Zlatan Ibrahimovic

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Scumy
Jugador del Barça
Hozzászólások: 211
Csatlakozott: 2007.01.04. 18:08:35

2010.02.02. 10:44:39

balazsfoci írta: Teljesen egyet értek Veled. Ibra kb. 100szor nagyobb szemüveget ad az embereknek. Csak azért mert Pep nyomja a svédet. Pedro ráadásul több gólt is szerzett mint Ibra ha jól számolom, tehát van nála jobb a csapaton és poszton belül is statisztika szerint.

El kellett volna olvasnod a főoldalon található cikket. Minden sorozatot egybevéve pont egálban, 13-13 gólnál tart Pedro és Ibra. Ha csak a bajnokságot nézzük, akkor Ibra vezet értelemszerűen, különben Pedro lenne a dobogó 3. fokán a bajnoksági góllövő-listát illetően. Tehát a statisztikád szerint megyünk, mindketten hasznos tagjai a csapatnak, függetlenül attól, hogy Ibra fél év után most van először hullámvölgyben (nem vitatkozom azzal hogy ez már tart egy ideje :lol: ), vagy hogy Pedro bajnokság-kupától függetlenül hozzátesz az csapat sikerességéhez.
balazsfoci
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 260
Csatlakozott: 2006.03.22. 15:18:00

2010.02.02. 09:30:13

ElBartimaeus írta:Bocs, igazad van, neked már az is bőven elég volt, hogy az egész meccsen van 2 megmozdulása, abból az egyik gól lesz, a másik egy sarkazás, aminek semmi értelem nincs, és máris elájulsz, hogy milyen elképesztően jól játszott, kb észre se veszed, amikor elbénázza a helyzetet, nem indul meg, elveszti a labdát, stb.

DE, hogy megvédjem a saját álláspontomat: amikor én mondtam, hogy még nincs olyan jó játéka, mert nincs elég kiugratása, avagy nem játsszák meg elégszer, akkor egyből inkább Xavira fogtad, hogy ő nem ad elég labdát (megjegyzem félig jogosan), de most meg az ellenkezőjét állítod, hogy a középpálya jobb teljesítménye lehet egy ok arra, hogy rosszul játszik. Ez nem nagyon gyenge láb, hanem nemlétező láb, olyan feltételezés, ami alapjában megbukik...

Amúgy Ibránál már csak Guti ad nagyobb szemüveget az embereknek...
Teljesen egyet értek Veled. Ibra kb. 100szor nagyobb szemüveget ad az embereknek. Csak azért mert Pep nyomja a svédet. Pedro ráadásul több gólt is szerzett mint Ibra ha jól számolom, tehát van nála jobb a csapaton és poszton belül is statisztika szerint.
Avatar
ElBartimaeus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2271
Csatlakozott: 2009.03.25. 00:11:43
Tartózkodási hely: Budapest

2010.02.01. 22:57:04

gergo9 írta:
ElBartimaeus írta:
Azért az kicsit vicces, (még ha van is árnyalatnyi különbség a 2 eset között) hogy ősszel arra fogtátok (köztük Te is) a rosszabb játékot, hogy nem ment annyira sem Xavinak, sem Ininek. Erre most, hogy megy nekik, egyből menteni akarod a menthetőt azzal, hogy "lehet csak azért nem megy neki jól, mert belejöttek a többiek és motiválatlan lett" :lol:

Hát az árnyalatni különbség az kb azt jelenti hogy teljesen mást írtam,írtunk.
Kb egész őszt kiváló formában játszotta végig már itt teljesen megbukik a mondani valód, nem volt igazán mit magyarázni azt írtam hogy egy ilyen formában lévő Ibra mellett még ha lenne egy jó formában lévő Xavi,Ini duó akkor még félelmetesebb lenne a Barca támadószekciója, semmiképpen nem feltételnek írtam Ibra formájára Xavi,Ini formáját. A mostani pedig csak egy gyenge lábakon álló feltételezés volt. Talán ha sikerülne levenni az eto'os szemüvegedet és megérteni hogy a tavalyi szezont nem lehet tekinteni kiindulási alapnak és külön kell választani minden mástól akkor majd megérted.
Bocs, igazad van, neked már az is bőven elég volt, hogy az egész meccsen van 2 megmozdulása, abból az egyik gól lesz, a másik egy sarkazás, aminek semmi értelem nincs, és máris elájulsz, hogy milyen elképesztően jól játszott, kb észre se veszed, amikor elbénázza a helyzetet, nem indul meg, elveszti a labdát, stb.

DE, hogy megvédjem a saját álláspontomat: amikor én mondtam, hogy még nincs olyan jó játéka, mert nincs elég kiugratása, avagy nem játsszák meg elégszer, akkor egyből inkább Xavira fogtad, hogy ő nem ad elég labdát (megjegyzem félig jogosan), de most meg az ellenkezőjét állítod, hogy a középpálya jobb teljesítménye lehet egy ok arra, hogy rosszul játszik. Ez nem nagyon gyenge láb, hanem nemlétező láb, olyan feltételezés, ami alapjában megbukik...

Amúgy Ibránál már csak Guti ad nagyobb szemüveget az embereknek...
Avatar
Messa
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 3816
Csatlakozott: 2007.10.20. 20:59:24
Tartózkodási hely: Aba/Székesfehérvár

2010.02.01. 22:08:35

Cooltiszo írta:Sokkal inkább érzem úgy, hogy zavarja, hogy nem jön össze semmi neki (tehát görcsös). De ettől meg nem félek igazán, egy gól nem csak további gólokat eredményezhetne, hanem lelki felszabadulást is. 2 meccs és beindul :wink:
Én is így látom. Emlékezzünk csak, a szezon elején mikor ő is betalált, sokkal felszabadultabban játszott, jópár trükkel színezte a játékot. Most, hogy nem tud gólt rúgni, egyszerűen nem olyan felszabadult. Bízzunk benne, most ez a legfontosabb!
Sóstó mellett van egy mocsár, kikapott a Zseljeznicsar. Az eredmény reális, így járt most a Real is... Real Madrid Videoton 0-1 1985.05.22
gergo9
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2902
Csatlakozott: 2007.10.02. 12:19:09
Tartózkodási hely: Miskolc

2010.02.01. 21:50:25

ElBartimaeus írta:
Azért az kicsit vicces, (még ha van is árnyalatnyi különbség a 2 eset között) hogy ősszel arra fogtátok (köztük Te is) a rosszabb játékot, hogy nem ment annyira sem Xavinak, sem Ininek. Erre most, hogy megy nekik, egyből menteni akarod a menthetőt azzal, hogy "lehet csak azért nem megy neki jól, mert belejöttek a többiek és motiválatlan lett" :lol:

Hát az árnyalatni különbség az kb azt jelenti hogy teljesen mást írtam,írtunk.
Kb egész őszt kiváló formában játszotta végig már itt teljesen megbukik a mondani valód, nem volt igazán mit magyarázni azt írtam hogy egy ilyen formában lévő Ibra mellett még ha lenne egy jó formában lévő Xavi,Ini duó akkor még félelmetesebb lenne a Barca támadószekciója, semmiképpen nem feltételnek írtam Ibra formájára Xavi,Ini formáját. A mostani pedig csak egy gyenge lábakon álló feltételezés volt. Talán ha sikerülne levenni az eto'os szemüvegedet és megérteni hogy a tavalyi szezont nem lehet tekinteni kiindulási alapnak és külön kell választani minden mástól akkor majd megérted.
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4526
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2010.02.01. 21:41:53

Fernando írta: Lendület és testtömeg. :D
48 millió és Samuel Eto'o. nah vicc volt.. :D

Jó lenne ha előszedné a szezon kezdeti formáját, picit bele szürkült a mókuskerékbe. Én szívesen látnám 1-2 meccs erejéig Bojant a helyén, neki motivációja megvan bőven, addig Zlatan helyre teszi a gondolatait. Jönnek majd a kemény meccsek, és jó lenne termelni a gólokat lassan. ;)
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Avatar
Cooltiszo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1949
Csatlakozott: 2004.10.08. 06:57:08
Tartózkodási hely: Bp

2010.02.01. 21:31:32

Nem kell kétségbeesni. Nincs jó formában, de valahogy nincsen vészjósló érzésem. Valahogy kezd összeállni a csapat (a szezonban először több meccse Xavi-Ini kp van, meg is látszik), és innentől kezdve én kezdek megnyugodni a szezont illetően. A megnyugvás nem elbizakodottságot jelent, hanem reális jövőképet: reális esélyünk van a bajnokságra a mutatott játék alapján, és a bl-ben sem csak a nevek miatt vagyunk esélyesek.
Ami Ibrát illeti (elvégre ez az ő topicja): én nem látom motiválatlannak. Sokkal inkább érzem úgy, hogy zavarja, hogy nem jön össze semmi neki (tehát görcsös). De ettől meg nem félek igazán, egy gól nem csak további gólokat eredményezhetne, hanem lelki felszabadulást is. 2 meccs és beindul :wink:
tudomka958
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 327
Csatlakozott: 2007.12.15. 23:55:01

2010.02.01. 21:16:23

felhívnám a fórumozók figyelmét,hogy kezdünk kissé közönségessé lenni...
ezen a fórumon ibra csak fekália messi meg a sajátján fostalicska...
ha úriemberek már nem is tudtok lenni legalább próbáljatok meg emberek maradni!
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2010.02.01. 20:14:09

Sport.es szerint Guardiola ebédelt egyet Ibrával :)

Ez jót jelent: figyelembe véve pl. a tavalyi "Henry-ebédet".
Avatar
istyke6
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 373
Csatlakozott: 2009.11.05. 18:50:57
Tartózkodási hely: Erdély
Kapcsolat:

2010.02.01. 18:49:57

Kis fejmosas kell neki, lusta, nincs kedve labda utan szaladni, gatyaba kell razni, es megint rendben lesz minden.
I <3 FCB
Andrisveres
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2007.08.22. 14:07:49

2010.02.01. 18:38:20

Engem csak az aggaszt ,hogy olyan k lassu ,hogy bántja a szememet. Kb lehetetlen kiugratni, es csak lassulni és lassulni fog. A játék többi elemében tetszik amit csinál, taktikailag vannak vele új/más lehetőségek.
Avatar
ElBartimaeus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2271
Csatlakozott: 2009.03.25. 00:11:43
Tartózkodási hely: Budapest

2010.02.01. 18:00:28

gergo9 írta:A motiváció visszaesésének lehet az is az oka hogy a többiek feljavultak körülöttte Messi,Ini,Xavi a húzóemberek, míg ősszel szinte csak ő volta toppon és rajta múlott szinte a Barca eredményessége most nincs rajta ez a nyomás, és ez megvolt a Miláno-ban is. Persze ez nem lehet indok a lélektelenségre de reméljük átlendül ezzen a holtponton. Tavaly volt Eto'onak is tél végén, tavasszal ilyen időszaka.
Azért az kicsit vicces, (még ha van is árnyalatnyi különbség a 2 eset között) hogy ősszel arra fogtátok (köztük Te is) a rosszabb játékot, hogy nem ment annyira sem Xavinak, sem Ininek. Erre most, hogy megy nekik, egyből menteni akarod a menthetőt azzal, hogy "lehet csak azért nem megy neki jól, mert belejöttek a többiek és motiválatlan lett" :lol: Attól függetlenül tartom, hogy kéne neki egy gól, bár én már inkább meggyőző játékot, nem gólt várok tőle. (A kettő megvalósulhat egyszerre, csak nem azt várom, hogy gól lőjön és semmi mást ne csináljon a pályán, inkább ne lőjön gólt, de játsszon úgy, hogy nagy mértékben tegyen hozzá a csapatjátékhoz. Csak azért magyarázom meg előre, nehogy beleköss...)
balazsfoci írta: Ibrától ha már megvettük ennyiért akkor joggal várhatom el h felszántsa a gyepet illetve mindenben a topon teljesítsen (mert top áron vettük). Ez így van madridban is ronaldoval meg Kakával is. De bárhol nézzük akkor az árat meg kell szolgálni.
Arról, hogy ennyi pénzért vették meg csak annyiban tehet a játékos, hogy az előző csapatában jól teljesített. Ez más játékrendszer, meg más sokminden, csak ezért nem várnám el tőle a jobb játékot. Azért, mert ennyit kap, meg ilyen szintű játékos elvárnám tőle azt, hogy hajtson, még akkor is ha nem megy neki, legalább fusson.
Chino írta:Azonkívül az sem hátrány ha pár védőt elvon, így több teret enged más játékosoknak.
Ez valóban nem lenne baj, de sajnos nem nagyon teszi meg, mert alig mozog valamit, úgy meg nehéz elvonni rendesen a védőket, sőt nem is lesz megjátszható. (Épp ebben volt Eto'o sokkal jobb!)
senkialfonz40 írta:...
Alapvetően van benne igazság, hogy ez gyengítheti a játékot, de talán pont az ilyen technikás játékosnál nem kéne ilyen mértékű gyengülést okoznia, épp ezért szerintem nem is itt van a hiba, hanem a hozzáállásában. Ezt még az is magyarázza, hogy nem esik-kelik a meccsen. Én már annak is örülnék, mert ahhoz meg kell mozdulnia, hogy az ilyen talajon tapasztalható hátrányok szembetűnőek legyenek. :)
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7510
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2010.02.01. 16:20:26

Az hogy semmit nem tett hozzá a játékhoz, már bocs de sztem hülység. Samu hány assistot osztott ki egy szezonban? Nem olyan sokat. Azonkívül az sem hátrány ha pár védőt elvon, így több teret enged más játékosoknak. Azért próbálkozgat néha távoli lövésekkel, de én úgy látom, még nem igazán "meri".
Ha ősszel is ilyen formában lett volna és is azt mondanám, hogy melléfogás, de egy hullámvölgy miatt nem fogom visszasírni Eto'ot. Félreértés ne essék szerettem a kamerunit, de azt hiszem neki is kellett a váltás.
Nem olyan könnyű beilleszkedni a Barca játékába azt se feledjük, talán a legnehezebb. Én emiatt várnék még az ítélethozatallal. Ősszel mindenki az egekbe magasztalta hogy milyen jó vásár volt, egy hullámvölgy miatt nem kellene temetni.
Forca Barca!!!!
balazsfoci
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 260
Csatlakozott: 2006.03.22. 15:18:00

2010.02.01. 16:08:39

senkialfonz40 írta:Én is csatlakozom az előttem szólóhoz, mély talajon, kirúgdosott gyeptéglák között, sárdagasztás közepette nem lehet alkotni, mert valamelyik fázisba hiba fog csúszni, vagy az építkezésbe vagy a befejezésbe.(ezeket láthattuk is)
A Barca focija tényleg a "biliárdasztalt" igényli, ha azon sem megy azt tényleg meg kell indokolni.
Vissza Zlatanhoz, szerintem teljesen egyértelmű, hogy az Ő alkatával a fent említett talajon nem tud olyan hatékony lenni, mint pl. Messi vagy Iniesta, akiknek alacsonyan van a súlypontjuk és viszonylag könnyűek.(most nem az akarati tényezőkről beszélek, mert szerintem az volt "foghíjas" a bajnokin) Ibrahimovic a mély talajon esni-kelni fog.
Nem Ibra produkcióját magyarázom meg, de Kennyke és Barca99 hozzászólása is megállja a helyét, mert egy rossz pálya talaja igenis hozhat rosszabb játékot magával, akár Ibráról, akár a csapatról beszélünk.
Természetesen nem azt mondom h a mély talajban nincs benne a rosszabb teljesítmény. Én is játszottam már mély talajon, de nem ez az oka Ibra gyengébb teljesítményánek. Amúgy mindenki máshogy látja. Én úgy hogy Ibra a góljain kívül nem tett hozzá a csapat játékához. Ami azért elég jó hogy gólokkal járult hozzá az őszi eredményekhez, de egy középszintű csatár, mint pl Guddy vagy Saviola, vagy akárki le tudja hozni úgy a meccset hogy egyből visszapasszolja a lasztit. Ibrától ha már megvettük ennyiért akkor joggal várhatom el h felszántsa a gyepet illetve mindenben a topon teljesítsen (mert top áron vettük). Ez így van madridban is ronaldoval meg Kakával is. De bárhol nézzük akkor az árat meg kell szolgálni.

Más:Henry sztem egy klasszis labdarúgó, én nem küldeném el. tud segíteni a csapatnak sztem. Dinho anno annyi bizalmat kapott hogy 3 gyengébb meccs után már kifütyülték, pedig azért ő is sokszor mentette meg a csapatot klasszisához méltó góllal(még amikor rosszul is ment neki). Hangsúlyozom nem az edzői hanem a szurkolói bizalomról beszélek. De hát ez a múlt.
Avatar
senkialfonz40
Capitá del Barça
Hozzászólások: 757
Csatlakozott: 2009.06.22. 19:46:19
Tartózkodási hely: Budapest

2010.02.01. 15:58:07

balazsfoci írta:....
Én is csatlakozom az előttem szólóhoz, mély talajon, kirúgdosott gyeptéglák között, sárdagasztás közepette nem lehet alkotni, mert valamelyik fázisba hiba fog csúszni, vagy az építkezésbe vagy a befejezésbe.(ezeket láthattuk is)
A Barca focija tényleg a "biliárdasztalt" igényli, ha azon sem megy azt tényleg meg kell indokolni.
Vissza Zlatanhoz, szerintem teljesen egyértelmű, hogy az Ő alkatával a fent említett talajon nem tud olyan hatékony lenni, mint pl. Messi vagy Iniesta, akiknek alacsonyan van a súlypontjuk és viszonylag könnyűek.(most nem az akarati tényezőkről beszélek, mert szerintem az volt "foghíjas" a bajnokin) Ibrahimovic a mély talajon esni-kelni fog.
Nem Ibra produkcióját magyarázom meg, de Kennyke és Barca99 hozzászólása is megállja a helyét, mert egy rossz pálya talaja igenis hozhat rosszabb játékot magával, akár Ibráról, akár a csapatról beszélünk.
" Lionel az után a futballista után kapta a nevét, aki szerintem minden idők legnagyobb játékosa, és az én példaképem. Remélem, úgy fog majd játszani, mint az apja, mert úgy, mint Messi lehetetlen." Antonio Cassano
gergo9
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2902
Csatlakozott: 2007.10.02. 12:19:09
Tartózkodási hely: Miskolc

2010.02.01. 15:52:01

balazsfoci írta: Hát ha úgy vesszük, hogy Henry meg Dinho esetében már 2 rossz meccs után el akarják, el akarták adni az aktuális játékos akkor Ebben az esetben már túl türelmesek az emberek nem :) 13. vagy a 14. forduló óta gólképtelen és nem tesz hozzá a játékhoz. Én a madrid ellen amikor csereként állt be akkor láttam jól játszani máskor nem, hiába rúgott gólokat.
Hát azért az vicces hogy Henry-t meg Ronaldinho-t hozod fel ellenpéldaként akik nem heteket hanem éveket kaptak hogy kezdjenek a formájukkal vmit, mégsem tették meg itt. Ronaldinho repült, sajnos Henry még nem, de ami késik az remélhetőleg nem múlik. Megvolt feléjük a bizalom bőven, Zlatan ősszel elsőszámú húzóember volt, 5-6 meccs óta adom hogy nulla és azt is hogy úgy tűnik motiváció hiánnyal küzd, de ha ez a két madár éveket kapott akkor Zlatan is megérdemli. Bojan pedig megérdemelné a lehetőséget de Henry helyén. A Madrid ellen pedig Ibra nem túl sokat nyújtott a gólján kívül ebben anno a fórum egyetértett, bár emberhátrányban talán nem is volt lehetősége, de azelőtt volt annál 5-6-7 jobb meccse.
A motiváció visszaesésének lehet az is az oka hogy a többiek feljavultak körülöttte Messi,Ini,Xavi a húzóemberek, míg ősszel szinte csak ő volta toppon és rajta múlott szinte a Barca eredményessége most nincs rajta ez a nyomás, és ez megvolt a Miláno-ban is. Persze ez nem lehet indok a lélektelenségre de reméljük átlendül ezzen a holtponton. Tavaly volt Eto'onak is tél végén, tavasszal ilyen időszaka.
balazsfoci
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 260
Csatlakozott: 2006.03.22. 15:18:00

2010.02.01. 15:26:30

barca99 írta:
balazsfoci írta:Most ezt nem mondod komolyan? Ekkora hülyeséget még nem hallottam. Már bocsánat. nem akarlak megbántani, de egy profi játékos nehogy már a pálya miatt sírjon. Ha ez lenne a gond akkor menjen a Barcából ahova akar.
Mindenféle bántó szándék nélkül... a Barca focijának egyik alapja a tökéletes minőségű pálya, nem csoda, hogy ahol nem ilyen, ott meg is jegyzik, lásd a monacoi pálya a Szuperkupa idején. Tehát akkor Guardiolától kezdve, minden játékos, aki akkor ezt szóva tette, az menjen, ahová akar?
Nem azért de ha jól emlékszem akkor sosem a pályára vagy a bíróra fogják az esetleges nehézkes játékot. Tudják ők is hogy nem a pálya hibája ha rosszabbul megy. Ezt Pep is hangozatni szokta. Profik... nem azért mert jók a pályák, hanem mert a rosszon is tudnak futballozni. Jó magyar szokás a pályára meg a körülményekre fogni a gyengébb teljesítményt. A Barca nem is szokta ezt tenni. Max. csak megjegyzik hogy nagyon értékes a győzelem mert nehéz pálya volt. Ezt tette Pique is a Gijon elleni után.
barca1615
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 342
Csatlakozott: 2005.12.22. 07:50:05

2010.02.01. 15:06:45

Nem értem akkor se:) Ha én egy új csapatba jönnék! Akkor a belemet is kiadnám!
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8705
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2010.02.01. 14:55:43

Barcaman14 írta:
barca1615 írta:Azt nem értem, néha tök gyorsan fut! Sokszor meg nem bír lefutni senkit

Ez mért van?
Akarat és játékkedv :wink:
Lendület és testtömeg. :D
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2010.02.01. 14:52:39

barca1615 írta:Azt nem értem, néha tök gyorsan fut! Sokszor meg nem bír lefutni senkit

Ez mért van?
Akarat és játékkedv :wink:
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Barcaman14 2010.02.01. 14:53:26-kor.
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
barca1615
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 342
Csatlakozott: 2005.12.22. 07:50:05

2010.02.01. 14:47:10

Azt nem értem, néha tök gyorsan fut! Sokszor meg nem bír lefutni senkit

Ez mért van?
Avatar
csabimo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 946
Csatlakozott: 2006.01.13. 02:09:37
Tartózkodási hely: bonyhád

2010.02.01. 14:41:56

Fernando írta:Én nem érzem, hogy akkora baj lenne Ibrahimovic-csal. Összjátékban egész jó. Eto'o se csinált sokkal többet, néha hátrapasszolta a labdát, nagy passzjátékokban nem volt jelen. Egy dolog hiányzik a mostani bosnyáktól nekem: a gyilkos ösztön. Nem látom benne azt, hogy megszerzi, ott áll a kapuval szemben és mondja magában "Az anyádat! Fölverlek a filóba te genya és csókold meg a...". Ezt várom tőle. Nem ezek a lagymatag kapura gurítások, téblábolások. Gyilkolj. Ez a Te játékod Zlatan!
Nagyjából így gondolom én is :D Miért van az hogy megveszünk valakit és nem hajlandó kapura lőni? Az interben 20 méterről már szétlötte a kaput, megpróbálhatná itt is nem hiszem hogy megharagudnánk érte ha nem megy be de legalább probálkozzon basszus...
A fejjátéka kifejezetten veszélyes csak ahogy már irtam korábban ehez nem elég 90 perc alatt 1 jó beadás!
Több mozgás, jobb helyezkedés, távoli lövések, javulnia azért van miben...1-1 elleni párharcokat sem oldja meg ugy ahogy azt várták tőle sokan...
barca1615
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 342
Csatlakozott: 2005.12.22. 07:50:05

2010.02.01. 14:35:37

Fernando írta:Én nem érzem, hogy akkora baj lenne Ibrahimovic-csal. Összjátékban egész jó. Eto'o se csinált sokkal többet, néha hátrapasszolta a labdát, nagy passzjátékokban nem volt jelen. Egy dolog hiányzik a mostani bosnyáktól nekem: a gyilkos ösztön. Nem látom benne azt, hogy megszerzi, ott áll a kapuval szemben és mondja magában "Az anyádat! Fölverlek a filóba te genya és csókold meg a...". Ezt várom tőle. Nem ezek a lagymatag kapura gurítások, téblábolások. Gyilkolj. Ez a Te játékod Zlatan!

Jaja! Elég tápos sok lövése! De most volt egy jó jobbal átvette, és ballal küldte meg! Az nagyon durván ment és ha picit lejeb ,megy akkor szakad a háló
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8705
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2010.02.01. 14:25:52

Én nem érzem, hogy akkora baj lenne Ibrahimovic-csal. Összjátékban egész jó. Eto'o se csinált sokkal többet, néha hátrapasszolta a labdát, nagy passzjátékokban nem volt jelen. Egy dolog hiányzik a mostani bosnyáktól nekem: a gyilkos ösztön. Nem látom benne azt, hogy megszerzi, ott áll a kapuval szemben és mondja magában "Az anyádat! Fölverlek a filóba te genya és csókold meg a...". Ezt várom tőle. Nem ezek a lagymatag kapura gurítások, téblábolások. Gyilkolj. Ez a Te játékod Zlatan!
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Avatar
kennyke04
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1360
Csatlakozott: 2007.04.17. 14:04:52
Tartózkodási hely: DöBö

2010.02.01. 14:03:30

balazsfoci írta:
kennyke04 írta:Lehet hülye kifogásnak fog hangzani, de én arra teszem a voksom, hogy elég ramaty pályák állapota mostanában és ekkora embernek könnyebben kimegy a talpa alól a talaj (fel is tűnt nem egy meccsen). Amikor nem korcsolyázott, látszott rajta akarás is. No de én azt mondom, sebaj, BL-re csak összekapja magát, addig meg az apró emberek hozzák a meccset.
Most ezt nem mondod komolyan? Ekkora hülyeséget még nem hallottam. Már bocsánat. nem akarlak megbántani, de egy profi játékos nehogy már a pálya miatt sírjon. Ha ez lenne a gond akkor menjen a Barcából ahova akar.
lehet hogy hülyeségnek tartod, nem is kértem senkit értsen egyet, de attól még nekem ez marad a véleményem, amíg fel nem ázott talajon is ilyen ürülék marad...
"A fociban az a lényeg,
hogy a labdát, ahhoz passzold, akin ugyanolyan színű mez van, mint rajtad.
Ja! És futni kell! A vízilabdában ezt már rég kitalálták: aki nem úszik - megfullad."
- Hofi Géza
Lezárt