Barca Igazolások 2010-2011

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Elégedett vagy-e az idei igazolásokkal/igazoláspolitikával?

Igen
95
34%
Nem
186
66%
 
Szavazatok száma: 281
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2010.07.13. 11:56:53

MichaaBee írta:
Sanama írta:A védelem újra érdekes lesz. :?
Mitől lesz érdekes? :) Annyit változott, hogy elment Csigrinszkij, aki tavaly amúgy is csak epizódszerepekhez jutott. Inkább Alvés cseréjéről kéne dönteni minél előbb (új igazolás / Atléticből valaki).
Nem attól. Hanem mert nagy valószínűséggel Rafa is elmegy,illetve Puyolon itt a VB-n már látszott az,hogy nem 16éves már ő sem.
Henrique megint nem biztos,mint ahogy Caceres sem.
Ha Rafa megy, marad Puyol-Pique-Milito középen,ami nem megnyugtató
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5727
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2010.07.13. 11:45:34

Sanama írta:A védelem újra érdekes lesz. :?
Mitől lesz érdekes? :) Annyit változott, hogy elment Csigrinszkij, aki tavaly amúgy is csak epizódszerepekhez jutott. Inkább Alvés cseréjéről kéne dönteni minél előbb (új igazolás / Atléticből valaki).
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
yayatouré24
Barça C
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2009.06.30. 10:27:17

2010.07.13. 11:41:40

Helló én a védelmet úgy gondolom hogy alves-puyol-pique-abidal a kezdő a cserék maxvel cáreses henrique mert mivel több helyen olvastam hogy marquezt eladják
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2010.07.13. 11:34:29

socio66 írta:a tökéletes vkp csere már ott van a keretben..
keitának hívják.
Így van, remélem vkp már nem jön.
Középpályára még kell egy Fabregas, 1-2(Thiagot mindenképp) ifit felhozni és a középpályától felfelé kész a csapat.
A védelem újra érdekes lesz. :?
socio66

2010.07.13. 11:25:22

a tökéletes vkp csere már ott van a keretben..
keitának hívják.
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2010.07.13. 11:23:59

P-e-d-r-o írta:Hát nemtudom hogy ti hogy vagytok vele,de nekem ebbe a csapatba 3 ember kéne,meg 1-2- tehetséges ifi,és akkor teljes lenne a keret,nemkéne a sérülések miatt aggódni!Akkor örülnék ha jönne Fabre,Alou Diarra,és Filipe,az ifiböl feljönne Thiago,meg Bartra ha szükség van rá,és teljes a keret!Mert kapusposzton megvagyunk,a jobbhátvéd kérdést Filipe érkezésével Maxwell megoldaná,középpen ottvan Pique,Puyol,Millito,és Márquez,meg lehet esetleg Bartra,szóval ott sem lenne baj,a balhátvéd kérdést meg Filipe és Abidal tökéletesen megoldaná!A középpályán ottlenne Busquets,és a cseréjének Diarra,Xavi cseréje lenne Fabre,Iniestaé pedig Keita,és ha megis sérülnek,ottvan Thiago,vagy Jonathan!A csatársor pedig így tökéletes ahogy van,baloldalon Villa és Pedro,középpen Ibra és Bojan,jobbon pedig Messi,és meglátjuk hogy Jeffren felnő-e a feladathoz,de ha nem akkor Pedro majd átmegy jobbra,mert érzésem szerint ott is jólenne,és így kész is lenne a keret,szerintem!
Nekem ez a véleményem,várom az ellenvetéseket!
:lol:
Maxwell nem sűrűn lesz ebben a csapatban jobbhátvéd, nem vagyok híve az ilyen mértékű posztváltásoknak. Középpályán még elnézem Maxwellt, de ott is a saját oldalán, a balon.

Fabregas annyi pénzért, amennyiért jönne, nem hiszem, hogy Xavi cseréje lenne, ez túl nagy luxus lenne. Ha jönne Cesc, akkor a kezdőcsapat tagja lenne. A támadósorral nagyjából egyet értek, bár várjuk meg mi lesz a Zlatan-saga vége. Bár sejtésem szerint maradni fog.
Kép
Kép
Kép
Barca_10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2009.06.27. 15:50:43

2010.07.13. 11:08:10

Igen-igen ezért gondoltam azt,hogy jobbhátvéd.
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2010.07.13. 11:04:11

Barca_10 írta:
P-e-d-r-o írta:Hát nemtudom hogy ti hogy vagytok vele,de nekem ebbe a csapatba 3 ember kéne,meg 1-2- tehetséges ifi,és akkor teljes lenne a keret,nemkéne a sérülések miatt aggódni!Akkor örülnék ha jönne Fabre,Alou Diarra,és Filipe,az ifiböl feljönne Thiago,meg Bartra ha szükség van rá,és teljes a keret!Mert kapusposzton megvagyunk,a jobbhátvéd kérdést Filipe érkezésével Maxwell megoldaná,középpen ottvan Pique,Puyol,Millito,és Márquez,meg lehet esetleg Bartra,szóval ott sem lenne baj,a balhátvéd kérdést meg Filipe és Abidal tökéletesen megoldaná!A középpályán ottlenne Busquets,és a cseréjének Diarra,Xavi cseréje lenne Fabre,Iniestaé pedig Keita,és ha megis sérülnek,ottvan Thiago,vagy Jonathan!A csatársor pedig így tökéletes ahogy van,baloldalon Villa és Pedro,középpen Ibra és Bojan,jobbon pedig Messi,és meglátjuk hogy Jeffren felnő-e a feladathoz,de ha nem akkor Pedro majd átmegy jobbra,mert érzésem szerint ott is jólenne,és így kész is lenne a keret,szerintem!
Nekem ez a véleményem,várom az ellenvetéseket!
:lol:

.
Alou Diarráról eddig nem is volt szó,nem tudom,hogy most hogy jött a képbe.Márquez jó eséllyel távozik,Bartra pedig úgy tudom jobbhátvéd.És ha már az ifiből 2 embert kell felhozni akkor az inkább Thiago és Muniesa nem Bartra.Ibra jövője sem tiszta még,és Fabregasé sem.
Rosszul tudod: Bartra középhátvéd, de megoldja a jobb hátvéd pozíciót is, a nagy csapatba jobb hátvédként debütált, gondolom ezért hiszed, hogy az a fő posztja. Diarráról pedig már volt szó, nem is egyszer Ibra úgyis marad, meg 80 %, hogy Fabregas jön, inkább mondok 95öt, mert az új elnöknek robbantania kell.
Avatar
OvaMind
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 486
Csatlakozott: 2007.09.28. 14:49:49

2010.07.13. 11:02:54

P-e-d-r-o írta:Hát nemtudom hogy ti hogy vagytok vele,de nekem ebbe a csapatba 3 ember kéne,meg 1-2- tehetséges ifi,és akkor teljes lenne a keret,nemkéne a sérülések miatt aggódni!Akkor örülnék ha jönne Fabre,Alou Diarra,és Filipe,az ifiböl feljönne Thiago,meg Bartra ha szükség van rá,és teljes a keret!Mert kapusposzton megvagyunk,a jobbhátvéd kérdést Filipe érkezésével Maxwell megoldaná,középpen ottvan Pique,Puyol,Millito,és Márquez,meg lehet esetleg Bartra,szóval ott sem lenne baj,a balhátvéd kérdést meg Filipe és Abidal tökéletesen megoldaná!A középpályán ottlenne Busquets,és a cseréjének Diarra,Xavi cseréje lenne Fabre,Iniestaé pedig Keita,és ha megis sérülnek,ottvan Thiago,vagy Jonathan!A csatársor pedig így tökéletes ahogy van,baloldalon Villa és Pedro,középpen Ibra és Bojan,jobbon pedig Messi,és meglátjuk hogy Jeffren felnő-e a feladathoz,de ha nem akkor Pedro majd átmegy jobbra,mert érzésem szerint ott is jólenne,és így kész is lenne a keret,szerintem!
Nekem ez a véleményem,várom az ellenvetéseket!
:lol:
Szerintem Keita és Marquez megoldhatja a csere-vkp pozíciót. Keita egy meccsen játszott vkp-t és ott volt a legjobb nálunk. Szerintem Fabregas kellene, illetve egy cserejobbhátvéd, és kész a keret.

+ ne adjuk el Ibrát- legalábbis ennek semmi értelmét nem látom.
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2010.07.13. 10:58:07

szerintem amúgy lehet mögöttes tartalma a dolognak.
Meg ám Fabregas eléggé zavarban volt, mert nem hivatalos.
Nem állítom, hogy 100%, hogy leigazoljuk.
De szerintem már nem Fabregason fog múlni.
Ő már nagyon akar jönni.

Futuro el Barca! Futuro Espannya!
A Barca jövője! Spanyolország jövője.
Kicist sajnáltam,mert ilyen helyzetben cselekedj jól... :)

Ha rögtön leveszi , mint szólnak a Barca szurkolók? :D
Így meg mit szólnak az Ágyúsok? :D
Barca_10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2009.06.27. 15:50:43

2010.07.13. 10:50:58

P-e-d-r-o írta:Hát nemtudom hogy ti hogy vagytok vele,de nekem ebbe a csapatba 3 ember kéne,meg 1-2- tehetséges ifi,és akkor teljes lenne a keret,nemkéne a sérülések miatt aggódni!Akkor örülnék ha jönne Fabre,Alou Diarra,és Filipe,az ifiböl feljönne Thiago,meg Bartra ha szükség van rá,és teljes a keret!Mert kapusposzton megvagyunk,a jobbhátvéd kérdést Filipe érkezésével Maxwell megoldaná,középpen ottvan Pique,Puyol,Millito,és Márquez,meg lehet esetleg Bartra,szóval ott sem lenne baj,a balhátvéd kérdést meg Filipe és Abidal tökéletesen megoldaná!A középpályán ottlenne Busquets,és a cseréjének Diarra,Xavi cseréje lenne Fabre,Iniestaé pedig Keita,és ha megis sérülnek,ottvan Thiago,vagy Jonathan!A csatársor pedig így tökéletes ahogy van,baloldalon Villa és Pedro,középpen Ibra és Bojan,jobbon pedig Messi,és meglátjuk hogy Jeffren felnő-e a feladathoz,de ha nem akkor Pedro majd átmegy jobbra,mert érzésem szerint ott is jólenne,és így kész is lenne a keret,szerintem!
Nekem ez a véleményem,várom az ellenvetéseket!
:lol:

.
Alou Diarráról eddig nem is volt szó,nem tudom,hogy most hogy jött a képbe.Márquez jó eséllyel távozik,Bartra pedig úgy tudom jobbhátvéd.És ha már az ifiből 2 embert kell felhozni akkor az inkább Thiago és Muniesa nem Bartra.Ibra jövője sem tiszta még,és Fabregasé sem.
P-e-d-r-o
Barça B
Hozzászólások: 64
Csatlakozott: 2010.06.06. 07:02:47

2010.07.13. 10:40:06

Hát nemtudom hogy ti hogy vagytok vele,de nekem ebbe a csapatba 3 ember kéne,meg 1-2- tehetséges ifi,és akkor teljes lenne a keret,nemkéne a sérülések miatt aggódni!Akkor örülnék ha jönne Fabre,Alou Diarra,és Filipe,az ifiböl feljönne Thiago,meg Bartra ha szükség van rá,és teljes a keret!Mert kapusposzton megvagyunk,a jobbhátvéd kérdést Filipe érkezésével Maxwell megoldaná,középpen ottvan Pique,Puyol,Millito,és Márquez,meg lehet esetleg Bartra,szóval ott sem lenne baj,a balhátvéd kérdést meg Filipe és Abidal tökéletesen megoldaná!A középpályán ottlenne Busquets,és a cseréjének Diarra,Xavi cseréje lenne Fabre,Iniestaé pedig Keita,és ha megis sérülnek,ottvan Thiago,vagy Jonathan!A csatársor pedig így tökéletes ahogy van,baloldalon Villa és Pedro,középpen Ibra és Bojan,jobbon pedig Messi,és meglátjuk hogy Jeffren felnő-e a feladathoz,de ha nem akkor Pedro majd átmegy jobbra,mert érzésem szerint ott is jólenne,és így kész is lenne a keret,szerintem!
Nekem ez a véleményem,várom az ellenvetéseket!
:lol:
Avatar
Nóbi
Capitá del Barça
Hozzászólások: 588
Csatlakozott: 2005.02.03. 13:28:54
Tartózkodási hely: Budapest

2010.07.13. 10:23:41

Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5727
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2010.07.12. 21:29:07

tarich írta:És Te az Athleticből kit hoznál fel a nyáron? Mert ahogy elnéztem Muniesa-n és JDS-on kivül más nem ütni még meg még a cserepad szintjét sem...
Thiago? :)

Bőven elég lenne szerintem Fabregas helyett Thiago és JdS. Bármennyire is bírom Fabregast és nem bánnám, ha jönne, de valahol tényleg jobb lenne házon belül megoldani a gondokat, főleg ezután a 150 millás kölcsönről szóló rémhír után...
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
tarich
Barça B
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2007.07.19. 00:17:52

2010.07.12. 21:25:56

Véleményem szerint szükséges még egy jobbhátvéd ( Van der Wiel-fiatal bírná a padozást és minőségi csere lenne) egy középpályás ( értelemszerűen Fabregas, de ha 40 misiért + Hleb vagy Keirrison nem adják akkor el kell felejteni, hirtelenjében más nem jut eszembe, esetleg Ligue1-ben lenne érdemes szétnézni, nagyszerű ár-érték arányban találhatunk ott megfelelő játékost), de Javi Martineznek is örülnék. Csatárokkal jól állunk Villa érkezésével. Még 1-2 fiatalt felhozni és kész a keret. Azt se felejtsétek el, hogy a gazdasági válság közepette nem túl okos húzás kidobni száz milliókat a holtidényben, amikor ésszerűen is lehet ugyanolyan kvalitású keretet összehozni.
tarich
Barça B
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2007.07.19. 00:17:52

2010.07.12. 21:20:07

MessiFan írta:Ha igazolunk akkor már olyat igazoljunk akire tuti szükség van és játszani fog. Sok fiatal tehetségünk van akikből simán lehet új Xavi vagy Iniesta vagy akár Messi is! A Barcának van szerintem a legjobb akadémiája.
De ez nem azt jelenti hogy nem kell igazolni új játékosokat. Sőt kötelező az újítás mert ha 2-3 idényen keresztűl ugyan az a csapat már nem tudnak újítani a játékon. Ezért kell egy Fabregas aki rengeteg mindent hozzá tudna tenni a Barca játékán. Sz-e-r-i-n-t-e-m
És Te az Athleticből kit hoznál fel a nyáron? Mert ahogy elnéztem Muniesa-n és JDS-on kivül más nem ütni még meg még a cserepad szintjét sem....
Gai-t is sztárolta mindenki még tavaly nyáron, most meg ingyen távozott. Az utóbbi évek termelése, csak szerencsés véletlen sajnos, gondolok itt Busquets-ra vagy Pedro-ra ( aki szerintem szimplán szerencsés, nem lesz soha olyan nagy játékos mint Xavi vagy Ini )
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2010.07.12. 19:29:29

Fabregas józanul viselkedik, és ezért nem szabad őt elítélni.

Egyrészt gondoljatok bele, hogy ott van neki egy pótapa Wenger személyében, akinek köszönheti, hogy egyáltalán valaki lett (a Barcából valszeg kölcsön kellett volna adni ilyen Getafe-szintű csapatoknak Xavi és a fiatal Iniesta miatt, aztán ki tudja, mi lett volna vele...). Értelemszerűen nem fogja hátbatámadni Wengert.
Másrészt arra is gondoljatok, hogy látva a VB-t például: fel-felmerülhetett benne, hogy ő tulajdonképpen mikor játszhatna a Barcában kezdőként? (Az, hogy mi itt szépen kitaláljuk neki nap,mint nap a lehetséges posztjait...az egy dolog, de nem a valóság, csak lehetőségek.)
Én nagyon szívesen látnám őt a Barcában, mert én is - mint ahogy sokan mások - tudnék neki szorítani helyet a kezdőben.
De teljesen megértem, hogy filózik, és nem mer lépni nyíltan, mert óriási bukás is lehet belőle. (Aztán ki tudja, lehet, hogy pl. holnap bedobja a törülközőt?!)
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2010.07.12. 19:11:35

Tim írta:
Sanama írta: Fabregas: mit akar akkor? nyíltan mondja meg most.
Dehogy fog mondani bármit is..Őszintén szólva van benne valami zavaró sunyiság,ezzel az egész igazolással kapcsolatban.Ha marad Londonban nem tragédia,mivel alapember és jó pénzt kap,ha esetleg visszakerül ide az sem fogja földhöz vágni.Úgy hogy kb. az ő szempontjából mindegy.
Ha odaállítunk a 45 millás ajánlatunkkal,borítékolható hogy nemet mondanak.
Nagyon meglepődnék ha esetleg mégis el tudnánk hozni. Mondjuk nem is szeretném.
Na rosszul mondtam valóban ,igazad van.
Szóval azt kívánom,hogy záruljon le az ügye, részemről pedig jöjjön :)
Avatar
Tim
Mezei fórumozó
Hozzászólások: 3213
Csatlakozott: 2007.06.15. 21:52:33

2010.07.12. 19:08:00

Sanama írta: Fabregas: mit akar akkor? nyíltan mondja meg most.
Dehogy fog mondani bármit is..Őszintén szólva van benne valami zavaró sunyiság,ezzel az egész igazolással kapcsolatban.Ha marad Londonban nem tragédia,mivel alapember és jó pénzt kap,ha esetleg visszakerül ide az sem fogja földhöz vágni.Úgy hogy kb. az ő szempontjából mindegy.
Ha odaállítunk a 45 millás ajánlatunkkal,borítékolható hogy nemet mondanak.
Nagyon meglepődnék ha esetleg mégis el tudnánk hozni. Mondjuk nem is szeretném.
Kép
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2010.07.12. 12:59:01

Nem! :D De szerintem Ronaldinho játékban agyonverte ezt a kis török-németet!Szóval az nálam más tészta!Másik!zabaleta,ha jól tudom képes vkp-t is játszani esetleg kp-t is!
Kép
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2010.07.12. 12:43:46

Remélem a VB sikeres zárultával kicsit megélénkül a piac.
Nagyon nem érzem, hogy teljes lenne a keret.
Főleg a középpálya.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
Robcsyy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1135
Csatlakozott: 2006.07.10. 21:34:57

2010.07.12. 12:41:28

Pep gőzerővel keresi Alves cseréjét, és meg is van az újabb kiszemeltje. Amennyiben a City piacra dobná Zabaletát, az árban és tudásban is megfelelne a Barcának, szemben Van de Wiel-lel aki a padra drága lenne.
Emlékeim szerint Zabaleta nem csak hátvédet tud jáccani, hanem mintha kp-n is tolta volna, bár lehet tévedek :D
Attika 25
Capitá del Barça
Hozzászólások: 597
Csatlakozott: 2009.07.19. 17:48:54

2010.07.12. 12:37:15

Ez alapján Ronaldinho sem kellett volna,vagy ő jobban bejön? :D
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2010.07.12. 12:22:06

Adja az ég,hogy maradjon ott!!!Vagy,ha megy is valahova csak a Barcat kerülje el messziről!Csúnya kis Gollam nem kell,hogy rontsa az összképet!
Kép
Attika 25
Capitá del Barça
Hozzászólások: 597
Csatlakozott: 2009.07.19. 17:48:54

2010.07.12. 12:14:53

Okés,köszi,ez azért jobb hír,mert ha már beszélnek abból lehet végülis bármi :)

Egyébként Özil kijelentette,hogy marad brémában,szóval a "B" jelöltünk is ugrott.

http://www.elmundodeportivo.es/gen/2010 ... remen.html

Van esetleg "C" terv is? :D
Lezárt