Barca Igazolások 2010-2011

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Elégedett vagy-e az idei igazolásokkal/igazoláspolitikával?

Igen
95
34%
Nem
186
66%
 
Szavazatok száma: 281
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2010.06.08. 18:41:06

d írta:Mi köze annak, hogy elhagyta a csapatot ahhoz, hogy jobb játékos-e, mint Iniesta? Ne keverjük bele a személyes érzelmeket...
Ez nem konkrétan neked fog szólni, de ez inspirálta...

Szóval. Akik folyton Cescet irogatják Ini elé a rangsorban, azok mióta Barcadrukkerek? Vagy rossz a memória? Vagy mivan? Idén azért volt rszabb, mert majdnem végig sérült volt... Talán a Tenerifén történt "mészárlásunk" során volt a legjobb formában - láthattuk is miket csinált -, de aztán le is sérült megint - gondolom rövid időn belül, de ez nem 100... De azért tavaly a kb 4 lőtt góljával is elveickélt a top5-be a szavazásokon, pedig ott a gól elég sokat nyom latba. :wink: Szóval ha kérhetném ne nézzük már le az egyik legjobb játékosunkat azért, mert egy ideig sérült volt... Cesc tényleg tehetséges, és elhúzza az Arsenalt, de ha Iniesta formában van, akkor jobb nála - ha kevesebb gólt lő, akkoris.

És - remélem - ezt a vezetőség is ugyanígy tudja. Szóval ha Cesc jön, én nem vagyok benne biztos, hogy megvan a neki bérelt poszt. Azért küzdenie kell majd, méghozzá keményen, és akkor talán! ki tudja szorítani őket. De kétlem... Ezzel nem Fabregast nézem le, mert ő is egy zseni. A 3. legjobb irányító a világon szerintem. Csakhát az első kettő meg pont nálunk van... :wink:

Robinho témához meg. Úgyse fog jönni, nincs akkora szerencsém. :D Imádom azt a gyereket, még a Madridi korszakából - miatta gyarló mód néztem Madrid meccseket :D -, és szerintem passzolna ide. Feldobná a tavalyi lassú és egyoldalú - szó szerint - támadójátékot a brazilos stílusával. Nem Pedrot nézem le, csak hát ugye azért közelsem egy szint... Csak ezzel az lenne a baj, hogy Ibra nem kap lehetőséget bizonyítani. Amit én nagyon megadnék neki, de Robinho az Robinho az én szememben... Akármi is lesz a vége ennek az ügynek, egyi kszemem sírni, a másik meg nevetni fog... :D
Agypiercing
Barça B
Hozzászólások: 92
Csatlakozott: 2005.01.27. 22:33:04

2010.06.08. 18:38:27

azt én is aláírom, hogy jó lenne Fábregas, nála jobban senki nem illene bele a csapatba, de nem most, hanem egy vagy két év múlva. most még nem szorítaná ki Xavit vagy Init, arra tervezni, hogy úgyis megsérülnek meg komolytalan.

persze, ha megsérül valamelyikük, mindenképp kell valaki, aki tudja pótolni, és nem Keita, mert neki nem az a posztja. lehet, hogy furán kapcsolódik ide, de megmagyarázom. szóval: az egésszel a legnagyobb probléma ott van, hogy Pep érthetetlen módon, indokolatlanul nem játszatja Yayát. (miért indokolatlanul? mert fényévekkel jobb, mint akik lehetőséget kapnak helyette.) de Yaya egy univerzális játékos, nem csak a labdaszerzéshez és az ütközéshez ért, hanem technikás, jól cselez, jól passzol és még lőni is tud (ld. kupadöntő egy éve). na most, ha van egy ilyen játékosunk, azt eleve irgalmatlan nagy hülyeség nem játszatni.
de ha Pep annyira sokat lát Busquets-ben (én nem), akkor játszathatta volna Yayát egy sorral előrébb, amikor Ini megsérült, tehát Xavi mellett. szerintem Keita szintjét magasan überelte volna (azt még talán Hleb is), de komolyra fordítva simán jó lett volna oda az elefánt. nem mindig játszott ő vkp.-t a Monacóban sem tudtommal.

na most ha Yaya kapna bizalmat akár egy sérülés esetén középső középpályásként, meg tudná oldani addig, amíg Xavi pótlása már szükségesebbé válik (mondjuk két év). Yaya akkor is csak 29 lesz, simán jó. továbbra is egy dolgot nem értek tehát: miért kell elüldözni, amikor kihajtja a belét (ugye, Ibrahimovics...), világklasszis vkp. és az előrejátékban is kifejezetten jó. akkor meg? fel nem foghatom, hogy miért nem kap több lehetőséget, mert nyilván ha nem játszik, akkor dobbantani fog, 27 éves, most lehet pályafutása csúcsán, a világ legjobbjai között van, miért ne akarna játszani? ezt meg is értem.
(bocs, ha hosszú lett - legfeljebb nem olvassátok el.)
Visca el Barça!
Avatar
d
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1627
Csatlakozott: 2009.05.13. 18:46:36

2010.06.08. 18:38:21

Rivaldinho írta:Többek között az, hogy a Barca több mint egy klub. :wink: És mindig azokat részesítik előnyben, akik személyesen is letettek valamit az asztalra, és bizonyították elkötelezettségüket. Nem feltétlenül a klub vezetők (mondjuk azok is) hanem a Culék.
Ez egy szép és jó dolog, én is örülök az igazi kék-vörös vérű játékosoknak. De attól még nem lesz Fabregas rosszabb játékos, hogy eligazolt tőlünk.

Arról nem is beszélve, hogy ha egyszer valaki felhúzza magára a Barcelona mezt, arra egyenlőként kell tekinteni. Megadni a lehetőséget a bizonyításra. Legalábbis így kellene lennie.
Avatar
Rivaldinho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2071
Csatlakozott: 2005.05.21. 08:24:46
Tartózkodási hely: csúcson

2010.06.08. 18:34:00

d írta:Mi köze annak, hogy elhagyta a csapatot ahhoz, hogy jobb játékos-e, mint Iniesta? Ne keverjük bele a személyes érzelmeket...
Többek között az, hogy a Barca több mint egy klub. :wink: És mindig azokat részesítik előnyben, akik személyesen is letettek valamit az asztalra, és bizonyították elkötelezettségüket. Nem feltétlenül a klub vezetők (mondjuk azok is) hanem a Culék.
Avatar
d
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1627
Csatlakozott: 2009.05.13. 18:46:36

2010.06.08. 18:26:40

Mi köze annak, hogy elhagyta a csapatot ahhoz, hogy jobb játékos-e, mint Iniesta? Ne keverjük bele a személyes érzelmeket...
Avatar
Rivaldinho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2071
Csatlakozott: 2005.05.21. 08:24:46
Tartózkodási hely: csúcson

2010.06.08. 18:24:17

Azt még hozzá tenném, hogy nálam Iniesta, jelenleg még klasszisokkal jobb mint Cesc!!
DE :!:
Ha nem is így lenne, vagy egy szinten lennének, vagy akár cesc egy árnyalatnyival jobb is lenne... Akkor is Iniestanak van a kezdőben a helye, nem pedig neki. Erős túlzásnak tartom, mikor 1-2 ember itt a fórumon olyan felállásokat részesít előnyben hogy Fabregast Iniesta helyett, vagy akár mellett.. vagy akár egy lapon említeni a két játékost!
Mert NE FELEJTSÜK el, hogy annak idején ő hagyta itt ingyen a csapatot, a pénzt keresve. Félre értés ne essék, lehet, hogy sokan az ő helyében ugyanezt tettük volna. De azt azért ne gondoljuk, hogy most máris "Iniesta szintre" lépett.. Közel sincs még ő ott ahol. Én Xavi, Ini cseréjének szánom, illetve enyhe rotálásba belemennék. De hogy ő egész szezon során, masszív kezdő legyen.. Én nem látom esélyét.
Barca_10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2009.06.27. 15:50:43

2010.06.08. 18:14:19

Egyenlőre ne azzal foglalkozzunk "hogy mi lesz ha..." mert attól Fabregas sem fog ide igazolni és Xavi sem lesz sérült.
“...I like the idea of a black sun; like a black hole is space, sucking everything into darkness, where we came from and where we’re heading...”
Avatar
d
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1627
Csatlakozott: 2009.05.13. 18:46:36

2010.06.08. 18:14:11

Én úgy vagyok már vele, jöjjön tőlem Fabregas.

Papíron - legalábbis ezzel szoktuk verni a mellünket - a világ legjobb csapata vagyunk. Az biztos, hogy ez közel jár az igazsághoz. Állítólag a pénzügyi helyzete is folyamatosan javulóban a csapatnak. A világ legjobb csapata, egy gazdag csapat tőlem fizessen ki 50 millió eurot (vagy amennyit gondolnak) Fabregasért. Végülis nem az én pénztárcám. Komoly presztizsveszteséget aligha okozhat a transzfer. Aztán még akár jól is jöhet egy Fabregas, ha kell rotálásban, ha kell sérüléskor.
Nem arról van szó, hogy most mindenáron szükségünk van rá. De megtehetjük.
Ha nem okoz a csapatban személyes gondot (gondolok itt egészségtelen rivalizálás, rotálás) akkor nekem tökmindegy.

Egy "feltételem" van: a nagy hiányposzt (Alves cseréje) legyen megoldva! Ha úgy gondolják Caceressel, Bartrával, vagy igazolással, de ne az öreg Puyolt lássam már 60 meccsel a lábában futkározni a szélen. Illetve a csapat két széle legyen nagyjából kiegyenlítettebb jövőre.

Amúgy meg jöhet Fabregas. Rosszabbak nem leszünk tőle. Nem nekem kell kifizetnem az árát.
Avatar
ziipp
Capitá del Barça
Hozzászólások: 726
Csatlakozott: 2008.11.02. 01:06:21

2010.06.08. 18:08:32

Messa írta:De kérlek. Ha megsérül, cseszheted, hogy nem szereti, ha rotálják. De igazad van, nem is kell Fabregas. Játszon csak megint Keita, 6 kupás csapatunk lesz. :)
És ha Xavi nem lesz sérült? Egész szezonban padozzon? Persze megoldható, hogy kezdjen, csak az szerintem nem a leghatékonyabb Barca volna. Végülis itt Fabregas értékelésében vannak véleménybeli eltéréseink. Azt hiszem ezen nem tudunk változtatni.
Avatar
Messa
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 3813
Csatlakozott: 2007.10.20. 20:59:24
Tartózkodási hely: Aba/Székesfehérvár

2010.06.08. 18:04:07

ziipp írta:Wááh... :)

Xavi nem szereti a rotálják. Erről nyilatkozott is korábban.
Úgy emlékszem, hogy anno a Rijkaard-érában volt egy mellőzöttebb időszaka, nem is játszott jól.
Illetve számomra úgy tűnik, hogy Pep egyik bizalmasa a pályán. Őt lehozni, csak biztos vezetésnél vagy sérülés esetén.

Tehát ez a nagy rotáció itt bukik meg.

Másik meg az, hogy Iniesta jobb mint Fabregas. Az ő szempontjait kell érvényesíteni Fabregaséval szemben. Csak azért nem jó ötlet őt kitolni a szélre, hogy Cescnek is legyen helye középen. Ebben az évben Henry gyenge teljesítménye miatt kényszerült arra a posztra.
De kérlek. Ha megsérül, cseszheted, hogy nem szereti, ha rotálják. De igazad van, nem is kell Fabregas. Játszon csak megint Keita, 6 kupás csapatunk lesz. :)
Sóstó mellett van egy mocsár, kikapott a Zseljeznicsar. Az eredmény reális, így járt most a Real is... Real Madrid Videoton 0-1 1985.05.22
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2010.06.08. 18:00:30

ziipp írta:Wááh... :)

Xavi nem szereti a rotálják. Erről nyilatkozott is korábban.
Úgy emlékszem, hogy anno a Rijkaard-érában volt egy mellőzöttebb időszaka, nem is játszott jól.
Illetve számomra úgy tűnik, hogy Pep egyik bizalmasa a pályán. Őt lehozni, csak biztos vezetésnél vagy sérülés esetén.

Tehát ez a nagy rotáció itt bukik meg.

Másik meg az, hogy Iniesta jobb mint Fabregas. Az ő szempontjait kell érvényesíteni Fabregaséval szemben. Csak azért nem jó ötlet őt kitolni a szélre, hogy Cescnek is legyen helye középen. Ebben az évben Henry gyenge teljesítménye miatt kényszerült arra a posztra.
Bocs, ha érthetetlen vagy nem fogok vitázni veled,ne haragudj.
Ha nem látod mit írok,és abszolút nem arra reagálsz,hanem teljesen másról beszélsz,semmi értelme nincs itt írni...
Avatar
ziipp
Capitá del Barça
Hozzászólások: 726
Csatlakozott: 2008.11.02. 01:06:21

2010.06.08. 17:55:02

Wááh... :)

Xavi nem szereti a rotálják. Erről nyilatkozott is korábban.
Úgy emlékszem, hogy anno a Rijkaard-érában volt egy mellőzöttebb időszaka, nem is játszott jól.
Illetve számomra úgy tűnik, hogy Pep egyik bizalmasa a pályán. Őt lehozni, csak biztos vezetésnél vagy sérülés esetén.

Tehát ez a nagy rotáció itt bukik meg.

Másik meg az, hogy Iniesta jobb mint Fabregas. Az ő szempontjait kell érvényesíteni Fabregaséval szemben. Csak azért nem jó ötlet őt kitolni a szélre, hogy Cescnek is legyen helye középen. Ebben az évben Henry gyenge teljesítménye miatt kényszerült arra a posztra.

Szerkesztve:
Vérfrissítésnek elég volna Henry helyére Robinho. Szerintem ő illik a legjobban, egy kifogásom van ellene, hogy brazil. :P Lustuló cigány effektus kijöhet nála.
Villát nem ismerem annyira, de ő inkább középcsatár, mintsem szélső. Középen kéne játszania.
Nem tudom, hogy mennyire tett jót Eto'o távozása, elvégre mindkét BL döntőben gólt lőtt, és hajt mint egy igásló. Mindenesetre én is örülök, hogy nem kell őt már Barca mezben látnom.

Másodjára szerkesztve:
Touré mellőzése egyszerűen indokolatlan. Lássuk be, ez nem objektív döntés a mester részéről. Nekem mindegy. Ha jövőre duplázunk, legyen, de józanul látva a dolgokat, nehéz átlépni ezen a dolgon.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára ziipp 2010.06.08. 18:05:53-kor.
Avatar
fcb4ever
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 256
Csatlakozott: 2010.02.12. 16:04:50

2010.06.08. 17:49:28

ziipp írta: Erről van itt szó. Csak a fanboyok kombinálnak itt össze-vissza. Fabregas igazolásának hosszútávon lehet értelme, ha Xavi majd visszavonul. Ez viszont nem most fog megtörténni, legalább még 3 év benne van, de talán több is.

Eto'o-t felesleges volt eladni.
Ibrát felesleges volt megvenni.
Tourét felesleges eladni.
Fabregast felesleges megvenni.

Bár még az ilyen idióta igazolásokat is kibírja a csapat, jó volna ha a józan hangok kerekednének felül.

Megmondom amúgy, hogy mi van itt: Cesc címeket akar nyerni. A Wenger-féle vendégmunkás dzsunkán erre nincs esélye, ezt ő is tudja. Ide akar jönni, mert tudja, hogy itt elérheti álmait. Bánja már, hogy eligazolt akkor régen.
Be kéne látni, hogy egy kis frissítés minden évben kell még egy triplázó csapatba is. Saját nevelésű játékosok kizárva, Pep által hoztt játékosok Pep tekintélye miatt kizárva - tehát maradnak (ill. mennek) a Rijkaard-éra kulcsjátékosai.

Nincs minőségi javulás?

Henryhoz képest Villa szuper lesz, Titi tavaly tavaszi teljesítményét 99% hogy hozni fogja MINIMUM.

Fabregas idehozatalának okait Sanama tökéletesen leírta, és te is elismered, hogy nem csak mostanra, de hosszútávon is kell gondolni a középpályánkra. Thiago ráér nagy játékos lenni Xavi visszavonulása és Iniesta 30-as éveibe lépése után. Tehát ez nem lehet probléma. Sajnos Jonathan jövője a legbiztosabb, és egyben bizonytalan is. Hogy fog majd elegendő percet kapni a fejlődéshez? Az a probléma, hogy túl jó az utánpótlásunk, és már választani sem lehet :? :)

Eto'o-Ibra csere anyagilag nem érte meg, ahogy Ibrának és Pep nevének sem, viszont a csapatnak jót tett Eto'o "elüldözése".

Busquets-Touré: Fáj, hogy elköszön a Sziklánk, mert nem szolgált rá, amit kapott, de az idei "vérfrissítésnek" ő lett most a nagy áldozata. Ezért nem magyarázkodik a Mester. Sergi maximálisan rászolgált a játékpercekre, jövőre dől el igazán, hogy Pep bizalma alaptalan volt-e vele szemben. Nagy lesz rajta a nyomás, amit Keita enyhíthet néha. Touré szintű vkp lesz belőle, meglátod.

Összefoglalva Pep döntései egyáltalán nem idióták, és akik kritizálják, azok csak gondolják végig, mit is tett le az asztalra. Ha jövőre nyerünk 2 bármilyen kupát (idén is remélem meglesz a 2), és sikerül fenntartani a motivációt, akkor aztán igazánegy rossz szót nem szólhatunk majd :D . Jövőre sok kérdésre fény derül: Sergio, Fabregas, Ibra, Villa, a taktikánk és felállásunk, a sikerességünk. A következő idény Pep vizsgája lesz.
Més que un club.
Barca_10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2009.06.27. 15:50:43

2010.06.08. 17:40:43

Sanama írta:Fabregast felesleges megvenni?
A csapat motorja a középpálya,sőt a kreatív középpálya, illetve Messi.
A kreatív középpálya Iniesta-Xavi duót jelent,nem Keita-Xavit, Busi-Xavit stb.

Mondja már meg nekem,legyen oly kedves,a sok" Fabregas felesleges " hangoztató,hogy ez a kreatív középpálya idén hányszor állt össze?
5-6 alkalom?

Jövőre egy darab kupát nem fogunk nyerni,ha nem vagyunk képesek rotálni megfelelően. Igen,ez azt jelenti,hogy kell egy minőségi csere arra a nyamvadt középpályára,mert Keita nem Iniesta-Xavi alkat.
És igen, megoldható lenne egy olcsóbb igazolással, átmenetilag a baj.

De Xavinak innen nincs feljebb,és pár év múlva helyette nem lenne elég az a minőségi kiegészítő ember,akit vehetne a csapat jelenleg.
Fabregas ezért kell. Majd Xavi után jön Thiago is stb.

Jelenleg nem csak az elkövetkező 2évre kell gondolni,ha A középpályáról beszélünk,meg Fabregasról, hanem 8-9.

És igen, Fabregasnál nincs jobb alternatíva.

Én 100%-ban egyetértek,de annyit még hozzáfűznék a dologhoz-és ez azoknak szól akik Fabregas ellen vannak-hogy ha Iniestának a következő 1-2 évben is ilyen sok gondja lesz a térdével akkor ki lesz Xavi mellett a támadó kp?Keita?Ezért is kell Fabregas.

Az pedig,hogy a Madrid érdeklődne iránta azzal nem kell foglalkozni.Cesc kerek-perec kijelentette,hogy ide akar jönni és ezzel a Madrid pénze nem versenyezhet.

Ha pedig Pep ragaszkodik a 4-2-3-1-hez akkor sem lenne gond,mert idén már játszottunk így,és a Bernabeuban is inkább 4-1-3-2 volt mintsem 4-3-3.Arról nem is beszélve,hogy a válogatott társaival játszana együtt,és akkor végképp nem lenne gond a beilleszkedésével.


Mindenesetre:szerintem ilyen szinten senki sem foglalkozna Fabregasszal,ha Iniesta egészséges lett volna a szezon legalább 80%-ában.
“...I like the idea of a black sun; like a black hole is space, sucking everything into darkness, where we came from and where we’re heading...”
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2010.06.08. 17:20:40

Fabregast felesleges megvenni?
A csapat motorja a középpálya,sőt a kreatív középpálya, illetve Messi.
A kreatív középpálya Iniesta-Xavi duót jelent,nem Keita-Xavit, Busi-Xavit stb.

Mondja már meg nekem,legyen oly kedves,a sok" Fabregas felesleges " hangoztató,hogy ez a kreatív középpálya idén hányszor állt össze?
5-6 alkalom?

Jövőre egy darab kupát nem fogunk nyerni,ha nem vagyunk képesek rotálni megfelelően. Igen,ez azt jelenti,hogy kell egy minőségi csere arra a nyamvadt középpályára,mert Keita nem Iniesta-Xavi alkat.
És igen, megoldható lenne egy olcsóbb igazolással, átmenetilag a baj.

De Xavinak innen nincs feljebb,és pár év múlva helyette nem lenne elég az a minőségi kiegészítő ember,akit vehetne a csapat jelenleg.
Fabregas ezért kell. Majd Xavi után jön Thiago is stb.

Jelenleg nem csak az elkövetkező 2évre kell gondolni,ha A középpályáról beszélünk,meg Fabregasról, hanem 8-9.

És igen, Fabregasnál nincs jobb alternatíva.
Avatar
ziipp
Capitá del Barça
Hozzászólások: 726
Csatlakozott: 2008.11.02. 01:06:21

2010.06.08. 17:16:12

Dave87 írta:Meglátjuk, legyen így! Mindenesetre én az ideihez képest minőségi javulást nem látok.
Nem látom hasznát Fabregasnak, és ahogy már leírták előttem, úgy teszünk, mintha kötelező lenne megvennünk (mindent és mindenki alárendelünk ennek).
Erről van itt szó. Csak a fanboyok kombinálnak itt össze-vissza. Fabregas igazolásának hosszútávon lehet értelme, ha Xavi majd visszavonul. Ez viszont nem most fog megtörténni, legalább még 3 év benne van, de talán több is.

Eto'o-t felesleges volt eladni.
Ibrát felesleges volt megvenni.
Tourét felesleges eladni.
Fabregast felesleges megvenni.

Bár még az ilyen idióta igazolásokat is kibírja a csapat, jó volna ha a józan hangok kerekednének felül.

Megmondom amúgy, hogy mi van itt: Cesc címeket akar nyerni. A Wenger-féle vendégmunkás dzsunkán erre nincs esélye, ezt ő is tudja. Ide akar jönni, mert tudja, hogy itt elérheti álmait. Bánja már, hogy eligazolt akkor régen.
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2010.06.08. 16:50:01

Akik felírják a Xavi-Fabregas-Ini középpályát, azoknak mondanám, hogy felejtsék el. Ha jön is Cesc, soha nem fogunk így felállni. Akkor már Busi-Xavi-Fabre-Ini-Villa-Messi hatost tartanám reálisnak. (Azért Yaya bikaereje kellene ide, de már én sem látok sok esélyt a maradására.)
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2010.06.08. 16:39:27

Hunter91 írta:A Sport.Es-en mit jelent a Cesc 35 millió?
Ennyit adunk érte,vagy mi?
Ezt konkrétan Ferrer mondta, tehát ő adna ennyit érte
Meridiane
Barça B
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2009.08.18. 20:59:40

2010.06.08. 16:35:26

a sport.es szerint a new york bejelentette a világ egyik legjobb játékosát készül leigazolni a nyáron... Henry??
Ő ugyanis lenyilatkozta, hogy szívesen játszana ott... sajnálnám, de az ő ideje tényleg lejárt nálunk... :(
Avatar
Hunter91
Capitá del Barça
Hozzászólások: 916
Csatlakozott: 2008.08.27. 23:37:04
Tartózkodási hely: Ahol a denevér is lámpával jár!

2010.06.08. 16:33:07

A Sport.Es-en mit jelent a Cesc 35 millió?
Ennyit adunk érte,vagy mi?
Avatar
Dave87
Capitá del Barça
Hozzászólások: 509
Csatlakozott: 2007.12.06. 20:42:02
Tartózkodási hely: Magamon kívül

2010.06.08. 14:41:51

barcalaci84 írta:Keita nem fog ráfázni mivel ő vkp poszton lesz kiegészítő ember...
A fiataloknak sajnos nem jönne jól, de nekik nem is kell feltétlenül már idén berobbanni...
Ha valaki akkor Xavi az aki eltudná fogadni hogy 2 meccsen kezdő a harmadikon meg csere... Sőt megkockáztatom , hogy még örülne is neki...
Ha nem 60 meccseket kell lejátszania a pályája is kitolódhat egy -két évvel...
Xavi lépten- nyomon kardoskodik Cesc leigazolása mellett , nem hinném , hogy ki akarna tolni a barátjával...
Lehet kritizálni a spanyolosítást , de az látszik , hogy olyan emberek vannak a keretben , akiknek a csapat az első és csak kicsivel utána a saját karrier...
Meglátjuk, legyen így! Mindenesetre én az ideihez képest minőségi javulást nem látok.
Nem látom hasznát Fabregasnak, és ahogy már leírták előttem, úgy teszünk, mintha kötelező lenne megvennünk (mindent és mindenki alárendelünk ennek).
"A pénzem 90%-át italra és nőkre költöttem. A többit elherdáltam." - George Best
Avatar
fcb4ever
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 256
Csatlakozott: 2010.02.12. 16:04:50

2010.06.08. 14:30:55

westerngom írta:Xavi nagyon hátul van......, hogy fogja így a forintos labdákat osztogatni??
Nem látok vkp.-t a felállásban, bár ez nem feltétlen a Te hibád!
fcb4ever írta:Majd elválik jövőre, hiábavaló találgatni...
Ha Pep a 4-2-3-1-ben bízik továbbra is, akkor így lenne a legjobb:

------Sergio-------Xavi--------
---------------------------------
Messi-----Fabregas----Iniesta
---------------------------------
--------------Villa--------------

Vagy Messi középen és Fabregas szélső irányító Inivel, nem a szélén, hanem beljebb.
Persze még ott van a nagy kérdés, Ibra (aki szvsz jövőre sem tud majd itt nagyot alkotni, mert ha nem játszik alá a csapat, csak szenvedni fog a pályán)
Neki az nem probléma :D De igazad van, rosszul írtam, Xavi előrébb helyezkedik Serginél, aki vkp! Idén is így játszottunk a 2. félévben - legszebb példa a valenciai meccs.
Més que un club.
Avatar
westerngom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1527
Csatlakozott: 2007.12.15. 21:33:00
Tartózkodási hely: West Side

2010.06.08. 14:21:27

Xavi nagyon hátul van......, hogy fogja így a forintos labdákat osztogatni??
Nem látok vkp.-t a felállásban, bár ez nem feltétlen a Te hibád!
fcb4ever írta:Majd elválik jövőre, hiábavaló találgatni...
Ha Pep a 4-2-3-1-ben bízik továbbra is, akkor így lenne a legjobb:

------Sergio-------Xavi--------
---------------------------------
Messi-----Fabregas----Iniesta
---------------------------------
--------------Villa--------------

Vagy Messi középen és Fabregas szélső irányító Inivel, nem a szélén, hanem beljebb.
Persze még ott van a nagy kérdés, Ibra (aki szvsz jövőre sem tud majd itt nagyot alkotni, mert ha nem játszik alá a csapat, csak szenvedni fog a pályán)
barcalaci84
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 441
Csatlakozott: 2010.04.12. 12:56:59
Tartózkodási hely: Debrecen

2010.06.08. 14:20:05

visca el barca írta:csak én érzem ugy h mintja fabregas körül forogna a világ? :shock:

nehogy már miatta változtassunk a tradicionális 4-3-3-as felálláson.... estelg őkelme miatt ininesta kispados legyen. miért? ki ez a gyerek? az atyaúristen?...
szó sincs felállás módosításról , illetve valaki padozásáról...
a napnál is világosabb, hogy könnyedén el lehet osztani a játékperceket köztük, a hozzáállásból pedig látszik , hogy nem lesz itt durci , mert mindegyik játékos itt akar játszani , és a csapatérdek az első számukra...
messi70
Jugador del Barça
Hozzászólások: 175
Csatlakozott: 2009.08.31. 18:56:30

2010.06.08. 14:15:31

A Marca szerint José Mourinho mindenképpen középen számol Ramosszal, így Maicon elmulasztása esetén Van der Wiel, az Ajax 22 éves játékosa jöhetne 10 millió euró körul na lehet megeloz a real'
Lezárt