tűnik - Cáceres,Pique,Puyol,Henrique,Márquez,Alves,Abidal,Maxwell, V Sánchez
csakis abban az esetben igazolnék ide egy helyettest Alves helyére,ha Cáceres távozik(mert akkor ha Puyolt jobb szélsőnek vesszük,akkor kell még egy csere középre a sérülések és eltiltások miatt)egyébként teljes a dolog.

Kapusposzton megvagyunk.

tehát összességében kellene két kp -Gudjohnsen távozása esetén,egyébként egy szerintem elég lenne, bár ha 3an jönnének én akkor se lepődnék meg - persze főként csereemberek, legfeljebb az egyik amolyan első számú cserének,kicsit ismertebb név.
Amint írtam a védelembe igazolnék vkit ,ha Cáceres végleg elmegy - bár sztem pénzkidobás lenne elengedni.
Avatar
OvaMind
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 486
Csatlakozott: 2007.09.28. 14:49:49

2009.07.20. 13:45:13

vkinga írta:
riboo írta:Szépnapot!
Samu miatti sajnálatom, illetve Villa iránti rokonszenvem következtében kicsit keserű szájízzel fogadom Ibrakadabra ékezését...ez köztudott :wink:
DE! Volt 1-2 napom megérteni a transzfer létjogosultságát pénzügyi, és sportszakmai téren is... sokan kiszámolták már előttem, hogy Villa leigazolása+eto'o éves fizetése, majd ingyen "lelépése" jobban betenne a kasszának, mintha most lehozzuk a csillagokat is Zlatanért! Ezzel a részével nem is foglalkozom így a továbbiakban...

A dolgok másik fele.... ez a szemtelen zseni.... aki alkatát tekintve egy Rambo... olyan kapukat nyithat meg az FC Barcelona számára, amik eddig zárva voltak, ellenben "fejlődni kell" mindig, minden tekintetben, ha a csúcson akarsz maradni!
Tudom tripláztunk, tehát akkor jön a kontra erre, hogy a világ fejlődjön hozzánk!
De még ennek a csapatnak is lehetnek hiányosságai :roll: lásd: Chelsea.
A tilitolinkat gyakorlatilag egy fizikumra épülő szervezett focival megölték a londoniak... sőőt, ha tárgyilagos akarok maradni, akkor azt mondom, hogy meg sem ízzadtak Terryék! Az csak az "igazságszolgáltatás" szépsége, hogy végül a szív, és a szépség nyert....de nem volt ellenszerünk! Lássuk be..... :wink:
Ibra ilyenkor jó támpont lehet... márpedig egyre több lesz az ilyen próbálkozás, mert 10 csapatból 9 tudja, hogy előrejátékban fölösleges versenyezni a Barcával :D
Másrészt elképesztő technikás a bosnyák :oops: a Támadóharmadban akárhol kapjon labdát, nem jön zavarba! :P Úgyhogy meglesznek azok a helycserék Henryval, illetve Messivel szerintem....

Azpedig, hogy ilyen nagymellényű, flegma, néha alattomos játékos....csak az öltözői hangulatot ne nyomja el!
A mai fociban sajnos ez is kell.....

Danin kivül nincs olyan labdarúgó a keretben, aki felvenné a kesztűt a "bántalmazások" ellen :wink:
Más csapatoknál az edzők már azt nézik, hogy kinek nincs sárgája, mert akkor az még odapakolhat egyet Xavinak, Iniestának, Messinek. Ezek a szende mágusok meg már-már görbülő arccal veszik tudomásul, hogy ismét letaglózták őket.Ibrát nem kell majd félteni! :P

Továbbá beívelések, szabadrúgások, szögletek, távoli lövések terén is csinálhat ez az egy fecske nyarat a csapatnak! Mert hát nem ez ilyen játékelemek 100%-os kihasználtsága miatt tripláztunk....

Egyik oldal iránt sem vagyok elfogult, Eto'o érdemeit csökkenteni az Ibra pártiak részéről badarság.....
Mintahogy Ibra kvalitásait vitatni dacból/sértődöttségből :wink:

Nem vagyok rajongója sem a svédnek, de érzem azt hogy sokat hozhat a csapatnak, s ezért nagyon kiváncsian várom a szezont!!!! :)

Visca El Barca!!!

Ibra képességét elismerem, és remélem, hogy be fog tudni illeszkedni.

A chelsea ellen nem játszott jól a csapat, nem az volt a probléma, hogy betömörültek. Már korábban is írtam. Ha Messi erősebben lövi el, ha Iniesta passzol. Mindenki egyedül akarta megoldani. Dani Alves beadásai sem voltak jók. meg tudták volna őket verni. nem hibáztatom őket, hiszen rengeteg meccsel a lábban nehéz.
Szerintem a Chelsea ellen a probléma az volt, hogy Henry hiányzott, és Ini ment a helyére, emiatt Xavi mellett egy Keita, Busquets duó szerepelt a középpályán, ami még így leírva is kevés Lampardék ellen. A mali játékos és Sergio szerepletetésével ugyanis a középpályánkat rendszeresen rohanták át (főleg Keita volt nagyon gyenge), és a labdatartásunk is a nullával votl egyenlő (habár a meccs végi statisztikákon természetesen kijött, hogy mi voltunk a jobbak). Ha már itt tartunk, én pontosan ezért tartanám létfontosságúnak egy kreatív középpályás leigazolását, mert ha Xavi és Ini nem tud egy sorban játszani, gondok lehetnek a nagycsapatok ellen.

Azt azért hozzá kell tenni, hogy Henry padra szorult év elején, és ekkor Xavi, Touré, Busquets kp-val álltunk fel, az teljesen oké volt, működött. Hát igen, Touré jobb, mint Keita, akit teljesen haszontalannak tartok. Az sem rossz megoldás, ha Touré játszik olykor támadó középpályást, a Monacóban ugyanis ez volt a posztja és ontotta a gólokat.

Az Ibra-Eto'o kérdésről pedig annyit, hogy a svéd képességei elvitathatatlanok, és azt sem hiném, hogy nem illene bele a játékrendszerünkbe. Az egyetlen kérdés vele kapcsolatban, hogy képes-e a Barca mezéhez méltóan viselkedni a pályán és azon kívül.
Lezárt