Zlatan Ibrahimovic

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Lionel Kicsi Messi
Capitá del Barça
Hozzászólások: 988
Csatlakozott: 2007.12.28. 12:51:09
Tartózkodási hely: Kaposvár

2010.03.07. 12:38:19

Barcaman14 írta:Ahogy látom itt a hsz-eket nem éppen játszott jól tegnap sem Ibra. :roll: A kiállítás egyébként jogos volt? Valaki egy videót linkelhetne az esetről.....
teessék : http://www.youtube.com/watch?v=qiLJzf_eCT8
Avatar
matyi02
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1322
Csatlakozott: 2008.05.20. 17:14:23
Tartózkodási hely: Nagytétény

2010.03.07. 12:36:28

Barcaman14 írta:Ahogy látom itt a hsz-eket nem éppen játszott jól tegnap sem Ibra. :roll: A kiállítás egyébként jogos volt? Valaki egy videót linkelhetne az esetről.....

http://www.youtube.com/watch?v=qiLJzf_eCT8

Itt a videnyó :wink:

Ibráról inkább nem beszélek
Kép
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8689
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2010.03.07. 12:34:46

Igen valószínű, hogy akkora senki volt tegnap, hogy lement és egyből feljavult a támadó alakzatunk... Ő hátráltatta a támadásokat amíg ki nem állították... Hagyjuk. Emberek. Ezt az őrjítő baromságot. Max annyi történt, hogy 10 embernél hátrányban tudatosult bennünk, hogy van mit veszíteni és nagyon könnyen vereség lehet a vége, ezért támadtunk. Mellesleg azért mert támadtunk hátul majdnem kaptunk 2-3 gólt... Akkor a fenti logikát követve: lement Zlatan és rosszabbak lettünk hátul, nem? Szánalom magasfoka.
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2010.03.07. 12:27:12

Ahogy látom itt a hsz-eket nem éppen játszott jól tegnap sem Ibra. :roll: A kiállítás egyébként jogos volt? Valaki egy videót linkelhetne az esetről.....
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Avatar
levproff
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2809
Csatlakozott: 2007.12.06. 13:15:26
Tartózkodási hely: Sopron

2010.03.07. 12:09:57

Szerintem tegnap jó volt Zlatan. :)
2 gólt is köszönhetünk neki.
Az egyiket azért, mert kiharcolta a szabadrúgást.
A másikat meg azért, mer lement a pályáról. :o

Ha ő nincs..tegnap kikaptunk volna.
Így is hozzá lehet állni. :) :P
Kép
FC Barcelona: Més que un club! Visca el Barca!
Pep Team 2009 : Spanyol Bajnokság, Bajnokok Ligája, Spanyol Kupa, Európai Szuperkupa, Spanyol Szuperkupa, Klub VB!
Rewolution5
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1089
Csatlakozott: 2009.04.11. 10:04:30
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

2010.03.07. 11:36:30

istyke6 írta:be kellene tenni par meccsre Bojant kezdonek Ibra helyebe, hogy kicsit pattanjon helyre a csao, mert nagyon nem jol csinalja, amit akar csinalni.:D
Meg jol is jott szerintem ez a piros neki.
igen, így legalább belátná, hogy ha ilyen teljesítményt nyújt, akkor a csapatban helye nincs! :!:
Kép
Avatar
istyke6
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 373
Csatlakozott: 2009.11.05. 18:50:57
Tartózkodási hely: Erdély
Kapcsolat:

2010.03.07. 11:31:08

be kellene tenni par meccsre Bojant kezdonek Ibra helyebe, hogy kicsit pattanjon helyre a csao, mert nagyon nem jol csinalja, amit akar csinalni.:D
Meg jol is jott szerintem ez a piros neki.
I <3 FCB
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2010.03.07. 11:24:35

SzygBoty írta:Szerintem azért mert neked nem tetszik hogy itt van nem fogják eladni, ha külön levelet írsz nekik, akkor sem:) El kéne fogadni, mert még itt lesz pár évet!
Nem fogok írni levelet. Zlatan leigazolás a vezetőség és Pep felelőssége, ezért minden, amit tesz a pályán, ők a felelősek. Pep és sokan mások még bíznak benne, ennyi. Ez az én külön véleményem. Bele lehet kötni, de nem érdemes, mert nem fog vele változni a véleményem.
Fernando írta:Így utólag mindig mindenki okos. De tök jó, hogy ennyi ember kiáll érte. Miért nem lehet egyszerűen csak szorítani neki, hogy formába lendüljön?
Szorítok neki. Bizony. Azért, hogy ne hozza hátrányba a csapatát és tudjon viselkedni. Nagyon szorítok érte.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Lionel85 2010.03.07. 11:33:52-kor.
Kép
Kép
Kép
Avatar
currahee
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 353
Csatlakozott: 2008.07.05. 10:48:26

2010.03.07. 11:00:53

Barcaádám írta:jogosak a kritikák Ibrával szemben. Igen, nem jó, igen nem játszik jól. De mindig sír mindenki hogy jajj más kéne,bezzeg Eto'o, nézzük meg Villát milyen jó stb. Mindig az a jó aki nincs. Engem az idegesít legjobban hogy abszolút nem úgy játszik mint az Interbe amikor extraklasszis volt. Semmi váratlan trükk hirtelen bomba.Fedezi a labdát hátra passzol néha megindul vele és lő. Ennyi.
De lehet kritizálni de akkor mást is mert igazából senkit nem lehetne kiemelni hogy hű de nagyon jó.
Szerintem taktikai gondok vannak.
Ez a sok tili fölösleges még megforgatom a labdát 10x mire passzolok semmi széljáték bevisszük középre ahol 9 ember van csak az 5ösről lehet lőni.. vannak ám gondok, ezzel a lassúsággal megszívjük.
itt a pont!!
ugyanezt tudom elmondani a csapat egész játékát jellemzően idén és Ibráét is... vhogy amióta ide került pont azok a dolgok tűntek el a játékából ami kiemelte őt a csatárok közül. ritkán dob be egy-két trükköt ha igen akkor az sem jön be, nem lő eleget pedig ő aztán tüzelhetne bőven mert azt tud... a cselezések sem jönnek be ugy régen simán elment két ember mellett most meg már az első gondot okoz neki; meg alapvetően vhogy nem jól próbálja a szituációkból kihozni a lehetőséget (kifelé cselez, visszapasszol középen, rosszul dönt...)
egyértelműen taktikai problémák vannak és vhogy nem tudja ugy megértetni magát a többiekkel (mind két irányban értve).

mindenképpen formajavulást várok tőle mert egy jó ibrával könnyeben kilábalhatnánk ebből a siralmas hullámvölgyből (vagy inkább idényből...)
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5727
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2010.03.07. 10:56:40

socio66 írta:Viszont az benne van,hogy kioltanák egymást,miután alapvetően tök ugyanaz a posztjuk. Villa-nak szerintem fura lenne a szélső, valamelyest kiszolgáló szerepkör,azok után hogy az utóbbi években rá volt építve az egész Valencia.
Meg egyébként sem hiszem,hogy ő valós alternatíva lenne,de majd meglátjuk.
Hát igen, valós alternatíva sajnos sosem volt, de azért bízom benne, hogy a 6-8 elnökjelölt közül legalább az egyiknek eszébe jut vele kampányolni, aztán a többi is talán észbekap. :)

Azt viszont nem hiszem, hogy kioltanák egymást. Eto'o és Henry is jól működtek egymás mellett tavaly, pedig Henry inkább PL-csatár, nem olyan mint Villa. Villa ő gyors, technikás és sokkal jobban tud alkalmazkodni más játékrendszerekhez. (Így mi is tudnánk alkalomadtán 4-4-2-t játszani..)
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
socio66

2010.03.07. 10:47:36

Viszont az benne van,hogy kioltanák egymást,miután alapvetően tök ugyanaz a posztjuk. Villa-nak szerintem fura lenne a szélső, valamelyest kiszolgáló szerepkör,azok után hogy az utóbbi években rá volt építve az egész Valencia.
Meg egyébként sem hiszem,hogy ő valós alternatíva lenne,de majd meglátjuk.
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2010.03.07. 10:35:32

Én kitartok mellette!Menni fog ez neki!Belejön!Talán nem idén...Viszont olvasom itt a Villa-s variációt,hogy Henry helyett megpróbálni!Az nekem is tetszene szerintem megoldaná azt a feladatot!Gyors,technikás,gólerős!
Kép
Avatar
Mental_Theo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 938
Csatlakozott: 2005.09.11. 11:38:40
Tartózkodási hely: Árnyékszék

2010.03.07. 10:28:26

Nagyon [auto_cenzúra] formában van Ibra,de majd belejön, de szerintem csak jövőre...
---=FORCA BARCA=---
ELADÓ DEDIKÁLT Barcelona mezek Certificate-tel, továbbá dedikált Spanyol,Barcastb fotók,kártyák. Iniesta és Messi KLUBVB-s logóval MEZ és NADRÁG!
ha érdekel írj: batikaa@freemail.hu
Avatar
Barcaádám
Capitá del Barça
Hozzászólások: 811
Csatlakozott: 2009.04.05. 18:43:08
Tartózkodási hely: Békés

2010.03.07. 10:17:13

jogosak a kritikák Ibrával szemben. Igen, nem jó, igen nem játszik jól. De mindig sír mindenki hogy jajj más kéne,bezzeg Eto'o, nézzük meg Villát milyen jó stb. Mindig az a jó aki nincs. Engem az idegesít legjobban hogy abszolút nem úgy játszik mint az Interbe amikor extraklasszis volt. Semmi váratlan trükk hirtelen bomba.Fedezi a labdát hátra passzol néha megindul vele és lő. Ennyi.
De lehet kritizálni de akkor mást is mert igazából senkit nem lehetne kiemelni hogy hű de nagyon jó.
Szerintem taktikai gondok vannak.
Ez a sok tili fölösleges még megforgatom a labdát 10x mire passzolok semmi széljáték bevisszük középre ahol 9 ember van csak az 5ösről lehet lőni.. vannak ám gondok, ezzel a lassúsággal megszívjük.
Kép

"A helyzet az, hogy jelenleg a Barça maga a futball, és ahhoz, hogy legyőzd a Barçát, a futballt kell kiirtanod."
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5727
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2010.03.07. 10:12:58

socio66 írta:Ami még inkább bosszant,hogy van egy,a játékunkba tökéletesen illő spanyol csatár,aki le is mondott volna fizetéséről,hogy itt játszhasson. Mellesleg ő most is szállítja a gólokat.
Ez a legfájóbb az egészben... :? 3 lehetőségből kifogtuk a látszólag legrosszabbat, még azt sem mondhatjuk, hogy nem volt más lehetőségünk. Pénzügyileg is jobban jártunk volna, Villa feleennyiért rúgta volna a bőrt nálunk, na meg 15 ronggyal kevesebbet kellett volna kiadni érte.

Mostmár késő, úgyhogy mint azt már írtam csak szorítani tudunk Ibrának, de én jövőre elhoznám Henry helyett Villát (persze úgy, hogy a svéd is marad), mert szerintem Villához annyira passzol a stílusunk meg úgy az egész PD, hogy ott is szállítaná a gólokat. Akkor lehetne a 4-3-3-at variálni 4-4-2-re is és nem csak 4-3-1-2-re, mint az most szokott lenni meccsközben. 2 évnek meg elégnek kell lennie, hogy Ibra bizonyítson, ha nem fog, akkor meg ott lesz Villa alternatívának.

lehet, hogy picit eltévedt a hsz :oops:

P.S. mielőtt bárki belekötne, elmondanám, hogy nem temetem Ibrát. Szorítok neki ezerrel, megadom neki a 2 év bizonyítási lehetőséget, de ugyanakkor felhozok egy alternatívát, amivel akkor is jól járunk, ha Zlatan beválik. :wink:
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
socio66

2010.03.07. 10:02:48

Ennyi sz.r meccs után nehéz szépen fogalmazni vele kapcsolatban. Ha csak a legapróbb szikráját látnám annak,hogy a jövőben jobb lehet,akkor egy szót nem szólnék. De mondom,az utóbbi hónapok alapján semmi potenciál nincs benne ilyen téren,még a passzok sem mennek,nemhogy a helyzetbe kerülés,netán a góllövés..
Ami még feltűnt,hogy a kiállítása után kb. semmit nem estünk vissza támadásban,sőt..
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8689
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2010.03.07. 09:52:12

socio66 írta:
Fernando írta:Így utólag mindig mindenki okos. De tök jó, hogy ennyi ember kiáll érte. Miért nem lehet egyszerűen csak szorítani neki, hogy formába lendüljön?
Minden meccsen szorítok neki,de a tegnapi volt sorozatban kb. a tizenötödik meccse,amikor szinte jó megmozdulása sem volt.
Szerinted alaptalan a kritika?
A kritika nem alaptalan, de más a kritika és más temetni valakit és arról beszélni, hogy bár ne ő jött volna. Lesz ő még megmentő sokszor! :wink:
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
socio66

2010.03.07. 09:50:12

Fernando írta:Így utólag mindig mindenki okos. De tök jó, hogy ennyi ember kiáll érte. Miért nem lehet egyszerűen csak szorítani neki, hogy formába lendüljön?
Minden meccsen szorítok neki,de a tegnapi volt sorozatban kb. a tizenötödik meccse,amikor szinte jó megmozdulása sem volt.
Szerinted alaptalan a kritika?
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8689
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2010.03.07. 09:46:53

Így utólag mindig mindenki okos. De tök jó, hogy ennyi ember kiáll érte. Miért nem lehet egyszerűen csak szorítani neki, hogy formába lendüljön?
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
socio66

2010.03.07. 09:40:17

Bosszantóan gyenge még mindig,november vége óta folyamatosan..
Ha Messi nem lenne,el nem tudom képzelni,hol lennénk góllövés terén. Ami még inkább bosszant,hogy van egy,a játékunkba tökéletesen illő spanyol csatár,aki le is mondott volna fizetéséről,hogy itt játszhasson. Mellesleg ő most is szállítja a gólokat.
Ibrát padra tenném,ilyen alibi játékkal nincs helye a kezdőben. Jöjjön Bojan.
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8689
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2010.03.07. 08:51:34

Remélem igazad lesz Enjoy!

Remélem én is, hogy Bojan kezd, ideje használnunk már a játékosaink. Bár sanszos, hogy Iniesta foh elől játszani, Keita pedig a helyén.
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Enjoy
Capitá del Barça
Hozzászólások: 693
Csatlakozott: 2008.07.15. 14:07:18
Tartózkodási hely: Győr

2010.03.07. 08:30:06

Ez a piros komolyan jól jött nekünk, ill. Ibrának is.
Remélem észhez tér a srác, mert sokkal több van benne.
Addig Bojant játszatnám helyette, és csak egy-két meccs múlva állítanám be csereként. De szerintem még mindig nagyon hasznos lesz Ibra a bajnokság végén, ill. a Bl-ben.
Kép
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8689
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2010.03.07. 01:26:56

De leírtam lejjebb azt is mi az amit szerintem tehetne. Mindegy. Nagy mértékben kell javulnia.
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
chi omega
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2007.10.31. 11:36:58

2010.03.07. 01:05:28

vicces. ősszel beírtam ide, hogy ibrahimovic bár jól lődözi a gólokat, meg frankó dolgokat művel, láthatóan sokkal kevésbé illik a stílusba, lassú, sokat van lesen, és hogy nem a középpályán kéne kolbászolnia, amikor nekünk egy gólvadász kell előre. akkor persze még ő volt az isten, mert lőtte a gólokat. most kijöttek ezek a negatívumok, amiket fent említek, és egyből szemétre való a pali.
mértékkel, emberek.
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8689
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2010.03.07. 00:59:39

MR. TROMORT777 írta:
Fernando írta: Azért valljuk be annyira baromi jól nincs kiszolgálva... Sok labda nem lett még varázsolva a fejére
:arrow:
Fernando írta: Nekem túl merev. Csak áll ott mint...
Válaszoltál :wink:
Lehet hülye vagyok de nem tudom mire " :wink: ". Nem érzem ellentmondásnak vagy válasznak az egyiket a másikra.
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Lezárt