Barca vs Real

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Melyik csapat fog többet kiadni játékosokra ezen a nyáron?

Real
243
64%
Barca
135
36%
 
Szavazatok száma: 378
Avatar
Fevernova
Jugador del Barça
Hozzászólások: 171
Csatlakozott: 2009.05.14. 12:23:37
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2010.04.10. 12:08:30

Aki ma nyer az lesz a bajnok! Szoros jó kis meccset várok! Bármelyik csapat találhat egy gólt, ez egy rangadó természetesen ismét kihagyom :D Hülye vendéglátás... Eskűvőn poshadok... Hajrá Barca és szurkoljatok :D
SEX N MONEY...
lluisllach89
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3701
Csatlakozott: 2008.07.02. 22:46:30

2010.04.10. 11:45:22

istyke6 írta:Ez nem igaz, ilyen nincsen.
Tavaly majus 1.-en volt a Clasico. Akkor nem tudtam nezni, de 5 percenkent szoltak telefonon , hogy mi a helyzet.
Iden pedig szuletesnapozni vagyok meghivva.
Este fel 11 kor indulok haza, hogy nezzem meg a meccset, majd ejjel 1 kor indulok vissza... mindig valami kozbe jon.

Sok sikert kivanok mindket csapatnak, gyozzon a jobbik!

Visca el Barca!
Tavaly május 2.-án volt, de a Visca el Barca előtt politizáltál :D
Kép
"Azért mert valaki hibázott nem a futballt kellene megbüntetni.
Hibáztam és megfizettem érte. De a labda nem lett mocskos."- Maradona
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15501
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2010.04.10. 11:37:35

bali 15 írta:
elég egy madridi botlás ahhoz,hogy az élen legyünk.
Mindkét csapat idei meccseit nézve szerintem eléggé esélytelen arra hogy a Real a Classico utáni meccseit elveszítse. A Real-nak csak a Barcától kell félnie a bajnokságban. Ahogy nekünk is csak a Real-tól kell tartanunk.
Ezért [auto_cenzúra] a primera division, nem igen számíthatunk más csapatra akik keresztbe tehetnek a másiknak.

Ezt csak mint egy elmélet vezettem le,tudom hogy kicsi rá az esély hogy botlik bármely csapat,de az esély megvan,és ezek alapján már helyes a levezetésem.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
istyke6
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 373
Csatlakozott: 2009.11.05. 18:50:57
Tartózkodási hely: Erdély
Kapcsolat:

2010.04.10. 11:30:24

Ez nem igaz, ilyen nincsen.
Tavaly majus 1.-en volt a Clasico. Akkor nem tudtam nezni, de 5 percenkent szoltak telefonon , hogy mi a helyzet.
Iden pedig szuletesnapozni vagyok meghivva.
Este fel 11 kor indulok haza, hogy nezzem meg a meccset, majd ejjel 1 kor indulok vissza... mindig valami kozbe jon.

Sok sikert kivanok mindket csapatnak, gyozzon a jobbik!

Visca el Barca!
I <3 FCB
Avatar
bali 15
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2544
Csatlakozott: 2008.06.05. 20:18:25

2010.04.10. 11:27:00

elég egy madridi botlás ahhoz,hogy az élen legyünk.
Mindkét csapat idei meccseit nézve szerintem eléggé esélytelen arra hogy a Real a Classico utáni meccseit elveszítse. A Real-nak csak a Barcától kell félnie a bajnokságban. Ahogy nekünk is csak a Real-tól kell tartanunk.
Ezért [auto_cenzúra] a primera division, nem igen számíthatunk más csapatra akik keresztbe tehetnek a másiknak.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15501
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2010.04.10. 11:13:23

Egyébként az,hogy eldől e a Liga azt nem tudom megmondani,majd az idő ad rá választ.
Viszont érdemes megnézni,mi van ha nem X lesz és az egyik csapat kikap.
Vegyük először azt,hogy a Real vereséget szenved.Ebben az esetben 3 ponttal fogunk menni.Ez azt jelenti,hogy mivel jobb az egymás elleni eredményünk,ezért ha egyszer kikapunk még,akkor is előttük maradunk.Tehát nekünk úgymond,győzelem esetén,kétszer kell hibáznunk,ahhoz hogy ne legyünk bajnokok.
Ha a madrid nyer két góllal,akkor ugyanez a helyzet,csak az ó javukra.
Viszont ha csak egyetlen egy góllal nyer,akkor nekünk még mindig könnyebb dolgunk van azzal,hogy elég egy madridi botlás ahhoz,hogy az élen legyünk.
Szóval vannak itt lehetőségek,természetesen a legjobb az lenne,ha nyernénk,vagy X-nénk.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
barcafan1988
Barça B
Hozzászólások: 61
Csatlakozott: 2009.05.03. 01:50:15
Tartózkodási hely: Kecskemét

2010.04.10. 11:09:13

Én bombaerős kezdőt küldenék ki a gyepre, a lehető legerősebbet talán. vhogy így: Viki-dani-puyol-pique-maxwell-xavi-toure-ini-leo-henry-pedro(bojan) Sztem így rendesen alávághatnánk a madridnak az elmúlt hetek formáját hozva, és muszáj is ha megakarják nyerni a bajnokságot. (márpedig miért ne akrnák?:D) Itt az idő h ismét helyre billentsük a világot és a rendet a tabellán!!! Hajrá Barcaaaaaaa!!!
Avatar
LM10
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4726
Csatlakozott: 2008.12.26. 11:30:58
Tartózkodási hely: Gotham City

2010.04.10. 11:03:12

Mindenesetre ezen nem lepődnék meg annyira,mert Pep már megannyiszor okozott már meglepetéseket,hogy az ilyen döntéseire számítani lehet.
Ezt már rég leakartam írni. Míg Pep képes mindig váratlanokat húzni a kezdővel(többször sikeresen), ellenben a Realnál 1-2 nappal a meccs előtt leírt várható kezdőcsapat szinte mindig megegyezik az akkori kezdővel.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15501
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2010.04.10. 10:59:33

Várom már az estét,főleg így elolvasva a cikkeket :)

Egyébként a Középpályán én a Touré,Xavi,Busquets hármasnak szavaznék bizalmat, Keita szerepeltetésével óriási előnyt adunk a Madridnak. Bár lehet azért fog játszani hogy a baloson besegítsen Maxwellnek.
Mondjuk Touré nem hiszem hogy játszani fog,ismerjük Pepet...
És még egy meglepetésre számíthatunk a csapatban,lehet Iniesta sem lesz kezdő.Mindenesetre ezen nem lepődnék meg annyira,mert Pep megannyiszor okozott már meglepetéseket,úgy hogy az ilyen döntéseire számítani lehet.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2010.04.10. 10:33:11

Azt nem ecsetelem, h mennyire fontos meccs ez, mind a történelem, mind a jeenlegi helyzet miatt.

Ha képesek leszünk hozni a saját játékunkat akkor azt hiszem, h egy szoros meccsen, de nyerni fogunk. Ahhoz, h képesek legyünk, hozni ezt a bizonyos játékot, szerintem nagy szükség lenne arra, h Iniesta a középpályán, Xavi mellett kapjon szerepet.Hiszen igy meglenne a középpálya stabilitása és egyben kreativitása is.
Bár idén közel sem nyújt olyan teljesitményt, mint tavaly, én azonban Henry-t játszatnán a középcsatár posztján. Valahogy úgy érzem, h képes lenne egy jó meccset produkálni.
Fontos lesz, h kivegyük C.Ronaldo-t a játékból, legalábbis amennyire csak lehet, nem szabad, h sok labdát kapjon és nem szabad, h lendületbe jöjjön, mert ha lendületből tudja rávezetni a labdát a védőre akkor nagyon veszélyes a portugál. Éppen ezért fontos lesz, h Alves egy jó napot fogjon ki. Mivel most Ronaldo lesz vele szemben ezért nagy valószinűséggel kevesebbet tud majd felfutni és nem tudja olyan mértékben segiteni a támadásokat ahogy megszoktuk tőle.

Reméhetőleg Messinek sikerül átmentenie az Arsenal elleni formáját a mai meccsre is. Persze egyedül nem képes meccset nyerni, de egy jó Messi azért nagyon kell majd.

Forcaa Barcaa!!!
:wink:
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
ZsottaFCB
Jugador del Barça
Hozzászólások: 120
Csatlakozott: 2007.12.26. 19:22:58
Tartózkodási hely: Pest megye

2010.04.10. 10:31:20

Remélem kapok a fiúktól egy szép névnapi ajándékot :D
Drum and Bass makes my heart beat...

Barcelona! Mindenek felett!

Köszönöm,Köszönöm hogy Culénak születtem!
Avatar
barcaxavi
Barça B
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: 2008.02.22. 16:11:17
Tartózkodási hely: Budapest

2010.04.10. 10:29:23

LG írta:
lui1698 írta:Hatalmas meccs kezdődik majd 22:00-kor.
Nem lesz egyszerű menet. Nem lesz 2-6 se az biztos. Már nem Heinzék, Metzelderek szaladgálnak a madridi védelemben.
VISCA :!:
Ez az egyik dolog. A másik meg, most közel sem tudunk a legerősebb csapatunkal kiállni. Eleve két fontos emberünk sérült: Ibra és Abidal. Iniesta és Pique most térnek vissza csak a sérülésükből. Keita is nemrég sérült volt, és még talán annyira nem vette fel a ritmust. Henry és Touré idén csak epizódszerepeket kaptak eddig. Dani Alves is volt már jobb formában.
Szóval nem tudom. Sztem húzós lesz.
Azért ez nem teljesen igaz szerintem. Én úgy látom, hogy most Messi egy kicsit elhomályosította a többieket, de képesek vagyunk szerintem akár egy meccsre is felpörögni. Pl.: Pique, Dani és Henry általában extra motivált a Madrid elleni meccseken. Majd szétveti őket a tenni akarás.
Nagyon kevésen fog múlni a meccs, de egyszerű a formátum: aki többet hibázik, az kikap.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21304
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2010.04.10. 10:16:04

lui1698 írta:Hatalmas meccs kezdődik majd 22:00-kor.
Nem lesz egyszerű menet. Nem lesz 2-6 se az biztos. Már nem Heinzék, Metzelderek szaladgálnak a madridi védelemben.
VISCA :!:
Ez az egyik dolog. A másik meg, most közel sem tudunk a legerősebb csapatunkal kiállni. Eleve két fontos emberünk sérült: Ibra és Abidal. Iniesta és Pique most térnek vissza csak a sérülésükből. Keita is nemrég sérült volt, és még talán annyira nem vette fel a ritmust. Henry és Touré idén csak epizódszerepeket kaptak eddig. Dani Alves is volt már jobb formában.
Szóval nem tudom. Sztem húzós lesz.
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2010.04.10. 10:11:24

A Reallal kapcsolatban: Ők is nagyon jók mentálisan idén, elsősorban a bajnokságban. Számtalanszor fordítottak igazi csapatként, és otthon ugye még nem vesztettek pontot. Itt az ideje! :D
A védelmük szerintem nem áttörhetetlen és biztos hogy lesznek megingásaik bőven, ezeket pedig ki kell használni. A középpályájuk sem átjátszhatatlan szvsz. A támadásaik viszont nagyon veszélyesek, úgyhogy ott kell őket megszorongatni a védelemnek. Egy gyors kontra és már ott a baj. A távoli lövésiektől, pontrúgásaiktól nagyon tartok. Ezért kell elkerülni az ilyen helyzeteket.

Jó szurkolást mindenkinek ma estére! :wink: :)
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8698
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2010.04.10. 09:44:22

Én kiegyeznék egy gólgazdag döntetlenben is akár, a lényeg, hogy nem szabad kikapni, mert akkor valószínűleg a Liga ugrott. Hatalmas meccs lesz az biztos, nagyon várom már. Új fotelt is vettem nemrég a nagyszobába, hogy ott kényelmesebb nézni. :lol: Nem volt olcsó, remélem ezért is nyerünk. :lol: Viccet félretéve:

Nagyon nagy meccs lesz. Nüanszok és talán egyéni hibák fognak dönteni a meccsen. A védelmünk adott szerintem. Remélem látunk jónéhány nagy csatát, Alves-Ronaldo, Puyol-Higuaín. A középpályán Busquets-szel eléggé átjáróház idén, Tourét támogatnám ezerrel, mellette egy erős Xavi-Iniesta párossal, akárcsak tavaly Madridban. A csatársorban ismét remélem, hogy szerephez jut Bojan, mellette pedig Pedro és Messi. Elsősorban az argentintól várom a gólokat, de az is elég, ha remekül játszik, és kiszolgálja Bojan-t. (Bilbao elleni meccsen elég jól megértették egymást).

A Madridtól nem félek. Megverni nem fognak minket, annyira idén sem jók remélem (oder véleményem szerint). A kiscsapatok ellen nagyon megy a szekér, a nagyok ellen mind szenvedtek, vagy ki is kaptak. Egyedül talán a kontráik amik veszélyesek lehetnek és a pontrúgásaik. Ronaldo jól lövi, vagy jól is be tudja fejezni a beadott labda utáni helyzetet. Vigyázni kell rá. Higuaín-tól tartok a legkevésbé. Nem tudom miért. Nem érzem azt a srácban, hogy hűűű. Viszont a védelmük szerintem gyatra. Ha Arbeloa, ha Marcelo játszik a bal védő helyén nyert ügyünk van ott. :wink:
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2010.04.10. 09:33:10

Hatalmas meccs kezdődik majd 22:00-kor.
Nem lesz egyszerű menet. Nem lesz 2-6 se az biztos. Már nem Heinzék, Metzelderek szaladgálnak a madridi védelemben.

Ronaldora és Higuainra oda kell figyelnie Piquének és Puyolnak és akkor baj nem lehet. A Real középpályája szerintem nem egy nagy valami.

A kontráikkal alakíthatnak ki veszélyt, ezekre is nagyon kell figyelni.
Ha sikerül a saját játékunkat játszani akkor nyerhetünk.

VISCA :!:
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2010.04.10. 09:32:25

Szotyi írta:Simán leverjük a Madridot!Örüljenek ,hogy ha nem kapnak megint egy 6-ost!
Na így kell hozzá állni! :D
Szerintem nagy érvágás a madridnak hogy nem játszhat Kaká mert.. Mert nem kell mondanom miért meg most nem találok rá megfelelő szavakat :D
Szerintem ma nyerni fogunk ha törik ha szakad.
Enjoy
Capitá del Barça
Hozzászólások: 693
Csatlakozott: 2008.07.15. 14:07:18
Tartózkodási hely: Győr

2010.04.10. 08:57:20

bali 15 írta:Marhára pipa vagyok hogy Ibra nem játszhat. :evil:
A büdös életbe már......
Bár azt mondják hogy a játékunk nélküle dinamikusabb. :-k
Ez igaz volt addig, amíg nem lendült formába, de mint láthattunk Londonban, ez már megváltozott.
Hátrajött labdáért, nem a lesvonalon várta a labdát, ráadásul lefutotta a védőjét is, szval hatalmas érvágás JELENLEG a barcának!
Kép
Szotyi
Barça C
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2007.08.05. 17:21:06
Tartózkodási hely: Gyula

2010.04.10. 08:56:19

Simán leverjük a Madridot!Örüljenek ,hogy ha nem kapnak megint egy 6-ost!
Mindöröké Barcelona!!!!!
Avatar
bali 15
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2544
Csatlakozott: 2008.06.05. 20:18:25

2010.04.10. 08:40:19

Marhára pipa vagyok hogy Ibra nem játszhat. :evil:
A büdös életbe már......
Bár azt mondják hogy a játékunk nélküle dinamikusabb. :-k
Enjoy
Capitá del Barça
Hozzászólások: 693
Csatlakozott: 2008.07.15. 14:07:18
Tartózkodási hely: Győr

2010.04.10. 08:06:38

Facebook-ról töltöttem le, ill. raktam fel YT-ra a következő videót:
El Clásico - YouTube
De sajnos még nem konvertálta át a YT jobb minőségre, de így is átjön a feeling! :) Én már nagyon rá vagyok kattanva az estére!
Kép
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2010.04.10. 04:15:46

ElBartimaeus írta:
Bocsi, de Iniestanak van már egy gólja idén. ;) Csak sajnos nem emlékszem, hogy ki ellen lőtte. :oops:
BARCA-Racing 4:0,23. forduló :wink:

Hú,de várom már a kezdést...Még 18 óra.
Ez az a meccs,amin bármi előfordulhat,apróságok is döntően befolyásolhatják a végkimenetelt.Bízom egy sportszerű,eseménydús 90 percben.
Remélem a sporik ezúttal nem rontják el a szórakozásunkat,nem nyúlnak bele a meccsbe.Ezen kívül még annyi,h ne sérüljön meg senki.
És 3. kívánságként:legyen jó a helyzetkihasználás,sok gólt kérnék a meccsre!Lehetőleg persze minimum eggyel több vendéget :P

A tippem:
0:2 (0:1)
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
zsuni
Capitá del Barça
Hozzászólások: 606
Csatlakozott: 2009.02.08. 12:03:53
Tartózkodási hely: bp

2010.04.10. 01:47:49

Sztem majd minden játékos képes a gólszerzésre. Bojan is megmutatta hogy nem véletlenül van itt, Pedro pedig képes mindig a legjobbkor gólt lőni -és mikor lenne a legfontosabb ha nem ma- ha Henry játszani fog, benne is mindig ott a gól.
szerintem a világon két csapat van, akiknek tagjai 100%a képes gólt rúgni. ez lesz 10töl
Avatar
Sergi
Jugador del Barça
Hozzászólások: 200
Csatlakozott: 2007.06.25. 14:41:53
Tartózkodási hely: Hotel California

2010.04.10. 01:21:07

Ha én lennék Pep helyében(de nem vok,még jó :wink: ),a köv. lenne a csapatom:

VV-Alves,Piqué,Milito,Puyol-Touré,Xavi,Keita-Messi,Henry,Iniesta

Ezzel a 11-el meg lenne oldva a védekezés,mivel 2 vkp-val toljuk,plusz a pitbull is ott van balosra biztosítéknak.Elöl meg "Enrique-féle autokorrektor: a muszáJ pontos J :)" egy robosztus center,akit nem zabál fel Garay meg Albiol...Bár szívem szint Bojannak adnám a kezdőt,de egyértelmű h Henry oda fogja tenni magát,már csak dacból is.... :wink:
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7496
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2010.04.10. 01:18:11

Sanama írta:
Enjoy írta:Messin kívül ki lehet még potenciális gól szerző?
Mert én valahogy másból nem nézem ki, hogy bökjön egy-két gólt.
és ha leszedik a pályáról Messit, akkor... :(

Én Henry-t beraknám a kezdőbe, hátha megmaradt valami Ramos-nak az emlékezetében róla, s tartanának tőle :)
Na ez az én bajom is.
Messi és pont.
Emiatt mondják sokan a Barcára hogy Messi-függő. Sztem majd minden játékos képes a gólszerzésre. Bojan is megmutatta hogy nem véletlenül van itt, Pedro pedig képes mindig a legjobbkor gólt lőni -és mikor lenne a legfontosabb ha nem ma- ha Henry játszani fog, benne is mindig ott a gól. És ez még csak a támadó-szekció. Szal én nem félek. Ha pedig Messi hozza a formáját, akkor legalább 4 védő kell rá ami nem kis előny a többi támadónak.

Bár igazán csak úgy tudják őt kikapcsolni, ha Perez papa felvesz mégannyi hitelt plusz a házát hozzádobja és megveszi. :lol: Bár ez még poénnak is rossz.
Forca Barca!!!!
Lezárt