Barca vs Real

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Melyik csapat fog többet kiadni játékosokra ezen a nyáron?

Real
243
64%
Barca
135
36%
 
Szavazatok száma: 378
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2010.07.09. 21:52:08

chonggy írta: Am meg Khedira szerintem ritka hasznis igazolás lenne a Madridtól...
én nagyon tartok tőle. a másik meg h nem láttam elég hírt ahhoz,hogy komolyan tudjam venni. amíg ez a gerrard téma nem lesz hivatalosan is semmis,addig ide nem hiszem h jön valaki. tudod mi a legfőbb baj? ez:
CANALES, Sergio Canales Madrazo
DI MARIA, Ángel Fabián di María
GAGO, Fernando Rubén Gago
DIARRA, Mahamadou Diarra
KAKÁ, Ricardo Izecson dos Santos Leite
LASS, Lassana Diarra
GUTI, Jose Maria Gutierrez Hernandez
XABI ALONSO, Xabier Alonso Olano
VAN DER VAART
GRANERO
Pedro León
cr(?)
a jelenlegi középpályás keret.a java nem is szélső. hova jönne még valaki? elég sok srácot le kellene pattintani,hogy elférjenek.középre sok az ember,a szélre és csatárnak kevés.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15501
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2010.07.09. 21:46:30

ferninho írta:
ajjj ne már...
megint Messike....
most erre megint, mi szükség? :roll:
komolyan mint az oviban....

szükség volt arra a képre....

Ajj ne már...
megint Roncika...
PHotoshopoljatok Messiről vagy Xaviról ilyen képeket,mint amik Ronaldóról vannak,aztán beszélünk arról is.
Ti fújjátok fel az egészet.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
chonggy
Capitá del Barça
Hozzászólások: 959
Csatlakozott: 2008.06.03. 22:23:36
Tartózkodási hely: nagybecskerek (szerbia)

2010.07.09. 21:45:10

ti TÉNYLEG azt hiszitek,hogy ez a kép eredeti??!!Mert ha igen,akkor én befo.sok...TÉNYLEG olyan alacsonyan repültök,hogy nem veszitek észre,hogy ezt valaki,aki nem tud mit kezdeni a saját életével a Photosopban/Paintben csinálta...???
Én sem vagyok CR-fan (sőőőőőt),de nyissuk már kicsit ki a szemeinket,könyörgöm... :roll:
Am meg Khedira szerintem ritka hasznis igazolás lenne a Madridtól...
Kép

„Madrid, cabron, salude al campeón”-Samuel Eto`o
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2010.07.09. 21:44:35

pedig teszem hozzá,senki nem ismeri a csókát,csak annyit,amennyit a média megenged. simán megutálunk egy focistát(ez most nem cr) azért,mert a média olyan stílusban mutatja be. látta itt valaki a lábujját
Napi 6 millió forintért engem bárki utálhat, nem fog érdekelni...
A média bizony ezzel jár. Az viszont érdekes más játékos képes úgy "elütni" az időt,hogy ne legyenek róla képek...Persze értem én,hogy CR fel van kapva,de ezek szerint megoldható lenne számára is.(nem mondom hogy eredeti..)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Sanama 2010.07.09. 21:47:59-kor.
Avatar
Dave87
Capitá del Barça
Hozzászólások: 509
Csatlakozott: 2007.12.06. 20:42:02
Tartózkodási hely: Magamon kívül

2010.07.09. 21:43:12

Ez a kép Cristiano Ronaldoról fake-elt kép. Én sem értem, miért kell mindenért előszedni. Barcelona szurkoló vagyok, amióta csak működik az oldal, de akkor sem vágom, hogy lehet ennyire gyűlölni valakit. Akár Realos, akár más klubban játszik.
Persze, majd mindjárt kiderül, hogy CR ratyi, nem? Hagyjuk már. Komolyan nem tudok másra gondolni, minthogy az irigységből származó utálat beszél az emberekből.
Ronaldo világklasszis játékos, aki kinőtte a primadonna jelzőt, észre kéne venni. A játékában benne van, hogy faragják, és ezért esetenként hevesebben reklamál, mint mások. Ebben a szezonban IS bebizonyította, hogy vállán tudja vinni csapatát és óriási küzdő. Részemről ennyi.
"A pénzem 90%-át italra és nőkre költöttem. A többit elherdáltam." - George Best
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15501
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2010.07.09. 21:42:57

daffy írta: egyrészt: meglepődnék,ha eredeti lenne a kép
másrészt: már sokszor mondtam,de nem elégszer: ne a madridista legyen a követendő példa.
egyébként persze meg lehet jegyezni,csak az ember már úgy érzi,hogy bármit mondanék cr-rel kapcsolatban,itt hatalmas nyerítés lenne. pedig teszem hozzá,senki nem ismeri a csókát,csak annyit,amennyit a média megenged. simán megutálunk egy focistát(ez most nem cr) azért,mert a média olyan stílusban mutatja be. látta itt valaki a lábujját? vagy a virágfüzért a nyakába? nem...csak valaki ezzel játszik és itt sokan,mint egy csapat óvodás csámcsognak rajta. jóláll neki,ez kétségtelen,sőt még el is képzelhető,de kérem...ez túlzás.vagy csak én nem érzem benne a humort,ez esetben elnézést.

Tuti nem eredeti,látszik rajta,hogy PS.
Értem amit mondtam,csak szerintem kár ilyenen fennakadni,mert most ez 1-2 napig lesz téma,aztán senki nem fog rá emlékezni.

A másik,hogy persze nem ismerjük,de azért tuti nem a szöges ellentéte annak amit gondolunk/gondolnak róla az emberek.
Elég sok beszédtémát ad az embereknek.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2010.07.09. 21:41:34

csababarca írta:
daffy írta:én csak azt nem értem h ennek komolyan mi köze a focihoz?
a magán életben ilyen(ha eredeti a kép egyáltalán),de miért kell fikázni?
a következő mi lesz,az h miért nem sárga 3 rétegű papírral törli a seggét és miért fehérrel?
komolyan,bármi van,bele kell kötni. derék.

Szerintem ha egy ilyen kaliberű focistáról özönlenek a nem férfias anyagok,akkor azt meg lehet jegyezni.
Bárki esetében, szerintem ti odaát is megtennétek ha mondjuk másról lennének ilyen képek.

Inkább a külső,mesterséges dolgokon nevessünk,mint valaki testi betegségén. (Madridista, pár éve Messiről a fórumon: gnóm,törpe,kretén...meg ehhez hasonlók.)
ajjj ne már...
megint Messike....
most erre megint, mi szükség? :roll:
komolyan mint az oviban....

szükség volt arra a képre....
madridista
Rewolution5
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1089
Csatlakozott: 2009.04.11. 10:04:30
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

2010.07.09. 21:39:52

daffy írta:én csak azt nem értem h ennek komolyan mi köze a focihoz?
csak annyi, hogy ha focizik, az a gyönyörű lakk lekopik!-semmi több
Kép
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2010.07.09. 21:39:29

csababarca írta:
daffy írta:én csak azt nem értem h ennek komolyan mi köze a focihoz?
a magán életben ilyen(ha eredeti a kép egyáltalán),de miért kell fikázni?
a következő mi lesz,az h miért nem sárga 3 rétegű papírral törli a seggét és miért fehérrel?
komolyan,bármi van,bele kell kötni. derék.

Szerintem ha egy ilyen kaliberű focistáról özönlenek a nem férfias anyagok,akkor azt meg lehet jegyezni.
Bárki esetében, szerintem ti odaát is megtennétek ha mondjuk másról lennének ilyen képek.

Inkább a külső,mesterséges dolgokon nevessünk,mint valaki testi betegségén. (Madridista, pár éve Messiről a fórumon: gnóm,törpe,kretén...meg ehhez hasonlók.)
egyrészt: meglepődnék,ha eredeti lenne a kép
másrészt: már sokszor mondtam,de nem elégszer: ne a madridista legyen a követendő példa.
egyébként persze meg lehet jegyezni,csak az ember már úgy érzi,hogy bármit mondanék cr-rel kapcsolatban,itt hatalmas nyerítés lenne. pedig teszem hozzá,senki nem ismeri a csókát,csak annyit,amennyit a média megenged. simán megutálunk egy focistát(ez most nem cr) azért,mert a média olyan stílusban mutatja be. látta itt valaki a lábujját? vagy a virágfüzért a nyakába? nem...csak valaki ezzel játszik és itt sokan,mint egy csapat óvodás csámcsognak rajta. jóláll neki,ez kétségtelen,sőt még el is képzelhető,de kérem...ez túlzás.vagy csak én nem érzem benne a humort,ez esetben elnézést.
ALEXDP
Capitá del Barça
Hozzászólások: 583
Csatlakozott: 2008.08.18. 11:37:11

2010.07.09. 21:36:28

Srácok!

Én sem vagyok a legnagyobb cronaldo fun,de nem lehet ez a kép by photoShop???
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15501
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2010.07.09. 21:31:41

daffy írta:én csak azt nem értem h ennek komolyan mi köze a focihoz?
a magán életben ilyen(ha eredeti a kép egyáltalán),de miért kell fikázni?
a következő mi lesz,az h miért nem sárga 3 rétegű papírral törli a seggét és miért fehérrel?
komolyan,bármi van,bele kell kötni. derék.

Szerintem ha egy ilyen kaliberű focistáról özönlenek a nem férfias anyagok,akkor azt meg lehet jegyezni.
Bárki esetében, szerintem ti odaát is megtennétek ha mondjuk másról lennének ilyen képek.

Inkább a külső,mesterséges dolgokon nevessünk,mint valaki testi betegségén. (Madridista, pár éve Messiről a fórumon: gnóm,törpe,kretén...meg ehhez hasonlók.)
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2010.07.09. 21:27:15

én csak azt nem értem h ennek komolyan mi köze a focihoz?
a magán életben ilyen(ha eredeti a kép egyáltalán),de miért kell fikázni?
a következő mi lesz,az h miért nem sárga 3 rétegű papírral törli a seggét és miért fehérrel?
komolyan,bármi van,bele kell kötni. derék.(az is igaz,hogy ha messi fejére ráhúzom balázs pali séróját és belinkelem a másik oldalon,kb ugyan ez lenne. de emberek,ne süllyedjünk lejjebb.)

más:
josé dupla edzésekkel kezdi az előszezont,úgy tűnik,hogy a puhapöcsű banda kap egy kis izmot,meg erőnlétet. arra leszek kíváncsi,hogy a remek orvosi karral naponta hány ember fog belerokkanni az edzésbe... :roll:
Avatar
d
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1627
Csatlakozott: 2009.05.13. 18:46:36

2010.07.09. 21:00:38

Nem lihegjük már kicsit túl ezt a Cé-gyűlöletet? Festi a lába körmét, ki nem tojja le? Én azért utálom, mert egy kényeskedő primadonna a pályán, tőlem aztán festegetheti a lábujjait...
Avatar
bali 15
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2544
Csatlakozott: 2008.06.05. 20:18:25

2010.07.09. 19:08:33

Festett lábköröm? Neeeeeeeeeeeeemm :o :o :o :D :D :D
Ennyire csaknem ratyesz:D vagy mégis?
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2010.07.09. 18:11:14

Game90 írta:Kép
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ez kur.a jó! Milyen kis helyes egyem a szívét.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
socio66

2010.07.09. 15:46:26

Utálom hogy manapság ezt kell kérdezni minden kép kapcsán,de ez nem fotoshop?
mert én bírom Ronaldot amúgy,abszolút nem irritál,de ez már elég nevetséges,ha igazi.
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2010.07.09. 15:20:58

Khedira simán jó igazolás lenne.
ferninho írta:ezt aztán meg kellett osztani a néppel...
had szidják még egy kicsit tovább CR-t...
nem volt elég...
Kép
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
gergo9
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2902
Csatlakozott: 2007.10.02. 12:19:09
Tartózkodási hely: Miskolc

2010.07.09. 14:36:21

Game90 írta:.......
jajdeszép....
Amúgy fogadok hogy fél éven belül M.o.-n is megjelenik egy-két hasonlóan hibás genetikai(hogy gonoszan fogalmazzak) végterméken?
:)
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2010.07.09. 14:09:28

ferninho írta: amúgy Khedira ilyen 10-12 millióért szóba van hozva a Reallal... hát nem tudom...
ennyiért talán kilehetne próbálni...
Én Stuttgart helyében megpróbálnám 15 fölé vinni az árát, mivel ők is tudják, h manapság mindenkit túlfizetnek... és elvileg a Chelsea is bejelentkezett érte. Főleg, h ez a két klub igen fölé tud lőni az árakkal...persze mi is... :/
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2010.07.09. 14:02:17

Perrero írta:Tényleg ki van lakkozva a körme a lábán :?: :? :shock:

mekkora nagy :D észre sem vettem :D a [auto_cenzúra] :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2010.07.09. 13:33:16

ezt aztán meg kellett osztani a néppel...
had szidják még egy kicsit tovább CR-t...
nem volt elég...

amúgy Khedira ilyen 10-12 millióért szóba van hozva a Reallal... hát nem tudom...
ennyiért talán kilehetne próbálni...
madridista
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2010.07.09. 13:28:12

Kép
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Victor_Valdes
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4447
Csatlakozott: 2007.02.09. 16:19:20
Tartózkodási hely: Debrecen

2010.07.07. 18:58:59

Mint barcás, nem értem miért lett szidva azért a real, hogy ronaldot hitelből vette? Mi pedig ibrát vettük abból, ha jól vagyok informálva. :)
http://www.maon.hu - marketing - üzleti élet - motiváció - vállalkozás -
"mi leszel, ha nagy leszel? közgazdász, vagy bérgyilkos..a kereslet határozza meg a kínálatot.."
"tudom egyszer újra látlak, az imáim hozzád szállnak..." †
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2010.07.07. 18:55:51

nem is kell tudnom mire kell, azt viszont tudom, hogy a Real el lett hordva mindennek mert HITELT vettek fel meg hát a kis gonosz pénzmosók meg még sorolhatnám..
erre ti is felveszitek ugyanúgy a hitelt mint mi... de most már belefér... tök természetes dolog, semmi probléma vele... no comment...
ezt a gombócot meg inkább le kéne nyelni, nem magyarázkodni...

még egyszer leszögezném,magáról a hitelről van szó, nem a "felhasználásáról"....
El vagy tévedve... a Realt sosem azért szidta senki sem,mert hitelt vesz fel,hanem mert hitelből vette meg Ronaldot.
Lezárt