Barca Igazolások 2010-2011

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Elégedett vagy-e az idei igazolásokkal/igazoláspolitikával?

Igen
95
34%
Nem
186
66%
 
Szavazatok száma: 281
Barca_10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2009.06.27. 15:50:43

2010.08.17. 16:51:44

zola8787 írta:Nagyon köszönöm Pepnek azt a 6 kupát, de 1 olyan kerettel már megbocsáss, de vagy 20 edző megtudta volna csinálni. Eto'o Xavi után a kedvencem volt, aztán Yaya lett Xavi után a kedvenc, több második kedvencet nem választok :D

Azt azért nem mondanám,hogy vagy 20 edző,mert lényegében ugyanaz a keret volt a 2008-2009-es szezonban mint a 2007-2008-ban és mégis utóbibban mi álltunk sorfalat a Realnak,még ha akkor egy Ronaldinho és Deco is volt,bár ők sok vizet nem zavartak.Pep legnagyobb egyénisége az az,hogy úrrá tud lenni a sztárokon ami Riijkardnak nem sikerült.

Én így látom.
“...I like the idea of a black sun; like a black hole is space, sucking everything into darkness, where we came from and where we’re heading...”
Barca_10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2009.06.27. 15:50:43

2010.08.17. 16:45:45

zola8787 írta:
Chino írta:Miért Pep lenne kétszínű. Max annyit lehet ráverni Özillel kapcsolatban, hogy nem kellett neki. Azzal sztem semmi gond nem lenne, ha elmenne a Realba, csupán eddig a Barca volt álmai klubja, most meg "mindig is a Realban akart játszani". Az ilyen nyilatkozatoktól jön rá az emberre a hányinger.
Nem tartanád furcsának, ha Madridba azt mondaná, hogy Barcelona az álmai csapata, de megelégszik a Reallal? Szerinted 1 ilyen kijelentés után megélné a holnap reggelt? Mindenki ezt mondaná amit ő mondott, te is, én is, mindenki ! Pep kezd rosszabb lenni, mint Wenger...

Komolyan mondom hihetetlen vagy!Akkor érdekes módon nem szidtad amikor megnyertük a 6 kupát,amikor el akarta küldeni Eto'o-t csak most amikor nem jött egy gülüszemű török!
“...I like the idea of a black sun; like a black hole is space, sucking everything into darkness, where we came from and where we’re heading...”
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2010.08.17. 16:43:42

Chino írta:Miért Pep lenne kétszínű. Max annyit lehet ráverni Özillel kapcsolatban, hogy nem kellett neki. Azzal sztem semmi gond nem lenne, ha elmenne a Realba, csupán eddig a Barca volt álmai klubja, most meg "mindig is a Realban akart játszani". Az ilyen nyilatkozatoktól jön rá az emberre a hányinger.
Nem tartanád furcsának, ha Madridba azt mondaná, hogy Barcelona az álmai csapata, de megelégszik a Reallal? Szerinted 1 ilyen kijelentés után megélné a holnap reggelt? Mindenki ezt mondaná amit ő mondott, te is, én is, mindenki ! Pep kezd rosszabb lenni, mint Wenger...
Avatar
Messidona10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1642
Csatlakozott: 2007.12.19. 18:44:50

2010.08.17. 16:37:43

Chino írta:Miért Pep lenne kétszínű. Max annyit lehet ráverni Özillel kapcsolatban, hogy nem kellett neki. Azzal sztem semmi gond nem lenne, ha elmenne a Realba, csupán eddig a Barca volt álmai klubja, most meg "mindig is a Realban akart játszani". Az ilyen nyilatkozatoktól jön rá az emberre a hányinger.
Annak idején Benzema is ugyanezt csinálta... Engem is nagyon fel tudnak idegesíteni az ilyenekkel.
salas9 írta:Engem nem nagyon hozott lázba amúgy sem Özil. J. dos Santos-t én egy szintre rakom vele. Sőt, meg merem kockáztatni, hogy jobb játékos is lesz belőle. Igaz kicsit elfogult vagyok, de nem bánom hogy nem jött a "török". Én úgy vagyok vele, hogy Senna-t kellene leigazolni ezért a potom pénzért és jó is lenne a keret. Senna elücsörög a padon, viszont van még benne annyi, hogy beszállva segítse a csapatot, valamit a fiataloknak adjon át valamit.
Én is így gondolom, szívesen látnám Sennát a csapatban. Elég jó játékos, mindig is tetszett, nem lenne gondja szerintem Xavival és Iniestával együtt játszani, és nem utolsósorban nem is lehet olyan drága. Jó igazolás lenne.
messi70
Jugador del Barça
Hozzászólások: 175
Csatlakozott: 2009.08.31. 18:56:30

2010.08.17. 16:37:38

Eazzy írta:Nem tudom mit sírtok ezért az Özil gyerekért. Oké, nem néztem a német bajnokságot, mert minek, de ettől még hallottam Diegoról vagy ilyenek, szóval a tehetségekről, erről a srácról a vb-ig egy kukkot se.
Ribery vagy Benzema is szóba jött nálunk, egyik sincs itt, meg vagyunk? Meg. Akkor mi van? Kit érdekel egy német-török srác, aki német bajnokságban tolja? Ott még az ilyen Van der Vaartok is menőnek számítottak...
EGyet ertek!!!!!
Avatar
Eazzy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1971
Csatlakozott: 2009.11.14. 00:14:35

2010.08.17. 16:36:24

Nem tudom mit sírtok ezért az Özil gyerekért. Oké, nem néztem a német bajnokságot, mert minek, de ettől még hallottam Diegoról vagy ilyenek, szóval a tehetségekről, erről a srácról a vb-ig egy kukkot se.
Ribery vagy Benzema is szóba jött nálunk, egyik sincs itt, meg vagyunk? Meg. Akkor mi van? Kit érdekel egy német-török srác, aki német bajnokságban tolja? Ott még az ilyen Van der Vaartok is menőnek számítottak...
Avatar
salas9
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2486
Csatlakozott: 2006.09.26. 14:37:40
Tartózkodási hely: Győr

2010.08.17. 16:08:17

Engem nem nagyon hozott lázba amúgy sem Özil. J. dos Santos-t én egy szintre rakom vele. Sőt, meg merem kockáztatni, hogy jobb játékos is lesz belőle. Igaz kicsit elfogult vagyok, de nem bánom hogy nem jött a "török". Én úgy vagyok vele, hogy Senna-t kellene leigazolni ezért a potom pénzért és jó is lenne a keret. Senna elücsörög a padon, viszont van még benne annyi, hogy beszállva segítse a csapatot, valamit a fiataloknak adjon át valamit.
Kép
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7510
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2010.08.17. 14:52:03

Miért Pep lenne kétszínű. Max annyit lehet ráverni Özillel kapcsolatban, hogy nem kellett neki. Azzal sztem semmi gond nem lenne, ha elmenne a Realba, csupán eddig a Barca volt álmai klubja, most meg "mindig is a Realban akart játszani". Az ilyen nyilatkozatoktól jön rá az emberre a hányinger.
Forca Barca!!!!
nagyatyesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009.06.02. 16:51:33

2010.08.17. 13:59:06

Nekem már most úgy tűnik, hogy az új vezetőséggel fele olyan sikeresek nem leszünk, mint Laportáékkal! Tény, hogy ők magasra tették a mércét, és azt szinte lehetetlen megismételni! Ha ők nem veszik meg Villát,akkor ő se játszott volna soha Barca mezben!
Egyébként nekem semmi bajom nincs a fiatalokkal, örülök, hogy számítunk rájuk, de már leírta mindenki ezerszer, hogy nem minden évben születnek Xavik, Iniesták, Messik, Pedrok... Ha az új vezetőség ezt az utat kívánja választani, akkor mi leszünk a spanyol Arsenal, ami egyet jelent a címekről való lemondással! Annyi lehet más, hogy mi valószínűleg odaérünk a második helyre! Másrészt Pep is partner lesz ebben a dologban! Ha ez így lesz, akkor kb minden szezon vége előtt 2 hónappal olyan lemaradásunk lesz a Madriddal szemben, hogy a bajnoki címet felejthetjük, másrészt a bajnokok ligájában meg a sorsolástól függően , maximum március-áprilisig leszünk versenyben!
Nem azt mondom, hogy 100 milliókat kell költeni, de igenis a zsebünkbe kell nyúlni, ha versenyben akarunk lenni a bajnoki címekért! nem akarok vészjós lenni, de ha itt az alapcsapatból 1-2 hónapra kidől valaki, akkor ba**hatjuk!
Avatar
El fanático
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1417
Csatlakozott: 2009.09.08. 12:36:46
Tartózkodási hely: Valahol a nagyon közel és a nagyon távol között...

2010.08.17. 13:41:59

Úgy látom ma még mindenki csak a mundo depor-ig jutott :)

A Sport.es azt írja, Hlebet vinné a Tottenham és a Sevilla is - Cácerest pedig a Sampdoria....

Hleb:

http://www.sport.es/default.asp?idpubli ... _PK=724080

Cáceres:

http://www.sport.es/default.asp?idpubli ... _PK=724116
Kép
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2010.08.17. 13:35:16

Sanama írta:
barca99 írta: Mármint Maxwell jobbhátvédként jobban ad be, mint Alves?
Szerintem így értette.
Ez nem rossz megfigyelés ahhoz képest, hogy Maxwell egy meccsen játszott jobbhátvédet, és akkor szerintem egy beadása sem volt, mivel az elejétől emberhátrányban voltunk
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2010.08.17. 13:22:09

barca99 írta:
Fecooo írta:de ha mérlegre tesszük kettejük teljesítményét azon a poszton, akkor a beadások minősége egyértelműen Maxi felé billentik a mérleg nyelvét...
Mármint Maxwell jobbhátvédként jobban ad be, mint Alves?
Szerintem így értette.
Bár meg kell említeni,hogy Alves tavalyi beadási arányát nem nehéz megközelíteni,vagy túlszárnyalni, A Real ellen és az Arsenal ellen volt 1-1értelmes beadása,enyhén túlozva.
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2010.08.17. 13:20:17

Fecooo írta:de ha mérlegre tesszük kettejük teljesítményét azon a poszton, akkor a beadások minősége egyértelműen Maxi felé billentik a mérleg nyelvét...
Mármint Maxwell jobbhátvédként jobban ad be, mint Alves?
Eazzy írta:Nem is lenne gond ezzel a sok sajátnevelést is próbáljunk ki dologgal, csak vigyázni kell arra, hogy ne essünk a ló túloldalára. Ne csináljunk Arsenalt magunkból. Hogy a jövő a fiatalokban van, csak aztán annyira megfiatalodunk, hogy sosem jön el az a várva várt jövő...
Ez a veszély szerintem csak akkor fenyegetne, ha minden évben erőltetjük a fiatalokat. Mármint még Bojan sem vetette meg igazán a lábát, de mondjuk már abban gondolkozunk, hogy kell Rochina és/vagy Etock. Aztán meg már az u15-ből várjuk az utódjukat.

Szerintem most közel tökéletes az egyensúly, aztán majd meglátjuk hogyan tovább.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára barca99 2010.08.17. 13:23:24-kor.
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2010.08.17. 13:06:33

Andris írta:
Egyébként szvsz élte Barcás meccsét eddig akkor tolta, amikor egyetlen egyszer Alves helyén kellett játszania.
én is így emlékszem... ezért is írtam többször, h szívesen látnám huzamosabb ideig jobb-bekként, h mire lenne képes... bár azt se kívánom, h Dani lesérüljön, de ha mérlegre tesszük kettejük teljesítményét azon a poszton, akkor a beadások minősége egyértelműen Maxi felé billentik a mérleg nyelvét...
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13509
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2010.08.17. 13:03:14

Rivaldo11 írta:Hm. Ezek szerint nem csak én emlékszem arra, hogy Maxwell milyen nagyszerűen játszott a vkp szerepkörében. Szerintem egyik legjobb játékát hozta azon a derbin (már nem tudom ki ellen).
Könnyen elképzelhető, hogy idén-főleg mivel itt van Adriano-többször látjuk Busi helyén nyomulni.
Mondjuk ilyenre én egyáltalán nem emlékszem. Olyanra igen, hogy játszott középpályást harmadikként, talán többször is, de hogy bármelyik esetben a szűrő szerepkört látta volna el, olyan nekem nem maradt meg.

Egyébként szvsz élte Barcás meccsét eddig akkor tolta, amikor egyetlen egyszer Alves helyén kellett játszania.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2010.08.17. 13:01:40

barca99 írta:Az mondjuk érdekes, hogy lassan vége az átigazolási szezonnak, és nem igazán jönnek a hírek hogy sorban állnának értük.
Szerintem az Ő sorsuk eldőlt...maradnak.Ami nem hátrány.Kiegészítő embereknek megfelelnek.
Kép
Avatar
Eazzy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1971
Csatlakozott: 2009.11.14. 00:14:35

2010.08.17. 12:57:25

Nem is lenne gond ezzel a sok sajátnevelést is próbáljunk ki dologgal, csak vigyázni kell arra, hogy ne essünk a ló túloldalára. Ne csináljunk Arsenalt magunkból. Hogy a jövő a fiatalokban van, csak aztán annyira megfiatalodunk, hogy sosem jön el az a várva várt jövő...
P-e-d-r-o
Barça B
Hozzászólások: 64
Csatlakozott: 2010.06.06. 07:02:47

2010.08.17. 12:43:28

Hát ebben a Hleb,Cáceres ügyben én is egyetértek veletek!Meg ha jobban végiggondoljuk,Hleb amikor itt volt,nemis a saját posztján játszott,hanem Messi helyetteseként játszott,nemis vmi sokat!De igazábol ő kb. Iniesta helyén játszhatna,ott lenne az igazi. (szerintem)!Cáceres meg nem egy rossz játékos,A juveban kifejezetten jól tolta,a Vb-s teljesítménye sem volt rosssz,szal ő is maradhatna,főleg így h csak 3 középső védőnk van!
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2010.08.17. 12:39:48

Bestbarca írta:Ettől a 4x4-es trevtől nem kell ennyire beparázni.Csupán arról van szó,hogy a keret ezentúl évről évre úgy lesz menedzselve,hogy a fiatalok is mindenképp szerephez jussanak.Ez jó dolog.Ne feledjük,nem akármilyen utánpótlásunk van,ami hosszútávon a klucs ahhoz hogy sikeresek legyünk.Az hogy 4-en távoznak egy évben,nyílván csak általánosítás a múlt alapján,nem kötelező jellegű a dolog,nagyjából ennyien szoktak is!Őket nyílván pótolni kell.

2 igazolással,tehetségeket igazolva,nem világsztárokat.Ezzel sincs baj,ha belegondolunk így került ide Eto'o,Roni,Touré,Alves,Pique...,egyikük sem volt világsztár.Mindíg is nagy erényünk volt a tehetségek megvétele,reméljük ezen túl is az lesz!Az ilyen Henry,Ibra,Villa megaigazolásokat nem lehet hosszú távon föntartani,megengedni magunknak,pláne hogy nem is vagyunk rászorulva.

2 fiatallal,ami sztem szintén helyes.Minek igazolni vkit a padra több 10 milliókért,aki fene tudja hogy beválik e.Utóbbi években Hleb,Csiga,Casares...Minek?Egy fiatal tehetséges Barca szisztémában felnőtt játékos tuti tud annyit,amennyi ahhoz kell,hogy egy-két könnyebb meccsen játszon.És ki tudja,bármelyik berobbanhat,és lehet a következő Xavi,Ini vagy épp Messi.Én jónak érzem ezt a felfogást,a világ legtehetségesebb fiataljai vannak itt nálunk,használjuk őket,nem szabad eltákozolni őket,helyet elvenni előlük!
Pontosan erről van szó, bár megértem, hogy a felesleges pánikkeltés sokkal egyszerűbb, mint megpróbálni megérteni a dolgokat.

Úristen, saját nevelések, ekkora marhákat. Végülis tényleg nem akkor volt a legjobb a csapat, amikor a klubhoz 100%-ig kötödő játékosok voltak a vezérek. Ez a különbség, amikor Deco és Ronaldinho a legjobb játékosod, vagy amikor Xavi és Messi.
S.Agüero írta:Puyol jövőre már nagyon öreg lesz
Clichy...
Ember, egy 32 éves játékosról beszélünk. Látszik rajta a kor, megkopott a sebessége, de azért ilyet ne nagyon mondjunk már. :)

Clichy-t meg hagyhatjuk, a tavalyi szezonja nagyon gyenge volt, eddig idén sem tűnik jobbnak. Emellett van 3 balbekkünk, plusz azt hiszem Muniesa - Puyolhoz hasonlóan - ha felkerül, először szélen fog játszani. Nem hiába néztek ki a Deporba is balhátvédnek.

Mellesleg ha kívánságműsor lenne, én is Cácares és Hleb megtartása mellett döntenék, biztos, ami biztos. Bár feltehetőleg csak C-tervek lennének, de legalább lenne két motivált játékos a padon... ha kitart a motiváltság, megszakadnak edzésen, az a társakat is küzdésre sarkallná.
Az mondjuk érdekes, hogy lassan vége az átigazolási szezonnak, és nem igazán jönnek a hírek hogy sorban állnának értük.
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2010.08.17. 12:36:58

Hm. Ezek szerint nem csak én emlékszem arra, hogy Maxwell milyen nagyszerűen játszott a vkp szerepkörében. Szerintem egyik legjobb játékát hozta azon a derbin (már nem tudom ki ellen).
Könnyen elképzelhető, hogy idén-főleg mivel itt van Adriano-többször látjuk Busi helyén nyomulni.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2010.08.17. 12:30:16

FtcSikiHun írta: És akkor ha minden igaz:

-----------------------------------------Valdes/Pinto----------------------

Alves/Adriano-----Puyol/Cáceres/Muniesa---Piqué/Milito----Abidal-Maxwell

-------------------------------Busquets/JdS/Keita-------------------------------

------------------Xavi/Jds/Hleb----------------------Iniesta/Keita/Thiago-----

Messi/Pedro-------------------------------------------------Villa/Pedro/Hleb

------------------------------------Ibra/Bojan/Jeffren------------------------
Ráadásul nem is beszélve arról, hogy a Brazil szélsővédő hármasunk bevethető a középpályán is, ha úgy alakulna.
De nem lesz sérülés, és akkor nincs gond.

Én örülnék még egy igazolásnak a középpályára.
Legyen irányító vagy VKP egyaránt megnyugtatná a lelkivilágom, de ha nem akkor is bivalyerős a keretünk.
Ami Hlebet meg Cácerest illeti, csatlakozom a klubhoz akik marasztalnák őket.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2010.08.17. 12:10:48

sjay írta:
Messa írta:...
Akkor már hárman vagyunk ezzel így :D
4-en! :wink: Nem tudom hogy miért ne maradhatnának. Irgalmatlan nagy fizetéssel nem rendelkeznek. Biztos hogy mindkettőjükben ég a bizonyítási vágy. És nem hiszem hogy ha lehetőséget kapnának ne tudnának jól teljesíteni. Egyikük sem egy béna gyerek, csupán nem sikerült jól az első évük ez minden. Nagyon jó lenne ha Pep végiggondolná és itt maradnának még egy évet!
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Avatar
FtcSikiHun
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2740
Csatlakozott: 2009.12.17. 21:59:21
Tartózkodási hely: Északon, délen, keleten, nyugaton

2010.08.17. 12:04:12

Azért ha Pep már senkit nem akar igazolni, vagy nem tudom, akkor eléggé valószínű, hogy Hlebet és Cácerest megtartja.
És azzal meg is van oldva a középpálya és a hátvédsor is. Még 1-1 fatal mindkét posztra.

És akkor ha minden igaz:

-----------------------------------------Valdes/Pinto----------------------

Alves/Adriano-----Puyol/Cáceres/Muniesa---Piqué/Milito----Abidal-Maxwell

-------------------------------Busquets/JdS/Keita-------------------------------

------------------Xavi/Jds/Hleb----------------------Iniesta/Keita/Thiago-----

Messi/Pedro-------------------------------------------------Villa/Pedro/Hleb

------------------------------------Ibra/Bojan/Jeffren------------------------
Kép
'élvezd, hogy minden rosszban van valami'
'...törekedj azzá lenni,ami lehetnél!'
Avatar
Bestbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2008.05.10. 11:29:48

2010.08.17. 12:03:18

Ettől a 4x4-es trevtől nem kell ennyire beparázni.Csupán arról van szó,hogy a keret ezentúl évről évre úgy lesz menedzselve,hogy a fiatalok is mindenképp szerephez jussanak.Ez jó dolog.Ne feledjük,nem akármilyen utánpótlásunk van,ami hosszútávon a klucs ahhoz hogy sikeresek legyünk.Az hogy 4-en távoznak egy évben,nyílván csak általánosítás a múlt alapján,nem kötelező jellegű a dolog,nagyjából ennyien szoktak is!Őket nyílván pótolni kell.

2 igazolással,tehetségeket igazolva,nem világsztárokat.Ezzel sincs baj,ha belegondolunk így került ide Eto'o,Roni,Touré,Alves,Pique...,egyikük sem volt világsztár.Mindíg is nagy erényünk volt a tehetségek megvétele,reméljük ezen túl is az lesz!Az ilyen Henry,Ibra,Villa megaigazolásokat nem lehet hosszú távon föntartani,megengedni magunknak,pláne hogy nem is vagyunk rászorulva.

2 fiatallal,ami sztem szintén helyes.Minek igazolni vkit a padra több 10 milliókért,aki fene tudja hogy beválik e.Utóbbi években Hleb,Csiga,Casares...Minek?Egy fiatal tehetséges Barca szisztémában felnőtt játékos tuti tud annyit,amennyi ahhoz kell,hogy egy-két könnyebb meccsen játszon.És ki tudja,bármelyik berobbanhat,és lehet a következő Xavi,Ini vagy épp Messi.Én jónak érzem ezt a felfogást,a világ legtehetségesebb fiataljai vannak itt nálunk,használjuk őket,nem szabad eltákozolni őket,helyet elvenni előlük!
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva - de ha nyertek, a nevetek örökre fent marad.” Josep Guardiola

„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)

http://www.youtube.com/watch?v=CESroqFl ... re=related - Hatalmas!!!
Avatar
sjay
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1760
Csatlakozott: 2009.07.20. 20:11:36
Tartózkodási hely: Nyíregyháza/Nagyhalász

2010.08.17. 11:53:13

Messa írta:...
Akkor már hárman vagyunk ezzel így :D
Lezárt