Bojan Krkic

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
messiisten
Barça B
Hozzászólások: 68
Csatlakozott: 2009.08.28. 16:20:19
Tartózkodási hely: Budapest

2010.01.27. 08:56:04

Nem neked írtam mert már kaptam pár visszajelzést h amit írok nem összefüggő :) és ezeknek az uraknak írtam,h megpróbálok írni helyesen.
Ha valaki ezt sértőnek érzi akkor bocsi de én ténleg nem akartam ezzel senkit megsérteni: :(
Avatar
maister6000cm3
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 367
Csatlakozott: 2008.12.11. 21:50:12
Tartózkodási hely: otthon
Kapcsolat:

2010.01.24. 16:44:59

messiisten írta:Bocsi, nem tudnád kicsit jobban tagolni a mondandódat az írásjelekkel? Több mondatod teljesen összefolyik, nincs vessző, stb. Ha megtennéd szerintem egész sokan hálásak lennének. ;)

Bocsi nem vok nagy helyesíró de megpróbálom valamennnyire tagoltan és érthetően leírni.
Bocsi mindenkitől a hibákért
Bocsesz de ezt nekem írtad vagy kinek? :shock:
Mert ha igen, akkor nincs igazad... :lol:
Kép
Avatar
Stevenny
Jugador del Barça
Hozzászólások: 168
Csatlakozott: 2009.11.24. 18:05:29

2010.01.24. 16:05:24

Bojan nekem az egyik kedvencem, csak egy baj van, hogy amikor lesérült kiesett a csapatból és utána ( felépülése után ) már nagyon nehéz magát visszaverekedni. De bízom benne h tavasszal belejön és ott lehet a nyári világbajnokságon! HAJRÁ KRKIC!
Avatar
messiisten
Barça B
Hozzászólások: 68
Csatlakozott: 2009.08.28. 16:20:19
Tartózkodási hely: Budapest

2010.01.18. 21:03:08

Bocsi, nem tudnád kicsit jobban tagolni a mondandódat az írásjelekkel? Több mondatod teljesen összefolyik, nincs vessző, stb. Ha megtennéd szerintem egész sokan hálásak lennének. ;)

Bocsi nem vok nagy helyesíró de megpróbálom valamennnyire tagoltan és érthetően leírni.
Bocsi mindenkitől a hibákért
Avatar
maister6000cm3
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 367
Csatlakozott: 2008.12.11. 21:50:12
Tartózkodási hely: otthon
Kapcsolat:

2010.01.13. 20:15:54

Szerintem meg se Bojan, se Pedro nem lesz kezdő...
A 'tridente' fog kifutni a gyepre. És vág 4 gólt;)....oooh bárcsak úgylenne...én bízom benne.
Kép
Avatar
senkialfonz40
Capitá del Barça
Hozzászólások: 757
Csatlakozott: 2009.06.22. 19:46:19
Tartózkodási hely: Budapest

2010.01.13. 19:50:00

kristop írta:
barca99 írta: Ha biztosan tudnám, hogy vkinga vagy, megkockáztatnék valami olcsó poént egy hetes ban-ért cserébe. :twisted:
ő az. az előző Bojan topikos hozzászólásánál már tudtam :wink:

Pedro gyakorlatilag pihent az előző meccsen, szóval tuti, hogy Bojan nem lesz kezdő. pedig tényleg most lenne neki igazán jó, talán játékban maradna.
kicsi off: 7 hozzászólás, de már azt hiszem a 3.-nál gyanús volt. :D
" Lionel az után a futballista után kapta a nevét, aki szerintem minden idők legnagyobb játékosa, és az én példaképem. Remélem, úgy fog majd játszani, mint az apja, mert úgy, mint Messi lehetetlen." Antonio Cassano
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2010.01.13. 14:51:49

barca99 írta: Ha biztosan tudnám, hogy vkinga vagy, megkockáztatnék valami olcsó poént egy hetes ban-ért cserébe. :twisted:
ő az. az előző Bojan topikos hozzászólásánál már tudtam :wink:

Pedro gyakorlatilag pihent az előző meccsen, szóval tuti, hogy Bojan nem lesz kezdő. pedig tényleg most lenne neki igazán jó, talán játékban maradna.
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2010.01.13. 14:45:10

ronnie100 írta:Ma biztos csak a végén játszik Bojan. Nem Pedro a legveszélyesbb, hanem Leo.
Ha biztosan tudnám, hogy vkinga vagy, megkockáztatnék valami olcsó poént egy hetes ban-ért cserébe. :twisted:

Így viszont maradjunk annyiban, hogy Pedro, ha 100%-os ziccerbe kerül, azt nagyon jó eséllyel befejezi, Messire ez idén nem igazán jellemző. Bár statisztikailag így is remekül áll.
ronnie100
Barça C
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2010.01.06. 10:38:02

2010.01.13. 14:17:51

don gamper írta:
barca99 írta:Csak meg kell nézni az Aranylabda szavazást és a Fifa World Player Awards-ot. :wink:

On: Egyre inkább biztos vagyok benne, hogy Pep nem meri majd megkockáztatni ma Bojant. Max. a végén csereként, de az tuti, hogy vagy Henry kezd (amit nem bánnék, mert egyre jobb formában van, és most elég nagy a nyomás, tehát a kellő idő, hogy villanjon), vagy Pedro, aki szerintem idén a legveszélyesebb ember a büntetőterületen belül.

D sajnos Pedroval véleményem szerint van 1 kis gond.Mégpedig
hogy a csapatjátékhoz nem tud annyit hozzátenni mint Henry.Akkor már
inkább ma Bojan mint Pedro mert nagyot játszott hétvégén,de Henry
sem gond majd Ibra v. Messi belővi ami neki kapufára megy :lol:
Ma biztos csak a végén játszik Bojan. Nem Pedro a legveszélyesbb, hanem Leo.
Avatar
don gamper
Capitá del Barça
Hozzászólások: 562
Csatlakozott: 2006.11.30. 19:53:10
Tartózkodási hely: otthon a fiam mellett

2010.01.13. 14:00:35

barca99 írta:Csak meg kell nézni az Aranylabda szavazást és a Fifa World Player Awards-ot. :wink:

On: Egyre inkább biztos vagyok benne, hogy Pep nem meri majd megkockáztatni ma Bojant. Max. a végén csereként, de az tuti, hogy vagy Henry kezd (amit nem bánnék, mert egyre jobb formában van, és most elég nagy a nyomás, tehát a kellő idő, hogy villanjon), vagy Pedro, aki szerintem idén a legveszélyesebb ember a büntetőterületen belül.

D sajnos Pedroval véleményem szerint van 1 kis gond.Mégpedig
hogy a csapatjátékhoz nem tud annyit hozzátenni mint Henry.Akkor már
inkább ma Bojan mint Pedro mert nagyot játszott hétvégén,de Henry
sem gond majd Ibra v. Messi belővi ami neki kapufára megy :lol:
A Cél: A Triplázás Duplázása!!!
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2010.01.13. 13:46:33

Csak meg kell nézni az Aranylabda szavazást és a Fifa World Player Awards-ot. :wink:

On: Egyre inkább biztos vagyok benne, hogy Pep nem meri majd megkockáztatni ma Bojant. Max. a végén csereként, de az tuti, hogy vagy Henry kezd (amit nem bánnék, mert egyre jobb formában van, és most elég nagy a nyomás, tehát a kellő idő, hogy villanjon), vagy Pedro, aki szerintem idén a legveszélyesebb ember a büntetőterületen belül.
Avatar
senkialfonz40
Capitá del Barça
Hozzászólások: 757
Csatlakozott: 2009.06.22. 19:46:19
Tartózkodási hely: Budapest

2010.01.13. 13:13:58

barca99 írta:Határozottan látszik a fejlődés, de igazából az első gólpassza volt zseniális. Ott megnyerte az 1-1-t, jól futott el, jól tette középre. A második sem volt rossz, de ott inkább Iniestáé az érdem (sajnos emiatt nem nézik sokba Ini-t, mert a gólpassz előtti passzt nem igazán figyelik, pedig itt hatrozottan ez volt a kulcs... Iniesta játékát pedig nagyon jól jellemzi ez az egyetlen mozdulatsor.) A harmadik meg csak nagy jó indulattal gólpassz, Messi zsenialitása nélkül ez nem sokat ér. :D Ez olyan, mintha a Getafe elleni szólójánál Xavinak írnánk az assisstot, mert félpályánál odaadta neki a labdát. :)

A Sevilla ellen szerintem nem fog játszani (talán a hétvégén), pedig most valamelyest javult az önbizalma.

off: miihii, szerintem mégis neked lesz igazad. :lol:
off: szerintem kevesen vannak, akik emiatt nem ismernék el "Hófehérkét"! :D
" Lionel az után a futballista után kapta a nevét, aki szerintem minden idők legnagyobb játékosa, és az én példaképem. Remélem, úgy fog majd játszani, mint az apja, mert úgy, mint Messi lehetetlen." Antonio Cassano
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2010.01.12. 20:20:54

Szerintem semmi értelme, h ne játszon a Sevilla ellen. Nem lehet rá azt mondani, h túl van terhelve, tehát én azt mondom, h játszon csak, hiszen jelenleg legnagyobb szüksége arra van, h játszon és felvegye a csapat ritmusát.
:wink:
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
gianni
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1061
Csatlakozott: 2006.12.17. 08:38:23
Tartózkodási hely: itt állunk a stadionba,mert ellopták a székeket

2010.01.12. 20:00:04

Játszani fog holnap este is szerintem(ha nem is az egész meccsen).
És rem. jűl tolja majd,akár még jobban mint a hétvégén.
Hajrááá!
gergo9
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2902
Csatlakozott: 2007.10.02. 12:19:09
Tartózkodási hely: Miskolc

2010.01.12. 19:23:58

barca99 írta: A Sevilla ellen szerintem nem fog játszani (talán a hétvégén), pedig most valamelyest javult az önbizalma.

off: miihii, szerintem mégis neked lesz igazad. :lol:
Én adnék neki lehetőséget, a Sevilla ellen mondjuk megkapná az első félidőt.
Így lenne következetes Guardiola, és lássa Bojan is hogy ha teljesít van helye a csapatban. Ugymond önbizalomnövelő meccs lehetne, gáz helyzetben is számítunk rá, nem csak a tuti helyzetekben.
A hétvégi produkció az mindenesetre zseniális volt.
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2010.01.12. 19:16:49

Határozottan látszik a fejlődés, de igazából az első gólpassza volt zseniális. Ott megnyerte az 1-1-t, jól futott el, jól tette középre. A második sem volt rossz, de ott inkább Iniestáé az érdem (sajnos emiatt nem nézik sokba Ini-t, mert a gólpassz előtti passzt nem igazán figyelik, pedig itt hatrozottan ez volt a kulcs... Iniesta játékát pedig nagyon jól jellemzi ez az egyetlen mozdulatsor.) A harmadik meg csak nagy jó indulattal gólpassz, Messi zsenialitása nélkül ez nem sokat ér. :D Ez olyan, mintha a Getafe elleni szólójánál Xavinak írnánk az assisstot, mert félpályánál odaadta neki a labdát. :)

A Sevilla ellen szerintem nem fog játszani (talán a hétvégén), pedig most valamelyest javult az önbizalma.

off: miihii, szerintem mégis neked lesz igazad. :lol:
Avatar
LM10
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4726
Csatlakozott: 2008.12.26. 11:30:58
Tartózkodási hely: Gotham City

2010.01.12. 18:57:18

Még a tenerife meccsről vele kapcsolatban: Én nagyon szurkoltam neki. Vasárnap a csapaton belül neki szorítottam a legjobban, hogy bizonyítson. A gólon kívül minden összejött neki. Folyamatos meccsterhelés alatt biztos, hogy a gólok is jönnének. Én a Bojan-Ibra-Messi 3-ast jobban erőltetném mint Henryt. És a Sevilla ellen is játszatnám a kupában, KEZDŐKÉNT!.
ronnie100
Barça C
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2010.01.06. 10:38:02

2010.01.12. 18:50:57

Varatrix írta:
Capon írta:Bár még mindig tartom, hogy a legjobb helye a két csatár mögött lenne egy 4-3-1-2es felállásban. Szerintem ez lenne számára a tökéletes szerepkőr.
Jó akkor igazoljon el egy olyan klubba ahol ezt a felállást játsszák.
Nem hiszem hogy a közeljövőben más felállásba játszana a Barca.

A hétvégi játéka pedig fantasztikus volt.
Mindenki Messi parádéjáról beszélt, de Bojan brillírozott nagyot.
Persze be kellett lőni a a jó passzokat, de ha Bojan kap Mesitől három ilyen passzt, megint úgy hozzák le, hogy Messi csinálta meg.
Mindegy is.
Eszméletlenül tetszett a játéka.
Szépen tartotta a labdát a tizenhatosnál, utána meg jól passzolt.
Csak így tovább neki, és gólt is szeretnénk.
Messi 3 gólt rúgott, és adott egy gólpasszt, tehát nagyon jól játszott. Nem minden meccsen lőnek 3 gólt. A 2. gólnál a védőket futotta le, a 3. pedig zseniális gól volt. Messi nagyon jól helyezkedett. Nem írom, hogy Bojan gyenge volt, mert nem igaz. Jól játszott. Messi és Bojan jól megértik egymást. ez szép összmunka volt.
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2010.01.12. 17:34:30

OFF: Életem első sikeres biciklicselét idén nyáron pont úgy csináltam meg, mint Bojan az első gólnál (hasonló eredménnyel) :D

ON: Sztem a mozgása Henry szebb napjait idézte, mind3 Messi gólnál nagyon jól mozgott a baloldalon, esetleg ki lehetne próbálni egyszer Henry helyett
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2010.01.12. 17:23:16

Capon írta:Bár még mindig tartom, hogy a legjobb helye a két csatár mögött lenne egy 4-3-1-2es felállásban. Szerintem ez lenne számára a tökéletes szerepkőr.
Jó akkor igazoljon el egy olyan klubba ahol ezt a felállást játsszák.
Nem hiszem hogy a közeljövőben más felállásba játszana a Barca.

A hétvégi játéka pedig fantasztikus volt.
Mindenki Messi parádéjáról beszélt, de Bojan brillírozott nagyot.
Persze be kellett lőni a a jó passzokat, de ha Bojan kap Mesitől három ilyen passzt, megint úgy hozzák le, hogy Messi csinálta meg.
Mindegy is.
Eszméletlenül tetszett a játéka.
Szépen tartotta a labdát a tizenhatosnál, utána meg jól passzolt.
Csak így tovább neki, és gólt is szeretnénk.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2010.01.11. 18:02:21

Az biztos, hogy valahol helyet kéne találni neki a csapatban mert a jelenlegi helyzete enyhén szólva is siralmas. Vagy bal szélen próbálgatni mit tud vagy kp-n. Bár még mindig tartom, hogy a legjobb helye a két csatár mögött lenne egy 4-3-1-2es felállásban. Szerintem ez lenne számára a tökéletes szerepkőr. Kp-ról felhozni a labdát és szenzációs zsugákat osztogatni a 16-os előteréből, vagy éppen 2. hullámban érkezni a kapu elé.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2786
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2010.01.11. 17:51:48

Többször is jól mozgott be, és adott be a bal szélről. Szerintem a bal oldal ideális szerepkör lenne neki. Amolyan Henry utódként. (meg persze ott van Pedro is, de őt én inkább középen játszatnám, jóval gólerősebb, mint Bojan).
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2010.01.11. 17:46:57

Rivaldo11-el értek egyet.

Ige-igen jól játszott, viszont gólt nem szerzett. És már nagyon régóta nem tudott. ezzel szemben Pedrito beállt, 10perc alatt gólt lőtt.

Én is elnézném őt 1 sorral hátrébb, nagyon jól lát a pályán.
fcbarcelonazsombi
Capitá del Barça
Hozzászólások: 999
Csatlakozott: 2006.11.21. 14:24:50
Tartózkodási hely: Sepsiszentgyörgy

2010.01.11. 17:33:39

Hatalmas gart neki sokat fejlődőt olyan szempontból, hogy a tavaly vagy azelőtt tuti, hogy a tegnapi gólpászait inkább kapura rúgta volna. Nagyon jól játszott nekem a tegnapi meccs pozitívuma volt. Máskép elég gytra volt a tegnap.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2010.01.11. 15:10:48

Ilyen jól még nem láttam játszani Bojant. Szerintem most nagy hasznára volt a csapatanak - főleg Messinek - és egy-két észrevételt írnék.
Sokszor volt olyan a mostani meccsen, hogy a védelem fölött a befutó embert próbálták megjátszani a "törpicsekek". Habár Xavinak szörnyű napja volt, de ez ininek ment tegnap. És ezt azért írom le, mert kb a labdák felét Bojan kapta... Nagyon érzi mikor kell a szélről befelé húzni. Szerintem most egy ideig őt kéne szélsőnek játszatni, remélem Pep is így gondolkozik. Mert ha meccsről meccsre ennyit javul, akkor visszavonom a kritikáimat felé :D Én nem nagyon értettem még a 07/08-as szezonban a focihoz - csal nézni szerettem :D - , de már azért konyítok egy keveset... És azért írtam "rosszakat" Bojanról, mert csak a 08/09 és az idei szezonban "láttam" őt játszani. És az nem volt túl jó - kivéve az idei felkészülést, csak lesérült a legrosszabbkor, pedig akkor ment neki... De ez a teljesítmény nagyon oké volt. Nem volt önző, a cselei bejöttek - nagyon elküldte a védőt a biciklivel :D -, és volt egy barominagy helyzete. Ahogy ott lefordult az agyam eldobtam :shock: Habár föléemelt, az jó dolog, hogy nem a kapusba lőtte izgalmában, hanem a megoldás az eszébe jutott, majd 1-2 év és úgy lövi ki a pipát ilyenkor mint Messi :lol: :lol: Oké, ez vicc volt, de azért ha tényleg ennyit javul a játéklehetőségtől meccsenként, akkor komolyan számolni kell vele szélső - esetleg középcsatár (bár ott nem annyira meggyőző) - poszton....

Gratula Bojan, már csak a gól kell :D
Lezárt