Barca Igazolások 2010-2011

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Elégedett vagy-e az idei igazolásokkal/igazoláspolitikával?

Igen
95
34%
Nem
186
66%
 
Szavazatok száma: 281
BlauGranaGroc
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 426
Csatlakozott: 2009.06.02. 18:37:07

2010.08.26. 23:14:43

mr. írta:
BlauGranaGroc írta: az elmúlt években mennyivel és kikkel voltunk többen elöl?
Azért csak volt egy Henry.
valóban(bár számszerint akkor se voltunk többen), volt 1 szezon(igaz az marha sikeres volt) amikor titi is nálunk játszott, de előtte és utána is boldogultuk
vv-puyi-rafa-pique-abidal-yaya-deco-messi-neymar-henry-samu
mr.
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 369
Csatlakozott: 2008.02.29. 21:54:50

2010.08.26. 23:12:00

BlauGranaGroc írta: az elmúlt években mennyivel és kikkel voltunk többen elöl?
Azért csak volt egy Henry.
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2010.08.26. 23:11:52

Én sajnos kezdek hinni a híreknek és 30% esélyt látok a maradásra... :? :(
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15503
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2010.08.26. 23:08:44

Rivaldo11 írta:Ahogy olvasom, sokan nem igazán látják, hogy mit vesztünk, ha elmegy Ibra. Nem csak a középcsatár távozik, de elúszik vele Villa bal oldali támadójátéka is, ami az egyik fő ütőkártya lehetett volna... Azt meg sem említem, hogy ha Bojan és Jeffren marad a két alternatíva előre, az karcsú lesz...
Tehát ha távozik Ibra mindenképp kell egy csatár. Ha azt nézzük, hogy Eto'o sansztalan ugye, Villa a miénk, Ibra most megy, akkor marad két jelölt, akiben van fantázia, és hozza/hozhatja a szintet: Pato, vagy Torres. Pár év múlva vélhetően ide het írni majd Neymart is, de neki még idő kell. Jelenleg e két játékoson kívül nem látok megfelelő lehetőséget.

Még talán Agüerot ide sorolnám.
De a legjobb lenne ,ha maradna Ibra.
Nem másodlagos,hogy ha marad Ibra,akkor nem röhögteti ki magát a klub,hogy egy évre vett egy Ibrát 40+Eto'o-ért.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
BlauGranaGroc
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 426
Csatlakozott: 2009.06.02. 18:37:07

2010.08.26. 23:07:56

Rivaldo11 írta:Ahogy olvasom, sokan nem igazán látják, hogy mit vesztünk, ha elmegy Ibra. Nem csak a középcsatár távozik, de elúszik vele Villa bal oldali támadójátéka is, ami az egyik fő ütőkártya lehetett volna... Azt meg sem említem, hogy ha Bojan és Jeffren marad a két alternatíva előre, az karcsú lesz....
az elmúlt években mennyivel és kikkel voltunk többen elöl?
vv-puyi-rafa-pique-abidal-yaya-deco-messi-neymar-henry-samu
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2010.08.26. 23:02:05

Ahogy olvasom, sokan nem igazán látják, hogy mit vesztünk, ha elmegy Ibra. Nem csak a középcsatár távozik, de elúszik vele Villa bal oldali támadójátéka is, ami az egyik fő ütőkártya lehetett volna... Azt meg sem említem, hogy ha Bojan és Jeffren marad a két alternatíva előre, az karcsú lesz...
Tehát ha távozik Ibra mindenképp kell egy csatár. Ha azt nézzük, hogy Eto'o sansztalan ugye, Villa a miénk, Ibra most megy, akkor marad két jelölt, akiben van fantázia, és hozza/hozhatja a szintet: Pato, vagy Torres. Pár év múlva vélhetően ide het írni majd Neymart is, de neki még idő kell. Jelenleg e két játékoson kívül nem látok megfelelő lehetőséget.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
Bestbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2008.05.10. 11:29:48

2010.08.26. 22:53:15

Amúgy meg 24 óra gondolkodást kért Ibra!A legtöbb lap ezt hozza,sztem a két klub között nem lesz nehéz megegyezni,az kb megvan,Ibrán áll!Hát nem tom én a helyében lelépnék ezek után,ha ennyire el akarják távolítani jobb ha megy,sztem mindenkinek!
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva - de ha nyertek, a nevetek örökre fent marad.” Josep Guardiola

„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)

http://www.youtube.com/watch?v=CESroqFl ... re=related - Hatalmas!!!
Avatar
Bestbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2008.05.10. 11:29:48

2010.08.26. 22:49:25

Hát márpedig ha 40 körül áll az ajánlat,akkor viszik!Nem hinném hogy ne tudnának megegyezni olyan 46misiben!Azért ez meglepő,azt hittem nincs enniy zséje a Milannak, biztos Silvio papa átutalt egy kicsit! :D És sztem az évi 8 misibe meg belemegy Ibra,ha el akar menni,illetve nem akar maradni ezek után,ilyen körülmények között!Én nekem nem is feltétlen az lenne a bajom,hogyha teszem azt 45ért elpsszolnánk,ilyen hercehurca után jobb ha megy,hanem hogy kit hozunk helyére?Senkit?Veszélyes!Remélem azért erre van vmi terv!Mert azért akkor erősen olyan 95 misink marad a zsebben!Abból mondjuk elhozhatnánk 25-ért Mascheranot,70ért meg nehogy már ne egedjék el mondjuk Torrest,vagy Aguerot,vagy kb akárkit!Csak nehogy az legyen,hogy Ibra megy azt jó lesz Pedro,Villa,Messi,Bojan,Jeffren!Azért ez így szűkös,és itt a fiatalok sem annyira ígéretesek!Jeffren,hát nem tudom,nem győzött meg,Bojan meg minden évben,hogy na majd most,na majd most,hát lehet most itt az ideje,mert muszáj lesz!?
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva - de ha nyertek, a nevetek örökre fent marad.” Josep Guardiola

„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)

http://www.youtube.com/watch?v=CESroqFl ... re=related - Hatalmas!!!
sunyi-menyet
Barça C
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2010.07.03. 23:34:23

2010.08.26. 22:44:30

Yaya, Henry, Marquez, Csigri, V.Sánchez, Henrique (mindkettő kölcsön)... valószínű Hleb, Cáceres, Ibra... mi lesz itt??? :shock:

jó-jó, bízunk/bízok a fatalokban, na de lassan már ők sem lesznek eleget! :evil:
Hajrá Barca!
Avatar
westerngom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1527
Csatlakozott: 2007.12.15. 21:33:00
Tartózkodási hely: West Side

2010.08.26. 22:41:02

Initom írta:
Subinho írta: abban a pillanatban, hogy ő lett a Barca edzője kijelentete: R10, Eto'o, Deco nem kell neki!!! eto'o maradt, de köv. évben bármit megtett, hogy elzavarja..
R10 meg Deco ivott nem volt motiváció!!!
ennyi. Eto'o ban volt még egy év!ennyi.
és mint írtam kezelhetetlen volt.

R10 , Deco gyakorlatilag befejezte a pályafutását mikor elment tőlünk.
ha olyan jók volnának miért nem virítottak a cselszarba meg a milánba? :roll:

és ugye fáj kimondani de igaza volt akkor mikor elküldte r10 et meg decót. ha ők lettek volna a kezdőbe 2009 be akkor nem lett volna 2 kupa se nemhogy 6!!!
Eto' o-ban több volt, ezt bizonyította is, csak egyszerűen nem kellett Pepnek, nem kedvelte.... ennyi!
R10 -et, megpróbálhatta volna "megmenteni" Pep, DE! ő nem ezt az utat választotta! (: nagyon fájó, hogy R10 elkallódott, de erről csak saját maga tehet!!!
Deco kiválása szerintem is indokolt volt hozzáállása és (alibiző)játéka alapján!
sunyi-menyet
Barça C
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2010.07.03. 23:34:23

2010.08.26. 22:37:31

akkor a jelenről!

olasz lapértesülések szerint -is- Ibra 40 Millió Euróért elkelt!
Hajrá Barca!
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2010.08.26. 22:32:55

Initom írta:
Subinho írta: abban a pillanatban, hogy ő lett a Barca edzője kijelentete: R10, Eto'o, Deco nem kell neki!!! eto'o maradt, de köv. évben bármit megtett, hogy elzavarja..
R10 meg Deco ivott nem volt motiváció!!!
ennyi. Eto'o ban volt még egy év!ennyi.
és mint írtam kezelhetetlen volt.

R10 , Deco gyakorlatilag befejezte a pályafutását mikor elment tőlünk.
ha olyan jók volnának miért nem virítottak a cselszarba meg a milánba? :roll:

és ugye fáj kimondani de igaza volt akkor mikor elküldte r10 et meg decót. ha ők lettek volna a kezdőbe 2009 be akkor nem lett volna 2 kupa se nemhogy 6!!!
Semmi értelme ennek a "veszekedéseteknek", mert úgyis más a véleményetek és pont az ellentettjét mondjátok. :wink:
Amúgy ez már a múlt! Beszéljünk a jelenről! :wink: :D

Pl arról, hogy Ibra könnyen lehet, h a Milanba igazol, mert már a nso ezt a hírt már lehozta, hogy 40 millióért veszi meg a Milan Ibrát. :?
Avatar
blaugrana!?
Barça B
Hozzászólások: 75
Csatlakozott: 2010.08.26. 22:15:29
Tartózkodási hely: egy messi messi galaxisba :P

2010.08.26. 22:31:14

Zlatan nem vett részt a csapat edzésén, mivel fájdalmat érzett az Achilles ínában. Ezen felül a Milan 40 milliora emelte az ajánlatát és Ibra 8 milliot kapna évente, valamint 4 évre irna alá. (Elég nyers forditás)
sport.es
remélem igaz ezt már ellehetne fogadni érte részemről nagyon örülnék neki rendkívűl ellenszenves "ember"
Kép
Avatar
Initom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2127
Csatlakozott: 2010.06.07. 16:11:17
Tartózkodási hely: Vas(trón)

2010.08.26. 22:27:52

Subinho írta: abban a pillanatban, hogy ő lett a Barca edzője kijelentete: R10, Eto'o, Deco nem kell neki!!! eto'o maradt, de köv. évben bármit megtett, hogy elzavarja..
R10 meg Deco ivott nem volt motiváció!!!
ennyi. Eto'o ban volt még egy év!ennyi.
és mint írtam kezelhetetlen volt.

R10 , Deco gyakorlatilag befejezte a pályafutását mikor elment tőlünk.
ha olyan jók volnának miért nem virítottak a cselszarba meg a milánba? :roll:

és ugye fáj kimondani de igaza volt akkor mikor elküldte r10 et meg decót. ha ők lettek volna a kezdőbe 2009 be akkor nem lett volna 2 kupa se nemhogy 6!!!
Abi & Tito
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4185
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2010.08.26. 22:22:35

touré alap kezdő akart lenni! erről volt is egy nyilatkozat,hír hogy ezt pep nem garantálja neki.
ezt nem tudtam, de talán ha annyi időt kap, mint Keita... na mindegy...
henry az őszt szinte végig játszotta,és nem nyújtott v'mi meggyőzet-finoman fogalmazva.
ua. mint az előbb... talán megérdemelt volna több percet...
Amugy meg sztem nagy erénye pepnek hogy így beépíti a fiatalokat. beugrónak padról tökéletesek.
Padról igen az ut. 10 perce... de a "nagyokat" pótolni, meccseket eldönteni??
Azt ne felejtsd,hogy rafa már öregszik nem valami gyors és képes fatális hibákra.
Valóban, de 4. védőnek, hogy pl. kupameccseken pihenhessen pl. Puyol... illetve Touré pótlására vkp-nak!!!
R olyan,ha van kedve játszani akkor persze okés,de ha nincs akkor sétálgat,mint CR. Te azt honnan tudod hogy,nem próbálta motiválni.
Nem hinném,hogy az akkori világ egyik legjobb játékosát eladja 21 milláért,ha nagyon kell neki.
abban a pillanatban, hogy ő lett a Barca edzője kijelentete: R10, Eto'o, Deco nem kell neki!!! eto'o maradt, de köv. évben bármit megtett, hogy elzavarja..
Avatar
westerngom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1527
Csatlakozott: 2007.12.15. 21:33:00
Tartózkodási hely: West Side

2010.08.26. 22:17:44

Subinho írta:Tourét ki zavarta el? Pep mondta neki hogy csak pados Busi mögött ezért ment el nem azért mert el lett zavarva.
Touré klasszis játékos és annyit megérdemelt volna mint Keita!!! akkor sztem nem megy el!!! de Pep-nek NEM kellett!!
Henry már nem illett ide ebbe a csapatba. Nagyon nagy játékos volt de már nem tudta hozni a régebbi formáját.
ez igaz, már nem volt a régi, de ezt honnan is tudhatuk, amikor nem játszott??? Tavaly végig tolta az évet jó formában, aztán idén egyszer csak kikerült...
Marquez nem tudom.ő róla nem nagyon t'om miért ment el.
Mert Pep nem számított rá, inkább egy fiatal 4. védőként...
Szerintem meg inkább játszon Pedro mint Robinho.
szerintem meg nem játszhat Pedro minden mecsen, csere nélkül!!!
Dinhót ki üldözte el??? Ivott,sérülten bulizott nem járt edzésre...
Valóban így volt, de meg sem próbálta motiválni!!! Akárcsak Eto'o ős is méltatlanul távozott!!! Egyszeren nem lehet így bánni emberekkel, mert Pep gondol egyet...
hátsz... ja! jól látod/ írod Tesó! DE! amíg Pep az edző és amíg őt igazolják az eredmények...., mi csak károghatunk, még ha igazunk is van! :wink:
Avatar
Initom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2127
Csatlakozott: 2010.06.07. 16:11:17
Tartózkodási hely: Vas(trón)

2010.08.26. 22:17:03

Subinho írta:
Nos, kb. 16 éve vagyok Barca drukker és hiszek abban, hogy idén megint mindent nyerhetünk, mert ez a csapat a világ legjobb játékosaiból áll!!!
Félreérteted amit írtam: pont én is azt írtam, hogy nem gépek, nem fogják a szezont végig tolni, kell akivel pihentetni/rotálni lehet őket!!! Nagy a sérülési kockázat és akkor már nem ugyanaz lesz a játék, mint a csapat meghatározó játékosaival!!! Nem akarom, hogy "belesántuljanak" a nagy terhelésbe és a játék rovására menjen Pep makacssága!!!
na akkor ebben egyet értünk :)

amugy nem hiszem hogy ez pep makacssága lenne.
hihetetlenül jól rotál,talál ki taktikákat. Pl.: Reál-Barca 0-2.

Csak hát a rotáláshoz nem ártana 1-2 ember.
Vagy saját nevelés.vagy ugye jön mashe.
Abi & Tito
Avatar
Initom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2127
Csatlakozott: 2010.06.07. 16:11:17
Tartózkodási hely: Vas(trón)

2010.08.26. 22:14:10

Subinho írta:Tourét ki zavarta el? Pep mondta neki hogy csak pados Busi mögött ezért ment el nem azért mert el lett zavarva.
Touré klasszis játékos és annyit megérdemelt volna mint Keita!!! akkor sztem nem megy el!!! de Pep-nek NEM kellett!!
Henry már nem illett ide ebbe a csapatba. Nagyon nagy játékos volt de már nem tudta hozni a régebbi formáját.
ez igaz, már nem volt a régi, de ezt honnan is tudhatuk, amikor nem játszott??? Tavaly végig tolta az évet jó formában, aztán idén egyszer csak kikerült...
Marquez nem tudom.ő róla nem nagyon t'om miért ment el.
Mert Pep nem számított rá, inkább egy fiatal 4. védőként...
Szerintem meg inkább játszon Pedro mint Robinho.
szerintem meg nem játszhat Pedro minden mecsen, csere nélkül!!!
Dinhót ki üldözte el??? Ivott,sérülten bulizott nem járt edzésre...
Valóban így volt, de meg sem próbálta motiválni!!! Akárcsak Eto'o ős is méltatlanul távozott!!! Egyszeren nem lehet így bánni emberekkel, mert Pep gondol egyet...

touré alap kezdő akart lenni!
erről volt is egy nyilatkozat,hír hogy ezt pep nem garantálja neki.


henry az őszt szinte végig játszotta,és nem nyújtott v'mi meggyőzet-finoman fogalmazva.

Amugy meg sztem nagy erénye pepnek hogy így beépíti a fiatalokat. beugrónak padról tökéletesek.
Azt ne felejtsd,hogy rafa már öregszik nem valami gyors és képes fatális hibákra.

R olyan,ha van kedve játszani akkor persze okés,de ha nincs akkor sétálgat,mint CR.

Te azt honnan tudod hogy,nem próbálta motiválni.
Nem hinném,hogy az akkori világ egyik legjobb játékosát eladja 21 milláért,ha nagyon kell neki.

:shock: :roll:
Abi & Tito
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4185
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2010.08.26. 22:12:40

Initom írta:naaa ne szálljunk el.
jó csapat vagyunk de nem fogunk mindig nyerni.
ilyet nem szoktak mondani az igazi barca fanok( nem kérdőjelezlek meg).

De szálljunk le a földre. Neked kéne felébredni.
Ezek nem gépek hogy minden meccsen játszanak!
kíváncsi vagyok hogy te minimum hogy nyomnál le egyfolytában 90 x 38 meccset. + edzések.
Nem kell túlzásokba esni.
De abba igazad van,hogy játszuk a saját játékunkat.
Més que un club!!! :roll: 8)
Nos, kb. 16 éve vagyok Barca drukker és hiszek abban, hogy idén megint mindent nyerhetünk, mert ez a csapat a világ legjobb játékosaiból áll!!!
Félreérteted amit írtam: pont én is azt írtam, hogy nem gépek, nem fogják a szezont végig tolni, kell akivel pihentetni/rotálni lehet őket!!! Nagy a sérülési kockázat és akkor már nem ugyanaz lesz a játék, mint a csapat meghatározó játékosaival!!! Nem akarom, hogy "belesántuljanak" a nagy terhelésbe és a játék rovására menjen Pep makacssága!!!
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4185
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2010.08.26. 22:06:29

Tourét ki zavarta el? Pep mondta neki hogy csak pados Busi mögött ezért ment el nem azért mert el lett zavarva.
Touré klasszis játékos és annyit megérdemelt volna mint Keita!!! akkor sztem nem megy el!!! de Pep-nek NEM kellett!!
Henry már nem illett ide ebbe a csapatba. Nagyon nagy játékos volt de már nem tudta hozni a régebbi formáját.
ez igaz, már nem volt a régi, de ezt honnan is tudhatuk, amikor nem játszott??? Tavaly végig tolta az évet jó formában, aztán idén egyszer csak kikerült...
Marquez nem tudom.ő róla nem nagyon t'om miért ment el.
Mert Pep nem számított rá, inkább egy fiatal 4. védőként...
Szerintem meg inkább játszon Pedro mint Robinho.
szerintem meg nem játszhat Pedro minden mecsen, csere nélkül!!!
Dinhót ki üldözte el??? Ivott,sérülten bulizott nem járt edzésre...
Valóban így volt, de meg sem próbálta motiválni!!! Akárcsak Eto'o ős is méltatlanul távozott!!! Egyszeren nem lehet így bánni emberekkel, mert Pep gondol egyet...
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2010.08.26. 22:03:02

Arról nem is beszélve,hogy merész azt hinni,hogy ha hol Xavi,hol Messi,esetleg Ini kidőlne hosszabb időre,akkor is nyernénk,csak szenvedve...jah Liga meccseket többnyire igen,de címeket hosszú távon nem biztos.

Viszont az alap mondanivalóban egyetértek, én is őket szeretném látni játszani,de természetesen még kell ember.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
westerngom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1527
Csatlakozott: 2007.12.15. 21:33:00
Tartózkodási hely: West Side

2010.08.26. 22:02:39

salas9 írta:Zlatan nem vett részt a csapat edzésén, mivel fájdalmat érzett az Achilles ínában. Ezen felül a Milan 40 milliora emelte az ajánlatát és Ibra 8 milliot kapna évente, valamint 4 évre irna alá. (Elég nyers forditás)
sport.es
Amennyiben ez így igaz..., akkor a svéd nagyon menni akar, ha bevállal 4 millió EURO minuszt évente! (: lehet, hogy én vagyok ennyire kicsinyes, vagy ennyire csábító a Milán mez, vagy ennyire szaros a helyzet és elkívánkozik a Camp Nou-ból!
Avatar
Initom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2127
Csatlakozott: 2010.06.07. 16:11:17
Tartózkodási hely: Vas(trón)

2010.08.26. 22:00:16

Subinho írta:
andris871120 írta:Kiváncsi leszek ki mit fog mondani ha esetleg megint mindent megnyerünk. Akkor mindenki isteniteni fogja a barca összes játékosát.
Nem az a kérdés, h mindent megnyerünk-e, mert az nem kérdéses!!! A világ legjobb 11-e szerepel hétről hétre és mindenkit lealáznak!!! Csak nem mindegy mi áron!!! Meddig fogják bírni a játékosok ezt a kifacsarást és kik lesznek, akik emiatt lesérülnek??? Megnyerhet a Barca mindent, ha hol Xavi, hol Ini, hol Messi nem lesz hadra fogható!!! Én őket szeretném látni játszani!!! Nem csak az eredmény számít, mert akkor mi az Inter lennénk, hanem az, hogy kedvenceink legyenek ott a pályán és szórakoztassanak!!! Ha ők ott vannak, látványos sok gólos meccseket fogsz látni, ha nem akkor kiszenvedett 3 pontot... Nem mindegy!!!
naaa ne szálljunk el.
jó csapat vagyunk de nem fogunk mindig nyerni.
ilyet nem szoktak mondani az igazi barca fanok( nem kérdőjelezlek meg).

De szálljunk le a földre. Neked kéne felébredni.
Ezek nem gépek hogy minden meccsen játszanak!
kíváncsi vagyok hogy te minimum hogy nyomnál le egyfolytában 90 x 38 meccset. + edzések.
Nem kell túlzásokba esni.
De abba igazad van,hogy játszuk a saját játékunkat.
Més que un club!!! :roll: 8)
Abi & Tito
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4526
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2010.08.26. 21:59:58

50 alatt egy cipőt küldenék max nekik.. 60 millió alatt fog elmenni, ami így is úgy is veszteség..
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4185
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2010.08.26. 21:56:01

S.Agüero írta:
Milan 40 milliora emelte az ajánlatát
40 misit ki tudnak fizetni Ibráért, Fabianoért meg 20-at sem? :roll:
Elég érdekes, és nem is gondoltam volna, h ennyi pénze van a Milan-nak.
Nincs a Milannak 40 millája. Én még 30-at olvastam a Milan oldalán, 3 részletben, úgy hogy Huntelar elmegy a Shalke-be 15 milláért!!!!!
Lezárt