Barca Igazolások 2010-2011

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Elégedett vagy-e az idei igazolásokkal/igazoláspolitikával?

Igen
95
34%
Nem
186
66%
 
Szavazatok száma: 281
Avatar
Zokneenho
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 344
Csatlakozott: 2008.07.24. 21:30:37
Tartózkodási hely: Debrecen

2010.07.23. 12:48:58

Tartom a véleményem, miszerint a Barcába nem illenek ilyen "félsztárocskák", mint például most Diego. Láthattunk már ilyeneket bőven, és legtöbbjük leégett..
A Netsoccer 2 egy online, többjátékos online futballjáték,ahol minden játékos(a legtöbb futballjátékkal ellentétben) egyetlen focistát irányít.
Hozd létre saját futballistád, és csatlakozz a Magyar Ns2 társadalomhoz!
Hivatalos honlap: www.netsoccer2.com
Az Ns2 Magyar Community hivatalos honlapja: http://www.netsoccer.lapunk.hu/

Ha kedvet kaptál hozzá,csak töltsd le 1-2perc alatt a játékot,regisztrálj, és játékon belül keresd Zokneenhot,vagy épp a Puskas Football Club nevű csapatot.
Avatar
baas11
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1275
Csatlakozott: 2007.08.02. 11:19:13
Tartózkodási hely: Közép-pálya

2010.07.23. 12:41:33

looka írta:
Jah, hogy arra a brazil válogatottra gondolsz ami kb 20 éve a leggyengébb válagatott brazil földön?
Meg arra a brazil válogatottra, amelyben Diego még a kezdő közelébe sem került és inkább játszott egy jobbhátvéd a kp-n, mint ő? :roll:
Tartom, hogy kevés ide, és még mindig nem hoztál semmi indokot arra, hogy miért illene ide, és hogy miért lenne egy kaliber Deco-val...

Pontosan arra a Fabianos,Kaka-s,Alveses,Maiconos,Lúcios,Robinhos,-ra.....hát meg is lett az eredménye ...mind csapat mind edző szinten !
Miért ne "lehetne" egyszer Deco-val egy szinten említeni ??

Diego: fiatal,de tapasztalt de még szvsz formélható,technikás,brazil,lát a pályán,remekül passzol, cselez ,pont rúgásokban is jó,viszonylag gólerős (már xaviékhoz képest),fejelni nem tud, és "jó áron" megszerezhető...kb. ennyi szerintem ez elég Xavi/Ini cserének persze ha fejben lassú akkor megette a fene ....
:)
"a nagyobbnak mindig igaza van, még akkor is ha téved..." Lefty ; Fedőneve: Donnie Brasco
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2010.07.23. 12:26:05

looka írta: Meg arra a brazil válogatottra, amelyben Diego még a kezdő közelébe sem került és inkább játszott egy jobbhátvéd a kp-n, mint ő? :roll:
A nagyobb szégyen inkább az, h eredetileg ELANO szorította ki

De sztem ne Dunga válogatási módszere alapján ítéljünk, mert akkor Pato meg Ronaldinho egy senki
(argetin párhuzamban meg Milito és Cambiasso)
Avatar
looka
Capitá del Barça
Hozzászólások: 966
Csatlakozott: 2008.05.07. 08:47:29

2010.07.23. 12:14:25

mindorokke_barca írta:Hányszor kell még elmagyarázni itt 1-1 embernek, hogy a nagy klubok 90%-ban drágábban vesznek mint ahogyan eladnak. Emiatt egyáltalán nem az a gond, hogy anyagilag vesztettünk rajtuk, mert ez a nagycsapatok sorsa, a probléma az az, hogy játékban nem tudtak semmit hozzátenni a sikerekhez.
Nah épp ez a gond. Talán kár volt leírnom Henry nevét, mert az ő eladása nem is akkora probléma, mivel már 32.
Na de azt ne akard bemagyarázni, hogy az normális, hogy veszünk egy 22 éves játékost 25 milláért, aztán eladjuk 15-ért. Meg hogy veszünk egy brazil tehetséget 15 milláért, aztán kölcsönadjuk 2-3 évre mire teljesen elveszti az értékét, és a végén odaadjuk max 2-3 milláért egy spanyol középcsapatnak. Mindezt úgy, hogy nem is játszott nálunk csak 3-4 felkészülési meccsen. :roll:

szerk.:
baas11 írta:"Fejben lassú "...??? hát ez jó ,erre nem számítottam egy brazil válogatottól ...érdekes meglátás,ezt igazán se cáfolni se alátámasztani nem tudom,de ha te mondod....mondjuk belegondolva az is lehet h nem tud nagyot ugrani ?! Ha esetleg jön,vállalom a garanciát...
Jah, hogy arra a brazil válogatottra gondolsz ami kb 20 éve a leggyengébb válagatott brazil földön?
Meg arra a brazil válogatottra, amelyben Diego még a kezdő közelébe sem került és inkább játszott egy jobbhátvéd a kp-n, mint ő? :roll:
Tartom, hogy kevés ide, és még mindig nem hoztál semmi indokot arra, hogy miért illene ide, és hogy miért lenne egy kaliber Deco-val...
Avatar
baas11
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1275
Csatlakozott: 2007.08.02. 11:19:13
Tartózkodási hely: Közép-pálya

2010.07.23. 12:09:17

"Fejben lassú "...??? 8) hát ez jó ,erre nem számítottam egy brazil válogatottól ...érdekes meglátás,ezt igazán se cáfolni se alátámasztani nem tudom,de ha te mondod....mondjuk belegondolva az is lehet h nem tud nagyot ugrani ?! :) Ha esetleg jön,vállalom a garanciát... :wink:
"a nagyobbnak mindig igaza van, még akkor is ha téved..." Lefty ; Fedőneve: Donnie Brasco
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2010.07.23. 12:00:09

mindorokke_barca írta:Hányszor kell még elmagyarázni itt 1-1 embernek, hogy a nagy klubok 90%-ban drágábban vesznek mint ahogyan eladnak.
Henryn, meg Villán veszíthetünk aki 29 évesen jön és 34 évesen megy
Na de olyanon, aki 21 évesen jön és két év múlva megy?
mindorokke_barca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1360
Csatlakozott: 2008.02.10. 10:48:21

2010.07.23. 11:57:34

Hányszor kell még elmagyarázni itt 1-1 embernek, hogy a nagy klubok 90%-ban drágábban vesznek mint ahogyan eladnak. Emiatt egyáltalán nem az a gond, hogy anyagilag vesztettünk rajtuk, mert ez a nagycsapatok sorsa, a probléma az az, hogy játékban nem tudtak semmit hozzátenni a sikerekhez.
Avatar
looka
Capitá del Barça
Hozzászólások: 966
Csatlakozott: 2008.05.07. 08:47:29

2010.07.23. 11:54:50

sjay írta:Wenger ezt egyébként éppen fordítva csinálja
Nah ja, ő meg a negatív véglet. :D
Meg lehet nézni, hány kupát nyert a Zenál a "fantasztikus" wengeri átigazolás politikával...
Avatar
sjay
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1760
Csatlakozott: 2009.07.20. 20:11:36
Tartózkodási hely: Nyíregyháza/Nagyhalász

2010.07.23. 11:48:44

looka írta:
Lionel85 írta:Úgy, hogy 17-ért jött... 12 milliót bukik a Barcelona rajta.
Ehhez lassan hozzászokhatunk úgy látszik. Csiga, Henry, Hleb...
Mindegyikükön bukunk, és akkor ott lesz majd Henrique, Cáceres, Keirrison...
Kezd már sok lenni a deficit az vételek és az eladások között. :roll:
Hosszútávon nem okos dolog ez a módszer, márpedig rövidtávon nem lehet gondolkodni egy olyan klubnál, mint a Barca.
Wenger ezt egyébként éppen fordítva csinálja :D
Avatar
looka
Capitá del Barça
Hozzászólások: 966
Csatlakozott: 2008.05.07. 08:47:29

2010.07.23. 11:43:53

Lionel85 írta:Úgy, hogy 17-ért jött... 12 milliót bukik a Barcelona rajta.
Ehhez lassan hozzászokhatunk úgy látszik. Csiga, Henry, Hleb...
Mindegyikükön bukunk, és akkor ott lesz majd Henrique, Cáceres, Keirrison...
Kezd már sok lenni a deficit az vételek és az eladások között. :roll:
Hosszútávon nem okos dolog ez a módszer, márpedig rövidtávon nem lehet gondolkodni egy olyan klubnál, mint a Barca.
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2010.07.23. 11:36:10

Nóbi írta:Na sport.es szerint Hleb hivatalsoan is a piacon van, miután értékét meghatározta a Barca vezetése. 5m euro, hát szerintem 2-3 milliót simán rádobhattak volna még erre az árra... :?
Úgy, hogy 17-ért jött... 12 milliót bukik a Barcelona rajta.
Kép
Kép
Kép
Avatar
looka
Capitá del Barça
Hozzászólások: 966
Csatlakozott: 2008.05.07. 08:47:29

2010.07.23. 11:33:09

baas11 írta:Tudom szándékos volt... Igazad van Deco-hoz ne mérjük,mert Diego még nem Barca játékos ,így elég nehéz....
Viszont azon kívül,hogy szerinted "nem üti a szintet" nem sok konkrét dolgot tudsz mondani a miértekre ...pláne Özillel szemben !Így mint mondottam csak talágatás....
Thiago más,őt én is nagyon szívesen látnám többször is a csapatban....de ha Pep is így gondolja akkor minek ez a nagy tközéppályást keresünk őrület ???!!!De túl van tárgyalva....
Ó, a kedvedért válaszolok a miértekre is. :D
A legfőbb indokom, hogy szimplán lassú. Gondolkodásban, fordulásban.
Sokszor láttam játszani, nem csak a Juvéban, és ez feltűnt. Átveszi a labdát, szétnéz, keresi a megfelelő passzt és csak utána adja tovább. Ez a sebesség a Bundesliga-ban elég volt, de már a Juvéban sem nagyon, a spanyol ligában pedig borzasztó kevés. Hasonlítsd össze Inivel pl. Tudom, hogy nem kategória a két srác, de nézd meg, hogy mennyivel gyorsabb gonolkodású Ini, és mennyivel kevesebb ideig tart neki felmérni a helyzetet.

A második részre válaszolva: Az, hogy még nem játszott a Barca-ban még nem indok az összehasonlítás ellen. Deco már a Portoban sem volt kutyaütő, és már akkor látszott, hogy sokra viheti. Diego-ban én nem látok sokat őszintén szólva.

Abban pedig biztos vagyok, hogy Pep is sokat lát Thiago-ban. :wink:
Viszont ő még túl fiatal volt tavaly a nagy csapathoz, és szerintem még idén is az egyébként. Ha minden játékost 18-19 éves korában mélyvízbe dobnánk, akkor most nem lenne egy Pedro nevű ember a csapatban. :wink:
Avatar
Nóbi
Capitá del Barça
Hozzászólások: 588
Csatlakozott: 2005.02.03. 13:28:54
Tartózkodási hely: Budapest

2010.07.23. 11:26:01

Na sport.es szerint Hleb hivatalsoan is a piacon van, miután értékét meghatározta a Barca vezetése. 5m euro, hát szerintem 2-3 milliót simán rádobhattak volna még erre az árra... :?
mes
Capitá del Barça
Hozzászólások: 831
Csatlakozott: 2010.06.21. 16:40:13
Tartózkodási hely: Marosvasarhely
Kapcsolat:

2010.07.23. 11:19:41

Mi van, ha tenyleg a Barcahoz kerul Ozil, es jol sikerul a beilleszkedes? Akkor is ilyen sok ellenzoje lesz? Nem mondom en sem, hogy nagyon hianyzik innen, de amig nem latom, hogy mit tud csinalni a csapatban, addig nem irom le ot sem.
Avatar
baas11
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1275
Csatlakozott: 2007.08.02. 11:19:13
Tartózkodási hely: Közép-pálya

2010.07.23. 11:14:43

looka írta:
baas11 írta: Igen nekem is ez az aggodalmam h cserének túl jó lenne.... mondjuk ez igaz Fabregasra is !De csak akkor tudjuk meg ha megvalósul....addig csak találgatunk !
Szerintem egy picit félreértettél. :) Nem arra akartam rámutatni, hogy túl jó cserének, hanem hogy még cserének is kevés!
Eygszerűen annyira bonyolult, sok mozgásos focit játszunk, hogy csak nagyon kevesen tudnak beilleszkedni a játékunkba. Diego-t nem tartom erre képesnek, egy év alatt tuti nem, második évre meg fölösleges idehozni, mert akkor jön Cesc(ha nem idén), és Thiago is 20 lesz már, egyszóval érett a felnőtt csapatra.
Összegezve: Nincs szükségünk Diego-ra, sem most, sem később!
Tudom szándékos volt...:) Igazad van Deco-hoz ne mérjük,mert Diego még nem Barca játékos ,így elég nehéz....
Viszont azon kívül,hogy szerinted "nem üti a szintet" nem sok konkrét dolgot tudsz mondani a miértekre ...pláne Özillel szemben !Így mint mondottam csak talágatás....
Thiago más,őt én is nagyon szívesen látnám többször is a csapatban....de ha Pep is így gondolja akkor minek ez a nagy tközéppályást keresünk őrület ???!!!De túl van tárgyalva....
"a nagyobbnak mindig igaza van, még akkor is ha téved..." Lefty ; Fedőneve: Donnie Brasco
Avatar
looka
Capitá del Barça
Hozzászólások: 966
Csatlakozott: 2008.05.07. 08:47:29

2010.07.23. 11:01:00

baas11 írta: Igen nekem is ez az aggodalmam h cserének túl jó lenne.... mondjuk ez igaz Fabregasra is !De csak akkor tudjuk meg ha megvalósul....addig csak találgatunk !
Szerintem egy picit félreértettél. :) Nem arra akartam rámutatni, hogy túl jó cserének, hanem hogy még cserének is kevés!
Eygszerűen annyira bonyolult, sok mozgásos focit játszunk, hogy csak nagyon kevesen tudnak beilleszkedni a játékunkba. Diego-t nem tartom erre képesnek, egy év alatt tuti nem, második évre meg fölösleges idehozni, mert akkor jön Cesc(ha nem idén), és Thiago is 20 lesz már, egyszóval érett a felnőtt csapatra.
Összegezve: Nincs szükségünk Diego-ra, sem most, sem később!
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2010.07.23. 10:55:02

Zibra16 írta:úgylátszik, hogy a következő igazolásunk mégiscsak Özil lehet :D
http://www.footballpress.net/?action=read&idsel=65437
Nekem szimpatikus a gyerek, mégis annyiban nem tetszik a dolog, hogy megint mintha hirtelen egy kompromisszumos megoldást választanánk az első helyet.

Gondolok itt arra, hogy Ibra nem volt első választás tavaly, csak úgy jött szóba, hogy így legalább el lehetett passzolni Eto'o-t, akit senki sem vett volna meg.
Aztán ott volt Filipe ügye a Deportivo-val, amiből hirtelen Maxwell lett. Nem mintha megbántam volna, mert nagyon jó volt Maxwell is, csak más egy 23 éves játékos, akivel tíz évre tervezhetsz, és más egy 28 éves.

Most meg ugye Fabregas az elsődleges célpont, és megint a kompromisszumot kell választanunk Özil személyében???
Avatar
baas11
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1275
Csatlakozott: 2007.08.02. 11:19:13
Tartózkodási hely: Közép-pálya

2010.07.23. 10:50:29

looka írta:
baas11 írta:Szerintem kumma jó játékos(nem ecsetelem)...minimum a fiatal Deco,és ha jól emlékszem eddig nem sok brazil sült be a Barcaban
Hajjajjajj... :lol: Nagyon, de nagyon messze van ő a fiatal Deco-tól....
Azt a szintet, amit Deco hozott itt a Barca-ban, illetve a Porto-nál csak nagyon kevés kp tudja akár csak megközelíteni is, és még kevesebben vannak, akik jobbak nála...
Nade, hogy ilyen Dzsiégók a közelébe sem érnek az biztos, h jobb lenne nála az meg egyenesen nevetséges... :lol:
Ettől függetlenül nem rossz playa, de nem ide való a srác szerintem. :wink:
Igen nekem is ez az aggodalmam h cserének túl jó lenne....:) mondjuk ez igaz Fabregasra is !De csak akkor tudjuk meg ha megvalósul....addig csak találgatunk !
"a nagyobbnak mindig igaza van, még akkor is ha téved..." Lefty ; Fedőneve: Donnie Brasco
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2010.07.23. 10:46:12

Na....nehogymár....egy Diegot hasonlítsunk Decohoz....a portugál utánozhatatlan, laza stílusa, trükkjei, óriási góljai...a jelenlegi mezőnyben nem non látok hasonlót...
Avatar
looka
Capitá del Barça
Hozzászólások: 966
Csatlakozott: 2008.05.07. 08:47:29

2010.07.23. 10:31:52

baas11 írta:Szerintem kumma jó játékos(nem ecsetelem)...minimum a fiatal Deco,és ha jól emlékszem eddig nem sok brazil sült be a Barcaban
Hajjajjajj... :lol: Nagyon, de nagyon messze van ő a fiatal Deco-tól....
Azt a szintet, amit Deco hozott itt a Barca-ban, illetve a Porto-nál csak nagyon kevés kp tudja akár csak megközelíteni is, és még kevesebben vannak, akik jobbak nála...
Nade, hogy ilyen Dzsiégók a közelébe sem érnek az biztos, h jobb lenne nála az meg egyenesen nevetséges... :lol:
Ettől függetlenül nem rossz playa, de nem ide való a srác szerintem. :wink:
Zibra16
Jugador del Barça
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2010.07.02. 19:01:04
Tartózkodási hely: Mo.

2010.07.23. 10:30:37

úgylátszik, hogy a következő igazolásunk mégiscsak Özil lehet :D
http://www.footballpress.net/?action=read&idsel=65437
Avatar
baas11
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1275
Csatlakozott: 2007.08.02. 11:19:13
Tartózkodási hely: Közép-pálya

2010.07.23. 09:50:00

albicelesteX írta:A Juventus-os Diego?Ugye nem mondod komolyan??? :shock: Most akarunk megszabadulni egy másik bundesliga féltehetségtől erre szóba kerül egy másik???Ne már...remélem ez is az elmundo szennye,mert lassan már storyt,meg a blikket verdesi...Lehet hogy a szerkesztő is FM-ezik??? :shock: :roll: :D
Szerintem kumma jó játékos(nem ecsetelem)...minimum a fiatal Deco,és ha jól emlékszem eddig nem sok brazil sült be a Barcaban....ilyen szempontból benne sokkal kevesebb kockázatot látok mint Özil-ben!Bár az mindkettőre igaz h fiatalként még könnyen "formálhatok" nem úgy mint Hleb vagy Henry(de még Ibra is ide vehető) akik már "idősen" egy a fejekben és lábakban már berögzött "focival" érkeztek egy karakteres nagy csapattól...és láthattuk h ilyenkor már nagyon nehéz átállni egy olyan más focira amit gyakorlatilag "csak" a Barca képvisel ráadásul a legmagasabb szinten....ezért is válnak be a saját fiataljaink ilyen nagy arányban,nekik ez óriási előny h gyerek koruk óta ezt játsszák,a többi már csak rajtuk múlik.... !

Juventusból meg ne indulj ki mert annál rosszabb csapatot nem is választhatott volna....0 edző,0 elképzelés,(hagyományosan)0 támadó játék ,kiöregedett világbajnokok és egy kötött 4-4-1-1 es rendszer..... ebben a csapatban még -Monacoból induló-Henry is beégett(pedig az még egy jó Juve volt) csatárként 3 szerzett góllal......aztán láttuk mit művelt a PL-ben és a támadó Arsenalban !
"a nagyobbnak mindig igaza van, még akkor is ha téved..." Lefty ; Fedőneve: Donnie Brasco
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2010.07.23. 09:49:41

Nem tudom én tartom akkora ásznak!De nem hiszem,hogy egy év után őt is eladnák.Amúgy meg már marhára fáraszt meg lehoz ez a sok név aki itt felmerül...
Kép
Avatar
bali 15
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2544
Csatlakozott: 2008.06.05. 20:18:25

2010.07.23. 09:45:36

albicelesteX írta:A Juventus-os Diego?Ugye nem mondod komolyan??? :shock: Most akarunk megszabadulni egy másik bundesliga féltehetségtől erre szóba kerül egy másik???Ne már...remélem ez is az elmundo szennye,mert lassan már storyt,meg a blikket verdesi...
Diego igenis jó játékos. Csakhogy nemhogy egy olyan csapatban van ahol majdnem mindenki egy százassal öregebb nála de még neki is kell csinálnia mindent. Amúgy figyeltem őt. KB. olyan szezont tudhat maga mögöt mint Ibra. Az első felében úgy nézett ki megváltja a világot(kettőt lőtt a rómának az Olimpico-ban) de aztán a második szezonban totál csőd ő is. De ez szerintem az őt körülvevőknek tudható be.
"bundesliga féltehetség" :lol: :lol:
Abban viszont igazad van hogy ez a hír egy rohadt nagy kamu :D
Avatar
madmushroom
Capitá del Barça
Hozzászólások: 938
Csatlakozott: 2009.01.19. 21:33:13
Tartózkodási hely: Faulensee, Switzerland

2010.07.23. 09:42:23

albicelesteX írta:A Juventus-os Diego?Ugye nem mondod komolyan??? :shock: Most akarunk megszabadulni egy másik bundesliga féltehetségtől erre szóba kerül egy másik???Ne már...remélem ez is az elmundo szennye,mert lassan már storyt,meg a blikket verdesi...Lehet hogy a szerkesztő is FM-ezik??? :shock: :roll: :D
nana....Hleb azért nem picit bizonyított az Arsenalban, Diegot pedig egy Juventusos év után nem szabadna leírni, nincsenek játszótársai, így pedig nehéz az ő posztján. (ettől függetlenül hozzánk ne jöjjön :D )
Lezárt