Alexis Sánchez

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4006
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2013.02.23. 16:30:38

sörvirsli írta:Végre egy jó hír Sánchezzel kapcsolatban:

A Tuttosport azt írja, hogy a Barcelona 18 millió euró ellenében hajlandó eladni Alexis Sánchezt, és a Juventus érdeklődik.
Ezt a kommentet a Juventus honlapján fogalmazd meg! Biztosan nagyra értékelik az "odajárók".
Avatar
Messidona10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1642
Csatlakozott: 2007.12.19. 18:44:50

2013.02.23. 15:53:09

sörvirsli írta:Végre egy jó hír Sánchezzel kapcsolatban:

A Tuttosport azt írja, hogy a Barcelona 18 millió euró ellenében hajlandó eladni Alexis Sánchezt, és a Juventus érdeklődik.
Gyanítom, hogy erre a hozzászólásra nem fogsz sok pozitív jellegű választ kapni. Nem vagyok benne biztos, hogy ezt mindenki jó hírnek fogja tartani.
Avatar
sörvirsli
Capitá del Barça
Hozzászólások: 577
Csatlakozott: 2013.02.22. 22:30:29
Tartózkodási hely: A tizenhatoson belül

2013.02.23. 15:32:15

Végre egy jó hír Sánchezzel kapcsolatban:

A Tuttosport azt írja, hogy a Barcelona 18 millió euró ellenében hajlandó eladni Alexis Sánchezt, és a Juventus érdeklődik.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19641
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2013.02.18. 23:46:47

visca el barca írta:
Barcaman14 írta:Ezzel nem a mi játékrendszerünket kritizálom, félre értés ne essék, csak olyan emberek kellenek a szélre, mint Pedro, akinek ez fekszik. Mert Alexisnek láthatóan nem. Nekem ez jön le, de lehet, hogy csak túl sokat akarok bele látni a dologba. :)
sztem sancheznek fekszik a barca játéka, abszolut beleillik a stratégiaba (nem ugy mint anno zlatan), a gond az, hogy a kapu előtt töketlenkedik. a többi dolgot jól oldja meg.
Egyet értek Francois-val :D
Udineset azért "nem szabad" idekeverni, mert mióta világ a világ kontra csapat, Sanchez gyors, jóval több területe volt futkározni.
Én azért nem húzom le Sanchot, meg sokszor védem is, mert a mezőnyjátékban nagyon sokat hozzátesz, s ez hosszútávon rengeteget számít.
Igen kihagy egy csomó helyzetet, iszonyat bosszantó, ezen lehet javítani, önbizalomhiány menstruál nem tudom, de én bízom benne ez javul.
A játék nálunk igen is az hogy Messinek kell játszani, akár labdával őt keresni, akár területet nyitni, illetve a szélső támadók szerepe védekezésnél borzasztó fontos ezeket Sanchez jól megoldja, s ez nagyon fontos.
Most ha pl anno Ibrahimovicot veszem, aki lehet rúgott pár gólt (meg mindenki leírja hogy húúú gólt lőtt a Realnak....) na bumm, de játékban annyit tett hozzá mint én a Tv előtt...
Sancheznek fekszik a játékunk, meg is oldja a feladatát maximálisan, a gólok bónuszok lennének, s ha már odakerül illene is berúgni, ezen a jövőt tekintve kisebb probléma, mint az hogy "nem fut". Higgadtság kellene, én nagyon bízom benne ez el is jön.
Lehet írni, hogy de meddig kell még benne bízni stb, de továbbra is tartom amíg mezőnyben nagyon sokat tesz hozzá, addig nem érheti szó a ház elejét.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2013.02.18. 18:56:33

Barcaman14 írta:Nyilván dobna az önbizalmán 1-2 gól, de egyre inkább kitűnik szerintem, hogy ennél összetettebb a probléma. Ebben a rendszerben, ahol mindenkinek óramű pontossággal meg van a feladata, nem ficánkolhat kedvére Alexis. Ez nem azt jelenti, hogy ne vállaljon egy az egyben semmit, ez nagy sarkítás lenne. De ki kell vennie a részét a védekezésből, amit jól megold, ugyanakkor szerintem ő egy szabadabb típusú játékos, amit nálunk nem tud úgy megvalósítani, ahogy az számára ideális lenne, legalábbis számomra ez jön le. Tudásához képest visszafogottabban játszik. Neki lehet, hogy jobban feküdne egy direktebb támadójáték, egy valamivel több szabadságot megengedő játékrendszerben, pl Bayern.

Ezzel nem a mi játékrendszerünket kritizálom, félre értés ne essék, csak olyan emberek kellenek a szélre, mint Pedro, akinek ez fekszik. Mert Alexisnek láthatóan nem. Nekem ez jön le, de lehet, hogy csak túl sokat akarok bele látni a dologba. :)
Rögtön Messit tudom mondani, aki hol elől támad, hol a középpályára visszalépve irányít. Emellett Pedro rendszeresen visszajön védekezni, ahogy Alvés is támadni. Szerintem annyira nem kötöttek a posztok. Ráadásul Alexistől is lehet látni kíváló védőmunkát. Elég példa erre a róla megjelent cikk a Tot el Camp blogon képekkel bizonyítva. A tudásához képest tényleg nem nyújt olyat, mint az Udinesében. De nem is olyan kvalitású csapatban játszik és a célkitűzések is másak. Jobban kiveszi a szerepet az összjátékból, talán néha túlságosan is alázatos. Néha amikor elvállalhatná a ziccert inkább keres egy társat vagy visszafordul, így az az akció meghal és néha teljesen eltöketlenkedik egy 100%-os ziccert is. Jó csapat lenne neki a Barcelona, de egy kis önzőség, egy kis ragadozó ösztön a gólszerzést vadászva jót tenne neki. Meg kell találni az egyéni alakítás és a csapatjáték közötti egészséges egyensúlyát.
Kép
Kép
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.02.18. 17:21:26

Barcaman14 írta:Ezzel nem a mi játékrendszerünket kritizálom, félre értés ne essék, csak olyan emberek kellenek a szélre, mint Pedro, akinek ez fekszik. Mert Alexisnek láthatóan nem. Nekem ez jön le, de lehet, hogy csak túl sokat akarok bele látni a dologba. :)
sztem sancheznek fekszik a barca játéka, abszolut beleillik a stratégiaba (nem ugy mint anno zlatan), a gond az, hogy a kapu előtt töketlenkedik. a többi dolgot jól oldja meg.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
kszabcsi
Barça C
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2009.07.16. 12:48:02

2013.02.18. 17:20:00

Barcaman14 teljesen egyetértek Veled. Alexis kivételes képességű, de ezt nem tudja kamatoztatni, a taktikai fegyelem oltárán elvész...
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.02.18. 16:56:00

Lionel85 írta:Az önbizalmat nem a gólok lövésével szerzi meg? Legutóbb betalált, a csapattársak is megünnepelték, érezni hogy segíteni akarnak rajta, ha ilyen közegben nem megy, akkor tényleg komoly gondok vannak. Szezon eleje óta várjuk, hogy lendületbe jöjjön. Ez Pedrónak hellyel-közzel összejött, neki nem. A játékrendszer hogy tud egy játékost görcsössé tenni? Azt mondta neki Tito, hogy Alexis soha ne lőjj kapura, mindig Messit kell megjátszanod? Ha ott áll a kapuval szemben és nem tudja a labdát átjuttatni a kapus mellett, az már nem taktika, hanem egyszerű dekoncentráltság és balszerencse egyben.
Nyilván dobna az önbizalmán 1-2 gól, de egyre inkább kitűnik szerintem, hogy ennél összetettebb a probléma. Ebben a rendszerben, ahol mindenkinek óramű pontossággal meg van a feladata, nem ficánkolhat kedvére Alexis. Ez nem azt jelenti, hogy ne vállaljon egy az egyben semmit, ez nagy sarkítás lenne. De ki kell vennie a részét a védekezésből, amit jól megold, ugyanakkor szerintem ő egy szabadabb típusú játékos, amit nálunk nem tud úgy megvalósítani, ahogy az számára ideális lenne, legalábbis számomra ez jön le. Tudásához képest visszafogottabban játszik. Neki lehet, hogy jobban feküdne egy direktebb támadójáték, egy valamivel több szabadságot megengedő játékrendszerben, pl Bayern.

Ezzel nem a mi játékrendszerünket kritizálom, félre értés ne essék, csak olyan emberek kellenek a szélre, mint Pedro, akinek ez fekszik. Mert Alexisnek láthatóan nem. Nekem ez jön le, de lehet, hogy csak túl sokat akarok bele látni a dologba. :)
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2013.02.18. 15:42:38

Barcaman14 írta:A ziccerek folyamatos elbaltázását egyértelműen az önbizalomhiány számlájára lehet írni. A vak is látja, hogy a technikája alapján bőven van helye a csapatban, nem is véletlenül igazoltuk le. Csak, hogy már a kezdetektől fogva sokkal jobban meg van kötve a keze, mint az Udineseben volt. Tökéletesen elvégzi a rá kiszabott munkát, de ennek köszönhetően közel sem játszhat annyira szabadon. És ezért válhatott meccsről meccsre görcsösebbé, csetlik botlik, mintha egy középszerű játékos lenne. Pedig közel sem, de a játékrendszerünk kis túlzással azzá tette. A másik oldalon van egy Pedro, aki mint kiderült olyan típusú játékos akinek ez sokkal jobban fekszik.

Nem biztos, hogy 3-4 gól segítene Alexis helyzetén, egyre inkább azt gondolom, hogy távoznia kéne egy olyan csapatba, ahol ki tud bontakozni. Bármennyire is kedvelem és szimpatikus a hozzáállása, de fölösleges erőltetni, mert nagyon úgy tűnik, hogy ez itt nem fog menni neki. És akkor sem valószínű, ha a Milan ellen az ő mesterhármasával jutunk tovább.
Az önbizalmat nem a gólok lövésével szerzi meg? Legutóbb betalált, a csapattársak is megünnepelték, érezni hogy segíteni akarnak rajta, ha ilyen közegben nem megy, akkor tényleg komoly gondok vannak. Szezon eleje óta várjuk, hogy lendületbe jöjjön. Ez Pedrónak hellyel-közzel összejött, neki nem. A játékrendszer hogy tud egy játékost görcsössé tenni? Azt mondta neki Tito, hogy Alexis soha ne lőjj kapura, mindig Messit kell megjátszanod? Ha ott áll a kapuval szemben és nem tudja a labdát átjuttatni a kapus mellett, az már nem taktika, hanem egyszerű dekoncentráltság és balszerencse egyben.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.02.18. 11:36:26

A ziccerek folyamatos elbaltázását egyértelműen az önbizalomhiány számlájára lehet írni. A vak is látja, hogy a technikája alapján bőven van helye a csapatban, nem is véletlenül igazoltuk le. Csak, hogy már a kezdetektől fogva sokkal jobban meg van kötve a keze, mint az Udineseben volt. Tökéletesen elvégzi a rá kiszabott munkát, de ennek köszönhetően közel sem játszhat annyira szabadon. És ezért válhatott meccsről meccsre görcsösebbé, csetlik botlik, mintha egy középszerű játékos lenne. Pedig közel sem, de a játékrendszerünk kis túlzással azzá tette. A másik oldalon van egy Pedro, aki mint kiderült olyan típusú játékos akinek ez sokkal jobban fekszik.

Nem biztos, hogy 3-4 gól segítene Alexis helyzetén, egyre inkább azt gondolom, hogy távoznia kéne egy olyan csapatba, ahol ki tud bontakozni. Bármennyire is kedvelem és szimpatikus a hozzáállása, de fölösleges erőltetni, mert nagyon úgy tűnik, hogy ez itt nem fog menni neki. És akkor sem valószínű, ha a Milan ellen az ő mesterhármasával jutunk tovább.
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.02.18. 08:32:21

recrea írta:Ez kb. annyira megalapozott, mint az én ötletem. Jelenlegi Alves szintet lehoz, de legalább egyszer egy meccsen szerelne szabályosan, esetleg beadna.
És a maradék játékperceket is elvenné Montoya elől. :twisted:
shutterisland írta:annyira ironikus lenne, ha ő lőne tovább minket a milan ellen (vagy esetlegesen a későbbi meccseken), vagy a real ellen a kupában.

kuka az egész idén, de mégis ő lenne a hero.
Őt ismerve végig kuka lesz, hatalmas helyzeteket fog kihagyni a Madrid és a Milan ellen is, de valahogy azért tovább fogunk jutni. Aztán a BL-döntő 94. percében 1-1-nél Alves pontos (!) beadása fejen találja szegényt, pont úgy, hogy bepattanjon róla a kapuba. :lol:
Avatar
18Barca99
Capitá del Barça
Hozzászólások: 928
Csatlakozott: 2009.12.08. 19:36:08
Tartózkodási hely: Budapest

2013.02.18. 06:51:37

shutterisland írta:annyira irónikus lenne, ha ő lőne tovább minket a milan ellen (vagy esetlegesen a későbbi meccseken), vagy a real ellen a kupában.

kuka az egész idén, de mégis ő lenne a hero.
Egy szó: TORRES!!! :twisted:
Ha el kell törnöm valamimet a pályán, akkor eltöröm, és nem panaszkodom, ha ez segít az edzői stábnak és a csapatomnak. Ez a fajta elkötelezettség a legfontosabb, hogy meglegyen mindenkiben. - Ivan Rakitic
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2013.02.18. 00:11:40

annyira irónikus lenne, ha ő lőne tovább minket a milan ellen (vagy esetlegesen a későbbi meccseken), vagy a real ellen a kupában.

kuka az egész idén, de mégis ő lenne a hero.
barlacy
Jugador del Barça
Hozzászólások: 204
Csatlakozott: 2011.03.08. 06:26:33
Tartózkodási hely: kecskemét

2013.02.17. 23:47:25

Egyre jobban kezdem belátni: nagy tévedés volt megvásárlása.Az igyekezet az akarat nem elég.Fontos, de nem elég. Ügyetlennek tartom,nem barca szint.Sokat szabálytalankodik, alibizik. Erénye, hogy gyors. De: minek??
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6741
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2013.02.17. 23:33:20

csababarca írta:
recrea írta: Mondom: jobbhátvéd!
ezt verjétek már ki a fejetekből.
Attól hogy támadóhoz képest tud valamilyen szinten védekezni,még fogalma sincs a védekezésről. ott még nevetségesebb lenne.
Ez kb. annyira megalapozott, mint az én ötletem. Jelenlegi Alves szintet lehoz, de legalább egyszer egy meccsen szerelne szabályosan, esetleg beadna.
Avatar
Messa
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 3816
Csatlakozott: 2007.10.20. 20:59:24
Tartózkodási hely: Aba/Székesfehérvár

2013.02.17. 23:30:01

csababarca írta:
recrea írta: Mondom: jobbhátvéd!
ezt verjétek már ki a fejetekből.
+1
csababarca írta:Pad. az egyetlen poszt, ahova való.
Dehát ott is van...
Sóstó mellett van egy mocsár, kikapott a Zseljeznicsar. Az eredmény reális, így járt most a Real is... Real Madrid Videoton 0-1 1985.05.22
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15503
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2013.02.17. 23:18:29

recrea írta: Mondom: jobbhátvéd!
ezt verjétek már ki a fejetekből.
Attól hogy támadóhoz képest tud valamilyen szinten védekezni,még fogalma sincs a védekezésről. ott még nevetségesebb lenne.
Pad. az egyetlen poszt, ahova való.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6741
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2013.02.17. 22:57:42

Mihu írta:
recrea írta:A Torres-Alexis összehasonlításod meglehetősen téves, max annyiban, h töketlenek a kapu előtt, de ez is ferdítés, mert Torres vérbeli gólvágó, Alexis viszont soha nem volt az.

Itt gyorsan konszenzusra tudnánk jutni :arrow: jobbhátvédet Alexisből!
És még kb. 20 milka be is folyna a nyáron, ő meg lehetne fix kezdő.
Hát már ne is haragudj, de amíg egy Busquets, a bajnokság szempontjából fontos meccsen, 1-1-nél meghúzza azt, hogy egy lövővel elküld 2 védőt plusz a kapust az ötös vonalán, akkor nem tudom elfogadni azt, hogy Alexis sose volt vérbeli gólvágó...csatár, és egy csatártól alapkövetelmény, hogy 10 egyszerű gólhelyzetből ne 9et vágjon a kapusba...
Nem haragszom, de nem egyről beszélünk. Ezzel egyetértek, amit most írtál, csak a Torressel vaó összehasonlítást nem látom szakmailag helyesnek. Mert ő, amellett, h töketlen a kapu előtt (5 éve pedig a kapu mögül is tudott gólt lőni), teljesen haszontalan a pályán, míg ez Alexisről nem mondható el. Nekem sem a mostani teljesítménye az elvárásom, de ha nem kerülne ennyit helyzetbe, és azt nem bohóckodná el, nem lenne ennyire feltűnő a gyenge játéka.
Mondom: jobbhátvéd!
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4095
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2013.02.17. 22:41:47

recrea írta:A Torres-Alexis összehasonlításod meglehetősen téves, max annyiban, h töketlenek a kapu előtt, de ez is ferdítés, mert Torres vérbeli gólvágó, Alexis viszont soha nem volt az.

Itt gyorsan konszenzusra tudnánk jutni :arrow: jobbhátvédet Alexisből!
És még kb. 20 milka be is folyna a nyáron, ő meg lehetne fix kezdő.
Hát már ne is haragudj, de amíg egy Busquets, a bajnokság szempontjából fontos meccsen, 1-1-nél meghúzza azt, hogy egy lövővel elküld 2 védőt plusz a kapust az ötös vonalán, akkor nem tudom elfogadni azt, hogy Alexis sose volt vérbeli gólvágó...csatár, és egy csatártól alapkövetelmény, hogy 10 egyszerű gólhelyzetből ne 9et vágjon a kapusba...
Kép
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2013.02.17. 20:49:35

Már-már tényleg kicsit morbid, hogy egy kilences mezben játszó támadónak a védőmunkáját kell kiemelni, mert a támadómunkája elég sok kívánnivalót hagy maga után. A cikk jó kis olvasnivaló, sok tényt leír, lehet rajta röhögni, de ha sokáig tart még ez az átok ami szegényt sújtja, akkor előbb-utóbb a vezetőségnek is el kell gondolkodnia a "Hogyan tovább?"-on...
Kép
Kép
Kép
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6741
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2013.02.17. 20:09:54

A Torres-Alexis összehasonlításod meglehetősen téves, max annyiban, h töketlenek a kapu előtt, de ez is ferdítés, mert Torres vérbeli gólvágó, Alexis viszont soha nem volt az.

Itt gyorsan konszenzusra tudnánk jutni :arrow: jobbhátvédet Alexisből!
És még kb. 20 milka be is folyna a nyáron, ő meg lehetne fix kezdő.
herlius
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1435
Csatlakozott: 2008.11.10. 11:55:35
Kapcsolat:

2013.02.17. 20:09:32

Mihu írta:
currahee írta:http://barcelona.blog.nepsport.hu/archi ... harmoniak/

sztem ezt érdemes elolvasni, átnézni a sok kétkedőnek, kritizálónak;
aztán döntsétek el....
Speciel baromira nem érdekel, hogy védekezésben, meg Messi alá játszásban milyen hasznos, ha egy egyszerű helyzetet nem bír belőni, amiből kispályán egy kézilabda kapura, 10ből 7et belőnek az amatőr focisták, akik nem keresnek milliárdokat egy évben...Majd akkor is a zseniális védőmunkáját emeljétek ki, amikor a Milan ellen mondjuk a két meccsen lesz 6 ziccere, amiből egyetlen egyet se rúg be, és kiesünk....majd akkor kíváncsi leszek, hányan fogják azt mondani, hogy hát de milyen jól védekezik...Torres savazása viszont ment ezerrel, mindenki jókat röhögött rajta, hogy mekkora szerencsétlen, meg nyomatta mindenki orrba-szájba a mémeket...hát Alexis most pontosan ugyan ott tart.
Sajnos ezzel nehéz vitatkozni. Lehet szépíteni a dolgokat, de egy csatárt elsősorban a góljai alapján ítélnek meg, még ha a Barca-ban nem is kimondottan ez a szigorúan vett szerepköre. Pedig idénre nagyon egyben van a srác, a tavalyi idénytől eltérően már nem lehet érezni rajta, hogy idegenül mozogna a csapatban, szinte minden szempontból passzol a játékunkba. A srác fejével kellene sürgősen csinálni valamit, mert elképesztő lányos zavarok jönnek rá a kapu előtti szitukban. A vérbeli csatárok egyszerű, sebészi precizitású higgadt megoldásai hiányoznak belőle. Mindig a bonyolultabb, még tutibbnak tűnő helyzetet keresi, aminek mindig szívás a vége. Megfigyelhető, hogy az idei góljait mindig olyan helyzetekből szerezte, amikor nem volt ideje felmérni a szitut, csak ösztönösen lőtt, fejelt vagy csak simán bepattant róla a labda.
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4095
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2013.02.17. 19:54:45

currahee írta:http://barcelona.blog.nepsport.hu/archi ... harmoniak/

sztem ezt érdemes elolvasni, átnézni a sok kétkedőnek, kritizálónak;
aztán döntsétek el....
Speciel baromira nem érdekel, hogy védekezésben, meg Messi alá játszásban milyen hasznos, ha egy egyszerű helyzetet nem bír belőni, amiből kispályán egy kézilabda kapura, 10ből 7et belőnek az amatőr focisták, akik nem keresnek milliárdokat egy évben...Majd akkor is a zseniális védőmunkáját emeljétek ki, amikor a Milan ellen mondjuk a két meccsen lesz 6 ziccere, amiből egyetlen egyet se rúg be, és kiesünk....majd akkor kíváncsi leszek, hányan fogják azt mondani, hogy hát de milyen jól védekezik...Torres savazása viszont ment ezerrel, mindenki jókat röhögött rajta, hogy mekkora szerencsétlen, meg nyomatta mindenki orrba-szájba a mémeket...hát Alexis most pontosan ugyan ott tart.
Kép
Avatar
currahee
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 353
Csatlakozott: 2008.07.05. 10:48:26

2013.02.17. 19:37:10

http://barcelona.blog.nepsport.hu/archi ... harmoniak/

sztem ezt érdemes elolvasni, átnézni a sok kétkedőnek, kritizálónak;
aztán döntsétek el....
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2013.02.17. 17:37:52

Mihu írta:Meddig? Amíg elmegy rajta a meccs? 0-1-nél baromira nem engedheti meg magának a csapat, hogy egy csatára az 5. ziccerét is elbénázza...Nem Alexis lelki világa a legfontosabb, hanem a 3 pont begyűjtése.
Nem tudom meddig, azért írtam, hogy a végtelenségig nem mehet ez, mert előbb-utóbb lesz olyan, hogy senkinek nem fog menni és ha akkor is töketlenkedik Alexis, az 3 pontjába kerülhet a csapatnak.
Kép
Kép
Kép
Lezárt