Zlatan Ibrahimovic

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2010.02.01. 13:57:23

...Nem is véletlen, hogy anno Mourinho dagonyává változtatta a stamfordot. Meg még elég sokan próbálják locsolással meg mindenféle trágyával nehezíteni a művészi szintű passzjátékunkat. De nem ezért nincs formában Ibra. Nem kell túlmisztifikálni a dolgot. Egyszerűen kell egy gól, ami egy kis lökést ad neki megint.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2010.02.01. 13:52:09

balazsfoci írta:Most ezt nem mondod komolyan? Ekkora hülyeséget még nem hallottam. Már bocsánat. nem akarlak megbántani, de egy profi játékos nehogy már a pálya miatt sírjon. Ha ez lenne a gond akkor menjen a Barcából ahova akar.
Mindenféle bántó szándék nélkül... a Barca focijának egyik alapja a tökéletes minőségű pálya, nem csoda, hogy ahol nem ilyen, ott meg is jegyzik, lásd a monacoi pálya a Szuperkupa idején. Tehát akkor Guardiolától kezdve, minden játékos, aki akkor ezt szóva tette, az menjen, ahová akar?
balazsfoci
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 260
Csatlakozott: 2006.03.22. 15:18:00

2010.02.01. 13:40:55

kennyke04 írta:Lehet hülye kifogásnak fog hangzani, de én arra teszem a voksom, hogy elég ramaty pályák állapota mostanában és ekkora embernek könnyebben kimegy a talpa alól a talaj (fel is tűnt nem egy meccsen). Amikor nem korcsolyázott, látszott rajta akarás is. No de én azt mondom, sebaj, BL-re csak összekapja magát, addig meg az apró emberek hozzák a meccset.
Most ezt nem mondod komolyan? Ekkora hülyeséget még nem hallottam. Már bocsánat. nem akarlak megbántani, de egy profi játékos nehogy már a pálya miatt sírjon. Ha ez lenne a gond akkor menjen a Barcából ahova akar.
Avatar
kennyke04
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1360
Csatlakozott: 2007.04.17. 14:04:52
Tartózkodási hely: DöBö

2010.02.01. 13:26:57

Lehet hülye kifogásnak fog hangzani, de én arra teszem a voksom, hogy elég ramaty pályák állapota mostanában és ekkora embernek könnyebben kimegy a talpa alól a talaj (fel is tűnt nem egy meccsen). Amikor nem korcsolyázott, látszott rajta akarás is. No de én azt mondom, sebaj, BL-re csak összekapja magát, addig meg az apró emberek hozzák a meccset.
"A fociban az a lényeg,
hogy a labdát, ahhoz passzold, akin ugyanolyan színű mez van, mint rajtad.
Ja! És futni kell! A vízilabdában ezt már rég kitalálták: aki nem úszik - megfullad."
- Hofi Géza
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2010.02.01. 13:01:25

Igen sajna mostanában az akarással is vannak nála problémák.

Bár év elején is ez volt. Meglátjátok begyötör egy gólt és újra az őszi lesz.
Avatar
senkialfonz40
Capitá del Barça
Hozzászólások: 757
Csatlakozott: 2009.06.22. 19:46:19
Tartózkodási hely: Budapest

2010.02.01. 12:32:54

LM10 írta:Egyébként Ibrát mindenki egy bunkónak tartotta mielőtt idejött volna. Ennek mi az oka? Mert Mourinhonak hétről-hétre vannak bunkó megszólalásai, de Ibráról én még soha nem hallottam semmit.
Ami látszott, hogy a nézőknek(szurkolóknak) kiszól, meg mutogat, ez amit saját szememmel láttam, plusz Matarazzi megjegyzése, talán valami olyasmi, hogy az "arca legalább olyan nagy, mint a tudása", de erre lehet, hogy rosszul emlékszem.
Azért akkora kretén nem lehetett, "Murinnyu" nagyon szerette, de tény, hogy a Barcelonában magához képest igen szerényen viselkedik, ami nekem nagyon szimpatikus. :D
" Lionel az után a futballista után kapta a nevét, aki szerintem minden idők legnagyobb játékosa, és az én példaképem. Remélem, úgy fog majd játszani, mint az apja, mert úgy, mint Messi lehetetlen." Antonio Cassano
mindorokke_barca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1360
Csatlakozott: 2008.02.10. 10:48:21

2010.02.01. 12:22:44

Egyébként Ibrát mindenki egy bunkónak tartotta mielőtt idejött volna. Ennek mi az oka? Mert Mourinhonak hétről-hétre vannak bunkó megszólalásai, de Ibráról én még soha nem hallottam semmit.
Emlékszem egyszer amikor beszólt Cannavarónak, hogy 2006ban neki köszönheti az aranylabdát, mert ő vitte hátán a Juvét.
balazsfoci
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 260
Csatlakozott: 2006.03.22. 15:18:00

2010.02.01. 12:21:49

LM10 írta:Egyébként Ibrát mindenki egy bunkónak tartotta mielőtt idejött volna. Ennek mi az oka? Mert Mourinhonak hétről-hétre vannak bunkó megszólalásai, de Ibráról én még soha nem hallottam semmit.
Sztem a pályán mutatott viselkedése, kar széttárogatásai miatt.
Avatar
LM10
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4726
Csatlakozott: 2008.12.26. 11:30:58
Tartózkodási hely: Gotham City

2010.02.01. 12:15:53

Egyébként Ibrát mindenki egy bunkónak tartotta mielőtt idejött volna. Ennek mi az oka? Mert Mourinhonak hétről-hétre vannak bunkó megszólalásai, de Ibráról én még soha nem hallottam semmit.
balazsfoci
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 260
Csatlakozott: 2006.03.22. 15:18:00

2010.02.01. 12:12:17

Kérdezném hogy miért törölték a hozzászólásom? Nem hiszem hogy megsértettem volna bárkit is.
katalunya
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 297
Csatlakozott: 2009.10.18. 17:43:30
Tartózkodási hely: Ghana

2010.02.01. 11:49:57

Ha tudod hogy off, minek írod be mégis?

Ráadásul 2nél többet idézél.

És szűkítsd légyszives az aláírásod, minimum az entereket vedd ki.
Kép
Dream Team: Valdés-Dani A.,Beckenbauer,Piqué,Roberto C.- Y.Touré-Xavi,Iniesta-Messi,Eto'o,Henry
"Csak türelmesen, és minden jól fog elsülni” - Pep Guardiola
Make the ball happy :)
balazsfoci
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 260
Csatlakozott: 2006.03.22. 15:18:00

2010.02.01. 11:42:31

katalunya írta:
balazsfoci írta:Az a baj, vagy legalábbis úgy tűnik hogy Pep bérelt helyet tart fenn a Svédnek.
ezt én inkább bizalomnak nevezném :roll:
Érdekes Bojan mért nem kap ekkora "bizalmat"? Gondolom hogy ha focizol, neked sem esne jól, ha látod hogy a sorban előtted álló játékos nem tud hozzátenni a játékhoz és te nem játszol, pedig bizonyítani akarsz. Nem ez sztem nem bizalom.
balazsfoci
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 260
Csatlakozott: 2006.03.22. 15:18:00

2010.02.01. 11:40:10

Colos írta:
balazsfoci írta: Eddig tartott a varázslata :) nem baj legalább drága volt
Azért ez kissé elhamarkodott, nem?
Hát ha úgy vesszük, hogy Henry meg Dinho esetében már 2 rossz meccs után el akarják, el akarták adni az aktuális játékos akkor Ebben az esetben már túl türelmesek az emberek nem :) 13. vagy a 14. forduló óta gólképtelen és nem tesz hozzá a játékhoz. Én a madrid ellen amikor csereként állt be akkor láttam jól játszani máskor nem, hiába rúgott gólokat. Klasszisához méltóan gólt szerzett de sosem játszott úgy ahogy egy barcás csatárnak kellene. Dinho is sokszor szerez úgy gólt h nem csinál semmit. ezeknél a playáknál a gól nem nagy cucc ha ott van ahova megy a laszti. Ez az én véleményem, nem jelenti azt hogy el kell fogadni :) Ibra nem tudott beilleszkedni. Csöndesebb lett ez tény, és ez jó mert legalább mutat alázatot, de nem váltotta eddig be a hozzá fűzött reményeket nálam. Még mindig azt mondom samut nem tudja pótolni, és ezt faragó ricsi kommentátor barátunk is mondta a meccsen. Igazat adok neki
katalunya
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 297
Csatlakozott: 2009.10.18. 17:43:30
Tartózkodási hely: Ghana

2010.02.01. 11:36:53

balazsfoci írta:Az a baj, vagy legalábbis úgy tűnik hogy Pep bérelt helyet tart fenn a Svédnek.
ezt én inkább bizalomnak nevezném :roll:
Kép
Dream Team: Valdés-Dani A.,Beckenbauer,Piqué,Roberto C.- Y.Touré-Xavi,Iniesta-Messi,Eto'o,Henry
"Csak türelmesen, és minden jól fog elsülni” - Pep Guardiola
Make the ball happy :)
Avatar
Colos
Capitá del Barça
Hozzászólások: 729
Csatlakozott: 2005.09.28. 14:12:43
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

2010.02.01. 11:27:22

balazsfoci írta: Eddig tartott a varázslata :) nem baj legalább drága volt
Azért ez kissé elhamarkodott, nem?
Kép
balazsfoci
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 260
Csatlakozott: 2006.03.22. 15:18:00

2010.02.01. 11:23:41

Az a baj, vagy legalábbis úgy tűnik hogy Pep bérelt helyet tart fenn a Svédnek. Ez meg nagy hiba lenne, mert előbb utóbb, ha Zlatannak továbbra sem fog menni, akkor a konkurenciái is látni fogják és szóvá tehetik. Nagyon gyenge meccsek óta, és nem látni a javulást meg az akaratot. Eddig tartott a varázslata :) nem baj legalább drága volt
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2010.01.31. 11:22:17

Én is egyet értek a miihii által leírtakkal. :) Pontosan ezek járnak a fejemben nekem is, amikor látom Ibra játékát az utóbbi időben. Amióta idejött eltűntek az undorító megnyilvánulásai, és "elsajátította" a klub filozófiáját. És ez értékelendő mindenképpen. Ez Pep érdeme, egyértelmű. Úgyhogy reméljük a motiváltság kérdését is meg tudja oldani (ha valóban ez a probléma).
Addig is Bojan is kaphatna néha a 85.perc előtt is játéklehetőséget, hátha ez a nyomás Ibrát is jobb játékra késztetné. :)

Amúgy ne írjuk le Ibrát azért teljesen, lesz ez még jobb is. Sokkal jobb! :wink:
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Avatar
gianni
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1061
Csatlakozott: 2006.12.17. 08:38:23
Tartózkodási hely: itt állunk a stadionba,mert ellopták a székeket

2010.01.31. 11:21:28

Szerintem sincs nagy gond vele,csak a végét rontotta el mostanság(elég sokszor,főleg tegnap).
Szóval a koncentrációjával lehet valami gond.
Össze kell szednie magát és minden menni fog mint a karikacsapás.
Avatar
gianni
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1061
Csatlakozott: 2006.12.17. 08:38:23
Tartózkodási hely: itt állunk a stadionba,mert ellopták a székeket

2010.01.31. 11:20:53

Szerintem sincs nagy gond vele,csak a végét rontotta el mostanság(elég sokszor,főleg tegnap).
Szóval a koncentrációjával lehet valami gond.
Össze kell szednie magát és minden menni fog mint a karikacsapás.
Avatar
senkialfonz40
Capitá del Barça
Hozzászólások: 757
Csatlakozott: 2009.06.22. 19:46:19
Tartózkodási hely: Budapest

2010.01.31. 11:08:16

miihii írta:....
Hát most egyet kell, hogy értsek Veled, nem éreztem tegnap azt a tüzet, amit korábban igen. Tényleg sértettnek, durcásnak tűnt, és ez itt nem megy!
Pedig én komázom Őt, de, amit tegnap láttam az nem tetszett. :(
" Lionel az után a futballista után kapta a nevét, aki szerintem minden idők legnagyobb játékosa, és az én példaképem. Remélem, úgy fog majd játszani, mint az apja, mert úgy, mint Messi lehetetlen." Antonio Cassano
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2010.01.31. 08:18:55

tudomka958 írta:"vmi gond van,de bőven megoldható,csak tegyen érte Ő is. "

szerintem mindenkinek igaza van aki azt mondja,hogy hetek óta nem játszik jól...
és mindenki igazságtalan vele aki azt mondja,hogy nem AKAR!
Na,akkor egy kicsit igazságtalan leszek most vele,mert egy kissé úgy tűnik nekem,h nem is olyan nagyon töri össze magát újabban.Tegnap külön figyeltem rá,és naon nem tetszett,amit láttam.Olyan elemi dolgokat sem csinált meg,ami nem a rossz forma eredménye.Például igen sokszor van az,h úgy sétál vissza lesről,minha "a fogát húznák".Egy előrevágott labda után,amit az ellenfél kapusa szed össze,majd kirúgja,esetleg pár passz és már visszaszerezzük,ő még mindig csak úton van visszafelé.Hasonló szitu,h kettőt -bár az ő paramétereivel inkább csak egyet- kéne visszalépnie,h ne lesen várja -állva- a labdát,de neeem.Azt ne mondja nekem senki,h ez a rossz forma miatt van,inkább akarati tényező.Illetve hiánya.Tűz,motiváció,kedv a béka ülepe alatt.
Ami szintén böki a szemem,az a kéztárogatás.
Most is vagy tízszer csinálta.Az egyik,amire emlékszem:az első félidőben a szélen Pedro kapta,meghúzta befelé,majd centerezett.Belül Zlatan,de olyan pozícióban,h egyszerűen lehetetlen volt,h eljusson hozzá a labda (igaz a két játékos közti védő is jól helyezkedett.Ezt csak azért,h ne mondhassátok,h csak Ibrára akarom fogni :wink: )Pont olyan ütemben és pozícióban állt meg,h ember nincs a földön,aki eljuttatja hozzá a bőrt.Pedro bepasszolta,persze,h a Gijoné lett.Erre a srác meg szemrehányóan,elégedetlenkedve,v nemtudoménhogyfejezzemkipontosan nézéssel széttárta a karját Pedro felé.(Pedig full nem a kicsi hibája volt.)Tetézte ezt azzal,h kivágták a labdát,erre mindenki megindult kifelé,illetve vissza,kivéve a svédet,aki ott szellőztette a hónalját és durcásan,komótosan fordult,majd lépegetett vissza,jócskán lemaradva és egyáltalán nem sietve.
Oké,h ő a legelső ember,így neki nem kell(ene) sokat jönnie a védelemig.De bakker,a többiek visszaérnek,újra megszerzik a bőrt,kihozzák üresbe,már indíthatnák is esetleg,ha addig méltóztatna visszaérni a védelem vonaláig.De ő kényelmesen sétál legtöbbször!(Nem mindig persze,de bántóan sokszor.)
Ezzel egy kicsit vissza is fordítottam most a dolgot a nemrégi témában,h miért nem ugratják ki a tilitoli helyett.Sokszor nem is lehet,pedig lehetne,ha olyan pozícióban lenne.De meg kell várni,h visszaérjen,így szépen megy a kipasszolósdi,a labdajáratás.
Még lenne pár ilyen apró,de a játék szempontjából sztem igen fontos észrevételem a "rovására",de így is hosszú ez már.
A lényeg,h dulifuli,sértett (?) tárogatás helyett inkább a saját portáján kéne körülnéznie és eltalálni a megfelelő helyezkedést,mozgást.Valamint nem ártana,ha egy pöttyet jobban megerőltetné magát lelkesedés,futás terén.Sehol sincs már az a tűz,ami az elején megvolt benne.A Klasszikus után eltűnt a színről a kollega.Borzasztóan indiszponált és időnként elég ingerült,ami szintén nincs haszára (a csapatnak).
A rossz formát elfogadom,benne van a pakliban.De ezt megspékelve kissé lélektelen játékkal,azt már nem.És odakint még kevésbé toleránsak a culék!
Előre jelzem,h nem akarok ezzel rászállni,a pálca sincs eltörve felette,meg nem is az Eto'o miatti sértettség mondatja ezt velem,hanem ezt látom tőle/rajta.
Bízom benne,h ez átmeneti és minél előbb megtalálja magát.De jelen állás szerint kellene egy kis pihenő neki,h rendezze magában a sorokat.
Bocs,h ilyen piszok hosszú lett,de rövidebben ezt nem tudtam kifejteni. :wink:
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
tudomka958
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 327
Csatlakozott: 2007.12.15. 23:55:01

2010.01.30. 23:17:46

"vmi gond van,de bőven megoldható,csak tegyen érte Ő is. "

szerintem mindenkinek igaza van aki azt mondja,hogy hetek óta nem játszik jól...
és mindenki igazságtalan vele aki azt mondja,hogy nem AKAR!
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2010.01.30. 23:00:35

vmi gond van,de bőven megoldható,csak tegyen érte Ő is.

tuti megoldható, mert olyan nincs,h egy tök új csapatba érkezve, a legelejétől szórja a gólokat,gólpasszokat, szép megoldásokat, aztán pedig ezekre nem képes. fordítva elő szokott fordulni,h vki nehezen illeszkedik be,és aztán később belejön.

szóval fejben kellene rendet tennie,vagy pihennie pár meccsen (legalábbis nem végigjátszatni folyamatosan),és okés lesz megint.

szóval vissza kell találni az első pár hónap játékához,és nem lesz gond.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
levproff
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2809
Csatlakozott: 2007.12.06. 13:15:26
Tartózkodási hely: Sopron

2010.01.30. 22:51:42

Hát sajnos Ibrának nem használt Touré medence műtétje.
Én a következő fordulóban egyértelműen Bojant kezdetném, és Ibra csereként be állva villanthatna, mint például a Madrid ellen.
Amúgy ma is majdem adott egy gólpasszt Pedronak.Az nem rajta múlt..
Én még mindig bízok Ibrában és nem mondom, hogy rossz vétel volt mert ezt 1-2 hónapnyi rossz játék után hülyeség elkönyvelni.Ibra még nagyon sok boldog perceket fog nekünk szerezni, ebben biztos vagyok.
Vamos Ibra! :wink:
Kép
FC Barcelona: Més que un club! Visca el Barca!
Pep Team 2009 : Spanyol Bajnokság, Bajnokok Ligája, Spanyol Kupa, Európai Szuperkupa, Spanyol Szuperkupa, Klub VB!
Avatar
danko94
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2312
Csatlakozott: 2006.11.03. 19:41:06
Tartózkodási hely: Pécs

2010.01.30. 22:49:12

Az igazság az vele kapcsolatban, hogy belőle pont az a dolog hiányzik, ami a Barca középcsatárába kell. Ez pedig a robbanékonyság és a gyorsaság! Ma legalább 3x volt olyan lehetőség, hogy a védő, vagy a kapus simán utolérte, lefutotta, stb. Így pedig, hogy látja, hogy amit ő tud ide kevés, meg is értem, hogy nem hajt úgy. Hozzá kell szoknia, hogy 5 en veszi kkörbe és jó ritmusba atom sebességgel kell rámozdulni a labdákra, mert különben valaki elveszi előle. Eto'o ebben zseniális volt, 10 ből 9x megelőzte a védőjét, lefordult, megindult és sajnos ezeket a dolgokat Ibránál nem látom. :? :?
Lezárt