Barca vs Real

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Melyik csapat fog többet kiadni játékosokra ezen a nyáron?

Real
243
64%
Barca
135
36%
 
Szavazatok száma: 378
dr. Mezey
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 424
Csatlakozott: 2007.12.23. 14:50:33
Tartózkodási hely: Moszkva

2010.05.20. 18:36:50

sjd írta:
salas9 írta: Egy másik 2009-es év végi cikkben a World Soccer leírja a 20 legnagyobb adóssággal rendelkező klubot. Íme az első 10:


6. Barcelona 384
Ez h jött ki?
http://www.fcbarcelona.com/web/english/ ... 02955.html

"FC Barcelona paid back 26 million euro, reducing the debt from 39.8 million to 13.6 million and that “the bank debt will be wiped clear on 30 October”. "

ez 2009 okt. 30ra vonatkozott, tehát nincs hitelünk
Rosell szerint 420 millio euro tartozásunk van
Avatar
kilibarca
Capitá del Barça
Hozzászólások: 756
Csatlakozott: 2007.06.13. 14:35:35
Tartózkodási hely: Lélekben Camp Nou

2010.05.20. 18:36:06

Colin írta:1)
Köszi ez így reális és korrekt :wink:
Colin írta:Esetleg egy 4-1-3-2-t tudok elképzelni, amolyan vkp-iniesta-xavi-messi tengelyt, elől pedig ibra-villa duó.
4-3-3 nem nagyon fog változni szerintem 100%.Maximun Villa kicsit beljebbről indul balról(vagy ugye középen lesz). Az 1 VKP olyan minha csak ő védekezne és ez nem így van mint tudjuk.Xavi és Iniesta is rendkívül hatékonyan szereznek labdát.
Colin írta:azok után amit mi kapunk mindig 1-1 rossz igazolás után, nem mondom hogy szomorkodni fogok ha tovább is áll az Ibra-Csiga duó
Zlatantól mindenki nagyon sokat várt az ára miatt meg amiatt hogy Eto'o helyére jött.A szezonja felemásra sikeredett de a bajnoki címből nem is kicsit kivette a részét. Nagyon sok pontot hozott nekünk így rossz igazolásnak nem nevezném.Maradni fog szvsz, csak Chelsea vehetné meg ,de Ancelotti előbb venné meg Patot vagy Torrest.
Dimitrij is marad valószínű még lehet belőle valami nem olyan idős.
Colin írta:Valdes megérdemelte hogy kerettag legyen. Szerintem Casillastól az 1-es mezt senki nem veheti el jelenleg, de kinőtte a legtöbb hibáját.
Én azt mondom ,hogy jelenleg pont Valdés érdemelné meg hogy ő legyen 1es.De erre nincs esély mert Casillas évek óta uralja ezt a posztot.Persze Iker is megérdemli csak az utóbbi két évben többet hibázott.
Avatar
Mental_Theo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 938
Csatlakozott: 2005.09.11. 11:38:40
Tartózkodási hely: Árnyékszék

2010.05.20. 18:30:21

Colin írta:Függetlenül a lentebbi témáktól:

1) Gratulálok a Barcelonának. Fájdalom, de megérdemeltétek. A két Clasico sajnos magáért beszél (még ha szerintem nem is volt olyan nagy különbség, főleg a tavaszi meccsen) de mindenképp megérdemelt Barca győzelem. [auto_cenzúra] érzés, de ez van.

2) Villa leigazolása szerintem jó húzás volt. De mindenképp kíváncsi leszek hogy hogyan fogja játszatni Ibrát és Villát Pep, kicsit ilyen "két dudás" szaga van a dolognak, bár Villa tud balszélről játszani, és Ibra kicsit hátrébb, de lássuk be, elsődlegesen mind a ketten kíméletlen befejező csatárok.
Esetleg egy 4-1-3-2-t tudok elképzelni, amolyan vkp-iniesta-xavi-messi tengelyt, elől pedig ibra-villa duó. Kérdés, hogy egy VKP elég-e. (Ha Cesc is megy hozzátok, akkor végképp nem tudom)
Ugyanakkor ha Ibra megy, akkor egy kis mosoly meg fog jelenni az arcomon, azok után amit mi kapunk mindig 1-1 rossz igazolás után, nem mondom hogy szomorkodni fogok ha tovább is áll az Ibra-Csiga duó. Ettől lehet hogy én vagyok a rossz ember, de így érzek. :)

3) Valdes megérdemelte hogy kerettag legyen. Szerintem Casillastól az 1-es mezt senki nem veheti el jelenleg, de kinőtte a legtöbb hibáját.

Asszem ennyi.
Real sikerekben gazdag, de legalább ennyire izgalmas következő idényt kívánok. (Az mondjuk más kérdés, hogy mi lesz így a Liga BBVA-val, mert a Valenciából ugye Villa oda, lehet hogy Silva ide, a Sevilla meg nem volt egy nagy faktor idén sem.)
Teljesen egyet kell hogy értsek. Reménykedem egy Barca-Real kupadöntőben,vagy egy BL döntőben végre:)

abban is igazad van,hogy itt Ibra, amott Kaká nem jött be, de lehet mindkettőnek csak idő kell. És számomra is kérdés,hogyan játszatná együtt Villát és Ibrát.
---=FORCA BARCA=---
ELADÓ DEDIKÁLT Barcelona mezek Certificate-tel, továbbá dedikált Spanyol,Barcastb fotók,kártyák. Iniesta és Messi KLUBVB-s logóval MEZ és NADRÁG!
ha érdekel írj: batikaa@freemail.hu
Avatar
Pocs13
Barça C
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:07:53
Tartózkodási hely: Budapest

2010.05.20. 18:12:05

sjd írta:
salas9 írta: Egy másik 2009-es év végi cikkben a World Soccer leírja a 20 legnagyobb adóssággal rendelkező klubot. Íme az első 10:


6. Barcelona 384
Ez h jött ki?
http://www.fcbarcelona.com/web/english/ ... 02955.html

"FC Barcelona paid back 26 million euro, reducing the debt from 39.8 million to 13.6 million and that “the bank debt will be wiped clear on 30 October”. "

ez 2009 okt. 30ra vonatkozott, tehát nincs hitelünk
Ettől simán lehetséges. Gondolom nem egy banktól vette fel a csapat az összes hitelt...
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2010.05.20. 18:05:14

salas9 írta: Egy másik 2009-es év végi cikkben a World Soccer leírja a 20 legnagyobb adóssággal rendelkező klubot. Íme az első 10:


6. Barcelona 384
Ez h jött ki?
http://www.fcbarcelona.com/web/english/ ... 02955.html

"FC Barcelona paid back 26 million euro, reducing the debt from 39.8 million to 13.6 million and that “the bank debt will be wiped clear on 30 October”. "

ez 2009 okt. 30ra vonatkozott, tehát nincs hitelünk
Colin
Capitá del Barça
Hozzászólások: 834
Csatlakozott: 2005.04.10. 20:04:13
Tartózkodási hely: Debrecen

2010.05.20. 17:41:00

Függetlenül a lentebbi témáktól:

1) Gratulálok a Barcelonának. Fájdalom, de megérdemeltétek. A két Clasico sajnos magáért beszél (még ha szerintem nem is volt olyan nagy különbség, főleg a tavaszi meccsen) de mindenképp megérdemelt Barca győzelem. [auto_cenzúra] érzés, de ez van.

2) Villa leigazolása szerintem jó húzás volt. De mindenképp kíváncsi leszek hogy hogyan fogja játszatni Ibrát és Villát Pep, kicsit ilyen "két dudás" szaga van a dolognak, bár Villa tud balszélről játszani, és Ibra kicsit hátrébb, de lássuk be, elsődlegesen mind a ketten kíméletlen befejező csatárok.
Esetleg egy 4-1-3-2-t tudok elképzelni, amolyan vkp-iniesta-xavi-messi tengelyt, elől pedig ibra-villa duó. Kérdés, hogy egy VKP elég-e. (Ha Cesc is megy hozzátok, akkor végképp nem tudom)
Ugyanakkor ha Ibra megy, akkor egy kis mosoly meg fog jelenni az arcomon, azok után amit mi kapunk mindig 1-1 rossz igazolás után, nem mondom hogy szomorkodni fogok ha tovább is áll az Ibra-Csiga duó. Ettől lehet hogy én vagyok a rossz ember, de így érzek. :)

3) Valdes megérdemelte hogy kerettag legyen. Szerintem Casillastól az 1-es mezt senki nem veheti el jelenleg, de kinőtte a legtöbb hibáját.

Asszem ennyi.
Real sikerekben gazdag, de legalább ennyire izgalmas következő idényt kívánok. (Az mondjuk más kérdés, hogy mi lesz így a Liga BBVA-val, mert a Valenciából ugye Villa oda, lehet hogy Silva ide, a Sevilla meg nem volt egy nagy faktor idén sem.)
REAL MADRID C. DE F.
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2010.05.20. 15:14:23

Ezek szerint Rosell (500milája) közel jár a valósághoz. jó lenne ha Laportáék reagálnának a Roselles cikkre. csak, hogy tiszta vizet önthessünk a pohárba.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
salas9
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2486
Csatlakozott: 2006.09.26. 14:37:40
Tartózkodási hely: Győr

2010.05.20. 15:04:15

Érdekes cikk. Majdhogynem évről-évre leír mindent. A cikk legvégén pedig azt is leírják, hogyha jól értem a Barcelona gazdasági modellje fent tartható.

Egy másik 2009-es év végi cikkben a World Soccer leírja a 20 legnagyobb adóssággal rendelkező klubot. Íme az első 10:

1. Manchester United 699 millió euró
2. Real Madrid 494
3. Atlético Madrid 449
4. Valencia 441
5. Arsenal 416
6. Barcelona 384
7. Chelsea 339
8. AS Roma 330
9. Liverpool 313
10. Deportivo 257

Azért ez sem kevés.
Kép
Guardiola
Capitá del Barça
Hozzászólások: 699
Csatlakozott: 2004.10.14. 10:40:57

2010.05.20. 14:57:16

Bár nem friss 2009 szeptemberi de érdemes elolvasni. A Real és a Barcelona gazdasági modelljét elemzi, számokkal, érthetően.


Real Madrid és FC Barcelona közti gazdasági felfogás különbség A cikk angol nyelvű, ha lesz időm, lefordítom.
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2010.05.20. 14:56:21

zsulter írta:
Capon írta:Azért ez az 500 millió durva nagyon. Én 160 millió körüli összegről tudtam ez után jött Ibra. Most vagy az a 160 nem volt valós összeg vagy ez az 500 hazugság. Azért Rosell felkeltette az érdeklődésemet ez ügyben. Bár ő most kampányol és mindent amit mond helyén kell kezelni, de éppen ezért nem hazudhat olyan irgalmatlanul nagyot amivel lejáratja magát. De a mostani vezetésről sem tudnám elképzelni, hogy 1-1,5 év alatt összeszedjenek több mint 300misis tartozást. Miből jött volna össze az az összeg, minden játékos kapott egy szín arany BMV-t gyémánt díszítéssel vagy mégis hogy? Számomra érthetetlen ez az 500milla.
Ne viccelj, a 160 millió teljesen irreális...ennél jóval többet hoztunk át a Laporta-korszakba a Gaspar-érából...kb olyan 350-400 milla hiánnyal vette át a klubot Laporta...ha jól emlékszem...Ezt sikerült valamennyire redukálni, de annyira tuti nem, ogy 160 milla legyen..ahhoz minden pénzt erre kellett volna fordítani...
Ha jól emlékszem, akkor olyan 250-300-ra sikerült levinni, de Guardiola-Txiki páros csak ezt a tételt megnyomta 180M-val...ennek magyarázatát leírtam az FC Barcelona 09-10-es plattformra...(így kábé kijön a 450-480M, de ez eléggé fiktív számolgatás, hiányos infók alapján)...

Hogy ne legyen teljesen off, nemcsak a Madrid, mi is hitelekből költünk, mint ahogy minden más klub is...és ez így lesz mindig...
Nem viccelek. Itt az oldalon is jelentek meg cikkel ezzel kapcsolatban és nem emlékszem ilyen nagy számokra amiket te mondasz. de most már tényleg nagyon kíváncsi lennék a valós helyzetre :!:

Ezzel én is egyet értek hogy hitelekből költünk. manapság ilyen összegeknél szinte elképzelhetetlen hogy legyen a bankszámlán tisztán 40 milla amit pl. most Villa-ra kiadtunk.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
The Deadman/Real fan
Barça B
Hozzászólások: 89
Csatlakozott: 2009.05.07. 19:49:53

2010.05.20. 14:53:09

de nem mindegy hogy 40 milliot veszel fel vagy 250 milliot
annak a 250 millióból 150 millió volt hitel , azt sokan nem veszik figyelembe hogy 2008 nyarán csak VDV lett véve 15 millióért és egy elég nagy összeg állt még rendelkezésre /kb. 70 -80 millió /
+ nem elfeledendő az hogy CR már visszahozta az árát + a klub elég szép summát tesz zsebre CR reklámszerződéseiből befolyó pénzből is / kb. 50 %-át /
"Én vagyok az ideális edző, mivel nem félek semmitől. Ugyanakkor én edző vagyok, nem pedig Harry Potter. Ő varázsló volt, a valóságban azonban nincs mágia. Nem hiszek benne. A mágia fikció, és én a futballban élek, ami valóság.
Mourinho
Avatar
zsulter
Jugador del Barça
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: 2005.12.24. 14:50:02

2010.05.20. 14:51:49

Capon írta:Azért ez az 500 millió durva nagyon. Én 160 millió körüli összegről tudtam ez után jött Ibra. Most vagy az a 160 nem volt valós összeg vagy ez az 500 hazugság. Azért Rosell felkeltette az érdeklődésemet ez ügyben. Bár ő most kampányol és mindent amit mond helyén kell kezelni, de éppen ezért nem hazudhat olyan irgalmatlanul nagyot amivel lejáratja magát. De a mostani vezetésről sem tudnám elképzelni, hogy 1-1,5 év alatt összeszedjenek több mint 300misis tartozást. Miből jött volna össze az az összeg, minden játékos kapott egy szín arany BMV-t gyémánt díszítéssel vagy mégis hogy? Számomra érthetetlen ez az 500milla.
Ne viccelj, a 160 millió teljesen irreális...ennél jóval többet hoztunk át a Laporta-korszakba a Gaspar-érából...kb olyan 350-400 milla hiánnyal vette át a klubot Laporta...ha jól emlékszem...Ezt sikerült valamennyire redukálni, de annyira tuti nem, ogy 160 milla legyen..ahhoz minden pénzt erre kellett volna fordítani...
Ha jól emlékszem, akkor olyan 250-300-ra sikerült levinni, de Guardiola-Txiki páros csak ezt a tételt megnyomta 180M-val...ennek magyarázatát leírtam az FC Barcelona 09-10-es plattformra...(így kábé kijön a 450-480M, de ez eléggé fiktív számolgatás, hiányos infók alapján)...

Hogy ne legyen teljesen off, nemcsak a Madrid, mi is hitelekből költünk, mint ahogy minden más klub is...és ez így lesz mindig...
Kép
Los Equipos de Leyenda: (Ramallets, Olivella, Gracia, Segarra, Tejada, Gensana, Kocsis, Kubala, Czibor, Suarez, Eu. Martínez. El entrenador era: Helenio Herrera)
Avatar
salas9
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2486
Csatlakozott: 2006.09.26. 14:37:40
Tartózkodási hely: Győr

2010.05.20. 14:46:18

mrjoe írta:...
Nem is arra akartam kilyukadni, hogy mi nem veszünk fel hiteleket. Csak Rosell az aki elég furcsa dolgokat mond. Még mindig nem hiszem, hogy 500 millios adósságunk lenne. Mert ha igaz amit mond ez a "gyagya" akkor miért mondta azt ha ő lesz az elnök megpróbálja megvenni Torrest... (Oké, hogy akkor Zlatan menne,de a technikai vezetés megmondta hogy számolnak vele jövőre is). És mint leendő elnök ő is kampányolna egy játékossal. Ezért nem értem.
Kép
mrjoe
Barça B
Hozzászólások: 60
Csatlakozott: 2009.06.05. 11:48:40

2010.05.20. 14:41:47

Nem azt mondom, hogy a Real hitelből tartja fent magát. Hanem ők is csak abból tudták megvenni Ronaldot tavaly. Vagyis a tavalyi nagy bevásárláshoz szükséges 250 milliot nem Perez vette a zsebéből, mint sokan gondolják. Az meg egyértelmű, hogy minden klub szinte hitelből vásárol, de nem mindegy hogy 40 milliot veszel fel vagy 250 milliot.
Addig teljesen mindegy mekkora hitelt vesz fel az adott klub, amíg ezt fedezni is tudják, és ki tudják termelni a törlesztést. Én nem állítottam, hogy a Real zsebből fizette ki CR-t. Csupán azért említettem meg a Barca adósságát, mert itt állandóan az megy, hogy a Barca nem szokott hiteleket felvenni, ami alapvetően hülyeség, mert csak így lehet a mai gazdaságban jól működni. A hitel szükséges. A felvett hitel mennyisége pedig csak akkor okoz problémát, ha ezt nem tudják jól menedzselni.
Miből jött volna össze az az összeg, minden játékos kapott egy szín arany BMV-t gyémánt díszítéssel vagy mégis hogy? Számomra érthetetlen ez az 500milla.
Nem csak azt kell figyelembe venni a kiadásoknál, hogy mennyiért igazoltok, hanem pl a játékosok fizetését, prémiumokat, mekkora a klub bevétele, stb.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára mrjoe 2010.05.20. 14:48:02-kor.
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2010.05.20. 14:39:02

Azért ez az 500 millió durva nagyon. Én 160 millió körüli összegről tudtam ez után jött Ibra. Most vagy az a 160 nem volt valós összeg vagy ez az 500 hazugság. Azért Rosell felkeltette az érdeklődésemet ez ügyben. Bár ő most kampányol és mindent amit mond helyén kell kezelni, de éppen ezért nem hazudhat olyan irgalmatlanul nagyot amivel lejáratja magát. De a mostani vezetésről sem tudnám elképzelni, hogy 1-1,5 év alatt összeszedjenek több mint 300misis tartozást. Miből jött volna össze az az összeg, minden játékos kapott egy szín arany BMV-t gyémánt díszítéssel vagy mégis hogy? Számomra érthetetlen ez az 500milla.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2010.05.20. 14:35:29

Ez az 500 milla sztem is hüyleség.
KEzdjük azzal h Rossell jelen pillanatban nem is tudhatja, milyen a klub anyagi helyzete. :lol:
A Fifa egy szégyen
Avatar
salas9
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2486
Csatlakozott: 2006.09.26. 14:37:40
Tartózkodási hely: Győr

2010.05.20. 14:35:19

mrjoe írta:...
Másik topicból idézek:
Guardiola írta:Igen érdekes kérdést vet fel Rosell, erre nem számítottam mint kampánytémára, pedig kézenfekvő a gazdasági helyzetet elővenni. Tudjuk, hogy az utóbbi években a klub profitot hozott, így a hitelezők szemében a klub megbízható és valószínű, ha kellene plusz hitelt is kapnánk, ezért hiába a hitel nem beszélhetünk gazdasági problémáról. Mivel ez a gazdasági modell amit Laportáék létrehoztak működik, de ha igaz és még mindig jelentős az adóságállomány, akkor egy két gyengébb év, és a kevesebb bevétel alapjaiban rendítheti meg a klubot. Ezért Rosell szerintem jogosan jött elő a témával.
Nem azt mondom, hogy a Real hitelből tartja fent magát. Hanem ők is csak abból tudták megvenni Ronaldot tavaly. Vagyis a tavalyi nagy bevásárláshoz szükséges 250 milliot nem Perez vette a zsebéből, mint sokan gondolják. Az meg egyértelmű, hogy minden klub szinte hitelből vásárol, de nem mindegy hogy 40 milliot veszel fel vagy 250 milliot.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára salas9 2010.05.20. 14:36:15-kor.
Kép
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2010.05.20. 14:33:40

The Deadman/Real fan írta:Mourinho évi 8 milliót kapna , kevesebbet mint az Internél , csak ha BL-t nyerne a csapat akkor kérne egy 2-3 milliós prémiumot
Perez azt mondta hogy idén nyáron 80 milliós a keret lesz igazolásokra
hogy ki érkezhet ? Mourinho Maicont és Kolarovot szeretné a szélekre , de nagyon valószínű Silva érkezése is , sőt egyes sajtóorgánumok szerint akár már a héten le lehet zárni ezt az ügyletet
Maiconnak én sem nagyon örülnék, Silvát is szívesebben látnám Barca mezben! :( Ha ezek a hírek igazak ( Mourinho, Maicon, Silva Madridba való távozása ) akkor jövőre nagyon erős csapata lehet a Real-nak! Ráadásul bele sem merek gondolni, mennyire egyhangú, és szoros lesz megint a bajnokság! Az élcsapatok ( Barca, Real ) még tovább erősödnek, a kisebb csapatok ( Valencia, Sevilla ) pedig méginkább legyengülnek!
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
mrjoe
Barça B
Hozzászólások: 60
Csatlakozott: 2009.06.05. 11:48:40

2010.05.20. 14:30:19

Másik meg, Rosell nem tudhatja az anyagi helyzetet, mivel nincs benne az igazgatótanácsba. Ez olyan mintha te azt mondanád a Realnak idén 500 millios tartozása van. Te honnan tudhatod ezt? Neked sincs belenézési jogod a dolgokba ugyanúgy mint neki sem. Ha ekkora lenne az adósság mint Rosell mondja nem vettük volna meg Villat, nem tárgyalnánk Fabregasért. Mert mi nem banki hitelekből élünk... (CR, Kaká stb...)
Ahhoz, hogy tudja az anyagi helyzetet nem kell az igazgatótanácsban lennie. Legalábbis cégeknél ez így működik, és mivel a klub is egyfajta üzleti vállalkozás valamilyen szinten ezért gondolom itt is hasonlóan működnek a dolgok. Amúgy nem hiszem, hogy csak úgy kipattant a fejéből, hogy most lazán benyög a sajtónak majdnem 500 millás tartozást. Valami valóságalapja biztosan van. De ha már ennyire nem lehet belelátni a klubok ügyeibe, akkor honnan veszed, hogy a Real hitelekből tartja fent magát? Érdekes. Amúgy a hitelre szüksége van még a sikeres cégeknek is, hogy jól tudjanak működni. Tehát a hitelekkel nincsen semmi gond. Akkor kezdődnek a problémák, ha ezeket nem tudja kigazdálkodni a klub.
Avatar
Victor_Valdes
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4447
Csatlakozott: 2007.02.09. 16:19:20
Tartózkodási hely: Debrecen

2010.05.20. 14:25:50

Capon írta:
The Deadman/Real fan írta:Mourinho évi 8 milliót kapna , kevesebbet mint az Internél , csak ha BL-t nyerne a csapat akkor kérne egy 2-3 milliós prémiumot
Perez azt mondta hogy idén nyáron 80 milliós a keret lesz igazolásokra
hogy ki érkezhet ? Mourinho Maicont és Kolarovot szeretné a szélekre , de nagyon valószínű Silva érkezése is , sőt egyes sajtóorgánumok szerint akár már a héten le lehet zárni ezt az ügyletet
Hát Maicon-nak nem igazán örülnék :? ő tényleg nagyon jó játékos hatalmas erősítés lenne. Akkor gondolom Ramos belő védő lenne. Most lehet szégyellnem kéne magam de nem tom ki az a Kolarov. Silvát már én is hallottam, Valencia anyagi helyzetét tekintve valszeg Silva lesz az első igazolásotok. Minden esetre Maicon és Silva elég jól csengő nevek.
A Lazio tehetséges, fiatal, szerb, balbunkója :D
http://www.maon.hu - marketing - üzleti élet - motiváció - vállalkozás -
"mi leszel, ha nagy leszel? közgazdász, vagy bérgyilkos..a kereslet határozza meg a kínálatot.."
"tudom egyszer újra látlak, az imáim hozzád szállnak..." †
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2010.05.20. 14:24:28

The Deadman/Real fan írta:Mourinho évi 8 milliót kapna , kevesebbet mint az Internél , csak ha BL-t nyerne a csapat akkor kérne egy 2-3 milliós prémiumot
Perez azt mondta hogy idén nyáron 80 milliós a keret lesz igazolásokra
hogy ki érkezhet ? Mourinho Maicont és Kolarovot szeretné a szélekre , de nagyon valószínű Silva érkezése is , sőt egyes sajtóorgánumok szerint akár már a héten le lehet zárni ezt az ügyletet
Hát Maicon-nak nem igazán örülnék :? ő tényleg nagyon jó játékos hatalmas erősítés lenne. Akkor gondolom Ramos belő védő lenne. Most lehet szégyellnem kéne magam de nem tom ki az a Kolarov. Silvát már én is hallottam, Valencia anyagi helyzetét tekintve valszeg Silva lesz az első igazolásotok. Minden esetre Maicon és Silva elég jól csengő nevek.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3473
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2010.05.20. 14:19:57

mrjoe írta:
De istenem, kell itt magyarázni, h mi mennyire szórjuk a pénzt, mert hitel nélkül 2 nyáron tudunk venni 3 minőségi kiforrt játékost.
:lol:

http://www.as.com/futbol/articulo/rosel ... ftb_21/Tes

Hitel nélkül hogyan lehet 489 millió euró a klub adóssága úgy, hogy még Chygrynskiy és Ibrahimovic ki sincs fizetve?
Sehogy. :)
Avatar
salas9
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2486
Csatlakozott: 2006.09.26. 14:37:40
Tartózkodási hely: Győr

2010.05.20. 14:19:55

mrjoe írta:Hitel nélkül hogyan lehet 489 millió euró a klub adóssága úgy, hogy még Chygrynskiy és Ibrahimovic ki sincs fizetve?
Chygrynskiy és Zlatan részben van kifizetve, kisebb "tartozás" van hátra amit ugye az eredmények függvényében kell kifizetni és mivel bajnokok lettünk ezért fizetünk. Ha jól tudom.

Másik meg, Rosell nem tudhatja az anyagi helyzetet, mivel nincs benne az igazgatótanácsba. Ez olyan mintha te azt mondanád a Realnak idén 500 millios tartozása van. Te honnan tudhatod ezt? Neked sincs belenézési jogod a dolgokba ugyanúgy mint neki sem. Ha ekkora lenne az adósság mint Rosell mondja nem vettük volna meg Villat, nem tárgyalnánk Fabregasért. Mert mi nem banki hitelekből élünk... (CR, Kaká stb...)
Kép
The Deadman/Real fan
Barça B
Hozzászólások: 89
Csatlakozott: 2009.05.07. 19:49:53

2010.05.20. 14:17:57

Mourinho évi 8 milliót kapna , kevesebbet mint az Internél , csak ha BL-t nyerne a csapat akkor kérne egy 2-3 milliós prémiumot
Perez azt mondta hogy idén nyáron 80 milliós a keret lesz igazolásokra
hogy ki érkezhet ? Mourinho Maicont és Kolarovot szeretné a szélekre , de nagyon valószínű Silva érkezése is , sőt egyes sajtóorgánumok szerint akár már a héten le lehet zárni ezt az ügyletet
"Én vagyok az ideális edző, mivel nem félek semmitől. Ugyanakkor én edző vagyok, nem pedig Harry Potter. Ő varázsló volt, a valóságban azonban nincs mágia. Nem hiszek benne. A mágia fikció, és én a futballban élek, ami valóság.
Mourinho
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2010.05.20. 14:17:54

Nem túlzottan örülnék, ha Mourinho a Realhoz menne, mert akkor bitangul stabil és erős csapatuk lesz. Már csak abban reménykedek, hogy ha az első évben nem jönnek annyira az eredmények, és a játék sem lesz szép, majd jó madridista szokás szerint elküldik őt. Ezt csinálták Capelloval is, pedig ha maradt volna, egy bivalyerős csapatot épített volna ki Madridban érzésem szerint.

Most olvasom, hogy állítólag évi 13 millió euró ( azaz napi 10 millió forint ) lenne a fizetése. Erre most mit mondjak? Nem csalódtam Perezben! :lol:
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Lezárt