Barca Igazolások 2009-2010

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Örülnél-e Robinho esetleges leigazolásának?

Igen, már a télen meg kéne szerezni
235
47%
Igen, de ráér nyárig
69
14%
Nem, elég mély a keret így is
39
8%
Nem, van nála jobb játékos is a piacon
159
32%
 
Szavazatok száma: 502
nagyatyesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009.06.02. 16:51:33

2010.01.04. 21:46:39

Az a baj mindkét említett játékossal, hogy szerintem nem feltétlenül erősödnénk velük! Sok időbe kerülne, hogy felvegyék a spanyol bajnokság ritmusát és a Barca játékstílusát! És ha jönne valamelyik, akkor a nyári Fabregas vásár, csak a középpálya valamelymtagjának a feláldozásával valósulhatna meg, és tartok tőle, hogy - bár nem uaz a poszt -, de Toure lenne az áldozat!
Mondjuk, hogy rövid a kispad...igaz, de ne felejtsük, hogy Pep nem is igazán cserél! Pl Bojant egyáltalán nem játszatja, pedig ő már a Rijkard ére utolsó évében bizonyított, és az év első meccsén nagyon jól játszott, csak sajnos megsérült! Azóta meg perceket kap (talán)! Ezzel csak azt akarom mondani, hogy olyan játékost ne vegyünk, akiben Pep nem bízik. Tavaly is itt volt Caseres, akit 18(?) millioért vettünk, és nem mertük beállítani a Bl-döntőn, inkább hátravontuk az egyik védekező középpályásunkat! Inkább akkor vegyünk kölcsön valakit fél évre (pl Viera), nyáron meg vagyünk egy Fabregast középpályára, aki tényleges erősítést jelentene! Rijakrd is annak idején kölcsönvett egy Albertini, David s párost, és jól is muzsikáltak fél évig! Már írtam, hogy Hlebet szerintem be kéne vonni az üzletbe, mert Wenger nagy kedvence, és az angol baknokságban jól is ment neki. Másrészt el kéne adni Caserest és Henriquet és az értük kapott pénzt is Cescre fordítani!
mindorokke_barca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1360
Csatlakozott: 2008.02.10. 10:48:21

2010.01.04. 20:38:54

Ha nem állítjátok le magatokat, megint be lesz zárva a topik. Nem igaz, hogy semmiből nem tanultok.
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2010.01.04. 20:30:49

Érdekesek ezek a pletykák. Szerintem azonbam semmi valóságalapjuk sincs. Az emlitett két játékos közül senki sem akkora klasszis, h komoly karriert fusson be egy Barca szintű csapatban.
Ilyen szintem a fiatalok is vannak, ha már nem igazolunk igazi értéket akkor hozzuk a fiatalok mert tudásban egy szintem vannak Velosoval es Affelay-al
:wink:
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
fcbarca10
Jugador del Barça
Hozzászólások: 199
Csatlakozott: 2006.12.11. 17:17:59

2010.01.04. 20:27:49

Beindult a téli pletykasorozat, de ez csak egy nyilatkozat (ha jól fordítottam :D ): www.sport.es

Aulas (Lyon elnöke) nyilatkozta, hogy Vieirának több kérője is van, ezek közül pedig a Barca a legjelentősebb.

Szerintem erre nagyobb realitás van, mint Velosora vagy Affellayra, mivel az Inter-Barca kapcsolat egyébként is fantasztikus és Vieira fél évre ide jöhetne kölcsönbe (pár meccs rutin elég lenne).

Szerk:
Te jó ég!
Ez a katalán lap förtelmesebb, mint a Blikk.
Tovább olvasva Freddy Aduról ír, akit nem mellesleg még a Belenesses is visszaadott a Benficának, mivel olyan gyenge teljesítményt nyújtott.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára fcbarca10 2010.01.04. 20:32:14-kor.
Avatar
Tivornya
Capitá del Barça
Hozzászólások: 736
Csatlakozott: 2008.10.14. 17:39:21
Tartózkodási hely: Dunabogdány

2010.01.04. 20:26:13

szerintem meg happoljuk el a madritól cr-t :twisted: :lol: :lol: :lol:
„Egy nép csak úgy semmisül meg, ha önmagát semmisíti meg. Önmagát a nép úgy semmisíti meg, ha múltját már nem látja, jelenében csavarog, jövőjében nem hisz."
„Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet, de elfáradni soha!"
tudomka958
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 327
Csatlakozott: 2007.12.15. 23:55:01

2010.01.04. 20:23:18

banegát kellene megvenni irányítónak amíg nem lesz horror ára!
idén ő mozgatja a valenciát és nem is rosszul,plussz 21 éves!
xavi pótlására ideális lenne...
Messziás
Barça C
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2009.07.29. 14:04:18
Tartózkodási hely: Magyarország

2010.01.04. 20:05:45

Szerintem Robinhot azért kéne megvenni mert MIND A 3 poszton bevethető.Egy esetleges sérülés miatt.Mert valljuk be egy Valencia vagy Real ellen Boyan nem éppen ideális.És akkor még nem említettem a BL-t. Afellay pedig azért lenne jó mert gyors és jól bevethető. NAgy gólokat lő.Akár az utolsó percben!!!!!!!!
Avatar
gianni
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1061
Csatlakozott: 2006.12.17. 08:38:23
Tartózkodási hely: itt állunk a stadionba,mert ellopták a székeket

2010.01.04. 19:53:55

Avatar
szajko
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4907
Csatlakozott: 2008.04.07. 18:14:42

2010.01.04. 19:51:22

sjay írta:Szerintem inkább Veloso mint Affelay. Sokkal jobban játszik , és nagyon pontos lövéseket is tud leadni (pl: az egyik szezonbeli meccsen szögletből csodálatos gólt lőtt), Xavi meg egyébként semmit sem csinál, szerintem az EB-n sem csinált semmit ,csak formalitásból kapta ő a torna legjobbjának járó címet. Szóval Velosonak érkeznie kellene (vagy ha nem neki akkor egy hasonló kvalitású játékosnak :) )
Valószínűleg Xavi azért nem csinál semmit, mert a világ legjobb csapatába focizik és a világ legjobb irányítója még esetenként a madridisták szemébe is.

Veloso meg valami brutál irányító! :shock: Azért játszik lisszabonba...(és eddig talán egyszer halottam róla)
Avatar
sjay
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1760
Csatlakozott: 2009.07.20. 20:11:36
Tartózkodási hely: Nyíregyháza/Nagyhalász

2010.01.04. 19:27:13

kristop írta:...
Nézőpont kérdése , ez a saját véleményem, tudtommal ez egy fórum ahol a véleményeim lehet elmondani.
Egyébként Veloso 15milliót érne meg maximum , de az biztos hogy megérné a vételárat.
Avatar
gygerike
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1008
Csatlakozott: 2009.08.12. 21:21:41
Tartózkodási hely: Acapulco

2010.01.04. 18:42:41

Ibrahimnál eddig senki nem hozta fel hogy a holland bajnokságba játszik. Suarez-nél meg ez volt az első. Ha Hollandiábol igazolunk akkor inkább Suarez :roll:
Visca El Barca
Kép
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2010.01.04. 18:35:53

ez viszont sokat mond. látszik belőle, hogy milyen gyors, magabiztos, erőszakos, kétlábas. ami hiányzik viszont az a mezőnymunka. csak beadások, meg kényszerítők vannak.

persze ő nekem is csak akkor felelne meg, ha nem ilyen Robinho, Ribery, Silva szintű összegeket kellene fizetni érte.
sjay írta: Lehet hogy egy kicsit elfogult voltam, ugyanis hogy bevalljam őszintén Xavi stílusa ( nem a játékstílusról beszélek) nem tetszik,egyáltalán nem.. Sőt a Spanyolokat sem csípem.. (régebben a Barcát sem, Henry miatt szerettem meg). Zsóval elég nagyot túloztam de nem szeretem és kész...
Ebböl a videóbol nézve elég jól tolja a srác gyors,jól lő távolról,jó kiugratásai vannak,jók a beadásai.Ha 30misinnél nem kell többet fizetnünk sztem megérne bár jó videót mindenkiről lehet csinálni :)[/quote]
Avatar
BoYka
Barça C
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2010.01.02. 14:38:09
Tartózkodási hely: Ukrajna

2010.01.04. 18:32:27

Ribery megint lesérült,begyulladt a lába vagy mi a fene,hagyjuk őt szerintem.Silva igen nagyobb összeget 30-40milla.Ki tudnánk fizetni lazán és ő lenne a legjobb szerintem.
Fc Barcelona | Arsenal
Kép
Kép
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2010.01.04. 18:13:49

az a baj, hogy én Velosoról még egy bármelyikjátékosrólösszevágható jó videót se láttam, nemhogy még jó játékot tőle. ugyanaz a három távoli lövése meg egykettő szabadrúgásgólja van fent ötször.

ez viszont sokat mond. látszik belőle, hogy milyen gyors, magabiztos, erőszakos, kétlábas. ami hiányzik viszont az a mezőnymunka. csak beadások, meg kényszerítők vannak.

persze ő nekem is csak akkor felelne meg, ha nem ilyen Robinho, Ribery, Silva szintű összegeket kellene fizetni érte.
sjay írta: Lehet hogy egy kicsit elfogult voltam, ugyanis hogy bevalljam őszintén Xavi stílusa ( nem a játékstílusról beszélek) nem tetszik,egyáltalán nem.. Sőt a Spanyolokat sem csípem.. (régebben a Barcát sem, Henry miatt szerettem meg). Zsóval elég nagyot túloztam de nem szeretem és kész...
OFF

attól még, hogy saját véleményed és nem szeretsz valakit, attól még hülyeség marad, amit mondasz.
Avatar
sjay
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1760
Csatlakozott: 2009.07.20. 20:11:36
Tartózkodási hely: Nyíregyháza/Nagyhalász

2010.01.04. 18:11:36

Ilúvatar írta:
sjay írta: Xavi meg egyébként semmit sem csinál, szerintem az EB-n sem csinált semmit ,csak formalitásból kapta ő a torna legjobbjának járó címet. )


sztem te valakimással összekeversz...
Lehet hogy egy kicsit elfogult voltam, ugyanis hogy bevalljam őszintén Xavi stílusa ( nem a játékstílusról beszélek) nem tetszik,egyáltalán nem.. Sőt a Spanyolokat sem csípem.. (régebben a Barcát sem, Henry miatt szerettem meg). Zsóval elég nagyot túloztam de nem szeretem és kész...
Avatar
OvaMind
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 486
Csatlakozott: 2007.09.28. 14:49:49

2010.01.04. 17:41:30

Lionel Kicsi Messi írta:
barca0417 írta:
Lionel Kicsi Messi írta:Én meg azt mondom továbbrais hogy nekünk baloldali közzépályásra van szükségünk!! Aki rendesen tudja szórni a labdákat a csatároknak! Pl.: David Silva megfelelne e posztra! de nyugottan oltsatokxD
de kire gondolsz baloldali középpályásra, mikor 4-3-3 ban játszunk. melyik posztra? Nem beszólni akarok, csak szerintem nekünk egy olyan baloldali támadó kell, aki gólerős is, és jól is passzol, jól mozog keresztbe is, és nem a szélen rohan föl-alá, hanem adott esetben helyet tud cserélni a középcsatárral is, ezzel zavarva a védőket. Ezért vagyok kicsit Ribery,Afellay,Nani, és Silva ellen, arra a posztra. És ezért vagyok inkább Robinho párti. Silvát szívesen látnám, de Xavi és Iniesta cseréjének.
teljesen jogos! Robinhonak én is örülnék de silva azért 1jó minőségi csere lenne xavinak,iniestának :)
Ribéry nem csak a "szélen rohangál", ő lenne a legjobb. De amúgy sztem ő realos lesz jövőre.
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2010.01.04. 16:41:53

BoYka írta:akkor egy nagyobb összeget Silváért
Mekkora összegre gondoltál? Villáért a nyáron 50ig ment a licit, és még az sem volt elég nekik
A valencia irgalmatlanul sz@rik attól, h elveszítse a kulcsjátékosait, mert hiába lenne pénz igazolni (hasonló kvalitásút) a helyükre, egy ilyen szintű csapatot mindenki csak kiröhögne
Akkor már inkább Cesc 40ér, Wengerrel legalább lehet tárgyalni, + elfogadható árakat kér (Henry, Touré, Adebayor), akkor Ini meg játszik balszélsőt, amikor szükség van rá
(mielőtt elkezdenétek a "40 milláért a padra szöveget" az gondoljátok már végig, h hányszor volt Henry és Iniesta idén egyszerre kezdő. Sztem egy kezemen meg tudnám számolni)
Avatar
Iniesta4ever
Barça B
Hozzászólások: 79
Csatlakozott: 2009.01.17. 20:50:46

2010.01.04. 16:40:51

Sztem bal támadónak most a legjobb (megszerezhető) Agüero lenne... Durca lenne amit csinálnának Messivel és Ibra-val.... Gyors technikás passzolós, gólerős, kreatív..... Én még 40-50 et se sajnálnék rá...
2:6! Blaugrana!!!!
Avatar
BoYka
Barça C
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2010.01.02. 14:38:09
Tartózkodási hely: Ukrajna

2010.01.04. 16:16:39

Afellay és Veloso.Nem tudom ez mennyire igaz.Én személy szerint egyiknek se örülnék,tehetséges mind a kettő ,de nem hiszem hogy ide valók lennének.Talán Velosot tudnám itt még elképzelni.
Ha már mindenképpen Txikiék igazolni akarnak ,akkor egy nagyobb összeget Silváért ,Henry nyáron ugyis...
Attol félek sose fogom a Barcába látni pedig egy roppant szimpatikus és nagyon jó játékosról van szó.
Fc Barcelona | Arsenal
Kép
Kép
Avatar
bali 15
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2544
Csatlakozott: 2008.06.05. 20:18:25

2010.01.04. 15:28:15

Látom megy az eszmefuttatás a balszélsővel kapcsolatban. :wink:
R10 óta nem találunk oda jó játékost bár ő is támadó kp volt de jól nyomta ott. Nani talán jó megoldás lenne. Igenis gólerős a gyerek. A 2007-08-as évben hihetetlenül kezdett a MU-ban amíg CR sérült volt ő nagyon jól nyomta. Most pedig ez a Valencia áll az útjába. Bár ő is egy nagy pukkancs. :?
szbalint88
Jugador del Barça
Hozzászólások: 244
Csatlakozott: 2009.06.02. 14:03:45

2010.01.04. 15:26:48

Valaki írta lent is, hogy csak 2 irányítója van a csapatnak 2 posztra (Dos Santos-t én még nem venném teljes értékű tagnak), míg Pedro "megjelenésével" a támadó szekció erősödött, nem mondom, hogy nem vékony így is az a terület, de egy irányító típusú emberke most jobban kellene talán, egyébként Afellay sztem tudna ilyesmit játszani, bár ebben nem vagyok biztos.
Sztem igazolni fogunk vkit, és megint úgy, mint Csiga esetében, azaz egyik nap bemondják a nevét, a következő nap meg már itt is lesz :D , nem hiszem, hogy a 2 megnevezett emberke közül kerül ki a befutó...
Lionel Kicsi Messi
Capitá del Barça
Hozzászólások: 988
Csatlakozott: 2007.12.28. 12:51:09
Tartózkodási hely: Kaposvár

2010.01.04. 15:18:51

barca0417 írta:
Lionel Kicsi Messi írta:Én meg azt mondom továbbrais hogy nekünk baloldali közzépályásra van szükségünk!! Aki rendesen tudja szórni a labdákat a csatároknak! Pl.: David Silva megfelelne e posztra! de nyugottan oltsatokxD
de kire gondolsz baloldali középpályásra, mikor 4-3-3 ban játszunk. melyik posztra? Nem beszólni akarok, csak szerintem nekünk egy olyan baloldali támadó kell, aki gólerős is, és jól is passzol, jól mozog keresztbe is, és nem a szélen rohan föl-alá, hanem adott esetben helyet tud cserélni a középcsatárral is, ezzel zavarva a védőket. Ezért vagyok kicsit Ribery,Afellay,Nani, és Silva ellen, arra a posztra. És ezért vagyok inkább Robinho párti. Silvát szívesen látnám, de Xavi és Iniesta cseréjének.
teljesen jogos! Robinhonak én is örülnék de silva azért 1jó minőségi csere lenne xavinak,iniestának :)
Avatar
barca0417
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2041
Csatlakozott: 2006.10.27. 18:06:27
Tartózkodási hely: erre-arra

2010.01.04. 15:15:55

Lionel Kicsi Messi írta:Én meg azt mondom továbbrais hogy nekünk baloldali közzépályásra van szükségünk!! Aki rendesen tudja szórni a labdákat a csatároknak! Pl.: David Silva megfelelne e posztra! de nyugottan oltsatokxD
de kire gondolsz baloldali középpályásra, mikor 4-3-3 ban játszunk. melyik posztra? Nem beszólni akarok, csak szerintem nekünk egy olyan baloldali támadó kell, aki gólerős is, és jól is passzol, jól mozog keresztbe is, és nem a szélen rohan föl-alá, hanem adott esetben helyet tud cserélni a középcsatárral is, ezzel zavarva a védőket. Ezért vagyok kicsit Ribery,Afellay,Nani, és Silva ellen, arra a posztra. És ezért vagyok inkább Robinho párti. Silvát szívesen látnám, de Xavi és Iniesta cseréjének.
Kép
Lionel Kicsi Messi
Capitá del Barça
Hozzászólások: 988
Csatlakozott: 2007.12.28. 12:51:09
Tartózkodási hely: Kaposvár

2010.01.04. 15:10:35

Én meg azt mondom továbbrais hogy nekünk baloldali közzépályásra van szükségünk!! Aki rendesen tudja szórni a labdákat a csatároknak! Pl.: David Silva megfelelne e posztra! de nyugottan oltsatokxD
Avatar
barca0417
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2041
Csatlakozott: 2006.10.27. 18:06:27
Tartózkodási hely: erre-arra

2010.01.04. 15:06:59

Számomra ez az Afellay-Veloso dolog érdekes és sántít is egy kicsit.
Afellay: egy ügyes jobb oldali középpályás.-->nekünk bal oldali támadó kell, aki gólerős.
Veloso: szintén nem rossz játékos, de nekünk a középályára Xavi vagy Ini cseréjének kéne valaki. Vagyis az illető kreatív legyen ne defenzív. Miguel pedig vkp, ha jól tudom. Arra meg ott van Busquets, vagy adott esetben Marquez, Piqué. később Touré és Keita is. Szervező kp-k viszont csak 2 van 2 posztra. Ez kevés. Na jó, ha Jonathant beleszámoljuk akkor 3, de akkor is karcsú egy kicsit mennyiségre.
Kép
Lezárt