Barca Igazolások 2010-2011

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Elégedett vagy-e az idei igazolásokkal/igazoláspolitikával?

Igen
95
34%
Nem
186
66%
 
Szavazatok száma: 281
Avatar
davidvillabest
Jugador del Barça
Hozzászólások: 171
Csatlakozott: 2010.05.12. 18:08:45
Tartózkodási hely: Várpalota

2010.06.07. 17:01:24

Pont a névnapomon jelent meg a Robinhos cikk ez nemsemmi :D!
De azért örülnék az érkezésének :D
Kép
¡illa, illa Illa, Villa maravilla!
Avatar
baas11
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1274
Csatlakozott: 2007.08.02. 11:19:13
Tartózkodási hely: Közép-pálya

2010.06.07. 16:35:01

Robinho-ról még csak annyit,hogy szerintem "európai mércével" mérve a piacon közel sem ér 30-35 milliót legalább is jelenleg nem.....egy részt két éve a BL(vagyis a legmagasabb szint) közelében sem járt, egy bajnoki 5. helyezett csapat tagja + jelenleg is valahol Braziliában "szambázik".... ha Ibra-t vesszük minimum 20-25 plusz lenne reális !
"a nagyobbnak mindig igaza van, még akkor is ha téved..." Lefty ; Fedőneve: Donnie Brasco
Avatar
Initom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2127
Csatlakozott: 2010.06.07. 16:11:17
Tartózkodási hely: Vas(trón)

2010.06.07. 16:34:26

Attika 25 írta:
d írta:
Attika 25 írta:Az kell eldönteni a vezetőségünknek,hogy van e akkora tudás benne,mint amit az értéke mutat..
Robinhonál nem a tudás az, ami kételyre ad okot. Hanem a viselkedés, motiváció. Nagy kockázat lenne a börtöntölteléket leigazolni.
Szerintem ezzel nem lenne gond. Ha valóban akkora potenciál benne mint ahogy azt a világban mindenki gondolja akkor nálunk nagyon jó lesz,s ha jó lesz akkor a viselkedésével sem lesz probléma. Motivációnak meg kell lenni,mert ő még semmit nem nyert,ugyhogy ha olyan csapatba kerülne ahol esélye van cimeket nyerni akkor talán ő is rákoncentrálna. Egyébként a télen kellett volna hozni kölcsönbe,azzal semmit nem vesztettünk volna. Most viszont ha érdekel is minket a dolog akkor is meg kellene várni a Vb-t,ott azért találkozik majd komoly csapatokkal,védelmekkel,reális képet láűthatunk róla,hogy hol is tart jelenleg,mert a brazil bajnokság nem mérvadó,az egy más világ.


én akkor sem csüggednék,ha menne ibra és nem jönne senki.
balra ott van pedro.
valamint jeffren és bojan ( ő ugye k.csatár)
ha ibrát el passzolnánk 40-50 ért abból jöhetne touré helyett v'ki (mert sajnos úgy látszik távozik :'( )
vagy egy szélső védő persze padra amire a hírek szerint van is jelentkező Gregory van der Wiel személyében.
ha mégis balra vesznek embert én Di Mariának vagy matanak örülnék persze nekik jóval borososabb lenne az áruk :S
Avatar
fcjoc
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2182
Csatlakozott: 2005.08.20. 22:41:37

2010.06.07. 16:28:59

jöjjön csak robinho :)
elég brutkó szélső, nem hiszem hogy szétb.szná a csapatot.. :)
annyit biztos csinál mint ibra
Attika 25
Capitá del Barça
Hozzászólások: 597
Csatlakozott: 2009.07.19. 17:48:54

2010.06.07. 16:28:35

d írta:
Attika 25 írta:Az kell eldönteni a vezetőségünknek,hogy van e akkora tudás benne,mint amit az értéke mutat..
Robinhonál nem a tudás az, ami kételyre ad okot. Hanem a viselkedés, motiváció. Nagy kockázat lenne a börtöntölteléket leigazolni.
Szerintem ezzel nem lenne gond. Ha valóban akkora potenciál benne mint ahogy azt a világban mindenki gondolja akkor nálunk nagyon jó lesz,s ha jó lesz akkor a viselkedésével sem lesz probléma. Motivációnak meg kell lenni,mert ő még semmit nem nyert,ugyhogy ha olyan csapatba kerülne ahol esélye van cimeket nyerni akkor talán ő is rákoncentrálna. Egyébként a télen kellett volna hozni kölcsönbe,azzal semmit nem vesztettünk volna. Most viszont ha érdekel is minket a dolog akkor is meg kellene várni a Vb-t,ott azért találkozik majd komoly csapatokkal,védelmekkel,reális képet láűthatunk róla,hogy hol is tart jelenleg,mert a brazil bajnokság nem mérvadó,az egy más világ.
Attika 25
Capitá del Barça
Hozzászólások: 597
Csatlakozott: 2009.07.19. 17:48:54

2010.06.07. 16:24:32

Ami Fabregas-t illeti a 70 milla az baromi sok,ennyit nem adhatunk érte.Azonban az Arsenal szándéka most már teljesen egyértelmű (eddig is az volt),szó sincs arról,.hogy nem eladó,csupán a lehető legtöbb lóvét akarják leszakitani érte,s ez érthető is. Szerintem a mi végleges ajánlatunk egy 45-50 milla + 5 milla játszott meccsek után. Én már ezt is eléggé sokallom,de szerintem eddig még elfogunk menni,s erre rá is fognak bólintani.
Avatar
Initom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2127
Csatlakozott: 2010.06.07. 16:11:17
Tartózkodási hely: Vas(trón)

2010.06.07. 16:23:45

itt talán az lesz a döntő,hogy pénz kell e vagy a játékos...
mert nyílván ha jön robi akkor "csak" 15 milla körül kapnánk.
mondjuk személy szerint én jobban örülnék matának.
de ő ezt biztos jobban tudják :) :)
Avatar
d
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1627
Csatlakozott: 2009.05.13. 18:46:36

2010.06.07. 16:21:50

Attika 25 írta:Az kell eldönteni a vezetőségünknek,hogy van e akkora tudás benne,mint amit az értéke mutat..
Robinhonál nem a tudás az, ami kételyre ad okot. Hanem a viselkedés, motiváció. Nagy kockázat lenne a börtöntölteléket leigazolni.
Attika 25
Capitá del Barça
Hozzászólások: 597
Csatlakozott: 2009.07.19. 17:48:54

2010.06.07. 16:20:17

Látom van új "top téma",igy hozzászólnék én is. Ugye Robinho ára (értéke) olyan 30-35 milla körül mozog,ennyire taksálják. Az kell eldönteni a vezetőségünknek,hogy van e akkora tudás benne,mint amit az értéke mutat. Ha van,akkor szerintem jöhetne,mert a La Liga és főleg a Barca játékstilusa nagyon feküdne neki,s mivel társai is lennének,igy hatalmasat alkothatna itt.S ugye ha menne neki stb. akkor a csapategységet sem bomlasztaná az biztos. Szerintem ez Pep-et is érdekelni fogja,ettől függetlenül szerintem Ibra lesz itt a döntő faktor,mert Pep nem fogja neki azt mondani hogy menj el,szerintem megkérdi tőle,hogy mi a szándéka,illetve hogy hogy érzi,bele e tudna tanulni teljesen a Barca játékába. Ha Ibra azt mondja,hogy igen akkor maradni fog,ellenben ha azt,hogy inkább menne akkor erre az ajánlatra Pep rá fog bólintani. Maximum meglehetne próbálni még ebben az esetben még pár millát (mondjuk 15 helyett 20-at) lehúzni róluk.
Avatar
Balinho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1126
Csatlakozott: 2005.06.26. 00:39:59

2010.06.07. 16:19:18

culinho írta:Ha létrejönne a csere, akkor nem erőltetném Fabregas hazahozását, inkább Thiagot és JDS-t játszatnám többet. Főleg a brazilnál érzem azt, hogy méltó cseréje lehet Xavinak, Ininek. Nem örülnék, ha azért tékozolnánk el őket, mert drága pénzen visszahozunk egy saját nevelésű játékost.
Nem teljesen értem mi az összefüggés a kettő között. Hogy a csatárposzton lesz egy változtatás az mennyiben érinti a középpályánkat? Mennyivel lesz nagyobb szükség Cesc-re ha itt marad Ibra és mennyiben pótolja ezen hiányt Robinho?

Szerintem a középpályára kell egy bármikor bevethető kreatív játékos, így Cesc mindenképpen prioritást kell élvezzen!
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2010.06.07. 16:14:25

Nem kell ide a majomparádé robika. Főleg Ibrahimovicért nem. Remélem Pep meg sem hallgatja ezt az ökörséget.
A támadószekciónk elképesztően brutális, ott nem kellene változtatni. Kizárólag Cesc az, akire szükség lenne.
Rivaldo-A Legnagyobb.
abreu
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 482
Csatlakozott: 2008.05.19. 20:35:46

2010.06.07. 16:12:12

Barca_10 írta: Ennek nem örülnék,mert akkor Pedro és Bojan is lényegesen kevesebb lehetőséghez jutna.
Mér? Ha Ibra marad akkor ő padozni fog és Bojan meg Pedro többet játszik?
Ha létrejönne ez a transzfer, akkor egy ember megy és egy másik jön helyette, nem lenne kevesebb hely a csapatban. Ráadásul Robinho tipikusan szélső játékos sztem.
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2010.06.07. 16:06:24

Robinho tudása és képességei alapján simán bele illene a csapatba, de eléggé hangulatember szerintem. Ha nincs kedve épp játszani akkor Pedro meg Bojan is többet ér a pályán, ha van kedve akkor top szélsőként képes tolni a zsugát.
Pep ha megnevelné kicsit a gyereket elég jól járhatunk vele HA jön.

Csere sztem max. úgy jöhet össze, ha a brazil mellé 20 fölött ad a City.
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Avatar
Dave87
Capitá del Barça
Hozzászólások: 509
Csatlakozott: 2007.12.06. 20:42:02
Tartózkodási hely: Magamon kívül

2010.06.07. 16:05:56

Annak ellenére, hogy nem igazán kedvelem Robinho-t, szerintem ez egy elég korrekt és jövedelmező ajánlat.
Ennél jobb megoldást nem nagyon találunk a svéd "problémájával" kapcsolatban. Persze ki tudja, mit szól hozzá Pep, Ibra, a vezetőség stb., mert gondolom a brazilon nem múlna a dolog.
"A pénzem 90%-át italra és nőkre költöttem. A többit elherdáltam." - George Best
Barca_10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2009.06.27. 15:50:43

2010.06.07. 16:03:13

Messithebest írta:
neobarca írta:Szerintem ha 14 helyett 20at adnának és Ibra is menne akkor nyélbe lehetne vágni az üzletet... 8)

Ja és a Robinho-Villa-Messi trió is szép lenne :D


Ennek nem örülnék,mert akkor Pedro és Bojan is lényegesen kevesebb lehetőséghez jutna.
“...I like the idea of a black sun; like a black hole is space, sucking everything into darkness, where we came from and where we’re heading...”
Avatar
szajko
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4907
Csatlakozott: 2008.04.07. 18:14:42

2010.06.07. 16:02:53

Sanama írta: Viszont nem tudom most vele mi van?!
Focira figyel már megint? Mert Manchesterben nagy 0 volt a srác.
Santosba nyomja és igencsak jól.
30 millát érhet szerintem kb...
Robinho+20millió reális lenne,de Ibra nem olyan hülye,hogy elmenjen egy olyan klubba.
És remélem nem is megy. Maradjon még. Jobb ő annál mint amit itt mutatott.
A hozzászólást 3 alkalommal szerkesztették, utoljára szajko 2010.06.07. 16:06:47-kor.
Avatar
baas11
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1274
Csatlakozott: 2007.08.02. 11:19:13
Tartózkodási hely: Közép-pálya

2010.06.07. 16:01:55

Fabregas :70 millió ??- hát akkor egyértelmű vesszük a felét +5 max 10 milla a végső ajánlat....az egy korrekt ár és ha Fabregas tényleg jönni akar ,akkor ki sírja Wenger-nél mert a Barca szerintem többet már nagyon nem tehet a ügyben és nem is kell !

Robinho+14=Ibra : az az érzésem ez tetszeni fog Pep-nek,Robinho-val kapcsolatban számomra -bár közhely- az h brazil válogatott bőven elég, már a tudását illetően....ráadásul a PL-ben (angol csapatok ellen)is sokkal jobb volt mint én gondoltam,persze hosszú távon várható volt h nem fog ízleni neki.... a brazilok amúgy sem sűrűn szoktak becsődölni a BArca-ban,sőt.... ezért is tartanám egy jó alternatívának Diego-t (a "top Deco"-t) is ha Cesc nem jön össze ! Viszont Ibra távozása hát nem tudom,egyrészt akkor csak Bojan és Villa maradna csatár...ebben az esetben Henry maradhatna ilyen Larsson-ba ! De "meghalnék" a kíváncsiságtól h mi lett volna ha Zlatan Ibrahimovics beindul ... ??!!

Majd Pep eldönti h hogy lennénk erősebbek egy igazi bal támadóval vagy ez igazi Zlatannal ?!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára baas11 2010.06.07. 16:03:19-kor.
"a nagyobbnak mindig igaza van, még akkor is ha téved..." Lefty ; Fedőneve: Donnie Brasco
Avatar
Messithebest
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3309
Csatlakozott: 2010.05.15. 20:34:35

2010.06.07. 15:41:01

neobarca írta:Szerintem ha 14 helyett 20at adnának és Ibra is menne akkor nyélbe lehetne vágni az üzletet... 8)

Én is vhogy igy látom de szerintem ez a 14 is korrekt mert Robinho 35 misi körül van most és ez a vébé után szerintem ha jól játszik nőni is fog és ez a 14 + az 49+a vébés teljesítménye is növeli ugyhogy szerintem korrekt és akkor mehet is Ibra,mert nem illik ő a Barcába.A Barca nem azt játsza,mint az Inter h felivelgetjük sorba a labdát Ibrának azt vagy berugja vagy nem...

Ja és a Robinho-Villa-Messi trió is szép lenne :D
Kép
"I don't know, why the man above gives me the hardest road, but... the man above don't put you in situations that you can't handle." - LeBron James
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2010.06.07. 15:38:35

Az Arsenalon csak röhögni tudok... Annyira komolytalanok,hogy az valami vicc.
2hete még hallani sem akartak a Barcelonáról,nem voltak hajlandóak tárgyalni... Ma pedig már 70ért ideadnák?
Akkor ezeket hogy lehet komolyan venni?
Annyira látszik,hogy , mint fuldokló állat, próbálják a legtöbbet kihozni az egész Fabregas dologból,mert egyértelmű,hogy senkinek nem jó,ha a CSK kedvetlenül marad ott. 45körül lesz a végső ára,VB után.

Robinho - Ibra?!
Hát ha 20körül jönne pénz, plusz Robinho akkor szerintem elfogadható lenne.
Robinho játéka eléggé látványos,bár nem tudom... Ő is szereti magánál tudni a labdát,Messi is,de kétségtelen,hogy a balszélsők közül talán Ő hasonlít Dinhora leginkább. Viszont nem tudom most vele mi van?!
Focira figyel már megint? Mert Manchesterben nagy 0 volt a srác.
Avatar
Messa
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 3812
Csatlakozott: 2007.10.20. 20:59:24
Tartózkodási hely: Aba/Székesfehérvár

2010.06.07. 15:27:33

neobarca írta:Szerintem ha 14 helyett 20at adnának és Ibra is menne akkor nyélbe lehetne vágni az üzletet... 8)
Úgyvalahogy. Nem lenne kérdőjel. Én igent mondanék rá, habár Ibrát én nagyon csípem...
Sóstó mellett van egy mocsár, kikapott a Zseljeznicsar. Az eredmény reális, így járt most a Real is... Real Madrid Videoton 0-1 1985.05.22
culinho
Capitá del Barça
Hozzászólások: 543
Csatlakozott: 2008.03.02. 09:38:26
Tartózkodási hely: budapest

2010.06.07. 15:26:00

Én látok fantáziát a cserében. Robinho a Santosban újra a régi önmagát idézte. Angliában nem evett meg sok sót, de a Realban anno ő volta csapat legjobbja. Gólerős, gyors, kiszámíthatatlan. Végre nem lenne egy oldalas a támadóalakzatunk, Villa is a saját posztján lőhetné a gólokat. Anyagilag is jól hangzik az ügylet.
Ibra, főleg játékban csalódást okozott, halkan jegyzem meg, szerintem Angliában sem tudná a legjobbját nyújtani.
Ha létrejönne a csere, akkor nem erőltetném Fabregas hazahozását, inkább Thiagot és JDS-t játszatnám többet. Főleg a brazilnál érzem azt, hogy méltó cseréje lehet Xavinak, Ininek. Nem örülnék, ha azért tékozolnánk el őket, mert drága pénzen visszahozunk egy saját nevelésű játékost.
Avatar
d
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1627
Csatlakozott: 2009.05.13. 18:46:36

2010.06.07. 15:25:25

Az vitathatatlan, hogy Robinho remek játékos, de kicsit félek a viselkedési problémái miatt. Persze a Realos eligazolási körüli herce-hurcában nem csak ő volt a vétkes, de benne volt azért ő is nyakig, aztán motivációs gondok is voltak nála már néha a Madridban is, de a Cityben főképp (bár ott sérülés hátráltatta elég durván), úgy tűnik ő sem tudja mit akar igazán. A letartóztatását már nem is említem inkább.

Ha mentálisan összeáll a srác, akkor nagy erősségünk lenne, de én legalább annyira zsákbamacskának érzem, mint Ibra leigazolását, illetve idén a megtartását. Az igaz, Guardiola többé-kevésbé jól motiválja a játékosokat, de lehet ő még neki is túl nagy falat lenne.
Avatar
levproff
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2809
Csatlakozott: 2007.12.06. 13:15:26
Tartózkodási hely: Sopron

2010.06.07. 15:21:58

csaba86 írta:A sport.es és az el mundo is lehozta , hogy az Arsenal
70 millió Euro-ban határozta meg Fabregas árát.
Hát nem tudom, volt itt már annyi minden.
80 millió, 50 millió font, "semmi áron nem adjuk el", most meg ez a 70 millió.
Szerintem a VB végéig nem kapunk választ erre a kérdésre.
Fabregas majd fog nyiltakozni, ha vége lesz, de addig sajnos nem.
Egyébként szerintem biztos fog jönni Cesc, méghozzá ilyen 45 millió körül.Az, hogy kimondta, hogy itt akar játszani, az olyan sokat nyom a latba, hogy gyakorlatilag az Arsenal nem tud mit csinálni vele.

Robinho meg nem bánnám, ha érkezne, viszont egyelőre ez csak pletyka szinten van.Véleményem szerint a legjobb megoldás lenne balszélre.A játékstílusa lehet egyedül akadály, de szerintem megoldják ezt valahogyan.
Kép
FC Barcelona: Més que un club! Visca el Barca!
Pep Team 2009 : Spanyol Bajnokság, Bajnokok Ligája, Spanyol Kupa, Európai Szuperkupa, Spanyol Szuperkupa, Klub VB!
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3733
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2010.06.07. 15:21:53

Csak Robinhot ne!!!!!!! Nem tudom, hogy miért akarja ennyi ember itt látni. Ennél a megoldásnál Pedro vagy Mata kezdőben szerepeltetése is jobb. Nem tudom miért van tőle mindenki elszállva (tisztelet a kivételnek). 2 éve nem produkált értékelhető futballt. Ha a VB-n jó lesz még megfontolnám a dolgot, de így vaktában majdnem annyi pénzért, mint IBRA. Ráadásul elég sunyi gyerek, ha értitek mire gondolok...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Barcaman1993 2010.06.07. 15:24:22-kor.
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2010.06.07. 15:20:51

Messa írta:Hát nemtudom. Azért nemhinném, hogy kétballábasozni kéne. Ha van kedve focizni, top 5-ös balszélső. Itt meg azért kétlem, hogy ne lenne kedve. Azt meg tudjuk, hogy akit Pep szeretne, az játszani is fog.
Erre most nagyon kíváncsi vagyok.
Rendben! Lehet nem 2ballábas de engem sosem győzött meg. Ibrát sokkal nagyobb embernek(játékosnak) tartom.
DE :!:
Sajnos tény, hogy talán Robinho jobban beleillene a gyorsaságával ebbe a Barcába. Szerintem ha 14 helyett 20at adnának és Ibra is menne akkor nyélbe lehetne vágni az üzletet... 8)
Lezárt
cron