Yaya Touré

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2010.07.02. 14:52:43

Na akkor ez a topik is mehet a Barca Háttér - Múlt és Jövő részlegbe.

Kár hogy elfecséreltük a világ legjobb védekező középpályását. Most már csak remélhetjük hogy Busi felnő a feladathoz. :(

További sikereket a Sziklának! :)
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2010.07.02. 14:44:53

Pepen továbbra is max annyit lehet/kell/illik számon kérni, hogy nem első számúnak szánta Toure-t arra a posztra, semmi mást. a további dolgok másoktól függtek, ez nem tetszett Yaya-nak,és adta alá a lovat a menedzsere is, ezért megy el (Yaya részéről érthető).

Eto'o-t ne keverjük ide,neki voltak ügyei a holt szezonban,ami miatt Pep kinevezésétől el akarta már küldeni. (legalábbis szerintem bőven bele játszott)

sok sikert nem kívánok,mert a City-t nem bírom, max egyéni elismeréseket így Yaya-nak! szerintem rosszul döntött, annak ellenére is,h nem fix kezdő.

sajnálom,h elmegy.

viszlát Toure!
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
szajko
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4907
Csatlakozott: 2008.04.07. 18:14:42

2010.07.02. 14:44:15

Köszönök mindent Touré!
További sok sikert!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szajko 2010.07.02. 14:55:37-kor.
Avatar
d
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1627
Csatlakozott: 2009.05.13. 18:46:36

2010.07.02. 14:40:19

Jól van srácok, engedjétek ki a gőzt, mocskos Guardiola, mocskos Busquets, írjátok ki magatokból, aztán megy tovább az élet.
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2010.07.02. 14:38:41

Nos,lezárult a hercehurca. :?
Mostmár azt mondom én is,h jobb,ha mielőbb rendeződött az ügylet és elmegy Yaya.Az utóbbi idők történései miatt semmi értelme nem lett volna maradnia,mégha sokunk szíve ezt szerette volna is.Ilyen esetben pedig jó,ha viszonylag gyorsan rövidre van zárva.Nem kell feleslegesen húzni az emberek idegeit,elég volt belőle eddig...(Elég sok miértre kellene válaszolnia ezügyben Pepnek... :? :roll: )

Egy fenomenális futballista A Szikla,meg fogja állni a helyét Angliában is.Bár nem szívlelem a szitit,de kicsit jobban követni fogom a meccseiket,mert élmény nézni az elefánt játékát.

Sok sikert a tesóval,Yaya!

Köszönjük szépen azt az alázatos,kimagasló,klasszis teljesítményt,amit mutattál nálunk!Csak így tovább,mégha mostantól más malmára hajtod a vizet ezzel!

GRACIES,YAYA TOURE :!: =D>
:cry:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára miihii 2010.07.02. 14:42:10-kor.
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
Bobán
Jugador del Barça
Hozzászólások: 232
Csatlakozott: 2008.08.20. 17:50:16
Tartózkodási hely: Szeged

2010.07.02. 14:38:09

"Csak az a baj hogy a menedzserek 99%-a nem ilyen." HaHaHaHaHaHaHa naneee tán ismered őket? A legszemetebb üzletemberek! Nem csoda h aki teheti valamelyik hozzátartozóját kéri fel erre a feladatra! És még ott is akadnak a pénzel problémák....
!!örök!! árnyék: R10,E9,H14,Y24
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2010.07.02. 14:37:27

áh hagyjuk, usem értitek mirol beszélek, felesleges vitatkozni.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
HAnonymus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1407
Csatlakozott: 2004.10.08. 09:57:32

2010.07.02. 14:37:22

Kicsit hasonlít ez az egész arra mint ami Eto'oval történt. A különbség annyi - és ennyiből szerintem most jobb a helyzet - hogy Eto'o helyére Ibrahimovicsot hozták, akiről akkor, amikor az elődjét eladták, még senki sem tudta hogy mire lesz képes. Most viszont Busquetsről az látszik hogy nagy eséllyel rövid idő alatt klasszis játékos lehet, és ingyenvan.
Riszpekt Tourénak azért amit itt leművelt, de innentől kezdve sokkal több értelme van Busquetsért szorítani mint visszasírni Jaját meg szidni Guardiolát.

SEEEERGIII BUSQUETS A LEGNAGYOBB KIRÁLY A LEGNAGYOBB KIRÁLY A LEGNAGYOBB KIRÁLY

Ámen.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára HAnonymus 2010.07.02. 14:39:38-kor.
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4095
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2010.07.02. 14:36:10

SEEEERGIII BUSQUETS A LEGNAGYOBB KIRÁLY A LEGNAGYOBB KIRÁLY A LEGNAGYOBB KIRÁLY

SEEEERGIII BUSQUETS A LEGNAGYOBB KIRÁLY A LEGNAGYOBB KIRÁLY A LEGNAGYOBB KIRÁLY

SEEEERGIII BUSQUETS A LEGNAGYOBB KIRÁLY A LEGNAGYOBB KIRÁLY A LEGNAGYOBB KIRÁLY


Köszönjük Yaya hogy itt voltál, szerencsére nem nyújtottál olyat, ami emlékezetes lett volna. Örülök neki hogy egy dekát sem fejlődtél a Barcában, és igazság szerint nagyon örültem annak, hogy jött Busi, aki katalán, így Guardiola minden további magyarázkodás nélkül nyugodt szívvel kitehetett Téged a kezdőcsapatból, mert mióta idejöttél, én azóta hajtottam, hogy semmit se érsz, nem vagy a csapat hasznára. Hála Istennek ezt Pep is észrevette egy idő után, úgyhogy most repültél mint a kismadár. Annak is örülök hogy a klub teljes diszkrécióval és tisztelettel volt irántad az egész szezon és a nyár alatt. Sok sikert Manchesterben, remélem hogy ott is hasonlóan sz.rul fogsz teljesíteni, mint ahogy azt tetted itt Barcelona-ban.




:evil: :evil: :evil: Pep :evil: :evil: :evil:
Kép
menczel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1630
Csatlakozott: 2006.04.11. 14:16:25

2010.07.02. 14:29:29

visca el barca írta:
ezen mit kell kiakadni?

MENEDZSER. ez a dolga, ő így jut pénzhez. érzelmileg nem kötődik a játékoshoz, biztos nem fog sírni, h jaj yaya elmentél a barcából...

nőjjetek már fel, ma már minden a pénzről szól.
Ja hogy neked ez természetes? Csak az a baj hogy a menedzserek 99%-a nem ilyen. Nem nagyon jut eszembe más átigazolás ahol ez megtörtént, de nyugodtan írj példát. Ez a csóka amint Touré kicsit is padozott ( 08/09 első pár hónap), rögtön jött hogy Touré mi mindent megtett a klubért, és vannak kérők. Amikor megkapta a nagy szeződést 2009 nyarán akkor is olyanokat mondott hogy Touré hajlandó volt védőként játszani, Keita balbekként meg nem és hogy ha nem becsülik meg, akkor elmegy. Pénzsóvár, kapzsi alávaló egy figura.

Egyébként pont a Barcelona az ahol nem minden a pénzről szól. Itt vannak más értékek is....
Avatar
Barcaádám
Capitá del Barça
Hozzászólások: 811
Csatlakozott: 2009.04.05. 18:43:08
Tartózkodási hely: Békés

2010.07.02. 14:26:33

:( :( ezt nem fogom elfelejteni Peptől , remélem nem lesz egetrengető hiba nem isszuk meg a levét , de sajnálom hogy az egyik nagy kedvencem elment :cry:
Kép

"A helyzet az, hogy jelenleg a Barça maga a futball, és ahhoz, hogy legyőzd a Barçát, a futballt kell kiirtanod."
Avatar
Nóbi
Capitá del Barça
Hozzászólások: 588
Csatlakozott: 2005.02.03. 13:28:54
Tartózkodási hely: Budapest

2010.07.02. 14:21:06

Nagyon sajnálom, az egyik legszimpatikusabb és leguniverzálisabb játékosunk távozik, aki mindig a legtöbbet hozta ki magából a pályán, és aki még sérülten is vállalta a játékot. Nem így kellett volna lennie... :cry:
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2010.07.02. 14:14:54

Ne végre lezárult ez az ügy is. Viszlát YayaT Szulek vagy hogy hívják remélem a transzferből kapott pénzét gyógyszerre költi majd kötsög!!!
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
levproff
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2809
Csatlakozott: 2007.12.06. 13:15:26
Tartózkodási hely: Sopron

2010.07.02. 14:10:53

Viszlát Yaya! :cry:
Köszönünk mindent!
egy jó ideig bennem marad ez a tüske... :evil:
Szerintem mindenki észrevette..
Kép
FC Barcelona: Més que un club! Visca el Barca!
Pep Team 2009 : Spanyol Bajnokság, Bajnokok Ligája, Spanyol Kupa, Európai Szuperkupa, Spanyol Szuperkupa, Klub VB!
Avatar
d
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1627
Csatlakozott: 2009.05.13. 18:46:36

2010.07.02. 14:07:42

Na végre lezárult ez is. Nem örülök, hogy elment és biztos vagyok benne, hogy még sok vita lesz a távozásával kapcsolatban, de azt hiszem ez már lényegtelenné vált. Cityt nem szeretem, Tourét nagyon jó játékosnak tartom, de nem nőtt a szívemhez (teljesen szubjektív, érzelmi alapokon), nem fog megállni az élet nélküle. Remélem azért kijön neki a lépés ott.
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4526
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2010.07.02. 14:06:13

Sose fogom elfelejteni ezt az embert. Bár már beletörődtem, még se értem, MIÉRT? Ronaldinho után ő volt a nagy kedvencem, hát ő is elmegy.. ahogy Titi is.. :( Meghajlok a tudása és nagysága előtt, bámulatosan focizik, élvezet nézni a játékát, nagyon sokat tett a sikerekért, sose adta fel. Én pedig sose fogom elfogadni és felfogni, miért kell őt eladni.. Nagy kedvencem volt már kezdetek óta, neki nem a pénz, hanem a foci volt a fontos, sose felejtem el amikor gerincsérvvel játszotta végig a fél szezont. Stabilitást adott a középpályának, de ugyan úgy cselezett mint egy csatár, és úgy védekezett mint egy vérbeli bekk, egy szóval: világklasszis. Remélem boldog lesz a cityben, én drukkolok neki, érjen el sikereket, és boldogítsa legalább ennyire a kékek szurkolóit, mint ahogy minket megörvendeztetett a játékával. Én csak meg szeretném köszönni, hogy a focinak egy újabb kimagasló szintjébe kaptam bebocsátást általa, hatalmas játékos, pontján No.1. Rettentően sajnálom, hogy elüldöztük és száműzve lett, nem szolgált rá, hiányozni fog ebből a csapatból. Ezt a húzást pedig sose fogom elfelejteni a vezetőségnek.. vissza fogjuk még őt sírni..

Sok sikert Yaya, a SZIKLA!!! :cry: :cry: :cry:
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
lluisllach89
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3701
Csatlakozott: 2008.07.02. 22:46:30

2010.07.02. 14:05:30

visca el barca írta:[

ezen mit kell kiakadni?

MENEDZSER. ez a dolga, ő így jut pénzhez. érzelmileg nem kötődik a játékoshoz, biztos nem fog sírni, h jaj yaya elmentél a barcából...
Ebben az esetben a klubhoz nem/sem kötődik.

Egyértelműen távoznia kell Pepnek. (sarcasm)
Kép
"Azért mert valaki hibázott nem a futballt kellene megbüntetni.
Hibáztam és megfizettem érte. De a labda nem lett mocskos."- Maradona
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2010.07.02. 14:02:35

hát eljött ez a nap is! Farewell Yaya Touré! :( :cry:

nézni fogok city meccseket, de csak azért, h lássam a zsenialitását továbbra is!

egy jó ideig bennem marad ez a tüske... :evil:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Fecooo 2010.07.02. 14:07:47-kor.
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2010.07.02. 14:00:56

Ha így folytatják Manchaster City szurkoló leszek.
Csak viccelek Come one you Spurs.
Minden esetere két nap alatt két olyan játékost igazoltak akit nagyon kedvelek.
Medve bocsánat az offért.

Viszlát Big Yaya Touré.
Köszönjük, és sok sikert a testvéreddel.
:cry:
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2010.07.02. 13:59:14

torrentkiller írta:
menczel írta:hehe na most BÚJT KI A SZÖG A ZSÁKBÓL!!!

Ez a [auto_cenzúra] szeluk 20%-ban birtokolja a játékjogát, naná hogy át akarja passzolni egy másik klubnak az élete legjobb formájában levő, csúcson járó Tourét. Így realizálódik neki a sok della, ekkor fáradhat a kasszához.
Ezért pofázott mindig összevissza, kavarta a [auto_cenzúra], és néha alá is gyújtott, hogy jó melegen tartsa.
Nekem is pont ez jutott eszembe. Az s 6és fél milla egész szép pénz. Szépen lassan meggyőzte Yayát hogy jobb lesz neki (is) máshol. Már tavaly is küldte volna, mivel akkor még többet is kaszálhatott vna, de akkor még nem jött össze neki.

ezen mit kell kiakadni?

MENEDZSER. ez a dolga, ő így jut pénzhez. érzelmileg nem kötődik a játékoshoz, biztos nem fog sírni, h jaj yaya elmentél a barcából...

nőjjetek már fel, ma már minden a pénzről szól.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
torrentkiller
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1505
Csatlakozott: 2008.01.16. 19:52:58
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg/BP.

2010.07.02. 13:56:18

menczel írta:hehe na most BÚJT KI A SZÖG A ZSÁKBÓL!!!

Ez a [auto_cenzúra] szeluk 20%-ban birtokolja a játékjogát, naná hogy át akarja passzolni egy másik klubnak az élete legjobb formájában levő, csúcson járó Tourét. Így realizálódik neki a sok della, ekkor fáradhat a kasszához.
Ezért pofázott mindig összevissza, kavarta a [auto_cenzúra], és néha alá is gyújtott, hogy jó melegen tartsa.
Nekem is pont ez jutott eszembe. Az s 6és fél milla egész szép pénz. Szépen lassan meggyőzte Yayát hogy jobb lesz neki (is) máshol. Már tavaly is küldte volna, mivel akkor még többet is kaszálhatott vna, de akkor még nem jött össze neki.
Kép
"Barcelona Svájcból hozatott nagyon drága gyógyszereket, hogy leküzdje a növekedésihormon-hiányosságát, és ezt meg akarják hálálni. Messinek a szíve diktálta, hogy melyik csapatot válassza. Megráztam a kezét, és gratuláltam, megmutatta, hogy vannak még olyan labdarúgók, akiknél az emberi értékek elsődlegesek"- Ernesto Bronzetti
ggbuffon
Jugador del Barça
Hozzászólások: 101
Csatlakozott: 2008.02.15. 23:23:36

2010.07.02. 13:55:21

MichaaBee írta:"...ugyan Pep Guardiola örömmel látta volna a jövő évi keretében is, erre nem lesz lehetősége. Sandro Rosell elnöksége ugyanis nem kíván keresztbe tenni Tourénak és ügynökének..."

Ennyit a teljhatalmat Guardiolának című projektről...
azért ne sarkosítsunk ennyire, igen valószínűleg fontos a pénz az ügynökének, de azért Pep-ért sem tenném tűzbe a kezem. "Örömmel látnám a jövő évi keretben" - hát persze, ez kb annyit jelent lefordítva h baja nincs belőle h marad, de Busquets lesz favorizálva még inkább. Ez közel se az a foggal körömmel ragaszkodás mintapéldája.Szval Pep legalább annyit tett azzal h egész szezonban jegelte érthetetlen csökönyösségből, mint az ügynöke annak érdekében h távozzon.

Ha belegondolunk bárki így tenne a helyében, karrierem csúcsán vagyok, legalábbis kor alapján most kell toppon lennie, egy triplázó klubban húzóember voltam több poszton is, majd jön egy szaros házi kedvenc, aki megközelítőleg se ér még fel hozzám és automatikusan kikerülök a csapatból..

Úgyh én meg kifejezetten remélem h nem kerül Pep-hez a klasszikus menedzseri pálca, mert néha hihetetlenül önfejű és konok, holott van még mit tanulnia,főleg taktikailag.
Avatar
FCBarca88
Capitá del Barça
Hozzászólások: 611
Csatlakozott: 2006.02.24. 15:35:59
Tartózkodási hely: Isaszeg

2010.07.02. 13:52:58

Sajnálom, hogy elmegy, sokat tett Ő is a sikerekért DE legalább vége ennek a hercehurcának.
Sok sikert a City-nél(pl Bl indulás). És végre egy klub csapatban játszhat Kolo-val. :) (Azt hiszem ez volt az egyik vágyuk)
I am a Runner![...]
FCBarcelona, Fradi, Schumi, Németország!
Avatar
Tdavid
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1334
Csatlakozott: 2009.05.09. 13:26:14
Tartózkodási hely: Itt is, ott is.

2010.07.02. 13:51:39

Sok sikert a City-nél Yaya!! :cry: :cry:
Kép
menczel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1630
Csatlakozott: 2006.04.11. 14:16:25

2010.07.02. 13:48:44

hehe na most BÚJT KI A SZÖG A ZSÁKBÓL!!!

Ez a [auto_cenzúra] szeluk 20%-ban birtokolja a játékjogát, naná hogy át akarja passzolni egy másik klubnak az élete legjobb formájában levő, csúcson járó Tourét. Így realizálódik neki a sok della, ekkor fáradhat a kasszához.
Ezért pofázott mindig összevissza, kavarta a [auto_cenzúra], és néha alá is gyújtott, hogy jó melegen tartsa.
Lezárt