Victor Valdés

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2013.01.21. 18:15:51

messideco írta:De meg kérdezném mindenkitől (nem személyes támadás): nyugodtak vagytok, mikor az ellenfél kapura lő/támad, és bíztok abban, hogy Valdés megfogja/kivédi? Mert én nem, és szerintem sokan még így vagyunk vele...
Én sem vagyok nyugodt, de szerencsére az esetek többségében azért még a védelem is ott van VV előtt, tehát olyan eset, hogy egy az egyben viszik a kapusunkra a labdát, kevés van. Olyankor vagy megfogja vagy nem. Ez még a legjobb kapusokon is 50-50%-ban mérhető. Sokat számít a reflex (meg minden egyéb amibe nem akarok most belemenni), ami VV-nek viszonylag jó. Csak az olyan szituknál hibázik sokat, aminél más kapus is ki lenne szolgáltatva. Egyik legnagyobb gyengéjének a labda megfogását tartom, illetve a lábmunkáját. Jó ütemben jön ki a kapuból, de amikor a legközelebbi védőhöz kell passzolnia, akkor bizony nem egyszer adja el a labdát. Ez nem csak idénre igaz, ez sajnos egész pályafutásában jelen volt. Amiért nagyon kevesen szomorkodnak, hogy eligazol, az pont ez, ő nem egy pótolhatatlan játékos, mint mondjuk Messi, hozzá hasonló sok kapus van, de még van pár jobb is. Nyílván nem lesz egyszerű nálánál jobb kapust venni, mert általában ők valahol stabil kezdők és csak úgy valakit kivásárolni nagyon nehéz. Főleg egy kapust, akivel kezdődik a csapatösszeállítás. Nem lesz egyszerű menet VV-t pótolni, de nem lehetetlen.
Kép
Kép
Kép
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8569
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.01.21. 17:42:23

messideco írta: De meg kérdezném mindenkitől (nem személyes támadás): nyugodtak vagytok, mikor az ellenfél kapura lő/támad, és bíztok abban, hogy Valdés megfogja/kivédi? Mert én nem, és szerintem sokan még így vagyunk vele...
hát a barcánál lévő szakemberek 10(?) évig bíztak ebben és nyugodtak voltak, s tovább is fennállna ez a bizalom, ha vv nem akarna elmenni :)

én sem támadásként, de nagyon várom már az új kapust, kíváncsi vagyok mik lesznek a reakciók az első lepkék után (mert lesznek lepkék), különösen, ha nagy név jön. nem azért, mert vv-t a világ legjobb kapusának tartom, akit nincs/nem volt ok kritizálni soha (bár ennek értelméről is vannak kétségeim), de sokszor átestek itt páran a ló túloldalára, s ezt a "nem vagyok nyugodt ha kapura lőnek" dolgot is túlzásnak gondolom és feleslegesnek is.

persze ez csak szerény véleményem...igazából én mindig is csipáztam a lepkéitől függetlenül, tetszett, hogy karakteres egyéniség ezzel a kissé flegma stílusával, no meg azokkal a védésekkel olykor, amiket sztem azokban a szitukban rajta kívül nem sokan tudtak volna bemutatni. nem mondom, hogy soha nem hagyta el a számat egy "bmeg valdes", de aztán mindig rájöttem, hogy sokkal több értelme van elfogadni, hogy ő a kapus, és inkább a pozitívat meglátni benne.
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3985
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2013.01.21. 17:08:34

Hetek óta repkednek itt a nevek, köztük a Valencia mindkét kapusa is.
Igazság szerint tegnap az egyik bizonyította, hogy ő is emberből van, sokat tett a 0:5-ös eredményért. Mellesleg valaki itt említette VV rövidbe kapottjait Cr-től. Ugyanez sikerült egy másik kapusnak is.
Avatar
9Dave
Capitá del Barça
Hozzászólások: 681
Csatlakozott: 2010.08.11. 17:59:54
Tartózkodási hely: Barcelona

2013.01.21. 16:57:21

Vegyük meg Casillas -t :mrgreen:
A Real -nál úgyis mellőzték mostanában...
Kép
"Egy passz boldoggá tesz két embert" -Xavi Hernández
Avatar by NEOX. Sig by higany.
D@v3
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.01.21. 16:05:23

ab1daL írta:Egyébként az El Confidencial szerint Valdés a szerződése lejártakor akar csak távozni, tehát 2014-ben. Kérdés a vezetőség pénzt akar-e belőle látni, és így eladják-e már a nyáron.
Szerintem biztosan megpróbálják majd, és ha találnak egy olyan csapatot, amely hajlandó szép summát letenni érte az asztalra, valamint jó fizetést adni Víctornak (PSG?), akkor távozik a nyáron.
messideco írta:De meg kérdezném mindenkitől (nem személyes támadás): nyugodtak vagytok, mikor az ellenfél kapura lő/támad, és bíztok abban, hogy Valdés megfogja/kivédi? Mert én nem, és szerintem sokan még így vagyunk vele...
Ez attól függ, ha ziccerben mennek rá, abszolút nyugodt maradok, hiszen ezeket nagyon jó arányban hárítani tudja (ebben a legjobb szerintem, ezt nehéz lesz pótolni), viszont egy akármilyen távoli lövésnél vagy beadásnál néha kihagy pár ütemet a szívem, ahogy akkor is, amikor három támadó között passzolja ki egy védőnek a labdát. (Di María szelleme...)
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12235
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2013.01.21. 15:55:37

Az az egyik legnagyobb hibája volt, de szerintem sokkal többet fel lehetne sorolni.

De meg kérdezném mindenkitől (nem személyes támadás): nyugodtak vagytok, mikor az ellenfél kapura lő/támad, és bíztok abban, hogy Valdés megfogja/kivédi? Mert én nem, és szerintem sokan még így vagyunk vele...
"And my heart will leave you never."
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2013.01.21. 15:46:17

Subinho írta:Kiegészíteném:
A 31 éves Valdés szinte észrevétlenül a klubtörténet papíron legeredményesebb kapusává nőtte ki magát, amelyben azonban nagy szerepe volt az előtte lévő játékosoknak és a Barca játékstílusának. Gyakorlatilag 2003 óta alapember, összesen 483 tétmérkőzésen lépett pályára, amivel negyedik az örökranglistán Xavi, Puyol és Migueli mögött. A csapat része volt, amely nyert öt bajnoki címet, két spanyol kupát, három Bajnokok Ligáját, valamint két Európai Szuperkupát és klubvilágbajnokságot.
A bravúrjait gyorsan elfelejtetik, viszont a hibáira sokáig emlékeznek, elég, ha csak a Real Madrid ellen esetre gondolunk, amikor egy hazaadott labdát nem tudott lekezelni, és Ángel di María gólt szerzett és amely sajnos nem az egyetlen volt a pályafutása során.
És ezek a kiegészítések feltétlenül kellettek?
Mert am ezek a világ összes kapusára ugyanígy igazak lennének ám, uh sztem értelmetlen, bár értem a célzást...

Egyrészt ő nem papíron a legeredményesebb, hanem ténylegesen, ott vannak a vitrinben a bizonyító erejű trófeák ;)

Az összes kapus minden trófeájában nagy szerepe van az előtte lévő játékosoknak, nem nagyon ismerek olyat, aki egyedül nyert volna bajnokságot pl...

...hanem ugyanúgy a csapat részei voltak.

400+ meccsnél mondj olyan kapust, akinek mindössze egyetlen hibája volt.

Tényleg elég kicsinyes, szőrszálhasogató, rosszindulatú hozzáfűzések voltak és sok értelme sem nagyon volt sztem.
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
Tivornya
Capitá del Barça
Hozzászólások: 736
Csatlakozott: 2008.10.14. 17:39:21
Tartózkodási hely: Dunabogdány

2013.01.21. 15:39:36

Sajnos a mi csapatunkban a világ legjobb kapusa is csődöt mondana, mert itt mások a követelmények, mások a feladatok, mások az elvárások...Itt egy kapusnak 1 vs. 1 a legjobbnak kell lenni, emellett a passzjátékot is középfokon kell művelni...hát nagyon kevés megfelelő ember van a Barca kapusposztjára, a TOP sztem el is felejtheti ezt a posztot magának :) Itt egy olcsó, "névtelen" személy lesz a befutó és erre egy tálca sört be is dobok a közösbe :)

Szerk.: a tétnek legyen konkrétuma: 10M euró a határár...de tudnám növelni a kockáázatot azzal, h kapust 5M értékhatárig szerzünk :)
„Egy nép csak úgy semmisül meg, ha önmagát semmisíti meg. Önmagát a nép úgy semmisíti meg, ha múltját már nem látja, jelenében csavarog, jövőjében nem hisz."
„Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet, de elfáradni soha!"
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15491
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2013.01.21. 15:08:26

Ronaldonak ki kell majd ellenünk találni egy új lövést, mert valdes távoztával remélem olyan kapust hozunk, aki nem kap módszeresen gólt a rövidbe.

egyébként balgaság lenne nem eladni nyáron. ne legyünk már szeretetszolgálat megint,azért egy 10-15 millióért valaki hátha elviszi,ha elég borult hozzá.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Tivornya
Capitá del Barça
Hozzászólások: 736
Csatlakozott: 2008.10.14. 17:39:21
Tartózkodási hely: Dunabogdány

2013.01.21. 15:06:39

Subinho írta:Kiegészíteném:
A 31 éves Valdés szinte észrevétlenül a klubtörténet papíron legeredményesebb kapusává nőtte ki magát, amelyben azonban nagy szerepe volt az előtte lévő játékosoknak és a Barca játékstílusának. Gyakorlatilag 2003 óta alapember, összesen 483 tétmérkőzésen lépett pályára, amivel negyedik az örökranglistán Xavi, Puyol és Migueli mögött. A csapat része volt, amely nyert öt bajnoki címet, két spanyol kupát, három Bajnokok Ligáját, valamint két Európai Szuperkupát és klubvilágbajnokságot.
A bravúrjait gyorsan elfelejtetik, viszont a hibáira sokáig emlékeznek, elég, ha csak a Real Madrid ellen esetre gondolunk, amikor egy hazaadott labdát nem tudott lekezelni, és Ángel di María gólt szerzett és amely sajnos nem az egyetlen volt a pályafutása során.
Te aztán tudsz ledegradálni olyan embert a szeretett csapatodban, akinél jobb nem volt előtte majd 15 éven keresztül! :roll: Te mióta merészeled magad Barca-drukkernek mondani? Hmm...? Tippelhetek? Kb. 6 éve? :roll:
„Egy nép csak úgy semmisül meg, ha önmagát semmisíti meg. Önmagát a nép úgy semmisíti meg, ha múltját már nem látja, jelenében csavarog, jövőjében nem hisz."
„Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet, de elfáradni soha!"
Avatar
Primitive
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1669
Csatlakozott: 2007.06.25. 10:48:23
Tartózkodási hely: Budapest

2013.01.21. 14:06:09

"Non scholae sed vitae discimus"
"Primum nil nocere"
"Lege artis medicinae"
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3473
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2013.01.21. 12:24:45

Tiszta, hogy voltak hibái, és nem a világ legjobb kapusa, de amennyire egyesek ledegradálják, az nem normális. Remélem BCN-ben a szurkolók szépen elbúcsúznak tőle.

Egyébként az El Confidencial szerint Valdés a szerződése lejártakor akar csak távozni, tehát 2014-ben. Kérdés a vezetőség pénzt akar-e belőle látni, és így eladják-e már a nyáron.
„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
csabooo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 789
Csatlakozott: 2008.10.19. 18:20:56
Tartózkodási hely: Székelyföld

2013.01.21. 12:14:44

Sajnálom hogy lelép Valdés, mert szerettem, de el kell fogadni a döntését. Én csak a jóra fogok emlékezni, a hibái ellenére is.

Kapust nem tudnék most per pill mondani helyére. Tegnap néztem a Roma-Inter meccset,az Inter kapusa, asszem Handanovic, elég szépen védte a rohamokat, voltak szép bravúrjai. Az Inter hívek is kedvelik, a szakértő szerint is nagy vétel volt nekik. Egy meccs alapján nem akarok ítélkezni, de őt mondjuk meg nézném 1,2 meccsen, mit tudna.
Barça,Barça,Baaarça!!!
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2013.01.21. 11:58:51

Miért kell bántani VV-t? Itt volt, jó volt (néha rossz), amit akar azt nem adják meg nála (jogosan nem adják meg), így tovább áll.
Ilyen téren Pep is menjen a jó édes ..., oda, hiszen ő is elment és a Bayernbe több pénzt keres majd, mint itt keresett.

Neveket meg felesleges mondani, majd ha érkezik valaki akkor lehet okoskodni, lehet úgy jön kapus, mint annó Maxwell. (leigazoljuk Királyt pl :D)
Na mégis mondok 1 nevet, poén kedvéért: Kongói DK kapusa kéne ide, ránéznek a csatárok és összetojják magukat :D
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4185
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2013.01.21. 11:39:16

Kiegészíteném:
A 31 éves Valdés szinte észrevétlenül a klubtörténet papíron legeredményesebb kapusává nőtte ki magát, amelyben azonban nagy szerepe volt az előtte lévő játékosoknak és a Barca játékstílusának. Gyakorlatilag 2003 óta alapember, összesen 483 tétmérkőzésen lépett pályára, amivel negyedik az örökranglistán Xavi, Puyol és Migueli mögött. A csapat része volt, amely nyert öt bajnoki címet, két spanyol kupát, három Bajnokok Ligáját, valamint két Európai Szuperkupát és klubvilágbajnokságot.
A bravúrjait gyorsan elfelejtetik, viszont a hibáira sokáig emlékeznek, elég, ha csak a Real Madrid ellen esetre gondolunk, amikor egy hazaadott labdát nem tudott lekezelni, és Ángel di María gólt szerzett és amely sajnos nem az egyetlen volt a pályafutása során.
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3473
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2013.01.21. 10:59:20

A 31 éves Valdés szinte észrevétlenül a klubtörténet legeredményesebb kapusává nőtte ki magát. Gyakorlatilag 2003 óta alapember, összesen 483 tétmérkőzésen lépett pályára, amivel negyedik az örökranglistán Xavi, Puyol és Migueli mögött. Nyert öt bajnoki címet, két spanyol kupát, három Bajnokok Ligáját, valamint két Európai Szuperkupát és klubvilágbajnokságot.

Valdést azonban még a Barcelona hívei sem tudták igazán megkedvelni, még ha a kezdeti ellenérzéseket követően valamelyest már tisztelik is. A bravúrjait gyorsan elfelejtetik, viszont a hibáira sokáig emlékeznek, elég, ha csak a Real Madrid ellen esetre gondolunk, amikor egy hazaadott labdát nem tudott lekezelni, és Ángel di María gólt szerzett.

Arról nem is beszélve, hogy a legtöbb futballistával ellentétben Valdés sohasem beszélt mellé a nyilvánosság előtt, mindig őszintének, néha túl direktnek tűnt. Már előző szerződéshosszabbításakor sem egyezett meg könnyen a klubbal, de végül megkapta az évi ötmillió eurós fizetést, amit szeretett volna. Ezúttal sem köntörfalazott: amikor a Barca megkezdte volna vele a tárgyalásokat a 2014-ben lejáró szerződése meghosszabbításáról, akkor szinte azonnal jelezte: nem érdekli a klub ajánlata.
„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2013.01.19. 23:47:53

ab1daL írta:Állítólag Valdés holnap vagy holnapután sajtótájékoztatót tart, amiben részletesen elmondja majd, mi áll a döntése hátterében.
Hosszú lesz, mire felsorolja mind a 8 millió okot. :wink: :mrgreen:
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3473
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2013.01.19. 23:44:37

Állítólag Valdés holnap vagy holnapután sajtótájékoztatót tart, amiben részletesen elmondja majd, mi áll a döntése hátterében.
„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
Lionel Kicsi Messi
Capitá del Barça
Hozzászólások: 988
Csatlakozott: 2007.12.28. 12:51:09
Tartózkodási hely: Kaposvár

2013.01.19. 22:56:09

shutterisland írta:szerintem nem nagyon lesz zsákbamacska, ha az emlegetett 10-15 név közül (akiket itt bedobáltunk vagy a sajtó megszellőztetett) lesz hozva valaki.

vélhetően lábbal kevésbé ügyes lesz az új kapus, de egyrészt ez fejleszthető, ha valaki a barcelonánál eddz, másrészt pedig lehet, hogy ha inkább felrúgja a zaccos szitukban a hazaadást, akkor 71% helyett 68% lesz a meccseken a labdabirtoklás, de legalább nem kapunk olyan buta gólokat, mint a amik a háltul passzolgatásból jönnek be.

de ha a többi skillben (kivéve az 1v1-et, mert abban bár az utóbbi időben ez rohadtul nem látszik, mégis kiemelkedő vv) jobb, vagy potenciálisan jobb fiatal kapust hozunk, nem lesz gáz.

szóval szerintem sokkal nagyobb esély van arra, hogy nem gyengülünk vagy erősödünk, mint hogy megérezzük majd valdes hiányát.

olyan 90-10-re tenném magamban százalékban ezt.
Azért Valdesnál nem nehezebb ügyesebbnek lenni lábbal, amit te is írtál a hazaadásokra gondolok például : DD
Kép
Avatar
Messa
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 3799
Csatlakozott: 2007.10.20. 20:59:24
Tartózkodási hely: Aba/Székesfehérvár

2013.01.19. 22:32:49

shutterisland írta:szóval szerintem sokkal nagyobb esély van arra, hogy nem gyengülünk vagy erősödünk, mint hogy megérezzük majd valdes hiányát.

olyan 90-10-re tenném magamban százalékban ezt.
jogos teljesen, az idei évét bárki képes lesz túlszárnyalni. és a szurkolókban főleg ez fog megmaradni, a sok szép mellett persze.

a kiemeltek közül én szcesznyt és de gea-t nem szeretném itt látni. lehet én vagyok vak, de egyikben sem látok túl sokat jelenleg.
guaitaban úgyszintén, bár őt még annyi meccsen sem láttam mint akinfeevet. mindenesetre az sokat mondó hogy a valenciában sem kezdő most.
Sóstó mellett van egy mocsár, kikapott a Zseljeznicsar. Az eredmény reális, így járt most a Real is... Real Madrid Videoton 0-1 1985.05.22
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2013.01.19. 21:29:02

szerintem nem nagyon lesz zsákbamacska, ha az emlegetett 10-15 név közül (akiket itt bedobáltunk vagy a sajtó megszellőztetett) lesz hozva valaki.

vélhetően lábbal kevésbé ügyes lesz az új kapus, de egyrészt ez fejleszthető, ha valaki a barcelonánál eddz, másrészt pedig lehet, hogy ha inkább felrúgja a zaccos szitukban a hazaadást, akkor 71% helyett 68% lesz a meccseken a labdabirtoklás, de legalább nem kapunk olyan buta gólokat, mint a amik a háltul passzolgatásból jönnek be.

de ha a többi skillben (kivéve az 1v1-et, mert abban bár az utóbbi időben ez rohadtul nem látszik, mégis kiemelkedő vv) jobb, vagy potenciálisan jobb fiatal kapust hozunk, nem lesz gáz.

szóval szerintem sokkal nagyobb esély van arra, hogy nem gyengülünk vagy erősödünk, mint hogy megérezzük majd valdes hiányát.

olyan 90-10-re tenném magamban százalékban ezt.
Avatar
senkialfonz40
Capitá del Barça
Hozzászólások: 757
Csatlakozott: 2009.06.22. 19:46:19
Tartózkodási hely: Budapest

2013.01.19. 21:23:56

A mai meccsen az elsőt és a harmadikat egyáltalán nem éreztem az Övének, a második gólt kis szerencsével védhette volna, ha nem fölé akarja ütni, hanem csak belepaskolni előrefelé, akkor lehetett volna sansza, mert a labda a megpattanás után valamennyire erejét vesztette, ha beleüt utána a védők talán eltakaríthatták volna.

Valdes elmeneteléről: Aki ennyire határozott a távozását illetően, ott van olyan info, amit mi nem tudunk. Ebből a csapatból akarni elmenni, bizonyos mértékű "hibbantságra" vall, de mint mondtam, nem tudjuk az okokat (legalábbis egyelőre). Szerintem más klubban sem lehet lényegesebben többet keresni, (azt nem hinném, hogy egy kapusnak évi tíz misit kicsengetne bárki is) tehát nekem a távozása abszolút kérdőjel. Először arra gondoltam, talán aláírt szerződése van már valahová, pár hónap múlva, lehet többet tudunk.
Avatar
Messa
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 3799
Csatlakozott: 2007.10.20. 20:59:24
Tartózkodási hely: Aba/Székesfehérvár

2013.01.19. 21:16:52

Gokuci írta:A mai meccsen nem őt vonnám felelősségre, a bravúr nem lehet elvárás, viszont ha megy, nagyon örülnék, ha Akinfeev jönne a helyére.
Megvan a tapasztalata, a stabilitása, megbízható, igazi vezéregyéniség a kapuban.
Nagyon jól irányítja a védelmet is és nagyon jó rugói vannak.
Őt csak pár meccsen láttam védeni és már nem is most, de már akkor is érett kapusnak tűnt. Pedig még mindig csak 26, a legjobb évei eztán jönnek majd. CSZKA-nál csk mindenesetre ennyi idősen, kíváncsi lennék rá mindenképp, de azért jókora zsákbamacska.
Sóstó mellett van egy mocsár, kikapott a Zseljeznicsar. Az eredmény reális, így járt most a Real is... Real Madrid Videoton 0-1 1985.05.22
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4185
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2013.01.19. 21:09:10

Akinfeev semmiképp nem jó! annak idején Rüstü mint a világ egyik legjobb kapusa jött ide, aztán padozott VV mögött, mert nem tudott spanyolul/katalánul és emiatt nem értette meg magát a védelemmel... legalábbies ezt mondták. nem hinném, hogy rosszabb lett volna, mint az akkor még csak 20-21 éves VV!!!
ha jön VV helyett más, akkor biztosan spanyol, vagy olyan aki védett a spanyol ligában. De Gea ezért lehet favorit, akárcsak Diego Alves, vagy Guaita...
egyébként én azt sem tartom lehetetlennek, hogy kitölti a szerződését és akkor 33 évesen mehet el... amikor amúgyis lehet, hogy kevesebbet játszana, mert jönnek az új reménységek, mint anno ő is volt, pl. Oier!!!
Gokuci
Jugador del Barça
Hozzászólások: 150
Csatlakozott: 2011.01.24. 21:28:32
Tartózkodási hely: Eger

2013.01.19. 20:55:17

A mai meccsen nem őt vonnám felelősségre, a bravúr nem lehet elvárás, viszont ha megy, nagyon örülnék, ha Akinfeev jönne a helyére.
Megvan a tapasztalata, a stabilitása, megbízható, igazi vezéregyéniség a kapuban.
Nagyon jól irányítja a védelmet is és nagyon jó rugói vannak.
Kiváló netes foci, kézilabda és hokimanager:
Csak ajánlani tudom!


http://www.powerplaymanager.com/r896199" target="_blank
Lezárt