Barca Igazolások 2009-2010

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Örülnél-e Robinho esetleges leigazolásának?

Igen, már a télen meg kéne szerezni
235
47%
Igen, de ráér nyárig
69
14%
Nem, elég mély a keret így is
39
8%
Nem, van nála jobb játékos is a piacon
159
32%
 
Szavazatok száma: 502
Cáceres14
Jugador del Barça
Hozzászólások: 127
Csatlakozott: 2008.07.28. 16:59:19
Tartózkodási hely: Magyarország

2009.10.28. 14:09:37

a télen kell majd egy védekező középpályás,jobbszélső vagy jobbhátvéd
és mégegy balszélső
nagyatyesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009.06.02. 16:51:33

2009.10.28. 01:01:50

Többen is írtuk a nyár folyamán, hogy jó lenne, egy jobb oldali védő Alves cseréjének, és egy balszélső Henry mellé/helyére! Ehelyett vettünk belső védőt Csiga személyében! Szerintem nem csak engem nem nyűgözött le az eddigi teljesítménye, pedig nem volt nagy nyomás a hátvédsorunkon! Reméljük jelentősen feljavul, mert ez kevés lesz! Alves meg lesérült, ahogy Henry sem volt sokat egészséges eddig, a fiatalok meg "csak" jó kiegészítő emberkék, nem látom egyikükben sem, hogy a Barca meghatározó játékosai lennének a jövőben!
Mi vagyunk a világ legjobb csapata, biztos vagyok, hogy nem egy trófeát begyűjtünk idén is, de ehhez kell télen egy balszélső, mert félek, hogy Henry lesz még sérült és nem lesz ideje formába lendülni!
Hajrá Barca!!!!
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2009.10.26. 14:55:19

Igen, igazad lehet, de mivel nem játszik többet így nem tudjuk. :) A második részről - bár én sem csípem a Milant - szerintem Te is tudod, hogy egy egyhe túlzás. :D Csak mindig így nyilatkozol a kedvenc csapataidról. :D
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21305
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2009.10.26. 10:16:53

barca99 írta:Mivel én is 'egyes' lennék... :) Talán idén januárban volt egy Roma - Milan, ahol 2 méteres hátrányból méterek alatt 2 méteres előnyt csinált Mexes-szel szemben, és be is fejezte. Kb. akkor voltam vele úgy, hogy tényleg oda lehet rá figyelni. De tényleg kevés Milan meccset nézek, most is a Roma elleni meg a BL meccsüket láttam, ahol kiemelkedő volt. Viszont itt is nagyon látszott a játékán az érettség (pl. Bojannal szemben. Bár van közöttük 1 év és 10 centi, de a sokkal magabiztosabban és jobban cselez, gyorsabbnak is tűnik, és a mostani befejezései is élményszámba mentek. Plusz ha megvolt a helyzete, be is fejezte).

Szóval engem hidegen hagy, milyen formában van, mert látszik rajta, hogy egy remek játékos lesz, de ebben a szenvedő Milanban ő sem tud csodát tenni.
Sztem ha Bojan is játszana annyit, akkor ő sem lenne rosszabb. Azért ez itt a Barca, a világ egyik legjobb csapata jelenleg, a Milan meg egy mákos középcsapat.
Avatar
barca0417
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2041
Csatlakozott: 2006.10.27. 18:06:27
Tartózkodási hely: erre-arra

2009.10.25. 14:02:53

mezenga írta:Nekem Jesus Navas játéka tetszik nagyon. Ha ad Sevilla meccset mindig megnézem.Tegnap is zseniális volt. Mondjuk Sevillában jobb oldalon játszik de sztem simán tudna baloldalon is játszani. 1 az 1ben simán sztem jobb robinhonál. De még ha meg is akarnánk venni megint azzal ***** Del Nidoval egyezkedni.....
annyiban jobb, mint Robinho hogy gyorsabban fut. De nem biztos hogy a baloldalon is úgy tud teljesíteni, meg amúgy is szerintem ő inkább szélső középpályás, mint szélről induló támadó, akire nekünk szükségünk van, vagy lesz.
Kép
mezenga
Jugador del Barça
Hozzászólások: 105
Csatlakozott: 2006.10.07. 12:37:24

2009.10.25. 13:59:04

Nekem Jesus Navas játéka tetszik nagyon. Ha ad Sevilla meccset mindig megnézem.Tegnap is zseniális volt. Mondjuk Sevillában jobb oldalon játszik de sztem simán tudna baloldalon is játszani. 1 az 1ben simán sztem jobb robinhonál. De még ha meg is akarnánk venni megint azzal ***** Del Nidoval egyezkedni.....
Avatar
attila 18
Barça C
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2009.10.25. 13:20:52
Tartózkodási hely: magyarország kiskunfélegyháza karinthy u. 3

2009.10.25. 13:27:24

szerintem robinho leigazolása létfontosságú lenne az el classicon mert vérszemet kapna robi :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
és henry már sajna kiöregedett ebből a barcából

Tartózkodási helyhez beírt szövegben használj szóközöket, mert most széthúzza a fórumot!
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2009.10.25. 13:04:48

Mivel én is 'egyes' lennék... :) Talán idén januárban volt egy Roma - Milan, ahol 2 méteres hátrányból méterek alatt 2 méteres előnyt csinált Mexes-szel szemben, és be is fejezte. Kb. akkor voltam vele úgy, hogy tényleg oda lehet rá figyelni. De tényleg kevés Milan meccset nézek, most is a Roma elleni meg a BL meccsüket láttam, ahol kiemelkedő volt. Viszont itt is nagyon látszott a játékán az érettség (pl. Bojannal szemben. Bár van közöttük 1 év és 10 centi, de a sokkal magabiztosabban és jobban cselez, gyorsabbnak is tűnik, és a mostani befejezései is élményszámba mentek. Plusz ha megvolt a helyzete, be is fejezte).

Szóval engem hidegen hagy, milyen formában van, mert látszik rajta, hogy egy remek játékos lesz, de ebben a szenvedő Milanban ő sem tud csodát tenni.
Avatar
Colos
Capitá del Barça
Hozzászólások: 729
Csatlakozott: 2005.09.28. 14:12:43
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

2009.10.24. 21:11:34

Jé, azt hittem, hogy ez a topic csak átigazolási időszakban van nyitva. Pedig nem ma kezdtem a fórumozást, de erre ritkán nézek. De amiért írok, az az, hogy egyáltalán nem értem, miért írják egyesek, hogy Pato remek formában van, meg hogy mostanában keltette fel a figyelmeteket... Bizonyára a legutóbbi, Real elleni meccsére gondoltok, mert amúgy igen sovány: Ha jól tudom, a bajnokság első fordulójában volt egy duplája, meg legutóbb lőtt egyet, de közte hat meccsen semmi. Azért ez nem igazán csúcsforma.
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2009.10.24. 13:42:00

Rivaldo11 írta:Ja, tényleg imponáló. Az is az volt, amikor Dzsudzsák hülyére forgatta a PSV-Ajaxon.
21 évesen nem lesz valaki véletlenül holland válogatott. És ilyen idős korban simán becsúszik egy-egy rosszabb meccs. Tavaly előtt például Németh Piquéről hozott össze 11-est egy tartalék bajnokin.

Mellesleg tényleg nem egy rossz játékos, de ez a szint szerintem még magas lenne neki, plusz Alves mögé semmiképpen nem szabad fiatal játékost hozni, mert ő tényleg kibírja, ha évente max. 3-4-szer pihentetik, így a fiatal semmit nem fog fejlődni.
Rivaldo11 írta:Akinek én a legjobban örülnék, az Pato. Sajnos, sem Ő, sem Agüero neve eddig nem merült fel. A nyári átigazolási piacnak Ők ketten, ill. a Fabregas-Ribery kettős lesznek a főszereplői. Jó lenne négyük közül kettőt idehoznia az új elnöknek. Persze csak akkor, ha a télen nem jön Robinho.
Én viszont pont a "másik oldalon" állok ez ügyben. Bár tényleg remek játékosok (Pato különösen felkeltette a figyelmemet az utóbbi időben), viszont én jobban örülnék egy középpályásnak arra az oldalra, aki sokkal nagyobb mezőnymunkát végez, visszajár védekezni, etc. Egy Ribéry/Silva/Mata balszél számomra szimpatikusabb lenne. Mondjuk egy Pato/Agüero sem tűnik rossznak (és azt is láthattuk, hogy a világ életében csatár Henry is megoldja a visszafutást, letámadást), de nálam így most rizikósnak tűnik valamelyest, ezért a már említett játékosokat preferálnám.

Mondjuk ha az általad is felvázolt kettőst hozná a következő presidente, évekre meglenne a brutál keret, rengeteg új lehetőség nyílna. Egy Cesc - Xavi kp-val, egy Iniesta - Ribéry szélső kettőssel még Messi hiánya is orvosolható (bár akkor is hiányozna). Csak akkor meg nehogy "túl bő" legyen ez a keret, mert vagy Cesc padozna többet, esetleg Iniesta nem találná a formát, mert hol kp-t, hol baltámadót játszik. De azt hiszem már nagyon-nagyon előre kalandoztam. :)
Avatar
gygerike
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1008
Csatlakozott: 2009.08.12. 21:21:41
Tartózkodási hely: Acapulco

2009.10.24. 13:39:12

palesz77 írta:
ElBartimaeus írta:...
Én Agüeróban akkoranagy lehetőséget nem látok, de lehet csak velem van a baj. Vannak nagyon jó eccsei - általában ellenünk - de szerintem nem olyan nagy szám. Pato viszont... Zseni az a kölyök, ha így fejlődik egy új Brazil legenda születhet. És róla még bulizós sztorit se hallottam, lehet belőle Brazil példakép is, mint Kakából. Tehetségben meg szerintem az előbb említett fölött áll, csak még nincs kiforrva. De viszont 2 ok, hogy nem jön:
1. A Milan nem adja el.
2. Ha mégis, eszméletlen árat kérnek majd érte, amit meg is értek...
Szóval jöjjön csak a másik Brazil cselgép, én már nagyon várom a biciklijeit, remélem tényleg jön - már télen.

Fabregast meg énse értem. Nyáron elvileg ő kérte magát haza, mostmeg ott csókolgatja minden gólja után az Arsenal címert... :? Nem tudom mi lesz ebből, de el kéne kezdeni játszatni a fiatal irányítóinkat - meg ha Busquets így játszik továbbra is, én Ruedát nézném meg hogy bírja, a felkészülés alatt nagyon jól tolta, vkp létére akkora zsugákat osztott :shock: . Pl a kupameccsen most Dos Santost tuti kezdetném, meg ha Thiago nem lenne sérült - márha még az, nem vagyok teljesen képben - őt is. Ezen a szinten még tuti tudnának jól játszani, nem túl veretes az ellenfél... De kezdenék szokni a legkört, és fejlődhetnének egy kicsit. Nagyon jó lenne, ha ezt Pep is meghúzná.
De Cescre visszatérve. Az elmundon olyat olvastam, hogy télen akarja Laporta Robinho mellé. Keretileg tuti erősítés lenne, de kétlem, hogy jönne. Szerintem most majd nagy Arsenalhívő lesz a nyáron is, mert idén eléggé jók... Ha igen, nagyot csalódnék benne. De remélem csak a közönségnek "produkálja magát", és igazából hazahúz a szíve.
Szerinten imádja a jelenlegi klubját szeret ott játszani , de tudja hol van az otthona ;) és szerintem ehez méltóan fog cselekedni
Visca El Barca
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2009.10.24. 13:36:08

ElBartimaeus írta:...
Én Agüeróban akkoranagy lehetőséget nem látok, de lehet csak velem van a baj. Vannak nagyon jó eccsei - általában ellenünk - de szerintem nem olyan nagy szám. Pato viszont... Zseni az a kölyök, ha így fejlődik egy új Brazil legenda születhet. És róla még bulizós sztorit se hallottam, lehet belőle Brazil példakép is, mint Kakából. Tehetségben meg szerintem az előbb említett fölött áll, csak még nincs kiforrva. De viszont 2 ok, hogy nem jön:
1. A Milan nem adja el.
2. Ha mégis, eszméletlen árat kérnek majd érte, amit meg is értek...
Szóval jöjjön csak a másik Brazil cselgép, én már nagyon várom a biciklijeit, remélem tényleg jön - már télen.

Fabregast meg énse értem. Nyáron elvileg ő kérte magát haza, mostmeg ott csókolgatja minden gólja után az Arsenal címert... :? Nem tudom mi lesz ebből, de el kéne kezdeni játszatni a fiatal irányítóinkat - meg ha Busquets így játszik továbbra is, én Ruedát nézném meg hogy bírja, a felkészülés alatt nagyon jól tolta, vkp létére akkora zsugákat osztott :shock: . Pl a kupameccsen most Dos Santost tuti kezdetném, meg ha Thiago nem lenne sérült - márha még az, nem vagyok teljesen képben - őt is. Ezen a szinten még tuti tudnának jól játszani, nem túl veretes az ellenfél... De kezdenék szokni a legkört, és fejlődhetnének egy kicsit. Nagyon jó lenne, ha ezt Pep is meghúzná.
De Cescre visszatérve. Az elmundon olyat olvastam, hogy télen akarja Laporta Robinho mellé. Keretileg tuti erősítés lenne, de kétlem, hogy jönne. Szerintem most majd nagy Arsenalhívő lesz a nyáron is, mert idén eléggé jók... Ha igen, nagyot csalódnék benne. De remélem csak a közönségnek "produkálja magát", és igazából hazahúz a szíve.
Avatar
ElBartimaeus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2271
Csatlakozott: 2009.03.25. 00:11:43
Tartózkodási hely: Budapest

2009.10.24. 13:12:53

Rivaldo11 írta:Akinek én a legjobban örülnék, az Pato. Sajnos, sem Ő, sem Agüero neve eddig nem merült fel. A nyári átigazolási piacnak Ők ketten, ill. a Fabregas-Ribery kettős lesznek a főszereplői. Jó lenne négyük közül kettőt idehoznia az új elnöknek. Persze csak akkor, ha a télen nem jön Robinho.
Jaja, Pato tényleg nagyon jó lenne, elképesztő formában van, rá tökéletesen igaz, hogy meg tudja verni az emberét 1 az 1-ben, gyors és inkább csapatjátékos, mint Robinho, meg gólerősebb. Neki én is örülnék, de inkább Mata lenne nálam a befutó. Agüero meg sztem nem ér 50 millát, vagy mennyiért árulta az ATMA. :roll:

Fabregas meg nem úgy néz ki, hogy vissza akarna jönni, legalábbis nekem nem. :( Szóval máshol kellene keresni a középpályánk erősségeinek pótlására alkalmas játékos(oka)t. Bizonyos meccseken játszatnám Thiagot, vagy Jonathant, hogy lássam mire képes nagy csapatban, meg hogy fejlődjön. Legrosszabb esetben 60. perc környékén le, aztán Xavi, vagy Ini be. Aztán ha jól muzsikál, akkor nem kell ide Fabregas. :)
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2009.10.24. 12:38:14

Ebben csak az a szomorú, hogy Csigrinszkíjt sem ismerte senki és ő sem mutatott semmit az UEFA kupáig. Mégis megvettük horror árért. Arsha azért az EB elött már az UEFA kupában ís győzelemre vezette csapatát. Nem értem miért nem vállaltuk be. Nem lett volna akkora kockázata, főleg, hogy a Barca történelmében volt már 1-2 meglepő igazolás és nem 1 közölük keményen megbukott...
socio66

2009.10.24. 12:32:24

neobarca írta:Szerintem most sajnálhatjuk igazán, hogy hagytuk Arshavint az Arsenalba szerződni. Többször mondta, hogy itt szeretne játszani és a gyerekkori kedvenc csapata a Barca. Nem mertük megvenni tizen x milláért mert ki tudja, hogy megállja-e a helyét kelethez képest. Ehhez képest csigára nem sajnáltunk sokkal többet ugyancsak keletről... Szerintem az Arsenalban bizonyítja, hogy megérte a pénzét. Gyors, erős, technikás. Mekkora lett volna két szélen egy Messi-Arsha duó...
Bizony,ezt már én is említettem párszor.
Nagyszerű játékos az orosz,bár kétségkívül lutri volt a megvásárlása,hiszen az EB-ig nem is ismertük őt.
Azóta azonban bizonyította,hogy világklasszis.
Utólag kár,hogy nem csaptunk le rá.
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2009.10.24. 12:25:31

Szerintem most sajnálhatjuk igazán, hogy hagytuk Arshavint az Arsenalba szerződni. Többször mondta, hogy itt szeretne játszani és a gyerekkori kedvenc csapata a Barca. Nem mertük megvenni tizen x milláért mert ki tudja, hogy megállja-e a helyét kelethez képest. Ehhez képest csigára nem sajnáltunk sokkal többet ugyancsak keletről... Szerintem az Arsenalban bizonyítja, hogy megérte a pénzét. Gyors, erős, technikás. Mekkora lett volna két szélen egy Messi-Arsha duó...
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2009.10.24. 12:17:27

Akinek én a legjobban örülnék, az Pato. Sajnos, sem Ő, sem Agüero neve eddig nem merült fel. A nyári átigazolási piacnak Ők ketten, ill. a Fabregas-Ribery kettős lesznek a főszereplői. Jó lenne négyük közül kettőt idehoznia az új elnöknek. Persze csak akkor, ha a télen nem jön Robinho.
Rivaldo-A Legnagyobb.
blaugrana1201
Barça B
Hozzászólások: 68
Csatlakozott: 2009.05.02. 18:45:21

2009.10.24. 12:12:00

Szélre egy olyan játékos kell aki gyors,jól cselez és képes egy az egyeket beválalni és meg is verni az emberét.Robinho pont ilyen sztem ő kellene nekünk.Olvasom hogy egy páran nem nagyon szeretnék de akkor ki lenne az ideális jelölt?Silva?Ő inkább középen ténykedik.Más most hirtelen nem is jut eszembe.Ugyhogy jöjjön csak télen kölcsönbe Robi!!!Forca Barca :P
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2009.10.24. 12:00:25

matador írta:
bali 15 írta:
Cáceres14 írta:dani alves cseréjének ellehetne hozni gregory van der wilet
Fúú róla még nem hallottam. :-k ő vmi új holland tehetség?
Asszem Ajaxos a srác, kezdő a holland válogatottban. Amennyit láttam belőle, az tényleg imponáló
Ja, tényleg imponáló. Az is az volt, amikor Dzsudzsák hülyére forgatta a PSV-Ajaxon.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Xavinho
Capitá del Barça
Hozzászólások: 610
Csatlakozott: 2005.09.24. 22:48:54

2009.10.24. 11:26:30

Ezen igazán jót mosolyogtam.
http://www.elmundodeportivo.es/gen/2009 ... oo-ii.html

Szerintem az nem baj,ha a brazil 120%-ot nyújtana a Madrid ellen.Nem hinném,hogy ha ide igazolna,akkor csak amiatt az egy meccs miatt.Az csak egy pozitívum lenne,ettől pöröghetne ő még 100% fölött a többi meccsen is.Nem is beszélve arról,hogy a betömörülő védelmek ellen a Robinho-Ibra-Messi trió lenne a legjobb,mert mind a 3 játékosra legalább 2 védőt kellene állítsanak,mert 1-1ben bárkit képesek megverni.És akkor még nem beszéltünk Xaviról meg Iniestáról.

Henry-t is nagyon szeretem,de az ő ideje kezd lejárni.Sokat köszönhetünk neki és őszintén remélem,hogy lesznek még nagy góljai a Barcában,de egyre sérülékenyebb és fáradékonyabb.Ez pedig teljesen normális,hiszen ő is ember.Azt is tudjuk,hogy el fogja hagyni a klubot,levezetni elmegy majd az USA-ba.Viszont nem árt már most egy megfelelő helyettest találni,hogy mire a francia elhagyja a klubot,ne legyenek Robinho-nak beilleszkedési gondjai.
Avatar
gygerike
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1008
Csatlakozott: 2009.08.12. 21:21:41
Tartózkodási hely: Acapulco

2009.10.23. 21:15:05

Én nem hiszem hogy a közel jövőben lenne igazolva védő, pláne ugy hogy Puyol is hosszabbított. Akikre szükségünk van az Cesc és 1 balszélső ennyi. Legalábbis szerintem nem kell más
Visca El Barca
Kép
robi0327
Barça B
Hozzászólások: 25
Csatlakozott: 2009.09.07. 20:16:13

2009.10.23. 20:56:18

Victor_Valdes írta:
miihii írta:
A kollega ajánlatait sokan nem szoktuk ismerni :P

Cáceres14!
Megkérdezhetem,h mi alapján szúrod ki ezeket a noname,nagy tehetségeket,akiket folyamatosan random módon bedobálsz?
Vmi játékosmegfigyelő vagy,v mi a szösz? :twisted:
Football managerezik biztos :twisted: .


HEHE...ez teccik.:D:D
Amugy enis lattam a sracot es szerintem eleg ugyes.Szerintem hasonlit Alvesre a stilusa.Csak nem biztos hogy a legjobb dontes lenne neki ha a barcaba jonne mert neki az a jo ha minel tobbet kap lehetoseget,es hat Alves mogot nem jatszana olyan rendszeresen,de attol fuggetlenul nem lenne rossz ha ide jonne.De a legjobban Robinak orulnek...:D:D
Avatar
fcbarca0827
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3238
Csatlakozott: 2007.08.30. 14:29:21
Tartózkodási hely: Sülysáp

2009.10.23. 14:04:34

matador írta:
bali 15 írta: Fúú róla még nem hallottam. :-k ő vmi új holland tehetség?
Asszem Ajaxos a srác, kezdő a holland válogatottban. Amennyit láttam belőle, az tényleg imponáló
Asszem előtted már válaszoltak erre! :wink: Asszem tök nem érdekes, hogy tehetséges e, mert ez egyedül Cáceres14-nek jutott eszébe... Neki is csak azért, mert a Football Managerbe biztos leigazolta... :roll:
KowalskymegaVega,Supernem,HollywoodUndead,Fish!
Hiperkarma,VadFruttik,EstiKornél,AWS
30Y,BagossyBrothersCompany,Useme,Elefánt
matador
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 413
Csatlakozott: 2008.06.02. 15:43:35

2009.10.23. 14:01:09

bali 15 írta:
Cáceres14 írta:dani alves cseréjének ellehetne hozni gregory van der wilet
Fúú róla még nem hallottam. :-k ő vmi új holland tehetség?
Asszem Ajaxos a srác, kezdő a holland válogatottban. Amennyit láttam belőle, az tényleg imponáló
szbalint88
Jugador del Barça
Hozzászólások: 244
Csatlakozott: 2009.06.02. 14:03:45

2009.10.23. 13:55:00

off
"De az a baj, hogy sosem játszunk gálacsapattal"
ez tetszik :D
van egy olyan érzésem, hogy Vasárnap a "gálacsapat" fog a pályára lépni, akármilyen összeállítású is lesz ...
Lezárt