Zlatan Ibrahimovic

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2010.08.26. 11:03:05

Egy igen gyenge reálból tudott kiemelkedni
Ha jól tudom Ő egy bajnok Reálból emelkedett ki.
Nem volt olyan gyenge az a Real. :wink:
Avatar
Bestbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2008.05.10. 11:29:48

2010.08.26. 10:58:06

Somaa írta:
Ha jól tudom már nem játszhat a BL-ben.
Igen nekem is beugrott ez a "kis" hibája! :wink: Így Storno! :D
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva - de ha nyertek, a nevetek örökre fent marad.” Josep Guardiola

„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)

http://www.youtube.com/watch?v=CESroqFl ... re=related - Hatalmas!!!
Somaa
Jugador del Barça
Hozzászólások: 114
Csatlakozott: 2010.06.15. 17:03:01

2010.08.26. 10:54:20

Bestbarca írta:Sztem Luis Fabianot kellene megvenni,ha megy Ibra,senki mást nem tudok,akit ennyi idő alatt le tudnánk igazolni,és hasonló szinten lenne!Okés öreg,igaz,node úgysem 20 évre kell nekünk előre csatár,Pedro egyre jobb,Bojan is érik,bár sztem egy kicsit lassan...!Én megvenném,és Pedroval rotálnám balon,vagy ha azt nem érezné Villa balra ő középre,tipikusan olyan csatár,aki vhogy mindíg ott van ahol kell,és beállóként a padról is tudna hozzátenni a játékhoz!Kicsit olyan Larsson féle lehetne!Ja és 1 év van a szerződéséből, asszem vmi 18 misit kért érte a Sevilla a Marseilletől,ami nekünk semmi,annyit tuti megér! :wink:
Ha jól tudom már nem játszhat a BL-ben.
Kép

Visca el Barca!
Avatar
Bestbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2008.05.10. 11:29:48

2010.08.26. 10:52:58

Sztem Luis Fabianot kellene megvenni,ha megy Ibra,senki mást nem tudok,akit ennyi idő alatt le tudnánk igazolni,és hasonló szinten lenne!Okés öreg,igaz,node úgysem 20 évre kell nekünk előre csatár,Pedro egyre jobb,Bojan is érik,bár sztem egy kicsit lassan...!Tuti nem lenne beilleszkedési problémája sem.Én megvenném,és Pedroval rotálnám balon,vagy ha azt nem érezné Villa balra ő középre,tipikusan olyan csatár,aki vhogy mindíg ott van ahol kell,és beállóként a padról is tudna hozzátenni a játékhoz!Kicsit olyan Larsson féle lehetne!Ja és 1 év van a szerződéséből, asszem vmi 18 misit kért érte a Sevilla a Marseilletől,ami nekünk semmi,annyit tuti megér! :wink:

Szerk: Hopp van vele egy baj,most ugrik be,aBlben nem léphet pályára,mert a Sevillaával már megtette!No akkor stornó.Így viszont nézzük meg Robinhot,ha megy Ibra!Nem drága,könnyű vele megegyezni.Az árát tuti megéri,annyit tud hozzátenni,amennyibe kerül! :wink:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Bestbarca 2010.08.26. 10:57:04-kor.
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva - de ha nyertek, a nevetek örökre fent marad.” Josep Guardiola

„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)

http://www.youtube.com/watch?v=CESroqFl ... re=related - Hatalmas!!!
zsoltfree
Capitá del Barça
Hozzászólások: 976
Csatlakozott: 2006.01.10. 11:45:38
Tartózkodási hely: Budapest

2010.08.26. 10:45:24

A sportban elég érdekesek ezek a nyilatkozatok. De azért az hogy 2szer beszéljenek...ezt nehezen tudom elképzelni. Gyakorlatilag a Pep a főnöke, ráadásukl a Pep arról híres hogy nagyon szoros a kapcsolata a játékosokkal. Az embernek joga van szelektálni hogy mit hisz el a médiából és mit nem. Én nem hiszem hogy a Gamper után elkezdtek volna egymás ellen nyilatkozni... Azért valljuk be ez elég elképzelhetetlen.
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2010.08.26. 10:30:28

http://www.nemzetisport.hu/spanyol_labd ... i-2042444/

„Ez az ügy nem hasonlít Samuel Eto'o esetére. Én a Barcelona edzője vagyok, nem pedig egy játékosé. Nem tehetek szemrehányást Ibrahimovicnak az edzésen nyújtott munkájáért, mivel profi módon dolgozik, de az egyéniség előbbre való a futballtudásnál" – jelentette ki a szakember.

Eto'o-nál is a szemelyiség volt a baj és ezzel, mintha azt akarta mondani, Ibra-nal is.
Kalap1988
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2007.12.11. 12:29:11
Tartózkodási hely: Magyarország,Pest megye

2010.08.26. 10:26:58

Nem akarok senkit sem megbántani, de Robinho mit mutatott fel a pályafutása alatt? Egy igen gyenge reálból tudott kiemelkedni, de ott is hullámzó volt a teljesítménye, na meg a Santosból. A brazil válogatottban talán a legutóbbi megnyert Copán volt egész jó, de Ronaldoék korában 4-ik vagy 5-ik számú csatár lehetett volna csak. Ha eladjuk Ibrát (remélem nem), akkor inkább ne vegyünk senkit, Pedro sokkal többet képes nyújtani a baloldalon, mint Robinho. Cserének pedig ott van Bojan, aki májusban bizonyította, hogy lehet rá számítani, illetve Jeffren, aki szvsz idén jobban berobban. Nem beszélve arról, hogy szükség esetén Iniesta, Adriano, Maxwell és Alves is tud a széleken játszani, Iniestat bárki ellen be lehet ott vetni, a többieket pedig kis csapatok ellen. Szóval szvsz feles ide Robinho, tudom, hogy sokaknak, így nekem is, hiányzik Ronnie, de higgyétek el, hogy más kávéház :) Robinho még csak meg sem fogja közelíteni sosem.
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2010.08.26. 10:26:40

A kupaátadásnál, nekem elkezdett akadozni a streamem és kikapcsolta, de tényleg elment onnan Ibra? :o :?
"99,999%, hogy Ibrahimovic marad Barcelonában" - én ebben bízok! :)
Avatar
LM10
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4726
Csatlakozott: 2008.12.26. 11:30:58
Tartózkodási hely: Gotham City

2010.08.26. 10:25:01

Az az igazság, hogy lehet akármi, tárgyalhatnak is, vagy Ibrának sem lenne ellenére a dolog, itt megakad: "A pénz a gond"
Ibra nem számít száműzöttnek, hisz minden felkészülési meccsen játszott, és tétmeccsen is már, tegnap pedig kezdő volt. (Nem úgy mint pl Hleb)
Azért nem fogják eladni szvsz, mert a pénzen is bukik a transzfer, és ha távozna akkor meg a csatársor lenne foghíjas, és nincs már idő minőségi igazolásra.
zsoltfree
Capitá del Barça
Hozzászólások: 976
Csatlakozott: 2006.01.10. 11:45:38
Tartózkodási hely: Budapest

2010.08.26. 10:19:24

Szerintem ez az ügy egy nagy kamu.
Gyakorlatilag semmi igazi oka nincs hogy ez az üzlet létrejöjjön. A Milanban asszem a legjobban kereső játékos bére fele annyi sincs mint most Ibráé.

A Milant pedig az utóbbi években megismerhettük, hogy eléggé rááltak a spórolásra. Tavaly eladták Kakát nem kis összegért, és gyakorlatilag nem is pótolták. A csapat tele van 30 feletti játékossal, és akiket vettek az elmúlt 2-3 évben az vagy egy 30 feletti csereember, vagy pedig egy fiatal és olcsón. Egy Cissokhot, Dzekot, Fabianot sem bírtak megvenni, pedig ők fele annyiba nem kerültek volna mint Ibra, és a fizujuk is töredéke az övének, nem beszélve arról hogy nem a világ jelenlegi legjobb klubjából kellett volna elhozni... Szerintem ez a Gallianinak csak egy végső kis játéka, hogy elhitesse a szurkolóival akik elvárnák (szerintem jogosan) hogy erősítsen végre. Tehát ő elkezd tárgyalni a Barcával (már ha elkezd), hogy lássák hogy ő azon vagy hogy erősítsen, és mindjárt itt az igazolási szezon vége és "sajnos" kifut majd az időből.... Azzal persze számolni kell hogy például Ibra 3 éves bérével is megspórolnánk 36 millát, de azért még így is egy ilyen üzletet max egy City engedhet meg magának, esetleg a Chelsea....

Az pedig hogy Ibra hajlana a dologra azt szívesen hallanám az ő szájából is, mert nem tudom elképzelni hogy mi motiválhatja a jelenlegi helyzetében hogy oda menjen. Örülnék ha maradna, mert szerintem idén nagyon jó lesz. Tavaly az alapozást is kihagyta, és egy új csapat új bajnokságát kellett megszoknia és sérült is volt.... annyira nem volt szörnyű a szezonja, fontos gólokat is szerzett. Idén aratni fog. Gondoljatok bele milyen jó lehet a kapuban állni és nézni ahogy jön feléd Ibra, a két szélen meg Messi és Villa, akiket mondjuk hátulról Dani Alves és Adriano támogat, Ibra mögött pedig középen Xavi Iniesta csinálja az okosságokat. Szerintem arra gondolnék hogy ha megúszom hárommal, akkor egy hétig kiütöm magam.

Ibra hiányozna innen. Bojan nem tudja (még?) helyettesíteni. Jó hogy van egy magas csatárunk aki technikás, a lehető legjobban fedezi a labdát, neház felrúgni, tartani, és iszonyan váratlan húzásai vannak és elemi erővel tüzel 20 méteren belül bárhonnan.... Jó lesz ő nekünk nagyon, maradjon csak. Ibrában ami nem tetszik az egyedül a fizuja.... de még simán megérheti azt a 12 millát évente...
Zolika10
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 427
Csatlakozott: 2007.07.26. 21:16:01

2010.08.26. 10:17:42

Lionel85 írta:Itt egy újabb ügy, Ibrahimovics "beszólt" Guardiolának:

Hír
:S hát ez hápog, azért nem hiszem, hogy Pep nem szólna hozzá. Remélem hamar megoldódik a helyzet...
Hattrick: Tatabánya City
Zolika10
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 427
Csatlakozott: 2007.07.26. 21:16:01

2010.08.26. 10:13:56

jelwaz írta:
Zolika10 írta:Szerintem senkit se érdekel, hogy hány éve szereted a Barca-t, azt meg pláne nem, hogy az írása alapján szólsz le bárkit. Nem lehet mindenki olyan jó,mint te :wink: Nem beszólásképp írom...
Ez egy fórum, ahol az embereket az írásaik alapján tudsz megítélni (forma és tartalom alapján). Szerintem igenis elvárható az igényesség, ha már valaki beír, mert, ha az értelmezhetetlen, akkor azt feleslegesen teszi. Ha meg nem beszólásképp írtad, akkor a smile-s mondat minek van ott?
Ha valakit az írásodból itélsz meg, akkor az már rég baj, lehet rosszul itéled meg az embereket. mert ő lehet most nem tudta jól összerakni ezt a mondandóját, de attól még lehet, hogy az életben, egy remek ember. felesleges, hogy ide írjon? ő döntése,had írjon, szerintem ebbe semmi baj nincs, hogyha valaki leírja a véleményét, mégha kicsit görbén is. De ez szubjektív, és lezártnak tekintem.
Hattrick: Tatabánya City
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2010.08.26. 10:07:03

Itt egy újabb ügy, Ibrahimovics "beszólt" Guardiolának:

Hír
Kép
Kép
Kép
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2010.08.26. 10:04:32

Nos, sztem igen, elnézné a Klub h 5 csatár van, mivel már nem tud mit csinálni! Ha most a napokban eladjuk Ibrát, 1xerűen nincs idő arra, hogy hozzunk vkit, pláne nem nagy nevet....
Zolika10
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 427
Csatlakozott: 2007.07.26. 21:16:01

2010.08.26. 10:04:15

Álmok... a minden csapatánál kezelhetetlen, hektikus teljesítményű Robinho, vagy a VB-n nullát nyújtó Torres?

Ne feledjük, hogy Ibra a világ egyik legjobb csatáraként jött, és így is indult a szezonja. Tény, hogy a sérülése után rosszul ment, neki de ez szerintem még belefér. Bizonyos Henry egy erős féléven kívül pocsék votl nálunk, mégis 3 évig maradt. Szerintem Ibrának jár még egy esély, ha már csillagászati összegért hoztuk ide. 50 alatt semmiképp nem adnám, talán 45 millióért lehetne elgondolkodni a kérdésről.

Cserealap pedig szóba sem jöhet, maximum Pato, akit szerintem nem adnának semmiért. Azt pedig kétlem, hogy 45-50 milliója van a Milannak, ha Fabianót sem tudták baráti összegért elhozni.[/quote]

Igen, de azért Robinho megmutta már, hogy nem rossz gyerek ő, ha mutatnia kell valamit. Ibra is nagyarc, szóval ha Pep megtudná fogni a brazilt is, akkor nem lenne baj vele. Torres meg azért volt 0, mert sérüléséből jött vissza, próbált újra lendületbe jönni,kisebb-nagyobb sikerrel.
Hattrick: Tatabánya City
Avatar
jelwaz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1145
Csatlakozott: 2005.07.10. 18:38:11
Tartózkodási hely: A barikádokon...

2010.08.26. 10:02:17

Zolika10 írta:Szerintem senkit se érdekel, hogy hány éve szereted a Barca-t, azt meg pláne nem, hogy az írása alapján szólsz le bárkit. Nem lehet mindenki olyan jó,mint te :wink: Nem beszólásképp írom...
Ez egy fórum, ahol az embereket az írásaik alapján tudsz megítélni (forma és tartalom alapján). Szerintem igenis elvárható az igényesség, ha már valaki beír, mert, ha az értelmezhetetlen, akkor azt feleslegesen teszi. Ha meg nem beszólásképp írtad, akkor a smile-s mondat minek van ott?
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2010.08.26. 09:59:50

Ha Ibra szempontjait szeretném venni én azzt látom, h maradnia kell!
Mert:
1. Itt sokkal többet keres(ne), mint a Milanban.
2. Itt van esélye reálisan a BL-címre.
Mert szerintem neki(, ha ép esze van) a BL-cím kell!
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3736
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2010.08.26. 09:58:10

margarin írta:Az egész nem méltó hozzánk.Emberek millióit állítottuk magunk mellé röpke 1 év alatt ,de ma már kételkedünk ahogy én is már valahogy nem az a Barca aki volt a kedves jó csapat.Elnéztem : unicef rettentő méltó volt hozzánk nem adidas stb a nagy hatalmas Barca unicef gyerekeket a Barcát és ma kezd megdőlni minden amiben hittünk és mindez a pénz miatt.Talán más másként látja,de egy biztos ez nem méltó egy Barcához és én 20 éve szeretem őket,de elgondolkozom ha Ibrát eladják mert a történet nagyon sáros és tuti valaki nagyon-nagyot hazudik az ügyében...Ez nem méltó a Barcához ahogy ma Stojcskov is nyilatkozta ."valami sántít és mi fogunk bánni mindent"
Més que un club! Én azt tartom még mindig, hogy ez a csapat még mindig több, mint egy klub. Egyébként nálunk nem adidas van kiírva hanem nike, de mindegy, mert tudom, hogy mire gondolsz. Ez a csapat ugyanaz, mint 2 éve 1-2 játékossal kiegészítve. A nagy perpatvart csak a sajtó csinálja és (sztem) itt semmi gond nincs. Kiderült, hogy a klub rossz anyagi helyzetben van, ezért jobban meggondolják az átigazolásokat (és milyen jól teszik). Ilyenkor nyáron nem kell odafigyelni a dolgokra (kivéve a Barca meccsekre :D ) gondolok itt átigazolásokra. Képzeld el mi lenne, ha csak annyi lenne, hogy jönne Villa, Adriano, Masche? és menne az a 4 ember esetleg Ibra. Gondolom nem örülne senki már, ha menne, de ezeket a dolgokat a média fújja fel teljesen. Emlékezz csak vissza. Mata már nálunk volt, míg Ibra a Man. City-ben, MU-ban, meg a Chelseaben, a Milannak nincs pénze Ibrára, Rosellnek meg Torres a kedvence. Ezekből semmi nem valósult meg és valóságalapja sem volt. Az tény, hogy tárgyalunk a Milánnal, de még ha el is adjuk nem jelent semmit, ha jól szerepel a csapat. És ez a legfontosabb. A csapat emelt fővel szép játékkal szórakoztat, még ha esetleg veszít is. Nem lehetünk mindig mi a bajnokok (bár ki tudja :D ), de legalább jókat szórakozhatunk a meccseken, amit sztem a madridisták nem tudják elmondani magukról.

Ne legyen Off visszatérnék Ibra eligazolására. Ha el is menne szerintetek a klub csak nézné, hogy 5 csatárral menjünk neki 1 évnek, amiből 2 Bojan és Jeffren? Ügyesek, de messze nem egy Ibra szint. Nem lennék meglepődve, ha esetleg menne akkor nem jönne-e bárki is. Nekem lenne tippem, de ez semmit számít :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Barcaman1993 2010.08.26. 10:15:05-kor.
Avatar
OvaMind
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 486
Csatlakozott: 2007.09.28. 14:49:49

2010.08.26. 09:48:32

Zolika10 írta:
Charlie írta:20év szurkolásból azt vonom le, hogy nem a fiatal korosztályhoz tartozol, de a mondandódat rossz olvasni. Értelmezhetetlen számomra 5. olvasásra is. Kicsit jobban ügyelni kellene erre.

Ibrához annyit, hogy nem szeretném, hogy elmenjen. Ha el kell küldeni akkor miért nem tették meg vele júniusban? Nehéz lesz pótolni minőségi emberrel, ha télleg elmegy, csak könyörgöm nehogy elengedjék bagóért, kérjük meg az árát keményen, ha a Milan nem tud fizetni akkor nincs miről beszélgetni velük.

Várom a fejleményeket.
C.
Szerintem senkit se érdekel, hogy hány éve szereted a Barca-t, azt meg pláne nem, hogy az írása alapján szólsz le bárkit. Nem lehet mindenki olyan jó,mint te :wink: Nem beszólásképp írom, szóval ne haragudj rám, de szerintem az ilyen,más szemszögéből, nem lehet jó érzés, ezt elhiheted.

Viszont, hogy ne legyen off, azért (ahogy volt róla már szó is) Peto+30milka, és már mehetne is, csak itt ugyebár előtérbe kerül a Milan "remek" anyagi helyzete stb... Vagy eladnánk 50ér és akkor jöhetne Robinho vagy Torres..Bár ezek a nevek valahol, csak álmok maradnak :)
Álmok... a minden csapatánál kezelhetetlen, hektikus teljesítményű Robinho, vagy a VB-n nullát nyújtó Torres?

Ne feledjük, hogy Ibra a világ egyik legjobb csatáraként jött, és így is indult a szezonja. Tény, hogy a sérülése után rosszul ment, neki de ez szerintem még belefér. Bizonyos Henry egy erős féléven kívül pocsék votl nálunk, mégis 3 évig maradt. Szerintem Ibrának jár még egy esély, ha már csillagászati összegért hoztuk ide. 50 alatt semmiképp nem adnám, talán 45 millióért lehetne elgondolkodni a kérdésről.

Cserealap pedig szóba sem jöhet, maximum Pato, akit szerintem nem adnának semmiért. Azt pedig kétlem, hogy 45-50 milliója van a Milannak, ha Fabianót sem tudták baráti összegért elhozni.
Zolika10
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 427
Csatlakozott: 2007.07.26. 21:16:01

2010.08.26. 09:38:05

Charlie írta:20év szurkolásból azt vonom le, hogy nem a fiatal korosztályhoz tartozol, de a mondandódat rossz olvasni. Értelmezhetetlen számomra 5. olvasásra is. Kicsit jobban ügyelni kellene erre.

Ibrához annyit, hogy nem szeretném, hogy elmenjen. Ha el kell küldeni akkor miért nem tették meg vele júniusban? Nehéz lesz pótolni minőségi emberrel, ha télleg elmegy, csak könyörgöm nehogy elengedjék bagóért, kérjük meg az árát keményen, ha a Milan nem tud fizetni akkor nincs miről beszélgetni velük.

Várom a fejleményeket.
C.
Szerintem senkit se érdekel, hogy hány éve szereted a Barca-t, azt meg pláne nem, hogy az írása alapján szólsz le bárkit. Nem lehet mindenki olyan jó,mint te :wink: Nem beszólásképp írom, szóval ne haragudj rám, de szerintem az ilyen,más szemszögéből, nem lehet jó érzés, ezt elhiheted.

Viszont, hogy ne legyen off, azért (ahogy volt róla már szó is) Peto+30milka, és már mehetne is, csak itt ugyebár előtérbe kerül a Milan "remek" anyagi helyzete stb... Vagy eladnánk 50ér és akkor jöhetne Robinho vagy Torres..Bár ezek a nevek valahol, csak álmok maradnak :)
Hattrick: Tatabánya City
Avatar
Charlie
Öreg Harcos
Hozzászólások: 6901
Csatlakozott: 2004.10.08. 11:13:39
Tartózkodási hely: East Side

2010.08.26. 02:52:55

20év szurkolásból azt vonom le, hogy nem a fiatal korosztályhoz tartozol, de a mondandódat rossz olvasni. Értelmezhetetlen számomra 5. olvasásra is. Kicsit jobban ügyelni kellene erre.

Ibrához annyit, hogy nem szeretném, hogy elmenjen. Ha el kell küldeni akkor miért nem tették meg vele júniusban? Nehéz lesz pótolni minőségi emberrel, ha télleg elmegy, csak könyörgöm nehogy elengedjék bagóért, kérjük meg az árát keményen, ha a Milan nem tud fizetni akkor nincs miről beszélgetni velük.

Várom a fejleményeket.
C.
"A spanyol futball jelenlegi problémája az, hogy mindenki azt gondolja, hogy olyan játékosai vannak, mint a Barcának. A Barca játékosaiban olyan technikai tudás van, amely a világ egyetlen másik csapatában sincs. Ezért nem próbálkozhatsz úgy játszani, ahogy ők, ez lehetetlenség." - Fabio Capello
Avatar
margarin
Jugador del Barça
Hozzászólások: 197
Csatlakozott: 2010.08.02. 00:12:41
Tartózkodási hely: Budapest

2010.08.26. 02:36:05

Az egész nem méltó hozzánk.Emberek millióit állítottuk magunk mellé röpke 1 év alatt ,de ma már kételkedünk ahogy én is már valahogy nem az a Barca aki volt a kedves jó csapat.Elnéztem : unicef rettentő méltó volt hozzánk nem adidas stb a nagy hatalmas Barca unicef gyerekeket a Barcát és ma kezd megdőlni minden amiben hittünk és mindez a pénz miatt.Talán más másként látja,de egy biztos ez nem méltó egy Barcához és én 20 éve szeretem őket,de elgondolkozom ha Ibrát eladják mert a történet nagyon sáros és tuti valaki nagyon-nagyot hazudik az ügyében...Ez nem méltó a Barcához ahogy ma Stojcskov is nyilatkozta ."valami sántít és mi fogunk bánni mindent"
19 éves koromig játszottam a Barca csapatában aztán felébredtem:):):)):):
Avatar
Livia Drusilla
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 476
Csatlakozott: 2008.07.06. 03:53:17

2010.08.26. 02:31:06

Mondjuk Galliani nem az igazmondásáról híresült el (lásd Kaká eladás "saga") :twisted: És az nem mentség, h neki a Milan szurkolók felé erősen virítania kell.

Viszont Pep már sokadszor nem bír egyenesen viselkedni -ebben az egy dologban tanulhatna Mourinhotól... :?

Nagyon ellenszenves az egész téma, és egy röhej lenne, ha ez az üzlet tényleg létrejönne.
Amúgy meg már hová szűkül a keret? Nem lehet hipp-hopp mindent az ifikkel megoldani, aki így gondolja, az nem a földön jár, h finom legyek... :roll:
Hosszú az idény.
Kép
XAVI - INIESTA - MESSI - Neymar +++ - Milan:? - tán lesz feljebb is...am nem vagyok optimista...
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2010.08.26. 02:13:07

két dolog részemről:

1. hihetetlen,szánalmas dolog lesz ha eladjuk, itt egyszerűen nem lehetett rá számítani (utóbbi 1-2hétben) kicsit sem,h elmegy. VICC.

2. ha már ez bekövetkezik,akkor pedig az lesz VICC,ha nem lesz megfelelően pótolva, márpedig nem leszünk elegen,ha nem érkezik senki. Robinho-t is aláírnám simán ezek tudatában, Borielloval meg menjenek kacsára vadászni,de komoly üzletbe ne vonják bele,mert az már igazolások topik szintet se éri el...
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
Cooltiszo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1949
Csatlakozott: 2004.10.08. 06:57:08
Tartózkodási hely: Bp

2010.08.26. 02:03:59

Guardiola replikázott is a nyilatkozatra. Hát innentől nem látom maradását. Viszont nevetséges az ügy, legfőképpen az, hogy fél év alatt 2x beszéltek, Pep ebben fülig sáros, ő az edző, neki kell minden játékossal kapcsolatot tartania, ráadásul ennek az utolsó héten kell eldőlnie. Patot biztos nem veszik bele, Torres se jön, esetleg Robinho, bár ő is jobb, mintha nem lenne senki, csak anyagilag +ba jöjjünk ki a cseréből.
Lezárt