Offtopic #2

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Melyik korcsoportba tartozol?

10 alatt
2
0%
10-15
52
12%
15-20
191
46%
20-25
114
27%
25-35
47
11%
35-50
7
2%
50+
5
1%
 
Szavazatok száma: 418
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2010.02.12. 18:48:48

levproff írta:Most tényleg nem tudod vagy csak ironizálsz? :D

Ha nem tudod, akkor csak annyi, hogy egyetértek veled. :) :P

(barca99-cel is egyetértek miihii-vel kapcsoltban.) :lol:
levproff, sztem Miihiinek van igaza ;)

nem Miihiit adod szét, hanem a HSZ-ét adod, vagy nem? :D

a "h" sztem lemaradt ;)
Avatar
levproff
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2809
Csatlakozott: 2007.12.06. 13:15:26
Tartózkodási hely: Sopron

2010.02.12. 18:05:57

Most tényleg nem tudod vagy csak ironizálsz? :D

Ha nem tudod, akkor csak annyi, hogy egyetértek veled. :) :P

(barca99-cel is egyetértek miihii-vel kapcsoltban.) :lol:
Kép
FC Barcelona: Més que un club! Visca el Barca!
Pep Team 2009 : Spanyol Bajnokság, Bajnokok Ligája, Spanyol Kupa, Európai Szuperkupa, Spanyol Szuperkupa, Klub VB!
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2010.02.12. 17:43:41

levproff írta:Itt most miihii-t szét adom. :)
Öh.Ez most így egy kicsit bizarrnak hangzik :twisted:
Összeadásról hallottam (de engem inkább ne adj most össze senkivel :mrgreen: ),de szétadás :shock: Fájni fog? :lol: (Csak,ha nevetek,mi? :D )

:wink:

Ez most meg OFF volt az Offtopicban is talán,de nemtom h mit kéne írnom,h ON is legyek :lol:
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
levproff
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2809
Csatlakozott: 2007.12.06. 13:15:26
Tartózkodási hely: Sopron

2010.02.12. 16:09:10

Itt most miihii-t szét adom. :)
Kép
FC Barcelona: Més que un club! Visca el Barca!
Pep Team 2009 : Spanyol Bajnokság, Bajnokok Ligája, Spanyol Kupa, Európai Szuperkupa, Spanyol Szuperkupa, Klub VB!
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2010.02.12. 15:47:16

LG írta: Csak az a baj, h Lederernél ez úgy mutatkozik meg, h abszolút nem reálisan látja a dolgokat, hülyeségeket beszél. Egyszerűen mintha más meccset néznék, mint amit ő kommentál.
Ez igaz,totál egyetértek.Ezért van,h amikor ő nyomatja (meg még van pár hasonló...),azokon a meccseken inkább próbálom csak az atmoszférát kihallani a közvetítésből.
LG írta: Mondjuk ezt most nem igazán értem, h hogy van ez, nem vagyok annyira otthon az itteni jégkorongba, most h van ez, az Alba Volán egy magyar csapat, akkor mit keres az osztrák bajnokságba :? Na mind1. Ezt most hagyjuk.
Mondjuk ezt én sem vágom,annyira nem vagyok képben hoki ügyben...Lehet,h túl erősek lettek a magyar hokihoz és feljebb léptek v mittudomén.De végülis nem is ez a lényeg,hanem :arrow:
LG írta: Itt a lényeg a bunyón volt. Errefelé a dzsungel ligában is gyakori jelenség ez a pályán, még se élvez el attól a bemondó, h a hazai gyerekek ütnek vkit. Na, gusztustalan és kész. És sztem aki a seggét veri a földhöz felháborodásában, az jogosan teszi, bár sajnos ebből van a kevesebb, mint ahogy a szavazásból kiderül, de hát ez van, sajnos ez Magyarország :mrgreen:
Örülnék neki,ha olyan világban élnénk,h egy ilyen még meg tudna botránkoztatni.De sajna ez számomra olyan jelentéktelen eset volt,h nem tudom rajta felnyomni az agyam.De annak örülök,h van,aki helyettem is földhöz verdesi magát emiatt :twisted: Engem meg olyan nagyon nem zaklatott fel,oszt annyi.Biztos van olyan,amitől én futok a falnak és te maradsz higgadt :wink:
LG írta: Akkor van vége amikor én azt mondom! :twisted:
Akkó' lécci' mondd ki,mert ennyi szót má' nem ér az egész :P
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
elprat
Capitá del Barça
Hozzászólások: 857
Csatlakozott: 2006.12.12. 19:12:40
Tartózkodási hely: Buda&Pest

2010.02.12. 08:49:00

Elég gáz ez a Léderer eddig is tudtuk, de ez aztán mindennek a teteje,ilyen példát mutat azoknak a kisebb gyerekeknek akik esetleg nézték a meccset? Meg egyébként is, menjen el vmi boxmeccsre v. ketrecharcra és ott engedje ki a hülyeséget :shock:
Nekem az is eszembe jutott, ha a két szurker tábor egymásnak esik, akkor azt is leközvetíti élőben és abban a szellemben?
Kevés a 3 hónap...
Nem az a baj hogy nagy az Isten állatkertje hanem az,hogy alacsony a kerítès... "...szórjunk a fejre hamut ès aztán, nyomjuk tovább, ezt a kamu-kamut.." Fish!
Avatar
ElBartimaeus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2271
Csatlakozott: 2009.03.25. 00:11:43
Tartózkodási hely: Budapest

2010.02.12. 00:25:42

zsidok deportalasa miatt perlik a mav-ot

Na, ezt szánalmasnak tartom.

1.: Egy régi MÁV miatt miért szívjon a JELENLEGI MÁV? :roll:

2.: Anno a MÁV mit tehetett volna? Azt mondja, hogy bocs, nem szállítom el őket, aztán kinyírják azokat, akik ellenszegülnek, mígnem találnak olyanokat, akik megcsinálják, de akkor meghal még jó néhány ember. Ez ellen nem tudtak szerintem semmit sem tenni.

3.: Ezzel megsértik az elhunytak emlékét azzal, hogy pénzt akarnak szerezni belőlük ő általuk, ezzel kisegítve az élőeket...

Hát gratulálok nekik!
Avatar
breywol
Jugador del Barça
Hozzászólások: 242
Csatlakozott: 2005.05.08. 14:53:15

2010.02.11. 11:07:41

TV-t már én sem nézek évek óta, leszámítva a Barca meccseit. Buktató, hogy ehhez ilyen meg olyan előfizetési csomagokat kell megrendelnem, hogy a sportcsatornák is szerepeljenek a repertoárban. Ez már marketing. A jövőben állítólag bevezetik, hogy minden csatorna kerül majd x-y forintba, s Te állítod össze a listát, hogy mikre vagy kíváncsi, mely csatornákra fizetsz be. Légből hallottam, de ha van is némi valóságalapja, szerintem ilyen soha sem lesz nálunk. Mi a lopáshoz, csaláshoz maximálisan értünk, viszont a korrektség fogalma ismeretlen számunkra. ( Ezt természetesen nem csak a fent tárgyalt témához értem (-sajnos)). Léderer bűntetése pedig jogos. Senki sem mondta azt, hogy "akkor az ellennek kellett volna szurkolnia". A jégkorongban a verekedés tudtommal megszokott, de egy verekedés, melyben az agresszió a fő alappillér, inkább a megvetés lett volna a helytálló egy kommentártól, nem még rá egy lapáttal. (Ha honfitárs, ha nem!) Ez nem tv-be való.
Ronaldo, Kluivert, Rivaldo, Puyol, Cocu, Xavi, Ronaldinho, Iniesta, Messi :)
„Már nagyon sokszor mondtam, hogy ha rajtam múlik, egész életemben itt maradok, és a Barcelonánál fogok játszani. Vannak dolgok, amelyeket nem lehet pénzzel megvenni” Lionel Messi
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21304
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2010.02.11. 10:32:16

miihii írta:
LG írta: Mit kellett volna tennie? Én egy kommentátortól elvárom a pártatlanságot. Nem kellett volna a sajátjátékosunk(ahogy te fogalmaztad) ellen beszélni, de mellette se. Főleg nem ilyen Elton módon ünnepelni. Eleve a hülyeséget nem kell támogatni.
Nagy gyökér ez a Lederer, de sajnos látom vannak követői. :cry:
Többnyire elvárom én is,h pártatlan legyen a komi.De ezalól nagyjából kivétel az összes magyar vs. külföldi meccs,legyen bármilyen sportág.És ezalatt nem azt értem,h elvárom,h "hazabeszéljen" az ember,hanem azt,h általános jelenség,h ilyenkor nem tudnak pártatlanok lenni.
Persze,nem megszokott,h hokimeccsen egy bunyóra (ami szintén alapvetőnek számít szinte...) így begizduljon vki,de most ez megtörtént.Na bumm.Nekem,mint mezei emberkének ez egy mosolyt megért,semmi több.Ezen nem fogok nagyon kiakadni,mert nem olyan volumenű a dolog.Valahol jópofa volt a szitu,mindamellett,h természetesen sportszerűtlen is.
Nem fogom a fejét követelni,mert ezt tette.Nálam ez volt munkásságának csúcspontja,de ezt írtam korábban. :twisted:
Ettől még nem követem gyökér módon ( :roll: ),csak elnézőbb vagyok a szituban és nem fogom a seggemet verni a földhöz felháborodásomban.

Részemről téma over,mielőtt vki belegázolna az érzékeny lelkivilágomba :P
Akkor van vége amikor én azt mondom! :twisted:
Amúgy meg nem, de a te okfejtésed miatt én is kedvet kaptam részletesebben kifejteni a nézetemet.
Na jó, magyar vs. külföldi meccsen elfogult a magyar kommentátor ok. Csak az a baj, h Lederernél ez úgy mutatkozik meg, h abszolút nem reálisan látja a dolgokat, hülyeségeket beszél. Egyszerűen mintha más meccset néznék, mint amit ő kommentál.
Mondjuk ezt most nem igazán értem, h hogy van ez, nem vagyok annyira otthon az itteni jégkorongba, most h van ez, az Alba Volán egy magyar csapat, akkor mit keres az osztrák bajnokságba :? Na mind1. Ezt most hagyjuk.
Itt a lényeg a bunyón volt. Errefelé a dzsungel ligában is gyakori jelenség ez a pályán, még se élvez el attól a bemondó, h a hazai gyerekek ütnek vkit. Na, gusztustalan és kész. És sztem aki a seggét veri a földhöz felháborodásában, az jogosan teszi, bár sajnos ebből van a kevesebb, mint ahogy a szavazásból kiderül, de hát ez van, sajnos ez Magyarország :mrgreen:
Végezetül, mivel lassan dél lesz, így is nem mondhatnék mást, minthogy jó ebédhez Elton Léderer.
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2010.02.10. 21:37:13

LG írta: Mit kellett volna tennie? Én egy kommentátortól elvárom a pártatlanságot. Nem kellett volna a sajátjátékosunk(ahogy te fogalmaztad) ellen beszélni, de mellette se. Főleg nem ilyen Elton módon ünnepelni. Eleve a hülyeséget nem kell támogatni.
Nagy gyökér ez a Lederer, de sajnos látom vannak követői. :cry:
Többnyire elvárom én is,h pártatlan legyen a komi.De ezalól nagyjából kivétel az összes magyar vs. külföldi meccs,legyen bármilyen sportág.És ezalatt nem azt értem,h elvárom,h "hazabeszéljen" az ember,hanem azt,h általános jelenség,h ilyenkor nem tudnak pártatlanok lenni.
Persze,nem megszokott,h hokimeccsen egy bunyóra (ami szintén alapvetőnek számít szinte...) így begizduljon vki,de most ez megtörtént.Na bumm.Nekem,mint mezei emberkének ez egy mosolyt megért,semmi több.Ezen nem fogok nagyon kiakadni,mert nem olyan volumenű a dolog.Valahol jópofa volt a szitu,mindamellett,h természetesen sportszerűtlen is.
Nem fogom a fejét követelni,mert ezt tette.Nálam ez volt munkásságának csúcspontja,de ezt írtam korábban. :twisted:
Ettől még nem követem gyökér módon ( :roll: ),csak elnézőbb vagyok a szituban és nem fogom a seggemet verni a földhöz felháborodásomban.

Részemről téma over,mielőtt vki belegázolna az érzékeny lelkivilágomba :P
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2010.02.10. 21:14:35

Szerintem megérdemelte a 3 hónap eltíltás, de nekem az se esett volna ellenemre, ha a németek határozata marad jogerős és kirúgják ákit. Sosem szerettem, mindig is egy ellenszenves, nagyképű ember volt, most megütötte a bokáját.
Kép
Kép
Kép
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21304
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2010.02.10. 21:02:03

Victor_Valdes írta:
miihii írta: ÉN még frissiben láttam ezt a videót,amikor a meccs után kirakták nso-n.
Furán hatott,h így belelkesedett a verekedéstől,elvileg ezt nem illene.De nekem valahol azért tetszett,főleg látva,h az a nyomi h odavert bottal a földön lévő magyar srác fejére,majd még kóstolgatta is,h ne legyen kislány,ne menjen el onnét bunyó nélkül.(Azt mondták,h előtte már a Volán kispad előtt elkorizva ki is dumált a cseréknek...)Gergő meg felvette a kesztyűt (illetve le :P ) és jól lebombázta -hokiban nem túl ritka jelenségként- a szlovén gyereket.
Léderer meg szurkolt a hazánk fiának,h győztesen jöjjön ki a bugiból,ha már belement.
Nekem is "átjött",mégha nem is volt túl korrekt tőle :oops: :wink:
Léderertől sok jót még nem tapasztaltam a munkássága során,de ez tetszett.Csak ez meg épp a vezérkarnak nem jött be. :? (Igaz,érthető...)
teljesen egyetértek mihii véleményével. Miért mit kellett volna tennie? Talán a "sajátjátékosunk" ellen beszélni? :)

Megértem, hogy nem tetszett a vezetőségnek, szerinem sokan tudják mire értem :)

Mellesleg, tv-t én se nézek már, fábry-t, meg barátokköztöt ( :lol: )megszokásból. Meg Barca meccsek. itt véget is ért a tévézés fogalma nálam :)
Mit kellett volna tennie? Én egy kommentátortól elvárom a pártatlanságot. Nem kellett volna a sajátjátékosunk(ahogy te fogalmaztad) ellen beszélni, de mellette se. Főleg nem ilyen Elton módon ünnepelni. Eleve a hülyeséget nem kell támogatni.
Nagy gyökér ez a Lederer, de sajnos látom vannak követői. :cry:
Avatar
Victor_Valdes
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4447
Csatlakozott: 2007.02.09. 16:19:20
Tartózkodási hely: Debrecen

2010.02.10. 17:30:03

miihii írta: ÉN még frissiben láttam ezt a videót,amikor a meccs után kirakták nso-n.
Furán hatott,h így belelkesedett a verekedéstől,elvileg ezt nem illene.De nekem valahol azért tetszett,főleg látva,h az a nyomi h odavert bottal a földön lévő magyar srác fejére,majd még kóstolgatta is,h ne legyen kislány,ne menjen el onnét bunyó nélkül.(Azt mondták,h előtte már a Volán kispad előtt elkorizva ki is dumált a cseréknek...)Gergő meg felvette a kesztyűt (illetve le :P ) és jól lebombázta -hokiban nem túl ritka jelenségként- a szlovén gyereket.
Léderer meg szurkolt a hazánk fiának,h győztesen jöjjön ki a bugiból,ha már belement.
Nekem is "átjött",mégha nem is volt túl korrekt tőle :oops: :wink:
Léderertől sok jót még nem tapasztaltam a munkássága során,de ez tetszett.Csak ez meg épp a vezérkarnak nem jött be. :? (Igaz,érthető...)
teljesen egyetértek mihii véleményével. Miért mit kellett volna tennie? Talán a "sajátjátékosunk" ellen beszélni? :)

Megértem, hogy nem tetszett a vezetőségnek, szerinem sokan tudják mire értem :)

Mellesleg, tv-t én se nézek már, fábry-t, meg barátokköztöt ( :lol: )megszokásból. Meg Barca meccsek. itt véget is ért a tévézés fogalma nálam :)
http://www.maon.hu - marketing - üzleti élet - motiváció - vállalkozás -
"mi leszel, ha nagy leszel? közgazdász, vagy bérgyilkos..a kereslet határozza meg a kínálatot.."
"tudom egyszer újra látlak, az imáim hozzád szállnak..." †
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2010.02.10. 17:11:37

Nem szeretem a jéghokit, de most miért kell it bravó gergőzni?
Ha őt ütik meg így,akkor k*csög ellenfél stb. Jó tudom bunyó benne van a jéghokiba de akkor is.

Léderert meg már régen el kellett volna küldeni :D


Tv-t meg énsem nagyon nézek már, Discovery,Natgeo,néha RTL és kész, meg persze sport..
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2010.02.10. 17:05:46

ozsimiki írta:mónika eddig is erről szólt, nem a 18-40es korosztályra szakosodnak azzal a műsorral az tuti,hanem az idősebbekre, van megoldás: nem kell nézni,ahogy én se teszem.

tv2 fikarcnyit sem jobb, ott még utánozásban is kitűnnek...
én se nagyon nézek már tv-t.
sport, meg national és tásai, de rtl, tv2 már nem mennek. (na jó bk megy orrba-szájba :D )

lédererhez meg annyit, hogy nem 3 hónap kellett volna neki, hanem 3 év.
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2010.02.10. 17:01:28

mónika eddig is erről szólt, nem a 18-40es korosztályra szakosodnak azzal a műsorral az tuti,hanem az idősebbekre, van megoldás: nem kell nézni,ahogy én se teszem.

tv2 fikarcnyit sem jobb, ott még utánozásban is kitűnnek...
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2010.02.10. 15:39:42


inkább áthoztam ide a humor topicból, h véleményezhessem...
ez furcsán ironikus... egyrészt örülök neki, h lédererákoska eltűnik egy időre, másrészt pont az a retkesklub beszél erkölcsökről, amelyiknek műsoridejét szinte teljesen a polgárpukkasztó és undorító celeb-műsorok teszik ki? olyan műsorok, amelyeknél pl plusz pénzt fizetnek a maunika sóó résztvevőinek, amennyiben verekednek?
képmutató féreg banda.... (elnézést kérek a durva szavakért! amennyiben szóltok miatta, törlöm azonnal! )
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2010.02.04. 13:41:30

Bányász írta:lui!
Nem rossz ez csak az a kis statisztikai táblázat a végén nekem hibádzik.Csak a Gijon statjai derülnek ki belőle.Ennyit jegyeznék meg engedelmeddel. :)
Hoppá, ezt észre se vettem. :oops:
Biztos levágtam véletlenül a Barca részét. Javítani sajna már nem tudom, mert eredmenyek.com-ról az ilyenek el szoktak veszni hamar. :?

Amúgy kössz. :wink:
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Avatar
Bányász
Rendfenntartó - moderátor
Hozzászólások: 3345
Csatlakozott: 2007.12.07. 21:34:15
Tartózkodási hely: Neverland

2010.02.04. 02:22:22

A Nokia reklámszakemberei igen frankón kitalálták EZT a dolgot!

lui!
Nem rossz ez csak az a kis statisztikai táblázat a végén nekem hibádzik.Csak a Gijon statjai derülnek ki belőle.Ennyit jegyeznék meg engedelmeddel. :)
Kép
"Akinek rózsaszín a világ az hazug,aki mindent imád nem látta még úgy a tengert ha zúg..."

"A szívem a Barçában van, és egy nap ismét magamra öltöm majd ezt a mezt." Yaya Toure
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2010.01.31. 12:15:54

Írtam egy kis összefoglalót a tegnapi meccsről
Elég amatőr, de pár kritikát, véleményt elfogadnék.

KATT
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Avatar
Victor_Valdes
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4447
Csatlakozott: 2007.02.09. 16:19:20
Tartózkodási hely: Debrecen

2010.01.30. 19:27:26

Itt szalkán...meg a szomszédfaluba tuti, hogy 15 centis hó van kb :D

(most annyira jónekeeeeeem :P )
http://www.maon.hu - marketing - üzleti élet - motiváció - vállalkozás -
"mi leszel, ha nagy leszel? közgazdász, vagy bérgyilkos..a kereslet határozza meg a kínálatot.."
"tudom egyszer újra látlak, az imáim hozzád szállnak..." †
Puyol05
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1376
Csatlakozott: 2008.08.01. 20:37:32
Tartózkodási hely: Kecskemét/Freising

2010.01.30. 18:31:31

itt nálunk Kecskeméten nem annyira vészes. sőt egyáltalán nem. a délután elkezdett esni, esett egy órán keresztül vagy kettőn, aztán elállt. igaz akkor szinte alig lehetett látni valamit. az éjszaka is esett, mert arra keletem, hogy az utcán "lapátolják" a havat. volt kb 2 centi. most viszont ami délután esett, az is max annyi lehetett, úgy hogy nem fog nagy fennakadásokat okozni sztem.

(csak holnap ne essen, mert fontos programom van [-o< [-o< )
Üdv: Laci
I can't do this all on my own. I know, I'm no Superman!!
Koorpiklaani - Tequila
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2010.01.30. 17:54:44

itt szintén nagy hó leesett,kb a télen 6odszorra, most követi majd az enyhébb idő,és latyak,majd kb 1.5hét és megint leesik :D
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2010.01.30. 17:04:47

fcbarca0827 írta:
Krojf írta:Éjszakától mostanáig 36 centi friss hó hullott Balassagyarmaton!
Kinél mekkora és milyen macerát okozott?
K.
Itt Sülysápon (Pest megye) kb. 25-30 centi hó esett! :wink: Az előbb egy jót amerikai fociztunk a hóban! 8) :lol:
most éppen rokonoknál vagyok Gödön (Bp felett)
itt folyamatosan esik, sztem már vagy 35-40 centi esett...
Avatar
fcbarca0827
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3238
Csatlakozott: 2007.08.30. 14:29:21
Tartózkodási hely: Sülysáp

2010.01.30. 16:49:18

Krojf írta:Éjszakától mostanáig 36 centi friss hó hullott Balassagyarmaton!
Kinél mekkora és milyen macerát okozott?
K.
Itt Sülysápon (Pest megye) kb. 25-30 centi hó esett! :wink: Az előbb egy jót amerikai fociztunk a hóban! 8) :lol:
KowalskymegaVega,Supernem,HollywoodUndead,Fish!
Hiperkarma,VadFruttik,EstiKornél,AWS
30Y,BagossyBrothersCompany,Useme,Elefánt
Lezárt