A botrány: Ibrahimovic távozik

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Mi a véleményed Ibra távozásáról?

Teljesen rossz döntés, minden szempontból, sajnálom.
151
55%
Ha már megromlott a játékos-edző viszony, menjen, de sokkal többért.
100
36%
24 millió is elég, ez van.
10
4%
Mehetne tőlem akár ingyen is.
15
5%
 
Szavazatok száma: 276
Cali
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1090
Csatlakozott: 2008.04.05. 18:15:31

2010.08.29. 13:14:56

Így, hogy csak kölcsönbe került Ibra, a reklámokból és a mezekből befolyt pénz kit illet? A Barcát vagy a Milant?

gondolom nagyon ostoba kérdés... :roll:
Avatar
senkialfonz40
Capitá del Barça
Hozzászólások: 757
Csatlakozott: 2009.06.22. 19:46:19
Tartózkodási hely: Budapest

2010.08.29. 12:57:12

currahee írta:...
Van abban valami, amit írsz és ami a véleményed, én nem tudom eldönteni, hogy ki hibázott, de azt tudom, hogy roszz a szám íze! Itt valami nagyon nem stimmel, mert abban viszont igazad van, hogy bármilyen személyisége van is egy játékosnak, egy edző dolga nem csak a csapat szerkezetének "megálmodása", taktika kidolgozása, hanem a pedagógia magasfokú alkalmazása különböző emberek, személyiségek együttműködtetése esetén, arccal a csapat lehető legeredményesebb szereplése felé.
Azt gondolom, Ibra nagyon különleges személyiség, le lehet bunkózni, parasztozni, biztosan nem egy "bólogató jános", de "nálunk" nagyon is visszavett az arcából, és még így sem tudott mit kezdeni vele Pep. (ezek szerint)
Jelen esetben Guardiolát mindenképpen hibásnak érzem a történtekben, de a ráeső rész nagyságát már nem tudom megítélni.

A csapat szerintem nem lesz gyengébb Ibra távozásával, inkább a taktikai repertoár lesz szűkebb, mert Adriano érkeztével jött egy olyan játékos, aki tud beadni. :D (bocs Dani, de egyelőre ez a kijelentés megállja a helyét)
Nagyjából ennyi a véleményem, én is kíváncsi lettem volna a svéd második évére, de ezt már nem tudom meg.
:(
" Lionel az után a futballista után kapta a nevét, aki szerintem minden idők legnagyobb játékosa, és az én példaképem. Remélem, úgy fog majd játszani, mint az apja, mert úgy, mint Messi lehetetlen." Antonio Cassano
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2010.08.29. 12:56:53

lluisllach89 írta:
Rivaldo11 írta:Mondjuk az érdekes, hogy egyszer sem olvastam olyan fejtegetést, ami azt taglalja, hogy az öltöző hangulata, a csapat egysége érdekében nem számít az, hogy mennyit bukunk egy játékoson...CSAK A CSAPAT SZÁMÍT!
Csak abba gondoljunk bele, mi lehetett a háttérben, ha még így is "megérte"meghúzni ezt a lépést? Mert nem biztos, hogy számolni nem tudó vezetők, és a magát Istennek képzelő Pep magánakciójáról van szó. Lehet hogy nem volt más megoldás. A Milan pedig kihasználta ezt.
Ezért írtam lentebb, hogy amíg nem tudunk igazi okokat, csak a találgatás marad.
Ez mondjuk egyértelmű sztem.

Olyan szintű balhé lehetett ami titokban fog maradni, poénból nem engedünk Ibra árából cirka 40+ milliót.
Pontosan. ezért mondom, hogy dühöngeni lehet, csak felesleges.
Mindenki sajnálja-vagy Ibrát, vagy azt, hogy nem kaptunk pénzt érte-de a csapat érdeke ezt az anyagi áldozatot kívánta vélhetően.
Nekem elég ennyi.
A többit meghagyom a fórumon megbúvó gazdasági szakembereknek, és számológépeknek.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Rivaldo11 2010.08.29. 12:57:38-kor.
Rivaldo-A Legnagyobb.
lluisllach89
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3701
Csatlakozott: 2008.07.02. 22:46:30

2010.08.29. 12:54:15

Rivaldo11 írta:Mondjuk az érdekes, hogy egyszer sem olvastam olyan fejtegetést, ami azt taglalja, hogy az öltöző hangulata, a csapat egysége érdekében nem számít az, hogy mennyit bukunk egy játékoson...CSAK A CSAPAT SZÁMÍT!
Csak abba gondoljunk bele, mi lehetett a háttérben, ha még így is "megérte"meghúzni ezt a lépést? Mert nem biztos, hogy számolni nem tudó vezetők, és a magát Istennek képzelő Pep magánakciójáról van szó. Lehet hogy nem volt más megoldás. A Milan pedig kihasználta ezt.
Ezért írtam lentebb, hogy amíg nem tudunk igazi okokat, csak a találgatás marad.
Ez mondjuk egyértelmű sztem.

Olyan szintű balhé lehetett ami titokban fog maradni, poénból nem engedünk Ibra árából cirka 40+ milliót.
Kép
"Azért mert valaki hibázott nem a futballt kellene megbüntetni.
Hibáztam és megfizettem érte. De a labda nem lett mocskos."- Maradona
Avatar
detabarca
Capitá del Barça
Hozzászólások: 646
Csatlakozott: 2009.05.03. 11:29:44
Tartózkodási hely: Budapest, IV.ker.

2010.08.29. 12:52:33

Természetesen az infláció fogalmával én is tisztában vok, de sehol nem olvastam a cikkben olyat, hogy a Milan 3 évig fogja fizetni a 24 milliót, ha megveszik jövőre. Így más fényben látom az ügyletet. Ez persze önmagában is abszurd.

Ezért is mondtam, hogy szinte semmit nem tudunk az ügy hátteréről és részleteiről. Napestig lehet ilyen dolgokon vitatkozni.
Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

"A sportok királya a labdarúgás, a Barcelona meg a labdarúgás királya!"
(Johan Cruyff)
Avatar
Messinho
Jugador del Barça
Hozzászólások: 110
Csatlakozott: 2006.01.13. 15:17:04
Tartózkodási hely: Békéscsaba

2010.08.29. 12:52:17

thierryhenry írta: 24 millát kapunk érte, az hogy nem mi áléjuk a fizetést, az nem számít.
nem nálunk játszik->nem mi fizetjük Ibrát.azt hittem ez evidens... :roll:
huh...ez kemény, nem tudom, hogy te mit tudsz a kölcsönadási szerződésről de nem evidens ha kölcsön adjuk akkor nem fizettjük a bérét!!!!!!
KépKépKép
mezenga
Jugador del Barça
Hozzászólások: 105
Csatlakozott: 2006.10.07. 12:37:24

2010.08.29. 12:52:04

detabarca írta:Végigolvastam a topicot és úgy mondom, hogy majdnem az egész topic az Epic Fail kategóriába tartozik! Félre ne értsetek én se látok szivárványokat a klub háza táján és nem nem értek egyet sok mindennel, ami az utóbbi 2 évben történt, DE!!!!

Szövegértésből, majdnem az egész társaság megbukott! Az itt hőbörgő emberek 99%-a annyit fogott fel az egész cikkből, hogy 24 millió Euró. Aki megértette a cikket azt is magával rántotta a birkaszellem és a lázadás lehetősége.

Miről is beszélek? IBRÁT NEM ADTUK EL!!!!! KÖLCSÖNBE MENT!
Magyarán idén 12 millió euró plusz, ha a Milan él a kivásárlási jogával, akkor jövőre +24 millió, összesen 36 millió. Utóbbi napokban mindenki azt szajkózta és még most is sok ilyen hsz-t láttam, hogy a 40 misi OK. A különbözet 4 misi. Ez lenne olyan botrányos?

Inkább egy olyan topicot kellett vna nyitni, ahol az átigazolási politikáról lehet vitatkozni, mert most mindenki Pepet meg Rosellt b*szkurálja egy olyan ügy kapcsán, aminek a tizedével sem vagyunk tisztában és soha nem is leszünk.
Ha ugy számolunk ahogy te, akkor ha 40 millioért ment volna el akkor szintén hozzáadhatod a fizetését amit megsporoltunk volna.
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2010.08.29. 12:49:09

Mondjuk az érdekes, hogy egyszer sem olvastam olyan fejtegetést, ami azt taglalja, hogy az öltöző hangulata, a csapat egysége érdekében nem számít az, hogy mennyit bukunk egy játékoson...CSAK A CSAPAT SZÁMÍT!
Csak abba gondoljunk bele, mi lehetett a háttérben, ha még így is "megérte"meghúzni ezt a lépést? Mert nem biztos, hogy számolni nem tudó vezetők, és a magát Istennek képzelő Pep magánakciójáról van szó. Lehet hogy nem volt más megoldás. A Milan pedig kihasználta ezt.
Ezért írtam lentebb, hogy amíg nem tudunk igazi okokat, csak a találgatás marad.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
thierryhenry
Jugador del Barça
Hozzászólások: 130
Csatlakozott: 2008.05.13. 14:39:35
Tartózkodási hely: Nou Camp

2010.08.29. 12:47:44

Végigolvastam a topicot és úgy mondom, hogy majdnem az egész topic az Epic Fail kategóriába tartozik! Félre ne értsetek én se látok szivárványokat a klub háza táján és nem nem értek egyet sok mindennel, ami az utóbbi 2 évben történt, DE!!!!

Szövegértésből, majdnem az egész társaság megbukott! Az itt hőbörgő emberek 99%-a annyit fogott fel az egész cikkből, hogy 24 millió Euró. Aki megértette a cikket azt is magával rántotta a birkaszellem és a lázadás lehetősége.

Miről is beszélek? IBRÁT NEM ADTUK EL!!!!! KÖLCSÖNBE MENT!
Magyarán idén 12 millió euró plusz, ha a Milan él a kivásárlási jogával, akkor jövőre +24 millió, összesen 36 millió. Utóbbi napokban mindenki azt szajkózta és még most is sok ilyen hsz-t láttam, hogy a 40 misi OK. A különbözet 4 misi. Ez lenne olyan botrányos?

Inkább egy olyan topicot kellett vna nyitni, ahol az átigazolási politikáról lehet vitatkozni, mert most mindenki Pepet meg Rosellt b*szkurálja egy olyan ügy kapcsán, aminek a tizedével sem vagyunk tisztában és soha nem is leszünk.
24 millát kapunk érte, az hogy nem mi áléjuk a fizetést, az nem számít.
nem nálunk játszik->nem mi fizetjük Ibrát.azt hittem ez evidens... :roll:
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2010.08.29. 12:44:15

detabarca írta:Nem tanultam Fecoo, úgyhogy akkor légyszíves magyarázd el nekem hogy tisztában legyek vele és meg is fogom köszönni.

Azonban a ez a dolog nem változtat azon véleményemen, hogy az egész ügy háttere homályos és most csak bűnbakot keres mindenki, holott az egész átigazolási politika egyenlő a nagy 0-val és arról kéne beszélni, nem Ibráról.
ha ezt nem tudod, akkor légyszíves ne hülyézd le az embereket, mert ez öngól lett...

csak az egyszerűség kedvéért:

tegyük fel, h:

A eset: ma kapsz 100 ft-ot
B eset: holnap fogsz kapni 100 ft-ot

szted uannyit ér a kettő?

elárulom nem, ugyanis ha ma megkapsz 100 ft-ot, az holnapig kamatozhat és már nem 100 ft-ot fog érni...

magyarul, ha a Milan jövőre kezdi el fizetni a 24 millát 8 milliós részletekben, akkor 4 év múlva jön össze a 24 milla, ami mostani értékre visszavetítve sokkal kevesebbet ér...

gondold végig a dolgokat...
JORGHE
Barça C
Hozzászólások: 20
Csatlakozott: 2010.05.13. 07:58:04

2010.08.29. 12:43:07

visca el barca írta:1. most mi van akkor ha a milan jovore nem fog élni az opciós jogával? ? :D

2. nem az a botrány h elment, hanem az h szinte semmi pénzt nem kaptunk érte, és nagyon nem is fogunk.

3. számomra a lgnagyobb botrány azonban az, hogy senki nem jön a helyére. bojan, pedro meg jeffren nagyon kevés lesz előre.

4. pep kicsit Isteneset játszik, rá kellene szolni.
JA JA igaz!!
Pep isteneset játszik!!! Én tisztelem azért amit tett eddig!!
De kicsit maradhatna szerényebb!! JORGHE!!
CSAK A BARCA!!
Avatar
detabarca
Capitá del Barça
Hozzászólások: 646
Csatlakozott: 2009.05.03. 11:29:44
Tartózkodási hely: Budapest, IV.ker.

2010.08.29. 12:40:48

Nem tanultam Fecoo, úgyhogy akkor légyszíves magyarázd el nekem hogy tisztában legyek vele és meg is fogom köszönni.

Azonban a ez a dolog nem változtat azon véleményemen, hogy az egész ügy háttere homályos és most csak bűnbakot keres mindenki, holott az egész átigazolási politika egyenlő a nagy 0-val és arról kéne beszélni, nem Ibráról.
Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

"A sportok királya a labdarúgás, a Barcelona meg a labdarúgás királya!"
(Johan Cruyff)
JORGHE
Barça C
Hozzászólások: 20
Csatlakozott: 2010.05.13. 07:58:04

2010.08.29. 12:36:47

detabarca írta:Végigolvastam a topicot és úgy mondom, hogy majdnem az egész topic az Epic Fail kategóriába tartozik! Félre ne értsetek én se látok szivárványokat a klub háza táján és nem nem értek egyet sok mindennel, ami az utóbbi 2 évben történt, DE!!!!

Szövegértésből, majdnem az egész társaság megbukott! Az itt hőbörgő emberek 99%-a annyit fogott fel az egész cikkből, hogy 24 millió Euró. Aki megértette a cikket azt is magával rántotta a birkaszellem és a lázadás lehetősége.

Miről is beszélek? IBRÁT NEM ADTUK EL!!!!! KÖLCSÖNBE MENT!
Magyarán idén 12 millió euró plusz, ha a Milan él a kivásárlási jogával, akkor jövőre +24 millió, összesen 36 millió. Utóbbi napokban mindenki azt szajkózta és még most is sok ilyen hsz-t láttam, hogy a 40 misi OK. A különbözet 4 misi. Ez lenne olyan botrányos?

Inkább egy olyan topicot kellett vna nyitni, ahol az átigazolási politikáról lehet vitatkozni, mert most mindenki Pepet meg Rosellt b*szkurálja egy olyan ügy kapcsán, aminek a tizedével sem vagyunk tisztában és soha nem is leszünk.


Igaz kölcsönbe ment.
DE köv.idényben tuti hogy megy,mert a Milán engedi a játék stilust amit ő képvisel.
Emlékszem az AJAX-os korszakra amikor kb 6 játékost +a kapust ültetett a hintába és elegánsan begurította a bőrt!!
Ha jól tudom IBRA volt olasz gólkirály.Sajnos Spanyol már nem.
Nem hagyta PEP játszani ugy,ahogy ő páratlanul tud,pontosan ahogy HENRYT sem!! HENRY most is jó lesz!!! Sajna nem szeretett BARCÁMBAN!! :cry:
Én nagyon sajnálom mind 2-őt!!
CSAK A BARCA!!
fcbarcelonazsombi
Capitá del Barça
Hozzászólások: 999
Csatlakozott: 2006.11.21. 14:24:50
Tartózkodási hely: Sepsiszentgyörgy

2010.08.29. 12:36:45

Ez már komolyan mondom, hogy szánalmas, amit a klub művel. Én értem, hogy „vásárló klub a barcelona” de ez már szégyen és lehet itt szidni és védeni edzőt-vezetőt itt mindenki sáros.
Jó lenne tudni, hogy mi folyik ott a háttérben, mert itt valami nem tiszta.
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2010.08.29. 12:34:58

Az a baj, hogy semmit sem tudunk. Ibra elment, méghozzá olyan transzfer keretén belül, amely valóban felháboritó. Ellenben elképzelhető, hogy olyan okok voltak a háttérben, amelyek ismerve azt kellene mondanunk, megértjük még ezt a döntést is. Egyébként vélhetően ezek az okok az öltöző falain belül maradnak, ami kiszivárog, aból meg úgysem lehet tiszta képet kapni, csak elméleteket gyártani.
Sajnálom hogy elment, nagy szezont vártam volna tőle. De ez már a múlt, előre kell nézni-és ezt mindenkinek, Ibra védőknek, elleneseknek, Pep és vezetőség szídóknak ajánlom. Részint azért, mert Ibra már a Milané, részint pedig azért, mert úgysem tehetünk semmit. Ma már új nap van, este meg kell vernünk a Racingot.
Csak a csapat az, ami számít.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2010.08.29. 12:34:12

detabarca ugye nem tanultál soha jelen és jövőértékszámítást?

mert ha igen, és ezek után is így adod össze a számokat, akkor ott vmi hibádzik...

nincs kedvem az egészet levezetni, mert ahhoz több adatra lenne szükség, de az tuti biztos, h nem 24 milláért adtuk el Zlatant, hanem kevesebbért... a 24 milla 4 év múlva lesz meg, aki akarja, az kiszámolhatja, h az ma mennyit ér...

a fizetését megspóroljuk... és? ha jön a helyére vki, annak nem lesz fizetése? tehát akkor hogyan is jön a 12 milla spórolás?
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Fecooo 2010.08.29. 12:39:35-kor.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2010.08.29. 12:31:00

1. most mi van akkor ha a milan jovore nem fog élni az opciós jogával? ? :D

2. nem az a botrány h elment, hanem az h szinte semmi pénzt nem kaptunk érte, és nagyon nem is fogunk.

3. számomra a lgnagyobb botrány azonban az, hogy senki nem jön a helyére. bojan, pedro meg jeffren [auto_cenzúra] kevés lesz előre.

4. pep kicsit Isteneset játszik, rá kellene szolni.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
detabarca
Capitá del Barça
Hozzászólások: 646
Csatlakozott: 2009.05.03. 11:29:44
Tartózkodási hely: Budapest, IV.ker.

2010.08.29. 12:28:45

Végigolvastam a topicot és úgy mondom, hogy majdnem az egész topic az Epic Fail kategóriába tartozik! Félre ne értsetek én se látok szivárványokat a klub háza táján és nem nem értek egyet sok mindennel, ami az utóbbi 2 évben történt, DE!!!!

Szövegértésből, majdnem az egész társaság megbukott! Az itt hőbörgő emberek 99%-a annyit fogott fel az egész cikkből, hogy 24 millió Euró. Aki megértette a cikket azt is magával rántotta a birkaszellem és a lázadás lehetősége.

Miről is beszélek? IBRÁT NEM ADTUK EL!!!!! KÖLCSÖNBE MENT!
Magyarán idén 12 millió euró plusz, ha a Milan él a kivásárlási jogával, akkor jövőre +24 millió, összesen 36 millió. Utóbbi napokban mindenki azt szajkózta és még most is sok ilyen hsz-t láttam, hogy a 40 misi OK. A különbözet 4 misi. Ez lenne olyan botrányos?

Inkább egy olyan topicot kellett vna nyitni, ahol az átigazolási politikáról lehet vitatkozni, mert most mindenki Pepet meg Rosellt b*szkurálja egy olyan ügy kapcsán, aminek a tizedével sem vagyunk tisztában és soha nem is leszünk.
Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

"A sportok királya a labdarúgás, a Barcelona meg a labdarúgás királya!"
(Johan Cruyff)
koandras
Barça C
Hozzászólások: 21
Csatlakozott: 2008.12.13. 19:18:43

2010.08.29. 12:24:48

Eddig is szűk volt a keret, de most Pep rátett egy lapáttal. Ibrával legalább a csatársorunk erős volt.
Ez azt fogja jelenteni, hogy a kevésbé fontos meccseken a sok fiatal fog játszani, még akkor is ha ez sokba kerülhet, mert nincs más választás.
Sérülésről eddig még szó sem esett.
Ez a keret iszonyat szűk, lehet hogy tele van világbajnokkal meg világ legjobbjával, de ennyi játékossal 3 fronton nem leszünk esélyesek.
Szerintem a BL-t hozhatjuk, a spanyol bajnokság és a kupa el fog úszni.
furcsa ez az Ibra ügy, ezzel a lépéssel egy rakat pénzt dobtak ki az ablakon, Ibra értékes volt és potom pénzért távozott.
Meg lehetett volna venni Cesc-et kicsit drágábban, vele megoldás lett volna akár monden poszt, mivel bárhol képes játszani.
Murinho kva jó edző, Pepről azt hittük...

ui: Barca fan vagyok, remélem nem lesz igazam, és mindent meg fogunk nyerni, mint 2 éve :twisted:
ultrasur
Madridista
Hozzászólások: 1063
Csatlakozott: 2007.08.17. 08:53:26
Tartózkodási hely: Bp

2010.08.29. 12:21:21

Na ez a véleményem néhol kaotikus és offos de remélem átjön amit mondani akarok.

Én madridi szemmel örülök mert a Barca egy nagyon jó játékosát tékozolta el.
Tavaly nem nyújtott kiemelkedő teljesítményt de azért a bajnokság első harmadában rengeteg meccset eldöntött többek között a klasszikust és ezek a meccsek megalapozták a későbbi bajnoki címet. Szerintem is idén jobb lett volna hisz belerázódott a katalán játékstílusba életbe. Motivált is volt hisz még soha nem nyert Bl-t. Ezért is hiba hogy elengedték.

Másfelől ez az Ibrás eset is mutathatja a Barca vezetői gyengeségét.
Ha ez alaptalan is ez a játékosok felé azt sugallja hogy lehetsz bárki nincs
még egy esélyed bizonyítani ha nem jött össze az első idény vagy nem tetszik a szemed az edzőnek mehetsz, és áron alul küldenek el mint egy leprást. -Sajnos sokszor a Real is elköveti ezt a hibát- Ezen az üzleten elvesztettétek Etoo-t, Ibrát, egy rakat jurót és ami a legrosszabb sok játékos bizalmát a klubbal szemben. pl.: Robinho ,Neymar, stb. szerintem inkább megy egy olyan klubba ezen a szinten ahol más felfogás a nem hazai és nem saját nevelésű játékosokkal szemben.( Egyébként a Barcát tisztelem és példa értékű a hazai nevelésű játékossokkal való bánásmód)

Ne legyen igazam mert tényleg nem akarok rosszat a barcának de ez az
öltözőben is okozhat majd gondokat.

Este no más que en club

Hát ettől kezdve Raúl,Guti,Henry és Ibra nélkül látjuk majd a Classicót szerintem ez minőség romlás.
Avatar
Bestbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2008.05.10. 11:29:48

2010.08.29. 12:11:23

Mindenkinek ajánlom a tegnap hajnali 2 óra körüli hozzászólásomat,ne mírom le újra,túl hosszú!Az megmagyaráz mindent! :wink: Sajnos ez a valóság,amit leírtam!Erről szól a világ!Dühüngeni lehet ezen,de erről nem Pep meg a vezetőség tehet,ők csak manővereznek ebben a szartengerben!
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva - de ha nyertek, a nevetek örökre fent marad.” Josep Guardiola

„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)

http://www.youtube.com/watch?v=CESroqFl ... re=related - Hatalmas!!!
Avatar
chonggy
Capitá del Barça
Hozzászólások: 959
Csatlakozott: 2008.06.03. 22:23:36
Tartózkodási hely: nagybecskerek (szerbia)

2010.08.29. 12:02:46

Charlie írta:Mit akartál mondani? Nem értem a válaszod.
C.
Az ügynököt nem írtam helyesen...Am meg a mondandóm lényege,hogy nem kell nekünk egy ügynök,hogy hülyét csináljon,lebarmolja Pep-et meg a vezetőséget,megcsinálják ők maguk is...
Am nem Te voltál támadásom célpontja,hanem Pep (aki szerintem inkább menjen pszichológusnak,haggya a menedzselést hozzáértőbb személyekre),és a t*ketlen vezetőség,Rossellel az élen...
Uff,én beszéltem! :)
Kép

„Madrid, cabron, salude al campeón”-Samuel Eto`o
danoca08
Barça C
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2010.06.20. 11:26:05
Tartózkodási hely: Szombathely

2010.08.29. 11:58:01

Röviden leirnám a véleményem!
20 éve vagyok barca drukker és most újra olyan érzésen van, mint a 90-es évek vége felé! Volt egy kiváló csapatunk, amit szép lassan sikerült tönkre tenni, európa középcsapatai közé süllyeszteni! Véleményem szerint jó úton haladunk ismét efelé!
Guardiola amit művel az kezd bóhozattá válni! Tavaly elküldi a világ 3 legjobb csatára közül az egyiket (Eto'o), - aki pedig megmutatta mit jelent számára a barcelona - plusz közel 50 millióért megveszi Ibrát! Mert akarja! Tehát kb. 70-80 millió közötti összeg mozog! Tavalyi évig teljesen ibra-ellenes voltam, abszolúte elhibázott lépésnek véltem!
Ibra beállt a sorba jól nem játszott, de 42 meccsen 22 gólt lőtt, sérült is volt....! Azért ez annyira nem rossz!
És egy plusz dolgot hozzátennék: véleményem szerint Pep által - és még sokak által - agyon istenitett messi a tavalyi szezonban mérhetetlen öncélúan focizott! Tudom 47 gól, az 47 gól. De!!!! Ha nem ilyen öncélú, egoista a játéka - amit korábban nem lehetett érzékelni - mennyi gólpaszt adhatott volna a társainak! Aki valaha játszott tudja mit jelent ez, aki nem annak felesleges ezt magyarázni az csak a 47 gólt érzékeli!
Szóval idén meg elengedi Ibrát!
Meg elengedi Yaya-t és Rafaelt!
Meg elengedi az általa akart Csigrinszkijt (laza 4-5 meccsel és 10 millió bukással)!
Összegezve kb 100 milliót kidobott az ablakon!
Szerintem ez teljesen vicc! Amióta Guardiola itt van, átigazolásban és még sok másban szinte nem hozott jó döntést! Hibát-hibára halmoz, és csak egy dolgot hajtogat: "az én döntésem, vállalom a felelősséget"! Na kérem, nekem ebből elegem van, törölje ki vele, ha a csapatot tönkreteszi!!!
Mert 1 dolgot ne felejtsünk el: az elmúlt 1-2 év sikere legkevésbé Guardiolán múlott!! A játékban rejlő szépséget és inteligenciát nem ő szabta meg, hiszen akik ezt a pályán megvalósítják zsigerből tudják mit jelent ez a játék, ehhez nem kellett Guardiola!
Véleményem szerint a barcának az lenne a legjobb, ha maga guardiola is menne, de ez rövid időn belül be fog következni! A szezon végét nem éri meg!
Visca Barca, visca cataluna!!!!
danoca08
p.9
Barça B
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2010.05.26. 21:47:27

2010.08.29. 11:57:43

ronaldinho89 írta:Azért annyira nem kell még temetni itt mindent. Tény hogy ennél gázabbul nem is oldhattuk volna meg( max ha még kevesebbért adjuk el Ibrat :D ) de maradt még a csapatban köhm. jó pár világsztár, világbajnok, legjobb játékos stb. szóval ha egységesek tudunk maradni ezzel a kerettel is lehet nyerni dolgokat. én bízok benne. a vezetőségnek meg el kell gondolkodni egy két dolgon, és sajnos Pepnek is.
Így van.
De Ibra nyilatkozatából leszűrve csalódottan megy a Milanhoz,viszont nem tudom . hogy hogy fogjuk megoldani az egész szezont Pedroval meg Bojannal...sztem kéne még legalább egy támadó , szélső mert Jeffren harmadiknak nem igazán megnyugtató cserelehetőség...
Remélem Pep tudja h mit csinál.
BarcaBaku
Barça B
Hozzászólások: 76
Csatlakozott: 2010.08.09. 22:39:23

2010.08.29. 11:57:26

Ahogy az Eurobarca is írta egyszerűen érthetetlen és szánalmas!
Gratulálok a vezetőségnek!
Majd Pedro végigjátszik egy szezont csúcsformába oké h jó a srác de inkább csereként lenne a legjobb a küzdeni akarásával!
Na mind1 majd meglátjuk hozzák CESC-et most azonnal takarodjona vezetőség Londonba és tegyen le egy elegendő árat érte..!
Lezárt