Barca Igazolások 2010-2011

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Elégedett vagy-e az idei igazolásokkal/igazoláspolitikával?

Igen
95
34%
Nem
186
66%
 
Szavazatok száma: 281
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2010.07.14. 13:18:55

Torres-nél azért felmerülnek olyan problémák, mint a térdműtétje, ami után hónapokat hagyott ki, és nem lendült formába. Emiatt görcsössé vált, ami olyanokban mutatkozott meg, hogy nem tudta átvenni a labdát, vagy mindig rosszul tolta meg... ha valójában ennyit tudna, nem lenne válogatott. De ennél bőven jobb játékos, úgyhogy az ne legyen már indok az érkezése ellen, hogy gyenge VB-je volt. :)

Marquezt én sem marasztalnám igazán. Amikor a Rijkaard érában jól ment a csapatnak, világklasszis szinten játszott, aztán visszaesett, később csak néha-néha tudta megmutatni, mire is képes igazából. 31 éves megértem, ha le akar még húzni valahol 2-3 évet állandó kezdőként.

Azt meg csak remélni tudom, hogy nem néznek egyelőre támadó után (ergo marad a svéd), de ha igen, akkor is csatárt. Villa balszélső játéka engem nagyon megfogott, középen meg elég sokat örlődött... és itt is azt tenné (bár nem a Ligában, mert itt azért megoldáná legtöbbször).
Avatar
marci.
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 386
Csatlakozott: 2009.05.12. 15:53:17
Tartózkodási hely: budapest

2010.07.14. 13:12:21

2 év az a 4. :D

Amúgy igen,de ez tényleg fantasztikus volt. 8)
csakamadrid
mindorokke_barca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1360
Csatlakozott: 2008.02.10. 10:48:21

2010.07.14. 13:11:41

marci. írta: --------------Valdés----------------
Alves------Piqué---Puyol----Abidal
--------------Sergio-----------------
------Cesc-----------Xavi-----------
--Messi---------------------Iniesta--
---------------Villa-------------------

Ha ez összejönne.. :? 8 spanyol.Hihetetlenül jó munka lenne,és dicséretes ennyi spanyol játékossal pályára lépni.
A VB-t meg felüdülés volt nézni.Mind1 volt,hogy katalán,madridi,ba :D szk,vagy andalúz.Grat a játékosaitoknak ! =D>
--------------Valdés----------------
Alves------Piqué---Puyol----Abidal
--------------Sergio-----------------
------Xavi-----------Iniesta---------
--Messi---------------------Villa-----
---------------Ibra-------------------

Határozottan jobban örülnék ennek.
A fenti felállásban Iniesta sem az igazi, villa a Vb-n meg kifejezetten impotens volt középen, a darálóban. Fabregas még nem fér el nálunk a pályán. Az másik kérdés, hogy elég e csak egy helyen fríssíteni egy csapaton, és nem leszünk e ismét fásultak, motiválatlanok, remélem nem.
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2010.07.14. 13:05:31

marci. írta:A VB-t meg felüdülés volt nézni.Mind1 volt,hogy katalán,madridi,ba :D szk,vagy andalúz.Grat a játékosaitoknak ! =D>
Szintén.
Gratuláció a madridi játékosoknak.
Főleg Casillas játékát éreztem meghatározónak.
Csókolgattam a TV-t egy két nagyobb védését követően.
Bár Ramos volt az akiben hihetetlen kellemeset csalódtam.

De szeptembertől Öriharisosebocsimégnégyévig! :twisted:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Varatrix 2010.07.14. 13:12:55-kor.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
marci.
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 386
Csatlakozott: 2009.05.12. 15:53:17
Tartózkodási hely: budapest

2010.07.14. 12:52:41

Besz.rás milyen csapatotok lehet jövőre.. :shock:
Szerintem hiba lenne kihagyni a kis Sergio-t,megmutatta a VB alatt.

--------------Valdés----------------
Alves------Piqué---Puyol----Abidal
--------------Sergio-----------------
------Cesc-----------Xavi-----------
--Messi---------------------Iniesta--
---------------Villa-------------------


Ha ez összejönne.. :? 8 spanyol.Hihetetlenül jó munka lenne,és dicséretes ennyi spanyol játékossal pályára lépni.
A VB-t meg felüdülés volt nézni.Mind1 volt,hogy katalán,madridi,ba :D szk,vagy andalúz.Grat a játékosaitoknak ! =D>
csakamadrid
Avatar
Piquenbauer
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 358
Csatlakozott: 2010.06.18. 12:48:51

2010.07.14. 12:47:50

A sport szerint Fontás játékára nagy esély van az első csapatnál elég. A játékos már befejezte a nyaralást, és megkezdte a lábadozást a műtétje után (ami három hónappal ezelőtt volt). A játékos az első csapat felkészülési időszakában beakar kapcsolódni a csapathoz, és elakarja érni, hogy itt maradhasson az egész szezonra. Sok sikert neki hozzá :wink:
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2010.07.14. 12:29:02

ab1daL írta:ha elmegy Rafa, akkor nem bánnám, ha tényleg Fontást építené be jövőre. :wink:
Ha az eddigi tendenciát nézzük és Pep idén is felhoz egy fiatalt a nagycsapathoz (első év Sergi, második év Pedro) akkor valóban megeshet, hogy Rafa távozása esetén egy Atletic-es srác elég tolnak egy köteg papírt.
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Avatar
d
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1627
Csatlakozott: 2009.05.13. 18:46:36

2010.07.14. 12:27:58

Marquez távozása nem hiszem, hogy nagy érvágás lenne a csapatnak, de szerintem itt elsősorban maga a játékos szeretne új csapat után nézni. 31 éves, van benne még egy-két jó év egy ütős csapatban ez biztos, de nem nálunk. Persze ha felpörög és jó formában van akkor képes egy jó teljesítményre, de szerintem ő is érzi, hogy kezdőbe nem fogja tudni beküzdeni magát és még csak nem is első számú csere. Egy Juventusban akár futhatna még pár szép évet is mondjuk.

Jeffrentől én nem várok nagy dobbantást, tartaléknak jó lesz, persze fejlődőképes még, de nem fog berobbanni a csapatba érzésem szerint. Ne legyen igazam!

A fiatalokat én nem látom nap mint nap ahhoz, hogy nyilatkozzak róluk ki mennyire jó és mennyire van kész az első csapatban való szerepléshez. Tavaly is elhangzott Muniesa, Fontás, Bartra, Thiago, Assulin neve, mind be is mutatkoztak az első csapatban, de nem jutottak szerephez. Pedoról pedig épp hogy annyit tudtunk, hogy van egy ilyen nevű csóka az Atleticben. Lehet idén is inkább egy meglepetés-ember fog érkezni?

Igazi kérdés számomra Cacares, ha esetleg Guardiola számol már vele, akkor kapunk egy univerzális játékost a védelemben, mindenek előtt egy Alves-cserét. Azzal lehetne egy kis tízórai pénzt megspórolni. Megmondom őszintén engem az a poszt még jobban aggaszt, mint Fabregas és Ibra együtt véve. Mert oda aztán semmilyen cserénk nincs jelenleg. Idén is rossz volt Puyolt ott látni, olyan fiatalt, aki azt biztonsággal megoldaná én nem látok, és Alves persze vasból van, ki tud húzni kis formahanyatlással még egy évet, de mi van ha lesérül? Nagy gebasz lenne, nem lenne szabad ezzel a tűzzel játszani...
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3736
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2010.07.14. 12:24:18

Chino írta:Fabregas-szal kapcsolatban, sokan leegyszerűítik a dolgokat. Idejön cserepadra és Ini/Xavi tartalékja lesz. Nem hiszem hogy Pep ill. a vezetőség így gondolkodna. Az érkezésével új lehetőségek nyílnának meg a játékunkban úgy, hogy az alap stílus nem változna. Én mindenképpen támogatnám a megszerzését, méghozzá prioritást élvezve.
Ott a pont. Most így belegondolva 1-2 variációs lehetőség eszembe jutott:

4-3-3:
minden adott, mint eddig Fabregas csere lenne, mennének a rotálások

4-1-3-2:
Ini, Xavi, Cesc középpálya :arrow: ha vki sérült 4-3-3 újból
Villa, Messi, Ibra rotálás elől

Sztem ez nagyon ütős lenne. Így belegondolva mégis kéne ide egy Fabregas :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Barcaman1993 2010.07.14. 12:33:40-kor.
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3473
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2010.07.14. 12:12:09

Cescnek kell a 4-es számú mez :arrow: el kell adni Márquezt. Najó csak vicceltem, de ha elmegy Rafa, akkor nem bánnám, ha tényleg Fontást építené be jövőre. :wink:
„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
Attika 25
Capitá del Barça
Hozzászólások: 597
Csatlakozott: 2009.07.19. 17:48:54

2010.07.14. 12:09:12

Ha Marquez távozik akkor szerintem őt is elengehetnénk úgy,ahogy Titi-t,tett ő is annyit a Barca-ért,hogy szabadon eldönthesse hova szeretne menni,s ne mi határozzuk meg azzal,hogy nem fogadunk el bizonyos összeg alatti ajánlatot. 3-4 millánál többet úgysem kapnánk érte,az meg nem hiszem,hogy földhözvágna minket mikor úgyis 155 millát készülünk felvenni.
Egyébként szerintem Pep ezzel akarja megnyitni az utat az egyik fiatal elött,mert ha jön Cesc akkor a középpályára nehezen tudna beépiteni valakit,viszont évente egy fiatal azért kell( :) ),s ezuttal jó eséllyel egy védő lesz,aki majd szép lassan akár Puyol helyét is átveheti majd.

Ami Ibra ügyét illeti,szerintem maradni fog. Egyébként is,attól hogy Roni esetleg visszamegy braziliába még csak a fizuja lesz meg,s mi lesz azzal az 50 millával amibe kerül? A MU sem hiszem,hogy adna érte annyit,kevesebbért meg remélem nem adjuk el. Az egyetlen olyan kérő akitől szerintem tarthatunk (aki azt szeretné,hogy maradjon,mint én) az a City,nekik elborul az agyuk és zsebből kiteszik az 50 millát.
Avatar
LM10
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4726
Csatlakozott: 2008.12.26. 11:30:58
Tartózkodási hely: Gotham City

2010.07.14. 11:08:35

Marquez-témához hozzászólva, az elengedése hiba lenne. Biztos vagyok benne, hogy tűrné a padot, soxor jól jönne a rutinja (még akkor is ha nem mindig életbiztosítás)
Ez egy Márquez interjú volt ami itt is megjelent:

„Látva, hogy mi volt a tényállás az elmúlt idényben, amikor nem sok lehetőséget kaptam, meglátjuk, hogy most beleférek-e majd az edző terveibe. Találkoznunk kell majd egy beszélgetés erejéig, ahol eldőlhet, hogy folytatom-e a klubnál, vagy távozom. Ha ez utóbbira meglesz a lehetőség, távozni fogok” – szögezte le Márquez a TV3 katalán televíziónak adott interjújában.

Ebből nekem az jön le, hogy ha nem játszhat eleget, akkor tovább áll. 31 éves már szvsz ha Pep sem számít rá, akkor menjen oda ahol rendes játéklehetőséget kap.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7512
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2010.07.14. 10:58:05

Ha bal támadót akar Pep igazolni, akkor valószínű Ibra távozását jelentené. Egy kicsit luxus lenne oda Villa, Pedro esetleg Ini/Bojan. Ráadásul én nem támogatnék egy Jovetic szintű játékost. Bár nem kísérem nagyítóval a pályafutását, de nem kellene újra egy zsákbamacskát vásárolni. Persze lehet, hogy tévedek, nagyon jól illene a csapatba és nagy igazolás lenne, de ha már oda igazolunk akkor már tényleg klasszist. Sokan nem szeretnék Robinhot -nekem se a szívem csücske- de erre szvsz ő lenne a legalkalmasabb. Az egyetlen igazi érv ellene magánélete, amin pedig lehet változtatni. Bár sztem az egész meddő, oda nem hiszem hogy lesz igazolás, főleg ha Jeffren is dobbant idén.

Fabregas-szal kapcsolatban, sokan leegyszerűítik a dolgokat. Idejön cserepadra és Ini/Xavi tartalékja lesz. Nem hiszem hogy Pep ill. a vezetőség így gondolkodna. Az érkezésével új lehetőségek nyílnának meg a játékunkban úgy, hogy az alap stílus nem változna. Én mindenképpen támogatnám a megszerzését, méghozzá prioritást élvezve.

Marquez-témához hozzászólva, az elengedése hiba lenne. Biztos vagyok benne, hogy tűrné a padot, soxor jól jönne a rutinja (még akkor is ha nem mindig életbiztosítás) ,Csiga is elment ráadásul a vb-n is megmutatta, hogy vkp-ként sem utolsó. Egy jó év sztem még mindenképp benne van. Ha Fontas-t akarja Pep, még akkor is elfér mellette.
Forca Barca!!!!
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2010.07.14. 10:17:28

Az idő nincs Márquezzel. Fontás fiatal, megértem Guardiola döntését, ha váltani akar, de én Márquez maradását is támogatom.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Nóbi
Capitá del Barça
Hozzászólások: 588
Csatlakozott: 2005.02.03. 13:28:54
Tartózkodási hely: Budapest

2010.07.14. 10:08:09

Az elmundodeportivo.es szerint a baloldali támadó posztra új jelölt is van Jovetic személyében. Szerintem érdemes komoly fenntartással kezelni a hírt, de végre egy olyan játékos, aki számomra szimpatikus lenne.
Avatar
LM10
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4726
Csatlakozott: 2008.12.26. 11:30:58
Tartózkodási hely: Gotham City

2010.07.14. 10:04:39

Én úgy hallottam egy múltkori hírből, hogy Guardiola 4. száma középső védőnek Fontást építené be. Végülis, már 20 éves, és már csak 1 évig van szerződése, így bizonyíthat. Tehetséges játékosnak tartják.
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12235
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2010.07.14. 10:02:58

LM10 írta:A klub állítólag Márqueznek szabad utat adott,
:cry: :cry: Remélem marad a mexikói. Szerintem nem kell őt eladni, Vk-nak jól jöhet.
"And my heart will leave you never."
Guardiola
Capitá del Barça
Hozzászólások: 699
Csatlakozott: 2004.10.14. 10:40:57

2010.07.14. 09:59:53

LM10 írta:Mai hírek:

Mind a SPORT, mind az Elmundo szerint, most megélénkülhet a Fabregas ügy. Pénteken várható komolyabb fejlemény az ügyben.

A Sport ír a lehetséges távozókról, Ibrát ma a Manchester Utd vinné...
A klub állítólag Márqueznek szabad utat adott, és a Galatasaray, vagy esetleg a Red Bull New York is vinné.
Nem a legjobb hírek. Márquez kiegészítő embernek tökéletes. Több poszton is bevethető "időtlen idők" óta itt van, ha ő megy akkor nem csak védő de védekező középpályás poszton is veszítünk egy cserét. Amit valahogyan pótolni kell, a pótlás vagy bejön vagy nem és ugye pénzbe is kerül...
Remélem csak a szokásos alaptalan pletykákról van szó...
Avatar
LM10
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4726
Csatlakozott: 2008.12.26. 11:30:58
Tartózkodási hely: Gotham City

2010.07.14. 09:54:04

Mai hírek:

Mind a SPORT, mind az Elmundo szerint, most megélénkülhet a Fabregas ügy. Pénteken várható komolyabb fejlemény az ügyben.

A Sport ír a lehetséges távozókról, Ibrát ma a Manchester Utd vinné...
A klub állítólag Márqueznek szabad utat adott, és a Galatasaray, vagy esetleg a Red Bull New York is vinné.
Guardiola
Capitá del Barça
Hozzászólások: 699
Csatlakozott: 2004.10.14. 10:40:57

2010.07.14. 09:49:15

Risu92 írta: És lenne egy kérdésem. Martin Caceresről mit tudtok? Nem nagyon követem pályafutását, azt tudom, hogy Juventusba van. Én nagyon szeretem, szerintem megbízható szélső játékos(hátvéd), persze nem a legjobb, de cserének (Dani alves cserének) én szívesen látnám.

Ennyit akartam :D
Caceres visszatért a Juveból, ugyan a Juventusnak volt vásárlási opciója rá, de nem éltek a lehetőséggel, így jövője egyelőre tisztázatlan. Gondolom jelenleg szabadságát tölti mint mindenki más.
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2010.07.14. 09:48:09

mess2009 írta:miközben mi itt agonizáltunk Ibra teljesítményén(joggal) azért azt látni kell, hogy a VB.-n világsztárok egész sora leszerepelt sajna még Messi is valjuk be, tehát ez engem elgondolkodtat, hogy bizony némi türelemre szükség van ezek az emberek nem gépek, sokszor egy másik közeg képes kibillenteni őket, és akkor még nem is beszéltem olyanról mint a magánélet, a motiváció ....stb.
egy konkrétumra: Torres azon túl hogy Spanyol semmiben nem múlja felül Ibrát, sőt!!! és láthattuk mit csinált a VB.-n.
Robinho megítélésével nem értek egyet Guardiolával, az a srác egy igazi klasszis, többet érne a csatársor baloldalán mint Iniesta erőltetése! (mármint baloldali csatárként!)
Azt azért ne felejtsd el, hogy a vb-n hány meccse volt Torresnek és mennyi Ibrahimovicsnak a spanyol bajnokságban. Nem ugyanannyi a kettő. A svédnek sokkal több lehetősége lett volna igazán bizonyítani. Temérdek meccset játszott, mégis a tél-tavasz egyszerűen nem ment neki. Az ősszel el-el kapta ugyan a fonalat, de akkor is inkább egyénisége döntött, a csapatjátékban engem személy szerint nem tudott meggyőzni. Mégegyszer mondom, egy egész szezonja volt erre, de nem győzött meg.

A motivációról meg annyit, hogy ennyi remek játékos között nehogy már ne legyen motivált valaki...
Kép
Kép
Kép
Risu92
Jugador del Barça
Hozzászólások: 182
Csatlakozott: 2010.01.18. 21:18:13

2010.07.14. 09:41:59

Ritkán írok ide és akkor is általában hülyeségeket. Most végig olvasgattam, miket írnak szurkoló társaim és arra a következtetésre jutottam, mint sokan mások. Ha tehetném szólnék Pepnek, hogy ide figyelj barátom. Egy Fabregast ide hoznék a többi pénz meg menjen szépen a perselybe. Nem kell már senkit eladni, nem kell mást venni.. Mi évről-évre nagyszerű ifiket edzünk ki, őket kéne berakni, ahogyan ti is írjátok. Nincs is értelme már miről vitatkozni. Ibra maradjon, hiszen mindenki tudja 18 gól úgy, hogy sétál elég páratlan mutató. Ez a barca Saját neveléssel lesz a legjobb (lásd Bilbao-t is.)

Még kitérnék Márquez eladására. Nem tudom, hogy jó ötlet-e. Én nagy kedvelője vagyok, és nem is tudnám elképzelni máshol.. Én szerintem itt kéne megöregednie, vérbeli barcás :)

És lenne egy kérdésem. Martin Caceresről mit tudtok? Nem nagyon követem pályafutását, azt tudom, hogy Juventusba van. Én nagyon szeretem, szerintem megbízható szélső játékos(hátvéd), persze nem a legjobb, de cserének (Dani alves cserének) én szívesen látnám.

Ennyit akartam :D
Hattrick: Risu
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12235
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2010.07.14. 09:40:00

Sanama írta:Ibra nem csak Olaszországba távozhat,hanem Manchesterbe is,és ott sem csak a City-hez,hanem SAF-ékhoz is akár. A héten utazik a szigetországba,hogy leüljön beszélgetni egykori edzőjével , illetve talán Sir Alex-el is.
Én még most is Ibra maradása mellet vagyok. Szerintem még kaphat egy lehetőséget. Szeintem nem is volt annyira rosz, bár lehet, hogy rosszul látom. Csiga, Hleb vagy Caceres első évéhez képest az övé sokkal jobb volt.
"And my heart will leave you never."
dorzsolt7
Barça B
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: 2010.07.06. 09:37:03
Tartózkodási hely: Szekelyudvarhely, Erdely
Kapcsolat:

2010.07.14. 09:24:26

A Barca Atleticbol felhozni fiatalt nem hulyeseg, de mind Batra-t, es Muniesa-t szeretnetek... En megneznem mit tudna FONTAS a nagyoknal es JDS/Thiago. En meg adnek Zlatannak egy evet... :?
Avatar
fanbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2168
Csatlakozott: 2010.05.15. 09:11:15
Tartózkodási hely: Szatmárnémeti

2010.07.14. 09:01:34

Attika 25 írta:Ne is jöjjön Torres,nekem nem hiányzik,hogy minden évben 3-4 hónapot kórházban legyen. Nagyon sérülékeny,s nem csak angolban hanem már spanyolban is az volt. Robinho-nak viszont örülök,mármint annak,hogy nem kell Pep-nek. Remélem Ibra marad :roll:
Teljes mértékben egyetértek veled, nem kell még egy sérülékeny jjátékos, és még a formája sem jó (nem csak a VB-ről beszélek)
més que un club
Lezárt