Barca vs Real

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Melyik csapat fog többet kiadni játékosokra ezen a nyáron?

Real
243
64%
Barca
135
36%
 
Szavazatok száma: 378
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2010.04.19. 13:51:41

Etooka írta:Egyáltalán nem az fog dönteni, ki játszik több meccset. Tavaly is ennyivel többet játszottunk, mégis nyertünk.
Én nem is mondtam,h bármit el fog dönteni,h jócskán több meccset játszunk idén is.Csak kíváncsiságból utánaszámoltam és érdekességképpen betettem ide.
A meccsszámtól függetlenül feltétel nélkül hiszek a csapatunk győzelmében mindkét fronton.Ennek értékét pedig nagyon felértékeli,h egy jóval pihentebb riválist tudunk megelőzni és kézben tartani a bajnokságot.
:wink:
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
barca2010
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 330
Csatlakozott: 2009.06.15. 11:01:33
Tartózkodási hely: Budapest

2010.04.19. 13:35:37

Miért ne lehetnének barátok? Azért, mert a két klub szurkolói nem szeretik egymást, azért még a játékosok lehetnek jóban, főleg akik együtt játszanak a válogatottban. Lehet, hogy a rajongók vérmesebben veszik az eredményeket, mint maguk a játékosok. Pedig mi is múlik nekünk szurkolóknak azon, hogy ki lesz a spanyol bajnok??? Nekik meg, akkor is ott lesz a pénz a zsebükben, ha nyernek ha nem. Persze mielőtt bárki is azt gondolná, hogy én nem izgulok egy-egy Barca meccs előtt, azért elárulom, hogy de nagyon is. Csak rájöttem, hogy semmi értelme nincs a szitkozódásnak. Most mi vagyunk fent, jövőre meg lehet, hogy a Madrid.
Mindig bele lehet magyarázni dolgokat, de nem érdemes. Az lesz a bajnok aki a végén elöl lesz, és az a jobb csapat ha tetszik ha nem. Ez legyen akár a Barca akár a Madrid.
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva, de ha nyertek, a nevetek ÖRÖKRE fent marad.” Josep Guardiola (2009)

"A spanyol futball jelenlegi problémája az, hogy mindenki azt gondolja, hogy olyan játékosai vannak, mint a Barcának. A Barca játékosaiban olyan technikai tudás van, amely a világ egyetlen másik csapatában sincs. Ezért nem próbálkozhatsz úgy játszani, ahogy ők, ez lehetetlenség." - Fabio Capello

BARCA FOREVER!!!
Avatar
Charlie
Öreg Harcos
Hozzászólások: 6901
Csatlakozott: 2004.10.08. 11:13:39
Tartózkodási hely: East Side

2010.04.19. 13:17:47

LG írta:Figyelj, nem kell ezen kiakadni. Te mit szólnál hozzá, ha egy homokos futbalista lennél, akinek évente egy jó meccse van, a többin vegetálsz, és a világ legszánalmasabb, legellenszenvesebb klubjába játszol, és az ősi rivális félévenként iskola játékkal aláz? Neked is csak káröröm maradna.
LG for preZident! Egyebet nem tudok mondani, kérem kapcsojjjja ki.
C.
"A spanyol futball jelenlegi problémája az, hogy mindenki azt gondolja, hogy olyan játékosai vannak, mint a Barcának. A Barca játékosaiban olyan technikai tudás van, amely a világ egyetlen másik csapatában sincs. Ezért nem próbálkozhatsz úgy játszani, ahogy ők, ez lehetetlenség." - Fabio Capello
cyrax
Jugador del Barça
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2009.08.19. 13:27:11

2010.04.19. 13:17:18

LG írta:Figyelj, nem kell ezen kiakadni. Te mit szólnál hozzá, ha egy homokos futbalista lennél, akinek évente egy jó meccse van, a többin vegetálsz, és a világ legszánalmasabb, legellenszenvesebb klubjába játszol, és az ősi rivális félévenként iskola játékkal aláz? Neked is csak káröröm maradna.
Hehh :D
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21328
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2010.04.19. 13:14:02

Figyelj, nem kell ezen kiakadni. Te mit szólnál hozzá, ha egy homokos futbalista lennél, akinek évente egy jó meccse van, a többin vegetálsz, és a világ legszánalmasabb, legellenszenvesebb klubjába játszol, és az ősi rivális félévenként iskola játékkal aláz? Neked is csak káröröm maradna.
cyrax
Jugador del Barça
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2009.08.19. 13:27:11

2010.04.19. 13:08:21

zsuni írta:
Csak a szokásos sportszerű real hozzáállás:
http://www.nemzetisport.hu/spanyol_labd ... en-2025428

Mellesleg kiváncsi vagyok, mekkora barát lehet Eto'o...szánalmas
Guti és Eto'o baromi nagy barátok, de hát te nyílván jobban tudod mint ő maga :lol:
egyébként meg rengetegszer olvastam, hogy a Barca játékosok a Realnak szurkoltak volna :lol: Káká-n is csomó
Az ellenkezőjét viszont nem olvastad szerintem. Hogy a Real ellen. És itt erőől van szó. Ha így is gondolja, tartsa magában, nyilvánosan lenyilatkozni elég szánalmas és gusztustalan. Csakúgy, mint Marcelo és Higuain...
zsuni
Capitá del Barça
Hozzászólások: 606
Csatlakozott: 2009.02.08. 12:03:53
Tartózkodási hely: bp

2010.04.19. 12:50:55

Csak a szokásos sportszerű real hozzáállás:
http://www.nemzetisport.hu/spanyol_labd ... en-2025428

Mellesleg kiváncsi vagyok, mekkora barát lehet Eto'o...szánalmas
Guti és Eto'o baromi nagy barátok, de hát te nyílván jobban tudod mint ő maga :lol:
egyébként meg rengetegszer olvastam, hogy a Barca játékosok a Realnak szurkoltak volna :lol: Káká-n is csomó
cyrax
Jugador del Barça
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2009.08.19. 13:27:11

2010.04.19. 12:46:14

Csak a szokásos sportszerű real hozzáállás:
http://www.nemzetisport.hu/spanyol_labd ... en-2025428

Mellesleg kiváncsi vagyok, mekkora barát lehet Eto'o...szánalmas
zsuni
Capitá del Barça
Hozzászólások: 606
Csatlakozott: 2009.02.08. 12:03:53
Tartózkodási hely: bp

2010.04.19. 12:24:52

Real ellen miért játszik minden csapat 0 motiváltsággal? Evil or Very Mad . Nem hiszem el h a tegnap a Valencia olyan támadokkal 1 gólt nem szereztek.
Real az összes meccsét nyerni fogja ez tuti!
bocsánat, a Barca ellen hogy játszott a Valencia? ja sehogy. akkor ez nem volt probléma.most meg lázadás van, mert ez a f.s Valencia nem küzdött. egész évben nem küzdöttek, ha néznétek 1szer Valencia meccset. egy sz.r csapat, lélektelen semmi. Villa-n kivül minden játékos egy kalap, de már Villa is lesüllyed a szintjükre
riboo
Jugador del Barça
Hozzászólások: 137
Csatlakozott: 2007.08.22. 23:34:46
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2010.04.19. 12:16:09

Szépjónapot! :P

A finishez érkezve mostmár én is írok egy két gondolatot ide...

A tegnapi valencia sajnos abszolút nem akart bátran futballozni a fővárosban, pedig a garnitúrájuk ezt lehetővé tenné. Egy lagymatag iksz vagy egy kis különbségű zakó teljesen megfelelt nekik. A real pedig túl "éles" csapat ahhoz, hogy ezt ne büntesse meg!

Nekünk az espanyol személyében egy igencsak rágós falat jutott. Akármennyire is színtelen, szagtalan csapat a kistesó, a Barca ellen mintha csak az életükért játszanának. Ez már így megy hosszú-hosszú évek óta... :wink: (*Jó volna látni a Madriddal szemben egy hasonlóan motivált Atleticót, csak a "kiegyenlítettség" kedvéért.)

Madridban az idény elejétől fogva vérszemet kaptak a srácok... s nincs az a kudarc számukra, ami ezt enyhítené. Ez viszi őket előre, így hol jobb, hol kevésbé jó játékkal de hozzák a meccseiket.
A barca (csak) abban az esetben éghet meg, ha nem saját magára figyel és elkezd spekulálni a hátralévő meccseken. (Valljuk meg, ez Guardiola ténykedése óta nem igazán jellemző)

A hátralévő meccseket tekintve én a saját sorsolásunkat nem érzem különösebben veszélyesnek, de tipikusan olyan meccsekről van szó, amiken kellő alázat nélkül bizony megüthetjük a bokánkat.
A túloldalon talán a Mallorca jelenthet kellemetlen pirulát a Real számára. Ők alapból szeretnek beleköpni a királyi levesbe, de most a Bl helyezésük, illetve az imponáló hazai mérlegük méginkább feltüzelheti őket.
Akiben én személy szerint még érzek potenciált egy meglepetésre, az az Osasuna. Camacho mindenkor össze tudja úgy szedni a csapatát, hogy az veszélyt jelentsen bármely nagynevű ellenfélre! :P
A többi meccs behúzásához a Real puszta lelkesedése is elegendő lesz szerintem!

Akármi lesz a vége Mi, Barca szimpatizánsok nem tehetünk mást, csak megemeljük a kalapunkat a csapat idei játéka után.
A srácok pedig két kupa magasba emelését érdemlik meg. De ezt el kell hinni, és tenni kell érte az utolsó sípszóig! :oops:

Mindenkinek Jó Szurkolást! Visca El Barca!!!

Üdv: riboo
Több, mint egy klubb...
B. Tamás
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2006.02.25. 21:20:32
Kapcsolat:

2010.04.19. 10:56:48

Egyáltalán nem az fog dönteni, ki játszik több meccset. Tavaly is ennyivel többet játszottunk, mégis nyertünk.

Én bízok a csapatban, és egyáltalán nem látom vészesnek a sorsolásunkat. Sevilla ellen felpörögnek majd a srácok, és mivel a Sevilla nem egy favágó banda általában, így nyerni is fogunk. A Villarrealtól sem félek egyáltalán, mert ilyen közel a bajnoki címhez 200%ot fog kiadni magából a csapat, ez pedig elég lehet a győzelemhez.

A Madrid is behúzza az összes meccsét, kivéve a mallorcai nekces. NEm is azért, mert olyan félelmetesek otthon, hanem azért, mert a két szélsőjük, a Castro meg a Valera eszméletlenül jól csinálják, amit csinálnak. Középen egy Aduriz/Webo pedig éhesen várja majd a lasztikat, amik jönni is fognak. Ott megizzadhat a Real.
.
mindorokke_barca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1360
Csatlakozott: 2008.02.10. 10:48:21

2010.04.19. 10:24:47

Real ellen miért játszik minden csapat 0 motiváltsággal?
:) Több lehetőség van.

1. Mert minden csapat azt akarja, hogy ők legyenek a bajnokok, így vannak ezzel a bírók is.
2. Mert nem jelent nekik motivációt a Real ellen játszani.
3. A fenti két lehetőséget sokan szeretik hallani, hogy megnyugodjon a lelkük, pedig köze nincs a valósághoz, így marad a frusztrált sajnálkozás.
Nem hiszem el h a tegnap a Valencia olyan támadokkal 1 gólt nem szereztek.
Erre inkább nem mondok semmit.
Avatar
Ronal.10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1255
Csatlakozott: 2005.12.18. 09:10:35
Tartózkodási hely: Dunakeszi

2010.04.19. 10:14:15

Real ellen miért játszik minden csapat 0 motiváltsággal? :evil: . Nem hiszem el h a tegnap a Valencia olyan támadokkal 1 gólt nem szereztek.
Real az összes meccsét nyerni fogja ez tuti!
Avatar
LM10
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4726
Csatlakozott: 2008.12.26. 11:30:58
Tartózkodási hely: Gotham City

2010.04.19. 10:08:09

Na akkor The Final Countdown 8) :lol:

BARCA------------REAL

Inter
Xerez(O)---------Zaragoza(I)
Inter
Villarreal(I)-------Osasuna(O)
Tenerife(O)-------Mallorca(I)
Sevilla(I)----------Bilbao(O)
Valladolid(O)------Malaga(I)

A Real meccsei közül csak a Bilbao eleinte érzem fix hazainak. A Zaragoza már nem az a csapat akit otthon a Real megszórt 6 góllal. Kemény meccs lesz, bár a Real nyerhet.
A Mallorca ellen bízik itt mindenki a botlásban, én is. Otthon a Mallorca minket is majdnem megállított.
Az Osasuna ha úgy játszik, mint ellenünk a Nou Campban, akkor ott is lehet meglepetés, de úgy sem lesz.

De mivel mi vezetünk 1 ponttal, ezért rajtunk áll a bajnokság. Érzem annyira profinak Pepet és a játékosokat, hogy fejben felérik ésszel, hogy minden meccset nyerni kell, és akkor kit érdekel a real. Újra izgalmas szezon hajrá a bajnokságban, DE most mi vagyunk előnyben(ellenben 07-ben ugye.. :roll: )
dr. Mezey
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 424
Csatlakozott: 2007.12.23. 14:50:33
Tartózkodási hely: Moszkva

2010.04.19. 10:05:26

Engem csak az érdekelne hogy CR mit csinált a pályán mikor a 2. gólt rúgta. A második félidő elején még berúgott egy "gólt" les/sípszó után. Ezért mindenki más megkapja a sárgáját kivéve őt. De a becsúszása is határeset volt( hátulról, nyújtott lábbal), adtak ezért már pirosat. De mindegy, ezt már meglehett szokni, így nagyobb öröm lesz hogy megint lenullázzuk őket.
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2010.04.18. 23:32:50

Reménykedtem benne persze,h a Vale képes lesz a meglepetésre,de sejtettem,h nem nagy esélye van ennek.Nem is lett semmi meglepő,2:0.
Az utsó 20 percet láttam csak nagyjából,így nem sokat tudok mondani.CRnek két megmozdulását láttam,egyik sem tetszett. Az a becsúszás meg a gólja sem tett túl boldoggá. :?

Az angol bajnoksághoz hasonlóan itt is szinte ugyanígy zajlik a bugi.A már biztosnak tűnő előny nagy része el is fogyott az éllovasoknál.Ott a cselszkij dobott el sokat (én ennek kifejezetten örülök 8) ),itt meg ugye a mi botlásunkat használta ki a rivális.NEm adja egyik csapat sem olcsón a bőrét,uh ebből nagyon komoly hajrá lehet.
Itt már a kisebb csapatok elleni "kötelező meccsek" is neccesek lehetnek,mert egyre nagyobb tétje van mindnek.Fejben nagyon egyben kell lennie a bajnoknak.De hát ez amúgy is csak az igazi bajnokok erénye 8)

Idén az Inter elleni lesz a BARCA 54. tétmeccse meccse a szezonban ,míg a blankóknak a Valencia volt a 43. idén.BL döntőzésünk esetén 61-gyel zárunk,míg a rivális 48nál fejezi be az idényt.Akármi is lesz a vége a szezonnak (bár megggyőződésem,h meg tudjuk nyerni a PD+LLiga duplát 8) ),én mindenféleképpen már most emelem kalapom a csapatom előtt,h ilyen terhelés mellett is ilyen derekasan teljesít.
Igaz,h nem volt mindig gördülékeny a dolog a játékban,de mivel emberekről van szó,így benne van a pakliban.Szépen jöttek az eredmények,így nem lehet panaszunk,és mostanában azért a szép játékra sem lehetett szavunk.(Bár ezt nem pont most,a béta-katalánok elleni meccs után kéne írnom :lol: :? )Ahhoz képest,h tulajdonképpen egy fél bajnokságnyival többet játszik idén a Blaugrana,így ez mindenképpen óriási dolog.
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
shawn
Jugador del Barça
Hozzászólások: 117
Csatlakozott: 2010.04.04. 22:24:03

2010.04.18. 23:04:25

Amikor mondta hogy Albiol nem játszhat a következő meccsen, jót röhögtem :twisted: még egy pontvesztés halálos lesz,(mert ezek mindet behuzzák...) úgyhogy nagyon oda kell figyelni :evil: :!:
Avatar
kennyke04
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1360
Csatlakozott: 2007.04.17. 14:04:52
Tartózkodási hely: DöBö

2010.04.18. 23:03:39

Raul#7 írta:Partjelzőkről annyit, hogy legalább 4-5 olyan "lest" húztak be, amikor ziccerbe ment volna el Ronaldo, vagy Higuain... Ennyit arról, hogy minket tolnak a bírók. Egyszerűen mérhetetlenül sz*r a spanyol bírói testület.
ugyanúgy behúzták a Valenciának is, vitatkozni lehet a bírókról de hülyeség... (de agyam felbaxa, hogy divat lett mindenki sárgáját/pirosát eltörlik, nálunk meg olyanokért kapunk lapot, hogy kacag a vakbelem... )
"A fociban az a lényeg,
hogy a labdát, ahhoz passzold, akin ugyanolyan színű mez van, mint rajtad.
Ja! És futni kell! A vízilabdában ezt már rég kitalálták: aki nem úszik - megfullad."
- Hofi Géza
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15503
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2010.04.18. 22:55:57

daffy írta:én azt mondom,hogy 38 meccsen akárki nyeri a ligát,az megérdemli,ez nem 1 meccsen dől el,amit be lehet mákolni.
Persze,ez így van,csak azt mondom,hogy ezt most így,hogy oda-vissza ütöttünk titeket,így inkább mi veszthetjük el,a mi hibánkból lehettek csak bajnokok.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2010.04.18. 22:54:05

én azt mondom,hogy 38 meccsen akárki nyeri a ligát,az megérdemli,ez nem 1 meccsen dől el,amit be lehet mákolni.
ami borzasztó,hogy gyenge játékkal meg lehet verni egy 3. helyezett csapatot.az külön szörnyűség,hogy nem nehéz ilyen gyenge csapatokat találni a ligában. nem való európai kupába a 3-4-5-6. csapat.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15503
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2010.04.18. 22:49:39

daffy írta:nem elég a 2x pontos difi a második és a harmadik között?

Hát már az is elég sokatmondó. Viszont ha mi elszórakozzuk a bajnokságot,az nem a real érdeme lesz. Mégpedig azért,mert láttuk mekkora a különbség egymás elleni meccsen jelenleg a Barca meg a real között. Ég és föld mondhatni. De be kell húzni,nincs mese,mert sokkal jobb csapatunk van.
Csak Pep ne taktikázzon többet,hanem küldje ki motiváló szavakkal a fiúkat,nem kell a hülyeség.

Egyébként szerintetek most is eltörlik Albiol sárgáját?esetleg Ronaldoét?
Ismerve a körülményeket,sanszos :twisted:
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Raul#7
Barça B
Hozzászólások: 99
Csatlakozott: 2009.12.13. 00:02:04

2010.04.18. 22:46:20

Két ellentétes félidő, az elsőben egy motivált jól játszó Real. A másodikban csak a mezt vitték ki a srácok, Ronaldo megmutatta miért is utálják annyian...
Partjelzőkről annyit, hogy legalább 4-5 olyan "lest" húztak be, amikor ziccerbe ment volna el Ronaldo, vagy Higuain... Ennyit arról, hogy minket tolnak a bírók. Egyszerűen mérhetetlenül sz*r a spanyol bírói testület.
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2010.04.18. 22:42:26

Rivaldo11 írta:Két gyenge csapat borzalmas meccse. Ha a madrid így játszott volna ellenünk, egy hatost megint hintettünk volna. Azt a Bruno gyereket még egy öregek otthonából igazolt járókeretes nyugdíjas is etetné. ronci tesz arról, hogy szimpaikusabb legyen. Ma is hányinger, de a gólja megvan, ez a lényeg. Igaz, már rég zuhanyoznia kellene.
Ennek a csapatnak az esetleges bajnoki címe tényleg a liga szegénységi bizonyítványa lenne.
nem elég a 2x pontos difi a második és a harmadik között?
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2010.04.18. 22:39:49

Két gyenge csapat borzalmas meccse. Ha a madrid így játszott volna ellenünk, egy hatost megint hintettünk volna. Azt a Bruno gyereket még egy öregek otthonából igazolt járókeretes nyugdíjas is etetné. ronci tesz arról, hogy szimpaikusabb legyen. Ma is hányinger, de a gólja megvan, ez a lényeg. Igaz, már rég zuhanyoznia kellene.
Ennek a csapatnak az esetleges bajnoki címe tényleg a liga szegénységi bizonyítványa lenne.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2010.04.18. 22:34:33

Valencianak is a 2kapufa más,vagy épp Barca ellen bemegy :)
2-0 vége.
1pont
Lezárt